Új privát üzeneted érkezett!

klarka: Valóban gyönyörű a kis Beni és még ráadásul jó baba is!!!
Ez nem ér! :D
Várjuk a szüléstörténetet!

Edina


Kép
medina83
 
 


Zorrónét akartam irni! Tiszta hülye vagyok!!! :evil:
Inkább nem irok ma már semmit!!!!!!!

Edina


Kép
medina83
 
 


még mindig csak az utolsó oldalnál tartok, de még nincs is este:)

köszi Csöppke, ment privi

Medina, lehet, bár én nem május 13-án szeretnék szülni. úgy vagyok vele, mint Nono, nem lakoltatom ki, de nem bánnám, ha picit előbb jönne. nehezen bírom már.

Láttam, hogy csak te vagy Sote1, jó lenne találkozni:)ki a dokid?
én egyébként kedden megyek, de így hirtelen nem is tudom hányra. koradélután valamikor.

lolka_zs
 
 

 
 

de jó, hogy jobban van Ati:)
annyira örülök...

lolka_zs
 
 


Sziasztok Kismamik!

Visszaolvasni és reagálni most nincs időm...picit később bepótolom.

Csak pár gyors kérdés erejéig jöttem:

Ti miben fagyasztjátok le a 20-30 mili tejcsiket? Lefagyasztjátok egyáltalán? Tejgyűjtő zacsit gyógyszertárban keressek?

Előre is köszi a segítségeteket!

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Szia Benettke, nagyon édes az avatarod :wink: :D Ugyan én még nem szültem, de a zacsikat sztem patikában és bababoltokban lehet kapni, meg van az az aventes tejgyűjtő doboz is, bár az drágább. Olvastam egy netes oldalon, hogy a patikákban lehet kapni olyan kis műanyag dobozokat, amikbe az általuk kikevert kenőcsöket is teszik -ezeket sterilen csak magukban is meg lehet venni elvileg (én még nem vettem) és ezek is alkalmasak a tejtárolásra mert sterilek. http://anyatejmisszio.shp.hu/hpc/web.php?a=anyatejmisszio&o=dGkDsYy14b

Kép Kép
celesztina
 
 


Lolka: Én se szivesen várnék május 17-ig. Hozzáteszem, nincs sok esély rá, hogy egybe leszek addig, ugyanis 1 ujjnyira már ki vagyok nyilva. De aztán ki tudja! Akkor jönnek, amikor akarnak! :)

Bán Zoltán a dokim és én is kedden megyek ctg-re. Szintén nem tudom mikor. Én inkább szeretem reggel elintézni mindig a dolgokat.
Ráadásul antibiotikumot szedek egy gyulladás miatt, az orvos úgyis meg fog vizsgálni, úgyhogy inkább reggel megyek.

Valóban jó lenne talizni egy fórumossal! :)

Edina


Kép
medina83
 
 


Klarka! De jó, csak így tovább a kis Atinak.

Zorróné! Beni tünemény, igazi kisfiús pofival. Nagyon édes!

Celesztina! Én is nézegettem a Születés hete programjait, sok jó dolog lesz, de ki tudja mi lesz velünk addigra. Viszont találtam valamit, ami pont a mi utcánkban lesz egy Nev. Tan-ban, és bár annyira nem fogott meg a téma, azért oda lehet, hogy elmegyek, márcsak az időtöltés kedvéért is.

Nici!
Pont ezzel kapcsolatban (Születés hete) akartam írni, hogy a Szent Imrében 8-án lesz nyílt nap a szülészeten (szülőszobalátogatás), na akkor én pont nem szeretnék szülni!
A lakcímmel kapcsolatban még érdeklődök, bár Szöszke mintha úgy írta volna, hogy előtte megkérdezték tőlük, hogy akkor a baba is oda lesz-e bejelnetve, ahova ők. A támogatásra meg már direkt rákérdeztem régebben, azt mondták, elég, ha az egyik szülő kerületi. Apa már réges-régen ide van bejelnetkezve, úgyhogy annyira nem töröm magam, hogy elmenjek az okmányirodába.

Olyan rossz, hogy ma munkanap van, és férjecskémnek ma is kellett mennie dolgozni. Reménykedtem benne, hogy csak olyan félnapos laza nap lesz, de úgy néz ki ma sem jön haza hamar :cry:

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Benettke! Tejgyűjtő zacsit tényleg a gyógyszertárban (is) lehet venni, én már vettem egy 10-es csomaggal. Bízom benne, hogy használnni is fogom!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Lolka: énis május 13-ra vagyok irva..de én nem a fővárosban szülök..

ma mostunk anyával..mindent amit viszek Vackornak a kórházba :)
meg teljesen kész a cuccom is..már a ásványvíz és a papirok is bevannak készítve..csak elindulni kell..igy nyugodt vagyok ...próbáltam meg dumálni Mátét hogy Május 7.e olyan jó kis nap :)
kedden megnézik nekünk is a méhszájat nekünk eddig 2000.

ez a strelizálás kikészített..marha egy macera..jajj majdnem elsírtam magam..minden használat után sterilizálnom kell majd?
beletettem mindent aztán vissza az aventos sterilizálóba miután kiszáradt és ugy tettem a táskámba..ugy jó lesz?
a cumit ti mibe tettétek? mert kisterilizáltam egyet de nekem nincs cumitartóm..elfelejtettem venni :( a bimbóvédőmnek sincs doboza :(

ANNYIRA CSODÁSAK A BABÁK...komolyan annyira irigylem az anyucik akik már felismerik a baba vonásain a sajátjukat és a párjukét...alig várom hogy megpillanthassam énis kicsi Vackort...

tényleg az lehet hogy nálunk nem néznek méhösszehuzódást..vagy mért volna tegnap a gép ha lett volna csak nem volt???

ja a homeós bogyeszt elkezdtem..de idegesít a doboza...ahogy nehezen kiszenvedek belőle pár golyót...jajj meg ez hogy se elötte se utána fél óráig ne igyak..én állandóan szomjas vagyok...:( és még ezt a 1 órát is nehezen bírom ki..
a málnalevélteával is megszenvedek..mert nekem sok belőle egy liter...igy csak napi egy bögrével vagyok hajlandó inni belőle..annyira azért nem izlik hogy 1 liter elfogyjon...

na de befejezem magam..
huuu..marhán felidegeített ez a sterilizálás... :shock: :shock:
Vendég
 


Csöppke,
én is küldtem privit, remélem meg is kapod!
sirkici
 
 


Lolka: énis május 13-ra vagyok irva..de én nem a fővárosban szülök..

ma mostunk anyával..mindent amit viszek Vackornak a kórházba :)
meg teljesen kész a cuccom is..már a ásványvíz és a papirok is bevannak készítve..csak elindulni kell..igy nyugodt vagyok ...próbáltam meg dumálni Mátét hogy Május 7.e olyan jó kis nap :)
kedden megnézik nekünk is a méhszájat nekünk eddig 2000.

ez a strelizálás kikészített..marha egy macera..jajj majdnem elsírtam magam..minden használat után sterilizálnom kell majd?
beletettem mindent aztán vissza az aventos sterilizálóba miután kiszáradt és ugy tettem a táskámba..ugy jó lesz?
a cumit ti mibe tettétek? mert kisterilizáltam egyet de nekem nincs cumitartóm..elfelejtettem venni :( a bimbóvédőmnek sincs doboza :(

ANNYIRA CSODÁSAK A BABÁK...komolyan annyira irigylem az anyucik akik már felismerik a baba vonásain a sajátjukat és a párjukét...alig várom hogy megpillanthassam énis kicsi Vackort...

tényleg az lehet hogy nálunk nem néznek méhösszehuzódást..vagy mért volna tegnap a gép ha lett volna csak nem volt???

ja a homeós bogyeszt elkezdtem..de idegesít a doboza...ahogy nehezen kiszenvedek belőle pár golyót...jajj meg ez hogy se elötte se utána fél óráig ne igyak..én állandóan szomjas vagyok...:( és még ezt a 1 órát is nehezen bírom ki..
a málnalevélteával is megszenvedek..mert nekem sok belőle egy liter...igy csak napi egy bögrével vagyok hajlandó inni belőle..annyira azért nem izlik hogy 1 liter elfogyjon...

na de befejezem magam..
huuu..marhán felidegeített ez a sterilizálás... :shock: :shock:
Vendég
 


Ez a sterilizálás engem is totál kiiedegelt, én kifőztem, leboritottam száradni, és nem a cumisüvegekben maradt pár csepp viz, vagy be van ködösödve, és nem akar kiszáradni. Tisztára kikészitett, most igy mit csináljak??????? Hisz kitörölni nem szabad! :cry:
sirkici
 
 


jajj bocsánat..nem tudom miért duplázott...:(
Vendég
 


Zita, én május 8-ra vagyok kiírva :shock: :roll: :?
Hát hozzám tuti nem jön be senki, az kéne még csak :x

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Bár kétlem, hogy pont aznap jönne :)
Május 3-ban kiegyezhetünk :) (Párom szülinapja)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


az án páromé május 6 :) ugyh ő arra tippel én a 7.-re :)

igen nekem sincs fogalmam sem hogyan jön ki a pára..a cseppek még hagyján is...de áhhh...komolyan lehet jobban jártam volna sima kifőzést választom ehelyett az aventos mikrós helyett...
Vendég
 


sirkici: Meddig főzted a cumisüveget? Gondolom amikor forrt akkor raktad bele és csak pár percig...
Kiváncsi vagyok én is, hogy mit válaszolnak a párásodásra.

Edina


Kép
medina83
 
 


Vagy sterilizálót használtál??? Mert én főzni akarom!

Edina


Kép
medina83
 
 


Én Szandinál is, és most is főztem! Lefordítva, és felfelé fordítva szárítottam, így nem lett párás sem, és folt is minimális van benne, persze tettem egy nagyon pici ecetet is a vízbe!

Lituka, és vettem cumitartót, és a bimbővédőből is olyat vettem, ami tokkal volt! De szerintem ha kisterizilálsz egy kis dobozt (mikrósat pl, az bírja a meleget), abba is nyugodtan viheted magaddal!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Hát én is főzöm inkább! Nici, kösszi a tippet a páramentesitésre.
A doboz is jó ötlet!

Edina


Kép
medina83
 
 


Sms Szibitől:

"Ma délelőtt fél 11-kor megszületett DOMINIK. 3 kg és 50 cm. Jól vagyunk."

Gratulálunk, sok-sok boldogságot!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka: Köszönjük a hireket!

Gratulálok Szibinek és a kis Dominiknak! Sok tejcit és boldogságot kivánok nekik! Csak megijedt az inditástól és szerencsére nem kellett befeküdni.

Edina


Kép
medina83
 
 


Sziasztok!
Általában olvasó üzemmódban létezem.
Szössz!Miki is keresi a cicit,a kaja utáni fenntlét közben-végén, de 2 napja cumi dugok a szájába, és attól megnyugszik, mert kajcsi már nem kell neki.
Lituka!Nem akarlak elkeseríteni a málnalevél teával.Nekem nem vált be, pedig én a 35. héttől ittam.De hátha neked segít majd.
Klarka!Mennek a nagy drukkok!
Benettke!Én sima un. vizeletgyűjtős (1 dl-es) műanyag kis dobozokat vettem,ezeknek van fedele,és mindig ráírom alkoholos filccel a dátumot.A doboz ára 35 Ft/db volt a gyógyászati segédeszköz boltban.

Kép
ágnes27
 
 


Szibinek gratula!

Medina,
főztem, amikor felforrt, akkor raktam bele, és csak pár percig főztem, talán még 5 perc sem volt, azután egy tiszta ruhára leboritottam őket, de most már felfelé forditottam én is, meglátjuk mi lesz az eredmény?!

Nem is rossz ötlet a tejtárolásra ez a vizeletgyűjtős doboz, hisz az biztos steril, és ráadásul nem is drága. Én zacskóba akartam rakni, de nem igazán tetszik az ötlet, mert nemtudom hogyan kössem meg, hogy ne maradjon benne levegő, stb.
sirkici
 
 


gratula Szibinek!
Nem bírtam ki írtam a tegnapi megalázkodó sms után még 1.

[quote]T írta:e rendes én meg 1 szemét,önző vagyok, de hátha jót tett a jellemfejlődásemnek h órákig sírtam az sms-d után.


Válasza

[quote]B írta:ízok benne, h megérted mi az amin változtatnod kellene a sikereid érdekében. De én nem szeretnék élni a lehetőséggel! Nem haragszom!


Ezzel megint jól megalázott és tudom nekem nem jó a természetem ,de őt soha nem bántottam meg semmivel esetleg pofátlanságokat kértem. Hogy jön ahhoz h ennyire megbántson! :oops:

Kép
kritta
 
 


Szibinek szívből gratulálok, úgylátszik Dominik megijedt az indítástól :) Sok boldogságot Nektek!
Kép

Kritta, Te egy mazohista típus vagy, azt látom... :roll: Bevallom nem igazán értem miért írsz újra és újra! Tudom, hogy bánt, meg is értem, de ezzel csak magadnak teszel rosszat, Ő meg röhög a markában! Legyen Neked eszed!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sirkici: Köszi a választ! Holnap én is kifőzőm.

kritta: Tényleg ne foglalkozzál mostmár ezzel! Csak magadat hergeled fel! Hidd el, hogy az ilyen emberek annak örülnek, hogy másokat szenvedni látnak. De majd megkapják az élettől!
Fel a fejjel és koncentrálj a kis jövevényre a pocakodban! Ő biztos hogy minden rosszat feledtetni fog veled! :)

Edina


Kép
medina83
 
 


sziasztok lányok!!!!

ITTHON VAGYUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

MINDJÁRT MEGMUTIZOM BOGIT....
PILLANAT.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kép

Nagy Boglárka
2400 g születési súly után haza jöttünk 2420 g-mal a kórházból. Nagyon ügyes a picurkám!!!
alszik és eszik. Enni is úgy kell felébreszteni!!! :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem: Örülök, hogy újra itthon! Nagyon édes a kis Bogi és még ügyes is! És mennyi haja van!!!! :)
A vonalzóját majd javitsad ki, bár gondolom nem ez a legfontosabb most neked!

Edina


Kép
medina83
 
 


ollem nagyon szép lánykád:) gratulálok hozzá:)
Vendég
 


Szibinek nagy gratula Dominikhoz!!!!

Mary! Bogi gyönyörű kislány! Gratulálok hozzá!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!

Benettke! Zétény Baba nagyon édes! :D

Medina! Sajnálom a gyulladást. :( Vigyázz magatokra.

Szőlő! Engem nem hoztak még ki a sodromból a buta kérdések, beszólások. Szoktak érdeklődni az ismerősök, barátok, rokonok, de szerintem tapintatosak.

Szösszenet! Ez tényleg felháborító. Automatikusan adniuk kéne időpontot akkorra, amikor menni kell a babával. Még jó, hogy találtál valakit, aki segít.

Katavirág! Olivér gyönyörű baba! :D

Kritta! Elhiszem, hogy rosszul esett az üzenet. Elég durva. Próbáld elfelejteni. Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni.

Zorroné! Nagyon aranyos a mosolygós hajasbabád! :D

Celesztina! Én is nézegetem a programfüzetet (Születés hete), csak szerintem mi vagy akkor leszünk benn a babával már, vagy addig haza is jövünk. De amúgy ha hamarabb lett volna, elmentünk volna 1-2 rendezvényre.

Gabo! Hasonló a problémánk. Pont a 4 napos ünnepet akarom én is elkerülni. Nekünk még veszélyesebb, mert ápr. 30.-ára vagyok kiírva. A dokim nem lesz itthon. :( Megy a szöveg a pocaklakónknak nálunk is, hogy május 5.-éig maradjon még, ha keddig nem siet. :)

Amúgy, lehet, hogy most már el akar indulni. Tegnap délután iszonyúan feszített ott lenn, este és ma is azt hiszem a nyákdugó kezdett távozni. Nem vagyok teljesen biztos benne, de ahogy a könyvekből olvastam, ez az lehet. És van enyhe mensi szerű fájdogálás is néha a hasam alján. De egyáltalán nem vészes, mert ettől függetlenül még mindig jókat alszom éjjel is és ma délután is már 2-szer szunyáltam. Dokihoz kedden kell mennem, akkor már lesz magzatvízvizsgálat is. Kíváncsi vagyok, tágultam-e.

Babyteve! De jó, hogy minden rendben veletek! Ha lesz időd, tegyél képeket a babákról. :)

Klarka! Olyan jó, hogy Attila jobban van! Mindig nagyon várom a jó híreket róla. Továbbra is sokat gondolok rátok!

Szibiéknek nagy gratula a kis Dominik születéséhez! Sok boldogságot és jó egészséget nekik!
Kép

Mary! Nagyon örülök, hogy már otthon vagytok! :) A kis Bogi pedig egy tündéri kislány! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gumimaci_1 2009.03.12 15:13-kor.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Ollem, tök jó hogy otthon vagytok már!!!! :) Aranyos Bogi!

Szibiéknek nagy nagy gratula!!!!

Kritta, bocs a durva hangnemért de tedd már túl magad ezen, nem olyna hejjdenagy dolog ez hogy egész nap ezen pörögj. Nem szerethet mindenki. Tudom, most érzékenyebb vagy, ez normális, mndegyikőnk érzékenyebb. Mi sajnos nem tudunk állást foglalni (legalábbis én) mert nem ismerem a teljes sztorit, de azzal hogy ilyen sms-eket írsz neki te biztosan nem fogod magad jobban érezni, max ő. Kényzetesd magad és a babád egy picit valami finomsággal :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Gumimaci: Szerintem még az ünnepek előtt ki fog a jönni a kis maci! Szoritok, hogy ne az ünnepek alatt!
Lázam szerencsére nincs, egyszer volt egy kis hőemelkedés, de gyorsan lefeküdtem, sokat ittam és helyreállt!
Biztos a mandulám! Mert pont akkor derült ki, hogy ki kéne venni, amikor már terhes voltam!

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina! Köszi. Hátha a jós szól belőled! :wink:
Örülök, hogy jobban vagy.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Szibiéknek nagy gratula Dominikhoz és sok boldogságot kívánok Nekik!!!

Mary nagyon cuki Bogi, olyan szép :D

Kép Kép
celesztina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:55-kor.
Vendég
 


Sziasztok, Medina, nekem sajna délután van valamikor jelenésem a dokinál. úgyhogy úgy kell időzíteni.

Gumimaci, neked is drukkolok, akkor, hogy ne az ünnepek alatt jöjjön a pici:)

Kritta, Szőlő belőlem szólt, halgass rá. Törődj magaddal.

Mary, Bogi nagyon aranyos:)

Szibinek grat:)

Lituka néztem is, hpgy egy napon szülünk. kár, hogy nem egy helyen:)

Nálunk ma mesteremberek jártak az új lakásban...hát basszus nem lesz olcsó a felújítás azt hiszem. bár látnám a végét már. így is szép lesz egy kisgyerekkel költözködni.

na ideengedem a férjemet is a géphez kicsit.

lolka_zs
 
 


Nono, örülök hpgy jól sikerült a napotok :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:55-kor.
Vendég
 


Nono én is tuti baromira kiborulnék....... :( semmiféle kompromisszumra nem hajlandó?

Kép Kép
szõlõ
 
 


sziasztok

már én is mennék szülni. Derekam még mindig leszakad,viszont a görcsök még nem rendszeresek, néha vannak fél óránként de még nem olyan erőssek. viszont a derekam nagyon dúrván fáj. a lábamra sem bírok állni.

akkor gumimaci indulunk? :shock:

Kép

Kép
mannogab
 
 


Fú nekem iszonyat keményedéseim vannak most, olyan felülről indulós (bár lájtos) fájásokkal terkítva....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Köszi mindenkinek azt, h támogat és igazatok van. Mindenre annyira érzékenyen reagálok h durva és utána csak agyalok rajta.

Ollem gyönyörű a kislányod!

Sajnálom nono!

Ollem a kicsit elvitték v.hová a súly miatt v. kapott speciális ápolást?
Itt 2600 g alatt elvisz :roll: ik a gyerekkórházba

Kép
kritta
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 21:42-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:55-kor.
Vendég
 


pumpóka! nagyon szép idő volt ma úhogy sztem sem gáz h kinnt voltatok. Ha meglesz a baba én is mihelyt mozgás-képes leszek viszem ki. Nem tartok be semmilyen időt mert tök mind1 h bennt a 21 fokos lakásban v kinnt a 21 fokos levegőn vagyunk e.
Jó h már sokkal jobban vagy lelkileg. ez bíztató, mert nekem is kínszenvedés már a vége.
Vendég
 


Nono, én már nem mondok semmitse...... Szerintem megint csak szórakozik Mazsi, bár nekem ilyen felülről indulós eddig nem volt, csak alul fájt eddig mindig.

Én a SOTE II-n szülök (az Üllőin van a Klinikáknál), szerencsére itt van tőlünk 10 percre (legalábbis ilyenkor este mikor nincs forgalom a körúton), ezért sem maradtam bent vasárnap (meg aztán kiderült hogy tényleg fölös is lett volna).

Mindenesetre kioktattam most Janit hogy hogyan kell mosni, melyik programon, mert holnap van a "mosós" napom, és ha ma bekerülök tuti nem marad tiszta gatyája mire hazajövök :lol: :lol:

Elkezdtem mérni, eddig öt 5 perces volt... De nem fáj olyna nagyon mint a múltkor... nemtudoooom hogy mi vaaaan :D :D

Kép Kép
szõlõ
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?