Új privát üzeneted érkezett!

Kép Szia CSib!

Most már látszani fog a babó alakja az uhu-n, nem?
Bekeretezteted anyudnak?

Kép

dita75
 
 


Dita: kell b , meg esetleg c terv (lombik, donor..) is, de azért ne agyalj túl sokat ezeken! ne akard, h ezek jöjjenek be! még van 4 napod hátra a ciklusból és reméljük, szorítunk , h + lesz a teszt! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bumi!
Remélem nem romlott sokat. 81 millió, és kb. a fele célirányosan halad oda ahová kell.
Nem tudom nálatok miért nem néztek többmindent, legközelebb kérdezz rá.

Csibbencs!
Tervek vannak az biztos, de olyan lassan megy az idő, amikor várni kell valamire.
Amúgy csak 2 nap, mert most már egyre rövidebbek a ciklusaim. Pont két hete volt pém! Kedden, mert szerdára ment fel a hőm, és hétfő-kedd nagyon éreztem a jobboldali petefészkemet.
Úgyhogy holnap vagy szerdán kéne pirizni, nem? Ha szerdáig nincs semmi jele, akkor megy a teszt.

dita75
 
 

 
 

Dita: ez nagyon aranyos!!!! :D
venni akarok egy kis lapozgatós fotóalbumot, amibe kapnak majd folyamatosan fotókat a nagyszülők, meg magunknak is akarok csinálni egyet.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: ittad a cickát a ciklus 1. felében? az rövidítette a ciklust?
nagyon megy a drukkhegy!!!!!++++++++++!!!!!!!!!
hőd hogy áll?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita!

Nem megyünk többet andrológushoz, mert legutóbb már csak a vállát vonogatta, mg lombikra küldött.
Viszont Debrecenben csak egy andrológiai szakvizsgával rendelkező doki van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Be kell lássam, hogy kiérdemelhetem a "legtöbbetproblémázós" címet!
:lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csibi!

Jó 5-let!
Ittam cickát, de már az előző hónapban is előbb jött a piri, pedig akkor még nem ittam. :shock:

Sosem volt normális a ciklusom.

ma hány kávét kellett meginnod álomszuszi?

Kép

Bumi!
Az gáz!

dita75
 
 


Dita: nagyon jó!!! :lol: nem tudom, h hány kávé kell, most még jól vagyok, bár kicsit éhes...kiváncsi leszek, h mi lesz 3körül.

Bumi: mindenkinél vannak periódusok! ne aggódj, gyere kérdezz- sírj- dühöngj - amit akarsz!! :wink:

megyünk Hévízre a kedvenc helyünkre az esküvő után pár napra!! most foglaltam le ! a hangomból megismert a csajszi!!! :shock: megkérdezte, h már jártunk ott! :o modtam, h már 2* is! :lol: :lol:
úgy csípem ezt a nőt!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!

De jó lesz nektek!
Most irígy vagyok! :lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


ja , és mondtam a csajszinak, h előnászútra megyünk. megkérdezte, h jó lesz e a studió szoba, mert már csak az van. hányan is megyünk?? :shock:
mondom: hát nászútra, csak 2en! :shock: de majd mondom neki személyesen, ha ott vagyunk, h 3an jöttünk! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Vagy 4-en? :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: áh! :lol: nem hiszem! az már túl sok csoda lenne! én már 1 csodának is örülök!! :wink: nem vagyok telhetetlen!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi!
Melyik csaj? A tulajcsajszi? Szerintem is jó fej. Annyit dumáltunk.
Elindultam boltba este, mert nem volt kedvünk lemenni étterembe, és még fél órát a pco-járól meg ilyenekről beszéltünk.Totál olyan volt mintha már ezer éve ismizném. A párom már telefonált, hogy hová mentem boltba Debrecenbe? Én meg még mindig ott dumáltam a csajszival! :oops:

Bumi!
Minket nem zavar. Az a baj, hogy az orvosok nem szeretik amikor okoskodunk, ők meg nem tudom miért nem zárnak ki minden lehetséges okot. Lehet, hogy ez jó üzlet nekik, de azért nagyon görények ebből a szempontból, hiszen lassan tényleg kicsúszunk az időből, nem 20 éves csitrik vagyunk akiknek még a szervezetük is fiatal, idejük mint a tenger.

dita75
 
 


persze örülni örülnénk nagyon mind2en! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi!
Én is irigy vagyok, olyan jó volt két héttel ezelőtt.
Egy csomó mindent nem próbáltam ki a reggelinél azokból fénypostázhatnál egy kis kóstolót.
Kiváncsi vagyok melyik szobát kapjátok! :wink:

Kép

dita75
 
 


Visszakukk

Zsuzska!

Már meg is jött neked?

Én jobban szeressem a fehérborokat.

Ditus!

A tecsós kóla tök durva!!!!

Bumi!

Andrológusnál lehet kérni külön tenyésztést is.

Ha már van ajánló a lombikhoz, akkor miért nem azt veszitek igénybe?
Galáéknál is bejött ;)
20150601134430
 
 


jaj, a story kezembe akadt a 7végén anyóséknál (kb havonta 1* vesz ilyeneket), és mit olvasok? Nicol Kidmen 6hós kismama és ua fut és teniszezik, mint előtte. pedig már így is kockázatos neki a terhesség 41 évesen, mert a méhe nem olyan rugalmas, meg hát hormonozva is volt, már több vetélése is volt és ilyen hülye!!! :twisted: teljesen ledöbbentem!!!ja és volt róla kép, nem is látszik semmi :shock: nincs is hasa egyáltalán!
jó persze, az újságokban lévő dolgok fele se igaz, de nagyon ledöbbentem!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szasz Vik, visszajöttél?

Bumit én sem értem, rohannék a lombikra, a lábam sem érné a földet.

Kép

dita75
 
 


Csibi!
Nicolnak nem lehetett gyereke igaz, mert a Tomival azért fogadták örökbe azt a két csemetét.
Most mégiscsak összehozták neki, erre meg nem vigyáz magára?
Nem semmi!

dita75
 
 


Cska visszanéztem, ebéd utáni szieszta.....
20150601134430
 
 


Nem akartunk a végső megoldással kezdeni.
Mivel annyira meg nem rossz a párom spermaképe. És nagyon bíztunk, hogy csak ez a picike plusz kell.

Viki!
Galának szerencséje volt. e ott van pl. Meli az nlcről és neki már a második sem sikerült.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Ne állj így hozzá! Én is számos pro és kontra embert tudnék mondani.

Melinél vmi nem oké, mert neki 10. napra mindig jött a piri.
20150601134430
 
 


Bumi!

....és itt vagyok én, apjuknak sem sokkal jobb és már sokadszorra is sikerült! Szóval hajrá spontán, érzem, hogy nektek így lesz bébitek! :wink:
gröni
 
 


Dita: hülyék ezek a ,,sztárok,,! tomtól meg vállni akar az asszony, mert állítólag terorizálja, meg szientológiát rájuk kényszeríti!
de lehet, h Madonnáék is vállnak, mert a pasi nem akarsz szexelni, mert a diéta , amit csinál, elveszi a kedvét! :lol:
és ilyen izgi dolgokat olvastam a 7végén! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szia Gröni!

Téged is látni?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hébe-hóba vagyogatok! Nagyon pang a topikunk! De itt legalább eltudlak csipni!
gröni
 
 


Én még nem is ebédeltem.
Mondjuk elég későn reggeliztem.

NEm tudom mit főzzek ma. Nincs otthon semmi. Csak egy fél fej káposzta, lehet, hogy kápistészta lesz.

Vagy van valami jobb 5-let ami hamar kész?

dita75
 
 


Nagyon bulvárosok vagyok ma......, én nem hallom meg ezeket a dolgokat.
20150601134430
 
 


Dita!
Rendeljetek pizzát! ;)
20150601134430
 
 


Viki!
Apa napközben sokszor rendel magának pizzát. Szerintem már a fülén jön ki. Inkább csinálok valamit ami gyorsan megvan.
Én pl. nagyon régen ettem már tojáslevest, kb. 2 éve, mert apa írtózik a főtt jellegű tojásoktól. :shock:

dita75
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy az én híreimmel kezdem, de 2,34 lett a TSH-m, ami szuper! Következő ciklusban inszem, el se hiszem! Most nagyon-nagyon örülök :) És jól drukkoltatok, köszönöm szépen mindenkinek! :)

Kata!

Légyszi tegyél fel egy emelettel feljebb a tábliban, köszi! Májusban jön az ötödik inszem, ami sikerülni is fog :)
Tetszik a megújult vonalzód és avatarod :)

Szezso!

Ha most összehoztuk, akkor rém boldogok leszünk :) Azért erre lássuk be elég kicsi az esély...

Pia: én szeretem a bort is, sört is, jégert is, csajos kontyalávalókat is, igazából a whisky-n kívül szinte mindent :) :oops: Persze mértékkel, és a mérték nem a vödör :)

Viki!

Mi elutazunk barátokkal és a gyerekekkel Balatonszemesre. Szauna, medencés fürcsi, gyereküléses biciklitúra, és esti iszogatás a terv :) Pont ezért még csütörtök reggel lövök egy tesztet, hogy nyugodt szívvel szaunázhassak, a jégerpartiról már nem is beszélve :) :oops: :oops: :oops:
A ti programotok is jól hangzik!
Abszolút átérzem a helyzeted munkaelhagyás miatt :( Biztos hiányozni fognak, de most fontosabb dolgod lesz :)

Monic!

örülök, hogy jól telt a hétvége! :)

Zsuzska!

Sajnálom, hogy nem sikerült! Drukk a következőhöz!

Czinkicsek!

Fotóalbum tök jó ötlet! :)

Csajok, a ciszta fáj? Nekem még sose volt, de most olyan furcsa a jobb petefészkem. Ha lehajolok, érzem, hogy nyomok benne valamit, és szurkál is. A ciszta ilyen? Ráadásul a jobb oldalam a lustább, ott kevesebbszer érik tüsző, szóval godolom, hogy sárgatest nem lehet, meg azt biztos nem érzeném, hogy ott van :roll: Csak hogy legyen min agyalnom :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Grat a TSH-hoz! Jól drukkoltunk!!!!

Ciszta nem fáj, más miatt szurkálhat ;)
20150601134430
 
 


Évi,

hatalmas gratula a csodás véreredményhez!
Cisztáról nem tudok mondani asemmit, mert én eddig mindig csak beképzeltem magamnak, de még sose volt :oops: :oops:
Ilyen véreredménnyel még lehet, az is, hogy as spontán kalapált babó okozza nálad a panaszokat! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Igen, ügyes kis csapat vagytok!

"Akkor" jobban szurkált ennél emlékeim szerint...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,

Még szurkálhat jobban is, és hát azt is mondják a hozzáértők, hogy nincs 2 egyforma terhesség... :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi: grat a tsh-hoz, ez szupi hír!!! nekem nem fájt a cistás pf, csak stimus időszakban feszült csak, de nem fájt! ha nem a ciklus végénél járnál azt mondanám h most fog repedni a tüsző. :roll: de most passzolok! meg persze drukkolok 1000el!!!!!!!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi jajj de jó neked! Nagyon gratula, tudtam én hogy minden okés lesz, ügyi csájé vagyol!

dita75
 
 


mi a 4 napban otthon takarítunk, pihenünk, egymással foglalkozunk, elmegyünk 1 nap kirándulni, 1 nap anyuékhoz, 1 nap meg meghívjuk párom szüleit. én még át akarom ültetni a virágokat, mert nagyon rossz mindegyik földje.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek, ti nagyon optimisták vagytok! :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Hanyadik DPO-n vagy?
20150601134430
 
 


Viki, 11-en.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Akkor nagyon nagyon nagy drukk!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Közkívánatra a kalács receptje:

Házi fonott kalács - cserépedényben

Hozzávalók:
# 1 kg liszt
# 1 csapott evőkanál só
# 150 g porcukor
# 180 g olvasztott vaj
# 2 tojássárgája
# reszelt citromhéj
# 150 g mazsola
# 40 g élesztő
# tej szükség szerint
# tojássárga a megkenéshez

Elkészítés:
1.) Az élesztőt kevés forró tejben egy csipet cukorral megfuttatjuk.
2.) Kissé megmelegítjük a lisztet, és összekeverjük a megkelt élesztővel, majd hozzáadjuk a sót, a porcukrot, a meglangyosított vajat, a tojássárgát, a reszelt citromhéjat + annyi langyos tejet, amennyit felvesz. Fontos, hogy a tészta inkább kemény legyen, ne lágy!
3.) Jól összegyúrjuk a tésztát, és hozzáadjuk a forrázott, rumba áztatott mazsolát, majd meleg helyre tesszük, és duplájára kelesztjük.
4.) A megkelt tésztát lisztezett deszkára tesszük, és 3 egyforma részre vágjuk. Minden egyes részből rudakat sodrunk, majd mindhárom rudat összefonjuk. (Épp úgy, mint a hajunkat! :o))
5.) A megfont kalácsot kivajazott Pataki tálba tesszük, és kelni hagyjuk.
6.) Megkenjük tojássárgával, megszórjuk durva kristálycukorral, és a hideg sütőbe tesszük. Begyújtjuk a sütőt. Így a Pataki tál a sütővel együtt melegszik fel, benne a kaláccsal. (A Pataki tálat a sütés előtt egy órával célszerű vízbe áztatni, hogy jól megszívja magát.)
7.) A kalácsot rövid idő alatt, kezdetben forró, majd mérsékelt lángon készre sütjük. Ha a kalács teteje túl korán barnulni kezd, takarjuk le sütőpapírral!
8.) A kész kalácsot a tálban hagyjuk kihűlni, majd felszeletelve vajjal, kakaóval tálaljuk.

hofeherke
 
 


Nem emlékszem már kinek is reagálok a hozzászólásaira, mert olyan álmos vagyok, hogy öszefolynak a sorok....

A ciklusom nekem is össze-vissza. Magától meg se jött a mult évben egyszer sem.... (Azt hiszem Dita írt valami ilyesmit)

Hosszú hétvégén mi Anyóséknál leszünk, mint álltalában minden hosszú hétvégén. Ritkán tudunk menni, de akkor igyekszünk hosszú időre. (Ezt talán Viki kérdezte)

Évi: Gratula az eredményhez, és hatalmas drukk a köv hónapokhoz!

hofeherke
 
 


Évi!
Remélem már nem kerül sor az inszemre. :wink: .....

.....mert jól kalapáltatok:

Kép

Nekem már van egy 10 ft-os nagyságú barna, holnap már biztos jön Pirinéni, ahogy sejtettem. :cry:

dita75
 
 


MAra!
Nálad tudják miért van? :?: :?: :?: :?:

Nekem most a stimuk rendbehozták a dolgot! :shock:

dita75
 
 


Évi!

Gratula! nagyon örülök, hogy jó az eredményed!

Fura, hogy pont a cisztát kérdezed, mert tegnap óta én is azon agyalok, hogy lehet, hogy cisztám van.
Ugyanis tegnap óta szúrkál a bal petefészekem.
Pének még korai, meg egyépként sem szoktam érzeni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dituli!
Neked az új ciklusban kell menned dokihoz?
20150601134430
 
 


Dita: Dehogy tudják! Korábban ráfogták a prolaktinra, de abból már kikezeltek. Aztán a férfi jellegű hormonjaim voltak magasabban, akkor mivel még nem akartam babát a dokim fogigátlót írt fel gyógymódnak. Ezt szerintem jól el is felejtette, meg nem is tarttetott szüneteket. Közben orvost is váltottam, és amikor abbahagytam, akkor ráfogták arra, hogy nem indult újra a szervezetem. Végül meg elkezdtek rendesen vizsgálgatni, és itt meg nem is érdekel senkit, mert úgy is stimuznak.... Bár nekem a tüszők eddig is megnőttek, csak nem repedtek meg. Nem tudom, hogy ezen segít-e a sok gyógyszer? Szóval passz.
De azt sosem értettem, hogy miért "tünetileg" kezelnek minket, és miért nem az okokat tárják fel???

hofeherke
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: