Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska: Ugye nem sértődtél meg.... nem hagyhattam ki a multkori után.... igazán nem akartam gonoszkodni, de már napok óta vártam az alkamat :D

hofeherke
 
 


megőrit az emberem, nem elég, hogy folyamatosan kiveszi a kezemből a gépet, még válogat is. Jó hogy ennyi mindent főztem. Azt mondja neki mindegy mit eszik, elkezdem sütni a pulykamellet erre kijelenti, hogy brassóit szeretne. :twisted:

Zsuzska!
A fodrászod szerintem összegyűjti a hajad és eladja a parókakészítőknek! :lol:

Asszem megyek, kigúvad a szemem, és látom ma nem vagytok kimondottan aktíviák! :lol: :lol: :lol:
Igy vegyen az ember lánya otthonra is netet! :twisted: :twisted: :twisted:

dita75
 
 


Zsuzska,
Holnap tesztelsz??? Nagyon izgulok. Remélem ++++ lesz! :lol: De ígérd meg, ha negatív, nem kenődsz el, mert méglehet, hogy kicsit korai.Énsem tudnám megállni, hogy a 12.dpo-n ne lőjjek el egy tesztet.
i.kata
 
 

 
 

Ja MAra!
Likas az agyam azt akartam mondani, hogy várd már ki becsületesen a 14 napot pétől. Tudom, hogy izgi van már, hogy mit mutat, és lehet, hogy lenne is egy halvány csík a T-nél, de az a biztos, hogy a várt mensi idején tesztelsz. vagyis pé után 14 nappal. végülis te döntöd el, hogy tesztelsz-e vagy sem.
Jótanácsnak szántam. Én is ilyen voltam az elején, de most már higgadtabban várom a ciklusok végét.

Ezen most én is elcsodálkoztam!
:shock: :shock: :shock:

Mármint magamon. (én és a higgadtság! :) )

dita75
 
 


nem Marát akaram írni hanem Zsuzskát!
Most már tényleg megyek, mert már szét vagyok esve, keverem a szezont is a fazonnal.

Jó éjt !

dita75
 
 


Dita: Azért mi így is szeretünk! Én is szivesen tesztelnék, de sajna...nagyj csak 28 nap múlva lesz esedékes :) Jó éjt!

hofeherke
 
 


Monic,
ha már nem lennék, akkor a hétvégre jó utat Nektek! Biztos jól fogjátok érezni magatokat és sajnos gyorsan el is telik az a 2 nap.
Szóval jó pihenést!
i.kata
 
 


Én megyek lassan aludni! Sziasztok! Monic: Kellemes pihenést... AKire ráfér, annak holnapra rövid munkanapot!

Pápá

hofeherke
 
 


Mara, nem tudnál megsérteni, amúgy azért tesztelek mert embertelen rosszu vagyok. Nem tudom hogy mitől érzem magam ennyire szemétül, mert ha csak a hormonoktól akkor nagyon mérges leszek :cry: :cry: :cry:


Jelentkezem majd csajók, és nem kenődök el ha negativ,


Egész hétvégén melózom.


Puszi nektek

Jó éjt


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok,

nemrég értünk haza, még semmit nem csomagoltam be, de szerintem 2 napra nem is kell olyan sokat.

Évi,

gondolom nagyon várod már a vv-t :wink:

Dita,

te aztán háziasszony vagy a köbön! :wink: Három félét főzni, ez igen...


Zsuzska,

+++++++++++++++++++ drukk a holnapi teszthez, szerintem a rosszulléteid terhes tünetek is lehetnek.

Viki,

szépséges lett a hajad? Lackó hogy viselte a fodrásznál való ücsörgést?

Kata,

képzeld, apa ma leadta a telimet szervízbe, hogy cseréljék az előlapot, magának vett újat a tütühöz, és amíg az enyém szervízben van, azt használhatom. Ez mind szép és jó, de nekem az összes teliszámom a telefonon maradt, úgyhogy van kb 10 db, de a tied köztük van :lol: :lol:
A hivatalos számaim sincsenek meg, érdekes lesz majd a könyvizsgálót utolérnem amikor azt sem tudom hol hívjam...
Ha Zsuzska tesztel holnap megírnád sms-ben? Mert kifúrja az oldalam a kíváncsiság, és vasárnapig belehalnék, ha nem tudnám meg mi lett a teszt eredménye.
Írtam neked privit :wink:

Mara,

én szeretttem az olyan korrekt tanárokat, mint amilyen te vagy :wink: És tényleg zsenipalánták a tanítványaid :wink:

Puskázás: én a két főiskola alatt profi szintre fejlesztettem a dolgot, sőt még olyan is volt, hogy a dolgozatot kilopattuk a tanár szobájából, írtunk egy másikat és azt visszalopattuk :oops: :oops: :oops:
Kénytelenek voltunk, mert a tanár közölte, hogy mi akkor is meg fogunk bukni (csak aláírásos tantárgy volt), mert nem azokat a szavakat írtuk amiket ő az előadáson mondott, hanem érettgégi tantágyunk volt és azt a tudást adtuk elő, így segítettünk magunkon.

És nagyon köszönöm mindenkinek aki jó utat kívánt, remélem jól sikerül majd a hétvége.

Puszi mindenkinek, vasárnap este jelentkezem :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Persze a palást teát megfőztem, de elfelejtettem meginni. Most megiszom, de éjszaka legalább 3-szor majd ki kell mennem pisilni miatta. De kihagyni nem akarom, nehogy ezen múljon a baba, így feláldozom magam vállalva, hogy holnap mosott sz...r leszek, de majd alszom a kocsiban :wink:

Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt,

búcsúzom, majd vasárnap este leszek! :wink:

Puszi

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó utat Monic, érezzétek jól magatokat, és egymást :wink:

dita75
 
 


Szia Monic,

Vigyázzatok,és ne száguldozzatok! :wink:
Majd küldök sms-t.

Pussz
i.kata
 
 


Kép

Kata!
TE is dolgozol?

dita75
 
 


Jó reggelt, Dita!

Ha úgy vesszük, akkor dolgozom én is.Csak itthon csinálom az ismerősömnek a burkolási tervet, amit majd le kellene vinnem még ma Tatára.
Te már bent is vagy?
i.kata
 
 


Ez a csőrike milyen szadista! Ráhúzta a lábára szegény macskát :roll:
i.kata
 
 


Ühüm!

Már lassan egy órája! :roll:

dita75
 
 


Szegényem! Nem irigyellek. Én még csak akkor ébredeztem.
De ma nem dolgoztok sokáig, ugye?
i.kata
 
 


És a macsek klónját is! :lol: :lol: :lol: (hisz két lába van!)

Kata, én még tudtam volna aludni, ha otthon dolgoznék min. 9-ig húznám a lóbőrt. :lol: :lol: :lol:

Ráadásul holnap hajnalban pecázni akar az embör, remélem ilyen szeles trutyi idő lesz, mert akkor nem kell megint korán kelnem! :wink:

dita75
 
 


Dehogynem, ugyanolyan munkanap mint a többi!
Bár ezt jónéhányan figyelmenkívül hagyták, mert egyszerűen nem jöttek be. A kolléganőm és a főnökasszony is elment szabira, így ráadásul egyedül vagyok. Ami mondjuk nem baj, mert néha kell egy kis csönd. :wink:

dita75
 
 


Dita,
ha a párom felkel, akkor én is kelek vele együtt. Amúgy sem vagyok egy nagy alvó.
Igen,láttam, hogy 2 macsek van a lábain.
Nem unatkozol pecázás közben? Én kiskoromban apumml sokat mentem vadászni, de akkor legalább 1 kutyát vinnünk kellett magunkkal, hogy ne unatkozzam. Volt olyan is, hogy tesóm is jött, mi meg vittünk egy csomag tökmagot :roll: Gondolhatod, mennyi állat jött felénk, hogy hallották a zacskó, meg a tökmag zörgését :roll: :lol: Aztán megszomjaztunk, és kicsúszott tesóm kezéből az ásványvíz, ami 10m-t zuhant...
i.kata
 
 


Kata!
Gondolom aputok repesett az örömtől.
Akkor szoktam unatkozni, ha nagyon sokáig vagyunk. Ha a Balcsinál vagyunk akkor elvagyok a vízben, napozok, olvasok, MP3, stb. Ha a gyerek is velünk van akkor általában kártyázni is szoktunk, de van hogy kettesben is.
Mostanában nekem is mindig 6 kor kipattan a szemem, akármikor is feküdltem le, megmérem a hőmet, kimegyek pisilni, és utána ugyanúgy vissza tudnék aludni, mintha fel sem keltem volna. :lol:

dita75
 
 


Ja!
Ilyet szól apa, amikor fintorogtam a hajnali pecára, hogy hozhatod a laptopidat, úgy elleszel!
A zsínórt meg húzom magam után? Gyogyós!
Kártyásat kellett volna inkább venni, de az meg drága, nem?

dita75
 
 


Apumnak fontosabb volt, hogy mi is vele voltunk. Jókat röhögött rajtunk. :lol:
A kártyás szerintem drágább, de fogalmam sincs, hogy mennyi. Páromnak van olyanja, de az céges.
Ja, most jut eszembe, hogy volt kártyás nekünk is, amikor tesómék 2 hétig Olaszban voltak, és kb. 200.000 Ft-os számlát sikerült sógoromnak neteznie. De külföldről amúgyis drágább.
Tölts le valami játékot, és töltsd fel jól az akksit.
i.kata
 
 


Zsuzska,
Na, teszteltél????
Nagyon szorítok!
i.kata
 
 


Jó reggelt!

Monic!

Jó utat! Érezzétek jól magatokat.

Lackó jól ciselte a fodrászatot, nekem meg jót tett. Nem csak a fejem újlut meg, de legalább pletyizhettem is (1 helyre járok fodrászhoz, kozmihoz és néha manikőrre), +volt 2 olyan mami aki nemrég szült.

Dolgozókáimnak jó munkát mára!

Kép
20150601134430
 
 


Kata!
200.000?????? Az durva!

Szia Vik! Ma nem kelt korán Lackó?

Kép

Már most unom a napot, de legalább, ma 2.40-kor tipli lesz, mivel egy óráva korábban jöttem.

dita75
 
 


Dita,
igen, azon durva. Úgy telefonáltak a szolgáltatótól, hogy biztos mi használjuk-e, mert korábban alig volt rajta forgalom.
i.kata
 
 


Már 6 után fent voltunk. Kicsit bambuláztunk a tévé előtt, most pedig a gép előtt lecsúszott a 3 az 1ben kávém.
20150601134430
 
 


KAta!
A főnökömék nemrég voltak Egyiptomba, és most jött meg a telefonszámla. Azt mondta a felesége, hogy ebből a telefonszámlából még egy hétre kitudtak volna menni. :shock: :shock: :shock:

Nekem olyan vodás előfizetésem van, hogy apával ingyen beszélünk + az előfiz. díjat teljes egészében eltelizhetjük. A múlkor kiszámoltam, hogy több ezer forintokat szoktam benthagyni, mert van, hogy egész hónapban 500 Ft-ot telózok összvissz. Apa meg mindig túllépi a keretet, így ha otthon van, akkor már az én telómról hívogat, hogy arról is fogyjon az egység. :lol:

dita75
 
 


Én még csak a cickát döntöttem le. Most azon agyalok, mit lehetne enni, de gyanítom, hogy semmit :cry: El kellene mennem a kisboltba, csak ahhoz meg kellene szárítanom a hajamat, de ahhoz még kómás vagyok. De annyira korog a gyomrom, hogy félelmetes, úgyhogy erőt kell vennem magamon. Majd a friss levegőn (már amennyire friss lehet a levegő itt Pesten) kicsit felébredek.
i.kata
 
 


Viki! Mi vót a tévébe? Én tegnap reggel a jegesmacik életéről néztem egy dokumentumfilmet, nagyon érdekes volt, majdnem elkéstem, mert el is felejtettem, hogy dógozni kő gyünni! :shock:
Szépen eltévézgettem volna délig. :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Mi az egész családdal ingyen hívjuk egymást. Párom meg szinte csak külföldre telefonál a cégessel, így fel sem tűnik az a 2 perc, amit naponta beszélünk egymással. Egyszer megnézném a számláját, de tuti van 200.000.
i.kata
 
 


Kata!
Én tegnap vettem egy csomagolt szalámit, valami füstölt tarja vagy mi volt, a kedvesem nem ette meg, ő inkább a paprikás, és téli jellegű szalámik híve. Gondoltam ma jó lesz nekem. Megyek a hűtőhöz, se híre, se hamva a szalámimnak!
Valaki a magáévá tette! Azért találtam mást, de a füstölt tarjához több kedvem lett volna! :(

dita75
 
 


Ditus!
Az animal planeten volt kutyás műsor.

Kata!
Jó bevásárlást és reggelizést.
20150601134430
 
 


Ditus!
Vki rájárt a hűtőre? :D

Mi is megyünk ma nagy bevásárolni.
20150601134430
 
 


Vik!
Micsoda állatbarátok vagyunk! Én csak egyfajta állatot nem kedvelek, gondolom már tudod, ki(k)re gondolok! :lol:

KAta! Hogy-hogy csak két percet beszéltek egész nap telón?
Nekünk mióta ingyenduma van, legalább 50* felhívjuk egymást egy nap. Mondjuk sok céges megbeszélnivaló is van napközben, nem csak magánügyben trécselünk.

Apa megvette a lottókat, itt hever előttem. Eddig nem bűvölltem őket, de most hogy itt van előttem, ráküldök valami bűvöletet, hogy este a mi számainkat húzzák! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita!
A miénket is bűvöld meg!

Megyek, rendbehozom magam és a lakást kicsit. Később még visszakukk.
20150601134430
 
 


Dita,
nem is tudnánk többet, mert párom egész nap telefonál az ügyfeleivel, vagy meetingel a főnökkel. Ha meg külföldön van, akkor meg tárgyal. Nem zavarhatom állandóan munka közben. Ha napközben megbeszélnénk mindent, ami addig történt, akkor este csak némán ülnénk egymás mellett.
i.kata
 
 


Vik!
Okés, ha te nyersz akkor te rendezel be nekem egy babaszobát, ha én akkor fordítva!

Nekem ma már csak a fürdőt meg a hálót kell rendbehozni, de az megvan pikkpakk. A gyereknél rend uralkodik, és tisztaság, hisz nem volt most.

Délután fel kell mennem a városba lázmérőt venni, mivel megint sikerült eltörnöm az utolsó darabot. Ma már nem is mértem hőt.
Asszem digitálist veszek, mert lassan higanymérgezést kapok annyi lázmérőt törtem el az elmúlt időszakban. :shock:

dita75
 
 


Kata!
Az is igaz! Sokat szokott beszélni a munkájáról? Végülis egész nap azzal tölti az idejét. Az én párom non-stop arról beszél, sokszor le szoktam lőni, hogy este 9-kor már ne dolgozzunk. :)

dita75
 
 


Dita,
nem beszél sokat a munkáról, csak ha valami probléma van, vagy valami nagyon nem tetszik neki. De ilyen ritkán van szerencsére. Mondjuk alapból nem egy elégedtelenkedő típus. De van olyan, hogy hazajön és csinálja tovább, mert ha írnak a japánok, hogy még ma küldje el az anyagot, akkor ha este 11-ig kell csinálni, akkor addig csinálja.
i.kata
 
 


Dita,
ha beszél is róla, van hogy nem is értem miről van szó. De ő ugyanígy van a kertekkel és a lakberendezéssel.
i.kata
 
 


Kata!
Én sajnos értem miről van szó, hisz egy cégnél vagyunk, bár ne érteném, mert sokszor már nagyon tele van a t......m, hogy hajnaltól napestig dolgozik, alig várom, hogy hazaegye a fene, és akkor még otthon is ezt tárgyaljuk ki. Van amikor van hozzá kedvem, és akkor esetleg együtt szídjuk a dolgozókat, főnököket, hogy melyik mekkora hülye, de nem akarom, hgoy ez mindennapos legyen.

Húúúú, nem lehetne hazamenni, nagyon unom a banánt.
Lehet, hogy mégis a kolléganőm csinálja jól, ő képes egész nap elszüttyügni az időt a munkával. Én sajnos olyan géneket örököltem anyámtól, hogy nem tudok a munkában lassú lenni. Főleg ami mindennapos, hogyan lehetne a rutinos feladatokat elszüttyögni????
TEngap már végeztem mindennel, ma meg csak nézhetek ki a fejemből! :shock:

dita75
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Már én is munkában, bár ma nem leszek valami hatékony. De délig csak kibírom valahogy, tovább nem szeretnék "dolgozni". Ráadásul másra sem tudok gondolni, csak a hétfői inszemre. Sebaj, délután elterelem a gondolataimat egy kis vásárlással.

Elza
elza74
 
 


Elza,
neked hol csinálják az inszemet?
i.kata
 
 


Kép Elza!

Te mivel foglalkozol? Jó neked, hogy csak délig vagy!

Megéretlek, én szeritnem ki fogok ugrani a bőrömből ha végre kapok egy időpontot az inszemre! :shock:

dita75
 
 


Zsuzska jöhetne már, mert nagyon kíváncsi vagyok.
i.kata
 
 


Kata!
Az én oldalamban is akkora luksi tátong!!!!
Most egymásutánban elég sok tesztelő van, nem?
Van min izgulni! :wink:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: