Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska:képzeld a férjem elájult amikor hazaér és kész volt a kut pedig lelkiekben felkészült a nagy melora. :lol:

Kép
v.e.judit
 
 


judit laptetőd van! :lol: :lol: :lol:

nika nem bántom ,nem vagyok én szatír! :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ama becses testrész nélkül????? Hááááááááááát nekem nagyon hiányozna :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nemi studom, hogy mit kezdenék nélküle???,

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Nitácska az micsoda? :oops: :oops:

Kép
v.e.judit
 
 


ha valakinek laptetője van azt mondjá ő lesz a kövtkező babás! :lol:
nekem elsőre nem jött be! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judit: Remélem, férjurad aranyba foglalta a nevedet, hogy megmenekült egy kútásástól :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nitácska: ne haragudj de még igysem tudom miaz lehet hogy lemaradtam . :shock: :oops: :oops:

Kép
v.e.judit
 
 


Zsuzska:hát nagyon örült neki hogy megcsináltam persze ezt egy párszor már a fejéhez vágtam hogy nekem kellet megcsinálni.

Kép
v.e.judit
 
 


judit annyi a lényeg,hogy elméletileg szerencsét hz ha te vagy az első a lapnak a tetjén!
ennél jobban nem tudom leírni! :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igennnnn értem már :D :D :D :D

Kép
v.e.judit
 
 


igen van kettö egymás után pont ma kezdjük :oops: :oops:
Remélem tényleg szerencsét hoz majd?!!! :roll:

Kép
v.e.judit
 
 


kívánom neked,hogy szerencsét hozon!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na megyek fürdetni legyetek jok holnap jövök.
Puszi mindenkinek :P

Kép
v.e.judit
 
 


Nitácska köszönöm szépen :P

Kép
v.e.judit
 
 


Csajooooooooook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Menek haza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Otthonról jöüvök még.... szép estét addi gis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


juditt,jó fürdést és jóéjt!
zsuzska gyere gyorsan!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló Lányok!

Hű, felpezsdült itt az élet!

Picuranyu! Üdvözöllek, mielőbbi babásodást kívánok!

Nika! Üdv itt is közöttünk.

Judit! Kútásás? Nem semmi. Akkor ma este jót fogsz aludni.

Zsuzska! Sikere volt a sütidnek? Siess gyorsan haza! A keresztfiatokról nincsenek képek?

Anda! Kérünk még képeket!

A párjaink becses testrészére nagyon-nagyon kell vigyázni! Nagy szükség van rá :oops: :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki igazad van a becses testrésszel kapcsolatban! :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sudri!

Szegény Bálint! A málnával én is így jártam két hete, nekem az arcom lett pöttyös, és a számon lett egy "herpesz". Pedig én nem is akkora vagyok, mint a kisfiad. Még soha nem ettem málna kompótot, gondoltam, kipróbálom. Annyira ízlett, hogy megettem az egészet (csak kis üveg volt). Aztán ez lett a vége. Most kezdenek elmúlni a pöttyeim.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nita! Fáj még a fejed? Jót tett a vizes borogatás?

Kicsit elmegyek, mindjárt jövök, de össze kell törnöm a főtt krumplit.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki ma csak egy kicsit fájt a fejem,de az a naptól lehetett szerintem.de tegnap igen jót tett a vizes borogatás! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már itt is vagyok. Nálad is ilyen lassú a babanet, állandóan leakad.

Kép

Kép
kiriki
 
 


nekem annyira nem lassú,de ami viszont sz....r az az msnem nem jön be.tele van már a tököm vele! :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azt hiszem én mára búcsúzom. Még megyek hajat mosni. Úgy nem szeretek, megfájdul tőle a derekam. Jó éjt, szép álmokat!

Kép

Kép
kiriki
 
 


nekem is kéne hajatmosnom! :lol:
szia jóéjszakát! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tsókolom mindenkinek orcája mindkét felét!

Köszönöm a bókokat, a "modelljeim" nevében is! :lol:

Köszöntöm az új topiclakókat! Mielőbbi babásodást kívánok nekik is!

Na akkor közkívánatra még néhány kép:
Kép Kép Kép

Kép
anda81
 
 


És az én drága unokaöcsém:

Kép

Kép
anda81
 
 


Remélem mindenkinek örömet okoztam! :D

Kép
anda81
 
 


tündéri az unokaöcséd!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam,jóklegyetek!
sok puszi és szép álmokat mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:cry: Látom mindenki elment aludni.
Nincs itt senki? ... Ha nincs, akkor kénytelen leszek Győzikébe folytani a bánatomat. :D :D :D :D
Vendég
 


Nita: gondoltam hogy nem vagy szatír :):):):):)

Én biztosan nem lennék jól ama testrész nélkül :):):):):)mármint nem Nita párjáéra gondoltam :wink: :oops:

Judit: csatlakozom kirikihez tuti nem kell ma altatni :):):):):):):)

Anda: üdv nekem is örörmet okoztak a szép virágok meg hát az uncsiöcsi is édes :):):)

Teszek én is képet ha nem gond :) kisfiamról:)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


picuranyu, nika! Üdv nektek!

Anda! Nagyon szépek az újabb képek is! Unokaöcsi pedig nagyon cuki!!!

Nika! Gergő is annyira helyes!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!
Ha nem bánjátok, én is csatlakoznék, mivel úgy tűnik az idei babavárásról már lecsúsztunk...
Látom van itt ismerős is , ugye Nika? :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Most látom, hogy Anda is

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági szia itt is :):):) most már tényleg mienknek kell lennie a jövő évnek:):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszöntöm az ujjakat sziasztok :D
Hát tényleg nem kellet ringatni és aludtam mint a bunda persze a férjem is segitett :oops:

Kép
v.e.judit
 
 


Gyönyörüek a virágok Anda profi fotos vagy.És az unokaöcsiis ari nagyon.
Üdv a Nika Gergönekis sima Gergő vagy Gergely?

Kép
v.e.judit
 
 


Simán Gergő :):):)

Judit Jó neked hogy még úgy tudsz aludni mint a bunda :):):):) Mióta Gergő megszületett nem volt átaludt éjszakám :):):):) bár mostmár azért egyre jobbak mert csak egyszer ébred éjszaka de nem erőltetem mert azt olvastam hogy a gyerkőcök kb 2 éves korukra érnek meg teljesen az éjszaka átalvására így nem síratom ha ébred simi vagy visszaalszik vagy nem olyankor cici van :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: nálunkis sima Gergő
hát az éjszakai alvás 23-orátal 04-oráig tart nem tudok többet aludni

Kép
v.e.judit
 
 


Nálunkis ma lesz anyáknapja cinti nagyon készül és semmit nem árult el titkos az egész. Nagyon izgulok énis tuti arik lesznek ésmindenki :cry: -fog

Kép
v.e.judit
 
 


Judit biztosan nagyon aranyos lesz:) én is már várom hogy legalább annyira nagy legyen már hogy éertékelje ennek a napnak a jelentőségét akkor majd biztosan nagyon aranyos lesz ő is :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Igen már a Gerit Cinti tanitja egy versrészletre de nem tudhatom miaz majd kiderül olyan édik amikor elbujnak hogy most ök "tanulnak" hát ezért szép az élet mert ök vannak. :oops: :P

Kép
v.e.judit
 
 


Na megyek mert még nem tudom mit vegyek fel és jolenne kitalálni mielöbb nehéz dolog ez. :roll:

Kép
v.e.judit
 
 


Nitácska holnap gondolok rátok egész nap sok sikert lehet csak holnap jövök ma már nem. :D

Kép
v.e.judit
 
 


Én nem szívesen gondolok vissza a gyerekkori Anyák- napi ünnepségekre. Emlékszem, hogy én sose tudtam normálisan végigmondani a versemet, mert mindig elsírtam magam. :shock:
De a mai napig, amikor átadom anyunak a csokrot és az ajándékot, könnybe lábad a szemem.
Szerintem, ha majd az én kis lurkóm ünnepségére kell majd mennem, tuti én leszek az első anyuka, aki elsírja majd magát. :lol:
Vendég
 


Picuranyu:képzeld az én lányom borzaszo szégyelös és a karácsonyi müsoron meg sem szolalt és haza kellet vinnem pedig külön ajándékot is kapot a kiválo tehetségéért mert mindig ö az elsö aki csinálja a feladatot és rendkivül segitökész mert vannak a csoportban sérült gyerekekis és ö szereti öket vannak olyan gyereker akik elkerüli a sérülteket.

Kép
v.e.judit
 
 


Ezért nagyon büszkék vagyunk rá és az ovonéni is mindig számithat rá ez nagy dolog a mai világban :)

Kép
v.e.judit
 
 


v.e.judit, nagyon büszke lehetsz a kislányodra. :) Nagyon szép dolog, hogy segítőkész, és nincsenek előítéletei, mert bizony egyre több gyereken veszem észre, hogy nem így viselkednek, és ez nagyon elszomorít. Bár, úgy gondolom, hogy az ilyen belső értékek, a szülőknek köszönhetőek. Ha a szülő is segítőkész, nincsenek előítéletei, akkor nagy valószínűséggel a kicsinek sem lesznek. És ez a mai világban szerintem nagyon fontos. ...
Bár, azt hozzá kell tennem, hogy nem szabad általánosítani. Kivételek mindig vannak.
Vendég
 


Igen egy kis anyalnak hivja a Gabika öegy mozásérült és Cinti mindig vele játszik és most mütöték a lábát és nehezen jár még Cinti kiséri wc-re ha kell meg vizet enged neki a Bence szellemileg lemaradott és neki a nyála folyik Cinti pedig mindig szol neki hogy törölje le mert a töbiek kinevetik .

Kép
v.e.judit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?