Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Marika!Tényleg igazságtalan az élet mert sok nő elveteti a babáját vagy rosszabbat csinál vele!Mi meg akik babát szeretnénk küzködhetünk érte!

Timi!Igen szerencsére már nem sok van hátra keddig!Már nagyon izgulok! :?

Kuzsanna!Kiszámolni ezen az oldalon tudod:www.lunarium.co.uk
Ha rámentél a Jonas metodra menj rá ott írd be az adataid:szül.év,hó,nap,óra,perc (am:délelött,pm:délután),Az időzónát hagyd azon amin van,1 évre kapod meg a J. napjaid!Ha esetleg nem megy írj és kiszámolom neked!ha van kérdésed írj!

Kép
rena85
 
 


Kuzsanna!Azt elfelejtettem írni,hogy szerintem neked is bejöhet a J.módszer ha szeded a gyógyszereid mert azok ugye rendbe tesznek téged!Egyépként nekem is magas a prolaktin szintem de szedem a cseppjeim és közben bevetem a J. módszert is hátha beválik.Szerintem megéri próbálkozni vele hiszen olyan sokan írják,hogy bevált nekik!Veszteni nem vesztesz semmit!Sok szerencsét! :wink:

Kép
rena85
 
 


Rena!
NAgyon szépen köszönöm a goyrs segíítséget :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mindjárt meg is nézem és jelentkezem, hogy volt :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Szia Kuzsanna!
encike 2
 
 


Rena!
Sikerült megnéznem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt is bevetjük.... már egy éve próbálkozunk, tavaly szeptemberben derült ki a hormongondom :roll: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jónás 11-ei együttlétből fiút ígér. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Meglátjuk, mi lesz.... ha lányt szeretnénk, akkor előző nap és utána való nap legyünk együtt???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike: Szióka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!Örülök,hogy sikerült!Hát azt nem tudom!De ha erre a hóra fiut jósol akkor én úgy tudom,hogy fiu lesz!Mert ez a J. nap nem mindíg esik egybe a pé.-del meg a J. módszer a holdállással kapcsolatos így ebben a hóban a fiu foganhat J. napkor!

Kép
rena85
 
 


Rena: Hát mindenképpen ki fogjuk próbálni.... csak egészséges legyen!!!!
Meg veszteni nem nesztünk semmit sem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
amúgy is gyakorlat teszi a mestert... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!A táblázatodban amit kiszámoltál van risiko faktor ami azt mutatja,hogy mennyi esélyed van arra,hogy egészséges legyen a baba,tudomásom szerint 3 fölött inkább nem érdemes próbálkozni!Sok sikert!

Kép
rena85
 
 


Lányok merre vagytok???

Már nagyon várom a holnap délutánt!Kiváncsi vagyok mi lesz a dokinál! :shock: Holnap este jelentkezem az eredménnyel!

Kép
rena85
 
 


oké, várjiuk. Én meg holnap csinálok hcg-t.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!Nagyon remélem,hogy 2 csíkod lesz!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
rena85
 
 


Rena: Drukk estére neked..... A riziko faktort nem néztem meg :shock: Na de mindjárt :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na szóval.... max. 2-es volt, de 80%-ban 1-es :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Az jó???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike: Ma reggeli teszted???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hali!
Menszi még most sincs, de baba se lett. Nega e hcg.
Vajon mikorés miért nem jön ez a piri? Mikor áll helyre a menszi?
De sebaj van sok lh-m és mindennap lövök el, hogy tutira menjek.
encike 2
 
 


Sziasztok! Encike!Kitartás,én nagyon szorítok :!: :!: :!: Üdv:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Encike!
Hátha pár nap múlva + lesz a HCG-d, ha nem jön piri :wink: :wink: :wink: :wink: Nagyon szurkolok, hogy így legyen ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Végülis apa vigyázott, hogy még ne legyen baba, de tudod azért vannak véletlenek. Mennem kell rákszürésre meg orvosi vizsgálatra, a dokim vár.
Ezért nem is akartam még annyira, de ha jönne is persze örülnék!!!
encike 2
 
 


Encike!
Csodák mindig történnek.... hátha ott a kis babóka :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csináltam uj vonalzot és nincs itt. BBBRRRRRR!!!
encike 2
 
 


Na kész!
encike 2
 
 


Az előző ciklusod hány napos volt???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jan. 8 menszi
febr. 20 vetélés
márc. 24 menszi
most vártam volna 24.-én, de még jöhet ezek szerint
encike 2
 
 


Reménykedjünk, hogy nem fog megjönni még vagy 9 hónapig :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike történt valami változás, amióta írtál? Mensi? Baba?

Encike ha a vetélésed után volt egy menszi, akkor most is rendesen kellett volna megjönnie. Már 5 napja késik, nem? Akkor most mi van?


Rena nagyon izgatottan várom a beszámolód, hogy a doktor bácsi mit mondott, mit csinál stb.
timejka
 
 


Sziasztok!Megjöttem!Jövő héten kedden műtét! :D Örülök és egyben nagyon félek is! :? Nagyon aranyos volt,csinált rákszürést meg nagyon óvatosan megvizsgált!Holnap megyek vérvételre,hétfőn az altató orvossal lesz találkám,kedden műtét és ha jól leszek szerdán jöhetek haza!Megnézte a hőgörbém meg a vérvételes papírjaim szerinte nincs is igazán pé.-m ami miatt nagyon csalódott vagyok mert ezt nem közölték a meddőségiben.Csodálkozott is,hogy csak a prolaktinomra kaptam gyógyszert meg,hogy semmit sem csináltak velem 1 év alatt!Azt mondta,hogy ha jó lesz az laporoszkópiám eredménye akkor kapok gyógyszert azért,hogy legyen pé.-m és valószinüleg csinál egy inszeminációt mert a páromnak sem valami jók az eredményei!A héten akarta megcsinálni a műtétet csak ugye ott van a Május 1. ezért halasztódik jövő hétre.Ma elkezdtem enni a méhpempőt,majdnem visszaköszönt mert eszembe jutott,hogy a méhek garatjában termelődik de sikerült magamban tartani!Mindent a babáért! :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
rena85
 
 


Kuzsanna!Az 1-2 risikó nagyon jó! :wink: Ezek szerint egész évben próbálkozhattok!De remélem erre nem lesz szükség mert hamar összejön!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Nagyon örülök, hogy a dokid jókat mondott Neked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajrá műtét, hajrá bogyók :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Hajrá PÉ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Éljen babóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!Rena próbáljátok ki a PERUI MACA VIBE KAPSZULÁT!Mi is használtuk apucival! A hormon tartalma miatt segíti a teherbe esést,és a férfiaknál a spermium képződést :!: De nyugodtan nézz utánna :!: Ha kell küldök róla tájékoztatót!Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Aranyosak vagytok lányok!

Kriszti!köszönöm az infót!már olvastam róla,egyenlőre eszegetem a méhpempőt de ha nem válik be akkor kipróbálom ezt is!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Rena!
Én is hallottam eről a Macárol és a párod is szedheti.
Ez neked másik, uj doki? Milyen alapos vizsgálatot csinál, ez tök jo. Hamarabb is megtehették volna, nem?

Timejka!
Ez a 6. nap késés, igen mult hoba rendesen megjött. Teszt nega, menszi sehol, de a hő ma 37. Mi van velem? Jövö héten lehet felkeresem a dokim, hogy nézzen meg.

Nálunk szakad az eső, pedig holnap mennénk csavarogni.
encike 2
 
 


Encike!
Én babára szavazok, bár az a biztos, hogy a dokid mit mond majd neked ++++++++++++++++++++++++++++++

Itt nem esik, süt a napocska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Én mindenkinek nagyon drukkolok, de a Maca is csak egy kapaszkodó, én november 4.-e óta szedem és a férjem is. Sajnos semmi hatása. Voltunk októberben és novemberben is hormon illetve katona számláláson és voltunk most áprilisban is.
Nincs különbség.
Remélem senki nem haragszik meg, hogy ezt leírtam, de ez havi 14.000.-ft volt. Szóval 84.000.- ft minusz.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Én nem probáltam csak hallottam rola. Szerintem, aki babás akar lenni, minden lehetőséget kiprobál.
Velem is a baj, hogy mindent probálnék egyszerre, de tudom ezzel inkább ártok, mint hatnék. Jelenleg málnalevél és palástfü kombi teát alkalmazom. De látjátok mondhatni "megkavarhatta" a ciklust. Elmileg ezek gyogykészitmények.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!Igen ez egy másik doki,nála tegnap voltam először de már most mindjárt meg is műt!Jó lett vólna ha elöbb hallok róla!Bár addig amíg nem segít ez a doki addig nem nagyon akarom dicsérni hátha ő sem válik be!Remélem nem a teák zavartak be nálad hanem kismama vagy! :wink: Az jó ha felkeresed a dokid!De még 1 hét?

Kép
rena85
 
 


Igen, mert itt vannak az ünnaepek, me ha kb. 1 hete lehetett pé, akkor esetleg menszi is lehet.
encike 2
 
 


Rena örülök, hogy végre történik veled valami. Nagyon-nagyon szorítok, lelkileg mellett leszek kedden. Kitartás. Előre!!!!!!!!

Encike én egyszer ittam palástfű teát, és akkor 1 hetet késett nekem. azóta nem iszom. Na persze ez nem azt jelenti, hogy meg kell jönni a bajodnak, hanem attól még lehetsz babás.
Szólj, hogy mi történi veled.

Én most szedtem be a clostit, és többet nem szedek. Mi a fenének?
timejka
 
 


Timi!Köszönöm!Aranyos vagy!Ha úgy érzed,hogy már nem szeretnéd szedni akkor hagyd abba!De próbálj még kitartani hátha nemsokára sikerül!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!Huncutka!Mi kipróbáltuk apucival,mert öt hónapja volt,hogy nem jött össze a baba,egy dobozzal szedtünk be ketten a hatodik hónapban,és sikerült a baba,lassan már három hónapos!Szerintem ezis van olyan hatásos mint egy-két gyógyszer!Üdv:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Kriszti!Ha nem válik be a méhpempő akkor kipróbálom!Nagyon drága?

Kép
rena85
 
 


Rena én most eldöntöttem, hogy abbahagyom a gyógyszert, meg mindent. Hétfőn nem is megyek uh-ra. Férjem nem akar tesót. Persze nem védekezünk továbbra se, úgyhogy még jöhet. Csak most berágtam a páromra és kész.

Encike veled mi van? Megjött?
timejka
 
 


Timi!Sajnálom,hogy a férjed így áll hozzá!Remélem azért átgondolja a dolgot és megváltozik a véleménye!Az jó,hogy nem védekeztek,remélem így összejön a baba! :wink: De ha benne van abban,hogy ne védekezzetek akkor annyira nem lehet ellene a tesónak.Nem?

Marika!Merre jársz?Mi újság veled,veletek?

Kép
rena85
 
 


Timejka!
Én is drukkolok, hogy férjed meggondolja magát és jöjjön a tesóka :wink: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!Rena!Én kb:4500ft-ért vettem,amibe 100db volt!Én hittem benne,nekem sikerült,de ehhez egy-két dolgon(rossz dolgon)túl kellett tennem magam ahhoz,hogy hinni tudjak :!: Remélem,hogy mihamarabb nálatok is lesz eredmény :lol: Timi!Légyszi ne add fel!Tarts ki!Meglátod,hogy minden jóra fog fordulni!Szerintem kapcsolódjatok ki egy kicsit a pároddal,és próbáljatok meg csak egymásra koncaentrálni :oops: HAJRÁ :!: :!: :lol: :lol: Üdv mindenkinek:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Minden édesanyának Nagyon Boldog Anyák napját!!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Timi!BOLDOG NÉVNAPOT :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
rena85
 
 


Kriszti!Köszönöm az infót!Meg kellet győznöd magad,hogy higgy benne?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok csajok! TIMI NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED,ÉS,HOGY TELJESŰLJENEK AZ ÁLMAID IS :!: :!: :!: Rena :!: Azok után amin keresztül mentem,én bevetettem mindent,hogy sikerüljön a baba :!: Valahol olvastam,hogy hinni kell abban,hogy összejön a baba(erőse hinni),és össze fog jönni :lol: :lol: :lol: Nem szabad feladni a reményt,én is mindenfélét kipróbáltam,hogy sikierüljön,és sikerült is :lol: :lol: MINDEN ANYUKÁNAK BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KÍVÁNOK :!: :!: Sziasztok:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: