Új privát üzeneted érkezett!

Ráadásul este hazajöttünk, fejgörcsöm volt és a végére kihánytam a déli kajámat is...:(
Szerintem Buckalakó nem szereti a kinait...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ohh..
Bocsika a laptetőért...:)

Nincs itt senki sem?

Hahóóóóóó......

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Egyébként meg lehet dicsérni Buckalakót, nagyon ügyi volt tegnap.
Szépen mutatta a pofiját, nyelte a vizet, ásitozott, néha olyan volt mint ha beszélne is...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Szia tancsu!

Kép
flóra 11
 
 


Egyszer a lábujjaival megfogta az orrát...:P
Aztán ette a kis kezét is...:)
Birizgálta az orrát...:)
Amikor meg nagyon zavarta a saját lába, akor a kezével ellőkte az arca elől...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Flóra...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sajnálom,hogy rosszul voltál. De hát tudod,a hormonok. Fő, hogy elmúlt. :D

Kép
flóra 11
 
 


Mi meg pont ma csináltunk ebédre kínait. :D

Kép
flóra 11
 
 


Tényleg...

Detti üdv köztünk..:)
Reméljük hamarosan megtalálod te is a herceget, akinek majd szülsz egy rakat gyereket....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jah és a doktornéni azt mondta hogy nagyon szép formás már most.
Egyáltalán nem volt beesve az arca, mint sok 21 hetes picurnak.
Igazi kis kerek arcocskája van...és szép hosszú lábai...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Egyébként a lényeget még nem is árultam el...:)

Kiváncsi vagy rá, hogy Buckalakó mostantól milyen nevet visel???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, de jó, hogy minden rendben! Olyan szépen le tudod írni Buckalakó viselkedését! Írj még,jó hallgatni!

Kép
flóra 11
 
 


Hát persze! Esetleg tippeljek? 50 %-os az esély,hogy talál. :D

Kép
flóra 11
 
 


Kislányra tippelek a tüneteid alapján. Pedig a pocód alakja szerint fiút mondanék. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na akkor elárulom..:)

A doktornéni megmutatta, hogy van 2 kis zacsija és egy kis pöcörője..:)

Buckalakó mától Sebő Gergő...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Gergő, de jó! Hurrá! Gyönyörű nevet adtatok neki. :D

Kép
flóra 11
 
 


És megint egyszerre. :D

Kép
flóra 11
 
 


Mint mindig...)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na de most nekem mennem kell...:)
Remélem hamarosan tudok majd jönni...:)
Nem is tudom mi volna a jó...ha megjavulna a gép, vagy ha nem és akkor a szerviz végre látná mi a baja és meg tudnák csinálni...:)

Amint tudok jelentkezek...:)

Puszilok mindenkit...:)

Tancsu és Gergő 21+5 :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma mit ettél ebédre? Csak azért, hogy hátha valami jó ötletet gyűjtök kaja ügyben. :D

Kép
flóra 11
 
 


Reméljük, azért még tudsz jönni. Egyelőre én nagyon boldog vagyok,hogy ennyi jó hírrel jöttél. :D Vigyázz magatokra.
Puszi

Kép
flóra 11
 
 


Akkor kihasználom az alkalmat, hogy nincs itt senki és kirakom a kerti bútort az erkélyre. Szép az idő. Majd jövok én is.

Kép
flóra 11
 
 


Jelentem,kiköltöztem az erkélyre. A képernyőből nem látok semmit, azt sem tudom,mit írok,de legalább levegőzöm. :D

Kép
flóra 11
 
 


TANCSU, GARTULÁLOK!!!!!!!! :D :D Gergő üdvözöllek, már így név szerint is! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Flóra, lerohant az előbb egy turistabusznyi orosz és váltottak :evil: Aztán gyorsan bekaptam a kaját és már itt is vagyok. Menü: Gombaleves, tojásosgaluska+ubisali. Én nagyon szeretem, de nem így! :evil:

Kép
szilzi
 
 


Azért jó ötlet volt ez a hosszú hálózati kábel. :D Ezt még amáltkor csináltam,amikor a párom még műszakozott, aztán nem akartam őt délután a hálóban zavarni. Akkor áthóztam a falon egy hosszú hálózati kábelt, szereltem a végeire hálózati dugókat és így van net az egész lakásban. Ez a kábel mindenhová elér. :D Mondjuk lehetne egy méterrel hosszabb,de ekkora volt. Ez most kb. 15-20 méteres lehet.

Kép
flóra 11
 
 


Helló! Szóval bejöttek az oroszok? :D :wink:

Kép
flóra 11
 
 


És mégle is rohantak! Hogy mik vannak! :D

Kép
flóra 11
 
 


A Váci úti Tescoban van az iroda. Nem lenne ez rossz, de minden nap csalódok az emberekbe... Az egy dolog, hogy mindig búskomorak, de köszönni sem tudnak és ha rájuk köszönsz, még Te vagy a hülye. :evil:

Kép
szilzi
 
 


Lerohantak bakker! :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Te Ildi és most kinnt ülsz a Napon????

Kép
szilzi
 
 


Rá se ránts! Minden ember, aki így viselkedik tele van stresszel, depivel. Bedumálja magának,hogy az élet egy könyörtelen dolog, aminek ő a szenvedő alanya. Aztán elhiszi és úgy is viselkedik. Te attól még ne legyélilyen. Igen is örülni kell minden aprüságnak, attól lesz az egész mindenség körülötted csodás. Te csak mosolyogj,oszd a szeretetet,meglátod,mennyire megváltozikkörülötted minden. Ezt is nézd a másikoldalról. Pl. ne azokat figyeld, akik eleve eldöntötték,hogy úgysem örülnek semminek. Figyeld azokat,akik vidámak, vagy akiket Te mosolyra fakasztasz.

Kép
flóra 11
 
 


Aha, kint ülök.Olyan meleg van, akár rövid nadrágot is felvehetnék. Legalább sülnék kicsit. :D

Kép
flóra 11
 
 


Húúúú de jó!!!! :D Végre pihensz!!!! :D Mondták mára, hogy délben akár napozni is lehet, de a káros UV...... Hát engem nem zavarna, csak mehetnék kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

Kép
szilzi
 
 


A Tancsu milyen szépen tud íni a Gergőről!!!:P Így is hogy még! nincs gyerekem, olyan érthető, szinte érezhető és a Tancsu olyan jó kismami. Jó, hogy így tud örülni és tudja élvezni a terhességét! Nem mindenki van ezzel így állítólag, akármennyire vágyott is babára.

Kép
szilzi
 
 


Bocsika, már vagyok, csak bedobtam a sütőbe a sütit.

Kép
flóra 11
 
 


Hát mégsem pihensz :(

Kép
szilzi
 
 


Gyönyörűen írt róla. Annyira megható volt, olyan jó volt olvasni! És olyan pontosan meg tudja fogalmazni az érzelmeit és az érzéseit. Nagyon világosan.

Kép
flóra 11
 
 


De, nekem ez a pihenés. Úgynevezett aktív pihenés. :D Engem már az is pihentet, hogy kicsit a természetben vagyok. Tudod tegnap teleültettem az erkélyt virágokkal. Még kicsik, de virágok!

Kép
flóra 11
 
 


Azt elhiszem, hogy pihentet, de állandóan a konyhában tenni-venni! :?

Kép
szilzi
 
 


Van itt 4 hosszú cserép, kettőben petúniák vannak, kettőben pedig muskátlik. Két függő, ezekben is petúniákés muskátlik vannak. Aztán van két hoszúkás bokrom éskét gömbölyű bokrom. Azok még kicsik, tavaly ültettem őket.

Kép
flóra 11
 
 


De közben veled is írhatok. És milyen jó illatok jönnek ki a konyhából!

Kép
flóra 11
 
 


Közben megint írom a cikket. Még nem fejeztem be. Elég hosszú.

Kép
flóra 11
 
 


Képzeld Ildi!!! Itt van a "Berényi Miklós" a Tescoban. Te! Ő életben is nagyon jó pasi!! :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Na jó egy kicsit alacsonybb mint ahogy én gondoltam!

Kép
szilzi
 
 


A süti kész. Valami jó pogácsa recept kellne.

Kép
flóra 11
 
 


Ott a Berényi? Mi a fenét keres ez ott?

Kép
flóra 11
 
 


Vagyis én is hülye vagyok, biztos bevásárol. :D

Kép
flóra 11
 
 


Képzeld, a ruhák között járkál! Nem hiszem, hogy forgatnánka, azt nem itt szoktak, szerintem..

Kép
szilzi
 
 


Szilzi,most vettem észre,hogy megint feljebb ment a rangom! Már régi felhasználó lettem. :D Az 1000-dik hsz-nél vált. ez lesz az 1007-dik nekem. :D

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?