Új privát üzeneted érkezett!

Nekem nincs elegem belőled, Flóra, gyere már vissza, nem akarok mosogatni! :mrgreen:

KépKép
benó
 
 


Hehe, laptető! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KépKép
benó
 
 


Abban a pillanatban, amikor a gyermek megszületik, megszületik az anya is.
Soha nem létezett előtte.
A nő létezett, de az anya még nem.
Az anyaság valami teljesen új érzés.

/Osho/

KépKép
benó
 
 

 
 

Helló!
Itt vagyok már!

Kép
flóra 11
 
 


Na, helyes. :D

KépKép
benó
 
 


Takarítottál a csőcsere után?

KépKép
benó
 
 


A zöld fej szerintem is vigyorog, de valami laborban mérgezést kaphatott és megkergült, vagyis fertőzött, gondolom. Azért írtam, mert már én is beteg vagyok (szerintem), hogy ennyit összehabratyolok itt nektek.

Kép
flóra 11
 
 


Jó az, legalább van humorérzéked. :D
Én szeretem a habratyot. :D :D

KépKép
benó
 
 


Kicsit takarítottam, aztán most beáztattam valami löttyel a csempék közti fugákat,mert nagyon elszíneződött a szerelés közben. A sok kosztól. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Most várom, hogy marja le a színeződést, aztán takarítok tovább.

Kép
flóra 11
 
 


Én meg felfáztam, valószínűleg, mert tegnap is annyira fájt odalent, de ittam rá zsurlófüvet és az jót tett. Most még egy kicsit maradok veled, aztán elmosogatok és lemegyek anyuékhoz.

KépKép
benó
 
 


Egyébként a topikodba írtam recepteket. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Sajnos nekem is van itt annyi dolgom.... :(

Kép
flóra 11
 
 


Százhalombattát azért kérdeztem,mert egyik lány egy másik topikról szintén onnan ír. Ő már kismama.

Kép
flóra 11
 
 


Nem kellemes,ha felfáztál. Nálad ez elég gyakori. Miért nem vigyázol?

Kép
flóra 11
 
 


Igen? Hú, majd megnézem. :D :D :D :D Köszi.
Az Évinek akartam írni, hogy a sutigyaron is fenn vagyok ugyanezen a néven, bár nem sok receptem került fel, mert képzeld, úgy van, hogy beírod a receptet, és utána ők kb. két hét múlva visszajeleznek e-mailben, hogy ok, felteheted a receptet, ehhez rá kell kattintanod egy linkre. Én meg kitöröltem a visszajelzést, és ennyi. Ezzel elveszett egy csomó receptem. Ez nekem macerás. A receptura.hu-n is vannak receptek, amiket én írtam fel, ott berta a nevem.

KépKép
benó
 
 


Olvasol ide-oda, mi? :D :D :D :D Onnan ismersz battai lányokat? :D :D Hát, tudod, vannak olyan lányok itt Battán, akik kismamák, és vannak olyanok is, akik nem azok. :cry:
A felfázás nem tudom, hogy miért van. Nem mászkálok mezítláb, csak itthon. Az is gáz?

KépKép
benó
 
 


Megnéztem a recepteket, nagyon ügyes vagy! :D :D :D Totál fellendülünk odaát is! :D :D :D :D Láttad, már egy Koda nevű lány is írt! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ti hogyan kerülitek el a felfázást?

KépKép
benó
 
 


Tényleg rossz ez a felfázás. Lehet, hogy ettől nincs gyerekem? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

KépKép
benó
 
 


Lehet, hogy tudat alatt nem is akarok gyereket. :wink:

KépKép
benó
 
 


Nem tudom, hogyan kerülöm el. Néha engem is elkap. de én papucsban járok. :D

Kép
flóra 11
 
 


Utálom a papucsot. :evil:

KépKép
benó
 
 


Te tiszta dilis vagy! :D Méghogy tudat alatt nem akarsz gyereket. Hát ez is agybaj. Bocsi. :D Szerintem már mind bekattanunk. :D

Kép
flóra 11
 
 


Valami vastag zoknit fogok venni.

KépKép
benó
 
 


Gyanakszom én már magamra egy ideje. :mrgreen:

KépKép
benó
 
 


Valamikor én sem hordtam. Most nem tudok nélküle lenni. De azelőtt nálam mindenhol szőnyeg volt. Azóta kidobáltam őket,mert a fiam allergiás.Mindenütt parketta van a konyhában meg talajcsempe. így kell a papucs.

Kép
flóra 11
 
 


Lehet, hogy veszek valami idióta papucsot. Annyira gáz papucsban járni (nekem).

KépKép
benó
 
 


Hidd el én sem tűnök magamnak normálisnak. Most is mit csinálok? Itt netezek,mikor dolgom is lenne. De fáj a hasam és semmi kedvem semmihez. :(

Kép
flóra 11
 
 


Most végül is hány napra jött meg neked? 20?

KépKép
benó
 
 


Közben megjött a Péter fiam suliból. írtak tollbamondást a tulajdonnevekből. Az egész osztályban csak neki lett jó jegye,mindenkinek 3,4,5 lett. Nálunk az egyes a jó. Ügyes a gyerek!

Kép
flóra 11
 
 


Ha fáj a hasad, akkor ne is csináld a házimunkát. Én se mosogattam még el, nem is fogok, mert mindjárt megyek le. Egyébként ettől eltekintve normálisak vagyunk szerintem. Én mondjuk mostanában tojok le mindent, eddig se voltam túl pedáns, de most olyan laza vagyok, mint a Riga-lánc, ahogy Adri barátnőm mondaná.

KépKép
benó
 
 


Gratula Péter fiadnak! Ő melyik? A gitáros vagy az íjász?

KépKép
benó
 
 


A Riga egy régi motormárka, mondom Évinek és Szilzinek, szerintem ők se tudják (remélem).

KépKép
benó
 
 


Mind a kettő gitározik is és íjászkodik is. Ő a középső. Csak a nagyfiam nem gitározik és nem íjászkodik. :D

Kép
flóra 11
 
 


Szerinted lehet, hogy egész hónap végén, egyszer hónap elején észleljen a peteérés jeleit? Pl. most hónap elején (mostanában) észleltem, írtam is, a múltkor meg 2x is a menstruáció előtt nem sokkal. És mi befolyásolhatja? Várom válaszát, Dr. Flóra.

KépKép
benó
 
 


A nagyfiam "barátnősködik". Most tatabányai barátnője van.

Kép
flóra 11
 
 


Tök jó fejek, hogy ugyanaz a hobbijuk! :D :D :D Pecázni nem szoktak? Gyurika azt is szokott, meg a tesói is (3-an vannak ők is). Meg mászni szokott a Gy., meg evezni (azt én is egyszer-kétszer), meg más most nem jut eszembe.

KépKép
benó
 
 


Bocsi, nem jót írtam:
egyszer hónap elején, egyszer hónap végén - ezt akartam írni


Hogy találkozik a tatabányai lánnyal? Van ilyen szám is, nem? Valami rockzene. 8) Vagy onlány a lány, mint mi egymásnak?

KépKép
benó
 
 


Köszönöm a megtiszteltetést,hogy hozzám intézi kérdését kedves Benó. Hmmm... A válaszom a következő hsz-ben.

Kép
flóra 11
 
 


Oké, rendben, feladom.
Azt akartam írni, hogy én egyszer ekkor, egyszer amakkor észlelem a pé jeleit. Lehet az?

KépKép
benó
 
 


Te is jó fej vagy, nemcsak a skacok! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


A lány onlány ismeretség,de már találkoztak élőben is. Most is fognak 3-án. A fiam felül a vonatra, aztán megy. :D Nagyfiú már. Két hét málva 19 éves. :D

Kép
flóra 11
 
 


Mondtam már, hogy mi Tatán kezdtük a nászutunkat? És én választottam a helyet (én szerveztem az egészet), tehát szeretem azt a környéket.
Na, és mi van a kérdésemmel, tisztelt doktornő? Már válaszra se méltat? :D

KépKép
benó
 
 


Dehogynem, csak ledobott a net az oldalról.Ilyen sem volt még. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Még nem is gratuláltam neked a kategóriaugrásodért, vagyis most már utolértél! Gratulálok! Viszont most, ha nem haragszol, lelécelek, mert mindjárt jöhetek is vissza, 4 után jön haza Gy., és muszáj lesz akkor már elmosogatnom. :oops: :oops: :oops: Puszillak. Majd egyszercsak jövök.

KépKép
benó
 
 


Na megjöttem lányok..:)
Buckalakó kiokositva, mindent tud a születésről!!!
Kiolvastuk az első könyvet, most jön majd amit tőletek kaptunk....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Olvastam,hogy bozonyos esetekben akár két peteérése is lehet egy nőnek egy cikluson belül. Tehát így lehet, hogy egyszer hónap elején van,aztán jön egy még a hónap végén is.

Kép
flóra 11
 
 


Kitartó a fiad, hogy ilyen messzire utazik a lány miatt! Rendes! Megyek már, oké?

KépKép
benó
 
 


Szia Tancsu!

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?