Új privát üzeneted érkezett!

Fanni! Ott lehet bármilyen méretre renelni matracot. De igazából az akciósak az olcsók - barátnőm is így vette.

Kép
zölddisznó
 
 


Véda :P
Én nem látom :( Küldd át nekem privi és felnagyítom, jó?
Tudod, de azért írom: fanni73@citromail.hu

Coca :P
OK, köszi! Elvileg most találtam több ócsóbbat is, csak el kellene menni megnézni...

Viri :P
De jól haladsz! Nálunk valószínűleg a jövő héten lesz a tapétázás, addig bútort sem veszünk, szóval én nagyjából 2 hét múlva tudom kezdeni a mosás/vasalást. Nekem eleve új vasalót kellett vennem, a régi már nagyjából 30 éves volt, dög nehéz, spriccelő rég nem működött... ilyenek. Kis fejűt vettem :D és könnyűt :D Na jó, lila :roll:... de munkahelyem szponzorálta, mert pont ilyen értékben kaptam tőlük nőnapra ajándékutalványt 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda így jó?
Kép
Vendég
 

 
 

még ennyit lehetettű:
Kép
Vendég
 


Véda :P
Így már látom! Wow! Nem csak én vagyok Balu maci :lol:
De azért a 107 is látszik :wink:
Csini vagy!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Azta mekkora pocak! :wink:
Vendég
 


Fanni :D Lafi :D
Nagyon köszi a segítséget :D
Azért majd én is gyakorolok kicsinyítés-nagyítás ügyben :oops:

Véda
Vendég
 


Véda,

Nagyon csini kismamci vagy :lol:

Fanni,

nem haladok ám jól. Nem vagyok megelégedve magammal. Még az ablakokat nem mostam meg, minden nap csak halasztgatom. Ráadásul holnap és holnapután suli :( .....Semmi kedvem hozzá!ÁÁÁÁÁÁ

Szerintetek elég a 6cm vastag kókuszmatrac?

Kép
viri8
 
 


Lányok :(
Migrénem volt/van, vasárnap is volt és ma is. Eddig fényekre jött ki, ma nem tudom mire. Bosszantó... szerencsére ha időben veszek be gyógyszert, akkor elég enyhe, de akkor is... nem akarok ennyi gyógyszert beszedni :?
Hja és az első görcsöm is megvolt, a lábujjamban. De a Ca pezsgőtabletta 10 percen belül elfújta... úgy látszik, már tényleg minden nap kell...

Viri :P
Azért még van ám bőven időd :wink:

Kisfóka :P
Köszi, hogy rákérdeztél a mércére. Így felhívtam őket és elszégyellték magukat... kicsit megcsúsztak a postázással, de hogy szóltam, még ma feladták!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni akkor hamarosan megérkezik.. Énmost leálltam gobleinnel..

kézeljétek el, jöttek új emberek a céghez, és az egyik anyuka mondja nekem, hogy kaptak még anno ajándékba kézzel készült kiságyat pelenkázóval ami később ifiággyá alakítható.. egy baja van, hogy kicist hosszabb, mint amit a boltban lehet kapni..és hogy sötétkékre van pácolva.. viszont ingyen odaadják ha kell... mert náluk csak ahelyet foglalja.. :shock: :roll:

majdnem leestem a székről,hol a kandikamera...de megbeszéltük apával..kell! :oops: :lol:
Vendég
 


Boni :P
Ez aztán a jó hír :D Ügyes vagy!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó regelt!

Boni,

lehet nálad korábban ébredni? :shock: De jó, hogy kaptok kiságyat! Szerencsétek van!
A micimacis gobelinre nagyon kíváncsi vagyok. Tessék dolgozni vele és feltenni, ha elkészült :lol: !

Fanni.

Migrén? Estére elmúlt?

Én készülök és megyek suliba. :? :? Remélem meglátják a pocimat és felmentést kapok a holnapi nap alól :D

Kép
viri8
 
 


Viri lehet, ha szabadnapos vagyok :lol: ma pedig az vagyok!és már csak a háttér van hátra, de még minidg ballagási szalagokat festek...
Vigyázz magatokra

FAnni jó volt a koncert?


asszem elkullogok a Klinikákra az eredményekért, mert nincs telefonszámom..remélem megvan..bár dokival csak 2 hét múlva

talizok...
Vendég
 


Reggelt! Boni! Szerintem hívd fel előbb a labort, mert ezeket a leleteket - ha nem értemenőset beszéltél meg - a dokinak szokták átadni, ő meg szól, ha valami gubanc van.

Viri! Jó tanulást! Kevés gyerek mondhatja el, hogy -11 hetesen suliban volt :lol:

Én meg megyek babát gyömöszölni ma.

Kép
zölddisznó
 
 


Viri :P
Igen, köszi. Elmúlt estére.
Vigyázz magadra a suliban! Azért szerintem toleránsak lesznek :wink:
Írok egy másik patchwork-öst, én ezeket nézegettem a börzén. Most néztem át az elhozott papírkákat. Itt vannak konkrét árak is: http://www.foltonfolt.eu/menu.php

Boni :P
Jó volt, köszi. Írtam is róla tegnap délelőtt!
Gyere az eredményekkel, bár Cocának igaza van, valószínűleg a dokidnak fogják adni!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni tegnap délelött el voltam havazódva, azé nem emlékszem :oops:

Hát asszem dokim dossziéjába teszik. de igazából amikor rákérdeztem tőle, hogy bejöjjek megbeszélni? aszonta ráérek a 26.héten menni :shock: ez normális, hogy csak rá két hétre tudom meg az eredményt? vagy ha telefonálok, az ambulanciárq, akkor telefonba is megmondjákí, FAnni nem tudod a tel.számot?
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Viri: Nagyon ügyi vagy. Pihizzél sokat.

Katica_75:
Gratula hogy minden rendben. az UH-n

Fanni: Örülök hogy jól vagy. Nagyon ari az elefánt.

Coca: Gratula a kis röfikének.

Kisfóka:
Köszi. Örülök hogy minden rendben van az UH-n. Szép súlya van Grétának.

Véda: Csini pocid van

Boni: Ez tök jó.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


ő meg szól, ha valami gubanc van.

Boni! Ez a gyakorlat.

Nyuszipuszi!

Fanni! Patchwork nekem is nagyon bejön.

Kép
zölddisznó
 
 


Kisröfimami :P
Akkor ajánlom figyelmedbe a párnák között a kiscocásat, várj, ő az! Noha ez spec. inkább ráfestettnek tűnik így a fotón...
Kép

Boni :P
Telefonban sosem adnak infot. Szerintem is szól, ha nem jó az eredmény. De ha nagyon izgat, igen is csörögj rá mobilon! Én is csak mobilt tudok a saját dokimhoz, meg az UH számát... de sajna azzal nem mész sokra :(

Nyuszi :P
Magatokról is tessék mindig írni!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi Zöldi, akkor nem is próbálom hívni őket!

puszi
Vendég
 


Jól van, jól van...csak úgy tünt mindenki már 1-2 napon belül tudta az eredményt.. nem zaklatom dokim, me már hülének nézhet a hülye kérdéseimmel.most már irogatom őket, és majd ha megyek akkor megválaszoltatom... :lol:
Vendég
 


Fanni:
Én is délután fogom megtudni a cukorterhelésem eredményét. Remélem jó lesz és vége lesz a diétának. Mi jól vagyunk. Krisztián épp az erkélyen csucsukál. Nagyon jó baba. Szuper hogy végig alussza az éjszakákat ma is 7 órakkor kelt fel először. Már lehet gyöntölni és játszani vele. Jókat kacagunk rajta. Sokat nevetgél és próbálgatja a hangját is. Nálunk süt a nap éppen készülök ablakot pucolni mert még szülés előtt két héttel pucoltam és már ráfér.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi remélem jó lesz :lol:
Vendég
 


hát még a háttér hátra van.. de nem tom mikor folytatom, így a kiváncsiaknak előzetes...

Kép
Vendég
 


Nyuszi :P
Küldj egy kis napot felénk... Érd... Bp felé, jó?
Örülök, hogy ilyen jól telnek a napjaitok. Egész biztosan jó már a cukrod, de azért gyere majd a hírekkel. Aztán még elfogysz :wink:

Boni :P
Tudtam, hogy profi vagy! Többet fel sem merem tenni a sajátjaimat :oops:

Viri :P
800 Ft/db a gobelin képkeretezés ott, ahol írtam. Üveggel, fa kerettel. Mindegyiket más színűbe tetetem, jövő hétre készen lesz! (Másik helyen 1.100 Ft-ot mondtak...)

Nna megyek, zuhanyzom, felöltözöm :oops: :roll: 8) :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni :twisted: a látszat csal... nekem meg a tied tetszik jobban :wink: :oops: :lol:



ime a 24+2es pocak Kép
Vendég
 


Boni :D
Alakul a Zsebi-lak :lol:
Csini vagy! Sikerült már 1-2 kilót gyarapodnod?

Én ma nagyon elfáradtam. Kipakoltam a papírokkal teli szekrényünket... Szerelmes levelektől kezdve, iskolai levelezéseken át a hivatalos levelekig volt ott minden. Szidtam is magam közben. De most már rend honol, na de ami addig vezetett :twisted:

Ráadásul ma iskolai beíratkozás is volt. És babaruha vásárlás is. Na meg Lilu oviba vitel. Persze mindenhová gyalog... Szép idő volt, biztos jót is tett, mert kalóriát égettem, de most fáradt vagyok...

Remélem, mindenki jól van. Elég nagy a csend...

Véda
Vendég
 


Boni :P
Szép poci! S neked átadják a helyet a buszon? :shock: Én észre sem venném :lol:

Véda :P
Azt elhiszem, hogy elfáradtál. Még végigolvasni is fárasztó volt :D De akkor ma már pihi, remélem, holnap nem leszel ilyen rohangálós!

Nálunk a tapétázás csúszik egy hetet :? 5-én kezdődik. Pedig már úgy beleéltem magam, hogy jövő hét!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!

FAnni csinálok majd másik képet, mert ennél azé nagyobb a valóságban a pocim...nem sokkal, de nagyobb...és igen, látják és átadják... :lol: :lol: :lol: :lol:

gobleines keretezős cím, telcsiszám átküldenéd nekem priviben?
Vendég
 


Boni :P
Telefont nem tudok, csak címet... és itt van, Érden... Szerintem Neked nem fogja megérni idáig eljönni! Hm?
No akkor várom az új fotót!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni hmm hát nagyon nem :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Véda
de szép nagy a pocid!!! :P
Boni
a tiéd is aranyos nagyon.Most pont fele annyi idősek vagyunk mint Ti. :lol: És az én pocim kb.fele akkora, kiszámoltam hogy akkor nekem júli végére lesz kb. ekkora.És megállapítottam hogy ekkora pocakkal simán lehet nyaralni. :lol:

Most komolyan vagy baromi könnyű ez a gobleinezés,vagy itt mindenki profi?? :shock: Én is körülnézek lassan.

Fanni
milyen színű szobátok lesz?valami mintás?

Kép
katica_75
 
 


Katica simán mehetsz nyaralni :lol:

mindenki profi, így te is az vagy..vegyél gobleint! :lol:
Vendég
 


Tényleg nyaralás...

Akik a nyáron már babáznak (leszünk egy páran...)!
Mentek valahová? Ötleteket, tippeket szeretnék!
Én arra gondoltam, hogy 1-1 napokra lemegyünk a Velencei-tóhoz. Tavaly találtunk egy nagyon szép, rendezett strandot. Lemehetnénk reggel, vinnék magammal a hütőtáskába enni és innivalót. Apa és Lilla pancsolhatnának, én Csabival valami terebélyes fa árnyékában pihiznénk, szopiznánk, aludnánk. És este haza. Így nem is kellene annyi cuccot vinni, és az út sem lenne fárasztó, mert innen csak 25-30 perc.

Mi a véleményetek?

Véda
Vendég
 


Katica :P
Tetőtérben van a babaszoba, így kb. 130 cm-től kétoldalt is "befelé dől a fal"... s ott, az elválasztásnál lesz egy bordűr, nagyon édes szerintem... felül sárga lesz, alul pedig kék. Már nagyon szeretném látni :shock: A sárga tapétában egyébként van egy kis magában minta... remélem szép lesz... Majd teszek fotót, ha kész :D

Persze, miért is ne mehetnél nyaralni? Nekem most az idei év bizti kimarad, de nem bánom :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jaj Velence !mindig oda jártunk strandolni...párom nagybátyjához.. de sajnos idén már nincs kihez menni :cry:
Vendég
 


Véda
nagyon kis idilli kép ahogy szopizik a baba a fa alatt... :D szerintem aug.-ban már tudtok menni...
Fanni
bizos helyes lesz. Majd várom a fotót.Nálunk sárga és pisztáciazöldek a falak, festve van így a bordúr nem tudom mutatna e? Mert szeretnék, csak úgy nem parsztos? :oops:
Boni :cry:

Mi sztem leugrunk horváto-ba valahova nem túl messzire. :P

Kép
katica_75
 
 


Katica nem parasztos.. csináljatok nyugodtan bordűrt.. nem csak tapétás falra szoktak tenni
Vendég
 


Véda :P
Szerintem Velence jó ötlet. Mi a 2 babával bizti nem megyünk idén sehová, de szerencsére van egy nagy kertünk, s ha akkor a meleg, talán a babakádban megpancsiztatjuk őket... de csak augusztus-szeptemberben max.
Orsi tud jó babás helyet, de inkább csak nagyobb babával érdemes menni oda...

Katica :P
Ha nem parasztos bordűrt teszel, akkor nem :lol:
Egyébként mi is zöld-sárgában gondolkodtunk, de akkor megtaláltuk ezt a bordűrt, ami eldöntötte a tapétaszínt :D Szóval nálunk először a gomb volt meg, aztán a kabát... no de fő, hogy passzol 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Uff!

Tegnapi dögöny nagyon szuper volt. Utána lementünk a Balcsira barátnőmmel. Még mindig szép! :lol:
Este 9 óta aludtam délelőtt 11-ig.
Tegnap nem volt émelygés - hiányoltam is. Na, ma van! :wink:

Hajmosás, rendrakás, főzés, este koncert.

Szép napot!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Dögönyözés Apa által, vagy van valami tuti kismamamasszázsos helyed?
Gyűjtsd be az émelygéseket, mert 12. hét után el szokott múlni :wink:
Milyen koncert? Hogy fogod bírni, Te is hétalvó :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Azt elfelejtettem írni, hogy megkaptam a gyermek mérce- gobelinem! Iszonyatosan nagy :shock:
Délután megyek venni hozzá fonalakat, már összeírtam, mi kell!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni nagy fába vágtad a fejszédet! mit gondoltál, hogy a mérce majd akkora lesz mint a fánis kép, és a gyerek marad a földön, te meg emelgeted a mércét? és cask 30 cmes beosztású :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Arányosítással gondoltam számolni :lol:
Na jó, jogos...
Azért így a maga valójában kicsit rémisztő... de időm szerencsére bőven van még :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Dögöny fordítva értendő, én voltam dögönyözni barátnőmék babáját!
Koncert? Zorán. Mellette még sosem aludtam el! :wink:
Apropó, azt álmodtam, hogy Dr. House volt a pasim :lol: ...és nem is sántított! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Ez a dögönyről jutott eszedbe? :lol:
Apa nem olvassa a topikot? 8)
Jaaaa, tényleg, már beugrott, hgoy írtad is tegnap!
Zoránnak pedig jó kis andalító számai vannak... még megtörténhet, hogy szundizol egyet közben :D

Szundiról jut eszembe! Kismamák, ti nem horkoltok? :oops: Apa szerint én az utóbbi időben egyre többször és jó hangosan :oops: :shock: :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Az én apám horkolását nem lehet felülmúlni! Úgyhogy észre sem venné.

Kép
zölddisznó
 
 


FAnni majd megyünk, oszt segítünk, hiszen profik vagyunk :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nekem über brutál rossz napjaim vannak. Egyfolytában ég a gyomrorm, akármit csinálok, ma meg ráadásul hánytam is 2szer! :( Gyomorégésre eszek napi 1 néha 2 Renit, de úgy látszik az se segít már, pedig nem is merek már enni olyat, amitől kicsit is éghetne a gyomrom!

Fanni!
Örülök, hogy megkaptad a mércét, biztos nem lesz könnyű..., de mindent a fiúkért! :wink: Nekem is mondta már a férjem, hogy néha horkantok, de azért ő sem kutya! :lol:

Véda!
Szép pocid van, nagyon csini vagy! :D Mi ősszel tervezünk menni pihenni, nyáron nem hiszem, de majd meglátjuk! Nekünk anyukámékhoz elmenni is majd felér egy kirándulással!

Boni!
Szép a pocid, és a gobelined is!Nagyon profi vagy! :D

Katica!
Nekünk is festett falra került bordűr, ha szépet veszel, akkor az jó!

Zöldi!
Jó koncertezést, biztos nagyon jó lesz! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni :P
Horkolás?
Apa úgy tud durmolni, hohgy mellőle akár el is rabolhatnának :roll: Így fogalmam sincs, mit csinálok éjjel. Az is lehet, hogy alvajáró vagyok...
Itthoni pancsi nálunk is lesz. Lilu miatt minden nap akár. A Velencei-tó az meg csak úgy kimozdulásképpen. Már teljesen jól lemoziztam magamban a fa alatti szopis idillt. Remélem, nem leszek szégyenlős :oops: Lilunál ugyanis az voltam. Nem a vendégek érezték kínban magukat, amikor szopiztunk, hanem én. Na, jó, volt, hogy egy-egy vendég (pl.anyóspajti) konkrétan odajött, behajolt, és nézte, hogy miképp is szopizik az unokája. Engem meg annnnnnnnyira zavart, hogy szörnyű, de nem akartam megbántani :roll:
A strandon talán senkit sem fog ennyire érdekelni a szopi-technikánk :wink:

Zöldi :D
Gratulálok a 8. hetetekhez. Ma már nem embrió, hanem magzat a hivatalos elnevezése 8) Jó szórakozást!

Boni :D
Parasztos? Dehogy!!! Szerintem minden bordűr inkább dob a lakáson, mint rontana :wink:

Na, mennem kell innen, mert kislányom Forma-1 szabadedzést szeretne nézni a neten... Hogy lehet egy 6,5 éves kislány ennyire versenyautórajongó? :lol: :lol: :lol:

Véda
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: