Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Örülök, hogy Benneteket is elért a jó idő! :D
Mi eléggé el vagyunk havazva, nem sokat vagyunk itthon, így le vagyok maradva mindig mindennel.
Nem is tudom mit írjak most. Majd jövök, ha megszáll az ihlet. :roll:

K.

Lilypie Maternity tickers


na, figyuzzatok!

Mit vennétek első áldozásra fiúgyereknek? Gazdag családról van szó, a gyereknek mindene megvan. Nagyon vallásosak. Én valami szép könyvre gondoltam, lexikon v. enciklopédia. Ötlet?



Erika!

Korábban kérdezted, hogy mit mondj a lányodnak meghalt rokonokkal kapcsolatban. Tökéletesen egyetértek Brigivel, hogy igazat, hogy már nem találkozhatunk, beszélhetünk velük. És hogy hallanak, látnak, mert fentről figyelnek minket a mennyországból, ahol az angyalok is laknak.
Kérdezte már újra?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
A kisfiú 10 éves.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

na, közben találtam egy olyat, h
Világunk kulturális és természeti kincsei.
Nagyon jónak tűnik, sztem ezt meg is rendelem.

Jelentem: megoldottam! :-)))))))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Jelentem, ügyes vagy! :lol:
Vendég
 


Noémi:a Praktikerben vettük, 1799.- 12db-os.

Kép

Kép
falevel2
 
 


nóémi-szerintem egy aranynyakláncot kis kereszzttel.Én ezt venném,hisz nem minden gyerek szeret olvasni...sajnos. :? Dehát te ismered jobban a gyereket. :wink: Tudod,ezzel fel tudnak vágni a suliban,legalábis az én időmben ez nagy dolog volt,h.huuu láncot :wink: kaptál,király.Meghát magamból is kiindulva én is annak örültem. :wink: A mi játszószönyegünkben is vannak állatkák,meg kocsik,helikopter stb.és az Auqan-ba vettük 999 ft egy csomag.Mi 6-ot vettünk.Még igy sem elég...örökké lemászik róla.

falevél-Sára nagyon ügyes és okos baba.Én leragasztottam a szélét,h.ne tépdesse föl,nálunk is ez volt a sláger. :lol:

Majális-lesz valami buli Kecson? :roll:
Tisztelettel jelentem,h.Mandula barátnönk,nagyon ügyes.Az eddigi vizsgái mind sikerültek!Mihejst ideje lesz jön.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Noémi
Mi az ovis majálisra megyünk. 1-jén Apa focizni van :twisted: , s két gyerkőccel nem merek a tömegbe kimenni, félek, hogy Petike elkóborol a sok ember között. Így oda valószínűleg nem megyünk. Pedig a kismanó biztos nagyon élvezné. Tegnap voltak ugrálóvárban, alig lehetett onnan elhozni.
Min vesztetek össze Balázzsal? (ha nem titok)
Ja, Nati. Igen, tudom, hogy van egy kisfia, ott volt a Bányais talin, s mesélte. Biztos nagyon szép kisfiú! Remélem jól vannak. Bejelöltem az iwiwen, de még nem jelölt vissza.
Szerintem nagyon jó az a könyv. Biztos tetszeni fog neki!

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Noémi: nekem tetszik a könyv, nem tudom, de egy ekkora gyereknek a nyakláncot nem biztos, hogy jó ötletnek tartom! Bocsi Timcike! :oops:
Meg manapság már mindenkinek van! A könyvet meg max elteszik neki a szülei, és később nagyon fogja értékelni!
Vendég
 


Sziasztok!

mogyo, nagbri

Köszi a dokis tippeket. Tapasztót én is ismerem apa volt már nála.
Akkor ő biztos jó lesz.

timci, nagbri

Tündériek a gyerkőcök

timci

Majális lesz a szabadidő központban. Bár engem annyira nem ragadott meg a program.


Tegnap hazafelé Lili elaludt a kocsiban. Este csak fél 10 után sikerült elaltatni. :evil: Persze azért éjszaka ugyanúgy jelentkezett! :twisted:
A mai produkció meg az hogy leteszi a fejét mint aki fejenállni készül és úgy nézelődik a két lába között. Nagyon aranyos majd teszek fel róla képet.

Kép
emoke27
 
 


Emőke: Köszi! :D

Lili édes lehet, várjuk ám nagyon azt a képet!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Fú tök jók a fotók nagyon tetszik mind!
Dana nekem mindig olyan fúri rövid hajjal! :lol:

Majális hát apa dolgozik! :?

Noémi: szerintem jó a könyv mert ha gazdagok akkor úgy is van arany nyaklánc meg ha nem most biztos ad valaki neki!

Remélem hamar helyre áll a rend nállatok!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenhol fotózás volt... :D Tüneményesek a gyerkőcök!

Brigi, a szekrény tetején???????? :roll: :lol:

Csak egy gyors kukkantásra volt/van időm, megint egyedül vagyok 3 napot.
Majd ha Bende és az energiám engedi, akkor jövök. :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Emőke!
"összebújós kép" nagyon tetszik. Én annyira szeretem, amilkor így hozzám bújnak. Olyan jó érzés. Kár, hogy ez az időszak nem sokáig tart. :)

Timcike!
Fogacskák, nekünk is így van négy fogacskánk, amit rendszeresen kipróbál a vállamon. Néha látszódnak a nyomai. :( Többi kép is nagyon jó!

Honey!
Nagyfiam is állandóan pakol. Minden csak addig érdekes amíg ledobálja. aztán ott hagyja, és keresi a következő helyet, ahonnan lepakolhat. Vagy autót tologat. "tiszta pasi" Már most autóval játszik. :)

Nagbri!
Hogy mászott fel a szekrénytetejére?

Falevél!
Ilyen játszó szönyegünk nekünk is van. Mi "ugráló iskolát" szoktunk csinálni belőle. Nagy siker élmény, hogy már egy lábon is tud ugrálni Brigitta. Egy ideig sírt, mert nem bírt, csak két lábon ugrálni.

Kaszap utcai ovit, nem ismerem, mert mi a Telek utcaiba járunk. És minden elismerésem az ovónéniknek, nagyon szeretjük őket! Brigitta első találkozástól kezdve szimpatizált velük, most meg már szereti is őket. Amikor meglátja, "repül" feléjük. Bölcsiben, a másfél év alatt, egyszer sem volt ilyen.
Csak 15-en vannak egy csoportban.

Brigitta azóta nem firtatta a témát. Oroszlánkirály meséből véve az ötletet, azt mondtam, hogy "odafent vannak", mint Szimba apukája, hall és lát, és vigyázznak ránk... (sajnos mindkét Papa már elment). Csak hát, hogy kerülünk oda fel... szerintem, azt fogom neki mondani, hogy ezt pontosan senki nem tudja megmondani.

Öcsike popsija, teljesen helyre jött.

Meggyből főzött már valaki szörpöt? Hogyan kell? Meddig kell főzni? Tavaly, sokat raktam fagyóba. Mad nézelődöm recis oldalakon, hátha találok valamit. De jó lenne, jól bevállt, kipróbált ötlet.

Valaki szedett, szedi már a "Dr Lenkei" féle vitaminokat? Tapasztalatok? Kb 4 hója Brigittával az Activalt etettem gyerekeknek valót, azóta többször volt beteg, mint amikor nem szedtünk semmit. Azért keztem el vitaminokat adni, mert azt gondoltam, jön a hideg, megtámogatom kicsit az immunrendszerét vele, de ez nem vált be.

Úgy döntöttem, szakmát váltok, és elmegyek kútfúrónak. Ma furattunk kutat. És kész vagyon. Majdnem annyiba került, mint egy havi fizim. És csak kb. 2 órát dolgoztak vele. Na meg a szivattyú, meg a locsoló slag... :?

Jó éjt.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Mogyo!

Köszönöm, a rend gyorsan helyreállt!

Andi!

Ne haragudj, részletekbe nem bocsátkoznék, egyébként is nagyon hosszú lenne, a lényeg, hogy szegénykém nagyon rosszat mondott. Őt is meg engem is nagyon bántott a dolog. Na, mindegy, túl vagyunk rajta.
Tegnap összefutottam Natival a Centrummal szembeni gyerekturiban. Én vittem oda először! :-))) Antonio pedig valóban tündéri!

Brigi!

Köszönöm! :-)))
A könyv egyébként sztem is jobb, mert keresztelőre teletömték aranyakkal a kisfiút annak idején.

Manó!

Erzsó vagy Dóri elért? Jövő héten lesz egy ingyenes óra!

Norri!

Várjuk a hszt! :-) Meg én várom a mai sétát a városba! :-)))

Mandula!

Ügyes vagy! Nagy gratula!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!

Te ugye a Reile G-n laksz?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Norri és Manó!

Azt mondta még Erzsó, hogy anyuka is lezser ruhában jöjjön, mert az új hölgy az anyukákat is jobban megdolgoztatja! :-))))))))))) Izgi! Már várom!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Honey!

Akivel tegnap dumáltam a kapu előtt a másik oldalon, Ő volt NORRI! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi
Ne haragudj, nem akartam kíváncsiskodni, :oops: nagyon örülök, hogy helyreállt a rend :lol: Péter is szokott néha úgy szólni, de szerintem már én is túl érzékeny vagyok egy kicsit.

Erika
Józsika tiszta kis pasi! Petikének az első szavai között szerepelt a dudu. Azóta minden autó márkát felismer, s a kedvenc műsora az autókereskedők. Autókat szednek szét és szerelnek össze. Azóta megnézi az alvázat, a karosszériát stb. Fejlődnöm kell ebben a témában, mert már olyanokat tud kérdezni, amit életemben nem hallottam. Nagyon édes pofák tudnak lenni. Melyik az az ovi, ahova a kislányod jár? Nem tudom, de olyan nehéz, hogy már ovis lesz Petike. Furi érzés. Remélem ő is szeretni fogja majd az ovit! Olyan jó lenne, ha jól érezné magát ott.

Dorka tegnap majd egy órát sírt délben, s nem tudom, hogy miért. Olyan szívszaggatóan sírt, hogy Petike is felébredt. Nem tudom mi lehetett az oka. Szerintetek a spárga okozhat hasfájást? Azt evett délben, nagyon ízlett neki, de nem tudom, hogy okozhat e haspuffadást.

Sziasztok

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi!
Semmi gond, tényleg hosszú és bonyolult így. Hát, igen. Az anyukák érzékenyek. Főleg a gyerekeikre!

Nem lehetett könnyű napod tegnap!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jó reggelt!

Andi!
Lánchíd utcai ovódának, "kihelyezett" csoportja. Budai kapunál van egy kastély szerű épület. Összesen 3 csoport van. Korcsoportonként "szétválogatva". Csoportok kislétszámúak.
Mindenki ismer mindenkit. Nagyon családias az egész ovi.

Az, hogy a gyermek szeret-e oviba járni, szerintem nagyon oviónő függő. Ha nincs ismi, és jó ovónőt fogtok ki, aki szimpi gyermekednek, akkor biztosan jól fogja érezni magát.

Spárgához, nem tudok hozzászólni. Én még sosem ettem.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Noémi: NIncs mit! :D
Örülök, hogy rendeződtetek!

Nekünk pocsék éjszakánk volt, ha nem keltem 100-szor, egyszer se! Ááááááááááááááááá!
Kicsit se nyűgösek a fiúk! Mi lesz velem ma??? :roll:
Vendég
 


Noémi: a Bagi László utcában lakunk, a Reile g utca mellett. Miért?

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Gyorsan rakok fel képeket amíg Lili alszik.
Kukucs! Kép Kép Hogy ezért anya miért haragszik? Kép

Kép
emoke27
 
 


Próbálgatom az önálló evést! Kép

nagbri

Sajnálom az éjszakátokat, tudom milyen rossz. Kitartást!


erika

Bölcsibe hová jártatok? Gondolkodom rajta hogy Lilit 2 éves kora körül be kéne adni.


A dr. Gál Máriát ismeri valamelyikőtök?

Kép
emoke27
 
 


Brigi!
Sajnálom az éjszakátokat! Remélem tudsz most napközben pihizni! Szorítok!

Emőke!

Lili nagyon cuki.

Falevél!

Ok, az is központ. Azt szeretném megkérdezni, hogy sétáid valamelyikén meg tudnád-e nekem nézni, hogy az Angex hogy lesz nyitva a négy nap alatt. A fűrészfogas alatti angolturiról van szó, régen ott volt az Ágyak Háza. Meg tudnád nézni nekem, ha nem túl nagy kerülő?


Ma voltunk a könyvtárban Norrival, Zalán babával és persze, Bálinttal! Nagy sikerünk volt és babaolvasójegyet is csináltattunk meg babaolvasót is kaptunk! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
És jelentem, hogy Manófalvival és Bendével is összefutottunk! :-D

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mi is összefutottunk Bendével és Manófalvival... :D

Noémi:ok,megnézem holnap, remélem nem felejtem el.


Ezt a videót még akkor csináltam az egyik egyetemi órámra,mikor 6 hónapos várandós voltam... Most találtam meg a tanárom honlapján...

http://www.edu.u-szeged.hu/~gymolnar/baba.wmv

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noémi, Bende elaludt, mire hazaértünk. Szegény úgy lógott a hasamon.... :roll:

Andi, Bende is most evett a múlt héten spárgát, és semmi baja nem volt tőle. Mi zöldet vettünk... Szóval attól nem volt semmi gond. :?: Hogy készítetted el? Én csak leforráztam (blansíroztam), utána másik főzőlé, és megpároltam. Bendének nagyon ízlett! :D

Emőke, nagyon édes Lili.

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Igen, először Nórival és Sárával találkoztunk, aztán hazafelé meg Noémivel, Bálinttal, Norrival és Zalánnal. :D
Jó napunk volt! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


De jó itt mindenkinek, hogy így összefutottatok!
Nagyon irígy vagyok ám!!!!!!!!
Na majd legközelebb én is időben szólok, hogy mikor megyek Kecsóra, hátha én is összefutok vkivel! :lol:
Vendég
 


OK, Nagbri! :D Benne vagyok! És akkor még hátha Rékával is összefutsz... :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek! Dorka felállt! Nagyon cuki!
Majd este megpróbálok jönni

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Dorkának utólag is boldog hófordulót!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Dorkának gratulálunk! és várjuk a fotót!

Sára már október óta könyvtári tag... :D Neki is van babaolvasójegye...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!
Régen írtam már hozzátok, mert úgy éreztem, hogy nem tudok semmihez hozzászólni. Azóta megismerkedtem Noncsival, meg Manóval, remélem a többiekkel is előbb-utóbb találkozok, így már nem érzem magam betolakodónak.

Mirólunk: lassan fél éves a kisprücsök, és hétvégén megörvendeztetett minket 2 foggal. Hirtelen, és minden előjel nélkül bújtak ki. Pedig folyamatosan nézegettem az ínyét, de se duzzanat, se nyálfolyás, se nyűgösködés. Csak remélni tudom, hogy a többi is így jön ki. Nekünk az éjszakai alvásunk alakul, általában már este 8-tól reggel 6-7-ig alszik. :lol: Azért még előfordul, hogy éjszaka felkel szopizni, mint pl. tegnap éjszaka 3-kor.
Mi egy hete kezdtük el a hozzátápit, már ebédre kb. 2/3 üvenyi főzit kap, plusz amennyit szopizik utána. Meg uzsira kap gyümölcsöt.
Én általában főzök neki, hogy szokja, de amit nem tudok, azt üvegesbe kapja. Mint ma a sütőtököt.
Persze azért nem minden ilyen rózsaszín nálunk, a babakocsizás az uncsi, amíg alszik, addig oké, de csak úgy ücsörögni, és nézelődni a babakocsiban, na, az nem meg. Pl. ma a főpostától a Széchenyi városig üvöltött Zalán. úgyhogy szegény Noncsi, meg Bálint már nagyon ki lehetett, de mindketten jól bírták. Köszi Noncsi!
Bocs, hogy most senkinek sem írok személyeset, átadom a gépet a páromnak, már itt türelmetlenkedik.

A babák továbbra is gyönyörű szépek, mindig gyönyörködök a bennük. Milyen nagyok már, pedig még most születtek!

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Dorkának gratulálok!!! Nagyon ügyes kislány!

Mi meg mászunk képzeljétek el! Hihetetlen!!!

Norri: Én örülök, hogy végre írtál! Noémi mindig emlegetett téged, szóval jó hogy itt vagy!
Irígykedek az éjszakai alvás miatt, a séta miatt már kevésbé! :lol:
Vendég
 


Emőke!

Mi a belvárosi bölcsibe jártunk. Egyrakáson van a "Rákóczi" iskola, ovóda, bölcsi. Nem akarok általánosítani, az egész bölcsire, de akit mi kaptunk gondozót, az nem volt jó. Ha eljön az idő, nem tudom, hogy a nagyfiút, hova fogom beíratni, de azt tudom, hogy ha abba a bölcsibe, másik gondozónőt szeretnék. Fiatalt. Remélve, hátha több szerencsém lesz vele, talán ő még nem merült ki, annyira, mint egy nyugdíj előtt álló.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Nori: jó ,hogy jöttél!
Graula a fogacskához!

Brigi: nektek meg a mászáshoz!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Jó reggelt!

Sikerült lefényképezni Dorkát, amint felállt. íme:

Kép Így áll Dorka

Sziasztok

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Mogyó

Köszönjük szépen! Ágikának mi is boldog hófordulót kívánunk!

Szép napot mindenkinek

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Norri!

VÉGRE! :-)))))))))))))))))))))))))) Egyébként semmi gond nem volt a sírással hazafelé, inkább csak Zalánt sajnáltam! Rossz, hogy az ember ilyenkor nem tud segíteni. :-(

Andi!

Bocs! Én is lefelejtettem a hófordulót!!!! Nagyon gratulálunk hozzá és persze az álláshoz is!!!!! Tündéri cuki a képen! :-)))

Mogyo!

Nektek is boldog hófordulót!

Brigi!

Nagyon ügyes Dana! Tényleg szólj, mikor jöttök Kecsóra, aztán Veled is összefutunk! :-)))

Falevél!

Köszönöm, ha megnézed!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Andi, utólag is boldog hófordulót Dorkának! És nagyon gratulálunk a felálláshoz! Nagyon ügyes!!!!!!! :D

Norri, de jó! :D

Mogyó, Ágikának is BOLDOG HÓFORDULÓT!

Látom, mindenki a jó levegőn... :D Helyes! :D
Bendének nő a 2. foga is, és most tegnap óta megint nagyon nyűgös. Sehogy sem jó. Vagyis jó, legfőképp, ha felveszem. :roll: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, később majd próbálok jönni és írni! Most eléggé el vok havazva, ráadásul vmi nyavalya kezd leteríteni. Remélem nem fertőzöm meg Patrikot! :?

Teszek fel pár képet az új tudományainkról (ülés, állás) :lol:

Kép
így ülünk...

Kép
így pedig állunk...

Kép
néha jó kisfiú is vagyok... :lol:

Kép
honey78
 
 


Na, talán még kaptam pár percet a nagylegénytől... :lol:

Mogyo! Boldog hófordulót Ágikának! (úgy néz ki szomszédok leszünk! :lol: Majd írok pü-t!)

Andi! Gratula Dorkának is az álláshoz! :D Ő nem dől el? Patrik áll.állni akar, aztán ha elfárad eldől, ha nem érek oda időben. Ma is beverte a buciját. :(

Brigi! Ügyes ez a Dana is! Akkor most már semmi sincs biztonságban? :lol:

Noémi! Legközelebb majd megismerkedünk Norriékkal is! :D Mi is sétizhetnénk együtt vmikor, csak úgy tűnik mostanában nem keresztezzük egymást. Ti délelőtt sétáltok, ugye? Mi általában délután. Na majd megdumcsizzuk! Te mikor teszel fel képeket Bálintról? :lol:

Emőke! Lili nagyon szép kislány! :D Nemsokára a mieink is ilyen nagyok lesznek! Hogy szalad az idő! :roll:

Kép
honey78
 
 


Honey!

Persze, összehozzuk a sétát. Nálunk mindig attól függ, h milyen intéznivalóm van és mikor. De általában délelőtt már útra kelünk. Tényleg változó.
Nagyon ügyes Patrik!!!
Boldog hófordulót Nektek 2-án!!!

Norri!

Nektek is boldog fél évet!!!

Manó!

Nektek is boldog 8. hónapot 4-ére!

Timci!

Neked boldog névnapot!!!


És természetesen mindenkinek nagyon jó pihenést a 4 napra. Gondolom nem lesz olyan nagy itt a forgalom. Szóval:
Csodás, élményekben, szeretetben és virágokban gazdag ANYÁK NAPJÁT MINDENKINEK!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!

tényleg nagyon gyorsan tellik az idő!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi: az Angex pénteken (máj.2.) 9-18-ig van nyitva, szombaton 9-13-ig. Vasárnap zárva.

Mogyo: BOLDOG HÓFORDULÓT ÁGIKÁNAK!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket.
Jó nektek hogy találkoztatok.

Andi

Dorkának gratulálok! És boldog hófordulót!

Noémi

A babaolvasójegy milyen? És a babaolvasó?
Szoktam könyvtárba járni de ez valahogy elkerülte a figyelmemet.

Norri

Gratulálok a fogacskákhoz!
Norri így ismeretlenül :D lehetne egy kérésem? ha mész a dokidhoz megkérdeznéd hogy fogad-e még gyerekeket? Mármint olyat aki nem a körzetéhez tartozik? Mintha róla hallottam volna hogy nagyon sok gyereke van már.


nagbri

Nektek meg a mászáshoz gratulálok

mogyo

Áginak boldog hófordulót!

Honey

Patriknak is gratulálok az álláshoz! Lili is később tanult meg leülni mint ahogy felállt.

Milyen ügyes minden gyerkőc!
Nálunk az ülőgarnitúrán ugrálás a menő! :evil: Már kihúztam az alját hogy kisebbet essen de hiába a fejét már beütötte!És mászik vissza! :evil: :evil: Nem bírom!!! :(

Kép
emoke27
 
 


Csajok nagyon nehez tudok feljutni a tanyára már ha sikerül!

Köszi-köszi!

Emőke. hát sajnos Ágika nállunk is leesett a nagyágyról!

Az a baj szegények annyiszort esnek kellnek!
De szerintem mi sem voltunk különbek!

Kép


Kép
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?