Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska, milyen lett a mai hőd?

zsu111
 
 


Mai tesztek:

Mindkettőnél a felső a tegnapi, alsó a mai. Szombati nincs, Apa elvitte magával :D .

Kép 20-as teszt

Kép 10-es teszt

zsu111
 
 


Zsu!!!

Mikor mész dokihoz?Vagy vársz még pár hetet?Nálatok mikor szokás menni megnézni hogy van a kis pocaklakó?

Huncutka,Enci!
Sikerült a fertyn okoskodni?Szóljatok ha nem,vhogy orvosoljuk!!!

Ja és Huncutka,mi is 1 hetes maratoni sexet tartunk jövőhéten!!!!Ilyet még nem csináltunk,de majd most!Így legalább nem kell azon aggódnom h lemaradtunk e a péről.Persze ez nem garancia hoyg akkor össze is jön :wink:

annus11
 
 

 
 

Szia Annus!

Ma kérek időpontot, vagy 2 hét múlva szerdán mennék, vagy utána következő héten hétfőn. Emmával pont 6 hetes pocakosan voltam, már szívhang is volt akkor.

Hajrá a maratoni szexhez!!! :)

zsu111
 
 


Encike!
Még nem sikerült, mert nem kaptam jelszót:((
HÁÁÁÁT mi gyurni szeretünk, és szoktunk is :oops: :oops: :oops:
Apa igyekszik kihasználni a hónap első felét, mert pé után nem merünk sosem, hogy megtapadjon.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


És huncutkodás akkor hiányzik nagyon. Igy addig huncutkodunk amég tudunk :oops: :oops:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!

Még mindig nem érkezett meg a jelszó?Lehet csak holnapra kapod meg...ha nem akkor fogalmam nincs mi lehet a baj....Remélem holnap megkapod!!!!

Nálunk 27 fok van....a lakásban....megsülök!!!!!

annus11
 
 


Annus nem jött még jelszó:(((
Hogy lehet nálatok olyan meleg?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hát kérlek jó kérdés...télen is elég meleg van szerencsére!Január közepe óta nem fűtök!!!!Pedig nem is déli fekvésű a lakás...azt hiszem összerakom a ventillátort!

annus11
 
 


Kuzsanna!
Hol vagy? Mi van veled?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Megnéztem a görbéjét,megjött neki....akkor biztos a menszit piheni....Milyen kedves tőle h megvár minket a babagyártással :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

TEgnap délelőtt nem tudtam jönni, apácskámnak kellett a gép. Délután meg úgy összevesztünk kolléganőmmel, hogy egész nap bőgtem. Este meg elmentem párommal az egyik ügyfeléhez és csak éjfélre jöttünk haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reggelvoltam vérvételen, majd máj. 13-án megyek legközelebb progit nézni és csak akkor kapok konzihoz időpontot.... majd valamikor május végére:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szóval ezek után haza jöttem és azóta bőgök megint.... most kezdem összeszedni magamat.... valahonnan a béka feneke alól :roll:

Huncutka!
Jó volt a pasishow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu!
Csak így tovább ilyen szép csíkosokat++++++++++++++

Annus!
Naná, hogy megvártalak :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, lehet hogy te nem bízol ebben a ciklusban, de én azért nagyon drukkolok ám neked. Mint ahogy Annusnak, Encinek, Huncutkának is :wink:

Dokihoz meg

zsu111
 
 


na, sikerült valamit félrenyomnom....

Szóval dokihoz megvan az időpont: két hét múlva szerdán, május 7-én megyünk babakukkra :).

Hoztam zebrás teszteket:
(ma vagyok 13 dpo-n)

Kép 10-es teszt Kép 20-as teszt, ma délben csináltam

zsu111
 
 


Jaaaaaaaaaaj Zsu, annyira örülök neked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És köszi a drukkokat.... én tényleg nem nagyon bízom ebben a hónapban :roll: :shock: De majd csak elmúlik ez is, mint a többi :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én bízom ebben a hónapban...nem tudom mért,de most vhogy más érzésem van...persze lehet azért mert most nem figyelek annyi mindenre ami velem történik...nem kezdek el kombinálni h rosszul vagyok stb. :wink:

annus11
 
 


Jaj de szép! jaj de jóóóó! ÉN IS!!!!
Ezek a legszebb képek!!
Lányok!!! Mi is fotózzunk minnél elöbb ilyet!!! :wink: :D Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!

Hát nekem nem kéne kétszer mondani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na hát nekem se!!!Igyekszem hozni amint lehet!!!

annus11
 
 


Fájdogál a hasamalja, remélem minél hamarabb megjön.

Annus!
Nekem ez a fertis még bonyolult, de igy is sokat segitettél.

Huncutka!
Te hogy állsz fertivel? Nekem jött jelszo.
encike 2
 
 


Szia Huncutka!

Küldtem neked privit ( már jó pár napja ) és nem kaptam rá választ. :(
Ugye tudsz küldeni tesztet :?: Már hamarosan szükségem lesz rá :!:
zsu72
 
 


Enci!
Pedig nincs benne semmi nehézség.Ha csak azt csiálod h belépsz,rányomsz a naptárban az aktuális napra,akkor be kell írni mennyit mértél,mikor mérted és kész.Rányomsz h save.Ennyi!!!

Ezután szépen berakja neked a pöttyöt!Ha egyéb dolgot is szeretnél jelölni az se túl bonyolult,nézd közben a "segédletet"és akkor tudni fogod mit jelentenek magyarul a dolgok!!!De ha kell még sgítség szólj!Ha gondolod beírok neked pár hőt,aztán látni fogod mit hova kell!

annus11
 
 


Most láttam a privid,de akkor már ide írok...szóval ha rányomsz az adott napra,akkor ha beírtad a hőt vagy vmi adatot nyomj rá a SAVEre,akkor kidobja a görbét.Vagy ha felül rányomsz a chartra,akkro bármikot viszakerülhetsz a görbéhez.
Az lh tesztet pedig ott tudod beállllítnai ahova ahőt is beírod.Találsz kis lapfüleket ott,nyomj a TEST fülre.És ott az OPK az lh tszt eredménye:+ vagy -.
Remélem érthetően írtam le :oops:

annus11
 
 


Szép napot mindenkinek!!!

Ha lát valaki gólyát, hozzám is küldheti :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu72!
Én akkor aznap válaszoltam, de most megnéztem az elküldött üzik közt és valóban nincs ott :cry: :oops:
Lehet, hogy hülyülök? Elbénáztam valamit. Bocsi :oops:
Most írtam, és ma még megnézem este a válaszod.
Szia

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szia Huncutka!

Semmi baj, még időben vagyok. :D
Köszönöm
zsu72
 
 


Halihó!!!!

Vanitt valaki????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Köszike, igy már érthető, máris kiprobálom.

Huncutka????
encike 2
 
 


Itt vagyok Encike!
Nekem még mindig nincsen jelszavam:((( :cry:
Te teszteltél?
A görbédet holnap felfelé kívánom látni!!!
A lefelé görbe mongyo le!!!! :lol:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Az én görbémhez mit szóltok?
Olyan unalmas...
Nem értem, hogy nekem miért nem cikkcakkos
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 08800_.png

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Csatlakozom huncutkához!!!!!

Lefelé görbicsek és piri monnnyyyyooooooooooooon leeeeeeeeeeee :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike: Húúúúúúúúúúú de szorgosak voltatok, most néztem csak meg igazából :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


és mi? :oops:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Az igen Huncutka!
Hiányban te nem szenvedtél!!!

Még nincs pirim. Megcsináltam a fertit és erre a hora nem talált pés napot. HIHIHI.
encike 2
 
 


Na itten!!!Tegnap el voltam havazva.Elindultam reggel 8kor Szolnokra,este 8ra értem csak haza...hullla voltam...

Na ma nekem lement a hőm...lehet megint elöbb lesz pém...na majd kiderül.Mi most kezdjük a szorgoskodást,megpróbálom legalábbis minden nap sex...majd meglátjuk hogy bírja az uram :lol:
Mondjuk jön a hétvége...csak lesz elég ereje erre a nagy feladatra :wink:

Huncutka,ha még mindig nem kaptál belépésit,akkor lehet vmit elrontottál...Meg kéne próbálni újra.Az hogy szép egyenes a görbéd az tök jó!Örülj neki!!!!!Bárcsak a miénk lenne íly egyenes :wink:

Na itt a görbém alul,most látom h a 18 as karikák hiányoznak :oops: mindegy,elfelejtettem beírni...majd innentől jegyzem,úgyis az a lényeg :wink:

annus11
 
 


[quote="huncutka35"]A írta:huncutka35z én görbémhez mit szóltok?
Olyan unalmas...
Nem értem, hogy nekem miért nem cikkcakkos
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 08800_.png


Huncutka, a vonalzós görbe szerencsét hoz :wink:
Nézd meg az enyémet :).

Nem baj ha nem cikk-cakkos. Szép, kiegyenlített, akár babás is lehet :wink: :).
Maradjon csak 37 C-on a hőd még vagy 8 hónapig! Drukkdrukk! :)

zsu111
 
 


Annus, jönnek az éles napok? Nagy esés, akár pé is lehet belőle :).

Tessék szépen jelölni a pm-eket, am-eket, x-eket, xx-eket :)

Drukkolok! :)

zsu111
 
 


Encike, 21-e után nem mértél hőt? Lehet hogy 18-án (26. cn) volt pé-d. Mennyi most a hőd? Vagy ha ma reggel nem mértél, holnap mérj szerintem. Az első pozi lh tesztnél lehet hogy csak próbálkozott kiszabadulni a pete a tüszőből, csak nem sikerült. Hátha most összejött a pé, kiváncsi vagyok a hődre, nagyon. :)

A ferti meg érthető hogy az eddigi hőd alapján nem adott keresztet, mert az alapján szerintem sem mondható biztosra, hogy mikor volt, és volt-e egyáltalán pé-d.

zsu111
 
 


Zsuzska, ti is lassan nekiállhattok gyakorolni az éles napokra :wink:
Nagyon drukkolok ám neked is! :)

zsu111
 
 


Sziasztok!

Huncutka!
Hát nem panaszkodhattok ti sem :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Szabad kérdeznem, mit csináltál szolnokon?? Én szolnoki vagyok :roll: :lol:

Zsu!
Igen, már alig van piroska, csak úgy muatóvan, úgyhogy majd péntektől szabad a pálya megint :lol: :lol: :lol: :lol: Mondtam is apácskának, hogy szedje össze magát nekem :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsa!

Én is szolnoki vagyok :oops: Ha most kiderül h ismerjük is egymást vhonnan....már volt pár érdekes találkom a babaneten :wink:

annus11
 
 


Merre laktatok????? Mi a belvárosban a MAdách utcában.... illetve szüleim még mindig ott élnek...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát mi is belváros...Pozsonyi út.Ahol az a 3szög alakú ksi tér van.nekem is apum meg öcsém még ott laknak :wink: Látm Csepelen laksz most,vannak arra rokonaim.Mamám bátyja lakik ott a családjával.Én meg a 9kerben lakom,a Mester utcánál.

annus11
 
 


Ja.... tudom hol van Pozsonyi út :lol: :lol: :lol: :lol:

Én előző félévben a Mester utcába jártam suliba info órára :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kicsi a világ!
Fenn vagyok iwiwen,nem tudom h bejelöltük e már egymást :oops:
Megadom a nevem,keress rám bátran :wink: Borsiné Fancsali Anna

annus11
 
 


Szerintem Még nem jelöltük be egymást.... máris megkereslek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


MEgjelöltelek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az esküvői képeden annyira ismerős vagy :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Látom, Szolnokon volt az esküvő :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Férjed is szolnoki??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?