Új privát üzeneted érkezett!

Még egy ilyen kaka időt!!! :-((( Ma nem is volt napocskánk! Úgy látom, nem is lesz!

Kriszta!
Arrafelé mi a helyzet időileg?

Mogyo!
Nem megyünk Ikeába. :-( Kikában voltunk vasárnap.

Andi!
Köszönjük azokat a szép gondolatokat!
Már régóta kérdezni akarom! Te osztálytársa voltál a Tompa Natinak?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi

Igazán nincs mit. MÁr nagyon régóta kerestem, s végre rátaláltam.
Igen, Nati az osztálytársam volt. Miért kérdezed?

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


MEgnéztem a képeket! Nagyon édibédik a gyerkőcök!!!! :D
Nagbri, nagyon helyes lett Dana az új frizurájával. Hogyhogy levágtátok?????
Noémi, itt is ramaty az idő. :?
Tali lesz valamikor,???????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

 
 

Ennn: Azért vágtuk le, mert igazán már sehogy sem állt neki, meg hogy erősödjön a kis haja!
Vendég
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm, úgyhogy élek Timcike szíves invitálásával és írok hozzátok is ha nem baj! :lol:

Lili most volt 1 éves a hétvégén. (hogy eltelt az idő) Tündéri akaratos kiscsajszi napközben keveset alszik, bár most nem panaszkodhatom mert alszik másfél órája. :shock: Biztos ez a borongós idő az oka. :(
Evés nálunk még nem az igazi.Bár ő már elvileg mindent ehetne de elég válogatós. Saját főztöt ritkán eszik, bébiételt is megválogatja. Kb. 6 állandó főzi van amit megeszik, a többit hiába próbálom.
Új kedvenc a kenyér, párizsival, vagy májkrémmel, meg a péksütik. Ezekből bármennyi mehetne! :evil:

Timcike

Gyönyörű a kisfiad a felnézős képen!


Mi is sudocremet használunk, ettől függetlenül egyszer volt piros pöttyös a popsija, szerintem kajcsitól, a doki szerint nem biztos. (épp akkor volt egy kicsit megfázva) Ő is kapott külön krémet és helyrejött a bőre.

Mennem kell felébredt!

Kép
emoke27
 
 


Szia Emőke!


Liliennek nagyon boldog 1 éves szülinapot kívánunk!

Hát sudocremet használtunk mi is de képzeljétek a nunikája piros foltos lett és használni kezdem a gyógyszertári babkrémet és most elmúlt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mi a gyógyszertári krémet használjuk kezdetek óta.

Kép

Kép
falevel2
 
 


emőke-végre.Isten éltesse a kislányodat!Remélem teszel föl majd képeket a zsurról,meg az ajándékokról. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Emőke: Boldog születésnapot Lilinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Annyit írtatok.... 8)

Andi, és Noémi, nagyon sok boldog névnapot kívánok Nektek!

Brigi, nagyon édes Dana rövid hajjal! :D Bence milyen kis szőkés volt.... Na meg együtt! Az a legjobb! :D :D

Andi, azt elhiszem, hogy nem győztök betelni Peti puszijaival. :D Már én is alig várom, hogy kimutassa Bende, hogy szeret és ragaszkodik hozzánk! :D
és ha már így kiderült, boldog szülinapot neked is! Jól néztek ki a képen!
Na meg a gyerek intelmei a szüleihez... nagyon tetszik. Van benne igazság. Szeretném magam tartani hozzá... 8)

Üdv itt Emőke! És boldog szülinapot a kislányodnak! :D Azért jó étvágya van, hogy ennyire válogat?? De amúgy jó ízlelőbimbója van, mert amiket szeret, az tényleg finom! :lol:

Erika, nagyon szép gyerkőceitek vannak! Sajnálom, milyen tortúrát kellett végigjárnotok... Még én sem hallottam, hogy ételtől ennyire kipirosodjon és gombásodjon a bőre. Szegénykém, jól megszenvedhetett vele. Azóta már javult a helyzet???

Noémi, szépek voltatok a szülinapodon!
Szupi a kiságy is! Na meg a sok ajándékod! :D

Falevél,
de jó nektek, hogy Sára már átalussza az éjszakát! Nem tudom, mi mikor jutunk majd el ide.... Remélem, hamarosan. Bár lehet, már felébrednék magamtól, annyira megszoktam, hogy eszik éjszaka. :wink:

Mogyó, nem hiszem, hogy megyünk mostanság ikeába.... Mit szeretnél???

Timcike, remélem, akkor most már holnap végre történik valami babakocsi ügyben.

Ennn, nem tudom, mikor lesz tali. Talán hamarosan... már nagyon kíváncsi vagyok, ki mennyit változott azóta. Na meg ugye van olyan is, akivel nem is taliztunk még...

Kriszta? Mandula? Honey?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Köszike! Hát még nagyon furi, de reméljük jót tettünk vele!
Éjszakai alvás, á, én is csak reménykedem benne. Nálunk eddig egyszer fordult elő, mikor anyóséknál aludtunk!

Bende hogy van?
Vendég
 


Emőke!

Örülünk, h írtál! Liliennek nagyon boldog 1. születésnapot! Várjuk a képeket!!! :-)

Manó!

Végre! Már vártalak! :-))) Köszönöm a köszöntést!

Andi!

Csak azért kérdeztem, h tudod-e, h Neki is babája van? Gyakorlatilag egyszerre szültünk és voltunk bent a kórházban. :-) Bálintnál 5 nappal fiatalabb a kisfia. Múlt héten voltunk náluk.


Tegnap Bálint rengeteget aludt, biztosan az idő miatt. De remélem ma jobb idő lesz, mert be kell mennem a városba gyalog vele. Mármint babakocsival.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi, szerintem nem ártottál vele. Miért kételkedsz abban, hogy jót tettél-e????

Bende jól van - jobban van. Az egyik fogacska már teljesen kibújt és most jön mellette a másik is. Remélem, az is gyorsan kibújik... :wink:

Alvás: Bende is talán 1-2-szer aludt reggel 6-7-ig, de azért közben egyszer felsírt. Na azóta sem alszik ilyen jól. :? De majd egyszer.... :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mano, azt nézem, h mi egyszerre lehettünk bent a szülészeten anno. Te melyik szobában voltál??? Én a nővér állással szemben a csészéros szobában ( nem a folyosó végiben).

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


bár lehet, h pont váltottuk egymást, ha ti csak 4 napig voltatok.
Sőt talán így is volt. gondolom nem kellett többet bent lennetek a kelleténél.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Inkább Noémivel voltatok bent egyszerre.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn, igen, mi Noémivel voltunk bent egyszerre. Amúgy 313-as szoba, baba-mama! :D Bende kedden született, és már szombaton jöhettünk is haza! Azt hiszem, akkor pont nem találkoztunk... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,002

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


bocsi, Bende is beleírt. :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Hú, de lemaradtam... Képzeljétek, hirtelen ötlettől vezérelve elmentünk nyaralni, 300 km-re délre egy gyönyörű szállodába. Annyira jó volt! Aziz állandóan pancsizott, imádta a tengert, meg persze azt, hogy egész nap kint vagyunk. :D
Azért nekem volt gondom vele, mert állandóan a szájába akarta tömni a homokot, meg a kis kavicsokat. :) Ja, persze a tengert is megkóstolta párszor. :lol:
Tegnap meg megtette az első lépéseit! :D Na, és minek? Hát, a tanuló kutyusnak! Tök jó, mert mindketten láttuk, lefekvés előtt csinálta. :D :D
Aztán meg egész éjszaka sírt, mert jön a felső foga. Na, de haggyuk a negatívumokat. :lol:

Manó: örülök, hogy kijött a kis fogacska végre! Nincs új képed Bendéről? Olyan régen tettél már fel! :)

Emőke: utólag is boldog szülinapot a kislányodnak, TE is tegyél képet, és gyere sűrűn! :)

Timci: remélem kaptok új kocsit! Hihetetlen, hogy ez történt! :shock: Hogy törhet ketté egy kocsi?!

Nagbri: milyen kis kopirnyók lettek a legények! :) Mint az apukájuk! :) Nálunk nem lesz hajvágás, én is örülök, hogy kicsit nőtt már! Meg én hosszú hajat szeretnék neki, mint az apukájának! :) Hátul már kezd kunkorodni. :D

Noémi: utólag is boldog névnapot Neked! Itt gyönyörű az idő, ahol voltunk ott meg egyenesen kánikula. :)

folyt.köv.

K.

Lilypie Maternity tickers


kriszta-milyen jó nektek.Irigykedek ám de rendesen. :wink: Nekem is kellene már egy kis kikapcsolódás,nyaralás,tenger... :roll: Már egy éve nem láttam a tengert. :cry: Nagyon hiányzik.Huuuuuu,Azizka nagyon ügyes.Atticy is megáll egyedül,de mikor észreveszi,h.nem kapaszkodik,akkor lecsüccsen a földre. :lol: Meg megyeget,de úgy,h.közbe kapaszkodik. :wink: Nagy Gratula Aziznak!!!!

Hát ja a babakocsi! :evil: Még én sem hallottam ijet.És tessék,pont velem történik ez meg.Nem hiszem el.Még mindig semmi hir rólla.A szomszéd szivesen kölcsönadja asajátját,de nem szeretném,hisz mint tudod...mindig más kezében romlik el.Nem emrem kölcsönvenni. :oops:

Csajok,végre gyönyörű idönk van.És én meg nem tudok kimenni sétálni!!!!!!!!!!!!!!! :cry:




KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapos köszöntéseket!

Noémi
Utólag is boldog névnapot! :oops:

Kriszta

Nagyon ügyes Aziz! Gratulálok neki! Nemsokára te is szaladhatsz utána. :wink:

Manófalvi

Lili sem alussza át az éjszakát. Sőt amióta beteg volt a 4 kelés az a minimum. De reménykedem hogy jobb lesz. Most volt pár éjszaka amikor az első kelés még akkor volt mikor fentvoltam utána meg csak kétszer cicizett, így azért jobb. Ebből is a második már inkább reggelinek számít. :lol:
Általában a tápis babák jobban átalusszák az éjszakát, legalábbis az anyukák ezt mondják. :roll:

Evés terén mindig frászban voltam hogy nem eszik eleget, de biztos tudja hogy mennyi kell neki. Meg hát éjszaka be tudja pótolni, mert akkor úgyis kap ha nagyon sír. :evil: Én szeretnék aludni, így azt nézem hogy tudnék minél gyorsabban visszafeküdni. :lol: Később majd ráérek keseregni hogy hol rontottam el! :twisted:

Jönnek majd a képek is!

Kép
emoke27
 
 


Kriszti, így már megbocsájtható a távolmaradásod... :wink: :D
Nagyon jó lehetett nektek! :D
Kérünk nyaralós képeket! :D :D Végül milyen fürdőrucid lett? Csak mert tanakodtál a tankinin..... Én azóta sem próbáltam fel a sajátomat, mert tuti szívrohamot kapnék, ha tükörbe nézek!
De épp Apának is mondtam, hogy estére nuku vacsora, mert bizony rá is ráfér(ne) egy kis diéta... :? Így szolidaritásból együtt vigyázunk az alakunkra. Meg egymáséra! :lol:
Jaj, és mielőtt elfelejtem: gratulálunk Aziznak! Olyan gyorsan szalad az idő!!!!!!!!!!!!!!!!! Meg akkor most már hamarosan Aziz is... :lol:

Timcike, remélem, holnapra már tudnak valami okosat mondani babakocsi ügyben! Ez azért elég borzasztó, hogy előfordul. Na meg hogy be vagy zárva most emiatt.... Még jó, hogy van kertetek, gondolj bele egy panelba! :shock:

Emőke, egyszer biztos átalusszák majd az éjszakát... :wink: Csak addig győzzük kivárni! :lol: [/b]

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép szemüvegpróba a boltban.... :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Bocs, ha sok voltam! 8)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Itt vagyok megint, csak jött értünk a férjem, elmentünk egy picit a hotelbe.
Köszi lányok a gratulációt! :) Még nem viszi túlzásba a sétálást, egyszerűbb mászni, de ha felállítom, és hívom, akkor két-három lépéssel jön! :) Kicsit részeges még, de majd belejön. :) Próbálom majd fotózni!

Manó: gyönyörűséges Bende! Tényleg, egyre szebb! :) És nem volt sok!! Megvettétek neki a napszemcsit? Mi nemigen használjuk, mert állandóan szedi le magáról... :( És a sapkát is, leveszi és rágja, aztán meg elhajítja. Már kettő szépet elvesztettünk. :(
Hát, fürdőrucit nem vettem, de amúgy sem nagyon szoktam levetkőzni, a vízben a régi volt rajtam, amiben úgy nézek ki mint Pamela Anderson, de sebaj, takarom magam mindig. :)
Diéta nekem sem ártana... :roll:

Timcike: remélem kapsz egy újat, és azt jobban el is tudod majd adni! A végén Te jársz majd jól ezzel a széttöréssel! :) Ha Atticy megáll már magától, akkor szerintem neki sem kell sok, és elindul!!
Úgyhogy készülj! :wink:

Emőke: akkor Nektek sem a legjobbak az éjszakák! :roll: Már nem is emlékszem, hogy milyen egy jót aludni, estétől reggelig, és gyanus, hogy nem is fogom még egy jó ideig megtapasztalni! :roll:

Noémi: Nagyon szépek vagytok Bálinttal a képen! (ez kimaradt az előbb)

Andi: Ti is szépek vagytok! :) Boldog szülinapot, azt hiszem ezt nem írtam még! :) Szuper volt amit bemásoltál, jókat mosolyogtam rajta! :) Ja, és ügyes Petike a puszival! Aziz most kezdte, persze nem cuppan, inkább olyan mintha meg akarná enni az arcunkat. De mindig akkor csinálja mikor bújik hozzánk, ezért gondoljuk, hogy ez a puszija. :)

Erika: nagyon tündéri Józsika, olyan nagyfiús a képeken!! A lányod meg gyönyörű, és látszik, hogy nagyon szereti az öcsijét! :)
Képzeld nálunk is most jelentkezett ilyen pelenkadermatitisz. Mondjuk szerintem nálunk a tengervíztől, most reggelre vettem észre. Tiszta piros, és sír ha hozzáérek. Szerintem ezért sírt éjszaka is. Anyum nevelt kisbabájának volt, és ő kamillás vízzel mosta le minden pelenkázáskor, meg sudokrémmel kente, így én is ezt teszem. Remélem hamarosan megjavultok, meg mi is. :)

Teszek majd képeket, csak még kicsinyíteni kell!

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszti, nem vettük meg a szemcsit. Csak megláttam és ráadtam. Egyrészt kíváncsi voltam a reakcióra. De nem szedte le magáról, pedig már féltem, hogy majd lekapja és eldobja! És akkor veszünk is egy szemüveget meg nem is.... :lol: :lol: :lol: :lol: De nem vettünk. Mondjuk nem is volt rajta az ára, így fogalama sincs mekkora értékkel kísérleteztünk. :lol:

Pamela A... Az azért nem lehet olyan rossz!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szegény Aziz... Nagyon fájhat neki is a popsija. :( Remélem, hamar meggyógyul. És a tengervíztől van szerinted? Mert a sós vizet eleve sok mindenre ajánlják. Persze lehet nem kisbabák bőrére gyógyírnak. :wink: Na mindegy! Szóval jobbulást! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


várjuk a képeket...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszti: nyaralás na ne mán!!!! :wink: :lol:
Aziz meg ügyi nagyon!

képzeljétek kint van a foga csücske a kis drágámnak!!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Manó: igen, Pamela A. nem rossz, de nem egy arab férj mellett! :lol: :lol: Szerintem attól van, mert tegnap délután fürdött ,és nem mostam meg utána édes vízzel, csak 10 körül a fürdetésnél. Nem szeretm én sem ha rajtam marad a sós víz, rögtön fürdök, mert húzódik a bőr nagyon. Nem tudom hogy lehettem ilyen hülye... :roll: :( Fáj neki nagyon, nem is tudom neki nedves törlőzni, mert annyira sír ha hozzáérek, így mosogatom a csap alatt.

Teszek fel pár képet!
Kép
Kép
Kép

K.

Lilypie Maternity tickers


Mogyó: de jó! Gratula a fogacskához! ;)
Nyaralásnak azért túlzás nevezi, inkább kikapcsolódás! :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Hát mindegy de jó volt akár minek is nevezzük!
Mennyit változik Aziz is pár nap alatt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek a babákról! Én is szeretem nézni a csemetéket, úgyhogy mindenki nyugodtan tegye fel a fotókat!

Ma levittem Szegedre a szakdolgozataimat. Sára tündéri baba volt végig, nagyon élvezte a vonatozást. Az egyetemen is vigyorgott mindenkire, a TO-s nénik meg a titkárnők is körbeajnározták... Szóval ezek után máskor is el merek vele indulni vonattal.

Ja és most még büszkébb vagyok magamra... Az 50 fős pedagógiás évfolyamunkból 2-3 ember fog idén záróvizsgázni... a többiek halasztanak,csúsznak stb. Azért elég gáz szerintem, hogy az aki babát szült megírja a szakdogáját, az meg akineka tanuláson kívűl más dolga nincs lusta. Mindegy ez nem az én gondom...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kriszti, azért jó volt nektek! :D Hogy áll már Aziz! Látom, azért a búvárszerkót támasztja.... :D Tényleg apja fia lesz... Szerintem neki is jól áll majd a hosszú haj. :wink:

Mogyó, gratula a fogacskához!!!!!!!

Falevél, nagyon ügyi vagy, hogy sikerült mindent megcsinálni és záróvizsgázol idén. Azért tényleg elég fura, hogy akinek más dolga sem volt, az nem csinálta meg a szakdogáját, Te meg Sára mellett is megoldottad... Ügyi vagy! Mikor lesz az államvizsga?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Az államvizsgám pontos időpontját később tudom meg, de annyi már kiderült, hogy a pedagógiás június 2-4 között, a néprajzos meg június 11-12 lesz. Szóval június közepétől fellélegezhetek, addig meg tanulok gőzerővel... :roll:

Kép

Kép
falevel2
 
 


Mogyo: gratula a fogacskához! Nálunk még sehol semmi...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Huuuuuuuu,nagyon lemaradtam.Már megint. :oops:

kriszti-én is remélem,h.ujat kapunk,vagy az árát.De majd elválik.
Szuperek a képek!Nagyon kis cuki,ahogy áll. :wink:

mano-gyönyörüek a képek.Nekem a napszemcsis tetszik. :lol: Kiráj!!!! :wink: Hát nem is voltunk ma bezárva.Kivittem az ölembe,de most estére érzem,h.kettétörik a derekam.Nagyon fáj.Dehát ez van. :? Még egy darabig,aztán remélem lesz már kocsi. :wink:

emőke-sajnálom,h.nem alussza át az éjszakákat.Igy borzasztó lehet nektek.Főleg neked meg a picinek.Én szerencsére nem tudom mijen lehet,ugyanis 2 hónapos korától átalussza az éjszakákat.

Most megyek,mert hula vagyok. :( Szép álmokat! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Lányok, rengeteget írtatok!

Először is: Gratulálok BENDE és ÁGIKA fogacskájához, jó hogy kint vannak, reméljük gyorsan jön a többi is!

Kriszti: Nagyon klassz lehetett ez a kikapcsolódás! Vkinek nagyon jó dolga volt ott a vízben! :lol:
Vendég
 


Lányok!

Ma délelótt 10-kor becsípődött a derekam! Persze, csillagokat látok. Bálintot hintáztattam a karomban előtte. Ahogy tettem le, már éreztem, hogy baj van.
Talán javul, de alig várom, h Balázs hazaérjen és megmasszírozza... Addig is próbálom mozgatni, nem maradhat így, a gyereket emelgetni kell.
Bálint persze, most alig aludt el. Sztem megérezte, h baj van, m nagyon fogta a kezem.
Gondoljatok rám!

Kriszta!

Gratula a nyaraláshoz! Édes Aziz a képeken! És gratula a sétikához!

Manó és Mogyo!

Gratula a fogacskákhoz! Nálunk sincs még fog... Tegnapelőtt felhívott egy barátnőm, ha a 4 hónapos kislányának kibújt az első!!! Azóta minden nap mondom Bálintnak, h igyekezzen, mert Bodzinak már van! :-))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!
Klassz, hogy célegyenesben vagy!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Ha minden igaz, a férjem ma elmegy a napellenzőért! Otthon lesztek?

A derekad miatt szorítok, hogy gyorsan rendbejöjjön, pocsék érzés, én is tudom sajnos! :cry:
Vendég
 


Itthon leszünk, jöhet nyugodtan!
Köszi a szorítást! Rámfér...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nem vagy skype-on! Néztelek!
Csengőtökre ki van írva a név, ugye?
Ha négy után megy nem gond?
JOBBULÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Vendég
 


ki vagyunk írva!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


okés :lol:
Vendég
 


Most beszéltem anyósommal és a következő storyt mesélte:
Lidl-ben voltak Bencével. Kiskoma kiosont a pénztárnál, aztán mindenkitől elnézést kérve visszament a mamához, szintén a pénztárnál. MIndenki megdícsérte, hogy milyen jólnevelt!
Anyósomék mondták neki, hogy nem mászkáljon el, mert vki ellopja. Erre Bence: "aki elmer engem lopni, azt úgy picsán rúgom!" Bocsi, de ezt muszáj volt leírni!
Vendég
 


Sziasztok!

Lili alszik, apa dolgozik, teljes a nyugalom! :lol: :lol:

Piszok nyűgös vagyok ma. Keltünk negyed 1-kor, fél 2-kor, fél 5-kor meg végül negyed 8-kor. Mondjuk ez még nem lenne indok, de folyik Lili nózija, sokat szörcsög és nem engedi kitisztítani csak lefogva, ordítás árán. :evil: Na ez az ami igazán hangulatjavító!

Manófalvi

Aranyosak a képek! A napszemcsisen nagyon vagány kispasi! Látom a fürdés apával van nálatok. :roll:

Kriszta

Jó neked a nemnyaralós kikapcsolódásért. Imádnivaló a kis búvár!


mogyoland

Fogacskához gratulálok!


Falevél

Nagyon ügyes vagy hogy baba mellett tudsz tanulni is. Meg bátor a vonatozás miatt. Én nagyon meggondolnám Lilivel az utazást. Kicsit hangos a leányzó! :twisted: Sári vonalzóképe is nagyon tetszik. Nem raktad fel esetleg nagyba? Szívesen megnézném.

timcike

2 hós korától? :shock: Irígy-irígy, nagyon irígy.

Egyébként az a rossz hogy ok hogy éjszaka ilyen de napközben is keveset alszik. A 2 óra nálunk már nagy szám! :evil: Meg mint írtam ehez van hangereje is és az az igazán fárasztó! :twisted:
Cserébe nagyon huncut és sokszor haverkodik az utcán is. :lol:

Atticyvel mennyit sétáltál?

noémi

Jobbulást a derekadnak. Férjed ilyen ügyesen maszíroz?
Fogacskát ne bánd. Lilinek is korán kijött és olyan mint egy kiskutya. Harapás kényszere van. Van egy egyidős kis barátja, későn jövő fogakkal, ő nem ilyen. Persze ez lehet természetfüggő is.

Kép
emoke27
 
 


És a képek: [img]összebújóshttps://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1209126569.7778.jpg[/img] Kép Kép [img]tortaevőshttps://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1209126988.6374.jpg[/img] [img]és%20az%20ajándékokhttps://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1209127009.2979.jpg[/img]
Kapott még motort, telefont, meg fa kisvonatot is csak az nem látszik.

Kép
emoke27
 
 


Na ez nem úgy sikerült ahogy akartam! Az ajándékos újra: Kép

Kép
emoke27
 
 


meg az összebújós: Kép

Kép
emoke27
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?