Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,
Gabi,
nagyon jó az új képetek!!!! Jobbulást Neked!!! Mid fáj? (én is elkaptam valamit, hajnal óta fáj a torkom :shock: ).
Nekem a talira a legjobb a szerda lenne, bármikor :wink:

Andesz,
remélem semmi komoly, gyere és mesélj, mit mondtak!!!

Ani,
nagyon klasz lett a szoba!!! Engem is érdekelne, hogy a függönyt és a többi dolgot varrattad-e?

Alexa,
mikor mentek legközelebb Ringatóra? Martinka élvezi, igaz? El is hiszem, gondolom, ott aztán van zene-bona :wink:

Bessy,
hogy van ma a mi legfrisebb kismamink és az ő Zsebpiszka?

Márti,
NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KIVÁNOK NEKED!!!!
Nagyon profi vagy, hogy ennyi mindenre van energiád!!!! Le a kalappal!!!

Kriszta,
örülök, hogy jobban vagytok és kaki is van :wink: Reméljük az uh sem mutat semmi kóros elváltozást és az meg különösen jó, hogy már hétfőn túl lesztek rajta!!! Hányra mentek? Mikor drukkoljunk?

Kata,
nagyon jó olvasni amiket írsz!!! Irdd csak, semmi gond nincs vele!!! Jó látni, hogy ennyire imádod a kis csöppötöket!!! Igazi kis vagesz Geritek van a képek alapján.

S lányok, azt nézegettem, hogy mennyire másak a picit a születési képükhöz képest!!! Először ezt Noelen és Bencén vettem észre, most meg Geri babán. Nagyon hamar megváltoznak :P

Enikő és Alíz,
nektek is kellemes hétvégét!!!
Vendég
 


Magunkról:
tegnap "kicsit" magam alá kerültem... Köszi Bessy a számot, fel is hívtam Mariannt, igaz sunnyogva, mert BB azt mondta elég ha a 30. héten hívom. És képzeljétek, Mariann már teljesen be van telve, sőt augusztusra is (5 szülést vállalhatnak egy hónapban). Nagyon elkeseredtem, de sajnos nem lehet mit tenni, a szabály az szabály.... Ajánlotta Horváth Anikót, akivel tegnap is meg ma is beszéltem, kedden remélhetőleg talizunk. Kicsit már megnyugodtam, mert Anikóról is jókat hallottam, csak mégis jó lett volna olyannál szülni, akit Apával mindketten már ismerünk. De Anikó is nagyon kedves volt, szerintem vele is élményteli szülésünk lesz :P .

Szóval lányok, csak javasolni tudom, hogy ha szeretnétek szülésznőt választani, idejében keressétek meg, mert mi hiába tudtuk már hónapok óta, hogy Mariannt szeretnénk, mi balgák hallgattunk BB-re és nem hívtuk fel. Tegnap dühös is voltam rá :twisted: ...
Vendég
 


Judy,
hogy vagytok? Minden rendben veletek? Már régen jöttél!!!
Vendég
 

 
 

Nati!
Köszike!
Nekem is a torkom fáj iszonyatosan,tegnap volt a legrosszabb.Ma már picit jobb,most meg ezerrel fújom az orrom és olyan nyomást érzek a fejemben.
Vendég
 


Nati!

Mi Horváth Anikóval szültünk,tüneményes kis nő!!! :wink: :wink:
Jobbulást neked is!!!
Tegnap volt itt nálunk az utolsó Ringató! :( Nem érte meg a nőnek eljönni,mert kevesen voltunk. Úgy sajnálom!Martinka nagyon élvezte!
Vendég
 


Nati!

Sajnálom a szülésznős mizériát.De azért ne legyél elkeseredve,biztos az Anikó is jó lesz és apával még egypárszor be tudtok menni hozzá így ő is megismerheti.
Vendég
 


Alexaa!
Neked mikor lenne jó a tali a 3 nap közül?
Vendég
 


Gabi!Még nem tudom,azért sem írtam inkább még semmit! :) De nagyon szeretnék ám menni! :D
Vendég
 


Gabi,
te mit szedtél a nyavajádra? Vagy szedsz egyáltalán valamit?

Alexa,
igen, néztem, hogy Te is, és Krisztiék, Krisztáék is nála szültek. Tuti ő is nagyon jó lesz, csak az első csalódáson kellett túl lennem :wink:
Vendég
 


Nati!

Csak nyeles aspirint :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy semmit.Pálinkával gargalizáltam.
A tantum verde szopogatós,amúgy jó a torokfájásra és kismamiknak is lehet.
Vendég
 


jeeee sikerült!!!! (az avatar..)
Krixta, köszi, találtam egy oldalt, ahol meg lehet csinálni :D :D itt csináltam a múltkor is:
http://www.shrinkpictures.com/create-avatar/
Vendég
 


Okés Márti most látom hogy sikerült de előtt már küldtem privit!Ügyi vagy!pussz
Vendég
 


Nati
Nekem is Horváth Anikó volt a szülésznőm..annyira aranyos és kedves és végig bennt volt velünk segített,fürdetett szóval ne aggódj jó kezekben vagy!Sőt után is mindig bejött meglátogatni!

Gabi
Jobbulást neked!!

Bocs lányok nem tudok most többet írni mert Réka ma megállás nélkül vigyorog meg gagyorászik és ezt kiélvezem:)
Vendég
 


Jó reggelt! :D
Ne haragudjatok,hogy tegnap nem írtam,de nem volt időm!
Na szóval,nem viszér,és ez a jobbik,mert ha az lett volna,azonnal műtét,ja mert az volt a furi,hogy nekem pár éve megműtötték már a másik lábamat viszérrel,de ez a valami a bal comb hajlatba van,és ezen a lábamon nincs is viszér!A doki(amúgy rendi volt) azonnali,sürgős uh-ot kért,akkor felmentünk oda,ez v.milyen doppleres uh volt!Ott a csaj,azt mondta,hogy ez valamilyen folyadékkal telt cyszta 15×7×22 mm! :shock: Ez a folyadék v.színüleg vér,mert kék a bőröm!Na szóval borogatni kell,ha nem múlik vissza kell menni!De nagyon fáj amúgy! :?
Doki szerint,ez egy begyulladt szörtüsző lehetett egyszer,de hogy hogyan lett ekkora,és miért tiszta vér,erre Ő sem tudott semmit mondani :shock: Ja,és nem nyomkodtam,mert én azt hittem,hogy ez egy viszér!
Na mindegy,most borogatom oszt'meglátjuk! :roll:
Tali!
Nekem Gabi beírhatod mindhárom napot,igaz van vendégem,de azt át tudom rakni!Az a lényeg,hogy ne uccsó percben döntsük el,mikor legyen!Mert ugye még be is kell vásárolnunk :)
Lányok!Ha valaki vesz függönyanyagot,én szívessen vállalom a megvarrását! :) Csak szóljatok! :D
Márti!
Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!!! :D
Nagyon édi KisAti! :D
Ani!
Nagyon szép lett a gyerekszoba! :)
Krixta!
Örülök,hogy már hétfőn mehettek uh-ra,reméljük nem lesz gond Rékával!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Csak a tali miatt írok. Úgy néz ki, a csütörtök-péntek tutira nem jó, a szerda meg még nem biztos. Inkább nem ígérek semmit.

Andesz, remélem nem lesz gond a lábaddal!

Dobok képeket. Igaz, virágok nincsenek rajta, de remélem, az állatokat is szeretitek!

Kép
Kép
Kép

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


bocs, ez lemaradt:
a pacinak természetesen volt/van feje, csak pont így fordult el.

Pusszantás

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 



Sziazstok!
Csak dobok egy táblit.Légyszi mindenki jelezzen,hogy neki melyik nap jó!
Kép
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Az első: bocsi a tábli elmaradásért, szóljatok nyugodtan ha valamit kell javítani.

Gabi, jobban vagy már? Órát? Funkciója is lesz vagy csak dísznek kellene? :) Na majd nézek valami aranyosat. Különben a szoba dícséretet köszönjük, átadjuk az illetékeseknek, ugyanis a mosáson és a vasaláson kívül nem csináltam semmit. Festést a barátok (örök hála nekik), bútort az asztalos, függönyt varrónő, a többit meg készen vettük. :) Nagyon jó lett a tábli, ügyi vagy! Nekem a szerda lenne jó, a csütörtök biztos nem a péntek meg bizonytalan így inkább azt mondom hogy az se.

Enikő gratula a szép eredményekhez. A hétvégén én is tanulok, Apácska fiúbuliba van (első nap sikerült elhagynia a kocsikulcsot).

Kriszta, szupi hogy hétfőre kaptál időpontot. Segitséggel ment, vagy csak ügyesen könyörögtél?

Alexa, köszi a dícséretet. A függönyt a JYSK-be vettem, meg se kérdeztem hogy megvarják-e mert van egy jó varrónőm és egyből hozzá vittem.

Nati, neked is gyógyulást kívánok! Csak a függönyt varrattam, sajna addigra már az ágyba valókat megvettük a Babyoutletbe. Ha tudtam volna előre, egyformára csináltatom. Különben a fügönyt 1000 Ft-ért varta a csaj, 4m anyagot 1600 Ft-ért vettem és a behúzó 300 Ft volt, tehát durván 3000 Ft volt a sötétítő függöny. (a neylon már meg volt). Ne légy lelombozódva a szülésznő miatt, az Anikót nekem is nagyon sokan ajánlották, még olyan is aki nem is szült még. Én is őt választottam volna ha a Schwarczi nem ajánl mást. Pont a minap hívtam Beát (az én szülésznőm) a homeós bogyok pontos szedése miatt. Annyira kedves volt, pont egy szülés közepén hívtam de így is aggódva kérdezte hogy úgye nincs semmi baj és még nem szülök. Görcsölgetés nincs már? Tessék sokat pihizni.

Andesz, köszike a dícséretet. Hu komolyan hangzik ez a ciszta. Biztos fájdalmas. Ezzel mit tudnak csinálni? Semmit? Vigyázz magadra!

Judy, merre vagy?

madiani
 
 


Vikikém, üdvözöl, puszil mindenkit. Jól vannak mindannyian (Levikém egyre zsiványabb és gyönyörű mosolyával mindenkit levesz a lábáról). Jövőhét szerdán megy Viki dokihoz, ha addig nem is de utána mindenképp ír hogy mi volt.

madiani
 
 


Lányok!
És esetleg szombat?! :roll:
Megmondom miért,szerdáig szar időt mondanak,és utána csütörtöktől felmelegedést! :D
Légyszi próbáljatok tényleg jelezni! :)
Szilvinek majd küldök sms-t! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 



Sziasztok! :)

Bocsi, hogy eddig nemjöttem! :oops:

Márti!
Utólag is Boldog szülinapot kivánok!!!
Nagyon édes kisAti!

Nati!
Sajnálom, hogy nem jött össze a szülésznő!Én is mégcsak most hivom majd fel akit ajánlott a dokim, remélem még szabad lesz!

Enikö!
Gratulálok a szép eredményekhez! :)

Gabi!
A taliról:A csütörtök és a péntek biztos nem jó nekem mert anyóséknál leszünk :( szülinapja lesz!A szerdát meg még nemtudom, mert dolgoznom kell!

Tündike!
Az UH jól sikerült!Szépen nő a picurka!Kb.:1800g :)

Bessy!
Gratulálok, hogy bekerültél a kismamis tábliba!Aranyos a kis zsebpiszok! :D

Ani!
Szép a gyerekszoba!Tetszik! :) Május közepétől én is otthon leszek már és akkor tudom rendezgetni a picurka szobáját!Vettem anyagokat amiket meg kell még varrnom!Már várom! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Hello,

taliról: megmondom őszintén, nekem nem igazán jó a jövő csüt-vas időpont, mivel hosszú hétvége lesz, szerintem többen is megyünk valamerre. hozzánk jönnek babalátogatóba is, még nem tudom melyik napokon.

Nem lenne jobb pl. az azt követő hét??? Persze, ha a többieknek jó, akkor csöndben maradok :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Gabival most beszéltem ,Neki is jó a szombat,beleteszi majd a tábliba! :D
Megírnátok,hogy kinek lenne jó még a szombat?! :)
Ani!Az óra azért jó,mert mindig rákukkantasz a szopi miatt is,meg,hogy mikor tetted le a bébit aludni,meg mikor kel fel stb...

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!!


Andesz

Remélem hamar eltűnik a lábadról a ciszta..azért nem semmi miből-mi tud kialakulni!Jobbulást a lábadnak!:)

Ani

Természetesen protekcióval sikerült elintézni az Uh-t..és baromira elszomorít hogy egy 2hónapos babát nem képesek becsúsztatni valahova..MERT ezekszerint volt hely...a védőnő itt volt és mondta hogy ő is beszélt a dokival és soha nem szoktak ennyi időre időpontot adni..szóval hétfőn lehet kicsit balhézok mert tudom ki volt a nővér felismertem a hangját és nem magam miatt verem ki a balhét hanem más kisbaba miatt mert gondolom más is jár így..hát teszek róla hogy ne így legyen:)

Megy valaki amúgy hétfőn a Csnk-ba?Jó lenne összefutni valakivel!

Bessy
Gyönyörű zsebpiszkod van:)

Eniko
Nagyon szépek a képek!Jól vagytok?Minden okés?

Alexa

Nem is lesz több Ringató?Ott mit csináltok amúgy??

Nibcsike

31.hét??Nem izgulsz még?Veletek mi újság??

Tali
Nekem sem sajna a hosszú hétvége,megyünk a barátnőmékhez meg család-baba látogatás lesz...:(

Képzeljétek Réka már 5kiló :) :P

Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Krixta!
Már kezdek izgulni ahogy egyre kevesebb idö van! :) Kiváncsi is vagyok,de egyben félek is!Sokat gondolkodom azon, hogy milyen lesz az első igazi találkozás! :oops:

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Ani!
Köszi kérdésedet.A torkom már nem fáj,csak ez a nyomás ne lenne a fejemben és ma ráadásul elkezdtem köhögni.Holnap tutira nem megyünk babaúszni,de azthszem egyáltalán nem is fogunk-lebeszéltem magam róla,pedig már úszósapit is vettem.
Azért gondoltam az órát mert a szopi miatt meg az ébredések miatt se lenne rossz látnod az időt és azon jobban látod mint a karórán meg persze dekorációnak is jó.
Ja és köszi,megdolgoztam a táblival,Te mivel csinálod mert én minden egyes alkalommal megszenvedek vele.Megcsinálom world-ben,majd beillesztem paint-be és itt mentem el jpeg formátumba.A gond az hogy amikor beillesztem a paint-be egy csomó vonalat nem visz át-nem tudom miért csinálja ezt és baromi tökölős míg ott visszarajzolgatom a hiányzó vonalakat.

A szombatot betettem a tábliba.Nekem is jó lenne.Szerintem nem nagyon kéne tovább halogatni a talit,mert Ani is meg Szilvi is már elég közel van a nagy naphoz.De ha nagyon sokaknak nem jó akkor máskor csináljuk.A szerdát meg ki is vettem,mert az elég közel van és addig nem is biztos,hogy visszajelez mindenki.Meg tényleg jó lenne inkább szép időben csinálni.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

tnati! Köszi, bár én most értem haza a melóból.

Márti!
Utólag is Boldog szülinapot kivánok!!!

Gabi! Nekem bármelyik nap jó. :D

De fos idő van... :shock:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Ok!Alíz beírlak.
Vendég
 


Gabi! Köszi! :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan a talival kapcsolatosan irok, nekem nem jó a hosszú hétvége,mi hozzánk is jönnek ,meg mivel hosszú hétvége kirándulni megyünk, meg nem tudom észrevettétek e , de vasárnap ANYÁK NAPJA lesz :D

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Ahogy igértem itt a pocakos képem! :) Bocs,hogy ilyen sokáig tartott de átkellet szerkeszteni!


Kép 31.hét

Kép
Kép
nibcsike
 
 


sziasztok!

Látom mindenki élvezi ezt a szép időt.

Nibcsike!
HogyNeked már mekkora pocid van :shock: ,gondolom már kezd nehéz lenni.
A szombat se lenne jó Neked?

Na üdv!Megyek én is!
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi!
Hát igen elég rendesen nő a pocakom! :) Most még jó csak késöbb lesz rosszabb, nehezebb! :) Lehet, hogy ezért is fáj a derekam, meg a medencecsontom! :)
A szombatról azért nemtudok még nyilatkozni mert még nemtudom,hogy hazaérünk-e anyósoméktól! :( Kérdéses!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Tali: nekünk sem jó a hosszú hétvége, mivel jönnek anyósomék. Ugye Ők csak Gréti miatt jönnek, így nem tehetem meg, hogy lelépünk vele, amíg itt vannak.

Nibcsike
Mekkora pocakod van már, hogy elment az idő! :oops:

Krixta
Jó olvasni, hogy Réka már 5 kiló! (bár nekem olyan furcsa, mivel Gréti már 5,38 kg volt pénteken fürcsi előtt :oops: )

Gabi
Jobbulást neked! Most mindenki ilyen torokfájással küszködik nálunk is, anya, anyósom.

Kép
tand
 
 


Jó reggelt! :D
Látom elég soknak nem jó ezen a héten,mondjuk sokan nem írtatok!
Mi lenne,ha jövöhéten tartanánk?Esetleg szombaton(10.-én)?
Nekem végülis teljessen mindegy! :D
Nibcsike!
Szép nagyon a pocakod! :)
Chrissy!
Milyen volt a keresztelő?Képeket kérünk ám!Mibe volt Martinka?
Nem is tudtam,hogy anyu főnöke a Lóránt lett a keresztapa! :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok
köszi még egyszer a köszöntéseket! :)
Andesz, lányok, lehet hogy most megharagszotok, de még picikének érzem Kisatit a talihoz, szóval mi most nem megyünk, de majd legközelebb... :D Csináljatok majd jó sok képet ám!!!
Hű tegnap de egy hülye hisztis nyűgös napunk volt!!! Előtte éjjel meg ma éjjel is gyönyörűen elaludt a Kisatom minden kaja után, meg se nyikkant, sőt egyszer 5 órán kersztül aludt, de tegnap napközben..?! Reggel is még zabálnivaóan cuki volt, hatalmas szemekkel nézegetett mindkettőnkre, kétszer kinyújtotta a nyelvét, majd cuppantott egyet, mintha puszit adna :D azt hittem elsírom magam olyan édes volt. Aztán a nap többi részében, hát...Egyszerűen semmi nem volt jó neki, mintha a vigasztalást is utálta volna, még a babakocsiban is sírdogált, pedig ha valahol, hát ott tuti mindig elalszik...nem tudtam főzni és takarítani tőle :D de legalább van mentségem...
Voltam pénteken a mák-nál, még csak most adtam be a papírokat, erre kiderül, hogy kell nekik a magánnyugdíjas izém is, pedig ezt sehol nem tüntették fel, hogy vigyem azt is. Na fasza, most mehetek vissza ma oda a tömegbe...váááá.
Nincs kedve valakinek összefutni velünk? DM-be is mennék, kifogytam dolgokból...majd írjatok!
Vendég
 


Jó reggelt, sziasztok!

Ma nem kellet dolgoznom :) :) :) és már csak 2 nap juhi......
Tali: nekem a jövőhét is megfelel, alkalmazkodom, (hétfő du. suli, ha még el tudok menni és kedd este meg dokihoz megyek na meg az első NST is meglesz :shock: ). Amúgy nekem megfelel, ha jól tudom Vikike is azon a héten nagyon ráér, mert uracskája nem lesz itthon. Szóval a többség (na és persze a házigazda) dönt, csak ne sokáig halogassátok mert Szilvivel megszülünk :) :) :)

Ibi, várjuk majd a képeket a babasarokról (szobáról). Biztos nagyon szép lesz, főleg hogy sajátkezüleg csinálod. Mekkora pocid van már :shock:

Andesz, köszike az óra infót, ma nézek is egyet. Bár igaz tele van a lakás digitális órával (sütő, mikró, rádió stb) és a gyerekszobába nem is tudok majd szoptatni, nincs annyi hely.

Kriszta, jól emlékszem, ma mentek UH-ra? Millió drukk! Igenis ossz ki mindenkit, mert noszensz amit csinálnak.

Gabi, neked is köszi az óra tippet. Remélem a köhögés is múlóban van már. Hogyhogy lebeszélted magad az úszásról? Azt mondják hogy a gyermekek nagyon élvezik. A táblival hasonlóan szenvedek én is, azzal a kivétellel hogy én excelbe készítem, majd photoshopba alakítóm át jpg-é. Ott viszont a vonalakkkal nincs problémám, de lehet azért mert nagyon rutinból csinálom.

madiani
 
 


Sziasztok Lányok!

Annyira nagyon régen voltam már, alig győztem visszaolvasni :)
Látom, mindenkinél zajlik az élet :)
Tényleg, aki még babás, az is már anyukának számít? :)
Én máj. 5.-én megyek uh-ra meg citológiára.Most már egyre jobban érzem magam, de esténként ledönt a lábamról a rosszullét.Volt valakinek ilyen?Mármint, hogy esténként volt rosszul.....
Vendég
 


Szia Márti!

Ugyan ne butáskodj, megértjük ha nem tudtok még jönni, majd a következőre. :)
Én is kicsit félek hogy mi lesz az esküvővel meg a vizsgával (1-2 hetes lesz Roni). Majd ő eldönti :)

Na lassan mennem kell a könyvelőhöz, utána meg kinézek az auchan-ba.
Pápá

madiani
 
 


Sziasztok!!

Uh:
Megjöttünk,szerencsére minden rendben van!Apa annyira drága volt hogy elvitt minket..hihetetlen apácskám van :oops:
Sajnos kiosztani senkit sem tudtam mert az a lány volt ott aki segített nekünk ma bejutni...senki más nem volt.De azért mondtam a lánynak hogy ez így elég gáz..mondta hogy tudja.Réka mindenkire hatalmasakat mosolygott...azt mondták azért bukik mert mohó.A lényeg hogy jól van a drágaság!

Ani
Köszi a drukkot olyan aranyos vagy hogy emlékeztél rá!:)Most látom hogy hány hetes vagy...mindjárt szülsz :D Izgulsz?Ezt mindenkitől megkérdezem mert én rettenetesen izgultam..

Tand

Aranyos vagy:)Azért lehet neked furcsa hogy Réka 5kiló mert ő alapból 2670grammal született..meg inkubátorban volt így nehezn indult el a hízás..ráadásul a sok bukás miatt is visszaesett a súlya..de most kis hurka-gyurka:)

Nibcsike
Szép nagy pockod van:)

Gabi
Jobban vagy?

Andesz

Lábad?

Bocs a többiektől! :oops:

Réka nem hajlamdó aludni csak éjjel pár órát..én nem értem ezt a gyereket,enni meg aludnia kéne napközben is,nem? :D :D

Szép napot nektek!

Pár kép..
Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Jó reggelt, sziasztok!

Gabi: Remélem már jobban vagy! Szerda du-n jó nekem csak. 2-ig dolgozom, csütörtök annyira nem jó, péntek ok :) Szombat az nekem nem jó, nővérem névnapja lesz, bár máskor is felköszönthetjük.
Kérdés: Gyermeket párt lehet majd vinni?

Kriszta: Hányra mentek UH-ra? Várom az "élménybeszámolót"! Izgulok értetek, bár hiszem hogy nem lesz semmi baj :)


Nati: Sajnálom hog yígy alakult. Én a választott szülésznőt ma fel fogom hívni az UH után, és stipi stopiztam nála. Említette hogy egy hónapban csak x szülést vállalhatnak be. Azért ezen ne nagyon keskenyedj, biztos vagyok benne, hog ymindenklasszul fog alakulni :)

Andesz: Akkor most örülünk? :) Minél gyorsabb jobbulást kívánok.

Enikő: Az a pacis kép isteni :D Miután írtad akkor néztem hogy tényleg :)

Kriszti: Milyen volt a keresztelő? Mesélj róla! Képek vannak?

Nibcsike: Már ekkora a babód? :) Szupi. :) Gratula :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Márti!
Semmi gond,érthető,hogy KisAti kicsi még egy ilyen kiruccanáshoz! :D
Krixta!
Nagyon szép Réka baba,és tényleg látszanak már a hurkácskák! :lol:
Lábam,köszönöm,már javulóban van! :D
Ani!
Jövöhéten legkésöbb megtartjuk a talit,Tarts ki addíg :lol: :lol: :lol:
Nekem bármelyik nap jó!Ugyhogy Ti döntötök! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kriszta: Most olvasom. SZUPER! :) Akkor nicns semmi baj, az hogy mohó? Hát Istenem:) Mosolyog, gyönyörű... szóval minden rendben van. Édesek a képek. Kis hurkás és jókedvű :)

Rólunk: Hétvégén néztünk egy új építésű házat Úrhidán. Beleszerettem, de onnan állandóan oviba vinni a manót meg bejárni.. Há tnem tudom, de ezek után (az volt 114 m2 20,9 M-ért) nem tudom hogy hogy fogok panellakást nézegetni 16,6-ért úgy, hogy minden fel kell újítani. Nem tudom. Imádnák a kertesházat, csak nincs rá pénzünk :cry:
Barnika egyre többet beszél a kistesóról. Azt mondta róla álmodott és hogy kisfiú lesz :) Juj remélem nem lesz igaza :) Meg mondta hogy meg fogja tanítani mindenre. Olyan édike volt :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike!
Árban mennyire tudtok elmenni?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Jó reggelt! :lol:

Kép

Krixta! :P
de jó hogy ilyen szuper hírekre jövök :lol:
nagyon örülök hogy Réka babával minden rendben volt az UH-on és csak mohó 8) azt meg reméljük kinövi :wink:

Andesz!
lábadnak jobbulást 8)
Kép

Ani!
már csak 2 nap meló :lol:
Vendég
 


Andesz: Árban azért 20-21-ig ha megéri elmegyünk szerintem. Tudnál valamit?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Mindjárt laptetűűűűűűűűűűűűűűűű :lol:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?