Új privát üzeneted érkezett!

Étel pedig vagy húsos, de szeretem a rántott sajtot, tartármártással és hasábburgonyával

Kép
flóra 11
 
 


Mi nem érdekel, Flóra? :cry:

KépKép
benó
 
 


Puszi nektek, megyünk Gy.-val valahová, nem tudom pontosan. Puszi, függő szájberbarátnőim! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 

 
 

5 ev mulva en is azt szeretnem ha lenne egy lanyom es egy fiam.Legyenek egeszsegesek es eletrevaloak.A fiu legyen olyan mint az apja,tisztelje a noket es ne csak potalkatreszkent tekintsen rajuk.A lany hasonlithat ram. :D Szeretnem ha nem kovetnem el a nevelesukben ugyanazokat a hibakat amit az en anyam eklovetett.
Szeretnem ha meg mindig sokat irnank egymasnak es ugyanilyen fuggok lennenk mint most. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Mentsetek meg csajok! Ez kegyetlen unalmas. És nem érdekel, meg nem is értem Accest tanulunk. :( :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Beno ez nalunk is pontosan igy van.Azzal a kulonbseggel hogy ha nem csinaltam meg valamit(teregetes,hus panirozas)akkor azert kaptam hogy lusta vagyok miert nem segitek stb.Ha megcsinaltam akkor pedig miert ugy csinaltam az ugy nem jo hanem igy kell.Nem tudtam jol csinalni semmit.Csodalom hogy nem lettem skizofren. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora tessek figyelni ez kesobb meg nagyon jol johet! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na en is elmegyek haza. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na most hogy lelépett, én visszajöttem.. :(

Kép
szilzi
 
 


Megyek haza. Készen vagyok. Másodiknak a csoportból. :D

Kép
flóra 11
 
 


Majd jelentkezem. Maradjatok itt. Nemsokára otthon vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


Ez úgy látszik minden szülőnél hasonló. Az én szüleim is nagyon büszkék rám, nagyon ügyes vagyok! Mások felé. Mikor egymás közt vagyunk az teljesen normális, hogy ezt-azt megtudok csinálni, nincs dícsérte, bezzeg ha valami nem úgy alakul, jón a lecseszés. Még a mai napig... Sokáig nem mertem a magam életét élni, mert nekem egyedül úgysem menne, hiszen "lusta és ügyetlen és ..." vagyok. Nekik volt a legrosszabb, mikor Ausztriában dolgoztam és igazán nem hiányoztak. Hiányoztak mint apu és anyu, de nem kellett a segítségük. Most már eltudom tenni magamban a megjegyzéseket, oda ahová tartoznak....
Ablakot én is a saját lakásomba pucoltam először, mert otthon "én nem tudtam jól csinálni!!!" Most anyu kér meg rá, hogy segítsek és lássatok csodát, jól csinálom! :D

Kép
szilzi
 
 


Benó

Te is kaptál emilt pedig
nem tom miért nem kaptad meg, azt nem dobta vissza a gép....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

Te is nézz emilt majd....:)
Te is kaptál képet...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó az én ciklusom:33-35 nap. Babanevek később... Kaja?? Roston csirke, pulyka, gyümölcsös-diós sütik.

Kép
szilzi
 
 


Én 5 év múlva szeretnék egy 2-3 szobás kis családi házat, szeretném ha Gergőnek lenne egy Zsófi nevezetű kishuga...:)
Szeretném, ha gond nélkül élhetnénk a kis családommal, szeretném, ha a mostani terhek, amik a vállunkat nyomják, már régen el lennének felejtve...
Szeretnék a gyerekeimnek nyugalmat, biztonságot és egészséget...:)
Szeretnék a szüleimnek boldog nyugdijas éveket...:)
És szeretném, ha ugyanitt veletek a gyereknevelés gondját-baját beszélhetnénk, persze mindenki a saját tapasztalatára alapozva...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Öt éven belül szertenék: két gyereket, akik egészségesek. Szeretném ha az első lány lenne, de igazából az a lényeg, hogy egészségesek legyenek. Aztán szeretném ha az egész családom egészséges lenne és több időnk lenne egymásra, az Attila beilleszkedne Füreden és jólérezné magát! Ez nagyon fontos lenne! Ne legyenek anyagi gondjaink. Azt hiszem ennyi. Minden barátom legyen ugyanilyen barátom, ne kelljen csalódnom bennük és persze maradjunk meg mi is egymásnak!

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, miről nem beszéltél? Vagy nem szertnél róla írni? Mik bántanak?

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok! Megint itt vagyok. Kép
Így örülök,vagy örülnék,ha lenne itt valaki.

Kép
flóra 11
 
 


De addig legalább visszaolvasok. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi drága, ne edd magad a ribancok miatt! A párod TÉGED választott. TŐLED akar gyereket. Ha meg ilyen marha haverjai vannak,hát mit tehetsz? Szerintem ők meg úgy gondolták,hogy ez hagyomány,ez hozzá tartozik egy kanbulihoz. Hogy rosszul gondolták, az biztos, de ebből is látni, hogy a férfinépnek,milyen csenevész a fantáziája,hogy mennyire nem tudnak kreatívak lenni és valami frappánsat kitalálni. Tedd magad túl ezen. Végülis mindent elmondott, akkor meg biztos minden rendben volt. Legalább van mit alkalomadtán az orra alá dörgölnöd. :D

Kép
flóra 11
 
 


Évi, a petrezselymes krumplihoz nagyon finom a rántott hús vagy a kirántott sajt, vagy a gomba. És még tudod mit imádok hozzá! A kirántott karfiolt.Az tuti nyerő.Persze, ha szeretitek. De nagyon jó hozzá bármilyen szaftos hús, pl. natúrszelet, vagy aprópecsenye, zöldséges szoté, tavaszi csibemell zöldségekkel körítve, vagy kapormártásban.Bármit csinálhatsz hozzá. Kérdeztétek a kedvenc kajámat. Hát én ezt mind szeretem. Látni is rajtam. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, édesem,ne aggódj. Egyáltalán nem vagy Te elátkozva. Nem is szabad ilyenekre gondolni. Csak pozitívan. Tudom,sokak szerint ez már frázis.Viszont igaz. Aki bedumálja magának, hogy olyan szerencsétlen, az csak a bajt meg a rosszat fogja vonzani. Aki vbiszont pozitív és beállítja magát arra, hogy gazgad lesz, a férje tökre szeretni fogja őt, boldog lesz, családjalesz stb, annak meg az fog bejönni. Csak szugerálnia kell magának. Írd is le, amit szeretnél és olvasgasd naponta és gondolj arra, hogy milyen jó lesz, ha mindez már a tiéd lesz. Próbáld ki. Bejön. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Tudod Tancsu, valamikor én sem gondolkoztam pozitívan. Vagyis volt egy idő,amikor nem.És akkor velem is rengeteg rossz dolog történt. Pl. a férjem egy időben BP-n tanult, politikai főiskolára járt. Nagyon kértem őt, hogy ne menjen, mert valahogy éreztem,hogy nem lesz az jó a kapcsolatunknak. Aztán úgy is lett. Egy évig járt csak, de azalatt lettem terhes a harmadikkal, s mikor bejelentettem neki egyáétalán nem örült. Mint utólag kiderült, akkor volt egy egyhónapos ismeretsége. Aztán pedig már nem volt megállás. Az egyik nő követte a másikat. Végül nem bírtam,mikor a kicsi 4 éves volt elváltunk.

Kép
flóra 11
 
 


Évi, én úgy nőttem fel, hogy anyám sose szeretett. Már akkor sírt,hogy minek neki még egy gyerek,mikor terhes lett velem. Én pedig szerettem őt,mert egy gyerek szereti az anyját. Mindig arra vágytam,hogy megdicsérjen, hogy megfeleljek neki. Nagyon igyekeztem mindenben a maximumot nyújtani,mégsem voltam neki sose jó és nem is vagyok. Csak kritikát kaptam tőle mindig és megaláztatást. Nem volt egy jó szó,egy ölelés,egysimogatás.Én ezeknélkülnőttem fel.

Kép
flóra 11
 
 


És hogyan alakultak a dolgok? Sokáig bántott, hogy nem szeret az anyám,de amikor abbahagytam azzal,hogy megfeleljekés talpra álltam onnantól kezdve az én életem fellendült. Én megerősödtem lelkileg,rengeteg mindent megtanultam, vagyis a javamra vált az igykezet. :D Az anyám pedig teljesen tönkre ment,mert mindenkivel hasonlóan bánt, egyedül maradt, senki sem szereti őt,beleértve engem.
Tehát ne szégyelld, ha már nem vonzódsz az anyukádhoz. Aki ellenséges,az maga ellen dolgozik. Te csak szeress, légy boldog. A tesódat pedig ments meg.Meséld el neki, te min mentél keresztül.És mond el neki, hogy nem ő a hibás, ha az anyukátok nem szereti őt. Mert biztos szenved és magát hibáztatja,mint valamikor én is.

Kép
flóra 11
 
 


Próbálj te is túllépni a dolgokon, figyelni a tesódra.Szeresd őt az anyukátok helyett isés adj neki sok bíztatást, mert biztos elveszítette az önbizalmát. Most az érettségikor nagy szüksége van erre. De később is.

Kép
flóra 11
 
 


jaj,Évi, bocsi. Annyi mindent összeírok itt, hogy borzalom. Lehet, hogy ennek a fele sem érvényes rátok, de valahogy ezt éreztem ki a hsz-eidből. De nem akartam ennyit ömlengeni. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Itt vagy még?
Zsuzsi már régen volt! Jól van szerintetek? Remélem, igen. :!: :!:

KépKép
benó
 
 


Vagyok!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, jó, ha már nem jöttök, akkor sziasztok, jó éjt, megyek a Gy.-hoz, úgyis egy kicsit összevesztünk, mert megint láttuk azt a csajt, akiről írtam a múltkor, és a Gy. teljesen megrökönyödött, mikor meglátta, és ez nekem nagyon-nagyon fájt, és utána mondtam neki, hogy én nem szeretnék vele beszélni, mert láttam, hogy azt akar, és mondta, hogy de csak azt akarja vele megbeszélni, hogy akkor mikor is találkozzanak :!: :!: :!: , és azóta is veszekedtünk. Puszi Holnap tali!

KépKép
benó
 
 


Tancsu köszönöm a babaképet, édes nagyon!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Benó vagyok!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Oké. :D :D :D :D :D Puszi

KépKép
benó
 
 


Alig birlak végigolvasni benneteket!!!
Hát azt hiszem mindegyikünknek van az életében valami púp a hátán!
Amit cipelhettünk, vagy még cipelünk!

Kép
muzsuzska
 
 


Én még a 66. oldalnál feladtam, majd elolvasom, ha ráérek.

KépKép
benó
 
 


Fél 3ig dolgoztam, elmentem bevásárolni de jó pofára estem! Ma nincs nyitva egy hentesbolt se, végül is jogos mert ilyenkor nincs friss húsi se!

Megfőztem: spenót, tükörtojás,mirelit fasirt!
Negyed ötre visszamentem Királyfiért, aztán ettünk, (Gátlástalanul bezabáltunk) Úgy döntöttünk szundítunk picit, mivel régen volt reggel 4 óra amikor csörög a vekker!

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon boldog vagyok, hogy vagytok nekem. Most így visszagondolva, jó ötletnek bizonyult egy fórum indítása. A címe már csak tancsunak jön be, de attól még a miénk a csapattal együtt. Veletek mindent meg lehet beszélni, nem kell attól félni, hogy pletyka lesz belőle. Ez is előny,nem? :D
Munkából hazafele már azon gondolkodom, mit írtatok,mivel vidítsalak benneteket. Nagyon jó veletek lenni.

Kép
flóra 11
 
 


Benó néztem a táblázatot, nem tudom eldönteni mi a kedvenc kajám!Mivel én mindent eszem!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Flóra!
Néha elrémiszt ha belegondolok, hogy valaki beleolvas!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzska!

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska a kajákkalén is így voltam. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szerettem volna töltöttkáposztát csinálni, az jó pár napig. Ettem volna hagymás sült csirkemájat piritott tarhonyával, de csúszik a program!

Kép
muzsuzska
 
 


Én is nagyon örülök Nektek! Igazából sose voltak igaz barátnőim mert csak dolgoztam, dolgoztam!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Most viszont a legkisebbik "én" királyfimat kell megetetnem.Ő egyáltalán nem húsos. Most nézte a Barátok köztöt és ott tejberizst ettek. Vagyis most hiába van nálunk is spenót,mint nálatok. Mehetek tejberizs főzni. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Néha engem is ledöbbent, miket le nem írunk itt nagy kitárulkozásunkban. De szerintem kutyát nem érdekli rajtunk kívül.

KépKép
benó
 
 


Keresztlányaim anyukája ma mondott fel a varrodában, megy németbe dolgozni. Betegápolónak. Megkért, hogy pesztráljam a legkissebb leányzót!

Kép
muzsuzska
 
 


És tudd meg Benó,hogy igenis, ha fiad lesz, akkor az egyszer tagbaszakadt, hórihorgas kamasz lesz, akit már nem dédelgethetsz,mert az már neki ciki. :?

Kép
flóra 11
 
 


Flóra honnan szeded ezeket a ki édes ízéket?????????

Kép
muzsuzska
 
 


Tehát most a "kicsike" fiamnak is azzal a feltétellel főzök tejberizst, hogy engedte magát kicsit megnyomorgatni,megölelgetni,meg megpuszilgatni. :D

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?