Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Németh: ma sem jött össze az urológia, odamentünk 11-re és közölte a felvételis, ma csak 1/2 11ig volt, mert be kellett mennie a kórházba. Marad hétfőre. Majd megírom, ha végre összejön.
Vendég
 


Monyo Boldog Szülinapot!!
Vendég
 


Hú,hát elég volt ennyi mindent végigolvasni!Jó sokat írtatok.

Ti milyen pózokról tudtok,hogy segíti a teherbeesést?

Kép

Kép
syl100
 
 

 
 

Monyo: boldog szülinapot kívánánok!
Luna: köszi! jó bosszantó, hogy nem jutottatok be.

Kép
németh
 
 


Sziszko!

Ezt meg tudod nyitni?
http://babatervezok.otthona.net/poziciok.pdf

annus11
 
 


Monyo!

Boldog szülinapot!

Kép
szilvia80
 
 


Na mi ez a pangás,jóreggelt!
Szép hétfői napunk van....én szombaton bőrig áztam...vasárnap meg lesültem...fránya április :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus: tipikus április! :D

Szombaton mi is esőben bográcsoltunk a telken :? , vasárnap meg bicajoztunk zöld pólóban a bicajos felvonuláson!!!! Nagyon jóóó volt!!!! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok

Megvagyok én is. Hétvégén Földváron voltunk, meg kellett beszélni a nagy lányom osztályának erdeitáborozását a szálláshelyen.
Végig az úton szakadt az eső, mikor leértünk, akkor meg kisütött a nap, és tök jó idő volt. Vasárnap meg a háznál voltunk kint, fürdőszobaszekrényt szereltük ösze, közben bográcsban főztünk. Jó volt nagyon.

Nekem képzlejétek el, hogy a váladékom kezd nyúlos lenni, létezik hogy ennyivel előbb legyen peteérés? szombaton hagytam abba a clostyt. Nem tudom, nagyon gondolkozom, hogy még is el kellene menni a 12. napon is uh-ra?

Szerintetek?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

A nyálka az lehet több napig is jó állagú!Az utolsó nap amikor jó,na akkor van pé.És utána pár nap szárazság.

Nem tudsz 2szer menni uhra?Vagy felesleges?

annus11
 
 


annus tudom hogy lehet több napig jó lehet, csak ilyen hamar nem szokott ilyen lenni. De el tudok menni most csütörtökön is, és 1 hét mulva hétfőn is. Így akkor mennék a 12. és a 16. napon

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát ha mehetsz,akkor emnj!Sose lehet tudni...lehet h ebben a hónapban elöbb lesz péd....mindenesetre akkor nehogy kihagyd :wink:

annus11
 
 


annus hát nem rajtam múlik, épp este is összekaptunk ezen apával. Ez van.

monyo veled mizu?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: szerinem is menj el, sose lehet tudni. A closty szerintem meg tudja bolygatni rendesen az ember lánya ciklusát.

Kép
németh
 
 


Milyen érdekes! Én pont ellenkezőleg vagyok! 15. cn-nél járok, hő stagnál, viszont tegnap kezdett nyúlós lenni. Nekem holnap lesz uh.

Gabi: Imádom Földvárt!!!!! (Mármint ha Balatonföldvárról volt szó...) :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


napvirág én is imádom, gyerekkorom óta minden évben ott nyaralunk. Szoktam mondani mikor megérkezünk hogy hazajöttünk, második otthonom, Mondtam páromnak hogy öregségünkre veszünk ott egy nyaralót, és majd ott fogunk élni. Legszivesebben egész nyáron lent lennék.

Drukkolok neked, hogy holnap lásson szép tüszőket a doki.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nekem nagyon megemelte a closty a hőmet.

http://ciklus.hu/images/diagramok/0e7c9 ... 36000_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na győzött a hülyeségem, megyek csütörtökön is. negyed 8-ra

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Gesztenyés gofri a kikotőnél a sarki bódéban? :shock: Hmmmm.....még mindig érzem az ízét a számban!!!!! :)
És a legfinomabb halászlék városa! :)

Az én hőmet is megemelte,mert 36.1 volt az alap, és olyan 35.8-36.3 között szokott inogni. Most meg 36.2 alá nemis ment szinte.
Én is mennék dokihoz a helyedben. Én is olyan vagyok,hogyha én elképzelek valamit,hogy nem stimmel,akkor addig nem nyugszom,amíg meg nem nyugtatnak "hivatalosan". :) Abból meg baj nem lehet,ha többször mész! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Vmennyire nekem is megemelte a hőmet...én holnaptól kezdem el csak mérni a hőmet ebben a hónapban,aztán majd meglátjuk mi lesz! :wink:

annus11
 
 


Jaj Földvárt én is imádom!!!!!

Kép
németh
 
 


Nekünk meg Földváron volt az első nyaralásunk kettesben ...akkor még csak ismerkedtünk....vagyis annál több,mert már együtt laktunk :lol:

annus11
 
 


Mi is először oda mentünk hajózni együtt...

Kép
németh
 
 


Én a gyerekkoromat töltöttem ott, aztán a párommal az első nyaralásunk is ott volt, lehet hogy ezért ragaszkodunk mindketten hozzá, de azóta is minden évben oda megyünk. Most már gyerekestől is meg ketten is. Már lefoglaltam idénre is a szálást. Július 15-19-ig megyünk ketten, és 21-29-ig a gyerekekkel.

Napvirág igeeen, gofri ott, nagyon finom, marikában a sült hekk, isteni, a mediterránban szoktunk még rengeteget kajálni. Na és a lángos. Szóval imádom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sziasztok Kép

Kép
monyo83
 
 


Gabi!

Nehogy a végén összefussunk!Az egész topic földvárra megy majd :lol: :lol: Ja tesóm mondta tegnap h megemlítettél neki.Én el is felejtettem ezt az infót megosztani szegénnyel :oops: Mikor mondanivalóm van nincs msnen,amikor fenn van nem jut eszembe mit akartam.... :oops: 8)

annus11
 
 


Sziasztok!

Én a barátnőmmel voltam kettesben először. Fantasztikus volt! Képzelhetitek milyen lehetett. 2 csaj 1 hétig szabadon! :D
Aztán férjurammal is voltunk ott, mi is az első évünkben. :) Annyira megszerette ő is,hogy minden évben mondja,hogy oda menjünk! :)

Tök poén,hogy pont tegnap mondtam,hogy nem alakul a hőm,erre ma úgy felugrott,hogy csak néztem! Kíváncsi vagyok délután mit mond (lát) a doki most már nagyon!

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


lanyok lehet nem szedem be a clostyt ha igy lesz akkor atveszi valaki majd a tablat?
Meg nem biztos csak szolok hogyha van jelentkezo akkor tudjam.

Kép
monyo83
 
 


Na Monyo!

Hogy hogy?Mért nem akarod bevenni?Én átvenném a táblit,de lehet h köv hónapban én se szedem...remélem azért mert babás leszek,nem más miatt....

Napvirág!
Akkor neked most van péd?A hőd szerint nagyon gyanus!

annus11
 
 


annus mert nem igazan latom ertelmet.majd megbeszelem a parommal,azt hiszem az ove lesz a dontes.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Hát lányok nkem olyan lh tesztet van, mint ami a nagykönyvben megvan írva.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Akkor hajrá nektek!!!!

Lenne egy kérdésem,azok akik már több hónapja szedik a clostyt.Nekem ugye előző hónapban elöbb lett pém....ebben a hónapban mire számíthatok?Lehet mégelőrébb jön?Vagy nem lehet tudni?

annus11
 
 


monyo:Hány dobozzal van neked?

Kép

Kép
syl100
 
 


Nekem kellenne,ha még megvan.

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko!
Nekemvan receptem,2 hónapi adag.Ha esetleg nem lenne rá szükségem,akkor szólok majd hátha kell vkinek!

annus11
 
 


syl mar mondtam hogy nem vagyok Magyar.o-gi.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok! Megjöttem a dokitól. Ez a hónap kiesett, vékony a nyálkahártyám és a tüszők is picikék. Bár azt mondta,hogy lát valami folyadékot is, tehát lehet,hogy volt tüszőrepedés és még anna a folyadékát látja, viszont a megtapadás szinte esélytelen. :( Kaptam norculutot(vasárnaptól kell szednem), aztán köv.hónapban újra Closti,+Metformin mától folyamatosan.
De azért nem vagyok elkenődve,mert már legalább vannak petécskék, nem csak ciszták és még akár tüszőrepedésem is lehetett! :) Ennek már örülök! :)
Monyo: nekem is van még 2 havi, mert 3-at írt fel egyszerre.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


napvirag mennyire vekony a nyalkahartyad?eselytelen biztos? :cry:
A metet folyamatosan emeld nehogy egyszerre vedd be az egesz szemet mert nagyon rosszul leszel.
negyeddel kezd es folyamatosan emeld az adagot.

Kép
monyo83
 
 


Monyo: most 6 mm.
Igen,pont most nézem a PCO-s topicokban mire készüljek ;)
Igaz,én már egy pár hónapja megpróbálom tartani a "szénhidrát diétát", kerülök a cukrot,teljes kiörlésű kenyeret csinálok, zöldtea+buborék nélküli víz a folyadék, barna rizs, kevesebb és többszöri kaja...stb. Előtte rá kellett egy kicsit gyúrnom,mert nagyon süti+csokievős+kólaivós voltam! :S

Még régebben mintha azt olvastam volna valahol,hogy a Norcolut ha baba van nem árt neki...nem tudjátok,erre jól emlékszem?

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


napvirag a 6mm az nem rosz,szerintem, de javitsatok ki ha nem jol tudom.
asszem epp 6 mm a minimum amibe be tud agyazodni a baba.igyal rengeteg folyadekot attol hizik nagyon a nyalkahartya.
ja es meg egy fontos dolog.
Ne temesd el ezt a honapot mert van eselyed.

Kép
monyo83
 
 


Köszi monyo! :)
Nekem a doki azt mondta,hogy 7-8 körül kellene lenni minimum.De az a helyzet,hogyha lett is volna tüszőrepi,akkor sem voltunk együtt megfelelő időben,mert már felfelé megy a görbe...szóval szeritnem nagyon kicsi az esélye ennek a hónapnak.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Jó reggelt :)

Gabi drukkolok, hogy minden ok legyen! Nézegettem én is a napokat, hogy mikor tudnék menni mégegyszer uh-ra sajnos csak a 20. napon, mert ugye május 1. miatt 4 napos hétvége lesz, pont akkor kellene megkukkantani megint.

Németh: a hétfői Párom - doki találka kudarcba fulladt ismét, hétfőtől 2 hét szabin van, amit persze múlt pénteken elfelejtett mondani a betegfelvevő. :( 2 hét múlva újra póbáljuk...

Vasárnaptól szedem a clostyt, van ám hőhullámom tőle, meg gyanítom rásegít arra, hogy hamar a plafonon vagyok. Hőt nem mérek, mert 3 műszakozom, így nem kapnék reális eredményt. Ezen a héten éjszakás vagyok, lassan indulok haza.

A havival nem voltam megelégedve, késett eleve 5 napot, a hatodikon jött meg rendesen, úgy, hogy kellett fájdalomcsillapító is, illetve a 2. napon is ez volt, aztán a 3. napra minimalizálódott, a 4.re elmúlt. Viszont a clostyt elkezdtem a 4. napon. Fura, mert előző hónapban 7 nap volt, előtte pedig mindig 10-12 nap között mozgott.

Kellemes napot !!
Vendég
 


Monyo:tudom,hogy nem itt laksz!Csak azt hittem,hogy megmaradt clostit akarsz eladni.

Annus:Akkor ,ha neked már nem kellesz a recept,akkor átadnád nekem?

Mától iszom a palástot.

Kép

Kép
syl100
 
 


syl: remélem használ a palást,nekem bejött! :) (Bár azon gondolkozom,hogy akkor ugrott fel a hőm is,amikor elkezdem inni. Lehet,hgoy attól van,nem is a tüszőrepitől...na mindegy,ez majd kiderül!)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Luna: :shock: :roll: Hát ezt nem hiszem el! Gondolom a párod egy kicsit ideges volt!

Én is palástot iszom!!!

Kép
németh
 
 


Sziasztok

Hoztam nektek képeket az lh-mról. Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Még azt akartam mondani hogy van ilyen barnás váladékom is. Nem tudom mi lehet még nem volt ilyen. Remélem nincs semmi ajom, majd ezt megemlítema dokimnak holnap.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Még egyet megpróbálok hátha így jobban látszik Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sziasztok.

Gabi ez az utolso eleg pozitivnak tunik :lol: Azert csinalj meg mert ha halvanyodik akkor ped volt/lesz.

Lanyok tesszat sajat keresere kivettem a tablabol.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Sziszko!
Oké majdszólok ha aktuális lesz,egyenlőre még csak most lesz pém.

Gabi!
Szerintem neked most van pé :lol: Ja és a maszatolás lehet emiatt!Előfordul néha.Eddigi életemben 1szer én is találkoztam ezzel,de aztán soha többet :lol:

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?