Új privát üzeneted érkezett!

Persze, visszanézek!
Várom a híreket, hogy neked mit mondott a dokid!
Remélem, csupa jót csak...
Vendég
 


Marcsi! Írtam neked a másik topicban is. Sajnálom, hogy be kell menned! De gondolj Csilára, neki még rosszabb. Aztán meg lehet, hogy ki is engednek. De ha nem is, az a lényeg, hogy Zsófiért minden lehetségest megtegyél. Fel a fejjel!

Kép
szly27
 
 


Köszönöm Szly!

Elmentettem a telószámodat a mobilomba, ha tudok valami lényegeset, akkor küldenék neked sms-t.
oké?

Apa elment nekem bevásárolni.
Készülődtem én már, de mégcsak olyan light-osan. Van három hálóingem, bugyim, papucsom, köntösöm, de szerintem a hálóing kevés.
Úgyhogy szegénykém most elment Győrbe, nélkülem, nekem bevásárolni.
Ez siralmas.
Na, de nem kesergek!
Tényleg sokat rohangásztam. És bizonyára nem keveset nyomott a latban, hogy Zsófi baba ismét medencevégű fekvésben van, és az elmúlt napokban adott a méhszájamnak kiképzést rendesen a talpacskáival...
bízom benne, hogy tényleg csak egy hétről van szó, de az eszem sajna nem hiszi el.
Valamiért azt érzem, csak nyugtatni akart ezzel a kijelentésével...
Két éve is ezt csinálta... Mondott két hetet, majd négy lett belőle...
Félek, hogy csak elvétve engednek el... De inkább készüljek erre, és jöhessek hamarabb haza...
Ha van vezeték nélküli net a kórházban, akkor behozatom majd apával a laptopot, így nekem is gyorsabban múlna az idő...
Ha nem, akkor marad az sms.

Lépek tovább, mert még ma mindent ki szeretnék mosni.
Nem erőltetem meg magam, csak nem szeretnék egy hegy mosnivalót itthon hagyni.

Puszi, vigyázz magadra!
Vendég
 

 
 

Marcsi!
Gondolj a legjobbakra!Csak pozitívan! :wink: Izgulunk mi érted,te ne izgulj!Minden rendben lesz!

Bari!
Veled mi a helyzet???

Szilvi!
Még a végén itt maradunk ketten... :cry:

binyek
 
 


Sziasztok!
Megjöttem...viszontakságos utunk volt dugóba kerültünk,a mekiben kelett elmenem pisilni,fertőtanya és hisztirohamom van!!!!!!!!!

Méhszáj 3000...
Más vizsgálat nem volt!!
Belgyogyihoz küldött mert az alapritmusom 120percenként és betalocot fogok szedni a terhesség végéig...ami szívritmus szabályzó
Vendég
 


Oké Marcsi! Nagyon várom az smsedet. Majd én is jelentek néha.
jó lenne tényleg, ha lenne neted a kórházban!
Biztos minden rendben lesz, ne izgulj! Már csak 10 hét! Lehet visszaszámolni!

Bari! Látod! A végén még azért fogsz imádkozni, hogy nyíljon már az a méhszáj! Örülök, hogy minden ok.

Binyek! Marad még Bari is!
:)
A végén ő húzza legtovább! :lol:

Kép
szly27
 
 


Sly azt mondta a doki,hogy egy ilyen stabil 3000 már nem fog kinyilni...hááát legyen igaza
3 hét múlva ctg
Vendég
 


Maria elküldöm a számom semmi kötelezettség de ha van kedved egyszer kétszer nyomhatnál nekem is smst...de az sem baj ha nem..
Akkor viszont siess haza ,és itt dumálunk
De ma még írj!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Bari!
Nagyon-nagyon örülök, hogy a méhszáj rendben van!!!!! :lol:
ez nagyon szuper!
A ritmuszavar pedig majd elmúlik, nem lesz gond!


A számodat rögtön elmentem, és ígérem, jelentkezni fogok!
már összecsomagoltam, lelkem romokban, nagyon félek!

Ha nem engednek haza, nem fogok toporzékolni, csak baromi hosszú lesz.

Minden jót!
Reggel már nem lesz időm!

Puszi! Marika
Vendég
 


Bari!
Tudtam,hogy jó hirrel jösz! :wink:

Marcsi!
Nyugi!Ne parázz,akkor még rosszabb!Minden rendben lesz! :P

binyek
 
 


De sz@r lesz Mária nélkül :cry:
Remélem max egy hét
Vendég
 


T.Maria küldött üzit:
"Minden rendben.Az itteni doki szerint a méhszáj csak 2100. Egyelőre csak a szokásos gyógyszereimet kapom és fekszem. Ebbe majd bele őrülök, de most ez van. A saját dokimmal csak este tudok beszélni. Puszi nektek! Marika"

Kép
szly27
 
 


Jaj Sly úgy örülök!!!
Szerintem az ő dokija egy szenya aki direkt paráztatja!!!!
2100al minek van bent??????????????????????????????????
Vendég
 


Szia Bari!

Szerintem is túllihegi a dokija. Jó, persze az sem lenne jó, ha félvállról venné, de így sem igazi a dolog.
Ugye ma este beszél vele. Kíváncsi leszek mit mond majd neki.
Lehet tényleg csak pár napig lesz bent.
Jó lenne,ha így lenne!

Kép
szly27
 
 


Most beszéltem vele telefonon..nagyon jó kedve van!
Szerencsére tényleg csak biztonságból van bent..és remélem hamar hazamehet
Vendég
 


nem említette, hogy megkapta-e az smseimet?

Kép
szly27
 
 


Csak azt mondta,hogy írt neked is meg nekem is..de azt nem ,hogy kapott is...de elég szita a fejem,lehet,hogy nem figyeltem és mondta :oops:
Vendég
 


Bari! Marika megkapta az smseimet. Csak azért érdekelt, mert netről küldtem neki. De mostmár akkor tudom, hogy tuti megkapja.

Kép
szly27
 
 


Írt Marika! Reggelre begörcsölt, ezért infúziót kap. Délután csinálnak egy UH-ot!

Kép
szly27
 
 


Basszus szerintem az ideg is közrejátszik neki...jaj engedjék már ki

Sly a baráti körből sms-ezel??
Vendég
 


Bari! Igen! Még a régebbi szabályok szerint gyűjtöttem egy csomó smst. Azokat most elhasználom.

Kép
szly27
 
 


Drukolok Marcsinak, remélem márjobban van!
Olvaslak ám benneteket, csak nincs mindig időm írni, inkább a nyáriba szoktam! Szly gondolom neked se könnyű Roli mellett!?
Egyébként h van mostanság, rég meséltél róla! :wink:
bencuri
 
 


Bencuri!
Roli köszi jól van. Kicsit könnyezik a jobb szeme, ami ha nem javul, lehet jövő héten elviszem dokihoz. Ébredéskor csipás is.

Nekem Roli alapjában véve jó kisfiú. Én autózni meg játszikálni nem szoktam mellé ülni. CSak gyurmázni, rajzolni, meg olvasni. Így megszokta, hogy egyedül játszik és el is van. Na meg naponta alszik vagy 3 órát. Mostanában délután úgy kell felébreszteni, ha időben akarok menni boltba meg játszóra.

Kép
szly27
 
 


Marcsi üzent: Jól vannak. Már nincsenek tegnap óta görcsei. Uh-on Zsófival minden ok. Becsült súlya 1200 g. Mindenkit puszil.

Kép
szly27
 
 


Köszi az infót!
De jó lenne ha hazaengednék!!
Ha írsz neki én is puszilom!!
És ha tudsz valamit lécci írj
Vendég
 


Szly remélem elmúlik Rolinak és nem kell dokihoz menni! Próbáltad kamilázni?
Marcsit pusziljuk, kitartás!
Jó éjt!
bencuri
 
 


Bencuri! Amikor Rolit kihoztuk a kórházból, nagyon könnyezett a szeme és csipás is volt. Hordtam ide kórházba, hetente átmosták a könnycsatornáját. Mondták, hog ykamillázzuk. 6 hetes korától hordtam kb 10-12 hetes koráig. Nem segítet semmit. Állandóan más szemcsepp+ kamilla+heti átmosás. Átmosás: egy nagyon vékony tűt beszúrtak a szeme belső sarkába akönnycsatornába és folyadékot nyomtak bele. Erre jött ki egy csomó genny. Na ebből elegem lett. Elvittem máshova. Szolnokra behívtak és ott egy alkalommal, hasonló, de mégis más eljárással megcsinálták. Azt mondta az ottani doki, hogy nem szabad kamillával mosogatni a gyerekek szemét és nem szabadott volna annyi szemcseppet használni.
Azóta jó a szeme.
Ezért inkább elviszem, nem kamillázom.

Kép
szly27
 
 


A nyáriaknál van egy eset amitől kikészülök ahányszor beleolvasok a nyáriakba.. :cry: :cry:

Sly:Mária hogy van?
Vendég
 


Marika írt: "SZIASZTOK! MI VAN VELETEK? vELEM MINDEN OK, TALÁN NEMSOKÁRA HAZAENGEDNEK! nAGYON REMÉLEM, MERT KIFOGTAM A SZOBATÁRSAKAT. eMLÉKEZTEK ARRA A CIGÁNY CSAJRA, AKINEK A FÉRJE BEMENT A VIZSGÁLÓBA? HÁT Ő AZ EGYIK, DE A MÁSIK IS SZINESBŐRŰ. rEMÉLEM NEMKAPOK EL SEMMIT. mONDJUK NEM FÜRDENEK, OTT NEM FENYEGET ILYEN VESZÉLY. DU. JÖN A DOKIM, NEM BÁNNÁM HA ELENGEDNE."

Kép
szly27
 
 


Hát igen Bari! Szegény Muffin! Már abszolut nincs remény arra, hogy babázhasson! Mi is nagyon sajnáljuk szegényt. És még csak segíteni sem tudnak rajta! Talán egy haloványka reménysugara még lehet. De már nagyon nem úgy tűnik.
Szörnyű lehet. Bele sem merek gondolni.
Ott rugdos a hasában és még meg is kell szülni. Na haggyuk is!

Kép
szly27
 
 


Sly köszi az infót!!
Drukkolok,hogy kiengedjék és mond neki hogy várom a gépnél!!

A másik történet mélységes fájdalommal tölt el...őszintén...
Én tudom,mit érez....
Vendég
 


Szly köszi a hireket! Szegény Roli, ezt nem tudtam h nem lehet kamillázni, mert ronthat is! Gondolom milyen rossz lehet végignézni ezt az átmosást! :cry: Én már most attól félek mi lesz ha felszedik a bőr a kukacán, mert idáig ahányszor voltunk ordított alig lehetet lefogni! Ja és a doki, úgy aakarja csinálni, h nem érzéstelnit! :evil: Pedig olvastuk, h ha krémmel bekennik előte akkor nem fáj neki ! :twisted:

Marika, remélem nemsokára itthon leszel! Kitartás, tudom milyen lehet a szobatársaiddal, én mikor szültem akkor fogtam ki :(
bencuri
 
 


Bari, te hogy vagy mostánában? Nem parázol már annyit ahogy olvasom :?: De ez a helyes! Örülok neki! :D
bencuri
 
 


Bencuri sajnos parázok...mindíg van valami..
De a méhszájammal kapcsolatban azért nem parázok mert múlt héten 3000 volt és a dokim szerint már tuti nem nyílik ki..
De sajnos találok én mást..
Ilyen hülye vagyok..ahelyett,hogy élvezném a terhességet ...
Vendég
 


Azt tudom, h nagyon jó lett a méhszáj eredményed! :D

Már nincs sok hátra már csak 51 nap! az gyorsan elrepül4 Ne stresszeld magad! 8)
bencuri
 
 


51 már semmi képp nincs szerencsére ha minden jól megy császár a 38.héten :lol: csak addig tényleg minden simán menjen
Vendég
 


Marcsi üdv itthon...
A nyáriból tudom!!!
Majd írjál ám!!
Örülök,hogy minden rendben veletek :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bari! Épp most akartam írni, hogy Marcsi itthon van! De látom szorgalmasan olvasgatsz!

Kép
szly27
 
 


köszi sly.hát elég sokat ülök itt a gépnél
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy drukkoltatok nekem, és gondoltatok rám!
hihetetlenül jólesik!

örülök neki, hogy veletek minden rendben van!
Bari!
már csak 50 nap! Vagyis még annyi sem, mert a csaszi előbb lesz!
Ez már annyira jó!
Már én is szeretném, ha hármassal kezdődne a heteim száma... :roll:

szerencsére jól vagyok, csak a tétlenséget viselem nehezen...
Mert mire megkérek valakit valamire, gyakorlatilag addígra meg is csinálom..
De most nem engedik, és nekem is muszály a seggemen maradnom, mert a kórházba én csak szülni megyek vissza.
Az pedig csak a betöltött 37. hét után lesz!!! :lol: :wink:
Vendég
 


nagyon örülök, h itthon vagy Marcsi! Azaz otthon :D :D
bencuri
 
 


Mária!
Szerintem már nem fog a méhszájad kinyilni...ilyenkor úgy tudom már nem szokott!!
Tök jó már hihetetlen,hogy milyen rég tartod ezt a 2100-at!!
Szerintem ha nem feküdnél akkor sem lenne semmi...de persze feküdjél!!!
Te az orvosod egy kicsit mellé fogott nem????
Vendég
 


sziasztok!

Jól esik, hogy örültök nekem!

szerintem a dokim csak pihentetni akart...
Indokot keresett, miért fektessen be. Azért is írt 2110-et... látszott rajta már akkor is.
most jöttem a védőnőtől, és szerinte is így van. Azt mondta, biztosan azért küldött be, mert ez a legveszélyesebb időszak a koraszülések szempontjából.
Holnap már én is betöltöm a 29. hetet, tehát megkezdem a 30-at!!! :wink:
Talán már nem lesz baj...
A görcsöket bedig, amik bennt voltak, biztos vagyok benne, hogy a két egymást követő napi vizsgálat okozta, ami ráadásul a kórházban elég durvára sikerült...
Három napig barnáztam is utána. :twisted:
Vendég
 


Maria szerintem meg a dokid olyan pofára esésnek élte volna meg ha nem kell korházba menned,mivel ő ezt már az elején "beigérte",mégse csinálhat segget a szájából..
Na így már igaza lett...bár ezzel azért okozott neked némi szenvedést :twisted:
Ne hari,hogy ez a véleményem...de mások a 2100-al rohangálnak

Lényeg,hogy VÉGE!!!Itthon vagy :lol: :lol: :lol:

Az eggyik kedves topiktársam talált egy fenyő kiságyat...olyan jó lenne ha olyan szép lenne mint a képen...a napokban mehetünk megnézni..35E de nagyon jó,ha tetszik már hozom is :lol:
Fóton van tőlünk 3 perc
Vendég
 


Marcsi! Nem semmi hogy tudnak egyesek vizsgálni! Engem még egyik terhességemnél sem vizsgáltak meg úgy, hogy akár azt mondjam rá hogy kellemetlen volt. Semmi negatívumot nem érzek és utána sincs semmi gondom. Szerintem engem most fog utoljára megvizsgálni 33 hetesen. rolival is így volt. Utána már nem piszkálja.

Bari! Remélem jó lesz a kiságy és sikerül megvenni.

Kép
szly27
 
 


köszike
Vendég
 


Bari!

Sikerült az ágyikó????,
Vendég
 


Holnap vagy holnap után lehet menni megnézni...ha nincs rajta semmi sérülés akkor meg is veszem!!
Ma vásároltunk a tescoban cumisüvegeket ,cumikat,pelust,johnson cuccokat,meg ilyesmit...
Vendég
 


Hahó!
Jó reggelt!

Betöltöttem a 29. hetet....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szóval megkezdem a 30-at... :wink:
Vendég
 


Maria megkezded te még a 38-at is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?