Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kemény 5 oldalam van,úgyhogy nem leszek rövid előreláthatólag...

Szóval olyan dinnye voltam,hogy még Zsanettet sem üdvözöltem a körünkben. :oops:
Nagyon aranyos a kislányod az első felrakott kép a kedvencem.
Dinnye:)

Hogy álltok a házkereséssel? (Mire a végére jutok lehet,hogy már találtatok is ,de még nagyon az elején tartok a hsz-nek)

Szandra!
Tüsszög:):):)

Nagyon jó az a játéktartó doboz, és természetesen a csajok gyönyörűek,nekem is be kéne újítanom valamit.láttad micsoda káosz uralkodik a gyerekszobában.


Katus!
Jó lehetett Petneházán,de már Gyuláról is visszajöttetek közben:)
Köszi a talit,bocsi,hogy csak beugrottunk,de muszály volt Apeh-ozni.

Akkor most gyönyörűséges füvetek van? :lol: sajnálom,hogy nem jöttetek,de bepótoljuk.


Évi!
Örülök,hogy ilyen szépen veszitek az első akadályokat és a szülés sem vette el a kedvedet a kistesó gondolatától,meglátod a szopi is befog indulni,olyan ügyesek voltatok végig. Sok sok folyadék és pihi.
Zéti csodaszép baba és imádnivaló!

Az én sms-et megkaptad? Remélem igen.

Jaj micsoda lábacskák,épp a kékfényeset nézegetem közben:)
És a többit is,most aztán csemegézhetünk kedvünkre egyik aranyosabb,mint a másik. Úgy megfogdosnám én is,olyan kis aranyos.
És apa hogy viseli,hogy már nemcsak az övé vagy? Fürcsi megy?(mármint ha apa fürdet)

Aztán nagyon figyeld a szomszédot,nehogy itt észrevétlenül elosonjon szülni:)

és örülünk,hogy tetszik az ajcsi. Hidd el nem véletlenül keveredtél ebbe a topikba;)itt csak aranyos,kedves,önzetlen és szép gyerekű anyukák vannak. (amilyen te is vagy!) És főleg nagyon szerények! :wink:

Ibolya!
Jó lehetett az Állatkertben,te is jó rég raktál fel képet magatokról.Jól van na látom már,nagyon édi Geri.
Nagyon fini a kolbi a piaci,amit mondtál,köszi a tippet. Már mást is vettem és bevállt. Mostanában a csütörtök piacos napom lett,olyan fini friss zöldsiket tudok venni.

Ja meg kell hogy mondjam neked,hogy Ancsi már foglalt:) bocsi.


Anita!
Boti egy igazi férfi:) azon a borotvás képen hallod nagyon cukker.
Gratulálok a wc-be pisiléshez!!!!Köszi a tulikat!
Én is visszasírom a szopis órákat....nem kell semmit elkapkodni,úgyhogy ezt sem.....

GyöngyI!
Milyen fiatal a déditek:)
Jót röhögtem a wellnes hétvégés szöveged miatt:)jó vót!

micsoda egy hirős személy lettél Gyöngyi néni,gratula az újságcikkhez,büszkék vagyunk rád!!!!!
sztem tök aranyos dolog,hogy hozzád küldik a "rossz" gyerekeket,majd te "meggyógyítod " őket:)

Andi!
Mi volt a tesóddal? Mivel műtötték? Hogy van?
Lábad?

Manó!
Hát veletek mi újság? Levi baba?

Adri!
Nem csodálom,hogy várod már a pici Dórit,hogy megszülessen,kitartás még egy kicsi:)

Kata!
Örülök,hogy végre sikerült hazajutnotok,Marci főnök egy tűnemény!!!!

Anett!
Örülök,hogy megint beszéltél a fejemmel!Lányok neki köszönjétek (vagy lehet hogy nem?) hogy írtam. (És Évinek,hogy ma be is fejezem vagy holnap)
Szonjusos kép:) horkol tényleg fura leírni;)

Anikó!
Micsoda gyep,ez nálatok van? Nagyon aranyos MAja. Nektek is gratulálok a pellusmentes nappalokhoz. Én nem erőltettem a Dávidnál,magától lett szobatiszta,így minimális baleseteink voltak és az ágya sértetlenül megúszta az egész szoktatós időszakot.

Judit!
Milyen volt a húsvét?Zorka hogy bírta az utat?
Aranyos a videó:)


Kriszti!
Hogy vagytok?
A lányok nem direkt hagyták figyelmen kivül a hozzászólásod,ha ráérsz gyere nyugodtan,nekem hiányzol.


Tudom,hogy még akartam valamit,de kész vagyok,zsibbadok és 1 elmúlt.

Puszika Mindenkinek,remélem mostmár nem zuhanok magamba egy darabig :oops:

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!
Te mééé nem alszol? Miért csak az Anett miatt írtál? Mi volt a baj? Mond el légyszi!

Évi!
Én sem ittam soha semmi tejserkentő cuccost. Szerintem nem is jó mert tej úgyis csak annyi termelődik amennyi kell (a többit fejned kell, ami tök fölösleges /mondjuk az első 6 hétben én is fejtem/). Bízzál magadban és főleg Zétiben, ha kiüríti a cicidet mert annyira éhes volt akkor köv alkalommal egy picit több lesz, ha még az is kevés akkor mégtöbb. Ez úgy be fog állni, hogy lesz mikor megváltásként fogod megélni ha végre kajcsizik mert úgy fog dagadni a cickód. Lényeg a nyugi amit előttem is mondtak és a sok cicire rakás. Na meg persze rengeteg folyadékot kell innod ami ha lehet ne (csak) víz legyen mert abban nincs annyi tápérték mint a gyümilevekben. INNI, INNI, INNI. Ez nagyon sokat segít.

Na megyek én is aludni csak most lettem kész az uncsitesóm kislányának varrt szoknyával, holnap délelőtt megyünk hozzájuk mert elhozzuk a csajok hintáját és így akkor oda is tudjuk adni neki. Aztán holnap hintát szerelünk, vasárnap meg megvarrom a Tami második szoknyáját. Nagyon belelendültem ebbe a varrásba 8) .

Na jóéjt

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra :D :D :D már megint túlszárnyaltál...

Végül is semmi nem volt,csak a szokásos balhé miatti kedvtelenség.... nem volt úgy kedvem írni,és egy idő után kényelmesebb volt nem írni,mint írni és Anett meg megmosta a fejemet. :Dhogy ne csináljam már,mert mindenkinek hiányzom és én elhittem neki, de amúgy mindenkiért írtam :wink:

Meg se mutatod a szoknyát? Ja és a hintára is kiváncsiak vagyunk,ahogy elmesélted,nagyon klassz lehet.

De jó,hogy tudsz varrni,Nórát is mindig irigyeltem,ő meg tök jó szabadidőket varrt mindig a fiúknak. :D


Évi!
Ja nekem is eszembe jutott a tejserkentőkkel az esetem (csak hogy ne legyen olyan egyszerű a dolgod -mindenki ellát tanácsokkal,de úgyis te dönteszD ) ,vagyis Dávid igény szerint szopizott,és semmi tejeserkentőre nem volt szükség, és rengeteg tejem volt 21 hónaposan hagyta abba,de már erőszakkal kellett szinte elvennem tőle (de már 6 hónapos terhes voltam Rékuval)na hosszú
Réka meg cumizott (nemlehet hogy ez is bekavar?) és hiába ittam mindenféle teákat,igaz nem fejtem,mert akkor még azt gondoltam,hogy olyan nincs,hogy ne legyen tejem,mikor Dáviddal annyi volt,és kidobtam a sok fagyasztott csomagot,mert lejárt.
és :oops: :cry: :cry: nem lett több tejem,sőt a sok idegeskedéstől ,hogy nincs, csak kevesebb lett, így már esténként 4 hónaposan kellett pótolni,alig bírtam vele kihúzni 9 hóig a szopit. :? És fejjél ezzel meg tudod szaporítani a mennyiséget.
Van két doboz teám alig hiányzik egy pár filter belőle,ha kell szívesen neked adom,ha mégis ezek mellett döntesz.(Fitolac és nem is tudom mi a másik)

Összefoglalva: *Dávidnál fejtem és nem kellett szaporítani-
volt tej
*Rékánál nem fejtem,szaporítottam,cumizott-
nem volt tej :cry:


Ildikó
ilgya1
 
 

 
 

Húúúúúúúúúúúúú!
Csajok ti nem tudtok aludni?? Vagy mindenki gyereke áttért "Zorka alvóvá"??? :lol:

Ildi,
örülök, hogy végre.......... :!: :!: :!: :lol:
Ja és láttam micsoda táblázatokat gyártottál régen :wink:

Anett,
ügyes voltál :wink: hogy visszahoztad Ildit :!: :D Köszönjük!

Katus,
Bogit is könnyebb volt az estiről leszoktatni először. Nála mondjuk volt indok, tesót akartunk neki :wink:
Este már fáradt, így könnyebb elaltatni ( betenni az ágyába). Nappal meg annyira játszana még, pedig hulla :roll: hogy a cicivel könnyebb rávenni :oops: az alvásra.

Évi,
én nem fejtem (Bogi mellett időm sem volt rá) sok folyadékot ittam (viz, gyümölcstea, gyümölcslé) Bogi 8 hóig csak szopizott, Botond 6 hóig....és még mindig 2szer :oops:
Katus, Gyöngyi és Szandra már elmondták: kereset-kínálat elv alapján müködik :lol: Nyugi, cici, tejcsi :D
Kérjük továbbra is a képeket a gyögyörű Zétiről :!: :D

Kata,
Marciról is :!: :!: :!: :D
Hogy vagytok? Minden rendben?

Botonddal nagyon szeretjük nézegetni a képeket!!!!

Büdöském,
szoknyáról is :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!!

Ildi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok! Nálatok ma milyen nap van??? Rendes szombat, vagy hétköznap?? Jön valaki délután játszóterezni??? Vagy nincs mentségem és a kertben kell munkálkodnom :twisted: :twisted: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Úgy látom Gergő meggyógyult,ma már evett-ivott rendesen.

Gyöngyi,mi 2-re a pályára megyünk ki,Lóti-futi lesz :lol: az iskoláknak.Ha még utána lesz kedvük a csajoknak / merthogy 2 gyerköcöt hozok haza magammal :lol: :lol: :lol: / kimenni,én benne vagyok.De 4 elött tuti nem érünk haza.
Ugy tudom,hogy ma pénteki munkarend szerint dolgoznak az emberkék,legalábbis az Encsiéknek pénteki órákat tartottak ma.Te szabit kaptál vagy nálatok nem volt tanítás?

Ildi,örülök hogy irtál :lol: ,látom már jobban vagy :lol: .Mondjuk én múlthéten a Katuséknál nem vettem észre nálad semmi problémát.Sokszor vagyok én is úgy,hogy csak egyszerüen nincs kedvem :oops: irni,ha meg már kihagyok egy pár napot,olyan nehéz visszarázódni :oops: :oops: :oops: .


ó,most nem tudom befejezni a mondandómat :oops: :oops: meg kell ebédeltetnem a lányokat,mert mindjárt indulni kell.
Délután vagy este folytatom :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Ildi!
A szoknya hétfőn rajta lesz a Tamin, az lesz rjta a csoportban de teszek majd fel képet csak nem tudom mikor fényképezem le mert az övét vasárnap este varrom meg, a hintát pedig most szereli apa.

Ibolya!
Szupi, hogy Gergő jól van már.
Szerintem Gyöngyi rendes ember módjára dolgozott ma és munka után írt ide, vagy nem?!?!?!?

Na megyek mert apa segítségért kiált


Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra!!

Köszönöm, hogy feltételezted a "rendes" embert rólam és megvédtél!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
11-ig dolgoztam "csak", mert a túlóráimat csak így tudom kompenzálni. Én nem kapok túlóra pénzt mint a tanárok. Csütörtökön pedig 4-ig gyermekvédelmi gyűlésen voltam - így jött össze pár óra plusszban.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok


Köszi csajok!!! Kép

Gyöngyi!

Mi sajnos nem tudunk menni játszóra,mert szülinapozni megyünk.

szupi jó idő van!!!!!!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Ildi!!!

látod a nagy csládnak nem csak hátránya, azért előnye is van :lol: :lol: :lol: Állandóan ünnepeltek valamit :lol: :lol:
Megkaptad a mail-emet????


Isteni az idő: apa Mariettával a kertben, Sára alszik én meg vasalok és teregetek :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Boginak!

Nagyon boldog szülinapot!!!!


Ma az Epresben egész napos rendezvény van gyertek!

Mi sajna nem nagyon megyünk (max én) mert a gyerekek anyáéknál, mi pedig délután Pozynyba utazunk.

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Anita,
Boginak boldog szülinapot utólag is!
Nem tudom, mennyibe kerül ez a plüss töltés, pedig múltkor néztem én is a Magmában, de nem emlékszem. Lőrincék kaptak szórólapot, de azon meg nincs rajta.

Gyöngyi,
a Piac tértől is elég nagy teljesítmény elgyalogolni odáig! Ez nem semmi!

Ildi,
tesómnak a kulcscsontját műtötték, vasat tettek bele, ugyanis sárkányt eregetett, elesett, és eltörte. De úgy valahogy, hogy kettétört és még egy darab le is tört belőle. Azt mondták, ha nem műtik meg, sosem fogja tudni használni. Most már jól van, de fáj még neki.
A lábam -köszi- jól van, szinte már alig látszik a csomó, de majd kedden kell mennem, akkor műtik. :(

Anett,
jó utat! Zolival mentek? Mennyi időre?

Évi,
láttam az új képeket és Zéti gyönyörű! :)
Én Lőrincnél ittam Laktoherbet, cumizott is, és volt tejem. Rebekánál nem ittam tejserkentőt, nem cumizott és ugyis volt tejem. Én abban hiszek, amit Gyöngyi is írt: ha szoptatsz, van.
Lőrincet még én is keltegettem, ha sokat aludt, nehogy már éhen haljon! :D Rebócánál már szimplán örültem, hogy alszik. :D

Alvásról jut eszembe, képzeljétek, most jött el nálunk az az idő, hogy mikor lefektetjük a gyerekeket (délután is, este is), elkezdik egymást szórakoztatni. Egymás végében vannak az ágyaik és mindketten felállnak-felülnek és dumálnak, nevetgélnek... Olyan édesek! :D Persze, mikor bemegyek rendet teremteni, akkor adom a szigorút, de amúgy meg Lacival jól szórakozunk rajtuk. Édesen, testvériesen megvannak. :D Emlékszem még, mi is hogy szerettük tesómmal, mikor halkan sutyorogtunk az ágyban alvás helyett. :lol:

Rövid volt ez a hétvége :cry:

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a nyugtatást, biztatást, és a tanácsokat a tejcsivel kapcsolatban!

Katus!

Próbálok én nem aggódni...csak nem mindig megy. Hiába no, paraanyu vagyok a javából :oops:

Ja, és sztem már az én számomat is tudod :wink:

Gyöngyi!

"örökölte az anyukája kedves vonásait" :oops: :oops: :oops:

Amúgy képzeld pénteken azt mondta a doki és a védőnő, hogy már tényleg alig-alig sárga a Zéti...na, ennek nagyon örültem, mert ugye attól is paráztam, hogy visszasárgul és mehetünk be a kórházba :shock: :oops:

Ildikó!

Nem kaptam meg :(
Apa nagyon jól viseli, hogy osztoznia kell rajtam :lol: gondolom azért, mert az imádott fiával :wink:
Természetesen a fürdetés közös program, hisz neki van akkora keze, amiben biztonságban érezheti magát a Zéti...szeret is vízben lenni!
Én még csak szeretnék olyan jellemzőkkel bírni, mint amiket írtál...egyelőre csak a "szép gyerek" van meg belőle...
Ja, és én is fejegetek szopi után...sőt...mivel az egyik bimbóm nagyon kivolt néha helyette is :oops: Most úgy néz ki kezd helyrejönni.

A teákat azért átveszem tőled, ha máshogy nem, hát pszichésen talán hat...

Nyugi! Egyik szemem mindig a szomszédon :wink: Ha Adri nem szül meg hamarosan, tuti hogy kancsal leszek


Szandra!

Most, hogy írod: visszatérek én is a gyümilevekre...abból azért több lecsúszik... :roll:

De jó neked, hogy tudsz varrni…én meg irigy, irigy :oops:

Ibolya!

Mennyi gyerek van nálad, hogy tegnap dél óta még nem végeztél az ebédeltetéssel :shock: :roll: :?:

Anita!

Hú! Elképzelni sem tudom, hogy több évig szoptatok majd :shock: …persze ettől még lehet, hogy így lesz :roll: …ha bírom tejjel (na, tessék már megint kezdem... :oops: )

Anett!

Jó utat nektek :lol: !

Képzeljétek 3 napja folyamatosan lepipil a Zéti :lol:
Tegnap volt olyan, hogy 1/2 óra alatt 2x kellett tisztába tennem…hát, pelusozásban lassan már lesz elég gyakorlatom :P

Ki mit csinál/csinált ma? Mert nem fórumozik senki..azt látom…de ilyen jó időben nem is csodálom…én is csak azért, mert ezt már tegnap elkezdtem írni és gondoltam a Forma I alatt befejezem

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Andi!

Beelőztél... :lol: :lol: :lol:

Már épp akartam neked újra írni, hogy itt várnak a képek :lol:

Én is csak azért keltegettem inkább, mert -mint Gyöngyi is írta- picit még sárga volt...és aggódtam, hogy kiszárad, visszasárgul, éhenhal...most már nem fogom. A kb. 4 órát így is tartja már rendszerint, sőt ma délelőtt volt két szopi 2 órás különbséggel :shock: ...na, ilyen se volt még eddig! De nyünyörgött, (mi így hívjuk amikor nincs nyugton...mert olyan igazán sírni nem nagyon szokott...max. az esti vetkőzésnél, pelusozásnál...na, akkor úgy csinál, mintha nyúznánk :shock: :? ) én meg gondoltam biztos éhes...férjem szerint túltömöm a gyereket :wink:

Nagyon arik lehetnek a gyerkők ahogy egymást szórakoztatják...pláne mert azért mégsem egy korosztály...sőt kül. neműek is :shock: ...nagyon szerethetik egymást :P

Viszont a rövid 7végét rövid munka7 követi. Ez jó! Nem?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Rövid 7végéről jut eszembe: tudjátok, a múlt 7-en itt volt anyósom...na, az a 7 egy örökkévalóságnak tűnt :shock: ...bezzeg ez, amikor a Zuram volt itthon...úgy elröpült, mintha 2 nap lett volna össz-vissz... :( :evil: Ki érti ezt :roll: ?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Sziasztok!

Most találtam rá erre az oldalra, amelynek nagyon örültem :) Egy kicsit beleolvasgattam az előző oldalakba - remélem ezért nem haragszotok - és akkor fedeztem fel, hogy Néhányótokat már látásból a Ciniről "ismerlek".
Nemrég lakunk Vecsésen, így nagyon idegen a város még számunkra. Már így az elején a segítségeteket szeretném kérni, tud Valaki Vecsésen férfi szabót és egy címet hozzá? Nagy szükségem lenne rá, mert egy ismerősömnek kellene sürgősen öltönyt csináltatni és nem tud senkit.

Előre is köszönöm a segítségeteket: Andrea

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok!

Évi,jót mosolyogtam a mondatodon :lol: :lol: :lol: .
Csak 1 gyerekkel volt többem délelött is,és du.is :lol: ,ez már fel sem tünik vagy meg sem kottyan :lol: :oops: ,az ilyen nagyokkal / Encsi barátnői/ már nincs gond.
Ebéd után mentünk Lóti-futira,ahol az Encsi a korosztályában indulva a 600 méteren a 11.helyezést érte el / kb.40-ből :lol: / Nekem komolyan mondom még a fele táv is problémát okozna :oops: :roll: A futás után meg volt ingyenes ugrálóvár,trambulin meg arcfestés, persze maradnunk kellett ugyhogy 5 körül értünk haza.Utána még a barátnőjével vagy 8-ig futkároztak kint a téren,meg tollasoztak a kertben.Szóval ők nem voltak egyáltalán fáradtak,csak én igy már vagy 1/2 10 körül aludtam :oops: .De jól is tettem,mert hajnalban arra ébredtem,hogy a szomszédban buli van :oops: és egy csajszi folyamatosan sikítozott túlordítva még a zenét is :twisted: :twisted: .Nem voltam ám egyáltalán mérges,mert ugye a Geri nem szokta tolerálni ezeket a hajnali ébredéseimet, ő igy is-ugy is 6 és 7 között kel.Ma megint gyönyörű idő volt,igy rendet raktunk a kertben,én sövényt nyirtam / a kezemet alig érzem :roll: /,este meg elmentünk bicajozni /mai tornaorám megvolt :lol: /
Anikóval összefutottam és megbeszéltük,hogy kedden mehetnénk játszóházba.Én holnap hívom őket,de biztosan mehetünk ,ugyhogy akinek van kedve jöjjön .Évi esetleg????

Ildi,na látod,érdemes kijárni a piacra :lol: Nem is értettem,hogy miért is nem mész ki,hogyha ugyis oda viszed Dávidot :roll:
Ancsi "foglaltságára"meg csak annyit tudnák irni,hogy lehet,hogy a késöbbiekben összeverekednek a fiaink majd rajta :roll: :lol: :lol: :lol:

Szandra,tényleg megmutizhatnád,hogy mit varrtál / mi nem járunk még oviba :oops: :oops: :oops: /.Én is tudok varrni,de már elég rég nem "gyártottam" semmit,hátha kedvet kapok én is valamire.

Andi,valamelyik nap pont azon gondolkodtam,hogy visszakeresem az irásodat,hogy mikor lesz a műtéted :arrow: de látom,Ildinek is eszébe jutott.Majd szorítunk érted,de tuti nem lesz semmi baj.Amugy hol csinálják?Ambulánsan vagy bent kell maradni?

Anett,mit csináltok Pozsonyban?Munka vagy csak kikapcsolódás?

Dénesandi,üdv közöttünk.
Szabót nem tudok,viszont az Üllői úton itt a MOL kuttal szemben van egy öltönyház,elég korrekt áraik vannak.
bibolya
 
 


Sziasztok!


Gyöngyi!
Már ez a sok buuli is fárasztó :o :lol: :lol: :lol: szerencsére legközelebb csak 1 hónap múlva lesz
nézzétek meg a tortát a blogba :wink:
Anett ismét bizonyította profizmusát,tök jó képeket és montázst csinált a hugomról meg a gyerekekről, az volt a fő ajándék...
Voltatok szombaton játszón?

Ügyi vagy! :wink:

Anett!
Köszi az infot!
Hát mi sajnos nem tudtunk menni,pedig szoktam szeretni ezeket a rendezvényeket. Volt valaki? Milyen volt? Nem is tudtam,hogy szerveznek tavaszi fesztivált Vecsésen ,pedig már 6 éve...

erről jut eszembe (főleg Szandrának!),hogy olvastátok a vecsési újságba,hogy a Brunszvik oviból Városházát akarnak csinálni? meg könyvtárat meg mit tudom én miket

Andi!
Sajnálom a tesódat,szegény jó szerencsétlenül eshetett,még jó,hogy ennyivel megúszta :roll:
gyorsan elment az idő,most jelentetted be,hogy kaptál időpontot műtétre és már menni is kell,azt hittem hosszabb lesz. Hát nagykalappal...
Dávidék is mennek a Magma-ba kedden,úgy látszik az összes ovist meghívták,jó hogy írtad,mert nem akartam vinni a Dávidot oviba erre a 3 napra minek szlogennel,de akkor meggondolom magam.

De aranyosak lehetnek Lőrinc és Rebeka az ágyikóban.
már te is jöhetnél lassan Cinire Rebussal.

Évi!
Hát akkor vajon kinek küldhettem el az üzimet? :oops: Elküldenéd nekem is a számod priviben?
Ibolya biztos jól attad meg Évi számát? CSak azt ne mond,hogy nem is kértem,mert akkor tényleg rosszul leszek,ugyanis mint említettem két Ibolya van a telefonomban :oops: és azzal az Ibolyával is van közös Évi ismerősünk. (igaz nem írt vissza,hogy hűlye vagyok én?mit gratulálok a kisfiához :lol: )

Látom avatart változtattál,aranyos csak kár,hogy fehérrel vannak az adatok rajta :(

A fiúk már csak ilyen pipilősek :lol: :lol: :lol: ez tök ari volt.
Kép lemaradt :wink:

Na nem láttál kiossoni senkit a szomszédból? :wink:

Szandra!
Kipróbálták már a csajok a hintát?

DénesAndi!
Én tudom,hogy ki vagy,legalábbis sejtem :lol: :lol: :lol: Üdv közöttünk.
Én holnap utána érdeklődök ennek a szabó dolognak,ha még ráér addig.

Ibolya!
NAgyon ügyi az Encsi. (Lóti Futi)
Télen nem akartam én fagyoskodni Rékuval a piacon,meg nem is voltak friss zöldsik sem,de jön a jóidő szívesebben időzök én is. Meg eddig úgye csüt. délelőtt volt az angol...febr. óta van keddenként,szóval nekünk ugrik a játszóház. (vagy direkt szervezitek keddre,mi :lol: :lol: :lol: úgyis tudom :wink: )

Katus!
Megjöttetek már? Látod már két anyósjelöltje is van a lányodnak :wink: :lol: mostmár csinálj valamit!

Anita,Anikó,Judit (ha megjöttetek)!
Írjatok,,mert kijön a paranoiám. :D :shock:


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok,

nagyon gyors leszek, mert szétreped a fejem, de nem hagyhatom, hogy Ildi paranoiája elhatalmasodjon, mert akkor jajj nekünk...

Ildi Drága,
arra már gondoltatok, hogy a világszép lányommal nászasszony is jár szerény személyemben???? Gondoljátok át, kell-e ez nektek :)

Ibolyám,
ez Neked is szól!

DénesAndi,
szia, szabót nem tudok, viszont itt jó helyen vagy, ezek a csajok szuperek! Mind, egytől egyig :)

Évi,
nekem nincs fiam (naháááát...), de úgy hallottam jó szolgálatot tesz egy "pisirongy": pelus, vagy törlőkendő, amint kibontod a pelóból, rádobod a kukacra és nem leszel ázott mama. ;) Ja, és igen, már tudom :)

Andi,
mennek a drukkok!

Anett,
akartam sms-t írni, de nem tudtam a számod... most jut eszembe, a kocsis papíron Te vagy? Akkor tudom :oops:
Viszont most nem veszünk kocsit, nagy fájdalmamra :(

Szandra,
én is kiváncsi vagyok a varrományaidra. Hátha rendelek Tőled valami csinit :)

Nem megy tovább, megyek az ágyikóba, hátha sikerül aludnom....
Mindenkinek PUSZIIII!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Höhőőő!!
Az, hogy tudok varrni még nem azt jelenti, hogy szeretek is. 3 emberért képes vagyok előszedni a varrógépemet és ebbe a 3ba én nem tartozom bele :) :wink: . Egyébként tényleg nem szeretek varrni :? .

Most lettem kész mind a két csajszinak a szoknyájával, majd ha egyszerre rajtuk lesz akkor csinálok képet.

Most megyek szunyálni mert az előbb hallottam az első kakaskukorékolást, de ez az állat jól el van tévedve mert a nap még baromira nem jön fel :) :roll: .

Na majd nappal írok rendesen

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandraaaaaaaaaaaaa!
Te alszol is valamikor vagy csak varrsz :?: :lol:

Jövök még, de nem hagy a fiatalember :roll:

Anita
putyu
 
 


Szandra,hajnali 4 :roll: :?: :?: :?:
Én ha akarnák sem tudnák ilyenkor már varrni olyan hangosan zakatol a gépem :oops: :roll: Meg hát a másik az,hogy én ilyenkor fordulok a másik oldalamra 8) :wink:

Ildi,én megnéztem,nem semmi az a torta :roll: :wink:
Ja,és a telcsi számot is megnéztem- jól adtam meg :oops:
Kedden angol?Akkor menjünk hétfőnként a játszóházba?

Évi,elfelejtettem irni neked,hogy ez a lepisiléses dolog sajna a fiúknál rendszeres :oops: ,de hidd el,elmúlik.A Geri már tuti,hogy 1 éve nem pisil le :lol: .

Katus,hogy van a fejed?Megint migrén?Ma nem jössz de.a játszóra :wink: ?
Katus,azt hiszem,mint nászasszony nem lesz veled probléma :wink: :wink: :lol: :lol: .

megyek reggelit adni a fiatalúrnak :lol:
bibolya
 
 


Húúúúú Csajok!!!

Nem volt hétvégén gépem, Tomi elvitte magával. És most csak kapkodom a fejem :roll:
Majd visszaolvasok.
Most csak annyi, hogy voltunk tegnap a Fesztiválon, rakok fel pár képet.
Sajnálom, hogy a Lóti-futiról nem tudtunk, jónak tünt a program. Na meg ingyen volt. Mi vasárnap a gatyánkat is ott hagytuk majdnem :cry:

Ibolya,
Látom írtad a holnapi játszót. Hívtad őket? Mehetünk?
Katussal taliztunk ma (Jó volt kicsit dumcsizni :D ) és beszéltük, hogy talán már a kinti játékokat is lehet használni. Olyan szép idő van :D

Kép Kép Kép Kép

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Voltunk ma a Toldy oviba beíratkozni. Semmi jóval nem kecsegtettek :cry: 3x-os a túljelentkezés. Nem értem én ezt. Az Önkormányzat azért gondolkozhatna. Mi lesz így a sok gyerekkel? :evil: :roll:

Ildi,
Én az oviban hallottam most, hogy Műv. Házat akarnak csinálni az oviból. És a sok gyerek :?: Felháborító :!: Mindenki dühöngött, szuper volt a hangulat :cry: :evil:

Egyébként nagyon hangulatos kis ovi. Nekem nagyon bejött az otthonos légkör. A vezető óvónő is nagyon szimpatikus volt. Maját alig lehetett elhozni, olyan jót játszott az udvaron a nagyobb gyerekekkel.
Jó lenne odajárni :wink:
A remény hal meg utoljára....

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!!

Mennyit írtatok!!! :o :o Asszem lassan átmegyek csakolvasó üzemmódba :lol: :lol: Nem tudom követni az eseményeket!!!

Mi is voltunk beíratkozni a Sárával!! Nekünk szerencsére nem kell ízgulni, mert a tesó jogán felveszik!!
De mi lesz Majával, ha mész dolgozni Anikó??? Szerintem ha nem veszik fel, neked is fel kell lebbezni és akkor sikerül. Ennyi idősen már nagyon kell a gyerektársaság (is).

Voltunk mi si a Fesztiválon: nagy kalap kika volt!!! DE május elsején Üllőn lesz jó kis majális, arra kiváncsi leszek, legalábbis több program lesz!!!!

Olyan szép idő van!! Mi kimegyünk a Halmy játszóra!!!
Csatlakozik valaki????? Gyertek!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Anikó,
nagyon jók a képek! :lol:
Mi is voltunk beíratkozni....Bogit felveszik mivel kötelező nekik, Botondot is beírattam, nahát rá már nem mondtak semmit :?
Ezt a Brunszvikos müvelődési központot már három éve mondják :evil: Viszont most azt mondta a vezető óvónő, hogy idén még maradnak ott a gyerekek.

DénesAndi,
Üdv itt! :lol: :lol:
Szabót én sem tudok :(

Ibolya,
kész lett az ebéd? :D
Nekünk holnap jó a jótszóház :D

Katus,
szombaton láttam a szomszédasszonyodat a Lóti-futin :lol:
Kérjük a képeket :lol:

Évi,
Botond születése első percében már túl volt a lepisilésen, a doktor bácsit simán lepisilte :lol: :lol: :lol:

Paranoiás Ildi,
szeretünk :!: :lol: :lol:

Andi,
erről a láb témáról lemaradtam :oops: :oops: Mi ez a csomó?
Holnap gondolok rád :!: :!:

Anett, Judit,
Milyen volt az utazás?

Gyöngyi,
délután lehet, hogy megyünk a játszóra, de csak 5 után :wink:

Szandra, mennyit tudtál aludni :?: :?:

Anita
putyu
 
 


Gyöngyi,
beelőztél :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Ja és köszönjük a köszöntéseket!!!! :D
Szülinapokat még nem tartottunk...családit nem is fogunk.
Jövőhét pénteken lesz gyerekuli :lol: :lol: majd arról teszek fel képeket!

Anita
putyu
 
 


GYEREKBULI! :lol: :lol:
Nem kell nevetni :oops: ... Na jó lehet :lol:

Anita
putyu
 
 


Drága Anita!!

Nevetek is!! De Te is velem nevess!!!! :lol: :lol: :lol:
Mit jelent az ovónéni szerint az idén???? (Én persze elfelejtettem rákérdezni a beíratkozásnál) Idei tanév vagy a 2008-as év??

ÉVi!!
Bár nekem lányaim vannak, de ők is le tudtak pisilni!!!! :lol: :lol: :lol:
Tudod: szenteltvíz - ezt szokták mondani.
Sose felejtem el, amikor egyszer a kolleganőm viszajött a rendelőbe újszülött látogatásból és nem értetük hogy lehet, hogy teljesen más ruha van rajta: lekakilta az újszülött baba és az anyukától kapott másik ruhát. Vicces volt (még szerencse, hogy az anyuka azonos méretet hordott :lol: :lol: )

Anikó!!

Nem írtam, mert természetesnek vettem (és lefoglalt a felháborodás az ovin), hogy tüneményes Maja!! Ahol egyedül áll azon nagyon nagylányos!! És apával!!!!!!!!!!!!!! Az csúcsszuper!! Én imádom azokat a képeket, ahol a lányok az apjukkal vannak!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Látom,mindenki belendült :lol: :lol: :lol: .
Mi is voltunk tegnap kint az Encsivel bicajjal ezen a tav.fesztiválnak nevezett valamin.Hát tényleg nem egy nagy durranás-volt.Viszont a tüzijáték idáig elhallatszódott este :lol: .

Anikó,Maja már most kész hölgy,azt hiszem felkötheted a gatyádat-mind fiú ügyileg,mint öltöztetés/pénztárca ürítés ügyileg :roll: :lol: .

A Brunszvik oviról én is most olvastam a cikket,felháborító,hogy a gyerekek elől veszik el a lehetőséget csak azért,hogy egy idézem: " új,modern Műv.Házat és Könyvtárat építsenek mélygarázzsal."
Hát ez nagyon hiányzik.Különben azt irják,hogy közvéleménykutatás végeznek,amelynek keretében kérdőivet tettek közzé a www.vecses.hu oldalon.
Én tuti ki fogom tölteni este!!!
Inkább azzal foglalkoznának,hogy pl.a gépkocsi átírás ne 1 hónapba teljen,mert a Lőrinci okmányirodában 1 óra!!!!!! alatt megcsinálták a papírokat.
na,nem mérgelődöm ezen tovább,csak nagyon sajnálom azt a rengeteg gyereket és persze szülöt,akiket nem vesznek fel az oviba.Azok mit csinálnak?Ha nincs nagyszülő vagy olyan barátnő akire szivesen rábizod a gyerekedet?Ha nem mész vissza dolgozni,egyszerűen kirugnak :twisted: .

Gyöngyi,nem ám átmenni olvasóba :oops: :oops: :oops: Te mindig olyan jó és hasznos tanácsokkal látsz el minket.

Anita,igen,elkészültem :oops: .Kicsit elcseszerintettem reggel az időmet / ide is irtam,meg a másik topicba is,és ott még vissza is kellett olvasnom meg ugy irnom,óóó,szóval hosszú./,késön álltam neki az ebédnek,meg még a boltba is át kellett mennünk.Én általában 10 elött nem igen készülök el / csak ha meg van valami beszélve :lol: /,utána szoktunk kimenni a kertbe is.

Szombaton én is láttam Katus szomszédasszonyát / igaz a babát nem,mert ugy be volt bugyolálva :oops: szegénykém,hogy nem hogy a szél,de még csak a nap se érte,tán még levegőt sem kapott :oops: :oops: ,sőt még vasárnap is a fesztiválon-de ott sem láttam :oops:


Ja,és amit majd elfelejtettem: HOLNAP MEHETÜNK A JÁTSZÓHÁZBA.
Én arra gondoltam,mivel az Ildinek nem jó a kedd,esetleg a jövőben a hétfő?
bibolya
 
 


Gyöngyi,
Annyira jó, hogy mostanában ennyit írsz! :lol:
Nem tudom mi lesz, ha nem veszik fel Maját :shock: :cry:
Naná, hogy fellebbezem :!: Tudsz majd jó szöveget?
Azt rontottam el, hogy beírtam, nincs munkahelyem, keresem. Az előző sulimban szerződéssel voltam és azt persze nem hosszabbították meg :evil: :cry:
Nem tudok hazudni :oops: Egy keresztkérdéssel tuti elszóltam volna magam és az szerintem sokkal nagyobb ciki :oops: :roll:
Köszi a dicséretet :lol: Én is szeretem az apás képeket :lol: Főleg, hogy most nagy a szerelem. Ha Tomi itthon van mindent csak Ő csinálhat, anya nem. Olyan jó látni Tomit mikor dagad a büszkeségtől és hídba is lemegy a lányának :lol:
A körhintában meg olyan képet vág, mintha muszáj lenne ott ülnie, pedig esküszöm nem erőltettük a dolgot :wink: :lol:

Na megyek, mert ébredezik a lány.

Mindenkinek pussz és remélem holnap sokatokkal találkozunk.

Katus,
Bármint mond is a védőnéni GYERTEK!!!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ibolya,
Olyan sokáig írtam, hogy közben beelőztél :lol:
Nekem jó a hétfő is, tőlem mehetünk jövőhéttől akkor a játszóházba.
Köszi, hogy odacsörögtél :D
Hát igen :roll: Szerencsére még azt veszi fel amit ráadok, de félek, hogy nem tart ez sokáig :roll:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Katus!!

Már megint méretni mész???? Vagy csak a kötelező vizit??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anikó!!

Reménykedhetsz, mert a Sára már 1 éves korától nem veszei fel a kikészített cuccokat, ha neki nem tetszik :lol: :lol: :lol: És már ő állítja össze a ruhatárát, dönti el, hogy szoknya vagy nadrág és hogy milyen színű :oops: :oops: Én csak abba szólok bele, hogy az időjárásnak megfelelő legyen -és itt be is fejeződik a kompetenciám :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Tényleg sokat jövök (ez az olvasó üzemmód :lol: :lol: ), látszik, hogy mekkorát alszik a SÁra (ami meglepő), és hogy nincs itthon apa, aki lefoglalná a gépet :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,jó ez az olvasó üzemmód :lol: :lol: ,bár a többiek is igy tennének.

Katus,tényleg,miért viszed már megint szegényt méretni?Inkább hozd hozzám Ancsit,majd én lemérem neked minden rosszmájú hozzáfüznivaló nélkül :oops: :oops:

Mi nem tudom mikor megyünk ki a játszóra,Gergő is alszik még / lassan 3 órája :oops: :roll: /
bibolya
 
 


sziasztok,
Ne haragudjatok, de még mindig időviharban vagyok, nem tudtam visszaolvasni, csak a képeket néztem meg - Évi, Zéti nagyon szép kisfickó!!! És annak is örülök, hogy jól vagytok!
Nálunk kalandosak a hétköznapok, Marci sajnos hasfájós, ráadásul vmit sz*rul csináltunk, mert megfázott, és eléggé taknyos szegénykém, 2-3 óránként szippantjuk az orrát... Teljesen lelkibetegek vagyunk, hogy egy hét sem kellett, és máris "elrontottuk" a gyereket :(. Tegnap a dokink volt az ügyeletes a kórházban, úgyhogy be is mentünk hozzá, hogy nézze meg, minden rendben van-e Marcival. Kiszippantották az orrát, és kaptunk a pocakjára nospát, amitől máris jobban van, nem görcsöl a hasa minden etetés után. Ezentúl még vastagabban kell öltöztetnünk, úgyhogy Péter ma vett még 2 takarót, hogy melegen tudjuk tartani az egyébként 25C-os szobában :(.
Gyöngyi, ha van időd, nagyon örülnék, ha benéznél hozzánk vmelyik nap, biztosan lenne néhány jó tanácsod ezzel kapcsolatban is!
Most megyek, mert ébredezik a fickóm, de azért küldök még néhány képet,
puszi mindenkinek,
Kata
Kép Kép Kép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Még jó,hogy nem indultunk el a játszira...

Katus!
Nézd meg az anyját,vedd el a lányát! :wink: :lol: :lol: :lol:

Szandra!
Te aztán bírod az éjszakai műszakot :lol:

Ibolya!
Menjetek nyugodtan keddenként a játszóházba,én csak hűlyéskedtem, hétfőn sem biztos,hogy tudnék mindig menni :oops:

Anikó!
Tök jók a képek,Maja egy királylány!!!!(fekete paripán :wink: )

Ovihelyzet tényleg katasztrófa :x valamit tenni kéne,mert ez így tarthatatlan. Állítólag az Unió mintája felé fognak orientálódni,vagyis jöhetnek a borsos magánovik :x :x :x mivel az ovik csak viszik a pénzt és nem hozzák a városnak.

Gyöngyi!
el ne tűnj! :D (elegen vannak már így is az olvasók,inkább az írók táborát gyarapítsd.)
Hát hallod mostmár teljesen kifog csússzanni az a spirálod :wink:

DénesAndi!
Sajnos nem tud szabót az ismerősöm,akire gondoltam :? remélem azóta már találtál valami megoldást.

Anita!
Te most akkor végül is hova írattad Bogit? A Halmyba?
ez a tied: Kép

Kata!
Az uccsó kép lett a kedvencem,olyan aranyos :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Továbbra is egyben, egyenlőre úgy nézki a helyzet, hogy nem akar előbb kibújni Dóra baba. :? :? :?
Ma is voltunk a Klinikán, végre tudunk a dokival is beszélgetni. A CTG egész jó lett, továbbra is lent van a feje, csak még mindig a "bemenet felett mozog". Így most már akár rendesen is szülhetek. :P :P :P
De azért, hogy ne legyen egyszerű a helyzetem, az elmúlt száraz és néha szeles napok, valamint a mellettünk zajló, iszanyatos porral járó építkezés és tereprendezés miatt kijött az allergiám és az astmám. :twisted: :twisted: :twisted: Ja és minden virágzik, ami gyönyörű, de én így inkább csak a lakásból nézegetem. A leggázabb, hogy éjszaka olyan köhögési rohamok jönnek rám, hogy szerintem szegény Dórának agyrázkodása lesz, vagy inkább még is csak hamarabb kijön. Erről is beszéltem a dokimmal, és azt monta, hogy a régi egyik spraymet (ventolin) használhatnám, mert azt lehet. A gáz csak az, hogy az elmúlt években (az előző terhességem óta főleg) tünet mentes voltam, max. orrsprayt kellett használnom, amit felírt a régi házi orvosom. (A végén az anyu nevére :roll: :roll: :roll: ) Mióta 2003 nyarán visszajöttem Szegedről (10 év után), nem voltam a tüdőgondozóban, mert inkább akupunkturára jártam és sóbarlangba. :roll: :roll: :roll:
Most pedig a házi orvosom szabin, és nem tudom, hogy itt Vecsésen az SZTK-ban van-e ilyen rendelés és kell-e beutaló.
Van valakinek esetleg valamilyen infója? :?: :?: :?:
Igazából most is próbálkozom a sópipámmal és homeopátiás szerekkel, de a doki szerint nem ártana egy spray is (vésztartaléknak), nehogy a szülésnél gond legyen!

Egyébként napközben egész türhető, persze csak ha nem akarnék lefeküdni egy kicsit. :cry: :cry: :cry: Így inkább ücsörgök feltett lábbal. :oops: :oops:
Mostanában különben sem unatkozom, mert minden nap jön ki anyukám, hogy vigyázzon rám. Persze ez nagyon kedves tőle, még valahol nekem ad egy kis biztonsági érzést. De ő olyan típus, aki nem tud fél percig sem ülni, vagy pihenni. Így pénteken és szombaton is egész nap pörögtünk, vagy mentünk a vizsgálatokra, vagy takarítottunk (azért én is ott totyogtam mellett, néztem, hol van még maszat vagy folt, adtam, ami ép kellett), vagy éppen sétálni mentünk.

Vasárnap végre itthon volt Zoli, és gondoltuk sokat pihenünk és egy-két dolgot elintézünk (bevásárlás, kert), de mindent csak szépen nyugiban. Erre apósomék 9 körül telefonáltak, hogy negyed óra múlva itt vannak. Hurrá..... :evil: :evil: (Jó, hogy egy hete próbáljuk őket rávenni, hogy ha már erre járnak jöjjenek be hozzánk is, de még előző este is azt mondták, hogy nem lesz rá idejük, viszik hazaGyomára az élettársa lányát és kisunokáját, és miatta sem akarnak időt vesztegetni :twisted: :twisted: :twisted: ) Na mindegy, kb fél órát itt voltak és legközelebb már csak babanézőbe jönnek.
Csak attól őrülök meg, hogy mindig az utolsó pillanatban szólnak, és ha éppen nam vagyunk itthon, vagy esetleg más programunk lenne, akkor apósom megsértődik. Jó mi :?: :?: :?:

Katus!
Gyertek nyugodtan, nagyon jó lenne, ha Ancsi átjönnétek egy kicsit! Kedden és szerdán is csak délelőtt kell védőnőhöz ill. dokihoz mennem. De a hosszú hétvége alatt is jöhettek. Írj vagy hívj, hogy nektek mikor jó!!!

Egyébként mindenkinek köszönjük a sok-sok segítséget, adományt, és ajándékot!
Sosem gondoltam volna, hogy valaha ilyen sok önzetlen segítséget kaphatunk valakitől, főleg ilyen rövid ismeretség után. Nagyon örülök, hogy ide költöztünk és egy ilyen remek csapatra találtunk!
Nagyon jó érzés közétek tartozni!!!!
:P :P :P :P :P (Még néha- néha rövidebb időre egy kicsit eltűnök, de olyankor ott az Évi hír forrásnak :oops: :oops: :oops: :oops: !)

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!!

Ildi!!
Mit jelent az, hogy még jó hogy nem idultál a játszóra??????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ott voltunk a Szandrával és az Anitával (kicsit késtek) És az Ibolya is bekukucskált, bár nem engedte a közelünkbe a Geri :lol: :lol: :lol:
És bár a Szandra megjósolt az esőt, nem sok minden lett belőle, csak jól bezavart minket :roll: :roll:
Szandra!! Mégsem vagy igazán jó szamár :lol: :lol: :lol: :lol:
Edó valamit elrontott???? :wink:

Kata!!!

Tüneményes Marci!!! Igaza van Ildinek: menthetetlen a sprálom :lol: :lol: :lol:
Nagyon szívesen meglátogatlak Titeket, ha gondolod, bár nem hiszem hogy sok újat tudnék már mondani, tuti profik vagytok már!!! :lol: :lol:
Ne aggódj, ha kicsit megfázott Marci, a babák nagyrésze megfázik vagy még a kórházban, vagy már otthon. Takargassátok be jobban, még meg kell szokni az új klimát.

Adrienn!

Úgy sajnálom, hogy csak szenvedsz - szenvednél már a tolófájásoktól!!!
Eszembe jutott, hogy van Vecsésen sóbarlang, az nem lenne jó neked??? És nagyon jó homeopátiás orvos is (dr. Okos Ella)
A dicséretet szerényen szó nélkül hagyom :lol: :lol: :lol: :lol: Pechemre én írtam elsőre :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok,

Mekkora termés :) Szuper :)

Gyöngyi,
én is akartam írni, hogy jó, hogy ennyit írsz :)

Adri, rendben, akkor szerda délután meglátogatunk és visszük a kengut is. :) Majd hívlak.

Ibolyám,
rendicsek, becsukom a fülem :I Muszáj most elmennünk, mert direkt szólt a védőnő, hogy neki is látnia kell a kiscsajt, mégha dokit váltottunk is.

Ildi,
hát ez az. Ha engem megnéz, visítva rohan el :)

Szandra,
azért szerintem gondold át ezt a varrás-dolgot... Hátha itt rejlik az örök gazdagságod titka. Felfedez Téged egész Vecsés és akkora, de akkora szabóságot hozol létre, hogy csak :)

Kriszta,
írj légyszi :) Nekem hiányoztok :)

Kata,
Marci nagyon édes. Egyem a kis fázós szívét. Szerintem tuti nagyon jól csinálsz mindent ;) Nagyon várom már, hogy találkozzunk egyszer.

Ma csinosítottuk a kertet, kaptam egy nagy kaspó folytontermő szamócát a teraszra (nyammm), meg petúniát, meg pázsitszegfűt, meg elvetettem a paradicsommagokat, szóval elvoltunk. Jó, hogy szép az idő, remélem holnap sem esik majd... ja, mert mi megyünk ám :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anita,
te jó ég, milyen képeket ígértem??? Most hétvégén nem mentünk el, szombaton a nagyimnál voltunk, vasárnap meg a fesztiválon (gyenge volt, de költöttem egy csomót) meg itthon... Lehet, hogy nem is fotóztunk??? :oops: :oops: :oops:

Anikó,
Maja szépséges. Te! Az nem a bácsi volt a lóval, én egy igazi csövesbácsit láttam egy pacival... :roll:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,
nem tudom :oops: De már rég láttam Ancsit ez elég indok! :lol: :lol:
Védőnéni mondandója egyik füleden be :arrow: a másikon ki :!:

Kata,
imádnivaló Marci :lol: :lol: Nekem a középső a kedvencem, olyan kis elégedetten szép rajta :lol: :lol:
Nem rég kaptam vissza két praktikus plédemet, Bogié volt, de mindkettő kék :) egyik modern pólya, a másik meg zippzározható, kézkidugós, szerettem, mert könnyü ki be rakni belőle a gyereket és melegek, ha gondolod elküldöm Gyöngyivel.

Ja és van még fajárókám és kádba való ülésem (igaz, hogy most még unokatesóméknál, de ők hamarosan kinővik :D ), ha valakinek szüksége lenne rá szívesen adom :D

Ildi,
tényleg mi volt ez a játszós megjegyzés?? Talán büdös volt a játszótér?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igen, Bogit a Halmyba írattam, de nagyon szeretném, ha a kihelyezett Brunszvikos (Mariettás) csoportba járna :roll:

Anikó,
már Botond is variál az öltözködéssel, pedig ő fiú :roll: :lol:
És gondolkodj pozítivan: Biztos felveszik Maját!!!! :wink:

Anett, Judit,
mostmár csak a képek lehetnek mentségetekre :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Én meg biztos a babanetnek vagyok büdös :oops: ,de órák óta nem enged belépni :twisted: .

Most viszont már késő van,igy csak ezt osztom meg veletek:

http://torrent.hu/e107_files/downloads/csoda1.swf

ha valaki megosztaná velem a trükk miben létét :oops: ,már vagy 6x kipróbáltam,és mindegyikre működik :oops: :roll: :roll: :roll:


na pussz mindenkinek

HOLNAP JÁTSZÓHÁZ MINDENKINEK 10 -KÖRÜL
bibolya
 
 



Hát halljátok qrva büdös nekem az a játszótér,idáig érzem,sőt még a játszóház is :x :x :x :lol: :lol: :lol:

Éppen indultam öltözködni,mikor hatalmas cseppekben elkezdett esni az eső :oops: miért ott nem esett? :oops: jól eláztunk volna :lol: az egy dolog,hogy 10 percig sem esett,de már leültem a gép elé és a gyerekek is elvoltak,így már nem indultunk. Na jól kimagyaráztam? :lol:

aztán becsuktam az ablakot (tetőtér) és leültem a gép elé :lol: :lol: :lol:

Adri!
Te éppen ilyen önzetlen és kedves nőci vagy és örülünk,hogy közénk tartozol. :lol:

Jaj de sajnálom az allergiádat és az asztmádat,nemsoká kibújik Dóra baba és feledteti veled ezt a sok hűlyeséget vagy minek is nevezzem. :x Kitartás és továbbra is küldjük az energiákat+++++

Gyöngyi!
Magyarázatom fentebb :wink:

Katus!
Tök jól nézhet ki a kertetek:) csüngőszamóca nyam nyam
Tényleg parit fogsz termeszteni? :lol: na majd megkostoljuk a termést.
Igaza van Anitának védőnő fül kinyít majd becsuk,kinyít becsuk és benttart :x

Anita!
Mostmár emlékszem,hogy mondtad az ovit,csak nem értettem,hogy miért oda mikor a Marietta meg ide jár a Brunszvikba :wink: :lol: jól van na, már tudom :D befestetem szőkére a hajam :wink:

Andi! Drukk,drukk!!!

Ibolya!
Nem mertem megnyitni amíg nem küldöm el a hsz-,kitudja nem e törli,de mi ez amúgy?

Jó játszózást!!Mindjárt indulunk Rékuval angolra,aztán meg a Müllerbe,ott lesznek a Dávidék (ovisok) a Magma-ba macit tömni,lehet,hogy akkor már elhozom és nem kell elmennem az oviig. (Lusta disznó!!!)

Ja igen,tudom mit akartam
a hosszú hétvégén megyünk a Tiszára és vasárnap meg lenne jegyem a Bábszínházba a Marzipáncicára,nem kell valakinek 3 jegy? Anitának elővásárlási joga van :wink: . ( 1400.- darabja,mert jó helyre szól,igaz Gyöngyi?)mert akkor nem kéne szombaton hazajönnünk csak vasárnap.
Ildikó
ilgya1
 
 


Kedves Kismamák!

Felesleges anyatejet, illetve tejtestvért keresek 2008. április 12-én született harmadik kisbabámnak.

Első gyermekemnél derült ki, hogy nem fejlődtek ki a tejmirigyek a mellemben, emiatt nem tudom a saját tejemmel táplálni egyik babámat sem.
Nagyon szeretném, ha a harmadik gyermekemnek még kevesebb tápszert kellene innia, mint a nővéreinek. Nekik is voltak tejtestvéreik.

Olyan Édesanyát keresek, aki

- a felesleges anyatejet lefejte-fagyasztotta, de a babája nem itta/issza meg valami miatt, ezért csak a helyet foglalja a fagyasztóban. Szívesen átveszem, elhozom Budapesten, Solymár-Pilis környékén vagy a pesti oldal vonzáskörzetében.

- Aki a maga megnyugtatására lefeji a tejet, hogy biztosan elég legyen, de a gyűjtőbe nem akarja beadni. Ebben az esetben tejgyűjtő zacskót vagy üvegeket szívesen adok.

Minden felajánlást köszönettel veszek, és privát üzenetben várok!
Nekünk minden csepp anyatej fontos…

Nuska
nuska1
 
 


Szőke Ildi!
Apára várok, de 99%, hogy kell :lol: :lol:

Drága Adri,
szegénykém, kitartááááááááás :!: :D

Anita
putyu
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?