Új privát üzeneted érkezett!

Köszi. Ezt a zölddisznó nevet már én is olvastam valahol.És olyan zöld Mazsolás kép volt hozzá.

Kép
flóra 11
 
 


Hihi... Ez ma a harmadiklaptetőm. :D

Kép
flóra 11
 
 


Van egy kolléganőm, akiről nem akarok nektek részletesebben írni, majd inkább egyszer személyesen elmesélem, most csak annyit, hogy minden nap van vele valami baj, a múltkor pl. elájult, és ki kellett hívni hozzá a mentőt, mert nem hajlandó enni semmit se, így akar lefogyni. Ilyet nem szabad csinálni szerintem. Tehát ez nem jó módszer, Flóra. Akupunktúra? (Lehet, hogy nem így kell írni, bocsi.) Fogyasztó masszázs? Ezek meg mind drágák, gondolom.

KépKép
benó
 
 

 
 

Húúúúúúú, 3 laptető egy nap, ennek most már tényleg jelentenie kell valamit! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Hát talán mégis az lenne a megoldás, hogy édességet ne egyek,meg egyébként is kevés szénhidrátot és kellene a torna is.

Kép
flóra 11
 
 


Ez rám is igaz ám. :oops: :oops: :oops: Ezt kellene nekem is tennem. Nem vagyok ám olyan vékony, mint amilyennek elképzelsz.

KépKép
benó
 
 


Benó,a múltkor is volt már ilyenem,hogy egy nap háromlaptető. De reméljük,hogy ha ez most másodszor is összejött, az jó. És ha majd egyszer harmadszor is összejön, az lesz az igazi. Figyeld meg. :D

Kép
flóra 11
 
 


Évi visszajön még? Meddig tart a Dr. House?
Szilzi mikor jön haza Füredről, nem tudod?
Zsuzsi ma du.-os, ha jól tudom. Utána biztos durmol.

KépKép
benó
 
 


Hát, reméljük, hogy igazad lesz. Én bízom mindenben már. :D Főleg a boszikban. :D

KépKép
benó
 
 


Na,ne! Te magasabb vagy nálamés nem vagy 90 kg.Mert én annyi vagyok. A múltkori diétámmal 2kg-t fogytam.

Kép
flóra 11
 
 


Én magasabb vagyok, mint te? Ezt miből is gondoljuk? Jó, 90 kg tényleg nem vagyok, de kicsi vagyok, ma se tudtam leszedni a 3. polcról a konzervnyitót.

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi délutános,ő már nem jön ma.
Szilzi úgy tudom,ma jönne vissza, de azt mondta,ha tud,marad tovább.
A house pedig még tart.És mindig két részt adnak,éjjel van vége,Évi sem fog ma már jönni.

Kép
flóra 11
 
 


Figyeled, hogy szinte mindent egyszerre írunk? :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


Abból gondolom,mert én törpe vagyok. :D

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon vágod a lányok programját.
Egy keresztkérdés, de nem lehet telefonos segítséget igénybe venni: Na és Tancsu?

KépKép
benó
 
 


Már nem is figyeltem, de tényleg.Nagyon egy húron pendülünk. :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsunak fél ötre hazajött a férjecskéje.Vele akart eksönözni. Nem emlékszel?Még borotválkozott is. :D
Átmentem a vizsgán?

Kép
flóra 11
 
 


Megyek fürödni, Flóra. Jó éjt! Holnap tali! :D :D :D
(Ha még írsz valamit, válaszolok gyorsan :D )

KépKép
benó
 
 


Már megint! :D :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Na,és én megint kettőt írtam egy idő alatt! :D :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Hú, tényleg, de az már nagyon régen volt. Azóta már ki tudja, mit csinálnak. :D :D :D
A vizsgán viszont átmentél. :D :D :D :D
Oké, akkor jó éjt! :D :D

KépKép
benó
 
 


Csókolom, doktornő. :mrgreen:

KépKép
benó
 
 


Nyugodtan fürödj csak. Ha valami okosat találok,majd felrakom. Egyébként még nekem is van dolgom. Még meghívókat és plakátot kell csinálnom Anyák napjára.

Kép
flóra 11
 
 


Jó éjt Tancsu. Szép álmokat!

Kép
flóra 11
 
 


Én még ráérek,párom kimerült a temetésen,alszik.

Kép
flóra 11
 
 


Behozom a lemaradásom. :D

Kép
flóra 11
 
 


Normálisan a ciklus azért tart 28 napig, mert a peteérés a 14. nap körül van (13-15) és a progeszteron szak mindig 14 nap! Azaz, a normális ciklus tart a menstruációtól a peteérésig +14 nap! Az elsõ fázis lehet hosszabb, néha rövidebb is, de az ovulációt követő időszak meglehetősen kötött.
Rendszertelenek az anovulációs ciklusok (ezekben teherbe esés nem lehetséges) és azok a ciklusok, ahol az elsõ (ösztrogén) fázis valamiért (agyi szabályozás pl) megnyúlt. Ezekben a ciklusokban lehetséges a teherbe jutás, csak az ideje nem jósolható meg elõre. Mivel ezekben a típusú ciklusokban a méhnyálkahártya érése sem szabályos, ezért a vérzés sem jelentkezik (nem mindig van így) szabályos formában: elhúzódik, elején-végén barnás folyással zajlik. Az okok megkeresése segíti a megszüntetést.
Tehát szabályos az a ciklus, mely 28-34 napos (és kimutatható benne peteérés, de ez már csak vizsgálatokkal). 42 nap felett már majdnem mindig baj van.

Kép
flóra 11
 
 


amennyiben egy fogamzóképes, egészséges házaspár minden szempontból az ideális időpontban él házaséletet, a kívánt teherbeesés valószínűsége akkor is csak 25-30%. Bátran kimondhatjuk tehát, hogy minden emberélet megfoganása lényegében egy csoda!

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok láyok...:)

Ti aztán jólk birtátok az éjszakát....:)
Én fél10-körül beájultam, de csak azért hogy utánna hajnali fél3-tól filmet nézzek...:P
Na jó, utánna aludtam még egy keveset...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Liftezés????
Hát semmi ilyen emlékképem nincs decemberről...:)
Viszont a "hátulról eksön " nekünk bejött....:D :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na gondolom most ti bizti doliztok én meg itt lopom a napot a gép előtt...:D

Most gyorsan lelépek és szétszedem a tusolóban a lefolyót......asszem nagy puceválás lesz, egyre lassabban megy le a viz....:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lefolyó kész, de terhesen soha többé!!!!!!!

Közben feltettem főni a krumplit és a tojást is..:)
Készül a rakott krumpli...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma Buckalakó tiszta lusta....:)
Még egy picike mozzanatot sem érzetem .
Állitólag vannak ilyen napjai a babának...szerintetek ennyire kényelemben lenne most, vagy csak ilyen lusta???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Egyéként teljesen jól elirkálok itt magamnak...:)
Lassan én is klinikai eset leszek...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Évi

Ez az út tök jól hangzik.....:)
Remélem csinálsz jó sok képet és mutatol nekünk is majd...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Visszagondolva nekem sem voltak középidős fájdalmak.Sem pecsételés, sem semmi.....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Húúú....

Abba kéne hagynom, mert lassan laptetős leszek....:)

Na megyek megmaszirozom Buckalakó barátotokat, hátha ad valami életjelet magáról....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok Csajok,
megjöttem!!!!! :D :D Nagyon hiányoztatok :D :D Néha olvastam egy-egy oldalt, de szerinzem majd kelleni fog segítség! De igyekszem mindent elolvasni! :D
Puszillak Titeket, milliószor!!!

Tancsu, örülök, hogy sütött a Nap, örülök, hogy boldog voltál, örülök, hogy babóca is jól viselkedett :D És mégegyszer szívből gratulálok!! :D

Kép
szilzi
 
 


Jó reggelt, lányok és Buckalakó! :D

KépKép
benó
 
 


Helló, Szilzi, na végre! :D

KépKép
benó
 
 


Húúú, ennyit olvasni!!! :D :D de majd jövök..

Kép
szilzi
 
 


Én is majd később jövök.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!! Boszorkánytársaim!
Gyorsan jelentkezem, mert gombapörköltöt fogok gyártani. Ma reggel jó sokáig aludtam fél 8-ig!! Nálam ez sok!
Voltam anyukámnál permetezni.
Ma még megyek délután dolgozni, holnap reggel iirány Szeged! Kb másfél órás út!
Sajnálom hogy lemaradtam a délutáni traccspartiról!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
De gyorsan végigolvastalak benneteket!

Kép
muzsuzska
 
 


Benó a fejemen az olivaolaj, ha nem jön le akkor ma sapkában megyek dolgozni!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi!

Jó, hogy végre aludtál eleget.
Én is sajnálom, hogy lemaradtál, na de lesz még ilyen, az tuti! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Hú, de tojásfehérje is van rajta, ugye? :roll:

KépKép
benó
 
 


Csillapodik a pirim, lehet hogy még ebben a hónapban eláll????????
Különben is én már hónapok óta vámpirka vagyok!!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra hol szerezted be a kapszuláidat?? Patika vagy gyógynövénybolt? Megyek mert szar se lesz belőlem!

Kép
muzsuzska
 
 


Tojásfehérje nincs! Többen mondták, hogy elég az olaj!

Kép
muzsuzska
 
 


Forrósódik a fejem, lehet hgogy lassan füstőlni fog az olaj!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?