Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Ibolya!!
Örülök, hogy Gerinek nincs semmi komoly baja!!! :lol:
Zudom nem nyugtat meg, de Marietta is többször fájlalta a hasát a napokban, de más nála sincs (persze az étvágya változatlan :lol: )

Judit!
Akkor nektek jó útat!! Kicsit furcsáltam, hogy újra húsvétoltok, nem értettem. De az uram gyorsan útánanézett, hogy miért, így már képben vagyok :oops: :oops:
Kíváncsi leszek Zorkának menyire lesz furcsa!! Vigyázzatok magatokra az úton!

Anikó!!
Megnyugodtam, hogy "csak" a hangulatod ramaty!! Ez sem jó, de talán a szép idő majd változtat rajta - már ha jön a szép idő :roll: :roll:
Ügyeske Maja, hogy már nincs pellus!!! A régiek már ismerik a mi "kakis" történetünket, lehet Te még nem!
Marietta már oviba járt, és még mindig csak pelenkába kakilt. Inkább hazahozta, de nem kakilt máshogy. Ha nem adtam rá 3 napig, akkor 3 napig tartotta vissza. Mindemellett 2 éves kora óta pisire szobatiszta volt (kivéve az éjszakákat) és a tesó születése sem vetett vissza. De a kakival nem boldogultunk :roll: Elhiheted próbáltam mindent - hiába. Már kineziológushoz akartam vinni, de az olyan drága volt, hogy inkább hagytam. És amikor eldöntöttem, hogy nem érdekel tovább: kakil, ahogy kakil- láss csodát egyik napról a másikr elhagyta és azóta gond nélkül kakil bárhol.
A tankönyvek szerint is nehezebb megválni a pelenkától ha kakiról van szó -nálunk ez már kórór formát öltött :roll: :roll: , de így is megoldódott magától.
Úgyhogy ne aggódj!!!! Adj lehetőséget a választásra mindig, tudasd Majával, hogy nagyon örülnél, ha wc-be kakilna, de soha nem haragudj, ha kéri a pellust. Ha megért rá, akkor el fogja hagyni. Erőlteti meg nem lehet :cry: :cry:

Anita!!
Akkor Boti rendben van teljesen????? :lol: :lol:
Oké - kérem az egy szál grátisz tulipánomat :lol: :lol:

Katus!!
Ancsi egyszerűen tüneményes - olyan nagylány lett!! És apa mellett kifejezetten duci :roll: :lol: :wink: :wink:

Anett!!
Én úyg mennék hozzád ccütörtökön, de hát ez a rohadék munka!!! Vagy gondolod tegyem át én is éjjelre , mint Te!?? :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Szandra!!
Eszik már a Tami mindent???? Remélem nem fog elfogyni, ahogy tE!!!!! Gratulálok!!!! Nem semmi vagy!!!!! :lol: :lol: :lol: Akkor jól láttam hogy lóg rajtad a naci!?

Ildi!!
Tényleg nagyon eltüntél!!!
Milyen volt az ovis kirándulás?????

Andi!
Ti is voltatok kirándulni?? Lőrinc változatlanul szereti az ovit??
És az exkedvencem? Rebeka??? Bocsi, de így kell jellemeznem, mert Zéti kiütötte a nyeregből őt is és Edót is :oops: :oops: :oops:
Tüneményes és ráadásul pöcsös!!!! :lol: :lol:

Adri!!
Jelentkezz - hogy vagy????

Jó éjt Nektek

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Judit!

Boldog szulinapot kivanunk Neked!
Kép


Anita!
H vtok?
Nagyon ugyi Boti!!

Aniko!
Nalunk pont forditva van. Marmint a kaki megy wcbe, a pisi egyelore nem...De majd nyaron, bizom benne.

zsanett
 
 


akkor holnap!!!! :D :D :D

Judit!

Boldog szülinapot!

Gyöngyi!

(megint válaszolok a kérdésedre :P ) IGEN-IGEN!!!!! Dolgozz te is éjjel és gyere holnap!

anett
kállai
 
 

 
 

Szia Zsani!
Köszi, mi jól vagyunk :D
Lili ujjával mi van? És egyáltalán mi volt? Tenyésztés?
Mikor jöttök erre? Több kérdés egyenlőre nincs :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Anett!
Mikortól mehetünk????

Anita
putyu
 
 


Szandra!!

Hát ez nem semmi! Büszke lehetsz magadra!!!!!!!

:P :P :P

a.
kállai
 
 


Gyöngyi!
Anett jól mondta, írta... :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Anita!

Akár most!

de holnap háromnegyed 9-re tuti haza érek az oviból!!!!!

és nem nézhetsz körül és nem húzhatod végig az ujjad sehol!!! :P

mindenkit szeretettel várok!

a.
kállai
 
 


Indulok! :lol: :lol:
Rendben, csak Icát nézem :lol:

Anita
putyu
 
 


Judit!
Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk Neked!!!!
Húúú, akkor nagyon jó húsvétolást kívánok nektek.

Gyöngyi!
Igen, ma már mindent evett a Tami paradicsomleves és grízes tészta csúszott le, ha nem szabok korlátokat akkor még most is enne :lol: . Aztán délután produkált egy keményet a wc-be, szerintem teljes a gyógyulás!!!!!

A fejét azért reggel még fájlalta és mikor megint ökörködni kezdtek az Edóval akkor láttam, hogy nagyon figyelt a fejére.

Akkor holnap az Anettnál!

Jóccakát mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


Köszi Mindenkinek a köszöntéseket.

Zorkának most még nem fura, hogy újra húsvétolunk - szerintem. Karácsony is így van, bár az legalább állandó, mindig január 6.-án van, a húsvét meg össze-vissza (ahogy nálunk is ) de csak ritkán esik egybe a pravoszláv húsvét a katolikussal...
Zorka nem hiszem, hogy zokon veszi, hogy minden ünnepre kétszer kap ajándékot:) Amúgy meg anyósomékkal nem találkoztunk a katolikus húsvét óta, úgyhogy akkoris most kapná meg Zorka az ajándékát, ha a naptár szerint nekik nem most lenne húsvét:)

Szandra,
Neked hatalmas gratula a minusz 5-höz és csak így tovább!!!Már múltkor cinin akartam mondani, hogy látszik, hogy fogytál!!!

Anitának nem a szülinapom miatt szólt a szemfüles megjegyzés, bár amiatt is szólhatott volna:) Zorka lábait vette szemfülesen észre a Majás képeken:)
Vendég
 


Judit!

Boldog szülit Neked!
Kép

Bocsika,hogy rég nem írttam,de összetornyosultak a feladataim,ígérem mindent bepótolok,de már késő van belekezdeni.

Anett,akkor beugrunk egy kicsit mi is holnap.
ilgya1
 
 


Anita!

Az ujja meggyogyult teljesen. A tenyesztes egyelore elmaradt, m nem is lett volna mibol venni, teljesen leszaradt, varasodik.
Azert jovo hetfon elvisszuk meg egy kontrollra. (bar sztem ha igy gyogyul addigra mar latni sem lehet semmit).

Nem tudom mikor megyunk arra, nincs semmi uj haz a neten. :(
Holnap megyunk vegre fodraszhoz, kiscsaladosan :)
Nem tudod mi ujsag van most a "rokonainakkal" ? :D

Kepzeld!
Vettem ma gorogdinnyet a zoldsegesnel, ugy megkivantam, gondoltam egyszer kibirhato az ara. Kb a felet megette Lilka. Ujabban egyre tobb gyumit eszik vegre. :) Regebben csak a nektarint fogadta el, mostanaban mar johet a banan es az alma is. De az uj favorit a dinnye :)

Nalatok mi ujsag?

zsanett
 
 


Zsanett,

És jó íze volt a dinnyének? Nekem az ára mellett az a bajom ilyenkor a dinnyével, hogy többnyire tök-ízű...
Vendég
 


ma mikor dolgoztan a stúdióba betelepedett mellém Szonjus és arra lette figyelmes, hogy nagyon egyenletesen szuszog... :lol:

Kép
kállai
 
 


Sziasztok
én is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK JUDITNAK :) Hanyadik is? :D

Anita Drága,
mindjárt hívlak, de elmegyünk gyalog, útba ejtjük a piaco, nem bírok itthon a kisboszorkánnyal.... :( Remélem Anettéknál moderálja majd magát!

Anett,csúcs ez a kép!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Lassan nyithatnánk egy extrém-alvóhelyzetes topikot:) Csúcs ez a kép Szonjáról:)

Katus,

Ez az utolsó szülinapom, aminek a száma 2-essel kezdődik. Úgyhogy a következőtől kezdve már nem ünnepelem:)
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Gyöngyi,
Jó, hogy írtad a sztoritokat - látom nem vagyunk egyedül. Egyenlőre nem stresszelem magam. Lesz ahogy lesz. Bár az egy kicsit aggaszt, hogy 2 napja nem kakilt :shock:
Anettéknál most kérte a pelust, de végül csak pukik jöttek. Most pelussal alszik, mert totál kidőlt. Szandra már száguldozott az autóval, hogy ne aludjon be :lol:
Köszi az ötleteket, igyekszem nem túlaggódni :roll:

Zsanett,
Ez azért furcsa, mármint a wc dolog. De a pisi tuti könnyebb lesz :D
Már arra is gondoltam, hogy mivel Maja szűkítőt sem használ (ő nem kéri), nyilván nehéz tartani magát (hiába fogom) és nyomni is :shock: :?
Na leszálltam a kakitémáról :lol:
Mi van a házakkal? Van a Dobó Katica utcában 2 eladó. Érdekel? Felírjam a számokat? Vagy már láttátok?

Judit,
Hihetetlenül jó a videó Zorkáról :lol:
Maja a konyhapult rúdja körül szokott keringeni és utána ugyanígy dülöngél :lol: Annyira helyesek tudnak lenni!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Rakok fel képeket:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Megint megállapítottuk, hogy annyira szép gyerekeink vannak! :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita,
Hogy aludt el Boti most délben?
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!
Nagyon kivirultál :lol: :lol:
Jók a képek :D
Hogy hogy aludt el???? :oops: Megadtam magam, nem sikerült....annyira nyűglődött és már annyira sajnáltam :cry:
Változtattam a terven: először csak az estit vonom meg :wink:

Anett!
Köszi a vendéglátást, a finom kávét és kakaót :wink: :!:

Judit!
Édes Zorka :lol:
Jó utat Nektek!

Zsani!
Bogi is odavan a dinnyéért :D jöhet a görög és a sárga is :wink:
Ha elkezdte enni a gyümiket az jó,mostmár egyre változatosabb lesz a kínálat.
Háznézés nélkül is meglátogathattok nyugodtan bármikor :D
"Rokonaink" úgy tudom, most szerelemben vannak, dehát már ezt nem lehet követni :lol:

Anita
putyu
 
 


Délután, valaki, Halmy játszó :?:
Mi megyünk 4 körül....

Anita
putyu
 
 


Anita,
Csak erősen!
Tudom könnyen beszélek én, hisz Maja magától szokott le a szopiról :oops: :wink:
Lóg az eső lába, úgyhogy mi nem megyünk a játszóra. Pedig itt a kocsi :wink:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok egy kicsit, míg alszanak.

Anett, bocs, hogy nem mentünk. Mi játszótéren voltunk Rebekával meg a szomszédunkkal, előre megbeszélt dolog volt és már nem akartam lemondani.
Tornáztatok? :wink:

Anikó, nagyon jók a képek! És milyen sok kislány volt! :) Botond volt az egyetlen férfi? :wink:

Judit, nagyon édes a táncoló Zorka! :)
Jó utat nektek!
Utólag is boldog szülinapot!

Kata, örülök, hogy haza jöttetek! Gyönyörű a kis Marci!!!

Évi, csak ismételni tudom a többieket: mikor teszel fel újabb képeket?
Milyenek a napjaitok?

Adri, hogy vagy???

Gyöngyi, Lőrincék nem voltak kirándulni. Hétfőn viszont a Magma-ban voltak, egy barit töltöttek meg (tudjátok van ott egy ilyen lehetőség..), és játszóházaztak. Gondolom, ez volt a reklám. :D
Rebeka: igen, hallottam... :x

Katus, édes az az Ancsi! :)

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Köszönöm MINDENKINEK az érdeklődését és a sok a pozítiv energiát!
Egyenlőre egyben vagyunk, bár éjszaka már azt hittük, hogy lesz valami, de csak jóslófájás volt, kétszer ismétlődött, aztán mintha elvágták volna. Szegény párom azonnal kiugrott az ágyból, és rögtön indulni akart a kórházba. Alig bírtam rábeszélni, hogy várjunk még, mert az még nem biztos, hogy most szülni fogok.
Ma voltunk bent a klinikán UH-n, CTG-n, a dokimnál és a szülésznővel is beszéltem. :roll: :roll: :roll:
Az UH-n azt mondta a doki, hogy szép nagy baba, fejvégű, de súlyt nem tud mondani, mert az a program, ami a mért adatokból ezt kiszamolja, nincs telepítve. :evil:
Gyöngyi, nem tudom azek a méretek mondanak-e neked valamit?
BPD:94mm, HC:343mm, AC:337mm, FL:72mm és most vagyunk 37 hetesek és 2 naposak.

A CTG egész jó lett, csak az ujjaim zsibbadtak le :? :? :? , mert végig nyomnom kellett a tappancsot a hasamra, mert különben nem észlelt semmit a gép. De legalább egész jó lett az eredmény. :P

Aztán mentünk a dokimhoz, aki végre hazajött Amerikából. (Dóra baba teljesítette ezen kérésünket, megvárta míg hazjött.)
Kb 5 percet tudott velem foglalkozni, mert sürgös műtéthez hívták el. Így abba maradtunk, hogy hétfőn menjek újra CTG-re, és akkor mindent megbeszélünk, de ha van valami azonnal menjek!
Pedig úgy vártam már, hogy mindent megbeszéljünk, de persze azt is megértem, hogy ilyenkor nem én vagyok a fontos. :cry: :cry: :cry: :oops:

Majd mentünk a szülésznőhöz, aki nagyon kedves volt. :P Mondta, hogy az jó, hogy vannak jóslófájásaim, mert akkor rövidebb lesz a vajúdás. Azt is mondta, hogy most már, szerinte, próbáljak minél többet sétálgatni, és néha guggolgassak :oops: (de csak óvatosan, és csak akkor ha van velem valaki), mert így könnyeben a helyérekerül a baba feje, aztán akár szülhetünk is.

Aztán átmentem egy kicsit Zétit nézni. Olyan édesen aludt hason fekve. Nagyon rendes kis fiú, remélem jó barátok lesznek Dórával :!: :!: :oops:

Így ma is eléggé elfáradtam, úgy mint tegnap. Anyukám jött ki hozzám délelőtt, és egész estig csak melóztunk, főleg ő, de azért én is belehúztam a magam tempójához képest. :lol: :lol: :oops:
Kimostuk az összes függönyt, letakarítottuk az összes redőnyt, szúnyoghálót és ablakot. :P :P :P Na nekem ennyi elég is volt, de ő még kivasalta a függönyöket is, amit este még a Zolival felraktunk. Ezek után nem is csodálkoztam nagyon az éjszakai akción. :oops:

Judit!
BOLDOG SZÜLINAPOT!


Kata!
Örülök, hogy végre itthon vagytok, nagyon sokat gondoltunk rátok!

Nagyon jók a képek!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri!!

Nekem jónak tűnnek ezek a paraméterek :lol: :lol: :lol:
már nagyon kívánom, hogy megszülj!!! :lol: :lol:

Andi!!

Mariettáék macit tömtek ugyanott :lol: :lol: És ők a piactérről odasétáltak!!!!! Nem semmi - szerintem (mielőtt írnád, persze Lőrincéktől ez nem is elvárható ebből a távolságból :lol: :lol: )

Anita!!

Nem olvastam, hogy mentek - bár gondoltam :oops: :oops:
De ma 3 kor még Üllőn voltam - dolgoztam. Aztán kimentem a temetőbe apuhoz, mert ma van a névnapja, kicsit (kicsit???) vásároltam a Lidl-be. Aztán álltam neki főzni, mert holnap megy a Sanyi dolgozni. Így Sanyit leküldtem a lányokkal a kertbe - amúgy is volt mit csinálnia. Csak a gyógyszertárba siettünk el az átmosófolyadékért, mert taknyosak a lányok. Reméltem, hogy visszafelé jövet még kint lesztek és találkozunk!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Jól hallom???? El akarod venni az én édes kis barátomtól a cicijét???? :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Kemyén munka lesz , igaz????
Sára is 5 hónappal 2. szülinapja után hagyta abba!!! Van még időtök!!! Nagyon zavar már???

Csajok, megint nagyon jók lettek a képek - tényleg gyönyörűek a gyerekek!!!! És nagyon gyorsan nőnek. Remélem nyáron többet látom őket :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Andi,
úgy is kérdezhetnéd, hogy Botond volt az egyetlen hisztis férfi :oops: Anett nem gyözőtt neki pitizni (köszönjük!) :)
Ez a plüsstömés mennyibe kerül?

Adri,
Kitartás!!!!!!! :lol:

Gyöngyi,
már én is azt gondoltam, hogy büdös vagyok :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi az az átmosófolyadék?
Probálkoztunk! Délben megadtam magam, meg most este is :oops: Igazából nem zavar, sőt :!: Jó azt hinni, hogy még kicsi, de már nem az :arrow: egy nagy lógyerek :cry: Csak alvásnál cicizünk :roll: Azt mondod ráérünk? :lol: Most én is :oops: :lol:

Anita
putyu
 
 


Húúú csajok!
Mi délután tuti (ha csak az ég le nem szakad) kimegyünk a Halmira, megfuttatom a csajokat. Innen a lakásból nagyon szépnek tűnik az idő. Most délelőtt takarítunk és varrok is utána (Gyöngyi remélem ez szemet szúrt neked :wink: :) ), szoknyát készítek a Taminak.

Anett!
Kipróbálnám majd azt az amway-es öblítőt. Neked van ismerősöd aki hoz ilyet?

Na húzok takarítani!

Szandra

szandrakiss
 
 


BOGINAK!!!! (ha jó a vonalzó)

Kép


Csajok!

Délután jöhettek hozzánk is a játszótér helyett,akinek van kedve. Ha esik az eső be is tudunk menni.....

Ildikó
ilgya1
 
 


BOGINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Kép


Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Először is: BOLDOG SZÜLINAPOT BOGINAK!
Közkívánatra dobok pár képet: (tegnap már elkezdtem írni a hsz-emet is, csak még nem értem a végére...amint meglesz feldobom azt is) Addig is puszi MINDENKINEK!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Nagyon édes!:) megzabálom :D
ilgya1
 
 



Ildi,
Köszi a meghívást, de mi sajnos nem tudunk menni :cry:
Majd legközelebb (remélem lesz még alkalom :lol: )

Évi,
Annyira jó, hogy raktál fel képeket Zétiről! Gyönyörű! Olyan igazi puszilgatni való pofija van :lol:

Ibolya,
Gergő még sincs jobban? Eltűntél :?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



Sziasztok!

Jelentkezem!!! :lol: :lol: :lol: Köszönöm mindenkinek az aggódást a Geriért.A nem jelentkezésem oka: időhiány :oops: :oops: .Tegnap is jóformán egész nap kint voltunk / igaz,reggel kiszaladtam a piacra egyedül,de 11 körül már a Gerivel kint futkostunk a kertben :lol: /,délután meg játszótereztünk,este meg sikongattak a fülembe-igy irni képtelenség bármit is,igy inkább hanyagoltam ezt.Ma meg nem volt áramunk 1 óráig :oops: .
Geri nagyjából jól van,a szerdai több mint 3 órás hasfájás/hascsikarás alvás után már nem ismétlődőtt meg,viszont csütörtök hajnalban 38,5 -ös lázzal keltett a fiatalúr.Kúp hatására fél óra alatt lement,de igy már nem mertem vele elmenni az Anettékhez / ki tudja mi bujkál benne/.Enni nagyon minimálisat eszik,mindenre azt mondja,hogy ROSSZ.Ami kell neki,az a rizs és a ropi.
Más: ma Katusékat becsábitottam magunkhoz,mert itt jártak a játszón / mi épp a tescoban vásároltunk,de ott hagytunk csapot -papot :lol: / és bizony Ancsi megmutatta,hogy milyen jóizüen lehet kienni a Geri szájából :oops: és tányérjából a fincsi rizsát....
A Geri nem győzte produkálni magát Ancsinak,azt hiszem,szerelem lesz ebből :oops: :oops: :oops:

Ildi,én nem igérek semmit,mert fél 5-re mennem kell az Encsiért a suliba,azt ki tudja,hogy érünk haza :roll: .

Évi,Zéti egy tünemény :lol: :lol: :lol: .Olyan jó gyerek is,mint ahogy a képeken mutatja?Mert akkor már most szivesen mennék bébiszitterkedni.Tudod,ahogy megbeszéltük annak idején :oops: :lol: .

Adri,szegénykém mennyit macerálnak még? Igazán jöhetne már Dóra baba.De azért rendes,hogy megvárta,hogy a dokid haza jöjjön.Reméljük,hogy hétfőn már meg tudod beszélni vele a kérdéseidet és az aggályaidat.Párodnak meg kitartás,lehet még egy pár ilyen ugrasztás :oops:
Azért a takarítást már nem szabad ennyire tulzásba vinni :oops: :oops:
Sétálgass nagyokat,élvezd ki az utolsó napokat,amig ugymond nyugalom van körülötted és amig azt csinálhatsz amihez kedved tartja / bizonyos kereteken belül/.Ülj ki a kertbe,süttesd a hasadat,pátyolgasd helyettünk is Zétit :oops: -hátha anyukája tud egy kicsit pihenni,vagy irni nekünk :oops:

na lépek,mert hangosan korog a gyomrom-halljátok ti is ???? :oops: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Jaj,tudtam,elfelejtettem valamit :oops: :oops: :oops:

Boginak nagyon boldog születésnapot kivánunk!!!


Kép
bibolya
 
 


Sziasztok!

Szandra,

köszönöm nagyon szépen az ajánlatot :) Sajnos (? :) ) Atti jön haza és ilyenkor alig várja, hogy együtt legyünk. Azért lehet, hogy elmegyünk (elvisz minket). Még nem tudom... Majd jelentkezem. És mégegyszer köszi :)

Ibolya,

elárulhatod mit tettél a rizsbe, Ancsi azóta alszik... :oops:

Évi,
Zéti csodaszép!

Ildi,
már hívtalak :) És még hívlak is! És ezt nyugodtan vedd fenyegetésnek :)

Anita,
a következő hsz-em csak a gyönyörű lányodé lesz!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Bogi,

Ezt Neked vadásztam a neten :) Boldog szülinapot!

Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


DRÁGA BOGI: NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

A képet Marietta választotta, reméljük hamarosan kapsz egy ilyet!! :lol: :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Évi!!

Az utolsó képen nagyon hasonlít rád Zéti!!! :lol: :lol:

Ibolya!

Jobbulást kívánok Gergőnek!!
Képzeld nekünk csak negyed háromkor jött vissza az áram!! Már a hajamat téptem!!! A büdös hajamat, mert ,meg kellett volna mosni, és nem tudtam kaját melegíteni a Sárának, és nem tudtam felporszívózni és kávét inni!!!!! Szörnyűűűűűűű volt!

Ildi!!

Nekünk "sajnos" nem jó a ma délután, mert már eligérkeztünk máshová :oops:

Adri!!

Mi újság??? Már illene minden nap bejelentkezned!! :lol: :lol: :lol: Izgulok nagyon!!!! :oops: :lol: :lol:

Anita!!

Igen, nagyon furcsa, hogy egy ilyen "lógyerek" szopizik, de olyan jóóóóóó!! :lol: :lol: :lol: Ha téged sem zavar, akkor ne bánd!!! Úgyis eljön az ideje, amikor már nem igényli. Mi is az elalvás miatt hagytuk meg ilyen sokáig :oops: :oops: Azóta kicsit mellébújok, megölelgetem és magára hagyom - elalszik, mint a Marietta - nagylányosan :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Bogi nevében a köszöntéseket! :lol: :lol:
Reggel megmutatok neki mindent :lol:

Évi!
Hát Zéti......Adri vigyázhat rendesen Dórára, ilyen pasival a szomszédban! :wink: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is: ANDINAK BOLDOG NÉVNAPOT! JUDITNAK BOLDOG SZÜLINAPOT! (bocsi, hogy csak ilyen későn... :oops: )

Judit!

Jó utat, kellemes ünnepi időtöltést nektek!

Zorkatánc :lol: :lol: :lol:

Katus!

Igen, a Szandra hozott nekünk egy kengurut...az Adrival úgy beszéltük meg, hogy az általatok kölcsönzött cuccokból mindenki azt használja, ami neki bejön. Így sztem ha még aktuális, jöhet a tiétek is :wink: Megosztozunk rajta :wink: :!:

Jajj, ez az Ancsi olyan tündérmanó!!!!!!!!!!!!! Méghogy kis boszorkány :shock: !

Anett!

Nyugodtan magadra veheted a dícséretet Te is (és mindenki más is :!: ), hiszen nem csupán a meglepire gondoltam ezzel kapcsolatban, hanem az egész csapat "hozzánkállására"... Mint írtam nekem ez azért szokatlan, mert eddig nem ezt tapasztaltam a környezetemben...Nektek viszont gondolom ez a természetes...hát, mint írtam igyekeznem kell, hogy a nyomotokba érjek :oops: :roll:

Szandra!

Hú! Nagyon jó, hogy nem lett nagyobb baj a Tami feje vs. radiátor találkozásnak :shock: ! Nem csodálom, hogy megijedtél! Én tuti beparáztam volna és képtelen lettem volna bármilyen értelmes cselekedetre :oops: :shock: (szegény Zéti...ilyen béna anyukával jobb lesz, ha majd vigyáz magára :roll: :oops: )

Hírös Gyöngyi!

Úgy látom csak csúszik az a spirál nálad :wink:

Ja, persze az utolsó képen: hisz azon olyan kis duci :( :lol:

Ibolya!

Szerencsére nem panaszkodhatunk: eddig igazi álombaba :wink: . Én vagyok a gonosz anya, aki keltegeti néha, hogy szeretgethesse :oops: :P .

Anikó!

Hát, puszilgatom is jó sokat :) …már amikor éppen ébren van :wink:

Andi!

Raktam fel új képeket…de ha nem jársz erre nem is fogod látni :( !
Zétivel röpülnek a napok…és az éjszakák is, mivel 1x kel kajcsizni, aztán alszik tovább…ma ¾ 8-kor ébresztettem…na nem gonoszságból, csak mivel hajnal 4 körül evett paraanyu lévén már aggódtam, hogy éhen hal… :oops:


Ildikó!

Azt ígérted bepótolod a lemaradást…hát elég nehéz lesz, mert már legalább 5 km-nyi :wink: :!:



Csajok!


Résen vagyok ám az Adrival kapcsolatban! Észrevétlenül nem tud majd elosonni szülni :wink: !

Ja, képzeljétek ma voltunk védőnőnél mérlegelésen: Zéti 3480 gramm :arrow: tehát 13 nap alatt hízott 400 grammot…na, mondjuk amennyit eszik…80-120-ig…épp amennyi van…remélem fogom bírni cérnával…illetve tejcsivel :roll: :shock: . Már herótom van az alkoholmentes sörtől :? , a Laktoherb teáról nem is beszélve :? …most majd jön a rántottleves…teszek bele köményt is :wink:

Van ezeken kívül valami „tejserkentő” praktika szerintetek :?: Félek, hogy nem bírja majd a szervezetem tartani ezt az őrült tempót amit diktál ez a kismanó „tejvedelés” terén… :shock: :(

Most mennem kell, mert fürcsi van :D

Jó éjt MINDENKINEK!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Na, ez meg lemaradt az előbb :oops:

Anita!


Ez már legyen az Adriék gondja :lol: Én, mint fiús anyuka nem aggódom :wink: (eddig 4 csajszija van Zétinek :wink: )

Volt ma nálatok nagy buli? Képek???

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Lenyírtuk a füvet... uhhh :roll:

Évi,
a legjobb tejserkentő az, ha nem stresszelsz. Zéti eddig is jól gyarapszik, jól szopizik, jól alszik. NO PARA!!!! De komolyan. Talán ez a legnehezebb, de ha nem aggódod magad halálra, az sokat segít. (Mondom én, a mindig kisimult, sosem aggódó :lol: ) ja, és szerintem ne keltegesd (kivéve, ha védőnői tanács volt!)
Oks, akkor jövő héten átviszem a kengut, majd Adrival egyeztetek (mert az ő számát tudom :) )

Gyöngyi,
Abszolut átérzem a kávé-pánikot! Legközelebb gyere át nyugodtan, megmoshatod a hajad is, és egye fene, kapsz kávét is!!! ;)

Anita,
nem akarok belekotyogni (meg tapasztalatom sincs annyi, mint Neked), de nem lehet, hogy az esti szopit a legnehezebb elhagynia Botinak? Én most kicsit irígyellek, Ancsi most már csak elvétve fogad el (ha éjjel felébred, de akkor sem mindig) - és nem gondoltam volna, de nagyon megvisel... Tudom, hogy így jobb, hiszen ő dönt, de akkor is...

Szép hétvégét,

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus a szívemől szóltál, amikor Évit nyugalomra intetted!!!
NO PARA!!!!
Évi hidd el: jól ki van találva ez a rendszer, csak akkor lezs több tejed, ha több lesz rá a kereslet :lol: :lol: Fokozatosan fog nőni a mennyiség, ahogy Zéti egyre többet fog enni.
Nem tudom ki hogy van/volt vele, de én soha nem ittam szoptatós teát, de ittam a sok folyadékot (egyebet) és gond nélkül volt tejem. Mert tudtam, hogy ha cicire teszem a gyereket, akkor lesz tejem - ennyi a trükk!!! :lol: :lol:

Keltegetni csak azért kell szerintem még, mert sárga a drágám és könnyebben bealszik - és minnél több folyadék (tejci) van benne, annál könnyebben oldódik a sárgasága. Bár mit nem adtam volna ennyi alvásért az elmult 5 évben :roll: :roll: :roll: Sajnáltam, hogy nem voltak sárgák a lányok!! :oops: :lol: :lol:

Katus!! Köszi az ajánlatot - Anitától is megkaptam. Jó is lett volna, csak SÁra aludt, így nem ugrálhattam :lol: :lol: Na, de legközelebb!!!!! Nem szabadultok!!! :lol: :lol: :lol:
Ancsit is olyan jó lenne már látni!! Tényleg nagylány!!! Látod a cici sem kell már neki!! :lol: :lol: De teljesen átérzem amit írsz! Tök jó, hogy milyen könnyen leszokik róla (hallani sok rémséget), na de nem kepeszthetne egy kicsit még érte?????????? :lol: :lol: :lol: Nálunk is így szokott le mindkét csaj, aminek nagyon örültem - de nagyon hiányzik a szoptatás maga!!! :cry: :cry: :cry:
Látod Anita: írigylünk!!!!! :lol: :lol:

Ja! És Évi nem is duci a képen, csak örökölte az anyukája kedves vonásait!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Bakker!!!!!!
Megint laptető :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Évi!

Elkezdtem,de 5 km-t nem lehet 1 nap alatt behozni :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: ráadásul még hétvége is van....

min 5 nap :lol: :lol: :lol:

Szandra,képzeld mire felmentem elaludt a Dávid. :D
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?