Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most már én is gyarapítom a létszámot, meggyüttem :lol:

Czinki!

A kv miatt ne legyen lelkifurdalásod, ha jól esik, akkor igyál! Nekem napi egyet engedélyezett a doktornéni annó, bár én csak heti egyszer ittam, mindig hétfőn, mert az hosszú nap volt :)
Biztos minden rendben odabenn, jól érzi magát a kis Mákszem :)
Kólát nem babásan sem iszom.

Ancsi!

Jobbulást a nagylányodnak, még olvasni is szörnyű, hogy miken mentek át :cry: :cry: :cry: :cry: Szerintem nem jelentkezik ilyen korán a hányinger (meg az se törvényszerű, hogy lesz). Lányaiddal hányós voltál? A bárányhimlőről annyit tudok, hogy a nővérem is volt baris gyerekkorában, de mikor a gyerekei elkapták, újra megjelent rajta pár pötty.

Monic!

Simán lehet babás tünet a bővebb folyás! Én nemegyszer azt hittem, hogy úristen megjött, mert jön belőlem valami, de csak a folyás volt. Nyugodj meg picit!

Kata!

Biztos nagyon ügyes voltál a zh-n!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Épp csak bekukk...

Viki: Az nem én voltam... mármint akinek integettél. Én a Krúdyban tanítok ... :) ( A ZIG sajna már nem olyan jó mint régen... most mi avagyunk azok.)

Ancsi: Sajnálom: Mielőbbi gyógyulást a gyerekeknek!

hofeherke
 
 


Kata!

Képezld, most iszom én is a cickát, ha már mindenki issza, és nem volt gond belőle.
És nekem is kevesebb a menzi, méghozzá látványosan!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bumi,
akkor megnyugodtam, mert kicsit paráztam, hogy mitől volt most olyan kevés.
i.kata
 
 


Mara!
Látod, már gajdulok megfelé! Pedig annyira akartam neked integetni!

Elhúzok inkább a fodrászhoz! Legyetek jók addig is ;)
20150601134430
 
 


Ancsi: jobbulást a gyerekeknek!

Viki: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki: Lehet, hogy végre már össze kellene futnunk... akkor nagyobb eséllyek ismernénk fel egymást :) De jó neked! Szép leszel mire hazaérsz!

Most megyek, mert lasssan vége az órának!

Sziasztok!

hofeherke
 
 


Mara,
már akartam kérdezni (amúgy elég hülye kérdés), hogy szigorú tanár vagy? Egyik uncsitesóm is tanít és mindig piszkáljuk, hogy biztos szadizza a gyerekeket, de amúgy imádják a diákai :lol: Meg mindig azt kérdezem, mit csinál, ha észreveszi,hogy puskáznak?
Ezek idióta kérdések, csak mivel én még tanulok, ezért kicsit foglalkoztat, és nagyon kíváncsi vagyok :oops:
i.kata
 
 


Kata: szerintem nem az a baj, h a tanár észreveszi , h a diák puskázik és elveszi, hanem az, h még meg is alázza! persze lehet ebből vitát nyitni, h vannak akik rendesen tanulnak , azokkal mi van, meg, h vannak akik ua nem tudnak készülni , de nem puskáznak, inkább megbuknak....stb...
de pl mi távon voltunk, tudták, h dolgozunk van aki gyereket nevel stb...és volt olyan tanár, aki bizony nézte, h puskázunk, sőt el is vette, de egyáltalán nem alázott meg!!! volt viszont olyan, aki meg úgy megalázta az embert, h csak na, na annál tényleg nem puskáztak inkább, v csak a nagyon merészek!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki!
Kép Kép

Zsuzska!
Remélem terhes tünetek! :wink:

Ancsi!
Szegény gyerkőcök, jobbulást nekik!

dita75
 
 


Czinki,
bevallom, én mindig készülök puskával, de nem merem használni :oops: Mindig az az érzésem, hogy engem figyel a tanár, ráadásul ha izgulok, akkor tiszta vörös lesz az arcom, szóval már eleve felhívom magamra a figyelmet.
Nálunk is van olyan tanár, aki nagyon megalázza a diákokat, ha lebuknak.
Amúgy nálunk a tanárok úgy jönnek zh-t, meg vizsgát iratni, hogy hoznak magukkal 2-3segítőt, akik pásztáznak a teremben.
i.kata
 
 


Kata: nálunk is ez volt a nagy vizsgáknál! :roll: én onnantól kezdtem el puskákat gyártani, amikor egyszer nem tudtam készülni és a vizsgán simán lehetett volna puskázni , de nekem nem volt, és persze jól megbuktam! én onnantól mindig csináltam , de nem mindig használtam, de bevallom puskáztam, nem is 1*!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
én úgy vagyok vele, hogy már azzal is egy csomó mindent megjegyzek, ha kiírom a dolgokat puskába.
Szerdán is lesz zh, és állítólag a tanár mindig azt mondja a vizsga előtt, hogy nyugi, senki nem fog megbukni :wink:
Pedig az még érdekelne is. De nekem így is jó :oops:
i.kata
 
 


Sziasztok!
Egy kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni, Ti biztosan tudtok segíteni. Van valami tapasztalatotok az Otrivelle injekcióval kapcsolatban? Most készülünk az első inszemre, tegnap voltam UH-on, 15 mm-es volt a tüsző. Az orvos azt mondta, hogy szombat este 8 körül adjam be magamnak, és hétfőn délben lesz az inszem. Addig nem is kell mennem UH-ra.Ez a szer ilyen pontosan tudja időzíteni a tüszőrepedést? Előre is köszönöm a válaszokat!

Elza
elza74
 
 


Nálunk volt egy tanárnő akinél egyszerűen lehetetlen volt puskázni. Beállt a hátunk mögé és mint a zsizsik mindent észrevett. szigorú volt, de nem az a görényebb fajta. Viszont én úgy féltem tőle mint a tűztől, ha felelnem kellett nála, inkább azt mondtam nem tanultam, mert még ha csak rámnézett már remegett a bugyim is. :shock:

dita75
 
 


Szia Elza,
én nem ismerem ezt a gyógyszert, de a tüszőrepesztőket általában az inszem előtt 36 órával kell beadatni. Ha jól számolom, akkor neked 40 órával inszem előtt kell beadatnod. Nekem is 40 órával előbb kell beadatnom.
Sok sikert az inszeminációhoz!
i.kata
 
 


Szia Elza!
Én azt kaptam.
Ugyan úgy hat ez is, mint a többi. Kb.36 órával a beadása után reped a tüsző.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Elza!

Üdv itt! A doki időzíti jól a repedést. Ha most 15 mm a tüsződ, (ill. tegnap volt annyi) akkor két nap alatt 4-5 mm-t még nő, és 20 mm körül már adják a repiszurit. Ami igazából nem is repeszt, hanem érlel, (ezt nemrég tudtam meg), így még a beadás után is nőni fog a tüsző, és kb. 36 órával a szuri beadása után megreped.

Drukk az inszemhez!

Csajok, én még tartalomjegyzéket is írtam néha a puskához, hogy tudjam, hogy mit melyik oldalon találok. Persze mindezt miniben :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Én puska nélkül nem is mentem vizsgázni. És használtam is mindig. Sőt , ahol lehett, ott lapcsere.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dita,
nekem az egyetemen volt egy tanárom, aki 8.05-kor bezárta az ajtót, hogy a késők ne jöjjenek már be (mondjuk én is utálom, ha valaki elkésik).Általában véve elég szadizós tanár. Csoportbontásban ehhez a tanárhoz kerültem, és neki kellett a beadandó feladatot prezentálni. Amikor rámkerült a sor, elkezdtem beszélni éskb 20 másodperc után olyan szinten kiszáradt a szám, hogy nem tudtam megszólalni. Nagy nehezen összeszedtem magam, de arra sem emlékszem, miről beszéltem. Ja és persze olyan vörös voltam, mint a rák. :oops: De 5-öst kaptam a feladatra és a prezentációra is. Csak nem emlékszem, hogy csináltam :roll:
i.kata
 
 


Bumi,
nálunk ma pl. fel kellett írni a bal- és jobb oldali szomszéd nevét is. Az aztán nagyon pihent lehet, aki javítás előtt még össze is hasonlítja a 120 dolgozatot.
Lapcsere alatt azt érted, hogy otthon megírtad előre és azt adtad be?
i.kata
 
 


Jaja, de ez persze csak szóbelin műxik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Na, szóbelizni utálok, pont emiatt a vörösödés miatt. Nem tudok összefüggően beszélni zavaromban. Pedig amúgy elég nagypofájú vagyok.
i.kata
 
 


Lányok, nagyon öszönöm a felvilágosítást!
Igazából nekem az a parám, hogy le fogjuk késni, ugyanis nekem az utóbbi időben a 12-13. napon volt ovulációm az LH tesztek és hőmérőzés szerint, az inszem pedig a 15. napon lesz. Persze az orvos biztosan jobban tudja a tüsző méretéből, hogy mikorra időzítsen.
Köszönöm a drukkokat, nagyon jól esik!
Szerintetek mennyi az esély, hogy az első inszem sikerül? Van köztetek olyan akinek elsőre sikerült?

Elza
elza74
 
 


Elza,
előfordulhat, hogy sikerül az első. Szívesen felteszem neked a táblázatunk babásrészét, abból látszik, kinek hányadik sikerült.
Kép
i.kata
 
 


Kata!
Hasonlítunk!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Elza!

Kép

dita75
 
 


Kata,
nagyon köszönöm! Ez azért bíztató, annyira reménykedünk, hogy elsőre sikerül nekünk is!

Dita,
köszönöm, nagyon kedves vagy! Nem olyan régen írogattam már a babaneten, egy másik topicban, de február végén rámtört az elkeseredés, kicsit befordultam, és nem volt lelkierőm a babatémáról csevegni.
Most van megint kapaszkodó, nagyon készülök az inszemre.

Lassan indulok haza a munkahelyemről. További szép délutánt mindenkinek! Mostmár majd ottnról írok.

Elza
elza74
 
 


Halihó!

Én is hazaértem, de még megyünk majd sétálni egy nagyot... :)

Lefujták a stimumat, mert a négynapos hétvége miatt nincs aki megnézzen UH-n. De utána hétfőn mehetek megnézetni a kórházba, és ha magától megnő, akkor lehet még belőle inszem. Új dobozt már nem kezdek, de még van egy adag maradék gonalom.... szerintetek azt még beadjam magamnak... :roll: Két adagtól (a tegnapival együtt) még nem leszek túlstimus, vagy hagyjam veszendőbe?

Kata: Szerintem nem vagyok szigorú tanár a puskázást illetően. Ha észreveszem elpakoltatom a táskába, de ennyi. Matekból puskázni elég nehéz egyébként is. Én arra törekszem, hogy oldaott legyen a hangulat az óráimon. Egyébként is nehéz tantárgy, ne utálják még azért is, mert a tanár egy mocsok... Viszont azt hiszem maximálisan igyekszem korrekt lenni. Egy ponton nem múlik jegy nálam, ha lehet összekaparom, de ha nem, akkor nincs mit tenni. Lehetőséget mindenki kap a javításra is, szinte korlátlanul. Viszont év végén szigorúan átlagolok. :) Tudják, hogy meg kell dolgozniuk a jegyért, és nem is háborognak ellene.
Nekem egyébként könnyű dolgom van, mert tényleg nagyon jó "gyerekanyaggal" dolgozunk. A mostani érettségizőim közül a próbaérettségin egy 4-es született, a többiek ötöst kaptak. Remélem élesben is hasonlót produkálnak! Ők az első csoportom, én nagyon izgulok értük... :)

Kérdezz egy tanárt a munkájáról, és le se lehet lőni.... :)

hofeherke
 
 


Szia Elza!

hofeherke
 
 


Mara: én matekból a képleteket nem mindig tudtam a fejembe verni! de tudtam, h melyiket kell használni és akkor már nyeregben voltam! a középsuliban imádtam a matekot, amit a fősulin az első félévben már sikerült megutálnom! és a félévek alatt egyre jobban! :twisted: az anyag és a tanár miatt is, és egyszerűen nem tudtam a fejembe verni, mert nem igazán értettem. :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara,
tetszik a hozzáállásod :lol:
Nekem gimiben általában a biosz és a kémia volt az, ahol 1 ponton múlt a jobb jegy. Na, akkor mindig nagyon utáltam a tanáromat, pedig amúgy egy nagyon jófej nő. Még apumat is tanította.
Én matek faktos voltam és kicsit megbántam, mert a tanárnak megvolt a 2 kedvence, és ha ők értettek mindent, akkor evidens, hogy továbbmegyünk...
amúgy matekból is lehet puskázni (szerintem :oops: ), pl. definíciók...
i.kata
 
 


Kata: Csak akkor, ha az ember lánya kérdez definíciót.... :) Én feladatcentrikus vagyok! És engem valószínűleg az a kettő kedvenc utálna, mert én azt szeretem, ha mindenki bólógat, hogy érti... vagy majdnem mindenki :roll:

Szerintetek beadjam azt az egy adag gonalt?

hofeherke
 
 


Én beadnám. Azt néztem a táblán, hogy majd hétfőn, amikor megtudnak nézni,akkor csak a 13. napon leszel, és neked amúgy is baromi hosszúak a ciklusaid, nem hiszem, hogy a 13. napnál előbb megnőnének. Most hány nappal az első szuri után volt az inszemed?
i.kata
 
 


Mara,
akkor én eddig mindig megszívtam a definíció kedvelő tanáraimmal. Nálunk minden dogában volt def. és tétel is.
i.kata
 
 


Szerdán kezdtem adni a multkor, és a köv hét utáni hét hétfőn volt az inszem.
Most tegnap adtam az elsőt, így keddre csúszott volna, ha ugyanolyan ütemben haladunk.
Ciklusom meg nincs. Azért olyan baromi hosszú, és rendszertelen, és azért nem tudom sosem, hogy mikorra várjam... :roll:

hofeherke
 
 


Akkor szerintem nyugodtan add be. Most jól értem, hogy kevesebb is a stimud? Ha eleve kevesebb szurit kapsz, akkor nem fognak olyan ütemben nőni a tüszőid. De nem vagyok nagy guru, magamnak tuti beadnám.
i.kata
 
 


Szóval. A multkor 6 szuri nem volt elég, mert nem nőttek meg eléggé a tüszők. Kellett még +2 szuri. Ezért megvettem egy másik kissebb doboz gonal f-et, de abból is megmaradt 2 adag. Abból beadtam tegnap egyet, de még van benne egy.... Az új dobozt amit erre a ciklusra szántak viszon nem kell megkezdenem, mert teljesen leállították ezt a hónapot, mert nem tudják a 10. nap körül nézni, hogy nem vagyok-e túlstimulálva, mert akkor lesz a négy napos hétvége. A kérdésem csak az volt, hogy azt az egy maradékot beadjam-e ma....

hofeherke
 
 


Mara,
értelek, de én beadnám.
i.kata
 
 


Áááá rosszul írtam. Már én sem tudom követni... :) Szóval mégsem állítják le a ciklust teljesen, mert 5.-én azért megnézik, hogy nem nőtt-e magától szép nagy tüszőm, amit meg tudnak repeszteni, hogy mégis legyen inszem ebben a ciklusban is.... Fúúúú. Tudtam, hogy bonyolult eset vagyok, de hogy ennyire!

hofeherke
 
 


OK....:) Akkor beadom.... :D

hofeherke
 
 


Kata: Miből írtsz Zh-t szerdán?

hofeherke
 
 


Bocs, hogy nem várom meg a választ, de az uram kitúrt... utána meg megyünk sétálni.... :) Pápá

hofeherke
 
 


Mara,
jó sétát Nektek!
Szerdán út- és közműépítésből írunk. Kicsit jobban érdekel, mint a környezetvédelem. Na nem vagyok környezetkárosító (legalábbis nem jobban, mint bárki más), de tanulni róla nem túl izgalmas.
i.kata
 
 


Megfőztem, kitakarítottam a konyhát és a nappalit.
Szuper csaj vagyok, mert háromfélét főztem, miközben takarítottam, és még közben filmet is néztem. :shock:
Most már mindennel kész vagyok, elégedett vagyok magammal. :lol: :lol: :lol:

Mara!
Én sejtettem, hogy aranyos tanárnéni vagy. Nagy szerencséd van a gyerekeiddel.
Velem már bajban lennél, a mai napig nem értek a matekhoz.
Az humán tárgyakban sokkal jobb voltam, és jó a nyelvérzékem is állítólag. Ezt nem csak apa mondta. :oops: :oops: :oops:

Fizika, kémia brrrrr..... :D

A tüszőméretemből nagyon szívesen átadok a részedre. Stimu nélkül is 34 mm-t sikerült produkálnom. :shock: :shock: :shock:

Zsuzskától kapok hajat, én adok tüszőméretet, micsoda cserebere folyik itt! :)

dita75
 
 


Dita: ügyi vagy!! hozzánk nem jönnél, elég ha csak kitakarítasz! :wink: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: Ide is, ide is!
Én ma sztrájkolok... ha már holnap dolgozni kell...

hofeherke
 
 


Inkább küldök manókat, mert egy kicsit elfáradtam.

Az ember előbb kivette a kezemből a gépet.
Gépkocsikat nézegetett. 10 milla felett vannak a teherautók, úgyhogy asszem meg kell nyernünk holnap a lottó 5-öst!

Megyek embernek vacsit felszolgálni, de még bekukkolok később.

dita75
 
 


Sziasztok csajok,

Öröm titeket olvasni, bent vagyok melóban, nagyon szar a kedvem és iszonyúan fáj a fejem és baromira szédülök,

Már nagyon várom az elkövetkező napokat, hogy lássam hol is tartok.

Dita, tegnap voltam fodrásznál, rengeteg hajat otthagytam, sebaj jövöhétre úgy annyi lesz megint.

Szerintetek ha hétfő helyett holnap tesztelek az gáz??


Üdv


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska: Szerintem nem gáz.... de mi ez a teszelési láz??? [/img]http://pet.site.hu/images/smiles/harhar.gif

hofeherke
 
 


Kép

hofeherke
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: