Új privát üzeneted érkezett!

Coca: jééé, van amihez te nem értessz??? :shock:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


...vagy letegadom :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy befotlánkodom, de Szezso névrokonomnak :lol: nagyon-nagyon szorítok!!!! Remélem sikerül! ++++++++

Snufi, Coca!
Szívből gratulálok Nektek!!! :lol:

Gaby!
Mindegyik szám gyönyörű!!!! :lol: Babatémára mikor álltok rá?

Többieknek is drukk, kinek mihez kell!!!

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Szia Kukac! Köszönjük! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Snufi, én 8-ra megyek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsófikukac, rég láttalak.Mi van veled?

Coca, mai +++++++++++++++és mai puszi

Klara+++++++++++++++++++++++Uh-hoz előre is.

Szezso, mai++++++++++++++++++és mai puszi

Sonja:puszi
Betti:puszi
Boni:puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi Baba!
Már összekeverem a napokat is szóval holnap megyek 11-kor és kb.14-kor végzek! Utána jövök a hírekkel, ha a kolleganőm hagyja :lol: Már alig aludtam éjszaka az idegtől, ja és lányt álmodtam. De én fiút szeretnék, de a lánynak is örülni fogok, csak még egy kicsit ódckódom a gondolattól. Mert ha lány lesz nem szopiztathatom olyan sokáig azért már hamarabb megszólnak mint a fiamért aki 33 hónapos koráig lógót anyán. Annyira édes volt ugye már tudott beszélni is és hiába mondtuk neki, hogy a tejcsi már rossz, meg nincs is mindig azt mondta könnybelábadó szemekkel: Anya csak egy kójtyot jó??

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


[quote]M írta:ert ha lány lesz nem szopiztathatom olyan sokáig azért már hamarabb megszólnak mint a fiamért


Ezt nem értem. Ki szól meg?

Kép
zölddisznó
 
 


Klarissza: én sem értem a különbséget. :roll:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Megint beszélek össze-vissza a lényeg, hogy itt legyen a pocimban és egészséges legyen és a haematóma se nőjjön vissza. És itt legyen még 28 hétig és egészséges legyen, meg ha lány legyen egy kicsit szép is, ha fiú akkor meg okos. Na jó elhallgatok. Bocsi a hülyeségemért. Még életemben nem voltam ilyen para-anya.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza: így legyen! (de attól még mindig nem értem, hogy egy fiút miért "lehet" tovább szoptatni, mint egy lányt,... :shock: )

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufika rajtam a dokinőn és a védőnőn kívül mindenki meg volt rökönyödve, hogy ilyen sokáig szopizott a kisfiam. Közölték velem, hogy csak akkor veszik fel oviba ha leszáll rólam. Hát ovi előtt 1 héttel hagyta abba. Kis városrészben laktunk szinte mindenki-mindenkit ismert a fiatal anyukákkal jóban voltam én is azok mesélték az anyáiknak akik képesek voltak az utcán megállítani, hogy ugye már nem szoptatod most mondtam volna a fiam előtt, hogy nem? Én ugyan nem hazudok, csak láttam a rosszaló arcokat és a hozzászólások azok se voltak semmik. Minek már ennek a gyereknek? Majd iskolás korában is szopni fog? Nem fog megnősülni mert az anyján fog csüngni még egyetemistaként is. Na meg hasonlóak.
Azért is nem szültem többek között az itteni kórházban, mert itt csak arra tanítják meg a kismamákat, hogy mit és hogyan kell hozzátáplálni a babának. Tápszeres receptekkel engedik ki a kismamákat és a lelkükre kötik, hogy váltsák ki mert nem biztos, hogy lesz teje, a gyerek meg éhen ne halljon. Remélem ma már nem így van, de 3 éve mikor a barátnőm szült még így volt.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok!

Monyó: sajnálom a halakat :-( de látom már elláttak jó tanácsokkal :wink:

Zsófi@: sziaaaaaaaa! :lol: Örülök, hogy benéztél!!! Szurit hogy bírod??? (Azért készülünk lélekben Tapolcára :?

Babim: köszi! Neked is puszi! :D Neked mi lesz hétfőn??

Snufi: meditációs zene az jó :wink: én is szoktam, de én szövegelőset, az is megnyugtat...

Képzeljétek, tegnap este 7-től ma reggel 7-ig aludtam :shock: utoljára nem is tudom, mikor volt ilyen. Biztos kiütött a hétfői nap meg tegnap az inszem...

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Azért még ne készülj. :lol: De ha mégis kell jönnöd, akkor majd megállsz itt nálam és meghívlak egy fagyira a Balatonparton, ok? 8) :lol:

Szurit elég rosszul. Hőhullámaim vannak és nem tudok aludni. :roll: De legalább nem kell fűtenünk. :lol: De próbálom nyavalygás nélkül viselni. Ja és most már megértem, hogy anyukám miért volt idegbajos amikor klimaxolt. :lol: :wink:

Klarissza!
Remélem én is fogom tudni majd ilyen sokáig szoptatni. Szerintem ez nagyon jó dolog, a többi anyuka meg csak irígy, ezért bánt. És szerintem sokan lusták is szoptatni, szóval én nagyon becsüllek ezért. Majd egyszer meséld el hogy csináltad, hogy ennyi ideig volt tejed, mert nekem is sokáig kell majd szoptatnom, hogy ne jöjjön vissza az endóm.

Babaimi!
Köszi kérdésed. Ti hogy álltok?

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Szezso, nem kell mennetek Tapolcára!!! :wink:

Monyó, én nem szeretem a halakat, de azért sajnálom!

Sonjus, neked van németjuhász kutyud???

Kukac, sajnálom a hőhullámot és fogsz te még szoptatni!

Nekünk nem lesz köv. hónapban semmi! Rosszullétek nálam vannak még, inzulinom meg rossz lett! Bár a doki kezdeni akar én viszont így nem.

Kép
kata05
 
 


Szezso szerintem se kell menned :wink:

Zsófi ez leginkább a gyerkőcön múlik a nagyobbik fiam csak 8 hónapig szopizott amikor 5 hónaposan megkostolta a banánt, almát meg ilyeneket nagyon izlett neki és hiába volt tejem még 8 hónaposan is tejem úgy tolta el üvöltve a cicit, hogy nem volt mit tenni mást kellett neki adni enni.

Kata a dokid tudja, hogy rossz lett az inzulinod? és ennek ellenére kezdeni akar? tud valamit amit te nem? vagy csak mindegy neki?

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


sziasztok!

snufi: mai drukkok++++++

szezso: drukk+++++

zsú: nagyon édes marci :wink:

monyo: sajnálom a halakat :(

kata: mikor lesz kezdés? sajnálom a rossz inzulint. :(

rólam: holnap megyek a pajzsmirigy vizsgálatra. a doki diabétesz is, így próbálom megbeszélni vele, hogy IR-re is szeretnék elmenni.

kati
katica30
 
 


Csináltam tickert nem bírtam tovább :D

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


klarissza: tetszik az új ticker :wink:

kati
katica30
 
 


Kata!
Nekem van németjuhász kuttyom és még van egy egyéb kategóriás is :)
sonjus
 
 


Kata, mit mondott a doki, mert nekem is leintette az inzulint..... :shock:

Szezso, Zskukac: hétfőn uh és kezem elvileg 4-én a szurit, majd mensi és stimu. Kezdődik a 2.lombik...ha addig spontán nem sikerül. De eldöntöttem, hogy sikerül és kész! :lol: csakazértis!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, privi ment!

Kép
kata05
 
 


Kata!
Miért is volt fontos a kutty kérdés?

Lányok!
Jelentem megjött a HPV szűrés eredményem és NEGATÍV :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

bocsika, csak örvendezek néki vala :D
most megyek repkedek még egy kicsit :D
sonjus
 
 


Sziasztok!

SNUFI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol
Nagyon-nagyon örülök!!!!

Gaby, csak nem? :wink: Babaprojekt? :lol: Sok sikert hozzá! Esküvőis-előkészületes-ruhapróbás-frizurás-sminkelős kép nincsen??? :lol:

Katica, jó hogy visszajöttél. Sosem válaszolsz nekem. :( Nincs kedved talizni??? Ha végre jó idő lesz. Be szoktunk menni a fősulira, ha jó idő van, délelőttönként. :wink:

Sonjus, jeeeeeeeeeeeeeeeee! Éljen a nega eredmény!!! :lol: Akkor belevághattok? Próbálkozhattok tovább?

Baba, végre eljön lassan a május, a TI hónapotok!!! :lol: Drukkolok!

Athiz, baromi jók a tickerek!!! :lol: A törpik nagyon hasonlítanak egymásra. :wink:

Klara, gratulálok. Most mondjam azt, hogy én megmondtam??? :lol:

Bettike, Boni, hogy repül az idő! :lol: Bettike, pocakfotót nem teszel? Jó vékony vagy, bizti látszik már valami. :wink: Boni, te is régen tettél már.
Szilva, szintén. Mielőtt bevonulsz, légyszi képet!!!
Coca, émelyegsz még? Én utáltam, bár hánytam volna inkább, de az állandó émelygés... :roll: Más tünet?

Lali forog! :lol: Hasra. Persze vissza nem megy, és reklamál, hogy fordítsa vissza valaki. :lol:
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

monyo: sajnálom a halaidat :(

sonjus: nagyon örülök a nega eredményednek :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

klarissza: le a kalappal, hogy olyan sokáig tudtad szoptatni a kissrácot, a többi anyukából tényleg csak az irigység beszél
Nagyon tecc a vonalzód :D

babaimi: naná, hogy sikerül :D ++++++++++++++++

katica: drukk holnapra

szezso: biztos, hogy a fickók és a csajok randevúja szívta le az energiádat :D :wink:

gaby: annyira jó, hogy ilyen boldog vagy :D :D :D

Rólunk:
Velünk minden ok, nagyon sokat pihenek, apa nagyon kényeztet
:D Csak rá ne szokjak :lol: :lol: A babócák két napja szinte meg sem állnak, néha már kicsit fájdalmas ahogy mocorognak. Szegénykéimnek egyre kevesebb a hely :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


szilcsi: annyira tündéri Lalibébi :D :D
Képet feltétlenül dobok :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


sonjus: örülök az eredménynek :lol:

szilcsi: a lombik után nem volt kedvem találkozni senkivel. így mostanában csak oda mentem, ahova muszáj volt. de tényleg jó lenne összefutni vmikor. amikor a belvárosban jársz, előtte csörögj rám és megbeszéljük. :wink: nagyon édes lali baba :wink:

szilva: örülök, hogy minden oké. köszi a drukkot.

kati
katica30
 
 


Monyó: szegény halak,...

Sonjus: szuper!!!!!!!!!!!!!

babaimi: naná, hogy sikerül Very Happy ++++++++++++++++

katica:holnapra +++++++++++++++++++ és hajrá vizsgálatok!

szezso:++++++++++++++++++++++++++

Klarissza: tecc az új tickered!!! :wink:

Szilcsi: minden jó, ha jó a vége,.... azaz nyugtával dícsérd a napot!!!!
Cukimuki Lalinkó! :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szilva: pihikézz csak minél többet.

Én picit barnázok :shock: , próbálom elterelni gondolataimat, no para, szuszááá és +++++++ gondolatok!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Katám jól döntöttél..

Szilva nagyon sztép lett az új vonalzó

:lol:

((((((((((((KATICA)))))))))))))))))

Sonjus hurrá!

TESÓ++++++++++++++++++

Szezsó+++++++++++++++

Szilcsi Lalinkó kezén anyajegy van? :roll: cukorfalat a kiscsávó még minidg

MOnyó

:cry:

Klara minnyá UH!

MIndenkienk pusssz
Vendég
 


...én meg csavarogtam. Barátném elvert 12 rongyot egy babaturiban. Naggyon élveztük.
De jó sok izgi dolog történt délután!
Összefoglalva: hurrá, hajrá, de édi!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Mindenkinek megy az extrahipermega energia mindenhez!

Kép
Vendég
 


Szilcsi
édes nagyon Lali baba :D babaprojekt van, ez a 3. ciklus hogy nem védekezünk :wink: és következőbe terhes leszek úgy döntöttem :lol:

Szilva
köszi, én is örülök neki :D ikrek táncolnak odabenn? :lol: ha időben jönnek, akkor június 21 neked is emlékezetes van lesz :D

Babim
drukk a spontán babához +++++++++++++++++++++++

Snufi
progipótlót szedsz?

Kép
gaby25
 
 


Szilcsi
ja, előkészületes kép nincs, hétfőn megyek próbakontyra és sminre :wink: eljegyzésről csináltunk pár képet vasárnap, de még nincs a gépen

Kép
gaby25
 
 


Jó reggelt!

Gabi! Nem jó ám az esküvőn hányni! :wink: De a következő ciklust már engedélyezem. :lol:

Én ma el megyek barátnőmmel másik barátnőnkhöz babát gyömöszölni :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Mindenkinek köszi a drukkot, hol optimista vagyok, hol borúlátó.
Minden nap más.

Szilcsi, még mindig akajom Lalibabát.

Piskóta, Marcika is édes, jöhet ő is.

Snufi, Coca, mai drukk++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babi! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Hahóka!

Szilcsi! Tündérbogyó Lali baba :)
Nekem most még lesz egy méhszájseb fagyasztásom, ma hívom a dokim, hogy mikor! Utána indulhat a spontánodás :D vagy inszem.

Szilva!
Hű, minden elismerésem :) nem egyszerű ez az ikres dolog, de nagyon jól birod!

Snufika! az a barna csak egy hülye reflex, azt hiszi mensi lesz, de nem lesz!!! :)

Zöldinek mindig mennyi gyömöszölni valója akad :D

Baba! Optimizmus, optimizmus, optimizmus :)
sonjus
 
 


Sonjus! Ha gondolod, téged is szívesen meggyömöszöllek! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok.

Kata jo hogy atjarhato vagy mostmar semmi nem all az inszem utjaba :lol:

Snufi....relax....

sonjus.szzzuper hogy nega lettel :lol:

szilcsi lalimano zabalnivalo :lol:

gaby ugy legyen :!:

amugy totalisan bediliztem :roll:

Kép
monyo83
 
 


A closty elotti szokasos tesztem(mindig csinalok egyet mielott beszednem)3ik pisi most csinaltam.
nem tudom menyire latszik,nem vagyok egy fenykepesz meg a gep sem a legjobb.
totalisan elegem van.
Kép

Kép
monyo83
 
 


ez HCG?
Vendég
 


igen.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Snufi, nagyon örülök nektek! Gratulálok!

Klarissza, a lényeg, hogy rendben legyen minden! Szerintem meg teljesen mindegy hogy fiú, vagy lány szopizás szempontjából. Enyim kicsi lassan 8 és fél hós ésnem hajlandó anyatejen kívül más zabbantani. Ez van. Majdcsak elkezd egyszer enni.
Múlt héten voltunk dokinál tanácsadáson, meglátta kiscsaj hurkáit aztán csak röhögött, azt mondta majd fog enni. Egyszer :)

Sonjus, örülök a jó eredményednek.

Még csak ezt az oldalt futottam át, visszaolvasok aztán majd ha alszanak jövök :)

Pussz

Ja, Monyó ez 2 csíkos :shock:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Monyó háát csináltál azóta mégegyet? én látok egy halovány csíkocskát..nem tom :roll:
Vendég
 


Monyó! II :arrow: ez tényleg 2 csík! :lol:
szilbee
 
 


Monyó: +++++++++++++

Szezso:+++++++++++++


Ma is picit barnázok (halvány és kevés a menny.), beszélek KisSnufihoz, remélem hallgat rám!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi! Szerintem itt a topicon belül mindegyik kismaminak volt! :wink:
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kép
bettike
Eger
 
 


snufi pozotiv energi+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++

megmutatom az en kis tulelomet,o egyedul maradt,majd vasarnap kap baratokat.
Kép

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?