Új privát üzeneted érkezett!

Oké, én is megyek hangoskodni, mert ez nem járja, hogy engem felkelt a hülye cápái miatt hajnalban, ő meg alszik mint a bunda.
Mellesleg két méreten alulit sikerült a 6 óra alatt fogni, azt is odaadtuk a szomszédnak.
Én nem nagyon tudok már délután aludni. Ha nagyon álmos vagyok akkor max. már 8kor lefekszem, de délután ritkán alszom.

Kb. egy óra múlva fénypostázom a somlóit, mindenki tárja ki az ablakát.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pusz

dita75
 
 


Azért nem vagyok ám olyan kemény :oops: csak nem szoktalak Benneteket olyan részletesen traktálni a lelkiállapotommal.
Most pl. egész héten picsoghattam volna...
A lombikkal kezdek megbarátkozni, kénytelen vagyok, ha bébit szeretnék. Márpedig szeretnék, nagyon!!!!!
Per pillanat a véreredményem miatt parázok nagyon, nehogy megint műteni kelljen...

Na, menek mosdót puceválni :-D Majd gyüvök :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Zsuzska nagyon janálom..... de jön neked is a második lehetőség!

Látom megint sütérsre jöttem...

Dita negyed óráig találgattam mi lehet az a csintalan. Még neten is rákerestem... :) Aztán rájöttem, hogy palacsinta...:)

Én is egész délután sütöttem (sütök), mert holnap lesz a szerenád, és hát vendégül kell látni a népet... :) Fincsi Sacher torta lesz, meg pataki tálban sült rumos mazsolás fonottkalács... :)

Közben persze mosok meg ilyesmi... :)

Mostanában azért nem voltam, mert tegnap munka után leléptünk és felmáztunk a tokaji Kopaszra. :) Hoztunk fincsi borocskát is :) Ma meg ballagáson voltunk... Legalább nem kellett főzni :)

Most megyek én is és körbenyalom a fürdőszobát, mint Szezsó

hofeherke
 
 

 
 

Zsuzska,
nagyon sajnálom, hogy nem jött össze! Pedig márén is azt hittem, hogy sikerült, mert olyan jó kis tüneteid voltak.
De jó, hogy már meg is jött, mert gyorsan kezdhetitek a másodikat.

Dita,
basszus, csak most olvastam, hogy ki kellett volna nyitni az ablakot a somlóinak.... Néztem egy darabig, hogy ki dobhatta meg az üvegünket sütivel....aztán kiderült, hogy te voltál. :wink:

Mara,
úú, már holnap szerenád van? Az hogy lehet? Nincs még 2 hét hátra? Vagy már ennyit változott megint a ballagás időpontja?

Szeszo,
én nem tudom miért, de szívem szerint már most is lombikra mennék, mert annak gondolom sokkal nagyonn a valószínűsége, hogy sikerül. De még próbálkozunk az inszemekkel, hátha az is sikerhez vezet.

i.kata
 
 


Szezso!
Kipihentnek nem nevezném magam. Egy hétvégén szeretnék min. 8ig aludni. Öröm és boldogság lene számomra.
Du. alvás nem jött be, Forma 1et néztem.

Ditus!
Jöhet a somlói!

Mara!
A tokaji hegyre nem lehet kocsival felmenni?

Katka!
Ne készülj már a lombikra!

Még jó, hogy láttuk már a teljes Szökést, Dr. House-t, sZ-F-ket, mert én sem bírom végignézni amikor a tévében adják.

Látom mindenki fürdit suvickolt ma, mi is. ;)
20150601134430
 
 


Kata: Most május 1 bekavart. Ezért már volt ahol tegnap ballagtak, és még 3 napot suliba járnak utána... :)

Viki: Fel lehet menni, de mi túrázni mentünk... :) Egyébként elég nagy volt a forgalom a hegyen. És az idő is remek volt... :)

hofeherke
 
 


Szezso!
Pedig traktálhatnál, úgyis megvigasztalnánk.

Remélem, hogy az én "traktálásaim" nem idegesítenek vagy esetleg fárasztanának titeket, de az az igazság, hogy ha olyasvalakivel beszélek erről akinek fogalma sincs az egész dologról az nem olyan igazi, mint veletek sorstársakkal. Szóval értitek.

Kata!
Én is tutibbnak találom a lombikot, hisz ott már a megtermékenyített petesejtet (sőt többet) kapod, neki(k) már csak az a dolguk, hogy megtapadjanak, nemigaz?
Leegyszerűsítve ez a lényeg. Én már ezzel kezdeném, de hát ha végig kell csinálni a 6. inszemet, hát akkor végigcsinálom, hátha úgy is sikerül.
Én a lombikban teljesen biztos vagyok, hogy nekem sikerülne.

Én már kész vagyok a konyha, étkező, és fürdőszobapucival. Kész a somlói. Kiteregettem. Még a mosogatógép megy, de az is lassan lejár.
Apa felkelt benézett a hűtőbe, és hallom kádsikálás közben, hogy vadul nyomja a tejszínhabot. Mondom neki, mik ezek a tiltott hangok? Erre megjelenik a fürdőajtóban egy hatalmas adag púpozott somlóival, 8 m3 tejszínhabban és csokiöntettel a tetején. Mit ne mondjak tud élni!!!!!!
:lol: :lol:

dita75
 
 


Mara!
Mi még májusban tanultunk a gimiben!

Borocska? Borocska?

A párom nagy sörös volt, Arany Ászok "rajongó" méghozzá!
Egyik alkalommal vendégek voltak nálunk, és csináltam boroskólát valamelyiknek, apa is megkóstolta, azóta már borozik. Szerencsére csak akkor ha itt van a haverunk, vele viszont jó sokat megiszik. 2-3 üveggel be szoktak nyakalni.

Május 17-én lesz a szülinapja, egy bortartót csináltattam neki, remélem kész lesz addigra.

Nagyon kevés volt ez az egy nap pihi. Holnap megint dolgozni kell menni, igaz csak két napot.
8)

dita75
 
 


Dita: Áááá... már semmi sem olyan a suliban mint régen....

Én nem iszok alkoholt, mert utálom az ízét. A sörnek még a szagát is..
A borral még kibékülök valahogy, de egyébként csak a szagtalan koktélokat iszom meg. Gin tonic, limeos bacardi... Erre is évent 3-szor ha sor kerül. Lala azért megiszik mindent, de részegen még nem láttam, így egy szavam sem lehet... :lol:

Én is most készültem el a házimunkával. Most mehetek készülni a holnapi napomra... :(

hofeherke
 
 


Mara: az a mazsolás fonott kalács nyami, nagyon jól hangzik...Miért jobb, ha Pataki tálban sül?

Kata: tessék bízni az inszemben!!! Vannak itt jó példák :wink:

Viki: tényleg, Te nagy F1 rajongó vagy, ki is ment a fejemből :lol:

Dita: ua., mint Katának :lol: bízni az inszemben!!! Különben én is azt gondolom, hogy a lombik tuti sikerülni fog...
Szerintem Velem az a baj, hogy nem vagyok elég nyitott. Leírom a dolgaimat, aztán elpityergek magamban akár egész nap.
Én abszolút nem bánom, ha traktálnak, egyébként is, könnyebb annak is, aki leírja. Ez úgy van, hogy az ember ha gondolkodik, összevissza száguldoznak a gondolatai, de elmondva/leírva rendszerezve látja az egészet, így akár rögtön rájöhet a megoldásra.
Másrészt, meg mindig van valaki, aki tud tuti tippet adni a problémára. :lol:

Te már szerdán szabin leszel?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó: Nem tudom... neten találtam a receptet, de hatalmas nagy. Talán szétfolyna egy normál tepsin... :)


Én is gyakran használom az írást terápiaként... sok mélyponton jutottam úgy át, hogy leírtam mindent ami eszembe jutott. Írásban magának is könnyebben megfogalmaz az ember dolgokat, és amit leírunk annak már súlya van. Ezért kicsit átgondoltabbá teszi az embert meg a cselekedeteit. Szerintem.
Itt meg ráadásul olyan dolgokról tudonk beszélgetni, amt néha az Anyjával, vagy a párjával sem tud megosztani az ember, mert ők másként élik meg ugyanazt a szituációt. Mi meg ugyanazon az oldalon vagyunk. Kb.[/img]

hofeherke
 
 


Így néz ki a kalácsom :)
Kép

hofeherke
 
 


Ditám!
A 8 m3 tejszínhabon az uram is jót röhöhött. Amúgy az én páromnak meg 19-én lesz a sznapja. Látom téged is egy tündéri bikával áldott meg szég!

Mara!
A gin tonikot én is csak szeretem. Mindig a boldog békés fősulis évek jutnak eszembe róla...... :oops:
Amikor a bulikon már a csapos a büfében kérdezés nélkül töltötte, amikor meglátott.

A kalácsod kvázi fenomenálisan majdnem kozmikusan néz ki. Recept?

Szezso!
Én is azt vallom ,hogy az embernek ki kell írnia magából a dolgokat, mert alkalmasint meggajdulna.
20150601134430
 
 


Mara!
Én sem szeretem a piákat, még a baileys-t is higitva iszom, egy csomó jéggel. A Bacardi lime viszont tuti, nincs benne sok alkohol.

A párom kisfiának is állandóan szünet van, az őszi szüneten voltam kiakadva, nekünk nem volt ilyen. Alig kezdték el a tanévet, már szünet!
Nálunk az általánosban délelőttös és délutános "műszak" is volt. Sőt minden második szombaton tanítás. Anyuék is dolgoztak.

Szezso!
Bíznék benne, ha végre elkezdhetnénk.
Az én véleményem szerint nálunk zömmel a kevés együttlét miatt van a bibi.
Nem vagyok rá büszke, de én már 8.-ban elvesztettem a szüzességem, egyikünk sem volt valami tapasztalt a kondom használatában. Mindig lecsúszott, volt, hogy úgy kellett kibányászni.
:oops: :oops: :oops:
Elszerencsétlenkedtünk így két évet, mert 16 múltam amikor felirattam a bogyókat. Namármost azt is egy csomószor elfelejtettem bevenni.
Sosem lettem terhes. Utána is volt, hogy szedtem, volt hogy nem.
Aztán úgy voltam vele, hogy nem szedem, majd vigyázunk inkább. Szeptemberben abbahagytam a bogyókat, egy ideig még nem vigyáztunk, csak a következő hónap végétől, de akkor már késő volt.
A nővéremnek pont azelőtt beszéltem róla, hogy szerintem nekem nem lehet gyerekem, mert számtalan alkalom volt az életem során, hogy nem védekeztünk, ezért is hagytam abba a gyógyszert. Ő is csodálkozott ezen.
Aztán közben már ott lapult a pocaklakó. A nővérem mondta, most legalább tudod, hogy mégiscsak lehet babád. Erre fel tessék: mégsem.
A fene sem érti ezt. Az a legszörnyűbb, hogy többen azt sem tudjuk mi a bajunk konkrétan. Nálam semmit nem találtak. A párom eredményei a bacikon kívül elfogadhatóak, hát akkor? Csak arra tudok gondolni, hogy többet kéne együtt lenni.
Én most leírtam a gondolataimat, de még így leírva is egy kicsit kacifántos. A nap majd minden percében keresem az okokat.
Ebben az intézményben legalább már kicsit alaposabbak, ennyi előnyöm már van.

Megyek aluszkálni, most tuti, hogy az inszemről fogok álmodni, mert mindig arról álmodom amiről a lefekvés előtt gondolkodtam, beszéltem.

Jó éjt mindenkinek.

dita75
 
 


Viki!
Állítólag a jegyeink illenek egymáshoz!
Én bak vagyok. Kezdek nem hinni az asztrológiában. :lol: :lol: :lol:

Mara!
Asszem elmehetek a sóhivatalba a nyamvadt somlóimmal. :shock:

Most már tényleg megyek, mert az irigymirigy már hangol, tök bírom őket.

Pápá!

dita75
 
 


A mi jegyeink meg sztem tök nem illenek össze : kos és bika, de amúgy meg nagyon összeillünk.
20150601134430
 
 


Csajok, mi mind a ketten mérlegek vagyunk! :lol:

Dita: nálunk sincs semmi probléma, és egy időben én is azt gondoltam, az a baj, hogy keveset vagyunk együtt. De volt olyan ciklus, amikor pé környékén mindennap együtt voltunk, volt, hogy minden másnap. Egyik sem jött be. Sőt az inszem sem.(Bár a hatodikról még nem tudok nyilatkozni).
Én azt mondom, hogy ilyen hosszú idő alatt nemár, hogy egyszer sem találja el az ember a pé-t...

Mara: nagyon szép a kalács :D

Jó éjt Mindenkinek!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok csajszikák!

Szorítsatok lécciléccilécci holnap reggel, mert 8-ra megyek a vérvételre! Annyira remélem, hogy minden rendben lesz, és kezdhetünk végre mi is...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: okés, szorítunk!!!! :lol:
De mi van, ha épp most sikerült összekalapálni a bébit? :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Évi,
egy óriási nagy kalappal holnapra!

Mara,
ez a kalács annyira ínycsiklandozóan fest, hogy csak na!
Nekünk szerintem május 13-án már magyarból írásbeli érettségi volt 2002-ben.

Amúgy én nem vagyok nagy ivó. Pár korty piától olyan vörös foltok jelennek meg rajtam, mintha égési sebeim lennének. De a 2.pohártól már elmúlik :lol: :oops:
Amúgy én töményből a golt tekilát szeretem, naranccsal és fahéjjal. :oops:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Évikém!
Gruppen drukk mára!!!!!

Kata!
Akkor neked megéri többet inni!

Moncsika!
Hogy éreztétek magatokat hétvégén?
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Viki,
ha iszom, akkor tényleg jobban járok, ha legalább 2 pohárral iszom, de nem igazán szoktunk inni. Kb. évente 2-3x.

Monic,
na, milyen volt? Mikor értetek haza?

Évi,
mennek a drukkok, már tuti ott vagy.+++

i.kata
 
 


Kép

ÉVI!
Ügyes légy a vérvételen. Extra drukk megy neked.......

Monic????????????? Hiányoltunk ám!

Szezso!
Én azért gondolom azt amit a fentiekben írtam, mert egyszer már így összejött, pedig nem is akartuk. Lehet, hogy most sem kéne akarnom. :shock:

dita75
 
 


Dita,
próbáld meg nem akarni, kíváncsi vagyok sikerül-e. Mármint a nem akarás.

i.kata
 
 


Kata!
Van rá néhány 10ezresem, hogy nem fog sikerülni!
Majdnem minden pillanatban ez jár a fejemben.
Lehet, hogy nekem is pscihomókushoz kéne járnom, már csak amiatt is, mert nem tudom elengedni a meg nem született babámat. Egy baj van, hogy én nem hiszek a pscihomókusokban, ezáltal biztos nem segítene..... :?
Feltárni legalább nem kell a lelki okokat, mivel teljesen tisztában vagyok velük, valószínűleg saját magammal kéne megbeszélnem, hogy túl kéne már lépni az aggodalmakon, és a múlton.

dita75
 
 


Dita,
ha nem is hiszel benne, lehet hogy megváltozna a véleményed pár alkalom után. Ha van rálehetőséged, érdemes lenne kipróbálni, nem?

i.kata
 
 


Dr. Dita!
Látom már felállítotad az öndiagnózist.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Évi!
Drukk a vv-hez!



Én szeretem a sört is és a bort is, szoktunk is inni a párommal. Persze nem mértéktelenül! :)


Lombik: Néha elgondolkozom, hogy lehet azt kéne csinálni, hogy az inszemek közé beszúrni egy lombikot.
Ha sikerül jó, ha nem akkor után amegint lehet az inszemmel próbálkozni.
Vagy ezt így nem lehet?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám!
Sajna nem lehet így csinálni. :cry:
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzska!

Nagyon sajnálom :cry: , de hajrá a következő!

Évi!

Drukk a vérvételhez!++++++++++++++++++++++++++

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én mindvégig tisztában voltam ezzel. Engem nagyon megviselt amikor elvették tőlem a babót, Szívem-lelkem szerint megtartottam volna. A műtét után és előtt is könnyesre bőgtem a párnám, és még utána hónapokig. A pocim is nagyon sokáig fájt még utána.
Lehet, hogy segítene a pscihomókus, de az sem garancia, hogy ezekután jönne a babóka. Nekem szervi bajom is van, csak még nem tudják mi az, mert az nem normális, hogy tavaly is kb. 7x volt mensim. Évi 3-4 alkalommal csak norcoluttal tudták meghozni. :shock: A ciklusaim is össze-vissza. 32-42 napig kiterjedt.

dita75
 
 


Sziasztok Lányok,

Zsuzska : sajnálom, h nem sikerült! :cry:

Viki: adok egy kis álomkórt, h mind2en egyensúlyba kerüljünk! :wink: tegnap is a vendégségben 3kor jöttek az álommanók, benyakaltam egy gyenge kávét, de nem hagytak, és kénytelen voltam a másik vendégségben 4kor is inni egyet. akkor jobb lett. :roll:

Szezso: nyugodtan picsogj itt nekünk!! azért vagyunk , h meghallgassuk egymást! :wink:

Évi: már túl vagy a vérvéten! remélem minden rendben volt és lesz!+++++++!

Dita: a F1 en én is olyan jókat tudok szuszókálni! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkicsek!
Megegyeztünk!
20150601134430
 
 


Én szintén nagy F1 fan vagyok a férjemmel együtt!
De tegnap pont akkor jött hozzám az egyik kedves topictársam (a férjével) egy másik topicról, és inkább velük beszélgettünk. A férjem szeme persze félig a F1-en volt. :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dita!

Szerintem nálad segítene a pszichológus. De ártani biztos nem árt!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mit csináltok hosszú hétvégén?
20150601134430
 
 


Viki,
én el szerenék menni valahova 3 napra, csak még meg kell fűznöm páromat. Jó lenne elmenni Erdélybe a Medve-tóhoz, mert állítólag az is nagyon hatásos a babaprojekt idején.

i.kata
 
 


Monic,
merre vagy?

i.kata
 
 


Viki!
Én azzal kezdem, hogy tesztelek, annak ellenére, hogy nem hiszek a sikerben. Ha kedden nem jön Piroskanéni akkor mindenképp lesz teszt. Ha + akkor tüzijáték lesz, ha - akkor végigpicsogom az egész hétvégét.
Szerdán lehet, hogy felmegyek pestre az arwen tornára, ez is a teszt eredményétől fog függeni, meg attól hogyan végzünk a napi teendőinkkel.
És ti?

dita75
 
 


Kata!
Nekem is dícsérték a kollégáim. Szovátára mennél?
20150601134430
 
 


Sziasztok,

vagyok ám, csak eddig tartott visszaolvasni titeket :wink:

Évi,

drukk a vv-hez, gyere ám a hírekkel :wink:

Zsuzska,

nagyon sajnálom, hogy nem sikerült az inszem :cry: Én tuti biztosra mondtam volna, hogy terhes vagy.

Szezsoka,

köszi a hiányolást! :wink:
Nekem te akkor is erős csajszinak tűnsz, a szomorkodás még belefér, inkább az lenne a nem normális, ha a kudac miatt nem lennél szomorú.
Drukk a 6. inszemhez ami már sikeres lesz :wink:

Vicuska,

mindjárt itt lesza lombik, tuti sikerül majd :wink:

Viki, Kata, Dita,

nagoyn jó volt a hétvée, gyönyörű idő, de fárasztó mert mi mindent 1 nap alatt akartunk megnézni kezdve a túrától a várlátogatásokig. Most egy kicsit izomláz van a lábamban.
A lényeg, hogy nagyon jól éreztük magunkat, sokat gondoltam rátok, de tegnap este 11-kor értünk haza és nem bírtam a netre meni.


Kata,

nagyon szépen köszi az üzenetet, csak kár, hogy nem + tesztről szólt.
Kutyát visszavittétek anyukádhoz? És anyukád nem mondta, hogy büdi a szája?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mi csüt. megyünk bográcsozni a barátainkhoz Bumi városába, aztán hazaugrunk anyáknapolni anyuékhoz és a szülőkhöz.
20150601134430
 
 


Kata!

Akkor ugorjatok be értünk is! :lol: :lol: :lol:
Én is szeretnék elmenni erdélybe!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Moncsili!
Örülök, hogy jól sikerült a hétvégétek ;)
20150601134430
 
 


Viki!

És itt is alszotok? Vagy csak bográcsozás, és irány vissza?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki,
igen, Szovátára mennék. De szívesen elmennék Ausztriába is.

Monic,
örülök, hogy jó volt a hétvégétek!
Tegnap visszavittük a blökit. Mi anyumék előtt értünk oda, és amikor ők hazaértek, a kutya örült, mint majom a farkának és kb. 5 perc múlva lelépett (általában csavarogni szokott a faluban). Hívtam anyut most reggel és nem ment haza azóta sem a kutya :cry: Nagyon remélem, hogy csak elkapott egy szukát és annyira elfáradt, hogy valahol lefeküdt és délután hazamegy.
Amúgy anyu tudja, hogy büdi a szája a kutyijának.

i.kata
 
 


Bumi,
én már voltam 2x és szerintem gyönyörű.

i.kata
 
 


Bumi!
Csak megyünk, fincsit kajcsizunk és Debiből már anyósékhoz gurulunk tovább. A barátainknál telt ház lesz hétvégén. :D
20150601134430
 
 


Mara,

nagyon jól néz ki a kalács, gondolom finom is.

Dita,

banános palacsinta? Nagyon-nagyon érdekelne, hogy készíted! :wink:
A 8 m3 somlói sem semmi ám :lol: :lol: :lol:

Kata,

a Medve-tóról én is jókat hallottam, kerekedjetek fel, pihenésnek mindenképp jó lesz. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Barátaink már voltak, és ezt ajánlották:
http://www.sohaztur.extra.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: