Új privát üzeneted érkezett!

Azért most megnyugtattál.Én attól parázok a legjobban hogy azért nem leszek terhes mert nincs elég kiskatona vagy nem jól működnek vagy mit tudom én. :?
Tudom hogy hülyeség. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


És a laptető is előkerült! :D

Mondjuk az nyugtat valamelyest hogy Apának már majdnem lett gyereke tehát nemzőképes és azt mondta hogy mindíg ilyen volt neki. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szerintem napi fél óra biciklizés nem rontja a spermaképet. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

 
 

Kiteregetek és jövök vissza!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Természetes, hogy az ondó színe változó. Annak állaga még az íze is a táplálkozás, kor függvénye. Az ondó színe bármikor változhat, akár az elfogyasztott ételek festékanyag-tartalma következtében is.

Kép
flóra 11
 
 


Ezt találtam.
Laptető!!! :D

Kép
flóra 11
 
 


Most viszont én vonulok el ültetni. :D
Később már nem fog az erkélyre sütni a napocska és akkor hideg van.

Kép
flóra 11
 
 


Igyekszem vissza. Tancsu nem tudod, mikor jön?

Kép
flóra 11
 
 


Köszönöm hogy megnézted! :D Akkor nincs miért izgulnom. :lol:
Tancsu szerintem majd csak este jön.
Ültess csak nyugodtan szerintem itt leszek mikor végzel. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Itt vagyok. Mindent elültettem,megöntöztem. Újból mosogattam. Még van rengeteg munkám. De most kicsit pihenek,aztán megyek tovább. :)

Kép
flóra 11
 
 


Hogy bírod ezt az állandó rohanást?Ilyenkor már pihenned kellene! :!: :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hát nálunk nincs megállás. Most még plakátot és meghívót csinálok közben a suli részére. Anyák Napjára.

Kép
flóra 11
 
 


Irtózatosan lassú a net. Biztosan az összes fiam netezik. :D

Kép
flóra 11
 
 


Nincs valami jó mintád a meghívóra?

Kép
flóra 11
 
 


Nézek valamit! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Kép meghívó

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ezt találtam.Nekem tetszik. :wink:
De a guglin szerintem találsz egy csomót. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Igen, köszike. Ott néztem én is. Átcsinálom nekik ezt is,meg csináltam egy gyöngyvirágosat. Még akarok valami szivecskéset is. Aztán válasszanak belőle.

Kép
flóra 11
 
 


A gyöngyvirágos is jó lehet.Én legalábbis nagyon szeretem. :D Az egyik biztosan fog tetszeni nekik. :wink:
Most megyek és megverem Apát tollaslabdában. :wink:
Majd jövök,még nem tudom hogy mikor.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


De njó nektek! Nekünk helyünk sincs, ahol tollasozhatnánk. Pedig szeretek.

Kép
flóra 11
 
 


Na,megnéztem a Fókusz plusszt. Semmi különös.

Kép
flóra 11
 
 


Már itt is vagyok. :D
Holnap valószínűleg nem fogom tudni emelni a kezem.Az izomláz garantált. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na milyen praktikákat tanultál? :?:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok, csak megnéztelek benneteket, gyorsan, mert mindjárt jön a Detti meg még a kolléganőm is a tesójával és a kisfiával, vagyis az utóbbiak már itt vannak, csak leküldtem őket a játszóra, mert a gyerek szétszedné a lakásunkat. Marhára bababarátok vagyunk. :D Nagyon klassz volt a bortúra, néztünk madarakat is és kontyos tetejű vagy valami ilyesmi borospincét, ittunk a legnagyobb napsütésben egy csomó bort, meg páleszt (pedig azt utálom, abból nem ittam ám sokat), remélem, a kisgyermekem nem fog megharagudni. :oops: Annyira sokat nem ittunk ám. Meg voltunk cukrászdában is, meg faluházban, meg egy 800 éves templomban, ahol a sámán kolléganőm lelkeket érzett, és ez igaz is lehet, mert amint le akartam írni, lezuhantak a cuccok a számítógép tetejéről. Gyönyörű volt az a templom, meg minden gyönyörű volt! Talán oda kellene szerveznünk egy közös kirándulást egyszer! Ócsára! Nem is gondoltam volna, hogy ilyen klassz hely az. Tehát ez volt a mi napunk, holnap majd elolvasom a tiéteket is. Puszillak benneteket, majd jelentkezem. Mindenkinek minden jót kívánok! Ja, és ettünk egy csomó kecskesajtot, tojást, krumplit stb., és kipukkadok. Sok takarítónéni is jött velünk, és ennek nagyon örültem, mert ők úgysem kapcsolódnak ki soha, csak robotolnak állandóan, és végre egyszer jól érzik magukat, nem nekik kell kiszolgálni másokat. Puszi

KépKép
benó
 
 


Szia Beno!

Örülök hogy jól érezted magad! :D :D
Most elvonulok fürdeni,utána meg DVD-t nézünk szóval ma már nem jövök!

Jó éjszakát!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Már végre én is tévézem. Most ettem egy zöldséglevest, meg főztem magamnak egy liter teát.Olyan szomjas vagyok már, hogy benyakalom. :D

Kép
flóra 11
 
 


Hát Benó. Neked jó napod volt. Én csak dolgoztam. Most már végre fel is porszívóztam, bepácoltam holnapra a hústés leszedtem a ruhákat. A plakát kész a meghívó még hátra van. És még egy cikket is be kell gépelnem a helyi újságba.

Kép
flóra 11
 
 


Viszont Ócsa biztos szép hely. Ilyeneket nagyon szeretek. Már hallottam róla.

Kép
flóra 11
 
 


Péter fiam most vonult el egy rock-fesztiválra.Nagyon invitált engem is Pokolgép koncertre. :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu,nem úgy volt, hogy este jössz? Remélem minden rendben.

Kép
flóra 11
 
 


Hogy milyen praktikákat mondtak? Számomra újat nem . Czeizel Endre elmondta, hogy ha fiút akarunk,akkor pont pé-kor kell együtt lenni, ha lányt,akkor pé előtt 2-3 nappal. Aztán ha fiút,akkor a hüvelyt lúgosítsuk,ha lányt, akkor savasítsuk. Na erről annyit, hogy én a harmadiknál már enyhe ecetes vízzel hüvelyöblítést szoktam végezni, hogy savasítsak, aztán akkor is fiú. :D

Kép
flóra 11
 
 


Aztán égy nő ecsetelte, hogy aki lányt akar, az egyen sok zöldséget, gyümölcsöt, tejet, joghurtot. Tilos a sajt, a csoki, a müzli meg a magok. Aki fiút akar az egyen banánt. A többit elfelejtettem. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Na megyek írni. Majd még benézek.

Kép
flóra 11
 
 


Szőp vasárnap reggelt mindenkinek! :D

Kép
flóra 11
 
 


Én már főzök.Már javában fenn vagyok,mert a párocskám nem tudott aludni. Ideges feszült.most már az okát is tudom,végre elárulta. A vállalkozó, akinél dolgozik most, kötelezni akarja őt,hogy ő is szálljon be anyagilag a vállalkozásba. Nekünk pedig most nincs pénzünk. :(

Szóval ideges,mert akkor nem maradhat itt dolgozni. Megint új helyet kereshet. :(

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, bocsánat,elírtam, szép vasárnapot. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Viszont ez az idegesség egyáltalán nem tesz jót a projektnek. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Szóval én csak főzök,sütök, ha tele a hasa,akkor legalább jobban érzi magát, remélem. :)

Kép
flóra 11
 
 


Már elkészült a leves, a rizs is kész még a hús rotyog. :D De látom,itt mindenki élvezi a vasárnap nyugalmát. Így is kell.

Tancsu, merre vagy? Csak egy pillanatra jelentkezz, hogy tudjuk,minden rendben. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Én is szép vasárnapot kívánok! :D

Kép
szilzi
 
 


Flóra, nekem tegnap hasonló volt a napom, mint neked. Négyszer ment a mosógép, takarítottam, vasaltam, főztem. Pont zöldséglevest mint Te! :D
Benó, neked viszont nagyon jó napod volt! :D Kell az ilyen kikapcsolódás is. Régebben mi sokat kirándultunk a párommal és remélem az esküvő után megint tudunk időt szakítani rá! :)

Kép
szilzi
 
 


Évi, téged irigyellek a kert miatt! Szüleimnek Füreden jó nagy kertjük van, de az a szeme fényük, nem lehet benne nagyon tevékenykedni. Nekem lakásom van, aholl nagyon sok virág van, de az mégsem olyan mint a kert! És még tollasozni is lehet....

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilzi! Látom Te már vagy. Szegény,megint a munka! Tegnap otthon,ma munkában. Ez tényleg egy mókuskerék. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, annyi minden okosságot találtál tegnap! :D Ha itt mindenkinek megszületik a babája, utána elmehetünk tanácsadónak, így közösen. :D Együtt csak összehozunk egy babát az arra vágyónak! :D

Kép
szilzi
 
 


Hát ez egy elég sz... kerék :( De nem baj, munka szinte semmi, és itt legalább Ti velem vagytok! :D :D

Kép
szilzi
 
 


A kert nekem is hiányzik Szilzi. Gyerekkoromban nagy kertes házban nőttem fel. Abban,amit most fognak eladni. Ott egy 12 áras kert volt. Tele gyümölccsel. Legalább 100 gyümölcsfa volt benne,őszibarack, alma,körte, sárgabarack, cseresznye meggy, szilva. És sok bokor, ribizli, egres,málna,eper.Imádtam a rebarbara kompótot. Ja és birsalmafa is volt,meg sok szőlő.

Kép
flóra 11
 
 


Nézted tegnap az Uri Gellert?

Kép
szilzi
 
 


Mekkora a 12 ár??? :oops: :oops:

Kép
szilzi
 
 


Tanácsadás? Nem is rossz. Úgyis kevés a munkahely. :D

Csak egy pici részét láttam. Valahogy nem bírtam nézni.

Kép
flóra 11
 
 


Anyuéknál is van mindenféle gyümölcs! És virágok és fű és imádok ott lenni! :D És persze Boborján a kiskutyánk, illetve apué :D

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?