Új privát üzeneted érkezett!

Kedves lányok, mennem kell szunyálni, Gy. már elég szundi. Holnap jövök. Puszi jó éjt! Flóra, honnan szeded ezeket a smile-kat vagy mik ezek? Majd holnap elolvasom. Jó éjt!

KépKép
benó
 
 


Találtam egy smiley gyűjteményt,lehúztam őket, eltettem egy külön mappába és onnan rakom őket be,mint képet. Kép
Jó,mi?

Kép
flóra 11
 
 


És mivel Te nem kaptad meg a kellő szeretetet, a fiuk meg már kinőttek az anya ölelésből, most Jöhet a kis Flóra!!!!!!!!!

Mi is kislányt szeretnénk titokban!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Kép
Benó

Kép
flóra 11
 
 


Nem fáj neked, hogy nem lehet dédelgetni őket? Beszélhetek a fiaiddal? :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Na, majd holnap. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Igen,jöhet a Flóra. Felőlem jöhetne. De a fiúknak is sok szeretetet adok,próbálok adni, meg önbizalmat. Habár az első fiúnál sok hibát elkövettem,amit nagyon bánok, de akkor még anyám hatása alatt voltam. :cry:

Kép
flóra 11
 
 


Az én szívem is tele van szeretettel,és ezt mind rá is zúdítottam Királyfira, de visszont is kapom! Nagyon jó!!!!!!!Sosem hittem hogy ennyire boldog is lehetek.
Az első exnél még túl fiatal voltam,, a másodiknál meg a földekbe és az állattartásba fektettem az összes erőmet, mellette háztartás és 3 műszak. Mindent megtanultam amit akartam.

Kép
muzsuzska
 
 


Hát ha gondolod,hogy beszélnek veled. :wink: Felőlem nyugodtan. Csak nekik még nem mondtam,hogy szeretnék egy hugit, vagyis ez tabu. :wink: Jó?

Nem akarom addig hergelni őket feleslegesen,amíg nem sikerült.

Kép
flóra 11
 
 


Akkor még itt vagy benó? Hívjam valamelyiket? :D

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska, egy 10 perc és jövök.Megfőzöm a tejberizst.Jössz még?

Kép
flóra 11
 
 


Jó lenne valakivel beszélgetni, eddig csak magammal lotyogtam.

Kép
flóra 11
 
 


Aztán lebénultam és kiderült addig voltam értékes ember amig tudtam dolgozni!!!!!!!!Szar dolog megalázottnak lenni!!Azt hittem beleőrülök!
Na nem panaszkodom!!!!!!!!! De fáj a múltam!!!!!!! Lehettem volna naplopó 13 évig!!!!!!!!Pedig tökéletes akartam lenni!!

Kép
muzsuzska
 
 


Picit vagyok még, de szundizni kéne mert 4 kor kelés van!

Kép
muzsuzska
 
 


Felraktam főni, majd rögtön megyek kevergetni. Van itt még valaki?

Kép
flóra 11
 
 


Atya világ! Akkor mit alszol? Tényleg le kell lassan feküdnöd. Zsuzska a múltbeli rossz dolgok mindig javunkra fordulnak,tanulunk belőlük, mint ahogy írod is. Megerősítenek és értékesebb emberré válunk.

Kép
flóra 11
 
 


Vagyok! Szokták mondani ami nem öl meg az erősít!!!! 3x kezdtem új életet, sikerült talpra állni!

Kép
muzsuzska
 
 


Szép estét lányok...:)

Bocsika, most jöttünk haza a párommal, bepótoltuk a szombaton elmaradt koccintást a barátaival..:)
Csak gyorsan elolvastam mit irtatok, holnap irok majd én is..:)
Most megyek dvd-zni a kicsi férjemmel...:D

Szép álmokat majd nektek..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Remélem már teljesen rendbe jöttél már egészségileg. Tudod,általában a bajban ismered meg ki az igazi barát,ki az, aki igazán szeret és melleted van, kitart veled. Hát az exeid nem tartoztak közéjük.

Kép
flóra 11
 
 


Lányok!!!!! Mindent meg lehet tanulni!

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu!
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Erősitem az agyam gyógyszerek nélkül és igyekszem mindent feldolgozni, ehhez egy nagyon jó társam van és a család ami most körbevesz sokat segített és segit most is!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Tancsu szép álmokat!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Na elköszönök mert aludni kéne!!!
Jó munkát mindenkinek! Kismamánknak pihenést !

Kép
muzsuzska
 
 


Kép
Szép álmokat mindenkinek!

Kép
flóra 11
 
 


Én még maradok, ha nem baj. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szóval végre mindent végigolvatam. Én nem adtam fel, benó! Hallod?
A táblázat jó lesz.Olvastam már más topikokban is,hogy készítenek. így jobb követni kivel mi van. Ügyes vagy. :D

Kép
flóra 11
 
 


Csajok,kicsit el vagyok keseredve. Nem tudom,mi lesz az én babaprojektemmel. Bajban van.
:(

Kép
flóra 11
 
 


A múltkor írtam,hogy a páromnak gondjai akadtak a munkahelyén. Most megint másik munkahely után kénytelen nézni. Ez nagyon deprimálja őt.Valahogy úgy érzi, hogy neki kell biztosítania a család jövőjét. És ha nincs biztos munkahelye,ezt nem teheti.

Kép
flóra 11
 
 


Állandóan dolgozik. Reggelente félöt-ötkor kel.Hatkor indul és este hatra van itthon. Eszik és máris megy a szüleihez. onnan este fél kilenc-fél tíz között jön haza.Megint eszik egy keveset,lezuhanyozik és alszik. Hulla fáradt állandóan.Még eksönre sincs ereje. :(

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon ritkán vagyunk mostanában együttés van ágy,hogy másra nincs ereje,csak egy kis összebújásra. Ma délután is el akart menni,aztán magamhoz édesgettem,akartunk egy eksönt,de amint vízszintesbe került,elaludt.Ez este hétkor volt,azóta is alszik. Szerintem teljesen ki van merülve. Ebből így baba nem lesz. :cry:

Kép
flóra 11
 
 


Csak remélni merem,hogykipiheni magát. De a stressz akkor is marad.És főleg ez az,ami árt most nekünk.

Kép
flóra 11
 
 


Lányok,én is elvonulok. Álmos vagyok és még ki kell nyomtatnom holnapra a matek felmérőket.

Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szép napot barátnőim...:)

Flóra:ez sajnos tényleg nincs jó hatással a baba-projektre...:(
Nem lehetne, hogy a párod néha kicsit visszafogja magát?Pl hogy nem megy minden este a szüleihez, hanem néha veled marad estére?
Vagy nem lehetne megoldani egy hétvégét csak kettesben valahogy???????
Szerintem nagy szükségetek lenne rá....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Az apróbb családi viszályokról nem meséltem, ami sokszor rányomja a bélyegét a hétköznapokra is.

A párom szüleinek vállalkozásuk van.
Egésszen tavaly nyár végéig a párom is ott dolizott.
Napi 10-12 órában.Aztán betelt neki a pohár, mert valahogy mindig ő nem kapta meg a pénzét, stb.! év alatt kb 1 millával lógnak most neki.Tavaly télen kapott 300ezret, de a többiért még mindig cirkuszol.Pláne hogy végig kell néznie, hogy a hugának 200 fős lagzit szerveznek, hogy van pénz új bútorra,és még sorolhatnám.
A huga nem dolizik, még fősulis, nincs egy fillér jövedelme sem.Lakást akarnak venni,és kijelentette, hogy majd a szülei is pótolnak bele neki.Azzal nem foglalkozik hogy a páromat mikor fogják kifizetni....:(
Nem egy leányálom ezt hallgatni...Szombaton a párom megint összeugrott az anyukájával.Azóta ha kérdezek válaszol, de amúgy nem beszélünk.Szar, mert össze vagyok vele zárva egész nap és még sincs akihez szóljak.....:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


*4 év alatt kb 1 millával........Az előbb kimaradt a szám...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mi hétköznap rendeljük a kajcsit, nem főzünk.A sógornőm vőlegénye lehurrogja, hogy ő szar műkaját nem enne....Valamelyik nap csináltam a rakottkrumplit, na az bezzeg kellett neki.Direkte nem rendeltem akkorra, a párom ezt akart enni.Eltettem neki egy nagy adagot estére, hogy legyen mit vacsiznia.Mire hazajött munkából, a leendő sógor simán befalta előlle.Pedig nem is itt lakik.Megveszem időnként a 2-3 bnanánt, vagy valami gyümit, hogy Gergőnek le tudjam küldeni, mert tudom hogy szüksége van rá.Ő jön, lát és zabálja....holott egyedül többet keres, mint mi ketten Rolival.
Megveszem az akciós csibefasirtot, rántottsajtot, stb, ő jön és mire észbekapok a sógornő már neki süti a mi kajánbkat.Mondtam tegnap Rolinak, hogy elegem volt, mostantl nem veszek semmit, reggel este vajaskenyér lesz a kajcsim, azt tuti nem eszi meg előllem.
Szólni igazából nem nagyon akarok, mert abból nagy cirkusz lenne, a sógornő elég nagy szájú és önző....na meg az igazat megvallva ő van a szülői házban nem én...

Rolinak is kezd betelni a hócipője.....ma reggel közölte, hoyg baromi nagy pofozkodás van kilátásban és ha valakinek nem tetszik, akkor egy életre ki lehet őt húzni a listáról, meg a születendő unokát is.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sorolhatnám még a sok hasonló esetet, de felesleges....
Nyelek kettőt és amit veszek pl Balaton szeletet a páromnak, mivel ez a kedvence, felhozom a szobába és eldugom.
De egy idő után magunja az ember.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jah és most hogy kinyitotta a száját a saját pénzéért, persze mi vagyunk a szarok.
Az anyós közölte, hogy nminek nekünk aza pénz???
Mondta Roli hogy nekünk nem eltapsikolni, meg eltáncolni kéne, mint a hugának a lagzira, hanem lakásra.
Közölték, hogy most kaptunka rokonoktól , az nem elég....na jah....csak éppen nem azért dolizott 4 évig és sem az anyáéktól, sem a tesójáéktól nem kaptunk semmit.
A sógorjelölt a mai napig annyit nem mondott hogy bukjatok fel.Roli kijelentette, hogy nem megyünk a huga lagzijára.Ő nem fogja végignézni, ahogy az ő pénzén zabál 200 ember.....
Nagyon is megértem.
Tudom hogy mennyire bosszantja őt a dolog.Próbálom nyugtatni, de ő Gergőt nézi, hogy legyen hova megszületnie.Azt hiszem egy idő után úgyis az lesz, hogy én uszitom őt....:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A plusz poénja a dolognak, hogy a szülei vettek egy kocsit, amit nem tudnak eladniMég 3-4 év van a törlesztőből, valami havi 50ezer körül.Na most mindez Roli nevén van.
Hiába cirkuszol fél éve, hogy vegyék át az anyjáék, semmi.....:(
Pár százezer forintnál nem ellenőriznek, de egy több millás lakáskölcsönnél tuti utánnanéznek, hogy van e valahol hitele.Ha kiderül hogy 90ezer fizuból neki 50ezres kocsitörlesztése van, akkor tuti egyik bank sem ad hitelt a lakásra.
És még igy is az a baj, hogy mért nem marad csendben, mért hisztizik....:(:(:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na jó van, abbahagyom, nem untatlak titeket....

Bocsika s szómenésért...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok, szép keddet, én is itt vagyok, ezt az oldalt olvasom.
Flóra, nagyon sajnálom a párodat. Így tényleg ki fog merülni. Én mindig mondom a Gy.-nak, hogy nem a pénz számít, hanem az, hogy együtt legyünk és ne legyünk idegbetegek. Persze, ő is baromi stresszes, és idegbeteg a munkahelyén és ezt azért haza is hozza ám, nem lehet lerakni, mint egy gúnyát.

KépKép
benó
 
 


Ma vagyunk 22 hetesek!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szió Benó

Szép keddet neked is...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem dolizol most?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Aranyoskám, nagyon sajnálom, hogy ilyen gáz a helyzet nálatok is. Gondoltam, hogy nem lehet egy leányálom az anyósnál lakni. És még a sógornő és a pasija is ott lakik? Ilyen nálunk a koliban volt, ilyen rohadt helyzet. Nincs más megoldás, el kell dugni mindent. Neked és nektek most kell az a táplálék és vitamin, amit ők megesznek előletek! :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Boldog 22. hetet, mindjárt intézkedem információ ügyileg, csak most órán vagyok és szadizom a lányaimat.
Lehet, hogy gáz dolog és szánalmas és nevetséges és önzőnek tűnik, de akkor is a saját érdekeiteket kell nézni. És milyen kilátások vannak a jövőre nézve?

KépKép
benó
 
 


Nem nagyon tudok okos lenni, nagyon sajnálom, hogy így ki vagytok szolgáltatva nekik. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Majd a többiek talán okosabbak lesznek. :wink: Esetleg a te szüleidhez nem mehettek? Nem, mert a Roli ott dolgozik Edelényhez közel, ugye?

KépKép
benó
 
 


A 22. hét

Tancsu, Gergő gyarapodásával a te súlyod is egyenletes növekedésnek indul, és ennek leginkább a hátad és a lábaid látják kárát. Az egyik leghatásosabb ellenszer a rendszeres mozgás. A gerincközeli és a medence környéki izmok erősítése felvértez a görnyedt tartás ellen, de fontos, hogy napjában többször tudatosítsd magadban, hogyan tartsd magad egyenesen, és húzd ki a vállaidat. Ez nem csak azért kívánatos, mert a mellkas tágításával több oxigénhez juttatod a magzatot és magadat, de elkerülheted a nagy pocakkal járó előnytelen testtartást is. A láb dagadása szinte elkerülhetetlen a terhesség ideje alatt, bár igazán a harmadik trimesztertől válik látványossá. Ha már most észleled, fogyassz minél több folyadékot, és polcold fel a lábaid pihenés közben. Ha nem muszáj, ne ácsorogj hosszabb ideig, és próbáld meg elkerülni a csoszogást is. A vádlik erősítése - például lépcsőzéssel - elősegíti a vér könnyebb áramlását, és csökkenti a boka környéki duzzanatot.

KépKép
benó
 
 


Egyenlőre van kp 1 milla önerőnk, de ha kiszámolom, hogy mennyi kell ügyvédre, plusz a banknak a hitel elinditására, stb, akkor ez semmi.
A leendő sógor nem lakik itt, de ha a sógornő itthon van , akkor napokig itt van, eszik-alszik stb.
De amikor a páromnak van véletlen 1 napja szabadon, akkor őt szekálják hogy nyirjon füvet, menjen fáért, stb.
A sógor kamionos, itthon van 5-7 napot, de amióta a sógornővel van együtt (8 éve!!!), még soha semmit nem segitett
Amikor a párom ezt megjegyezte, akkor a huga teljesen fellázadt, hogy Attila nem azért jön hozzá, hogy dolgoztassuk!!!!!
Bezzeg és mosok, mosogatok, szőlőbe megyek metszeni, barackot szedni, mert nagy barackosuk van, de sosem leszek olyan beszes mint ők...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?