Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :D
Gabi! Tényleg nagyon édes ez a popokép! :D
Gratula Mindenkinek a jó eredményekhez! :D
Bessy! Neked különösen nagy gratula,vigyázz nagyon Magatokra! :D
Tali!
Tőlem lehet nyugodtan hétköznap is,ha az Nektek jobb! :D
Süti:Szerintem elég ha páran csinálunk,nem kell olyan rengeteg! :D
Akkor mondjatok egy időpontot,ami szerintetek jó lenne,Nekem teljessen mindegy! :D

Ja,van egy barátnőm 30 hetes kismami,kisfia lesz,Zalán lesz a neve,és képzeljétek,tegnap mikor megsimiztem,megrugdosott :lol: ,annyira jó volt érezni :D :oops:
Mondtam Andinak(így hívják),hogyha van kedve,csatlakozzon hozzánk! :) Remélem nem baj! :oops:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép
Vendég
 


Jó reggelt! Sziasztok!

Ma jobb napom van, bár az éjszakám elég szar volt (3 óránként felébredtem valamiért)

Tand, még nem vagyok tapasztalt anycika, de a gyógyitárba nekem is azt mondták hogy 0 napos gyermeknek is lehet a pororrszívóval szivatni a nózit. Biztos nem fogja szeretni, mert hangos, de hatásos.

Andesz, szia, persze hogy jöhet a barátnőd :) Szívesen várunk mindenkit. A tali meg nekem tényleg mindegy (jó-jó hétfőnként még van sulim). Most szombat 04.26. ? Jövőhét hétvégén mindenki apázik gondolom a hosszúhétvége miatt, de ettől függetlenül nekem jó az a szombat is. De általába a hétköznap du. is jó. Igazándiból úgyse fogunk olyan napot találni ami mindenkinek jó.

madiani
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!

A tali nekem jó hétközben és hétvégén is. Sőt én is sütök valamit szívesen, mondjuk én vállalok sósat.

Köszi az infókat az orrszívással kapcsolatban, ma majd kipróbáljuk, de majd csak anyáéknál (egyedül nem merek nekiállni).

Kép
tand
 
 


2 kép, ha nem bánjátok :)
Kép Kata, igazad volt :D Kép apuci a kisfiával
Nati, ugye Te kérdezted? :oops: apuci este fél 7-kor ér haza, attól kezdve a szoptatáson kívül mindent ő csinál Kisatival, míg én a kajáját csinálom másnapra, meg elpakolászok, vacsit készítek elő, stb.

Csajok, nektek mennyire van "belőve" a napirend? Igazából a szoptatások pontos idejére gondolok...
Amúgy ma megyünk az első tanácsadásunkra, Anikó volt nálunk kedden és arra az időpontra írt be, mikor Móni és Bulcsú, a szülésfelkészítős anyuka és kisfia lesz :)
bocsi, nem tudok visszaolvasni (nem utáltok még, hogy csak itt önzőzöm?? :roll: :oops: )
puszi mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Ha valaki tud 3 szobás eladó lakást please szóljon :)

Nibcsike: Mi volt UH-n? Milyen a picurka? A mi babánk kicsit mozgolódott :) Remélem azért tegnap nem maradtál ebéd nélkül!

Ani: Merre laktok? Van eladó lakás? Annyit kifeizetek ha szép a lakás :) Kollegáknak pedigtessék szólni hogy enyje benyje. megkérdezhetem hogy mit dolgozol?

Bessy: HURRÁÁÁ :) Nagy gartula. Azért megnéztek UH-val mindenhol ugye? Petevezeteék petefészek!
A kiskutyusotokat sajnálom! Tudom milyen elveszetni eg ykis kedvencet.

Melus: Sajnálom hogy mogorva dokival futottál össze. Annyira ki tudja ábrándítani az embert. Nem tudom... Szerencsére minden rendben, a végén még a kedves dokiddal is találkoztál, szóval minden jó ha jó a vége :) Gratula a picikéhez :)

Vicuksa: Igen. Az orrból szokták megmondani. Nekem amúgy is nagy az orrom, szóval nekem már a 8 hónaptól mondták. :)

Gabi: Köszönjük hogy gondoltál ránk babapopsi imádókra :))) Szuper a kép! :) Apáért szorítok!

Tali ügyben: Nekem is van autóm! Én is tudok vinni emberkéket. De jó hogy itt nem kell azon vitatkoznunk hogy ki vezessen :)
Mondjuk nekem a hétköznap csak 4 után jó, mert akkor tudom felvenni a kisfiamat.

Enikő: Ügyi vagy! De jó, akkor végre egy rövid időre megpihenhetsz :)

Tand: Én nem tudom mikortól lehet használni, de azt igen hogy napi max 3-szor, mert fel is sértheti a nyálkahártyát vagy mit.

Márti: Gyönyörű KisAti :) Hogy hogy olyan későn ér haza a párod? Ilyen sokat dolgozik?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok!!

Gabi,
elkérhetném Mariann mobilját priviben? őt szeretnénk választani, de a vezetékesen nem akarom hívni :oops: Köszi!!!
Nohát ez a pucér kép nagyon zabiznivaló!!!! írtó helyes!!!!

Bessy,
ÓRIÁSAI GRATULA NEKTEK
Annyira, de annyira örülök, hogy ott van a petezsákocska, gondolom, Ti is nagyon boldogok vagytok. Kutyuskát nagyon sajnálom, nem is tudom, mi lenne velem, ha Mazsival történne valami...

Enikő,
nagyon ügyes vagy!!! Gratula! A virágok is szívet melengetőek!!

Ani,
nekem már most széles az orrom, de nem akarok még szülni!!!!! És az éjszakai respir activ (horkolás ellen van, tapasz, de nem igazán használ) még jobban "széthúzza" az orromat...

Andesz,
persze, hogy jöhet a barátnőd, hiszen ő is kismami :wink:

Én is szívesen fuvarozok még 3 embert!!!

Márti,
Te minden este főzől másnapra?? Nagyon profi vagy!! KisAti nagyon édes ahogy kukucskál oldalra :wink:

Hát nekünk tegnap elég húzós és parás napunk volt... Keztem a védőnőnél, aki szerint már szombaton be kellett volna mennem a kórházba a fájások miatt egy vizsgálatra. Aztán jött a mérleg, plusz 4 kiló az elmúlt egy hónapban... mától odafigyelés és vissza kell fognom magam :oops: Szerencsére a többi értékem (vizelet, vérnyomás) jó, tehát még nincs baj.
Aztán BB aszisztense BB :wink: is mondta, hogy legközelebb ilyenkor menjek a kórházba, mert megnyilhat a méhszáj.. :shock: Úgyhogy mikor bekerültem BB-hez, mondtam, hogy legyen előbb vizsgálat és csak utána uh, mert már tiszta ideg vagyok... JÓL megvizsgált, de szerencsére a méhszáj zárt, valószínűleg Bence ficereg odabenn és feszít :oops: Már nagyon közelít az 1 kg-hoz ( a combcsontja alapján), és éppen a lábát szopogatta :shock: - hát csoda, ha feszít??? :P Ő is mondta, hogy a fagyikelyheket hanyagoljam, de nem volt vészes. Azért mától jobban odafigyelek, hogy mit eszem... :oops:
Vendég
 


Andi,
hát nem csodálom, hogy egyedül nem mered porszívózni... Én se merném!!! De remélem hamar rendbe jön Gréti!!

Ani,
nagyon gusztustalan lehet két ilyen pacákkal együtt dolgozni... Ah, még a gyomrom is felfordult tőle!!!! Már csak ezen a héten dolgozol??

Tündi,
sajna én nem tudok eladó lakást :( de remélem hamar megtaláljátok a nektek valót!!!
Vendég
 


Tand, hűmmm valami sósat de ennék most hogy írtad. :)

Márti, dehogy bánjuk, sőt nagyon örülünk a képeknek. Ejha neked még főzöcskézni is van időd. Le a kalappal.

Tündi, a Palotavárosban lakunk a Gellért lakóparkba (250 lakásos) Vannak eladó lakások, a legtöbb 57nm 2+1 félszoba (ilyen a mienk is) de vannak 2+2 félszobások is. Gellért lakóparkra vagy Hübner A. vagy Gánts Pál utcára keress rá. 4 éve épült a ház, belső zárt udvara van. Ha kell még valami infó megírom privibe.
Amúgy adminisztrátor vagyok egy elektronikai termékeket újrahasznosító cégnél Bodajkon.

Nati, juj de megijesztettél. Örülök hogy minden oksika azért. Még jövőhéten dolgozom és aztán pápá :) :) :)

madiani
 
 



Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat és a részvéteteket is.

Gabi
Tetszik ez a hurkás popó! :lol:

Melus
Örülök, hogy jól vagytok. Te hány hetes voltál amikor 8mm volt a babó?
A kutyám valószínű babesiás lett.... :cry:

Nati
Ha Gabi most nem olvas minket, én is el tudom küldeni neked Mariann számát. :wink:
Vigyázz magadra! :wink: Azért ha Bence megkíván egy fagyit, szerintem nyugodtan adj neki.. :wink: :lol:

Tand
Jobbulást Grétinek!

Tündi
Szerintem megnézett mindenfelé, mert azt mondta, hogy minden rendben, és gratulált :D :D
Remélem mihamarabb találtok lakást. Iszonyat, milyen árak vannak :shock:

Márti
Kisati nagyon aranyos. Látom, apával nagyon megértik egymást :D hogy figyel rá... :D

Mindjárt megpróbálom feltenni az UH. képet
bessy76
 
 


Ani
Köszi a privit. Nem is gáz ez az ár, hiszen ahogy írtad, minden átalakítható és így sokáig tudjátok majd használni. :D
bessy76
 
 


Bekarikáztam a picúrt, hogy könnyen megtalálható legyen :D

Kép
bessy76
 
 


szia Bessy,
Édes kis Zsebpiszkotok van :P :P
Persze, tőled is megköszönöm, ha neked megvan. Ő RL asszisztense a magánban, igaz? Köszi
Vendég
 


Nati
elküldtem.. :D
bessy76
 
 


Bessy, csodálatos a kis drágátok :) Ma javítom a táblit, igérem (nagyon rossz kislány vagyok :evil: egy lusta dög), erre biztos hogy szánok időt.

madiani
 
 


Bessy, grat zsebpiszokhoz!! :lol:

Nati, vigyázz kisbencére! Pihi, nem munka!!!

Ha valaki akar még bölcsőt venni, Siófokon van egy :
http://www.expressz.hu/baba/butor/showA ... 92307.html

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja, Tündi, talán te kérdezted, hogy apa mehet-e a vajúdóba. Csak akkor, ha nincs ott másik kismami. Nálunk szerencsére nem volt, így ott volt velem apa, de mivel a 4 szülőszoba közül csak 1 volt foglalt, át is mentünk oda.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Bocs Nati, természetesen Kisbence

Imádom a szép virágokat! Ügyes vagy ANi, hogy ilyen szépek a virágaid, meg a fotók is!!

Tand, mi is vettünk porszívós orrszívót, Geri nem sír, bár kissé ellenkezik.... nem a legnagyobb szívóerővel használd, persze csak, ha állítható a porszívón. Mi napi 1x használtuk pár napig, fürcsi után, hogy éjszaka ne keljen fel rá. Bár nem folyott az orra. Ja, és előtte dr. theiss orrsprayvel befújtunk a nózijába, hogy felnedvesítse a cuccot. (azért jobb ez a spray, mert permetet fúj be, hajtógáz nélkül, nem úgy, mint a másik tengervizes! nekünk ezt ajánlotta a drnő, meg a védőnő is)

Judy?? Hol jársz????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Kata!
Köszike :) különben én kérdeztem a vajúdót (de nem azért írom).
Hogy vagytok? Geri baba?

madiani
 
 


Geri baba jól van, köszöni, és az anyukája is. ma éjjel 5, 4, 4 óránként kelt enni, és aludt tovább. Meg vagyok vele elégedve :wink: Most már hallom, hogy ébredezik, 3,5 órája evett. Lassan te is erről fogsz majd beszélni!! :lol: Gondolom, várod már nagyon! ma éjszaka is, amikor böfizetettem, és közben elaludt (sőt, szinte az egész kaja álmában történik :wink: ), csak fogtam magamhoz, ahogy bújt, és puszilgattam, és puszilgattam. Kicsit sírtam is, hogy milyen nagy öröm ez, hogy a kezemben foghatom a kisfiamat! na, abbahagyom, mindig erről írok, bocsi, de nem bírok az érzéssel betelni, hogy ANYA lettem! :)

Márti, örülök, hogy nálatok is beváltek a "dögök"!!! :wink: Mesélj, így már elvan?? :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Bessy: Gratula mégegyszer a kis petezsákhoz :) Jól kivehető a képen :)

Kata: Aranyos vagy amikor ilyeneket írsz. Legyen minél több ilyen anyuka mint Te! Szerintem nyugodtan írd csak le ezeket a szép pillanatokat :)
Szerencsére egyre többen vagyunk itt akik már kezükbe tarthatják babájukat, szóval ők teljesen átérzik ezt, a többiek pedig irigykednek és már alig várják hogy megtapasztalják :)

Jaj! Nem is dicsekedtem Barnikáról. :) Tegnap előtt a párom ujjaira tolta véletlenül a WC ajtót. Apa keze a földön volt ő meg behajtotta az ajtót hogy a szűk előszobából be tudjon menni a szobába, és az ajtó alatti rést ráhúzta apuka kezére. Apa üvöltött. Leszidni nem szidtuk le mert nem volt szándékos.
Tegnap dettó ugyanez a helyzet volt azzal a különbséggel, hogy mielőtt behajtotta volna az ajtót megkérdezte apucitól hogy ott van e a keze mert menne be a szobába. Tüneményesen figyelmes volt, azt hittem megeszem, de nem lelkesedett azért hogy meg lett alaposan dícsérve :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Bessy!HATALMAS GRATULA A KIS ZSEBPISZOKHOZ!!

A kutyusotokat sajnálom..

Nati!
Örülök,hogy minden oké és zárt a méhszáj,ijesztő lehetett az a nagy fájdalom!! :shock:

Alíz
,utólag is Boldog szülinapot kívánok!

Minden baba gyönyörű a képeken!!!:D

Bocsánat,hogy ilyen rövid voltam,most nem tudok többet írni!Puszika mindenkinek!:D
Vendég
 


Bessy,

Engem is 5 hetesre tippelt akkor RL. :lol:
Nagyon szép ez a zsákocska! :)
Vendég
 


Bessy!
Nagyon szép zsákocskád van! :D
Képzeljétek,begyulladt a viszerem! :?
Sikerült telcsin beszélnem a korházba aki van érsebész főorvos:Dr Keresztury Gábor,holnap megnéz 9-10 körül kell mennem!
Ma meg szigorúan pihiznem kell!
Remélem nem kell megműteni! :roll:
Ani!
Szerintem a holnapután,nagyon közeli lenne!
Estleg jövöhéten v.melyik nap?Vagy utána?
Kérjük Mindenki véleményét!!!!!!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Márti! Tündéri a kisfiad!

Bessy! Gratulálok a kis petezsákhoz!

Alíz! Utólag, de annál nagyobb szeretettel boldog születésnapot kívánok!

Andesz! remélem minden oké lesz holnap az érsebésznél! Majd gondolok Rád!

Nati! Megijedtem, de örülök, hogy jól vagy, zárt a méhszájad! még maradjon egy kis darabig így zárva!

Kata! Szerintem is fantsztikus, hogy vannak ilyen jó anyukák a világon, mint Te! Geri büszke lehet Rád!

Enikő! Akkor mostantól jöhet a hoszzabb pihenés!

Tündi! Lakásügyben én nem tudok vsegíteni. Mi is házkeresőben vagyunk, de nem nagy sikerrel. :(

Ne haragudjatok, de csak az utolsó pár hozzászólást tudtam visszaolvasni.
Sajnos Nekem holnap is dolgoznom kell, ügyelet lesz az oviban. Röviditett műszakban, de minden óvonénit berendeltek.
Amúgy jól vagyunk, pici fiam eyre többet mocorog.
Azt viszont nem tudom, hogy mit érzek akkor, amikor csuklik? Mennyivel más az, mint amikor mocorog?

Mindenkit puszilok, kicsiket és nagyokat!
n.k.ildi
 
 


Ui: kaptam megint egy labor beutalót. Nem is tudtam, hogy a 22.héten is van ilyen. Nektek volt lányok???
n.k.ildi
 
 


Uui: Andesz! Miről kéritek mindenki véleményét? Ne haragudjatok, de nem tudtam végigolvasni a hozzászólásokat.

Mostmár tényleg indulnom kell.
n.k.ildi
 
 


Ildi!
A taliról,hogy mikor legyen! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kata, csodálatos amit írsz. Megkönnyeztem. Anyukám is mindig azt mondja hogy a legcsodálatosabb dolog édesanyának lenni. Hamarossan én is megtudom, már nagyon várom.

Tündi, sasjnálom apácska ujjait, de nagyon rendes figyelmes Barnikátok van.

Alexa, :) gyere ha tudsz mesélj nekünk a kis szívtipródról.

Andesz, huuuu, sajnálom a viszered. Sztem a talival időpontjával akkor várjuk meg hogy holnap mit mond a sebész. Amúgy nekem jövőhéten a hétfő és a csütörtök kivételével minden nap jó (munkanapokon délután). Mit szólnátok a péntekhez, akkor senki nem dolgozik.

Ildi, :) szia. A csuklás olyan mint amikor simán mozog csak ritmikus és egy helyről jön. Viszont lehet hogy te ezt még nem érzed, picuri meg ahoz a babó. Sajna jobban nem tudom elmagyarázni. :( Eleinte én se tudtam biztosan hogy azt érzem-e, de ahogy nőt Roni egyre biztosabb voltam benne. Most már egyértelmű, mert a pocim is úgy mozog.
Nemkem 12., 16., 18-20, 28-32. héten volt labor vizsgálatom. Minden eredményed rendbe volt eddig? Talán azért küldenek hogy ellenőrizzék.

madiani
 
 


Na és akkor képek Roni szobájáról:
Ez már a végleges állapot, max kiegészítők kerülhetnek még a képbe.
Nati, hát megnéztem, de nem tudom eldönteni. Kivülről és bevülről is ugyanolyan. Nyugodtan eljöhetsz valamikor (ha Fehérváron jársz) megnézheted, erről már úgyis beszéltünk. :)

Kép Kép
Kép

madiani
 
 


Sziasztok! :D

n.k.ildi, alexaa :D KÖSZÖNÖM!!!Arik vagytok!

Tündihez hasonlóan, nekem is csak délután 4 után jó, sajna addig dolgozom kivéve a pénteket, akkor 1-ig. Bármelyik hétvégén jó nekem. :D

Madiani! Akkor nem lehet könnyű együtt dolgozni velük. Kitartás, nem tart már soká! Fantasztikusan szép a kis Ronilak!!!Gratulálok!

Bassy. Nagyon jó kép!Gratula!

Kata Megható amit írsz! Minden szavadból árad a boldogság, és szeretet/szerelem a gyermeked felé.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Jó reggelt! :wink:

Márti, nagyon boldog szülinapot kívánok! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Márti drága

Kép
Vendég
 


Mi újság Krixta? Hogy telnek a napjaitok, éjszakáitok??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Márti: [color=red]Boldog szülinapot kívánok :) ![/color]

Ani: Nagyon szép és napsütéses a szoba :) Ügyesek vagytok, valami ilyesmit képzeltem el én is a gyerekeknek, de sajna Barnika világos lila falakat kért, szóval az lesz majd :)

Andesz: Remélem nincs semmi komoly, majd mesélj hog ymit mondott a doki. Szerintem csak pihentetni kell, bár nehéz lehet megoldani.

Tegnapi napon kissé (enyhe kifejezéssel) kínosan és nagyon rosszul zárult úgyhogy ma sajna nem keltem valami jó kedvvel, de legalább süt a nap! :)

Talival kapcsolatban: A jövőhét mivel hosszú hétvége lehet hogy nekem sajna nem lesz jó, mert úgy tűnik el kell utaznunk anyósomékhoz. Max a vasárnap lenne jó nekem.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


De jó lett! Color is ott van!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Márti! :P

Kép

nagyon szép Kisati és apával is nagy a szerelem köztük ahogy látom :lol:

Kata!
örülök hogy minden rendben Geri bébivel és meghatóakat írtál 8)

Ani!
nagyon helyes lett Roni kuckója :D

Nati!
remélem minden rendben és nem görcsölsz, tessék pihenni :P

Krixta!
hogy vagy?és Réka babácska? :roll: :wink:

Bessy!
nagyon szép a kis Zsebpiszok! :lol: nagyon jó ez a név :wink:

Andesz!
drukk a dokihoz , remélem nem kell műteni :shock:
Vendég
 


Kata & Vicuska
De aranyosak vagytok hogy érdeklődtök!
Köszönjük szépen jól vagyunk,Réka tegnap nagyon jó baba volt,végig aludta a napot (én meg nem tudtam mennyit fog aludni ezért nem mertem lefeküdni inkább pakolgattam:oops: ) mondjuk hajnali 3kor meg nem aludt már vissza..cseppet álmos vagyok :D Apa is így ment melózni.
A kaki ügy rendeződik mostanában magától kakil valószínűleg a Sinlac-tól(ezzel kell előetetnem hogy ne bukjon)
Sikerült elintéznem az ultrahangot,annyira hogy már hétfőn vihetem!Ennek örülök nagyon...
Tegnapelőtt vettem neki zenélő forgót a kiságyra és imádja..próbál ő is "énekelni" alatta..olyan édes.
Olvasgatom mindennap a fórumot csak nem tudok írni mindig!

Kata

Kaki ügy??:)Tényleg mindig olyan szépeket írsz..

Vicuska
Már csak 11nap!Egyszer tényleg járhatnál felénk :wink:

Márti
Sajnálom hogy nem jött össze a séta és hogy nem tudtál tegnap elérni..de bepótoljuk..és nagyon szép a kisfiad!

Tundi
Sajnálom hogy rosszul ébredtél..de nem volt komoly a tegnapi ugye?

Nati
Ne törődj a kilókkal..szépen lssan le fognak menni..:)

Ani

Nagyon szuper a babaszoba..irigyellek is a bútorok miatt! :)


Mindenkinek szép napot!!
Vendég
 


köszi lányok, aranyosak vagytok! :)
Bessy, most már ordítva gratulálok!!!
Nati, nem főzök este, délelőtt főzök, de nem mindig minden nap, attól függ mi maradt :) Este csak szendót csinálok apának másnapra :) Vigyázz magatokra!
Ani, nem vagy "rossz kislány" attól, hogy nincs időd mindig táblit írogatni...már tök nehéz lehet kézben tartani ennyi infót :D szép lett a szoba!!
Kata, a "dögök" pár percig működnek, csak a pici fiam mindig elbillenti a fejét oldalra, és így kikerülnek a látóteréből :D de jó lesz ez! amúgy a ma éjszakánk rémes volt, még a titkos fegyver se jött be most, végigüvöltötte szegényke az etetésig hátralevő időt (előbb is próbáltam etetni, de nem kellett neki) Látom nektek se fontos a centire belőtt etetésidő :D reméltem, hogy nemcsak mi vagyunk így...
Tündi, a párom horgászúszókat esztergál Pákozdon :D mivel egyéni vállalkozónál dolgozik, annyit melózik, amennyit akar a 8 órán felül, és ennyit kell, hogy kijöjjünk a fizujából :? Mi történt tegnap?
Andesz, jobbulást, remélem nem lesz baj! A visszérműtét kellemetlen, anyának is volt...
Enikő, gratulálok, hogy kész lettél, tudom milyen jó érzés végre NEM tanulni :)
Ildi, mióta is érzed a pocaklakódat? Csuklani amúgy nekem a 27. héttől kezdett, akkor voltam kórházban és kapta a tüdőérlelőt. Szerintem emiatt kezdett csuklani :)
tegnap minden jól ment a tanácsadáson, a másik baba végigüvöltötte, Kisati csendben volt :) 3360 gramm, vagyis 1 kilót híztunk mióta itthon van, 3 hét alatt! Tolómérővel 51 centi, egészséges :) Oltásra a következő utáni tanácsadáson megyünk.

más: léccci valaki csináljon nekem avatart, mondjuk a szülinapomra :D egyszerűen nem sikerül, ami röhej azután, hogy már 2x csináltam...

puszi mindenkinek!
Vendég
 


Márti küldj képet megpróblom neked:)
Vendég
 


Sziasztok!

Márti, nagyon de nagyon boldog szülinapot kívánok!

Többet nem ígérek semmit, :evil: tegnap se tartottam be, nem frissítettem a táblit.

Na olvasok....

madiani
 
 


Alíz, hát nem könnyű velük, de már csak 3 nap :)

Tündi, köszi. A világos lila falat is lehet úgy díszíteni hogy az olyan érzést keltsen mintha sütne a nap. Egy új függöny, egy kép és máris más a hatás. Különben az a szín is csodálatos lesz sztem.

Vicuska, számoljunk vissza, már csak 11 napocska :)

Kriszta, ari vagy :) Ne irigykedj, nem a bútorokon múlik a szeretet és egy gyermeknek az a legfontosabb. :) Örülök hogy szépen fejlődik Réka baba.

Márti, gratula az 1 kilóhoz (1 hónap allatt), szépen fejlődtök. :) Nagyon ügyi volt kis Ati hogy csendben türte a mércéket.

madiani
 
 


Márti

Remélem jó lesz de küldj majd képet ha mást szeretnél!pusssz


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Bocsi,de nagyon kehes vagyok,elkapott vmi nyavaja.De azért gyorsan visszaolvasgatok és írok pár sort.
Vendég
 


Márti!
Jók a képek!Aranyos Kisati!Pelenkázással hogy állsz?
Én kérdeztem apát!Örülök,hogy sok időt tud Veletek tölteni.
Nekünk igazából még mindig nincs napirend,akkor szopizik amikor kér.Azért van hogy napokig hasonló időpontban eszik.
NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!


Nati!
Bessy akkor átküldte Mariann számát vagy kell még?
A kilók miatt ne idegeskedj,de azért tényleg nem árt odafigyelni.Szopta a lábaújját? :shock: :lol: -édes lehetett!Amúgy nem vizesedsz?Horkolás meg nálam is volt-olyan szinten,hogy apa felébredt rá,de amint megszültem elillant,mintha nem is lett volna.

Bessy!
Csodálatos a kis zsebpiszok!Gratulálok hozzá!

Ani!
Nagyon szép a gyerekszoba!Ügyik vagytok!
:idea: Órát én még tennék a helyedben a falra,vmi aranyos gyerekmintásat. :idea:

Kriszta!
Örülök,hogy már hétfőn mehettek UH-ra.Drukkolok,hogy ne legyen gond!

Talihoz mindjárt csinálok táblit!
Puszi!

Ja Andesznak nem a viszere van begyulladva,szerencsére,hanem állítólag egy ciszta :shock: ,de majd úgyis jön és mesél,mi volt a dokinál.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert még ma mennem kell Pestre és addig ezer a dolgom.

Voltam a kórháznál az eredményekért, jó nagyot sétáltam (Vadászkürttől nem messze lakunk), de megérte:

AFP: 1,38 :lol:
Ellenanyag: negatív
Vércsoport: A, Rh. + (ezen nem izgultam, a korábbi véradásaim miatt már tudtam)
Utána meg beugrottam a Brendonba, szörnyülködtem az árakon... :shock:

Visszaolvastam, de most nem tudok reagálni. Vár a mosás meg a tanulás :?

Kellemes napsütéses hétvégét mindenkinek!
Lehet, hogy hétfőig (megint) nem jövök, megyünk anyuékhoz.

Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Márti!BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!
Az én férjecském is Pákozdon dolgozik,csak más cégnél. :D

Tündi!Remélem már nincs rossz kedved,és nincs nagy baj!

Krixta!Örülök,hogy sikerült hétfőre időpontot kapni!!CSNK-ba kell menni?Jó,hogy mostmár nem bukik annyit Réka,biztos nagyokat fog hízni!:wink: Képzeld,egyszer Martinka is akkorát bukott,hogy sugárban jött vissza,és a falra ment az egész,újra kellett festeni!Nagyon megijedtünk!!:shock:

Enikő
!Tökéletes az eredmény!!!Gratulálok!!Neked is szép hétvégét!!Ja,Brendonban őrült drága minden,ott mi nem vásároltunk!Na jó,most lehet,hogy a homokozót ott vesszük meg!

Gabi!Jó az avatarod!Jobbulást kívánok!!

Andesz
???

Ani!Egyre szebb a gyerekszoba!Nagyon ügyesek vagytok!!Imádom a sárga falakat,nálunk az egész lakás sárgára van festve! :D
A függöny is szép,majd Martinkának szeretnék újat,hol is vettétek? :roll: Meg is varrták?
Vendég
 


Márti!

Nálunk mindíg változott a napirend!Ahogy nőtt,úgy változott minden.Egyre többet volt fent,Kb. 10 hónapos kora óta fix csak.Még mindíg előfordul,hogy hajnalban cicit kér! :D
Vendég
 


Na Csajok,szóval a tábli,LÉGYSZI MINDENKI ÍRJA MEG,HOGY NEKI MELYIK NAP JÓ ÉS MELYIK NEM!!!!!
Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?