Új privát üzeneted érkezett!

Dita: Rozsos, csak hát a gépelés még mindíg nem megy.... Majd küldök fényképet...:)

hofeherke
 
 


Kép

dita75
 
 


Sziasztok,

indulok suliba, meg előtte butikba, apa azt mondta, hogy benézhetek, de csak nézzek és ne vásároljak :lol: :lol: (mindezt az ő bankkártyájával intézem :wink: )
Ma hívtam az itteni nőgyógyit és intéztem magamnak 30-ra időpontot a Kaáliba kellő összes nőgyógyászati vizsgálatra.Nagyon megörültem, hogy ilyen gyorsan kaptam időpontot, már csak a HIV és Hepatitis vizsgálatokat kell intézni.
Jók legyetek, menetm, este leszek:

puszi

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Kata!

A 0 perces 7,34 a 120 perces 83,04 volt. Kaális dokimmal beszéltem róla.

Monic!

Ügyes vagy a vizsgálatokkal! Alaposan nézz körül a butikban apa hitelkártyájával :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Monic: Kép

hofeherke
 
 


Tudtam, Mara, neked akartam még írni, hogy sajnálom, hogy megjött! :cry: De a tesztes sztori nagyon ott van :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Na, felhívtam ezt a számot, amit Kata adott, de simán elhajtottak azzal, hogy beszéljem meg az orvosommal :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: Én elfogadom, hogy ez történt. Mondjuk egy havi fizum árát tudtam volna másra is költeni... de jó helyre ment így is.... viszont ez a második már hátha sikerül. Most legalább nem a 110. napon kezdjük a stimut. :roll:

hofeherke
 
 


Munkaidő vége előtt nem túl segítőkészek úgy tűnik...

hofeherke
 
 


Mara, ez a beszéd, majd a második sikerül!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Elment végre a könyvvizsgáló, és májusban sajnos 2x is jön. :?

Kata!

Igen, nekem szó nélkül felírta a gyógyszert a háziorvos. Ez érdekes amit a határértékről mondtak Neked a telefonba, mert igaz csak pár helyen találtam referenciaértéket feltüntetve, de a 120 perces terhelésnél kb. 22-29 értéket tartottak mindenhol normálisnak. Nem bánnám, ha a telefonos dokinéni igazat mondana, mert akkor lehet, hogy az én 6,5x értékem nem is annyira rossz... :roll:

Mara!

Sajnálom a pirit :cry: :cry: :cry:

Dita!

Jók a képek! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi,
akkor nem lettünk okosabbak sajnos :cry:
És a kaális dokid mit mondott az eredményedre?
i.kata
 
 


Azt, hogy az inzulinom tökéletesen ellátja a feladatát, és semmi tennivaló nincs vele. Azt is mondta, hogy a terhességhez csak a cukor fontos, és az teljesen rendben van. Most légy okos Domokos :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


na helloka itthonról jelentkezem
tök furi
főleg hogy nincs egerenytű!

Mindjárt nézem a doksimban az inzulinomat.

dita75
 
 


Évi!

Hát igen, ha mindenki mást mond, hogy döntsük el, hogy mi legyen??? :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


enyim cukkero bite szerintem teljesen más mint a tiétek:

éhgyomri : 5.4 nmol/l
6o perces: 5,8
12o p: 4,1

:shock:

akkor ez most mi ez?

dita75
 
 


Dita! Üdv az otthon is netezők világában!

Ez az IR és vércukor tényleg nehéz dió! Szerintem az orvosok sincsenek teljesen egy állásponton.... :roll:

hofeherke
 
 


Dita, ez csak az éhgyomri és a terheléses cukor, nem inzulin. Viszont annak tökéletes :wink:

Némó, tök igazad van :roll: Ráadásul ők orvosok, mi nem, mégis mi döntsük el, hogy kire hallgassunk???

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
de akkor neked is aztmondta a dokid, amit nekem a dokinő a telefonban. Ha már 2 doki egyet mond, akkor nagy baj nem lehet.Akkor lehet, hogy Némóka fölöslegesen szeded a bogyókat, nem?

Dita, a cukrod teljesen rendben van.
i.kata
 
 


a lap Topi-macimon még nincsenek képek..... :cry: :cry:
egy kicsit elveszettnek és szürkének érzem magam emiatt. :lol: :lol:

most akkor ezek milyen értékek lehetnek?
ja! szerintem glükóz, és nekem ir-t nem is néztek.
egyszer néztek inzulint a 3. napi vv-nél,
arra nem mondott semmit a doki,

Ha Csibi is rossz IR mellett megbabásodott akkor van értelme emiatt izgulni?

:?:

dita75
 
 


Da Czinkinek hasonló volt, mint nekem, szóval lehet, hogy az is jó volt akkor, nem?
i.kata
 
 


mire megírom a nyamvadt üzimet már rég válaszoltatok ..... :oops:

még szoknom kell a laptopit. :lol:

dita75
 
 


Dita, mondom, sztem cukorértékek ezek.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


okés Évi vettem, csak egy kicsit le vagyok lassulva azúj szörnyülettel.... :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


hoppá anyócámnak még el sem dicsekedtem a nettel, írok is neki egy üzit.
aztán macskázom egy kicsit, olyan édik lettek a kis szarosok, mint három szőrcsomó. :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Mara: sajnálom :-( szerintem Clostit lehet 1. v. 2. v. 3. v. 5 napon kezdeni...

Dita: Te kis telhetetlen, 3 pirospont nem elég? :lol:

Csajok, a másik topikban, ahova írogatok, most lett babás egy csajszi kb. olyan inzulineredménnyel, mint Csibus :wink:

Nekem kódokkal vannak hülye sztorijaim :lol: eccer jöttem haza, elvarázsolva és megálltam a kaputelefon előtt, és elkezdtem vadul beütni a kódot, de az Istennek sem engedett be. Fura volt, hogy kiírta a számokat :shock: pár perc kellett, míg leesett, hogy a lakásszámot be sem ütöttem :lol:
Ma meg elmentem az új kártyámért az OTP-be. Természetesen kellett a régi PIN kódja, amit természetesen nem tudtam. Sétálétam 1 kört, eszembejutott, visszamentem, beütöttem és az volt!!! :lol:
A másik, hogy a DM-ben fizettem kártyával, és 100 méterrel és 5 perccel később a gyógyszertárban már nem tudtam, mert nem jutott eszembe a kód. :lol:

Na, megyek kómázni, kiütött az Utro :?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: Donal-f-et kell szúrnom, de Viki már megmondta a tutit... :) Holnap hívom is az aszisztenst, hogy elkezdtem szúrni magam, és számolja ki mikor kell mennem UH-ra. Nem mintha magamtól nem tudnám, de nekik is kell azért róla info... :)

A kódok nálam jól bevésődnek. Pl átvettem a kaputelefon kódját, de mire hazaértem elhagytam... :) Csodák csodájára emlékeztem rá... :)

hofeherke
 
 


én tudtam a kapukódunkat, csak valószinüleg azt felejtettem el hol lakunk.
hát az király stori volt, most hogy igy a szemem előtt van, mindjárt bepisilek a röhögéstől.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Mi az? Eltűntetek így hírtelen? Nem vagyok egy napig, és 6 oldalt kell visszaolvasnom, de ha megjelenek leáll a beszélgetés.... :( Tudom...tudom.... Biztosan én bomlasztom a társaságot... Kép

hofeherke
 
 


Mara!
Már itt vagyok.
Elmesélem a kapukódos storymat.
Még két évvel ezelőtt panelben laktunk, volt két macsekom és egy kiskutyám. levittem a kutyut sétálni és jött velünk a macsek is, de nem merte kidugni az orrát, csak az ajtóból nézett minket. Hátul mentek ki lakók, a huzat meg rávágta az ajtót szegény Feri cicámra. Nem volt nálam kulcs, rohantam a kódos felére a háznak, nyomom azt a rohadt kódot, nem nyílik, mégegyszer nyomom, nem nyilik,... már olyan ideges voltam,,,, mert közben hallottam ahogy ordít torkaszakadtából a macs. Végül leszólt egy nő a kapucsengőn, hogy ne szórakozzak.... :shock:
akkor esett le, hogy rossz házban próbálkozok. :oops: :oops:
végül mire odaértem a macshoz valaki kiszabadította, szegényke még pár napig fájlalta a porcikáit. közben a kutya meg bement egy másik házba, ott meg a faszi nem akart beengedni, mert hogy kit keresek, mondom nem keresek senkit a kutyám beszaladt ide a házba. Ő meg csak elémállt, hogy nem mehetek be. Az ideg addigr már úgy elöntött, hogy teljes erőmből félrelöktem a pasit, és bementem a házba. Hivni akarta a rendőrséget. Igy utólag már nevetek az egész cécón, de akkor olyan ideg volt rajtam, hgoy ölni tudtam volna. :shock:

dita75
 
 


Dita: Nem semmi! Nekem az utolsó ilyesmi esetem (mármint amikor hasonlóan éreztem magam mint te) panelben akkor volt, amikor még nagy dózisban szedtem bromocriptint. Épp gyógyszerátállításon voltam, és alig éltem, szinte jártányi erőm sem volt, annyira vacakul voltam... szóval kivittem a szemetet a ledobóba, és a lakás kilincse a kezemben maradt. De nem ám csak szétesett, hanem kettétört az az acél összekötőrész. Ha behúzom az ajtót nem tudok kimenni, mert nincs kilincs, viszont én meg majd el ájultam.... Mi a fenét csináljak. Nyitott ajtó mellett nem mertem elindulni boltba, ráadásul majd el ájultam olyan vacakul voltam. Végül bezártam a rácsot, nyitvahagytam az ajtót, és lefeküdtem egy órára erőt gyűjteni... aztán a fürdőszoba kilincsét szétszedtem, be a bejárati ajtóba, és elballagtam venni egy kilincset a praktikerbe...

hofeherke
 
 


Mara,
akkor te egy igaz barkácslady vagy :lol:

Dita,
szegény te és az állataid! Mire megtaláltátok egymást...
Én kb 2 hete vittem le a kutyákat sétálni és póráz nélkül volt a kicsi(a nagyra sosem rakunk pórázt) és már szaladt a lifthez. De épp valaki kiszállt, ő meg már be is szállt, csak éppen csukódott a liftajtó. Üvöltöttem, hogy szálljon ki, jött is, de szegényt brutálisan odacsukta az a sz@aros liftajtó, mert a szenzor magasabban van, mint amekkora a kutya. Szóval kicsit szétfeszítettem...
i.kata
 
 


Frankó lehetett!

Ezek a (ri)csajok! Jól eltűnt mindenki!
Igy köttesse be otthonra a netet az ember lánya! :?: :?: :?: :?:
Na jó akkor megyek és élvezem egy kicsit a tv-t, hisz egész héten nem néztem.
majd sikítsatok, ha visszajöttetek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Én itt vagyok! Sikítok! Persze közben javítgatok....

hofeherke
 
 


Kata!

Jajj ezek a szegény állatkák, mindig történik velük valami. kicsit olyanok mint a gyerekek!

az én pamimnak most egy kullancs volt a nyakán, és úgy felpüffedt a pofája. most már lelohadt neki, de egy akkora véres seb van a helyén, szörnyű csúnya.

:shock:

dita75
 
 


Még jó, hogy nekünk csak halaink, meg két madárkánk van.... őket legalább nem zárja oda egy ajtó sem.... :)

hofeherke
 
 


Mara!
ami késik nem múlik!!!!!
kitelik tőlük.
mondjuk a halaknál elég érdekes lenne. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita: Azért már történ velük baleset.... az egyik pl. kiugrott az akváriumból, és nem vettük időben észre... :(

hofeherke
 
 


Mara,
áltsuliban az osztálytársaméknak mindig voltak papagájaik, és néha kiengedték őket a kalitkából. Az apjuk ment be a szobába, de nem látta, hogy a madárka az ajtó tetején csücsül és jól becsukta az ajtót (Pityu madárral együtt) :roll: :cry:
i.kata
 
 


Mara !

A nővéremék nagy állatbarátok voltak.
sokféle állatkájuk volt.
Pont a halakkal és a madárkájukkal kapcsolatos történet jutott az eszembe amikor írtad, hogy nektek is azok vannak.
kiengedték a madarat egy kicsit hadd röpködjön, hol volt az első landolása?
Természetesen az akváriumban!

Nekem is voltak halaim amig az exemmel ki nem nyírtuk őket, ő állandóan felforralta a vizet a melegítővel, én meg lekapcsoltam, megint felkapcsolta, én le, szegény halak nem bírták a gyűrődést.

:shock:

dita75
 
 


kiporszívóztam, ettem, de még mindig sehol senki,

hát jó akkor megnézem az elemi ösztön 2-t.
hátha később már mindenki megjön onnan ahol van,

dita75
 
 


Én mostam, teregettem, és sütöm a kenyerem + beadtam a szurimat is.... :D

És köszben szorgalmasan javítom a megiratott dolgozatokat....

Dita: Mi kész angyalok vagyunk: Kép

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Dita!

Üdv a mátrixban! Begyél egeret vazze!

Megjöttünk a kiscsávó nézésből. Csodaszép és izgága még mindig. Szépen fejlődik. Láttuk a buksiját, agykamráit, máját, stb. Naná, hogy most is megrúgdosta az UH-t. Büszke voltam rá!
A dokim megörült, hogy végre tp-rem egyek. Megkaptam dicséretként, hogy milyen pörgős kismama vagyok.
20150601134430
 
 


Szia Viki: Naná hogy pörgős vagy... tanusítjuk! :) Lackóhoz gratula...jól viselkedett! Már most is megvédi magát :lol: Majd a játszótéren is bizti ő lesz a főnök :)

hofeherke
 
 


nekem még boltba kéne mennem, de egyedül nem tudok, mert nem cipekedem. sok minden kéne. elfogyott az üditő is,
remélem apa ma nem 9kor jön haza, mert akkor megint ugrik a bolt.

eddig alig volt valami adónk: RTL, TV2 ezeket néztem igazán.
most van minden, csak HBO nincs. az előbb végigtekertem hátha van valahol jó film. csupa ismétlés, unalom .....

na megjött apa, már ideges, mert itt gépelek, csapkodja a hűtőt, úgyhogy megyek.

később visszanézek...puszi

dita75
 
 


Dituli!
Apjuk maci csak ne csapkodjon!
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok,
sajna ma nem voltam veletek, és nagyon pörögtetek!! :lol: nem is igazán tudtam visszaolvasni, csak átfutottam a hsz-kat!

Mara: sajnálom pirit, hajrá stimu!!!

Viki: de jó!!! izgi és megható lehetett!! :lol:

ir dolgot én sem igazán értem már! :roll: lehet, h nem is kell annyira felfújni a dolgot!

most viszont rohanok, mert a párom már vár! remélem holnap már jövök!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara!
Védje is meg magát! Ajánlom neki!

Czinki!
Hát már eljutottam adddig, hogy uhukon nem könnyezem. Most pl. felröhögtem, mert ráközelített a doki a buksijára, és olyan nagynak látszott (okos lesz!!!).
20150601134430
 
 


na még vagyok amig apa megnyugszik. a netre nem harizik, csak arra, hogy miért nem a másik gépre lett kötve, és minek ez a laptop ?????
úgy látszik nem ismeri eléggé a gyerekét, hogy ha itt van akkor o-24 óráig a gépen lóg, akkor hogy a francba tudnám használni a netet.
hétköznap tudom bent, pont hétvégére kéne, egyszerre nem tudunk egy gépet használni. A másik meg, hgoy az engedélyem nélkül felmenne a gyerek a netre, és én nem nyitogathatok be hozzá 5 percenként, hogy mit csinál.

most nem tudom, megyünk-e boltba vagy mi van! ????

Viki!
De jó, szuper lehetett. Most engedte magát a lurkó lefotografálni? Vagy most sem?

dita75
 
 


Világosítsd fel Apjukot, hogy mire kell a lap topli.

Nem volt fotózás, mert megint pörgött.
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: