Új privát üzeneted érkezett!

Jól elszórakoztatok itt mindenkit, igaz? Főleg magamat. Hahahaha :D

Kép
flóra 11
 
 


Hat év hosszú idő, de ha nem Ő volt az igazi, itt volt az ideje! :( Túl vagy már rajta? :?: Ha igen, akkor mindent bele! Itt a május, utána a nyár :D

Kép
szilzi
 
 


Így a laptető is az enyém! Miért maradtatok le? Hová lettetek?

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Azért maradtunk le, hogy a tiéd legyen a laptető :D Gratula :D

Kép
szilzi
 
 


Egy éve nem gondoltam volna, hogy egy laptetőn fogok mosolyogni más csajokkal az ország több pontjából :D :D Ez már beteges :D

Kép
szilzi
 
 


Hajaj, Detti! Én már 8 éve elváltam. Az lenne csak abaj, ha nem lennék túl rajta. Egyébként mindig úgy gondoltam,még azóta is, hogy életem legjobb húzása volt a válás.

Kép
flóra 11
 
 


Flóra olyan jó, hogy neked ehhez is van türelmed, nyák, hő... Bár neked mihez nincs! Te ezer dolgot csinálsz egyszerre és mindent profin! :)

Kép
szilzi
 
 


Flóóóóraaaaaaaaaaaa, ezt én a Dettitől kérdeztem! :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


De örülök, hogy túl vagy rajta!! :D :D :D :D

Húúú, de jót nevettem! :D

Kép
szilzi
 
 


Köszi,Szilzi. De nem beteges. Szerintem csak annyira akarjuk, hogy legyen baba, és valakivel beszélgetni kell erről. Kivel ? Kollégákkal nem lehet,mert akkor naponta figyelni fognak, hogy na,mi van? Esetleg pályáznak majd a helyedre. Barátnő? Végül még irigykedni fog és nem lesz a barátnőd. Párocska? Felidegesíted és akkor nuku baba. Tehát legjobb a fórum. Itt nem bántjuk egymást és még tanácsokat is adunk.

Kép
flóra 11
 
 


Ez jó. Most én is egy jót nevettem. Magamon. Hirtelen azt hittem, hogy a Detti ír.És ő kérdezi. Nem tudom,miért néztem el. :oops: Legalább nevettünk. :D :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Hát hogy profin-e?Ez vitatható. Sok mindent csinálok, az tény. De néha az az érzézem,hogy csak kapkodok.

Kép
flóra 11
 
 


Most elköszönünk, mert lemegyünk a Benó szüleihez. Sziasztok legközelebb, legyen nagyon szép napotok! Benó Detti78

KépKép
benó
 
 


Volt egyszer egy barátom,az mondta, hogy ő már ír az önkormányzatra, hogy figyeljenek fel rám,mert annyira sokoldalú vagyok, annyi mindent csinálok és értek is hozzá. :D Jópofa, nem? :D

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, lehet, hogy kapkodsz, de mindenki elégedett veled és a fotókból amiket mi is látunk, hogy miket alkottál, megérdemled a dícséretet! :D

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok! Jó szórakozást. És szép napot. :D

Kép
flóra 11
 
 


Igazán köszönöm. Sütök majd ma is valamit.Persze megint csak egyszerűt. :D Olyan 10 perc alatt összedobható sütit.

Kép
flóra 11
 
 


Másra nem lesz időm. Rájöttem, hogy holnap informatikai kurzusom van és nincs kész a házim. :oops: Rendetlen tanuló vagyok, vagy rendes? Az utolsó pillanatra hagyom a feladatokat. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Na látod Flóra, hát erről beszélek! :D És emellet még szinze mindig jókedvű is vagy!

Jó mulatást, Benó és Detti!

Kép
szilzi
 
 


És tudod mit, Szilzi. A múlt héten rájöttem,hogy milyen jó dolog, ha az ember vasárnap megfőz előre. Szabadabb a hét,nincs annyi munka. Most meg úgyis itthon vagyok, megfő az az étel magától is,csak néha rá kell nézni. Tehát úgy döntöttem, hogy majd ma is főzök kicsit előre,ha nem is annyit,mint múlt héten. Holnappl. nem is leszek itthon,tehát nem is tudnék főzni.

Kép
flóra 11
 
 


Jó ha előre tudsz főzni, én még elvagyok azzal a levessel és főétellel egy nap. :) Bár lehet, hogy egyszerűbb egyszerre sokmindent főzni és tényleg levan a gond! De ne felejtsd el, ez a szabadnapod!!!!! :!: :!:

Kép
szilzi
 
 


Hát igen. De mindenképp azzal töltöm,hogy itthon vagyok. Most még jó ideig. A párocskám is minden vasárnap elvonul a szüleihez,mert ott az autó és van még mit bütykölni rajta. Ha meg nem azt bütyköli,akkor is van ott is elég munka, amit meg kell csinálni. Most pl. nekem csinál kerti szerszámokat,nyelet rak az ásóba, kapába, gereblyébe, hogy aztán tudjak a temetőben dolgozni.

Kép
flóra 11
 
 


Te Flóra, én lehet, hogy ezt már kérdeztem, de nem emlékszem :oops:
Nem próbáltátok megvenni Ti a szüleid házát? Vagy nem érte volna meg?

Kép
szilzi
 
 


Á, annyi pénzünk nincs. Egyébként meg nem lett volna semmi értelme. Az már elég rossz állapotban van, én tudom. A tető javításra szorul, elromlott a kanalizáció is,így szivárgott valami cső, ettől nedves lett egy egész fal. Meg böhöm nagy ház, a fenntartása is sok. Viszont csak egy vécé és egy fürdőszoba van, két családnak nem jó. Vagyis a fiúk úgysem maradnának ott. Végül pedig, nem szerettem ott lakni sose. valahogy nem éreztem magam jól. Talán azért,hogy anyám nem szeretett.Szóval örültem annak idején, hogy eljöttem onnan, nem vágyom vissza. A kert pedig már nincs. Vagyis a telek az megvan, de üres. A sok fa mind ki lett vágva, a bokrok is. Nem volt, aki gondozza őket. Már két éve nem lakja senki a házat, így csak megy tönkre.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem aki megveszi, az tök átépíti. Mondjuk akinek van pénze, annak megéri, már csak a hatalmas telek miatt is. Most az új telkekek,amiket adnak egy házra ennek az egyharmada, sőt a negyede is. 3-4 áras telkeket adnak egy házra. Pont elfér rajta a ház, de kert már nem marad. Esetleg egy pici füves terület.

Kép
flóra 11
 
 


Hmmm... így már értem.

Mit főzöl éppen? :)

A francia krumpli recept tök jó, én is megcsinálom. Tudjátok, hogy mióta veletek összebarátkoztam, minden szabadnapomon mikor Pesten vagyunk főzök és sütök?? Ezt nektek köszönhetem! :) Kedvet csináltatok hozzá! :)

Kép
szilzi
 
 


Látod, legalább már van sikerélményed és ha másban is ilyen jó hatással leszünk egymásra, akkor semmi vész. :D

Kép
flóra 11
 
 


Ma kínai húst csináltam rizzsel. Délután még nem tudom,mit fogok főzni.

Kép
flóra 11
 
 


A kínai is egyszerű.Ismered?

Kép
flóra 11
 
 


Ismerem és szeretem is, de hogy egyszerű???????

Kép
szilzi
 
 


Szerintem az, csak bepácolom, hagyom állni, aztán felteszem és csak néha meg kell kevergetni. Vagy neked más recepted van?
Én még tegnap pácoltam,így ma könnyű dolgom volt.

Kép
flóra 11
 
 


Na de mibe pácolod be? Alapanyagok?
Én kész kínai szószt szoktam venni, de az mióta próbálkozom a főzéssel, nem ízlik. Érdekes azóta finnyásabb vagyok.... :)

Kép
szilzi
 
 


Spenótot biztos csinálok jövő hétre,krumplival meg tojással. Meg egy levest is, nem tudom mi a neve, de van benne sárgaborsó, lencse, búzaszemek, apró fehérbab, zabpehely. Ilyen vegyes.

Kép
flóra 11
 
 


A pác:
2 kanál mustár
2 kanál kecsap
1 kanál Worcsester szósz
1 kanál édes paprika
1 kiskanál erős paprika
1 kiskanál bors
1 kiskanál Vegeta
1 kiskanál kari fűszer
1 kanál olaj
1 hagyma apróra vágva

Kép
flóra 11
 
 


kari fűszer????

Kép
szilzi
 
 


Ja, bocsi, ez köri akart lenni. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Vagy így sem ismered? Talán nálatok más a neve. Olyan sárga színű orientális fűszer.

Kép
flóra 11
 
 


Ismerem!

Na ezt is kinyomtatom! :)

Kép
szilzi
 
 


Na ugye,hogy így egyszerű? Neked biztosan valami más recepted van. Ugye?

Kép
flóra 11
 
 


Találtam még egy nagyon jó pácolt húst.

10 szelet húst kikloffolunk, majd a pácba rakjuk.

Pác:
6 tojás
1 kanálka só
1 kanál Vegeta
1 kanál kecsap
1 kanál mustár
törött bors
Worchester szósz

Állni hagyjuk, majd a szeleteket olajon kisütjük.

Kép
flóra 11
 
 


Nem Flóra, ennek én így neki sem mertem állni, csak a kész szósszal csináltam, de ezt kipróbálom! :)
A tésztájukhoz szerinted elég a szója szósz+fűszerek, sárgarépa+ nyers káposzta? Maradt otthon pulyjahús amit felkockáztam, lehet, hogy ezt ma kipróbálom! :D

Kép
szilzi
 
 


De így mikor fogom leadni a felszedett három-négy kilómat????????

Kép
szilzi
 
 


Biztosan elég hozzá. Én rizzsel szoktam, de képoszta salátát én is csináltam hozzá. Sárgarépásat. :D

Kép
flóra 11
 
 


Az a pár kiló lemegy nyáron magátólis. És ne vasárnap akard leadni. Vasárnap mindenki eszik és ha teheti, akkor jó házi kaját. :D

Kép
flóra 11
 
 


Persze, házikaját! Én megyek a Don Pepe-be :evil: ebédelni nem sokára! Már úgy unom, mindig ugyanaz van! :evil: De aki hülye vessen magára! Hozhattam volna kaját, de elfelejtettem!!!! :evil:

Kép
szilzi
 
 


Flóra, én azt szeretném ha a nyárra menne le! :D Ne a nyáron! :D

Kép
szilzi
 
 


Akkor meg nyárra megy le magától. :D Ne izgulj. Picit tornázol otthon, nem eszel este későn és kész. :D

Kép
flóra 11
 
 


Látod,én meg szívesen mennék a Don Pepébe. Nekem az kikapcsolódás lenne. Pontosan melyik Tescóban van az utazási iroda?

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok

Bocsika hogy tegnap este nem jöttem, de a gépünk 4 nap után ismét megadta magát....:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na Flóra megint sikerült egyszerre irnunk....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?