Új privát üzeneted érkezett!

Gabi: én is azt tudom írni, mint Monyo és Annus. A legutolsó tök pozi, és a barnázás lehet középidős cucc. Úgyhogy gyakorlatilag szerintem ez jó.

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Gabi: Szerintem is tiszta jóóóó a barnázás is! :) Feltéve ha 1-2 napig tart. Akkor nincs vész.

Nekem is volt pé a görbe szerint! :) Ma jöttek meg a csíkok a hőgörbére!!!! :) Bár én csak azt vettem észre,hogy nyúlósodok. Annus, még mondtad is,hogy pé miatt lehet! ;)
Tök jó, úgy örülök neki!!!!!!!

Annus: Te ebben a hónapban clostiztál?

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Igen,ez volt a 2.hónapom.Megpróbálom belőni h mikor lehet pém,és ráhajtunk,de annyi a program már megint...ballagás ballagás hátán,temetés,festés stb.De vhogy a nap végére betesszük az akciózást,ha törik ha szakad :wink:

A nyálka az elég jól megfigyelhető,szóval aki nem hőmérőzik,annak ez egy jó módszer lehet.Nekem is kezd jó lenni a nyálkám,de még tuti nem ma lesz pém...azért akciózunk majd 8)

annus11
 
 

 
 

Annus azért a görbéd eléggé lement.

Kép
németh
 
 


Hát kíváncsi vagyok meddig lesz lenn....szóval jobb ha belehúzunk. :wink:

annus11
 
 


Sziasztok

Megjöttem a dokitól, nagyon jó híreket kaptam. Most nagyon bizakodok. Van egy 17mm-es tüszőm, a nyh 9 mm. Még sosem volt ekkora tüszőm a 12. napon, úgy hogy ennek iszonyatosan örülök.
Rákérdeztema tüszőrepire, és az én drága doktorom rögtön azt mondta hogy persze ha szeretném akkor felírja.. Így aztán holnap este beadják nekem a kórházba a szülésznőm. Azt mondta hogy vasárnap reggel legyünk együtt. De úgy intéztem hogy a gyerekeket elviszem tesómhoz, és akkor szombat este is mehet és vasárnap reggel is.
A barnázgatásra azt mondta hogy nagyon magas a hormon szintem azért van.

Annus nagyon lent van a hőd, kapd el azért apát.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jó estét!

Gabi ez nagyon jó hír!!
A tüszőrepit hová szúrják?

Ez a második, vagy a harmadik closisod volt?

Németh: elég bosszantó, de ez van. Egyszer csak szerencsénk lesz... remélem
Vendég
 


Gabi!!!

Na akkor hajrá!!!!Remélem a tüszőrepi bejön :wink: Akkor mégis csak jó volt h elmentél a 12. napon!!!!

Na az én hőm felugrott ma,ilyet sose csinált még....hát elkaptam tegnap apát,de úgy gondoltam h csak hétvége körül lesz pé,addig nyomjuk.Ha ez a tegnapi már az volt,én nem tom mit csinálok....De lehet csak a szervezetem próbálkozott megint,kiderül mi lesz!!!

annus11
 
 


Sziasztok

annus én is remélem, még sosem kaptam ilyet. És igen, jó volt most a megérzésem. Bár sose szokott csalni.

luna ez a 3. clostys hónapom. fenékbe kapom este 7-kor. hétfőn már nem kell mennem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: ezt tök szupi!
Annus: az a lényeg, hogy elkaptad apát. Jól tetted. :wink:

Kép
németh
 
 


Jaja,ma is elkaptam...és holnap reggel is el fogom :lol:


Gabi!
Akkor te meg holnap és holnapután!!!Mindent bele :wink:

Apcim már annyira benne van a témában,hogy rámparancsolt h fel ne merjek kelni,és álljak gyertyába...na én egy párnát használtam :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok

Megkaptam a szurit. Úgy hogy holnap és holnap után hajrá.

Én is drukkolok mindenkinek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

"Izgalmas" hétvégének ígérkezik :) ;) :shock:
Mindent bele lányok!!!!!! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Ja télleg!!!Mostjön mindenkinek a pé!!!Hiszen egyszerre kezdtük a ciklust :wink: Na akkor télleg tessék belehúzni!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok

Annus szerintem neked megvolt a peteérés, tök jól felment a hőd. Nagyon szorítok neked.

És mindenkinek, hiszen mindenkinek most lesz vagy van a peteérés.

monyo te szoktál érezni valamit a szuri után? cici fájás? vagy a hasad?

Nekem feszül a cicim és viszket. meg a hasamon érzem, szurkálgat már.
Szerinted a úgy jó ha ma este és holnap reggel is együtt vagyunk? Pénteken este 6-kor kaptam meg a szurit. a dokim azt mondta hogy elég vasárnap reggel együtt lenni, de én úgy gondoltam hogy már ma is együtt leszünk, biztos ami biztos.
És utána kb mennyi idő mire kiürül a hcg? Mikor érdemes először tesztet csinálni? Vagy figyelgessem két naponta? vagy naponta?

Na jó sok kérdést tettem fel neked, de hát még tapasztalatlan vagyok ezen a téren.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sziasztok.

Nem szedtem be a clostyt,majd irok errol bovebben most nem.

gabi,tuszorepi utan en semmit nem ereztem.nekem a dokim mindig egy napot kihagyat velunk.tehat ha pl megkapom penteken reggel akkor szombat este kell egyutt lennunk.

hat tesztet szerintem leghamarabb 10ik nap utan erdemes csinalni mert addigra talan kiurul a hcg.Nekem 10ik napon meg kimutatta.
aztan ketnaponta ismetelsz es latod hogy erosodik vagy gyengul-e.elobb nem erdemes,en mar megszivbtam vele.

tobbieknak hajra :!:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Olvastam mi van veled! Nagyon drukkolok, hogy baba legyen! Asszem jól döntöttél, hogy nem clostizol! :roll:
gröni
 
 


monyo én is elolvastalak, nagyon drukkolok neked. Nem csinálsz egy másik féle tesztet? Szerintem is jól döntöttél.

Nekem a vasárnap reggelt mondta a doki hogy legyünk együtt, akkor telik le a repi után a 36 óra. Csak mivel én a gyerekeket leadom már ma este tesóméknak így úgy is együtt leszünk.

A 10 napot onnantól kell kezdeni számolni amikor beadta az injekciót?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi igen onantol kell de csak akkor erdekes ha erosodik,mert siman lehet hogy 10ik nap meg lesz ket csikod.

Koszonom lanyok a drukkokat,meglatjuk mit hoz a holnap :roll:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Én lemaradtam?Mi van most veled? :shock: Infót infót!!!!

annus11
 
 


monyo, ok köszi az infókat. a 10. nap csinálok, és akkor a többit ahhoz fogom mérni majd.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Monyo: mi is megtudhatjuk hogy mi van veled? De azért így is drukk neked!

Kép
németh
 
 


Monyo: én is drukk nagyon, kíváncsian várom a holnapot!!!!! (Én is azok közé tartozom,akik lemaradtak, de majd holnap biztos leírod! :) )

Én ma voltam megint dokinál. 4 mm a nyálkahártya. Clostiról a jövő hónapban "le lettem tiltva". Most menszit várunk. Annak sem sok a valószínűsége,de nagyobb,mint a babának. Doki szerint erre is kicsi esély van, de én még azért nem adom fel, talán hátha! ;) Mindenesetre szorgalmasan iszom a palástot ( a norcolutot meg még jóóóól elnapolom!) ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Miért tiltottak le? A nyálkahártya miatt?

Kép
németh
 
 


Igen,meg addig szünet jön,amíg meg nincs az "apavizsgálat" meg az átjárhatósági.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Értem. Remélem rendben lesz minden nálatok!

Kép
németh
 
 


Napvirág!

Nem ez volt az első clostys hónapod?A vizsgálatokon kívül volt vmi ami miatt nem lehet szedned?Vagy csak annyi hogy nem hatott rád pozitívan?

annus11
 
 


német: én is! :)
Annus: de,ez volt az első, csak most orvost váltottam,mert igazából a régihez csak magánban tudtam menni és hát azért az anyagilag eléggé megterhelő. Ez az új doki meg azt mondta,hogy amíg nincs meg a sperma vizsgálat meg az átjárhatósági,addig felesleges bármilyen gyógyszereket is beszednem,mert csak károsítja a szervezetem,meg amúgy is vékony a nyh. Szóval így én most az első hónap után pihenőbe lettem téve.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok

Na azt hiszem mi mindent megtettünk annak érdekében hogy pocaklakó legyen, most már nem rajtunk múlik.

Remélem az repi is megvolt. Honnan fogom észre venni? Vga yazért mérjem a hőmet?
Ma 36,7 volt.

Na most megyek, bakonyi főzők. Aztánmegyek ki a házhoz takarítani

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: ha eddig nem mérted,akkor már nem fogod látni a hőből. Akkor látszik,amikor a hő egy pár napig alacsonyan van és egyszercsakemelkedik. Utána ha 3 napig fenn van,akkor lehet tudni,hogy volt. Pl.nálam a 18.cn-on jelent meg a zöld csík,ami szerint peteérés volt és a többi csík,hogy mikorra várható a mensi és mikor lehet tesztelni,ha nem lesz semmi addig.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


napvirág mértem eddig is, csak tegnap meg tegnapelőtt nem. Meg már egy jó pár ciklusban mértem már. Csak az érdekelt hogy tüszőrepis ciklusban van e értelme mérnem

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Jaaaaaa! :) Tényleg.....szuri volt.....furcsállottam is a kérdést, de ezek szerint még egy kicsit álmos voltam és azért nem értettem! :D
Akkor ehhez én nem tudok hozzászólni...majd valaki tapasztaltabb ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok lanyok! hazaertunk...
Egyelore meg sehol semmi, beszedtem a 2x1 clostit, 2 naponta akcioztunk, kozben megcsinaltam a Gabriel-es ovutesztet(7 db-os). Haat...eloszor csinalok ilyet, de egyszersem lett pozitiv. Hogy lehet ez? a T csik mindig halvanyabb volt, mint a a C! Egyszersem volt ugyanolyan szinu vagy sotetebb... folyadekot is alig ittam, sot, betartottam mindent. Na nem tudom..voltatok hasonlo helyzetben?
Puszika mindenkinek, meg irok, most nagyon sietek.
basa31
 
 


basa nekem sokszor volt ilyen hogy igazán + sose volt, még is volt ovu. Most meg fordítva, már a 11. napon tök pozitív volt, ha vissza olvasol akkor tettem fel képet is róla, és amikor a 12. napon voltam uh-on akkor látszódott hogy van egy 17 mm-es tüszőm, erre kaptam most a tüszőrepit. Úgy hogy már jóval előbb pozitív volt a teszt. Azt mondta a dokim hogy azért ezek a tesztek annyira nem pontosak.

Te hányadik napon vagy? Én amikor 2x1-et szedtem akkor a 19-21 nap között volt az ovu, most meg a 3x1-nél előbb szerintem ha hagytuk volna hogy magától repedjen, akkor kb 16-17. nap környékén lett volna.


Monyó még azt akartam kérdezni hogy a tüsző repi után mindenképpen megreped a tüsző 36 órával később? Tehát elég ha tegnap este meg ma reggel együtt voltunk?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,

sajnos elég ritkán tudok itt lenni, de most majd talán kicsit gyakrabban sikerül. Szeretem olvasgatni, amiket irogattok, feltölt. Túl vagyok az első Clostis (2x1) hónapomon és minden rendben volt, 22 mm-es tüszőt csinázott, kaptam repesztő szurit, ami tuti sikeres volt, mert éreztem a fájdogálást, ráadásul egy pozitív ovulációs teszt meg is erősített ebben. Aztán az akciózást követően szedtem Duphastont, hogyha megfogan az Apróság, akkor be tudjon ágyazódni...Reménykedtem, hátha összejött a Baba, de sajnos tegnap (4 nap késés után) megjött. Hát, mit mondjak, nagyon összetörtem. Úgyhogy kezdődik előről az egész. Most 1x1 Clostit kell szednem, 2x1 Medrollal. Még nem vizsgálták meg a petevezetékeimet, lehet hogy ott sincs rendben valami?? Tiszta fruszrált vagyok...
kexi
 
 


Kexi: megértelek, de fel a fejjel!

Basa: a múltkor olvastam valamelyik topicban, hogy nem mindenkinél erősebb a kontrollcsíknál a tesztcsík. Egyénileg változó. Ha sokkal erősebb 1-2 napig,akkor szerintem lehet, hogy az volt a pozitív.

Kép
németh
 
 


Basa,

én sem vagyok biztos abban, hogy az ovulációs tesztek mindig a valóságnak megfelelő eredményt mutatnak. Volt olyan, hogy tuti biztosra tudtam, hogy ovulálok, a teszten a control csík nagyon erős volt, de a másik, alig-alig. Ráadsául (én coraxot vettem) a leírásában szerepel, hogy ha negatív, nem jelenti azt, hogy nem lesz ovuláció, a pozitív eredmény pedig nem jelennti azt, hogy biztosan lesz ovuláció, csak valószínü! Most kérdem én: akkor mi értelme is van?
kexi
 
 


Gabi, a 19. napon vagyok, folytatjuk az akciozast :oops: Kb. a 14.15. napon ereztem feszulest es talan egy picit gorcsolt is a hasam. Akkor volt a teszt legerosebb, de persze meg mindig nem volt az igazi, azaz a leiras szerint (azelott 2 nappal csak egy csik jelent meg). Masnap, azaz a 16.napon csinaltam meg egyet es az mar sokkal halvanyabb volt. Szoval, nem ertem. Na mindegy. A teszten azt irja, hogy magasszintu megbizhatosag es tobb, mint 3000 Ft volt. Azert ez nem semmi.

Nemeth, remenykedem en is. Persze, ha akar jonni a baboca akkor ugyis jon.

Kexi, igy van, mi ertelme akkor kiadni egy csomo penzt, ha ilyeneket irnak ra??
basa31
 
 


Lányok én is ezen gondolkodom, hogy annyi pénzbe kerülnek ezek a dolgok.... És úgy kihasználják, hogy az ember annyira szeretné a babucit.

Kép
németh
 
 


Nekem mivel ma volt az ovum, szerintem tegnap kellett volna +-nak lennie, de nem volt az, erős volt a teszt csík, de nem mondanám pozitívnak.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na én előző hónapban csináltam lh teszteket.De ebben a hónapban nem csinálom.Mert túl sokat agyaltam róla.Egyébként én itt rendeltem a babaneten,van lejebb egy topic ahol lehet rendelni Huncutkától.Lh és hcg tesztet is,és a bolti árhoz képest...olcsóbb!!!Kb 200 Ft,meg érzékeny is.

Nekem még a hcg van raktározva...abból biztos kell pár mire elhiszem a pozitív jelet.... :wink:

annus11
 
 


Sziasztok,

én most megfogadtam, hogy nem veszek se ovulcáiós tesztet, és hőmérőzni se fogok, mert csak felidegesítem magam és a Páromat is kikészítem, annak meg nincs értelme. Jövő szerdától úgyis megint kell járnom UH-ra, szóval látjuk, hogy alakulnak odabent a dolgok. De én úgy félek attól, hogy más bajság is van nálam...Férjem nagyon-nagyon jó eredményeket produkált, csak én vagyok "selejtes". Egyébként tudtok arról valami statisztika-félét, hogy ha más minden oké, csak pé.nincs, akkor mennyi idő alatt lehet teherbeesni a Clostitól?
kexi
 
 


Kexi: én nem tudom, de velem is kb. ez lehet a helyzet..... De ne gondoljunk azért valami nagyon rosszra. Bár én is kitaláltam már sokféle verziót......................

Kép
németh
 
 


Kexi, nem tudom mitol fugg, mert a kisfiam egybol osszejott az elso clostys honapban. A testverkevel pedig mar 3 honapot +1-et vegig csinaltam es meg semmi, azaz valoszinu, h ez a honap is eluszott..radaasul most lebetegedett a fiam es 2 napja alig alszunk, no szex.
basa31
 
 


Nekem még olyan bajságom is van, hogy bizony PCO-t állapítottak meg nálam és ennek kezelése félbe maradt, mert a diane35-öt nem bírta a szervezetm: lezsibbadt tőle a jobb oldalam, hánytam, elájultam...jártunk orvosról-orvosra, mire végre kiderítették, hogy mi okozza. Így azzal leálltunk, s jött rögtön a Closti. Azt a két hetet utálom a legjobban, mikor megtörtént az ovuláció és az akciózás is megvolt és várni kell, hogy megfgant-e a Baba, vagy sem...aztán mikor megjön, egy világ omlik össze az emberben. Most elöntöttem, hogy ha most sem jön össze, akkor felvetem a dokinak, hogy a laparoscopiát nem-e csináná meg, mert baromira nem vagyok biztos abban, hogy a petevezetékeim átjárhatóak.
kexi
 
 


Sziasztok lányok!

Nekem is ez volt az első closty-s hónapom és várom a végeredményt. Én napi 2*1 clostit kaptam és semmi szurit utána. Szerintetek mikor csinálhatok tesztet, hogy esetleg sikerült e a babóca? Félidőben igencsak fájdogált a hasan és olyan érzés volt, mint ha egy labdát nyeltem volna le :D nem tudom, hogy ez így normális volt e. Szerintem akkor volt pé-m, dolgoztunk is az ügy érdekében :D

Előre is köszönöm a választ.
csige-bige
 
 


Hát hanyadik napon jársz?Hány naposak a ciklusaid?Milyen érzékeny teszted van?Ha már meg kellett volna jönnie akkor csinálj bátran :wink:

annus11
 
 


Hú ez a sok kérdés :D Szóval most vagyok a 24. napon. A ciklusaim általában 35 naposak. Szombatra várom a mikulást, de remélem elkerül :D Én azért kaptam a clostit, mert nem votak helyén a hormonjaim és az orvosom szeirint gyógyszer nélkül nincs remény. A tesztek amiket vettem már a beágyazódás után három nappal kimutatja a terhességet. Szerintem meg kellene várnom legalább a szombatot, de olyan kiváncsi vagyok :wink:

Csige-bige
csige-bige
 
 


Na akkor számoljunk...35-14=21,akkor most járhatsz a 3.dpon kb.Akkor még korai lenne a teszt.A 10.dpo-n már kimutatható lenne!!!Szerintem ezt várd meg!
De ha szombaton kéne megjönnie akkor meg nem 35 napos a ciklus,ha ma már a 24.napon vagy :lol:
Mikor érezted te azt a peteérést?Melyik nap?Na ahhoz adj 10 napot és akkor tesztelj!Persze lehet h még az is korai lesz,de elöbb tuti nem fogja kimutatni!

annus11
 
 


Ja és ugye h mikor volt a beágyazódás...azt se tudni pontosan....1-1 nap is számít ilyenkor!

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?