Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
Végül tudtál beszélni valami netes, vagy valódi dokival. Lehet, hogy már írtad, de mivel du. nem vagyok veletek, kicsit elvesztettem a fonalat. :oops:

dita75
 
 


Ditus!
Válaszoltam is.

Kata!

Az elmúlt 2 uhun sztrájkolt Lacika, forgolódott, egy idő után megunta és beseggelt. A hátáról meg nem akart a doki felvételt csinálni.

Most már, hogy nagyobbacska a sima 2 D-s uhun már nem is lehet olyan sztárfotókat csinálni róla.
20150601134430
 
 


ÁÁÁÁÁ, már itt van a "vendéngünk" és persze 10 perc alatt sikerült neki összetojni a szőnyeget. :evil: :cry: Ez a szőnyeg már tuti nem lesz hosszú életű.
i.kata
 
 

 
 

Évi,
nem írt fel gyógyszert, mert nem tudta a tratrományokat. Még fel kell hívnom a labort, ahova a mm-ből küldik a vért, mert ők állítólag utánanéznek nekem (a doki szerint).
Majd ha meglesz a mai vv eredménye, azzal visszamegyek a dokihoz, és addigra már tudni fogom az ir-t is.

Dita, nem írt a netes doki sem, a sajátom meg állítólag ebben a hónapban már nem is lesz.
i.kata
 
 


Viki! :oops: nem vettem észre! :oops:

Kata!
Meddig marad a kedves vendég?
Ha így folytatja hot-dog lesz belőle?

Kép

dita75
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D
20150601134430
 
 


Dita,
4 napig. És holnap egyedül lesznek egész délelőtt. Már előre félek, mire kell majd hazajönnöm.
i.kata
 
 


Dita, vazze kész vagyok a képeidtől :lol: :lol: :lol:

Kata, ha megtudod az inzulinos határértékeket, felteszed majd?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kata!
Azért csak óvatosan, mert tudod a kutya harap:

Kép

Évi!
Én du. a leletemről meg tudnám neked nézni, ha az megfelel.

dita75
 
 


Kata!
Légyszi tegyél át a várakozunkba!

A tököm kivan magammal! Már megint magas volt az ösztrogénem, szóval megint ki kell hagyni egy ciklust!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Ez most a 3. napi vv eredménye?
Mennyi volt pontosan?
Kapni fogsz rá valamit?

dita75
 
 


Dita, oké, köszi előre is!

Bumi, banyek, sajnálom :( De ez mitől lehet?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bumi!
Sajnálom, kellett nekünk tegnap erről beszélni.
20150601134430
 
 


Túl jól reagálok a stimukra, azt mondták.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


80 körül volt az ösztrogénem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


80 mi?
Mi a mértékegység? Csak hogy össze tudjam hasonlítani az enyémmel. Hogy-hogy ilyen hamar megvolt az eredmény?

dita75
 
 


Bumi!

És stimu nélkül nem lenne érdemes megpróbálni? Csak repiszurival, és kész? Hegedűs doktornő rendel :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ng/L a mértékegység

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Persze próbálkozunk spontán. Ennyit tehetünk, de így vajmi kevés az esély. Hisz 3 éve nem sikerül spontán.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
de ma még csak a 2. napon vagy, nem? Sajnálom, hogy magas lett. Át is tettelek a várakozunk részbe :cry:
i.kata
 
 


Alapból a referencia tartomány felső határa 75.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
És a 80-nal már nem fértél be? Azért ez annyira nem sok különbség.
20150601134430
 
 


A múltkor a 60-nal sem stimuztak már.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, én úgy értettem, hogy stimu nélkül, de inszemmel. Vagy ilyen nincs is?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bumi!
Sajnálom hogy eggyel lejjebb és nem feljebb kerültél a táblázatban.
Extra ölelés megy neked:

Kép

dita75
 
 


Itt a meddőségiben nem csinálják stimu nélkül.
Ez van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Évi,
felhívtam a labort, és egy nagyon kedves és segítőkész nőcivel beszéltem. Azt mondta, nincsen referencia tartománya az inzulinnak, az a lényeg, hogy a 120 perces legalább a 3-szorosa legyen az éhgyomrinak, mert akkor van megfelelő válaszreakció. Szerinte az én 0 perce 10,05-ös és a 120 perces 54,19-es értékeim teljesen rendben vannak. Ha magasabb lenne, akkor az azt jelenti,hogy hamarabb kimerülnek az inzulin tartalékaim. Mondtam neki, hogy meddőség miatt volt ez a vérvétel, ő azt mondta, mutassam azért meg a nőgyogyimnak mindenképpen, mert valószínülel más szempontok alapján értékelik az eredményeket.
i.kata
 
 


Mostmár nem értem ezt az egész inzulinos dolgot.
i.kata
 
 


Amúgy bemutatkozott a nő és dr. volt.
i.kata
 
 


Kata, esetleg megadnád priviben a labor számát? Kíváncsi vagyok, az enyémre mit mond. Mert mi van akkor, ha több, mint háromszorosa a 120 perces a normálnak?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Na közben intéztem én is egy terheléses cukrot, meg IR-t. Ha má úgyse stimus ez a ciklus! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!
Remélem, hogy a te dokidtól is csak jó híreket fogsz kapni ez ügyben, no meg más ügyben is.
Akkor most egy kicsit megnyugodtál, nem?

Bumi!
Akkor most hogyan tovább? Várni kell míg rendbejön a hormonod?
Lehet, hogy hülyéket kérdezek, de többféle stimus módszer van, mindegyiknél ez lenne a végeredmény az ösztrogént illetően?

dita75
 
 


Dita!

Nálunk mindenkit így stimuznak: Closti + valami ösztrogén injekció.

Én tudom, hogy minket védenek azzal, hogy nem engdik az esetleges túlstimut.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Halihó!

Kata: már akartam tegnap is írni, hogy egyszer véletlenül én is voltam Poznan-ban :lol: közvetlen járattal jutottam oda Bécsből :lol: eredetileg Varsó lett volna az úticél, de akkora hóvihar volt, hogy le kellett szállni Poznan-ban :lol:
Kutyádnak nem lett baja a kecskerutától? :lol:

Monic: kolbászültető kutya :lol: :lol: :lol: ezen kifeküdtem :lol:

Dita: kapsz tőlem 3 pirospontot a mai képekért :-D állat jók, főleg a hotdog :lol: Ja, és Apa szerint, aki éjjel legény, nappal lepény :lol:

Czinke: szerintem is táppénz!!!!!!!!!

Ancsi: szegény gyerekek :( jobbulást nekik!

Zsuzska: kellene nekem a krumplispogácsa recept, ha lehetséges :)

Évi, ha most jó lesz a TSH-d újra inszem??? Drukkolok!!!!!!!

Viki: ma mentek dokihoz? Majd írj, hogy mi volt...Meg akartam mondani, hogy én is szívesen olvasnék kismamis beszámolókat :wink:

Bumi: sajnálom :-( de nem értem, miért nincs inszem stimu nélkül??? És ha stimuval 1 tüszője van az embernek, akkor megcsinálják??? Csak azért kérdem, mert az ua., mintha spontán pé-vel csinálnák...És ha Te bevállalod, akkor sem csinálják meg?

Most sült meg a kalácsom, tuti jó illatok terjengenek a lakásban
:lol: Apa vacsija is félig kész (kukoricás rakott csirkemell), csak meg kell sütni :lol:

Lehet szunyok egyet, míg Anyukám ideér látogatóba :D nagyon ritkán jön, mert az ötödiken lakunk és nincs lift :D de nem olyan vészes a kondija, mint ahogyan ő azt gondolja :lol:

Pusz

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy ennyire hiányoltatok, de nem tudtam jönni. Írtam is, hogy nem fogog.... dolgoztam, meg színházban voltunk.

Tegnap megjött rendesen. Ma a második nap. Lenne is pár kérdésem, mert ugye az előző stimu a 100 nap fölött kezdődött nálam. Így nem tudom mi a normális. Meg amúgy is abnormális vagyok...
1.) Normális az, ha annyira piros a vérzésem, mintha csak az ujjamat vágtam volna el, és abból ömlene? Nekem sötétebb szokott lenni alapból....
2.) Hanyadik napon is kell kezdeni a stimut?
3.) Nekem nem beszéltek 3. napi vérvételről. Viki: Kellett volna?

Teszt: Ma reggel. Manyika 5-kor kómásan, csukott szemmel elindul pipilni. Eszébe jut a teszt, hogy mégis kellene. Kiballag. Fölvágja, magával viszi. Rápipil..... megnézi. Semmi. Nincs a szokásos felfelé kúszó csík.... kinyitja a szemét, nézi jobban! Basszus.....nem vette le a kupakot.
Kép
Ez után a visszaalvás már nem ment, viszont jót nevettünk a párommal! Kép

hofeherke
 
 


Szeszo,
akkor jó kis út lehett, ha máshova érkeztél :lol: Kicsit meghajtotta a blökit a fű, de meg is érdemelte :oops:

Évi,
azt mondta a nő, hogy az nem baj, ha 5x-ös.
Azért hívd fel te is őket, kíváncsi vagyok mit mondanak neked. Elküldtem a számot.

Dita,
nem nyugodtam meg, mert eddig mindenki azt mondta, hogy nagyon kissé magas az eredményem. Szóval most ellentmondásban vagyok...
i.kata
 
 


Mara!
Nálunk nincs vérvizsálgat ilyenkor.

2. napon kell bökni 6 napon keresztül.

Normális a piros vér, mert stimuzva voltál ;)

Lépek, mert jön az uram, estére jelentkezem! Pá!
20150601134430
 
 


Mara,
sajnálom a pirit, de jót nevettem a tesztes bravúrodon :lol: :lol:
Már be is írtam a táblába, hogy mikor jött meg. A stimu a 3. napon kezdődik.
i.kata
 
 


Viki,
nektek a 2. naptól van stimu? Nekem mindig a 3-tól van. :roll:
i.kata
 
 


Szezso!
CSak 3-at, ezért törtem magam?????? :lol: :lol: :lol:
Kérek fénypostán kukis cicipipit, nálunk csak snassz gulyás van.

Mara!
Kép

nem semmi!

Természetesen a pirit sajnálom, de a teszt story az nem semmi.
Én olyat szoktam csinálni, hogy elfelejtem felhajtani az ülökefedőt félálomban, sőt volt már olyan, hogy a párom felhajtva hagyta az ülőkét is, én meg szabályszerűen beleestem a budiba. Kép

dita75
 
 


Kata!
Nálunk a 2. naptól kell.

De most már 1. lábam itt, a másikat meg nem találom! PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
20150601134430
 
 


Én ha éjjel megyek pisilni, néha a wc mellé ülök, vagyis esem... annyira kómás vagyok :oops:
i.kata
 
 


Engem eddig clostival stimuztak, a 3. naptól 5 napon át 3*1 db.

Ebben a hónapban nem volt stimum. Nem is baj, mi lett volna ha lett volna 100 cm tüsző???????????? :shock:

dita75
 
 


Évi,
majd írjál, ha sikerült beszélned velük, ok?
i.kata
 
 


Kata!
Én úgy gondolom, nincs a földön olyan ember akinek ne lenne valami hasonlóan édes vécés storyja mint nekünk!!!!
:lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Én is lépek, de szeritem perceken belül otthonról bekukk!!!!

De furi ezt írni. :shock:

Régebben volt otthon net, kb. 2x ültem elé. Az exem mániákus gépes volt. :shock: :shock: :shock:

dita75
 
 


Köszi lányok az infókat!

Viki: Már bizti a rendelésre rohantál! Várunk vissza az eredményekkel! :)

Szóval megint főzősó van? Én ma csak a szokásos kenyeremet sütöm, de már továbbfejlesztett napraforgómagos roszos kivitelben :)

hofeherke
 
 


Roszos?
Az meg milyen az? Hmmmm?!!!!

Ha rozsos akkor jöhet az is fénypostán, jó lesz a gulyáshoz, mert csak pár szem tegnapi pogi van már.

dita75
 
 


Kata, meg kell várnom, hogy a Dóri felébredjen, mert nem akarom a telefonálásommal felébreszteni. Mindenképp beszámolok majd róla, hogy mivóóót. Most kicsit megint elbizonytalanodtam, mert nekem több, mint 10-szerese a 120 perces a 0 percesnek :cry: Ááááá, már semmit sem értek...

És nagyon köszi a számot!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
neked mennyi volt? Már nem emlékszem. De te nem beszéltél a Tűű dokival?
i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: