Új privát üzeneted érkezett!

Jujj a lényeget meg el sem meséltem...:)

Tegnap reggel kiszedtem a tusolóban lévő lefolyót és kitakaritottam.A fürdő közepén is van egy összefolyó, de azt nem birtam kiszedni, gondoltam hagyom a francba.
Este tusol a drágám és kiabál hogy menjek, mert baj van.
Rohanok be a fürdőbe és bokáig álltam a vizben.
Ő meg vigyorog, hogy bocsi elfelejtettem szólni...:P
Mivel a tusolólefolyó tök tiszta volt, sebesen ment le a viz, de ez a másik meg nem birta el, igy itt visszanyomta amit a párom tusolt...:)
Szedhettem szét az egésszet újra, plusz mindent kipakolni, hogy ne ázzon a szekrény, ruháskosár, stb....
Mire végeztem, teljesen átfagyott a lábam a vizbenállástól... brrr...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


opsz...

Bocsi a laptetőért...:)

Ki kéri??? :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na ténleg menek...
majd jövök...
Cupp....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Hajam kimosva, már csak száritanom kell....:)
Anyós hivott , hogy csak 10 körül ér haza, lehet még a Tesco is lesz ma.
Az előbb kimentem a kertbe és a lüke kutya a frissen elültetett virágmagokról lehúzta a védőhálót és kikaparta a virágládákat...grrrr....grrr.....grrr....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


MÉRT NINCS ITT SENKI???????????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na jó asszem menek mert én is függő leszek...vagy már vagyok????

ANYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM....... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Szia Tancsu, és mesélj, milyen asszonynak lenni????? :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Zsuzska, tudom , most nem olvasol, de azért mégis... Megérdemled az esélyt és harcolj is érte!! :!: :!:

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, mégis megkaptam ám a képeket! :D :D Nagyon aranyosak vagytok! :D :D Szép pár vagytok! :D
A babát hogy fogják hívni? Nekünk megkellett adni a vezetéknevet már fél éve, mikor bejelentkeztünk! :shock:

Kép
szilzi
 
 


Szió Szilzi....:)

Neked is jó reggelt..:)
Örülök hogy megvannak a képek, de majd postázok még párat, mert ez igy baromi lassú és bizonytalan..
Köszike a dicséretet....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na, majd jövök valamikor, most lesz ofő órám, de majd valamikor tényleg jövök. Mondjuk a mai nap általában az unokáimé, mint tudjátok, de szakítanom kell időt rátok is. :D

KépKép
benó
 
 


Nekünk is meg kellett adni előre a baba nevét.
A párom Sebő Roland.
Nekem a hivatalos nevem Sebő-Kovács Anikó Mariann, de a Mariannt sosem használtam...:P
A baba lehetett sima Sebő, vagy Sebő-Kovács is.
Én a sima Sebőt választottam.
A párom meg is lepődött, hogy a saját nevemet nem akarom a babának adni...mondtam hogy nem, mert én mint Sebő-Kovács egyszeri és megismételhetetlen vagyok.....:D :P :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szió Benó

Jó ofő órát..:)
Azt mindig imádtam, mert ott sosem kellett tanulni...:P
hihihihihihi

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Szerintem is nagyon megérdemled hiszen eleget szenvedtél már egy babáért...:)
Sose add fel a harcot és meglátod nyerni fogsz.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Te irtál utánnam , igy tied a laptetőm...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Köszike :D

Kép
szilzi
 
 


Jújjj....úúúúúgy izgulok...:)
Holnap délután 4D uh...legszivesebben már most elindulnék...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Azt elhiszem Tancsu! :D
Biztos nekem se fájt volna ma a felkelés ha 4D-s ultrahangra mehettem volna... De ami késik nem múlik :D :D Kérsz is képet, dvd-t róla?

Kép
szilzi
 
 


Szia Benó,

most láttam csak, hogy bekukkantottál! :D
Hát jó lenne, ha ide is picit betudnál nézni! :)

Kép
szilzi
 
 


Fizetős uh, 10 ezer ft, és benne van kb 20-25 perc mozizás, képek és végig veszik dvd-re is...:)
Már csak majd manótól függ, hogy mennyire lesz látványos, mit fog produkálni...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok, most gyorsan visszaolvasok, ha tudok.

KépKép
benó
 
 


Azt a Buckalakós DVD-t mi is kérjük ám!!!!!!!!
Zsuzsi, ne légy elkeseredve, biztosan menni fog, miért pakolnának ki? :?: :?: :?: :?: :?: :?: Annyi embernek megoldották meg, hogy legyen gyereke, Zsuzsi, légy szíves, bízzál benne, ne add fel! Ott van a Királyfi, akire végre rátaláltál, és aki melletted fog állni mindenben, ebben biztos vagyok!!!!!
Én most fogom lemondani a fogamzóképességi vizsgálatot, Szilzi, kedves, mert akkor pont ballagás lesz, és nem tudok elmenni. De leírom neked szívesen, hogy hogy állunk:
Április 30. de. 7 óra körül: vérvétel itt az sztk-ban
Május 5. negyed 11: kedves nőgyógyhoz visszamegyek az eredménnyel, és miost már akkor meg tudjuk állapítani a progeszteront meg ilyeneket
Utána még nem tudom, mi lesz, de jó lenne egy átjárhatósági vizsgálat, mert a védőnéni is arra gyanakszik nálam, főleg a sok felfázásos és gyulladásos betegség miatt, amik régen voltak nálam (és most is vannak, mint tudjuk.)

KépKép
benó
 
 


Sziasztok szajberbaratnoim es Buckalako! :D

Tegnap nem tudtam jonni mert a kollegam szabadsagon volt es en csinaltam az o munkajat is.Es meg holnap is jonni kell. :?
De most mar itt vagyok. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tegnap elmentünk anyuékkal kajálni, négyesben, ezzel ünnepeltük meg a Gyurika névnapját. És köszönjük szépen a köszöntéseket még egyszer!

KépKép
benó
 
 


Szia, Évi! :D Én is itt vagyok, most mondjuk mindjárt megyek, fel kell hívnom a fogamzóképességi vizsgálatot, hogy akkor az időpont sztornózva.

KépKép
benó
 
 


Zsuzska ha mar mulik akkor minden rendben lesz!Hidd el hogy lesz kisbabad! :D
Tudom hogy nem lesz egyszeru de nehogy feladd! :!: Mi itt vagyunk es segitunk neked! :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Jól beszélsz, szájberbarátnőm. :D

KépKép
benó
 
 


Most majd sietnem kell haza, mert gondoltam, megint ugyanolyan kaját csinálok a Gy.-nak, mint mindig, amikor semmi időm (párolt zöldség + sütőben felmelegíthető sparos gyorsfagyasztott husi). Egyébként az ajándékom a Gy.-nak elég karcsú volt, egy Sütés-főzés útközben c. könyvet vettem neki, mert ő nagyon szeret gázfőzőn meg tábortűznél sütni-főzni, gondolom, sejtettétek. Azért nem veszek neki semmit, mert minek, majd megveszi magának. A kajálós összeülés és egy süti volt az ajándék még a könyvön kívül.
Tancsu, szeretném, ha folyamatosan tájékoztatnál bennünket a hogylétedről és a milyenérzésedről. Buckalakó barátunk, te meg szedd össze magad, mert nagyon mérgesek lesznek rád a nénik!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: És ez komoly! És még hátra is ültetlek és egyest is kapsz! Na, jó, nem kapsz egyest, ha összeszeded magad gyorsan, és rugdosod szépen anyukádat!!!! :D :D :D :D :D
Tancsu, a Mrg nem a zöld fejű pofát jelentette valakinek a neve előtt? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Az poén!!!!! Mrg(reen) Nóra!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Mint a McDonalds' (vagy hogy is kell írni).

KépKép
benó
 
 


Suli is lesz holnap? Mondjuk én holnap pont nem dolgozom, majd vasárnap. :(
Évi kitartás, jövő héten így lesz négy teljes nap szabadod!! :D

Kép
szilzi
 
 


Ja, persze, azért nincs időm, mert itt száradok a gép előtt. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép
benó
 
 


Bocsi, de mi holnap BORTÚRÁRA megyünk!!!! Nem kell irigykedni, attól még gyerekem nem lesz!!!! :D :D :D :D :D Most viszont megyek és lemondom a vizsgálatot. Otthonról jelentkezem. Átadom a szót a stúdiónak. :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ma és holnap egész éjjel tudnék veletek beszélgetni, de a párom elvitte a számítógépet mert legénybúcsút tart és arról lesz zene! Jó mi? Két nap... Remélem azért élve hazaér..

Kép
szilzi
 
 


Benó, Te meg bortúrára mész! Csupa nagybetűvel! :D Én meg otthon fogok főzni, mosni, takarítani és még hasomló lélekvidító, felemelő dolgokat! :roll: Hát szerintem nekem sem lesz tőle gyerekem!!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Beno en utolag kivanok boldog nevnapot Gyurinak! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tancsu gratulalok hogy vegre elvesztetted a szuzesseged! :wink:
Mi van buckalakoval?Ma mar tobbet mozgolodik?Ha megszuletik es ilyen kis nyugis lesz mint most akkor arany eleted lesz! :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szilzi ugy orulok hogy megjottel!Mar hianyoztal! :D
Igen lesz szombaton suli. :?
A hugom 5.-en erettsegizik!Ugy izgulok hogy sikeruljon!Jobban mint a sajat erettsegimen!De jo hogy en mar tul vagyok ezen a hulyesegen.Ezert nem lennek 18 eves megint. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hova megy a parod legenybucsuzni? :?:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Es te hova mesz lanybucsuzni?Ugye nem akarod azt mondani hogy sehova? :?:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ideje lenne behoznom titeket!Nekem van a legkevesebb hsz-em szerintem. :?
Egyszer fenn maradok egesz ejszaka es irogatni fogok! :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Egyszer csinálhatnánk egy éjszakai partit, úgy, hogy mindenki itt van. Szájberbuli!!!!!!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Ez egy jo otlet! :D
Felteve hogy nem alszom be kozben! :D
Es senkinek nincs pe-je!Nem vennem a lekemre hogy miattam csusszon le valaki a babasodasrol! :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szilvásváradon lesz a buli. Én kerestem a szállást, ezért tudom, hogy tök jó hely :D Tudnak kinnt főzni, van nagy étkezője ahova beférnek ha szar idő lenne, de kinnt is van mindenféle pad. Szóval szerintem tök jó. Remélem jól érzik magukat, bár kicsit mindig féltem mikor ilyen fiú buli van. Nem féltékenység, hanem, hogy mennyit isznak stb.

Kép
szilzi
 
 


Húúú Évi, ha minden ilyet számba veszünk soha nem bulizunk együtt :D :D

Kép
szilzi
 
 


Azt olvastam az ujsagban hogy az etkezestol is fugg a baba neme.Tehet aki fiut akar annak kaloriadus reggelit kell ennie es muzlit is,aki lanyt annak nem szabad reggelizni.Akkor mostantol olyan reggeliket fogok csapni hogy csak na! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Én voltam "bulizni" szombaton Füreden, de akkora sz.... volt!!! Még tán sosem éreztem magam ilyen szarul ezen a szórakozóhelyen! :( Macho pub-nak hívják, elég sok estét eltöltöttem már ott, de most olyan szar zene volt és fáradt is voltam, nem is volt ott mindenki+olyat csalódtam a tesómba, hogy azóta sem tudtam senkinek elmondani. Még dolgozom fel az esetet, de majd megosztom veletek, semmi nagy dolog, de nekem fáj! :!: Egy szóval k... sz.... volt! :(
Ez két szó :D

Kép
szilzi
 
 


Hat mar csak van egy olyan nap a honapban amikor egyikunk se ovulal. :D :D :D
Na persze ekson utan is lehet bulizni! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sőőőt ha eksön után bulizunk, akkor nyugodt lélekkel ülhetünk a gép elé! :D "Mi mindent megtettünk" érzéssel! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szilzi ezt ismerem.En imadom a tesom de neha o is le tud gazolni engem. :? Tenyleg az tud a legrosszabbul esni amikor a tesodtol kapod a "pofont".Mondjuk szerencseje van velem mert konnyen megbocsatok.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Én is olvastam illetve hallottam ezeket a híreket! Állítólag azért esett vissza a fiúk száma, mert nem étkeznek a nők elég kalóriadúsan. Így aki fogyózik, annak is nagyobb esélye van lányra! Én az utóbbi két hónapban híztan kb öt kilót :oops: , amit jó lenne lefogyni, úgyhogy hajrá lányok! :D Évi majd összeházasítjuk Őket! :D

Kép
szilzi
 
 


Es raadasul a kedveseink nem tehetnek nekunk szemrehanyast mert a hazastarsi kotelesseg teljesitve,ok aludhatnak mi meg beszelgethetunk! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?