Új privát üzeneted érkezett!

Kéne neki írni, hogy mentálisan kapcsolódjon rá a fórumra és tegyen valamit az érdekünkben :D (Majdnem azt írtam, hogy tegyen minket babássá :oops: :D )

Kép
szilzi
 
 


1ár= 10mx10m. Vagyis a 12 ár ha jól számolok 1200 m2.

Kép
flóra 11
 
 


Laptető :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 

 
 

Gratula!!! :D

Kép
flóra 11
 
 


Tegnap én is arra gondoltam,hogy a múltkor leszoktatta az embereket a dohányzásról. jó, ez is kell. De akkor most tehetne valamit a népszaporulat érdekében is. Valahogy tegnap nagyon vártam tőle ezt a lépést. :D

Kép
flóra 11
 
 


Köszi, nálunk ezt szerintem nem használják!

Tegnap olyan jó dolgokat mondott Uri a müsor végén.. Én szokás szerint (mikor tudom megnézem) taperáztam a tv-t, mikor "szólt" és azt mondta, hogy a héten egy régen várt kellemes dolog fog történni és nekem most lesz peteérésem, és tudom, hogy azt mondtam, hogy ebben a hónapban nem fogok erre, figyelni mert úgyis itt az esküvő, de a fene nagy elhatározásom eddig tartott! :roll: és és és és

Kép
szilzi
 
 


Szóval remélem nem ölte meg apa spermáit az alkohol... :)

Kép
szilzi
 
 


Kívánom, hogy úgy legyen!

Érdekes,hogy nem használják. Pedig területméréskor még mindig ezek használatosak az ár meg a hektár. A hekto az 100-al több.

Kép
flóra 11
 
 


Reméljük a legjobbakat. :D

Kép
flóra 11
 
 


Én pedig nem ehetnék sajtot,ha lányt akarok,de most is azt majszolok retekkel meg újhagymával. De szeretem a sajtot. Gyerekkoromban azt mondtam,hogy sajtgyároshoz megyek feleségül. :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu hol vagy??

Kép
szilzi
 
 


Sajtgyáros :D ez jó :D
Én mindent eszek, ebben valahogy nem hiszek. A tesóm mindent evett és van egy fia és egy lánya. A nagymamám utálja a sajtot és van egy lánya egy fia született, apuék pedig öten voltak testvérek vegyesen...

Kép
szilzi
 
 


van+születettt??? Értelmes mi? Remélem érted :shock:

Kép
szilzi
 
 


Értem, azt hiszem. Habár lassan bele fogok hülyülni a munkába. Nekem sajna mára is maradt még elég. Most, hogy veled beszélgetek, közben át-átváltok Wordbe és írom a cikket az újságba. :D

Kép
flóra 11
 
 


De azért nem kell elmenned! Győzöm a kettőt egyszerre,ne izgulj. :D

Kép
flóra 11
 
 


Nem is megyek!!!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Közben még filmet is nézek. :D És megbeszéltem a fiammal is a tegnapi koncertélményeit. Most ébredt fel. Hajnali 4-kor jött haza. Jó neki, nem? Gondtalan ifjúkor! Jó is volt. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szeretek sok dolgot csinálni egyszerre, edzem az agyam. :D

Kép
flóra 11
 
 


A fiam,a Norbi, biztos örökölte ezt tőlem. És még tovább is fejlesztette. :D Amikor kicsi volt, állandóan olvasott (még most is). Egyszer megyek be hozzá a szobába és látom, hogy ül a földön, egy köny előtte, egy bal oldalon egy meg jobb oldalon mellette nyitva. Kérdem tőle,hogy mit csinálsz? Olvasok. Jó de melyik könyvet? Hát mindet.
Kiderült, hogy egy oldalt elolvas mindegyikből, aztán lapoz. :D Ezt sokáig csinálta.

Kép
flóra 11
 
 


Nekem még kéne egy-két meghívót küldenem Ausztriába, de mivel össze van tekerve, nehézkes elküldeni. Főleg, hogy a magyar posta ugyan forgalmaz olyan dobozt ami jó lenne, de nincs sehol, megrendelni 10 nap-két hétbe telik! :evil: Tegnap este megpróbáltam becsomagolni gyerekcipős dobozokat, de nem igazán tetszenek! :( Nem tudom mit tegyek? :evil:

Kép
szilzi
 
 


Atya ég! :D Ennyi mindent csinálni egyszerre... Én nem vagyok ennyire "sokfeléfigyelnitudó", egy két dolog ok, de akkor egyik se lesz 100%-os.

Kép
szilzi
 
 


Előbújt az emlegetett fiam. Fáj a torkaés hőemelkedése van.Főztem neki teát.

Kép
flóra 11
 
 


Gyertyákat is szoktak ilyen hosszúkás dobozokban árulni. Vagy esetleg virágárusnál kaphat henger alakú átlátszó műanyag dobozt. De az is lehet, hogy papírüzletben ráakadsz henger alakú díszdobozra.

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként én azt csinálnám,hogy azt a hengert használnám fel, ami kimarad a konyhai kéztörlőről,vagy a foliáról,amit csomagolásra használsz. Ezt méretre igazítanám és szép papírral beragasztanám. Belecsomagolnám a meghívót,aztán a csomagolópapír is jöhet és rá a címzés. Vagy henger alakút nem lehet küldeni? Nem tudom.

Kép
flóra 11
 
 


Helló, szájberbarátnők!
Itt van a Detti, és ő is regisztrált ide hozzánk, képzeljétek! Neki pasi kell a babához! :mrgreen: Tudtok valami jó praktikát?

KépKép
benó
 
 


Ez a fóliaötlet!!!!!! :D Hát nem vagy semmi!!!!! :D Kipróbálom! Köszönöm!!!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Szia Benó,

hát lehet, hogy előbb tudunk rajta segíteni, mint magunkon! :D

Kép
szilzi
 
 


Szia Detti! :D

Kép
szilzi
 
 


Helló Benó! Üdvözöljük Dettit is. Üzenem,hogy fő az elhatározás. Aki babát akar, annak lesz is. Az, hogy jelenleg nincs még hozzá pasija, csak részletkérdés. A fő a cél és az akarat. :D

Kép
flóra 11
 
 


Akkor most láthatjuk is Dettit? Ír ő is?

Kép
flóra 11
 
 


A Detti nem mer még írni nektek, még barátkoznia kell, de nagyon szépen köszöni a biztatást! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Mit jelent az, hogy láthatjuk, Flóra doktornő? Ha arra gondolsz, hogy ír-e a saját nevében, hát akkor nem, mert még nem engedi belépni a rendszer. Ha ír majd most az én nevem alatt.

KépKép
benó
 
 


Na már ne!!! Ilyen szégyenlős? Az nem tesz jót egy baba projektnek! :D

Kép
flóra 11
 
 


Még Dettinek, nézze meg mi mit érünk el azzal, hogy a pasi megvan hozzá! :D

Na jó ez annyira nem vicces...

Kép
szilzi
 
 


Igen,úgy értettem,hogy ír-e.
Ja, hogy a rendszer. Jó,megvárjuk.
Benó,mi bajod ezzel a doktornősdivel? :D

Kép
flóra 11
 
 


Majd ír, csak egyelőre azt se tudja, ki kicsoda, de majd beletanul ő is, mint a Zsuzsi. :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nem emlékszel, mikor rendeltél és én voltam a páciens? :wink:

KépKép
benó
 
 


Szegény mire megtanulja ki kicsoda, addigra rájön, hogy mindent elfelejtünk :lol:

Kép
szilzi
 
 


Egyébként lemaradtam valami izgiről? Senki nem lett terhes 1 nap alatt?

KépKép
benó
 
 


Detti, mutatkozz be, legalább mi ismerjünk téged. Benó majd segít :)

Kép
szilzi
 
 


Nem baj, majd ő is mindent elfelejt! :lol:

KépKép
benó
 
 


Közben Péter fiam megéhezett, íg ykivonulta megmelegíteni a levest. De már itt is vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


Ja, hogy én rendeltem? Látod, ezt is elfelejtettem. :D :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Tényleg edzeni kell az agyamat. Ráfér. :D :roll:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok! Középiskola óta vagyunk barátnők a Nórával, 29 vagyok idén már 30 leszek. A nyáron szakítottam a barátommal 6 év után. Rájöttem, hogy nem ő az igazi. :oops:

KépKép
benó
 
 


Hát most egy nap alatt itt senki nem lett terhes, főleg, hogy többen is párocska nélkül töltötték a hétvégét,mások meg piriznek. Hacsak a szentlélek nem működött közre.... :D

Kép
flóra 11
 
 


Rá se ránts, Detti, van ez így. Én 10 (vagy 11? ki tudja) év után váltam el,habár már hamarabb is sejtettem, hogy nem ő az igazi. :D

Kép
flóra 11
 
 


Még mindig Te csináltad jobban. Nem kellett bíróság meg egyéb herce-hurca

Kép
flóra 11
 
 


Na, tessék! Mire megmelegítettem a levest, a fiam visszaaludt. Hiába, hosszú volt az éjszaka. Meg a Pokolgép koncert is. :D

Kép
flóra 11
 
 


Ma már nincs pirim, de a pé még messze van. Most már figyelem a hőmet is meg a nyákot is. Majd csak belebolondulok. :D

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?