Új privát üzeneted érkezett!

Felteszem a gombát!

Kép
muzsuzska
 
 


Laptető!!!! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


A 60. oldalon Laptetőőőőőő!

A gombámon a fele föld is rajta volt, na de már fől!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Már én is felhasználó vagyok!! :oops:
Na de jövő héten délelőttős leszek és bepótolom!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


TANCSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Megjött a leveled a képekkel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eddig az éterben keringett!!!!

Aranyossak voltatok és mosoly is volt!

Buckalakó is édes!

A hajad is jó volt! A párod meg tiszta vigyori!

Mégegyszer millió pusszi és gratula!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Szilzi

Jó hogy újra itt vagy köztünk..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jelentem kaja a sütőben...:)

Zsuzska:örülök hogy megvannak a képek..:D
Olaj minek kell a fejedre???Miről maradtam le???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Közben a kimosott télikabátokat is elpakoltam egy pár hónapra...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Kérem tőled is priviben a cimed, mert van egy rakat kép amit elszeretnék küldeni nektek, de a neten nagyon lassú.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó, Évi bárhová elmegyek veletek! :D Persze Mindenkivel!!! De mi annyiból szerencsésebbek vagyunk, hogy Pesten ill. a közelében vagyunk!
Ha már Füreden leszek, akkor féluton leszek Pest és Mohács között. De Tancsu ne félj a párom eredetileg salgótarjáni, tehát arra is fogok járni. Flóra Te pedig egyszerűen költözz közelebb! :D Ha nem, akkor hozzád mindig több napra megyünk! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Engem aeég ha a kórházban meglátogattok és akkor személyesen köszönthetitek Buckalakót...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na drágáim nekem lassan készülnöm kell, irány majd a torna.Aztán nézelődök egy kicsit, akarok venni még egy melegitőnacit, meg találtam egy boltot, ahol eddig nem jártam és a kirakatban szép babaruhák voltak...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Délután benézelk majd..:)
Addig is legyetek jók....ha tudtok...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mesélek egy kicsit Füredről...
Nagyon jó volt otthon, szerintem nagyon hamar vissza fogok szokni, mert ugye ha születik a babánk, akkor költözök vissza! Húú, de várom. A babát, költözést, mindent.
Füreden a cseresznyefánk már elvirágzott és már látszik a cseresznye. Szerintem mire az esküvőnk lesz, már le is érik. A Balaton éled és még mindig egy csoda. Vasárnap du voltunk görkorizni és akkorát estem, hogy kb két percig nem hittem benne, hogy valaha felállok még! :? A térdem lila illetve fekete, a könyököm sebes és szinte mindenhol lila :? Lehet, hogy mostanában inkább már egy kicsit óvatosabb leszek! :)
Voltam próbakontyoltatni, majd próbálok fotót csatolni. Voltunk a papnál, de olyan szigorúan és keményen veszi a dolgokat, hogy az én drágám lassan ha templomot lát futásnak ered. :( Elég régies a mi papunk és öreg is, de nem engedné ki a kezéből a dolgokat. Remélem a párom az esküvőig még kitart..

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, mikorra vagy kiírva?

Kép
szilzi
 
 


Nálam be volt állítva a szűrő a freemailban, eért nem engedte be a levelet!
Tancsu a hajam 3 naponta zsírosbödön azért kenegetem, a zsíroshajra vett sampontól még zsírossabb lett!

Egy próbát megér!!

Nem szeretem a papokat! :oops: Tudom el fogok kárhozni! Vagy máglyán égetnek el mint egy igazi boszit!
Szilvi! Gyerekkoromban mindig Tihanyba nyaraltam, anyumék a mai napig ott kikapcsolodnak! Apám két hétre beköltözik a belső tóra és egy mázsa hal nélkül ki se lehet csalni!

Hal a horoszkopom, de annyi halat ettem,hogy még jó hogy nem lettem sellő vagy nem nőttek pikkelyeim!

Na pusszancs mindenkinek mert az olajat valahogy le kell mosnom, és van 20 percem indulásig ! Benó kb éjjfél mire ágyba jutunk munka után! Egy kis tv kajálás zuhany!

Gyurikának boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem holnap reggel még be tudok jelentkezni, de legközelebb vasárnap este jövök!!

Hiányozni fogtok!!!!!!!!!!!!! Jók legyetek vigyázzatok magatokra!!!
Sziasztok!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Muzsuzska, nekem fodrász az unokatesóm, Ő mindig azt mondta, hogy nem szabad ezeket a samponokat megvenni, mert méginkább ingerlik a fejbőrt azáltal, hogy szárítani akarják. Normál hajra való a legjobb, állítólag!

Kép
szilzi
 
 


Amúgy ez az unokatesóm, aki terhes. Júli 15-re van kiírva, de akkora pocakja van, mintha holnap szülne :) :shock: Tesómnak egyik gyereknél sem volt ekkora. És most már olyan jó fej vagyok :D , hogy amellett, hogy rohadtul irigylem :( , nagyon tudok vele örülni :D . És ezt a Csepke (baba leendő neve) annyira érzi, hogy megrugdosta a kezem!!! :D :D :D Olyan jó volt! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Itt vagyok, csak nem tudok írni.

KépKép
benó
 
 


Jó lehetett a kézrugdosás, Szilzi! :D

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi, holnap jó utat nektek, és reméljük, minden rendben lesz a rokonokkal! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nagyon jó volt a kézrugi! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Benó, most arról lemaradtam, hogy miben maradtatok a Gy-vel, vizsgálat ügyileg??? Azt ugye tudom, hogy Te hormon ügyileg rendben vagy, aminek én azért örülök :)

Kép
szilzi
 
 


Évi, Te pedig mehetsz a vérvételre! :( Szerettem volna arra visszajönni, hogy kismamivá váltál a távollétem alatt! Két napja végigforgattam a fórumot és megnéztem a vonalzódat. :( Az élet tényleg nem fair, de legalább a párod már nem utasítja el a vizsgálatokat! Ez is jó, nem? :wink:

Kép
szilzi
 
 


Hát Csajok, mikor én vagyok itt tényleg mindenki felszívódik :(

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok lányok! Kicsit beugrottam hozzátok. Most jöttem haza. Na ,azért már ettem is.

Kép
flóra 11
 
 


Benó, Gyurikának boldog névnapot! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska a bigyókat patikában vettem.

Kép
flóra 11
 
 


Te Zsuzska, boszi létedre még gombát is kotyvasztasz! :shock: Veszélyes vagy! :D

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi,örülök, hogy újra itt vagy és hogy jól őrezted magad otthon. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Lányok,tegnap sok mindent áttanulmányoztam. Most egészen más képet kaptam a peteérésről. Én eddig azt hittem,hogy a peteérés a ciklus közepén van.Hát képzeljétek el, hogy nem!

A menses első napjától a peteérésig tartó idő az változó lehet,egyénenként is és havonta is. Néha rövidebb, néha hosszabb. Egy stabil dolog van, a peteéréstől a köv.menzes első napjáig MINDIG 14 nap telik el.

Kép
flóra 11
 
 


Ha már ezt tudjuk,akkorebből következik,hogy az jár jól, akinek normális, vagy kicsit hosszabb a ciklusa,mert akkor lehet peteérése. A túl rövid ciklusban nem érik be a pete. Mivel most már tudjuk, hogy az az idő rövidül,ami a peteérésre van szánva, a ciklus első fele. A második fele,ahogy mondom,mindig 14 nap.

Kép
flóra 11
 
 


Nem tudom elég érthetően írtam-e le a magyarázatot.

Vagyis a ciklus első fele a változó a második fele az állandó 14 nap.

Kép
flóra 11
 
 


Szia, én itt vagyok, csak mosogatok, takarítok meg ilyenek. Köszönöm a névnapi üdvözlést a donor nevében is! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


A hosszú ciklusban teherbe lehet esni, akkor van peteérés, csak nehezebb megállapítani, hogy mikor.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok,
Benó, én is boldog névnapot kívánok a leendő Gyuri apunak! :D
Jó takarítást! :?
Flóra, akkor nekem elvileg jó, hogy hosszú a ciklusom, de sajnos nem mindig ugyanannyi napra jön meg...Akkor most mi a megoldás?

Kép
szilzi
 
 


Ma rajtam van az esküvői cipőm egész nap! Azt kell, hogy mondjam, nem valami kényelmes. Mennyi idő kell, hogy betörjön, szerintetek?

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, drága,örülök, hogy itt vagy.ne aggódj,mindent ki fogunk számítani,de most bocsika,elkell menne.
Szülői értekezletre megyek a fiaimnak a gimibe. Majd jövök,oké?

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok..:)

Megjöttem jól elfáradva a tornától.
Utánna mentem vásárolni is, vettem egy tök ari kis nyári felsőt...bőven fér benne a hasam, mégis utánna is fogom tudni majd hordani..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Megvan a cimed, köszike.
Jövőhéten postázok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


itt vok
A cipő jó kérdés, nekem tönkretette a lábam a cipő, bár nem törtem be előtte, fel se vettem egyszer se.

KépKép
benó
 
 


Szerintem minimum 4-5 alkalommal fel kell venned ahoz, hogy kibird benne az egész lagzit

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Gyurikának mi is boldog névnapot kivánunk..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu,

elküldtem a címem, köszönöm előre is a képeket!

Tök jó, hogy most van ilyen aranyos pocakos :) A mostani divat nagyon kedvez a kismamiknak :)

Kép
szilzi
 
 


Szilzi

Szeptember 2-re vagyok kiirva, de szerintem tuti hamarabb jön majd....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


köszönjük :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Már van 1-2 felsőm amit anya vett, de azok olyanok, hogy mell alatt bővülő és lenge az alja.Amit most vettem az ugyanez, csak csipőtájékon van benne megkötő és az nekem pont a pocim alá esik most.
Igy nem lebeg, nem fújja a szél, szb...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Egyébként megint sikerült egy baromi finom rakottkrumplit összehoznom, rengeteg tejföllel......bocsi az öndicséretért...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


szb=stb....csak már nem tok irni....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na a lényeget meg nem is irtam le...:)

Ma éppen indultam, amikor jött a postás és a kezembe adta az anyakönyvi kivonatunkat!!!!!
Holnap intézem a személyit, stb...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?