Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
jó az avatarod(is) :lol:
ha nem fogköves akkor remélhetőleg nem vesebeteg, inkább attól amit eszik :shock: (a kakit nem szokta megenni) :roll:

Dita!
köszi 8) én is így gondolom :wink: max.nagy pofáraesés lesz :oops: csak attól tartok nagyon sokára kjapunk időpontot, állitólag pár hete osztogattak jún-ra :shock: :?
nektek pár baci miatt kell júl-ig várni az inszemre????furcsa :roll:

Elza!
köszi :lol:
Vendég
 


Kata!
Mi ez az arculatváltás! Király minden! :lol:

Vicus!
Úgy számolom, hogy május végén kell visszamenni a páromnak kontrollra, és kb. 1 hónap mire meglesz az eredménye. Ha már nincs baci akkor mehet az inszem, de bacival továbbra sem.

ajánlom a baciknak, hgoy eltakarodjanak addigra, mert különben nagyon mérges leszek!

Kép

dita75
 
 


Vicuska,
nem eszik kakit. Anyuék többnyire szaftosat adnak neki, úgyhogy elképzelhető, hogy kezd fogkövesedni és azért büdike. De még csak 1 éves. Majd mondom anyuméknak, vigyék el dokihoz, nézessék meg, nehogy valami baja legyen.

Volt egy shih-tzum kiskoromban és őt pont a veséje miatt kellett elaltani. Kiderült, hogy egy vesével született és abban is vesekő és gennyes váladék volt. Pedig annyira imádtam! :cry:

i.kata
 
 

 
 

Kata!
Nagyon sajnálom a kutyudat! Én is mindig azokat az állatkákat vesztettem el amelyik a legjobban a szívemhez nőtt.
Remélem nem szenvedett sokat. Hogy hívták szegénykét?

Vicus!
pont tegnap néztem az iwiw-n, hogy új képeid vannak.
Nagyon cukkerek az állatkák, és a kerted... sokkal jobb az enyémnél. Pöpec!

El is költöztetek?

dita75
 
 


Kata!
szerintem sem árt megnézetni!a bajt jobb megelőzni :lol:

Dita!
kukkolunk????? :D
nem költöztünk el :shock: , vagyis már 3 éve lesz pünkösdkor hogy itt lakunk :wink:

én mindjárt megyek dolgozóba :evil:

Legyetek rosszak :oops: :P
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

ezt a másik topikon olvastam!!

Ancsi nézd meg ezeket:

Miután ma a játszón belefutottam egy csapat bárányhimlős gyerekbe, meg kell valljam kicsit bepánikoltam, úgyhogy amint hazaértünk rohantam a géphez megbizonyosodni, h. nem lehet baj egyikünkkel sem. Szóval miután megnyugodtam, úgy gondoltam közérdekű az infó:
http://www.youtube.com/watch?v=dOxLEcTxvUw
http://www.gyermekbetegsegek.hu/baranyhimlo.aspx
http://www.gyermekbetegsegek.hu/gyik.aspx

Aki pedig nem tud róla, h. volt-e már bárányhimlős v. rubeolás, az kérhet ellenanyagszűrést!!!!!!!!
Aki biztosan nem volt, annak célszerű oltást kérnie! Felnőttként 2 oltás szükséges 6 hét különbséggel és a 2. után még 4 hetet kell várni a babaprojekttel!!!!
De aki végignézi a fent belinkelt videót, annak nem lesznek kétségei, h. megéri!

Gyerekeknek is célszerű beadatni, nem olyan vészes az ára, azt hiszem 6-7 ezer ft.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok csajok,


Hát nem teszteltem még, nem volt hozzá reggel kedvem. Párom kimaradt az éjjel és majdnem egész éjjel fent voltam. Nem igazán birtam aludni, most meg megyek dolgozni.


Holnap vagy hétfőn tesztelek. Mára jobban lettem nem fáj a fejem, a hasam sem. Sokkal jobban vagyok. Mensinek nyoma sincs,
Majd kiderül



További szép napot,,


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Szia Csibi!

Te is dolgozol?

Megyek kajcsizok valamit. Undi Norbis kaját hoztam. Nem volt más, ezt pedig nem szeressem annyira.

Viszont délután én is csintalant fogok sütni, bár tegnap már megfőztem előre 3 napra, de egy kis pali még belefér desszert gyanánt. :oops:

Nem ismerek magamra, kajáról áradozom! :lol: :lol: :oops:

dita75
 
 


Zsuzska!
Nagyon drukkolok neked, hogy + legyen!

Nálunk is ez van amikor apa elmegy lumpolni a haverokkal. Amig meg nem jön én nem alszom egy hunyást sem.

Pár hónapja már kész voltam, mert még 4-kor mindig nem volt otthon, és ilyet ritkán csinált. Legkésőbb 10-11 körül jönni szokott.
Hajnalban telefonáltam neki, hogy most már ideje lenne hazajönni.
Ahogy megjött bevágtam a szunyát.

Bezzeg ő amikor elmentem bulizni, 9-kor hívtam, hogy rendben megérkeztem pestre, utána hívtam pár perc múlva, mert elfelejtettem valamit mondani neki, már be sem volt kapcsolva. :shock:

Gondolom tudta, hogy jó kezekben lehetek (hugával voltam) így nem aggódott. Viszont amikor a mangómókám miatt az intenzíven kellett aludnom, egész éjjel fent volt a drágám, izgult, és hiányolt engem.

dita75
 
 


Zsuzska,
nem volt kedved tesztelni? Gondolom az idegesség miatt nem volt kedved, hogy a párod nem ment haza.
Én nem tudommit szólnék, ha kimaradna éjjel.

Dita,
Pamacs (Pami) volt a neve. Itt lebeg a szemem előtt, amikor megláttam. Meglepi volt, anyu Szlovákiából hozta. Már volt autótelefonja,és tesómmal végig beszélték az utat és nővérem akkorákat nevetett, érzetem, hogy valamiben sántikálnak. Amikor megjött anyu, tesóm leszeledt, én meg utána. Kezembe nyomtak egy kis kartondobozt, amiben az az édes kis kutya volt. Helyben lerogytam a lépcsőre és zokogtam örömömben. Annyira imádtam!
Amúgy majdnem Zokni lett a neve, mert a kis mancsai fehérek voltak. Csak anyu lebeszélt minket, hogy az buta név. De később volt Kefírünk, Csokink, Zizink...

i.kata
 
 


Asszem mindjárt írok Norbinak panaszlevelet:
írtóra elsózta ezt a kaját! :roll:
El is ment az étvágyam!
Ja!!!!!!!!!! Lehet, hogy ez a cél????????
Hisz csak attól nem hízol amit nem eszel meg. :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,
én a Norbi kaját megrendeltem egy hónapig itthonra, és azért is hagytam abba, mert annyira szar volt egy idő után, hogy ha ránéztem is rosszul voltam.

i.kata
 
 


Sziasztok Lányok,
jó sokat pletyiztetek, most végeztem a visszaolvasással !

Vicuska: 10 nap múlvára megy a drukk, h mielőbb kapjatok időpontot!!!!

Zsuzska: remélem + lesz!!!

Kata: jó az avatarod és a vonalzód is!!

Viki: palacsintát én is kérnék!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata!
Nagyon édes kis történet.
Én annyira nem vagyok kutyis, nekem két kutyám volt, egy kis tacsi, de a nővéremék elvitték, mert tőlünk mindig megszökött, aztán amikor már nagyobb voltam találtam egy felnőtt szuka németjuhászt, na őt nagyon szerettem, és anyuék is.
Sajnos ő sem maradt nálunk sokáig.

Viszont volt egy cirmim akit annyira szerettem, akkor már itt laktam Palotán az első lakásomban, és amikor a cica megellett, úgy döntöttünk, hogy a 6 közül egy fiút megtartunk. Ő volt mind közül a legcsúnyább, de annyira értelmes macsekot azóta sem láttam. JA és nélkülünk nem is aludt el. BEfurakodott közénk az ágyba, betakartatta magát, és úgy aluszkált mint egy kisgyerek mellettünk.
Mindenféle mutatványokat tudott, és olyan pofákat vágott, hogy csuda, teljesen emberi tulajdonságokkal volt felruházva.
Nagyon sokáig sírtam utána. Őt Kokónak hívták, mert még amikor 2-3 hetes volt mindig hanyatt aludt, és álmodhatott valamit, mert a kezei jártak mintha boxolt volna, így lett Koko! :lol:

dita75
 
 


ja és én is dolgozom, és csak most ebéd közben jöttem fel a netre!
bolondok háza van nálunk! lehet, h tényleg megyek tp-re!
rendszerint du 2,30-3 körül olyan szédülés jön rám, mintha be lennék rugva, és legszívesebben lefeküdnék aludni, olyan álmos vagyok! tegnap meg már sírógörcsöt kaptam, csak néztek a munkatársak, h pecsételem a szlákat és bőgök , szipogok.
miután ittam 2,5 dl tejet lightos kávéval jobban lettem, elmúlt a szédülés és álmosság is. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


a kép lemaradt:
Kép

dita75
 
 


Csib!
Miért picsogtál??????
Már akkor el kellett volna fogadni a dokitól a tp-t!!!! :twisted:
Vigyázz magatokra! Irány a tp! Vili!

dita75
 
 


Kata!
Nekem eddig 90 %-ban bejöttek a Norbis kaják, de ez a csikremell zöldségágyon alapból valahogy nem veszi be a gyomrom, és a brokkolis trutyikat is rühellem.
A káposzta, a borsófőzelék, a lencse az nagyon bejön, és szeretem a kekszét, meg a Norbi-rudit is. Az ananász chips is király. A somlóin pedig abszolút nem érezni, hogy nem cukorral van készítve. Húúúúúúúúúúú de ennék egy somlóiiiiiiiiiiiiiiiiiiit! :lol:

dita75
 
 


Czinki,
jól mutathattál :lol: És minden számlán van egy folt, ahol meggyűrődött a papír a könnycseppedtől. :roll:

Dita,
én a macskákat is imádom. Nekem is volt több cicám, ami nálunk ellett. Azt egyik konkrétan a ruhásszekrényembe :roll: Anyuval aludtam (még kicsi voltam), és reggel vinnyogott a szekrényem...

i.kata
 
 


Én most inkább fagyiznék.:lol:
Én az ebéd házhozszállítós kajáira gondoltam, nem a csomagolt boltira.

i.kata
 
 


KAta!
Az jó lehetett vinnyogós szekrény.
Az én macsekom most is az ágyba szeretett VOLNA elleni, de lebeszéltem róla.
LEgelső alkalommal a gyerek ágyába sikerült neki, aztán másodszorra csináltam neki egy dobozt, most pedig a régi kutyaházba ágyaztam meg neki, és illedelmesen oda potyogtatott. TErmészetesen jónéhányszor próbálkozott a csemeték házbavaló behurcolásával, a minap is nézem mitől puposodik az ágynemű, hát nem odahordta a kölyköket!!!!! :shock:

Én csak a bolti kajákról tudok nyilatkozni, mivel ha otthon vagyok akkor inkább saját magamnak kotyvasztok. A boltiak végszükség esetére vannak, amikor itt a cégnél már tele vagyok a hideg étellel, csak megmelegítek egyet két perc és már lehet is hamikálni.

dita75
 
 


igazából nem tudom , h miért egyszerűen csak rámtőrt!
vagyis a mhelyi b-ok miatt + anyuval is összebalhéztam (mert nem voltam hajlandó meghívni egy unokatesómat - aki külföldön lakik, és náluk voltam egy csomót , amikor babysitterkedtem Belgiumban 8 éve - hozzánk a hétvégén, h bájcseverésszek vele, mert fáradtak vagyunk + a lakás fut).
du már olyan fáradt vagyok, h nem tudom sokszor a munkámat végezni, nem akarok du lakást pucizni, h vendégeket hívjak kb este 19-re. a párom meg pl szerdán Egerben tartott előadást, és hazafele megállt az autópálya mellett, és elaludt 30 percre! még jó, h nem az autópályán vezetés közben.
tegnap olyan ingerült voltam, h majdnek mondtam anyunak a tel-ba, amikor 5.-re jött a vendégeskedéssel, h ha nem akarja, h depressziós legyek és nem akarja, h az uncsijának baja legyen , fejezze be! :twisted: egy hajszál választott el a dologtól.
na jó lelövöm magam!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Húúúú Csibike!
Dolgoznak ám benned a hormonok kisszivem!
Próbálj meg egy kicsit lehiggadni, nehogy idegbeteg legyen az a kis mákszemecske!
Haladéktalanul menj el tp-re és pihenj, relaxálj.
Az egyik barátnőm - már egyszer meséltem róla - végig idegeskedte a terhességet, alig evett, stb.... és beteg lett a picúr.... jó lehet, hogy nem emiatt, de biztos ez is közrejátszott.

Nem akarlak ám ijesztegetni, de a saját érdekedben inkább legyél otthon, nem kapsz sokkal kevesebbet, mintha dolgoznál, annyit megér, hgoy otthon legyél nyugiban.

Csókollak!

Lassan bemondom az unalmast, még fél óra aztán megyek haza, rohadt unalmas volt ez a nap, és hosszú.
Viszont jövő héten csak két napot fogok dolgozni, de isteni lesz.

dita75
 
 


Azta!!!! Mindjárt leszakad az ég, akkor ma úgy néz ki egyből hazamegyek, majd este apával megyek boltba, meg lázmérőért.

ÚGy dörög az ég, és tök sötét van, és itt vagyok teljesen egyedül, de már csak 10 percet kell kibirni, és tutira ahogy kiteszem a lábam elkezd majd zuhogni. Természetesen esernyőm nuku!


Kép

Még este bekukkolok, addig írhatnátok, mert ma sokaknak be kell írnom a hiányt. Irgum-burgum! :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Czinki,
akkor most jól összejött minden. A melóval ne foglalkozz, ha enyire fáradékony vagy! Tényleg maradj inkább otthon.

Nálunk a múltkor apum akasztott ki. Vettünk telket, és majd jövőre szeretnénk elkezdeni építkezni. Erre elkezdte kérdezgetni, hogy milyen lesz, mennyi pénzből akarjuk felépíteni... Próbáltam kitérni, mert semmi kedvem nem volt a házról beszélni, aztán elkezdte, hogy ő nem ért engem, mert a helyemben éjjel-nappal ezen agyalna. Na, nálam eltört a mécses, hogy kissebb bajom is nagyobb annál, hogy azon gondolkodjam, milyen legyen. Először jó lenne, ha látnánk lesz-e egyáltalán gyerekünk, mert mi eredetileg 3 gyerekkel számoltunk, ami ugye sok szobát igényelne, de mostmár örülünk, ha összejön egy baba. Na, ezek után elhallgatott.

i.kata
 
 


Dita,
itt jó idő van, nyoma sincs esőnek.

i.kata
 
 


Kata: nézz el felénk! az infopark felet vannak fekete felhők, itt is lesz eső! :roll:
nyugi lesz baba nálatok is hamarosan! emlékszem az uncsitesóméknál is tök nehezen jött össze az első gyerek 10 évvel ezelőtt. járt talpmasszázsra, kanállal masszírozták, és tökre fájt neki. most már 3 gyönyörű gyereke van!! a 2. nagyon gyorsan összejött a 3. meg becsúszott a szoptatás alatt, és megtartották.
szóval nyugi!
mondom én! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


mármint mondom én a kis idegbeteg és paramama :oops: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
már itt is beborult egy kicsit.

Sajnos nem igazán tudok optimista lenni mostanában, de remélem igazad lesz. Kicsit besokalltam azoktól a storyktól: Nyugi, egy ismerősömnek 10 év után jött össze"...

i.kata
 
 


Most mindjárt megint kisüt a nap. Süssön csak, mert kiteregettem az erkélyre!

i.kata
 
 


JAJ NEM !!! az uncsitesóméknak kb 2 év után jött össze az első és utána zsinórba a másik 2 ! csak 10 évvel ezelőtt volt a babaprojekt náluk!
remélem senkinek nem kell 10 évet várni itt!!
bár sajnos van olyan ismerősöm, akinek kb 10 év után jött össze az 5. lombikkal a baba, és van olyan kedve ismerősöm is , akik 11 éve dolgoznak a babán és nem jön, most lesz az 5. lombikjuk.

de poz-nak kell lenni (tudom nehéz sokszor) és menni fog, azaz jönni fog a baba!! :wink:

na én mentem ! puszi mindenkinek és jó pihit! azt hiszem én is lefekszem otthon! jön az álomkórság! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki :lol:
Nem a te 10 évedre írtam az én 10 évemet :lol:
Szóval éretd! Írhattam volna 12évet is...

i.kata
 
 


Kata!
Mi itt mindannyian értjük, hogy miről beszélsz, mert aki közben babás lett, ő ugyanazokon ment keresztül mint mi most. Egyszer mindenkinek sikerül, és én hiszek az orvostudományban, így vagy úgy, de sikerülnie kell, hisz nincs olyan súlyos betegségünk, sőt az orvosok szerint teljesen egészségesek vagyunk. Fiatalok vagyunk azért még ahhoz, hogy feladjuk, én biztos legalább 40 éves koromig próbálkoznék.
Szerintem a környezetünk, vizeink szennyezettsége a sok méreg amit megeszünk, beszívunk nagyban közrejátszik abban, hogy ennyi meddő nő és férfi van mostanában. A sok stressz. Kevés idő egymásra. Már nem tudom mire fogjam. De ezek szerintem a mai kor jellemzői, és nem lehet véletlen, hogy ennyi meddő ember van. Nagyon sok jó példa van előttünk, és miért ne történhetne meg velünk is ugyanaz. Kinek elsőre, kinek negyedikre, kinek az x-edik lombik, de sikerülnie kell, csak nem szabad feladni.
Néha arra gondolok amikor nagyon el vagyok keseredve, ha netalántán mégsem adatik meg a saját gyermek, akkor biztos van valahol egy bébi aki csak rám vár, és az enyém lehet, és én úgy fogom szeretni mint a sajátomat. ezt mi már apával megbeszéltük, mert én közöltem vele, hgoy gyerek nélkül nem vagyok hajlandó leélni az életemet.

Más téma:
Olyan király csintalant sütöttem, mind a 10 ujjatokat megnyalnátok utána.
Csokis - banános, nagggyon tuttttti.
Már hármat benyomtam, és még ennék, de muszály estére hagyni egy kis helyet a pulykamellnek, mert azt is imádom. A rissz-rossz ebéd után, nagyon jól esett az Update 100-as lelkiismeret - furdaló pali, de már bevettem a lesz@rom tablettát, úgyhogy ....



:lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Halihó!

Czinki!

1 percig ne gondokozz a tp-en. Az első trismeszter a legszarabb, tele tünettel, tisztahormon zavar. A 2ben kivirágzik az ember.

Kata!
A csodatörténetektől én is hülyét kaptam, pedig a közvetlen barátnőmmel is ez történt (átjárhatatlan petevezetőkkel, sikertelen lombik után spontán lett babás).

Ditus!
Kérek a csintalanodból ;)
20150601134430
 
 


Vik!
Már nincs, befaltam az egészet.
Isteni fehér csokival kentem meg, belekarikáztam banánszeleteket, utána összehajtottam és és leöntöttem csokiöntettel.
Norbi forogna a sírjában. :lol: :lol: :lol:

Nekem 8 lenne ha mindhárom trimesztert végigboáznám, vagy akármit kibírnék, csak legyen már eremdmény.

Látom ma mindenki passzívan pihen, a gép felé sem néz, úgyhogy én is megyek tévézni. lázmérőt nem kaptam, mert zárva volt a gyógyszertár, úgyhogy holnap sem lesz lázmérés, csak kedd reggel max,

Hát akkor jó éjt! holnap du. bekukkolok, remélem addigra már lesz mit olvasni.
Egyedül nehéz társalogni. :wink:

dita75
 
 


Jó reggelt!
Bakker, nem bírtam aludni.

Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Én meg betetettem a sülni a husit egy szem só nélkül :lol: Ez már a vég :oops:

Viki!

Miért nem tudtál aludni? Fájt valamid?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok csajok!


Hát nem jó hírekkel jövök. Reggelre megjött és csináltam tesztet is negatív :cry: :cry: , hétfőn már hivom is a Sotét, jön a következő forduló. Azt gondolom hogy ebben a két hétben ha még nem is voltam terhes de jó volt azt hinni. Ez ad erőt ahhoz hogy soha ne adjam fel. Gondoltam már az elején hogy ez nem lesz egyszerű, de mint tudjuk egyből az ötödik inszemmel nem lehet kezdeni. Szóval csak előre. Ma azért kicsit megrogyok, de holnaptól újra hiszek benne, mert anélkül nem igazán megy.

Puszi nektek,


további szép napot!


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Évi!
Egyszerűen sztrájkolnak az álommanóim, már 6 előtt kuvikkoltm. De már annyira unom....

Zsuzska!
Sajnálom a nega tesztet.
20150601134430
 
 


Halihó!

Évi: Só nélkül??? Hihihi :lol: gyanús vagy Te nekem, nagyon! :wink: :lol:

Viki: és kipihent vagy, vagy fáradt? Egy kis délutáni csucsuka? Hm? :D

Zsuzska: sajnálom :( Az ötödik inszemet felejtsd el, hamarabb fog az sikerülni :wink:

Dita: Update 100? :lol: Vagy inkább Udatenkívüli? :lol:

Vicuska: nagyon kíváncsi vagyok (magam miatt is :oops:, hogy mire kaptok időpontot. Június? Én sokkal rosszabbra számítottam
:roll:

Kata: nagyon édi az új avatarod! :-D

Csibus! Táppénzen gondolkodtál?

Monic-kal mi van??? Meg a többiekkel??

Tegnap este családi vacsi keretében megünnepeltük tesóm szülinapját :lol: nagyon jó volt!!!! Sokat nevettük, meg tök jókat kajáltunk :D Kb. annyit ettem, mint Apa :oops: Plusz egy szelet puncstorta :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ja, a pusz lemaradt a végéről :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Zsuzska!
Őszintén sajnálom, pedig nagyon biztatóak voltak a jelek.
LEgközelebb sikerül.

Viki!
Az én álommanóimat apa kergette el, mert már 4-kor felébresztett, hogy mehetünk cápázni.
:shock:

Levittem a laptopit unalomüzésnek, de egy kukkot nem láttam belőle csak magamat, mintha egy tükörbe néztem volna. :shock:

Végig azon izgultam, hogy megint lemaradok valamirről, mint pl. Zsuzska poz tesztje, na meg hogy eleírjátok az oldalakat, és majd győzzem visszaolvasni.

Sokáig nem tartott visszaolvasni.

:twisted:

Megyek rendetrakok, mert káosz a konyha. Aztán csinálok somlóit. Majd teleportálok mindenkinek, nagyon fini szokott lenni. SAJNOS!!!!

LElövöm magam, mert mostanában folyton a kajáról beszélek, ÉN!!!!!

A bűnbe vittetek. Assze óm jövőhéten megrendelem a négyhavi moszatot, kerül amibe kerül! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Szia Szezso!
Maradsz még?
MErt akkor én is!
ÖRülök, hogy jól érezted magad. Neked pedig nem árt a sok hami, mert nagyon vékony vagy.

Monicék elutaztak a többiek meg pihennek gondolom.

dita75
 
 


Hello 8)

Akkor maradok egy kicsit :-D
A fürdőtakarítás várhat :lol:

Mit tévéztél? :-D Én Született feleségek függő vagyok, de még csak a 3. évadnál járok. Egyben szoktam megnézni egy évadot, mert annyira későn adják, én olyankor már alukálok :D

Azért nagyon nem vagyok vékony :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hozzám képest egy giliszta vagy a termetet illetően.
Én sajnos egyetlen részt nem láttam, pedig anyu is mindig áradozik, hoy milyen jó kis sorozat. Én inkább a Barátokat szoktam nézni, mert azt már ezer éve nézem.

Tegnap dvd-t néztem az elemi ösztön 2-t, és vagy hülye vagyok, vagy nem tudom, mert én nem értettem a végét egyáltalán, hogy most ki a GYILKOS?????!!!

A fürdőt már tegnap ki kellett volna takarítanom, de nem vitt rá a lélek, lehet, hogy ma sem, de majd még meglátom, elég sok dolgom van még, de semmihez nincs kedvem nekiállni, mert olyan álmos vagyok, hogy csak na!

dita75
 
 


Azt hiszem álmosságra az alvást szokták ajánlani?! :lol:

Sajnos nem tudok segíteni Elemi ösztön ügyben...Én így jártam az eheti Dr. House-zal :lol: Máig nem értem, hogyan mentették meg a 2 kiscsávót :shock:

Anyukádnak igaza van!!! Szuper sorozat, tök jókat röhögök rajta, meg azért van benne izgalom is elég :D de most már ne állj neki nézni, mert 3 évad alatt sok minden történt...Nemsokára terhes leszel, és elmész táppénzre, akkor szerezd be, és nézd végig az egészet! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


HÁT EZT NEM HISZEM EL!!!!!!

Közben bementem a nappaliba, mert nagyon üvölt a tévé, mondom lehalkitom egy kicsit, mert alapból utálom a száguldozó versenyautók hangját, nemhogy kakaón. Mit látnak szemeim? Apa a kanapén tátott szájjal alszik a Forma 1 alatt!!!!!!

Azért ez szemétség!!!!!!
Azt hiszem mindjárt neki állok a mosogatógépbe bepakolni, az jó hangos. :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Elmeséltem Apának, jót nevetett :lol: Azt üzeni, hogy ő bezzeg nem alszik, és a TV sem üvölt :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Na, majd visszanézek, mégis kéne valami takarítást imitálni :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso te valami látnok vagy?Jó lenne!!!!!!

Biztos meg fogom egyszer nézni. Sajnos a Hause dokit sem láttam valami sokszor, mert nem szeretek bekapcsolódni olyan sorozatba ami már régebben megy. Azért nem kezdtem elejétől fogva nézni, mert akkor még ment a Szökés a másik csatornán a kedven színészemmel, és azt semmi pénzért nem hagytam volna ki. Tátott (párom szerint: nyáltól csöpögő) szájjal néztem, hozzám sem lehetett szólni közben. :lol: :lol: :lol:

Mostanában, hogy megint szünetel Scofield így néha néha megnézek egy-egy részt Hausból.

Szezso, te nem idegenkedsz a lombiktól? Elég jól viseled a kudarcokat ahogy elnézlek, nagyon kemény fából faragtak.

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?