Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:44-kor.
Vendég
 


Nono!
Nekem a múlt heti vizsgálat után vérzett. Ez pénteken volt, és még szombaton is. A nyákdugó is utána ment el. Képzeld, ma én is megjártam a kórházat. Tök ciki volt. Kora délelőtt olyan erős fájás jött rám, hogy bepánikoltam. Beszélni alig tudtam. A férjem rohant haza Pestről, 20 perc alatt itt volt. Mire beértünk, újra csak a kis görcsölgetések voltak. Bő 1 ujjnyira van kinyílva a méhszáj, a baba feje beilleszkedett. Viszont a fájások nem votak nagyok, így az orvos azt mondta, hogy hazaenged. Szerinte megszülhetek akár éjszaka is, de kihúzhatom 1 hétig is. Most csak épphogy véreztem a vizsgálat után, nem úgy, mint múlt héten. Görcsök továbbra is vannak, meg a derekam is fáj. Ezek után, majd nem merek szólni, félni fogok,hogy megint potyára megyünk be.
emma2008
 
 


[quote="gabo001"][ írta:gabo001b]Szőlő! Jé! ennyi nst-d lesz jövő héten? Kíváncsi leszek nekem mit mond holnap a dokim (nst lesz + szerintem néz már egy méhszájat is, most hogy fájdogálok néha) Neked hogyhogy ilyen gyakran kell menni? Ez nálunk asszem csak a túlhordás esetén van, hogy naponta vagy két naponta kell menni.


38. héttől heti 2x kell menni, és mivel a jövő hét ott is "csonka", ezért hétfő-szrdán megyek. De csütörtökön meg már betöltöm a 40. hetet, és onnantól elvileg naponta kellene menni, de az ünnep meg a hétvége miatt csak péntek-vasárnap lesz 1-1 óra ügyelet, amikor csinálnak CTG-t. Így lett a péntek-vasárnap, meg aztán utána hétfőtől mindn nap HA még mindig nem akaródzik a kis szarosnak elindulni kifelé :)

Kép Kép
szõlõ
 
 

 
 

Nono: altatásos császárrol csak picit beszéltünk, hisz elméletileg nekem nem az lesz. Annyit mondott a doktornő, hogy ha nem hat a spinális valamiért (ilyennel még nem találkozott), akkor altatnak. Többet nem tudok sajnos mondani róla. De úgy látom, ha jól látom, hogy jól begyorsultak -végre- nálad is a dolgok! Végülis egy napra vagyunk kiírva... :wink: Jó, én "csalok" kicsit... :wink:

Emma, ha valamit érel, sztem inkább menjetek be, minthogy otthon megszülj! Szerintem senki nem fog emiatt csúnyán nézni Rád!

ercsi_3
 
 


köszike a segitséget m.kinek:) rem.sikerült jól bemásolni ha nem este megprobálom újra.
Vendég
 


na mégse:(
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:45-kor.
Vendég
 


Emma, nekem is volt potyaköröm vasárnap, de nekem a szülésznő azt mondta ha BÁRMI kétség van inkább menjek be. Ne törődjek vele ha hazaküldenek, úgyhogy én ehhez tartom magam. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Nono!
Pont ez az, amit írtál. Ha nem kéne emiatt a férjemnek hazarohannia az irodából, amikor rengeteg dolga van, akkor nem izgatnám magam. Egyedül meg nem merek vezetni ilyenkor, mert tényleg annyira fájt. Csa az orvos engem annyira megijesztett azzal, hogy mivel 4. ne várjak, ne méregessem az időt, azonnal induljak, hogy bepánikoltam. A fájdalomtól rettenetes hányingerem is lett, meg a hideg rázott. Persze jól megijedtem,hogy úristen ezt hogy fogom bírni, előjöttek a szülési fájdalomró az emlékek. Meg is könnyebbültem,hogy akkor mégsem szülök. Kinyomtatták viszont a kórházban a laboreredményem, a strepto negatív lett. :lol: A te fájásaid nem semmik, itt hamarosan baba lesz! A fájásoktól az 1 ujjnyi hamar több lesz!
emma2008
 
 


Szőlő!
Velem is nagyon rendesek voltak a kórházban. Még gondolkodtak is rajta, hogy hazaengedjenek-e. De én mondtam,hogy nem maradok, ha nem muszáj. Itt tényleg csak a férjem potya körét sajnáltam. Érdekes,hogy a derekam hogy fáj. Nektek nem fáj?
emma2008
 
 


Lekri!
SZerintem rossz a kódod. Az én vonalzómnál a középső kódot kellett bemásolni. Esetleg próbáld meg azt. Ott is többféle vonalzó közül lehet választani.
emma2008
 
 


Szőlő!
Neked mondták, hogy már beilleszkedett a baba feje?
emma2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:45-kor.
Vendég
 


Emma, így konkrétan nem... Egy hete még mondta a doki hogy lejjebb kell majd jönnie a fejének, sejtem ez azt jelenti hog még nem illeszkedett be. Azóta csak a vasárnap esti ügyeletes vizsgálat volt, ott nem jött szóba ilyesmi, ott a magzatvízzel voltrunk elfoglalva.

Kép Kép
szõlõ
 
 


csajok, nekem 2 napja annyira fáj a nyakam/tarkóm... Szerintem kicsit sokat laptopoztam mostanában az ágyban mindenféle egész érdekes pózban és a fejem folyton nyakból tartom és most rendesen izomlázam van :lol: Ilyenre is csak én lehetek képes basszus...

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:46-kor.
Vendég
 


Nono egyébknt a fájásgörbém nekem sem volt még ilyen mint most. bár sztem a tiédhez képest lájtos, mert én semmit nem éreztem szinte...

Kép

Kép Kép
szõlõ
 
 


Nono :o Hétvégén szerintem már babázol

Kép Kép
szõlõ
 
 


Nono - Hajrá :) :)

Szőlő - Szép kis görbe .. én sosem produkáltam ilyet :lol: :lol: :lol:
Viszont a szoptatásnál megérezhettem, hogy milyen a szülési fájdalom .. ott volt 1-2 keményebb fájás :) Azt mondják az hasonló ..
Van bennem egy kis hiányérzet emiatt :roll: :roll: :roll:

Alízom ma mérlegelt és 3340 gramm :)

2790-nel hoztuk haza, így már 550 grammot hízott 2,5 hét alatt - ami csodás :) (legalábbis ilyen pici súlynál 150 gramm/hetet szoktak ideálisnak mondani)
Örülök, hogy ilyen hamar meghaladta a születési súlyát (3000 gramm) :D :D

Kép a 3 hetes Hercegnőnkről:


Kép

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:46-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:46-kor.
Vendég
 


[quote="nono26"]s írta:nono26zösszenet! Alíz csodaszép! Mindig eszembe jut mikor írod h mennyi a súlya h atyám, az enyém már most 3700......Szonja volt ilyen kis csöpp..fura is lesz most egy giga-baba! :)

Köszönjük :)
Bizony, nem vagyunk valami nagy babák .. de szépen gyarapodunk ;)

Amúgy barátnőmnek 4 kg fölé jósolták a lányát már a 39. héten ..
Aztán 40+2-re szült, és 3500 grammos cukor kiscsajt :)
Meglátjuk, te babád végül mennyivel bújik elő :) ;) Na meg hogy mikor .. :D :D

Kép
szösszenet
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:47-kor.
Vendég
 


Nono: hajrá, drukkolok! :wink:

Emma: köszönöm a könyv-infot, így már megtaláltam :)

Fájásgörbém amúgy olyan alföld-jellegű volt, tyű, ez azért nem lehet semmi, Nono és Szőlő! :shock:

Szösz: naggggyon édes a 3 hetes hercegnő :D De jó, hogy tettél fel képeket róla :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Nono, nekem a szülésznő szokta megnézni, de ő a fájásgörbét nem is nézi sose csak a szívhangot. A CTG-s csaj mondja mindig hogy aktív a méhtevékenységem. Egyébként tökmindegy miért ilyen, mert a tény tény: külső méhszáj van csak nyitva még, szóval egyelőre nem úgy tűnik hogy most fogunk szülni.

Szössz, az a pizsi nagyon cuki :D Alíz meg még mndig gyönyörű, főleg a 2. kép hiheteteln aranyos, bár azért az se semmi ahogy Apura néz :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:47-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Ma reggel 9kor (császárral) megszülettek Kamilla ikrei! Márk 2700gram és 53 cm, Nóra 3000gram és 54cm!
Gratula nekik!

Közben minket meg 2 nap után hazaengedtek, szóval már itthon vagyunk Benivel! Épp szopizik... :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


emma ez nekem nem megy:) na majd még probálkozom hátha beletrafálok 1x:) nekem még 5hetem van:)
Vendég
 


zorróné! Gratulálok!!!!

Kamilla!!! Neked is gratulálok!!!!! Szép súllyal jöttek!! :D



énisénisénisénisénis...
Vendég
 


felkelt a lánykám....megyek megnézem..majd jövök még este!
Vendég
 


Sziaaaa Zorróné :D De jó hogy már otthon vagytok, nem semmi :)

Jaj én már nagyon vártam Kamilláékról is a híreket, köszi.

Nagy nagy gratula nekik is! Szép súlyú és méretű babák, tök jó!

Tőleg meg majd kérünk ám képeket! :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Kamilláéknak Gratulálok!!! :)

Zorroné - Szuper, hogy már otthon!! :)

Jajj .. Alíz ébred ..

Kép
szösszenet
 
 


Klarka! Hajrá Attinak, hisz Dávidnak nagyon nagy szüksége lesz a focicsapatába egy jó csatárra!!!

Lányok!
Korban hozám illő lányokat keresek:)
Jelige: Az utolsó szamuráj

















Kép Kép

Kép
marjan78
 
 


Marjan, nagyon édes! :D Micsoda pofát vág, hihetetlenek ezek a babák!

(Én azrét csodálkozom ám ennyire rá mindenre, mert a környezetemben egyetlen egy baba sincs és nem is volt sose! Életemben nem fogtam babát a kezemben és a többi, szóval nekem minden grimasz és kakispelus teljesen új dolog lesz :D )

Kép Kép
szõlõ
 
 


Marjan - Nagyon édes a kissrác!!!

Szőlő - Megértelek! Ilyen picike babákat én sem fogtam, és a családban Alíz az első csemete :D (mármint mint unoka.. vagy ilyesmi)
Nekem mikor megszületett, az volt a legdöbbenetesebb, hogy "atyaég, miylen picike" :D :D :D

Kép
szösszenet
 
 


Szössz, szerintem nekem ez az élmény kimarad, Mazsi nem lesz pici baba ez szinte tuti. :) Egy hete saccolták 3200 grammra. Ahogy állunk még legalább egy hetet tuti bentlakásos lesz, örülök ha 4 kiló alatt marad... :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


Csajok! Help!

Tudjátok, én nem igazán fejek (vagyis sehogysem :lol:), nah .. és holnapra viszont lehet fejnék egy kis tejcit Alíznak, mert megyek körmöshöz :oops: :lol: :lol:
Cumisüvegbe tudom önteni a "fejőből"? És azt simán tárolni 1 napot a hűtőben? Mert ilyen kimondott anyatejtároló eszközeim nincsenek ..

Kép
szösszenet
 
 


Szőlő - meglátod, az is milyen picike!!!! Alíz is 3 kg volt, ami nem picic .. normális .. mégis olyan Csöppnek láttam .. nem hittem el, hogy ekkora fejecske létezhet :lol: :lol: :lol:
(aztán lehet, ez csak nekem volt olyan hihetetlen .. kíváncsi leszek, neked mi lesz az első benyomás :D)

Kép
szösszenet
 
 


Szöszke,
Gratulálok a jó súlyhoz! Látod, nem kell elkenődni! Ügyik vagytok!
Hát, nekem is fájt az elején a szopiztatásnál a mellem (jó sebes volt), sziszegtem rendesen amikor rácuppant, de a szülési fájdalom durvább! Szorozd be párszor :cry: :cry: :cry:

Emi,
kösz az infót. Kiváncsi lennék, hogy akik ezt nem tudják és vakuznak, tényleg történi-e baj.

Marjan,
Nagyon helyes baba!

Kamilla,
Sok boldogságot és örömöt kívánok!

Zorróné,
Üdv. űjra itt!

Nono,
Hajrá, ez már biztató!

Kiscica,
Megtudnád mondani a szobatársad pontos nevét vagy valami elérhetőségét is (akár priviben), mert szeretném vele felevenni a kapcsolatot. (Jót dumáltam vele.) Igen, az én szobatársam a szülés közben annyira erőlködött, hogy több hajszálere elpattant, még a hátán is szegénynek.

Baba,
A Ti babátok is tele van pattanással? Jól átpasszolom neki az enyémeket...

Kép
1bambi
 
 


Én tudom :lol: :lol: Valami olyasmi hogy "úristen ez a fej hogy fért ki ott" :lol: :lol: Viccelek csak. :) De már mot is szoktam nézegetni hogy 97 mm baszki.... :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="1bambi"]I írta:1bambigen, az én szobatársam a szülés közben annyira erőlködött, hogy több hajszálere elpattant, még a hátán is szegénynek.


:o :o :shock: :shock: Jesszusom....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Bambi - Nem, én nem a cici-fájdalomra gondolok.
Nektek eleinte nem fájt iszonyatosan a méhetek szoptatás közben? Mert nekem nagyon durván .. mint egy extra erős mensi görcs ...
Nah .. arra értettem ..

Szőlő - Nehogy megijedj .. :) Neked nem pattan semmi .. max. hipp-hopp kipattan a kis Mazsi :D

Kép
szösszenet
 
 


Lituka. ment pü.
de megtaláltam a dobozának a képét, amit a húsvét előtti szombaton fel is raktam a fórumra egy hozzászolásomban (nem tudom hányadik oldal)
Kép

Kép
1bambi
 
 


Ez milyen öv? Ilyen fogyi cucc?
Nekem is van itthon vmi fogyi-övem .. egyszer nem volt rajtam, egyik nap viszont kipróbáltam .. egész jól szorít :D csak iszonyat meleg ..

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi,
voltak méh összehuzódások utólag szopi alatt, de nekem annyira nem voltak erősek. éreztem őket, de simán elviselhető volt.
ezzel szemben szülés közben végig a zuhany alatt egy mosdóban támaszkodtam, amit csodák csodájára nem sikerült lebontanom a végére a fájások alatt, pedig mindent megtettem ennek érdekében.
(A párom utólag bevallotta, hogy ő is izgult ezen is, hogy mi lesz ha kitépem a falból...)

Kép
1bambi
 
 


igen, én ezt vettem a "csoda bugyi" helyett, hogy a hasamat segítsen összehúzni.
lituka kérdezte...
szerintem tök jól összehúzza a hasat, bár szerencsére rajtam csak kb. 3x volt, mert nem kellett.
amúgy igen, neoprén anyaga miatt izzaszt is egy kicsit, de elviselhető.

Kép
1bambi
 
 


Kamillának gratula az ikrekhez!

Szösszenet, Marjan! Édesek a Picurok!!!

Szőlő! Az hogy egy hét túlhordás után befektetnek, az mit jelent, meg is indítják???

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


[quote="szösszenet"][ írta:szösszenetcolor=darkblue]
Szőlő - Nehogy megijedj .. :) Neked nem pattan semmi .. max. hipp-hopp kipattan a kis Mazsi :D[/color]


Késő :lol:

Nekem Anyu egyébként mindig azt mondja hogy mivel sportoltam könnyen fogok szülni.... Bár ilyen egyszerű lenne a recept. :D Ő tljesen komoly volt, 1 tolófájásra kitolt mindkettőnket, engem farral! :o Bércsak ez is öröklödne...

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="szőlő"] írta:szőlő
[quote="szösszenet"][ írta:szösszenetcolor=darkblue]
Szőlő - Nehogy megijedj .. :) Neked nem pattan semmi .. max. hipp-hopp kipattan a kis Mazsi :D[/color]


Késő :lol:

Sejtettem, hogy már beszartál :lol: :lol: :lol: :lol:
(én is ugyanígy éreznék, az fix)
De tuti anyud génjeit örökölted, és hamar kint lesz Mazsi .. én érzem, nem lesz nehéz szülésed!
CSak mikor már?? Úgy izgulok!!!

Kép
szösszenet
 
 


Nono!
Mikor hazajövünk, talán pár napot itthon tud lenni a férjem. De az ő munkája ezt nem nagyon engedi meg, 1 hetet biztos nem tud.
Elment a nyákdugód, ilyen nagy fájások mellett, szerintem kezdődhet a visszaszámlálás.

Szőlő!
Én is így voltam az első babával. Tényleg nagyon picik, még nem tudják magukat tartani ezért még törékenyebbek. De hamar bele lehet jönni!
emma2008
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?