Új privát üzeneted érkezett!

Na,csak figyeld és közvetíts! Ez érdekes!

Kép
flóra 11
 
 


Közben én már kivetkőztem. :D Csurgott a hátamon a víz.

Kép
flóra 11
 
 


Hú,megint laptető! Ma ez a második. 8)

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Az akciós ruhaosztályon kering még mindig! :D

Kép
szilzi
 
 


Gratula a laptetőhöz! :D

Kép
szilzi
 
 


Berényi Miklós most is fel-alá járkál a Tescoban és negyon szimpatikus, megkell, hogy mondjam! Még öltöny nélkük is, mert fekete pólóban van. :D A szomszéd szerint így olyan kis kereképű, éretlennek néz ki! Nem tudom, nekem tetszik!!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Ha a Csajok elolvassák, hogy a Berényit figyeltem munka közben és ezt mind közvetítettem neked, szerintem hülyének néznek minket! :D :D :D :D Ami nem is csoda :D :D

Kép
szilzi
 
 


Na most megint itt ment el, kopott farmer, kopott sportcipő, fekete polo és egyedül!

Kép
szilzi
 
 


Csapj le rá! A sorozatban is termékeny,hátha.... :D

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi, szerinted süssek pogácsát, vagy hagyjam a fenébe.

Kép
flóra 11
 
 


Na de Flóra, ezt kikérem magamnak! :D :D Az egy dolog, hogy az Attila kiakadna, de mit szólna a Nóra??? :D :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szerintem olyan jó idő van, hogy ne süss pogácsát! De a legnagyobb indokom, hogy miért ne, az az , hogy én úgysem ehetek belőle! :lol:

Kép
szilzi
 
 


Na jó,a Nórát kihagytam a számításból. Az Attila megbocsátana,mert szeret, de egy nével nem lehet vitatkozni. :D

Kép
flóra 11
 
 


Hát sajna a fényposta csak Mézgáéknál működik. :D

Kép
flóra 11
 
 


Jó,akkor kikapcsolom a sütőt. Még úgyis van sok egyéb dolgom. Majd esetleg este, ha lesz kedvem.

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként is jobb, ha engem ma nem engedtek a konyhába. A kínai szerintem sós lett, most meg elnéztem a csomagolást és összeöntöttem a félsima meg a durva lisztet. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként is jobb, ha engem ma nem engedtek a konyhába. A kínai szerintem sós lett, most meg elnéztem a csomagolást és összeöntöttem a félsima meg a durva lisztet. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Képzeld a Miki a velem szembe levő kasszában fog fizetni!!!!! A neje csúnya, mármint ha ez a neje! És tök nem illik hozzá a ruhája!

Kép
szilzi
 
 


Képzeld a Miki a velem szembe levő kasszában fog fizetni!!!!! A neje csúnya, mármint ha ez a neje! És tök nem illik hozzá a ruhája!

Kép
szilzi
 
 


Franc vigye el ezt a netet. Őrülten lelassult. Most meg elment a hsz 2x is. :twisted:

Kép
flóra 11
 
 


Hát ez jó! Látom neked is 2x küldte el. :D :D :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Szóval csúnya a felesége. Örüljünk,hogy mi szépek vagyunk. 8)

Kép
flóra 11
 
 


A fiam itt mondja nekem fel a földrajzt. Lassan már egész Afrikáról kiokosít. :roll:

Kép
flóra 11
 
 


Megy már nálad a net? Vagy inkább az oldallal volt a baj?

Kép
flóra 11
 
 


Itt jó a net, az oldallal sincs semmi gond! Mindig kikérdezed a leckét? Én ezt nagyon utáltam, nálunk ezt apu szokta, igaz csak ritkán!

Miki felszívódott! Én azt hittem az újságokból, hogy csinos, szép nő a neje. Hát nekem nem tetszik, bár senki nem is kérdezte a véleményem :oops: :oops: És tudd meg Flóra, mi okosak, szépek és ügyesek vagyunk! :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Nem kérdezem ki mindig, de azért szeretem kikérdezni. Jobb ez a gyereknek is. Rájön,hogy mit nem tud még. Most fejezte be a fiam.
Valami volt az oldallal, mert minden hsz-t 2x küldött el.

Kép
flóra 11
 
 


Ez a süti olyan,mint a Milka. Küldök képet.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok Lányok

Kicsit vissza tudtam lógni a gép elé..:)
Remélem azért van még itt valaki..:)
Szilzi pl éppen üldözheti Mikit is, Flóra meg átmegy pékmesterbe és tepsi számra gyártja a pogit...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Húúúú....ez nagyon guszta...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Anna ellenére, amit itt áradoztok néha rólam, sokszor azt hiszem hogy nagyon rossz anya vagyok, vagy leszek...:(
Anyi kétség van bennem, hogy csak na......

Amikor mentünk babaruhát venni, akkor is alig tudtam mi kell, mekkora, stb...
Pedig a hugomat szinte én neveltem , a tesóm gyereke amikor megszületett, akkor én mentem segiteni, stb...:)
De a saját valahogy sokkal másabb...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lehet hogx én egy örökké kétkedő anya leszek, aki mindig mindenen parázni fog?????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu, Miki eliszkolt, mielőtt bármit tehettem volna! :D :D

Dehogy leszel rossz anya, ahogy beszélni tudsz a babáról, sok mindent elárul! És én biztos vagyok benn, hogy mindent jól csinálsz majd, főleg, hogy már volt körülötted kisgyerek. És állítólag majd ha megszülsz, mindent mégjobban érzel! Anyává válsz! :P

Kép
szilzi
 
 


Remélem úgy lesz...:)

Egyébként ahogy tegnap láttuk a tökmagot, most amikor fogom a hasam és érzem hogy rugdos, sokkal jobban magam elé tudom képzelni minden mozdulatát...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Miki miatt meg ne búsúlj...:)

Hátha majd másik Berényi-pasi is beesik és lehet jobban jársz azzal..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra vajon hova lett????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, nagyszerű anya lezsel, vagyis már vagy is. Ne kételkedj magadban. Mindenki az, aminek képzeli magát. Ha bebeszéled magadnak, hogy minden simán fog menni, akkor úgy lesz. És természetes, hogy nem tudod,mekkora ruhák kellenek. hiszen nem tudod mekkora lesz a baba. Hiába nevelted a tesódat, nem vásároltál rá. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem Flóra sütöget! Nem bír nyugton maradni! :D

Kép
szilzi
 
 


Vagyis leszel, csak még süt ide a napocska és nem látok. Te olyan jó anya vagy, amilyet csak álmodni lehet. Nyugodt, higgadt, türelmes, megfontolt. Nagyon jó helyre kerül a kis Gergőés ezt ő is tudta,azért választott téged. :D

Kép
flóra 11
 
 


Nem sütök! Csak feltettem a levest holnapra, meg elmosogattam, ami időközben összegyűlt.

Kép
flóra 11
 
 


Köszike a megnyugtATÁST....:)
Talán annyiban lesz új a dolog, hogy csak lányok voltak az eddigi "pacienseim"...:)

A pöcörő lehet bekavar majd...:P:P:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


De győztem végre a cikket is befejezni. :P

Kép
flóra 11
 
 


Párom azon nevetett tegnap, amikor közöltem, hogy én tudtam, mert éreztem hogy pöcörő van bennem....:)
Kinevetett és közölte, hogy ritka az a nő aki nem érzi ha pöcörő van benne......:P:P:P

Tiszta lüke...:D

De ezért imádom ennyire..:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hát csak annyi a különbség, hogy 2 dekával több. :D Egyelőre. Aztán majd jöhetnek fütyigondok,habár inkább ne.

Kép
flóra 11
 
 


Na pont ezektől a fütyi-gondoktól félek..:)
Mert ez eddig nekem ismeretlen etrület...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tényleg jópofa. De helyénvaló a megjegyzése és még igaza is van! :P

Kép
flóra 11
 
 


Most lükén hangzik, de pl fel kell húzni a füfyit vagy nem???
Hol ezt hol azt olvasom....ehhh....na most légy okos....)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ne aggódj, akkor is itt vagyunk neked és fütyiben én már otthonosan mozgok. :D

Kép
flóra 11
 
 


Eleinte nem szabad,mert könnyen sérül. Csak tisztán kell tartani. Én nem húzigáltam nekik.Csak mikor már az orvos szólt.

Kép
flóra 11
 
 


Na most menek, majd még remélem be tudok nézni...
Puszika mindenkinek..:)

Sziasztok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló Tancsu, kár,hogy máris mész. :(

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?