Új privát üzeneted érkezett!

Viki, Csibi!
Először nekem is égnek állt a hajam tőle!
Kép
NEkem volt egy barántőm, szegényt gereblyének csúfolták. Extrán rendellenesek voltak a fogai. Egyszer a szomszéd fiú megkérdezte, hgoy miért barátkozik ilyen szép lány ilyen randával, én meg erre kiosztottam, pedig még csak 14 éves voltam. Amikor csúfolták olyan volt mintha engem csúfoltak volna, mindig szárnyra kelltem a védelmében. NAgyon rendes kis csajszi volt. Most fogok vele találkozni 18 év után.

Kép

dita75
 
 


Az iwiw-n találtuk meg újra egymást.
A netnek már sokmindent köszönhetek!
Pl. Titekeket is!
Kép

dita75
 
 


Dita: hát ez a kis maki viszont nagyon édi!!! :lol: :wink:
jó randizást!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Asszem megéheződtem.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Milyen jól jönne most Moncsili pizzája :D
20150601134430
 
 


Viki: jó étvágyat!!!

én már reggel az autóba munkába jövet azon gondolkodtam, h mit ennék ebédre! :lol: (mentségemre szóljék, h reggeli nélkül indultam el és csak a mhelyen reggeliztem!) és én már reggel milánói mellett döntöttem + vises uborka! (most nyeltem egy nagyot! :lol: )

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Már megint kajálunk?

Az nem lehet, hogy én már terhes-tüneteket produkálok?
Ma bevágtam két sima zsömit sonkával, meg egy rozsosat is biztos ami biztos!

Kép

dita75
 
 


Viki,

fénypostán megy a pizza, mi most esszük és nagyon finom lett.AZt hiszem nagoyn jó szakácsnő vagyok :oops: :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Ancsi!

Üdv újra a csatasorban! :) Én beálmosodtam mindig az Utrótól, egyéb gondom nem volt vele. A stimuktól nem híztam, Bár nem voltam nádszál egyébként sem.

Viki!

Hú, de guszták ezek a kávék, az egyiket elvehetem? :wink:

Czinkicsek!

Sokszor gondoltam én is, hogy be kéne szerezni otthonra egy uh készüléket :) És ne reménykedj (Viki te se :twisted: :twisted: :twisted: ) hogy a para valaha elmúlik. Ha 60 éves lesz a kis szaros, akkor is izgulunk érte (mondjuk azért, hogy rendben elintézte-e a nyugdíját, stb :) )

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Egészségedre a kávét!

Az uhu beszerzésén én is gondolkodtam ;)

Dorkusz Maximuszt az időjárás változás nem viseli meg?


Moncsi!

Mintha anyósomat hallottam volna az előbb, ő mindig ezt monddja: "csak ne tudnék ennyire sütni / főzni :D
20150601134430
 
 


Évi,

és továbbra is futsz rendületlenül?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki,

ha egyszer ez az igazság... :wink:
A férjemnek ma mondta az orvos ,hogy fogynia kellene. Kapott is könyvecskét hozzá, mely tele van fogyási tanácsokkal. Beleolvastam, és már a 3. ponton kiakadtam, mely így szól:

Ne legyen otthon ízletes étel! Ritkán főzzenek, akkor viszont úgy, hogy sokáig kelljen ugyanazt enni.... stb.

Na, itt megáll a tudomány, mert én nem tudok nem ízletes ételt készíteni, pont azért voltam az előbb büszke magamra, a könyv szerint meg inkább rosszul kéne főzni. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Micsoda hülyeség! Az én uram 2szer eszik max. 1féléből.

Diétázni fog az embered?
20150601134430
 
 


Viki!

Se most, se pocakban nem viselte meg az időjárás.Kisbaba korában a szeles napokon többet sírdogált, de a frontok nem zavarták. Lackóbébit zavarja?
Tényleg, akartam már kérdezni, hogy vettetek már ezt-azt a kiskirályfinak?

Monic!

Ovuláció után kicsit lájtosabbra vettem a futást, 6 kör helyett csak 3-at futok, meg a hasizmozást is kihagyom. Csak lépcsőzök helyette, de azt is abbahagyom előbb. Nem kockáztatok.
Ezek a fogyási tippek szerintem használhatatlanok :evil:

Nem is meséltem, hogy 3 hét alatt fogytam 3 kilót :) Úgy örülök neki, így már csak 7-et kellene :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép

dita75
 
 


Évi Anyu!
Gratula a fogyihoz!!!!!! Hidd el sokkal jobb lesz jövő héten a vv-i eredményed.
Én 3 kört se bírnék lefutni..........

PociLacit zavarja a hülye időjárás változás. Szombattól hétfőig alig mozgott, már az uramat kértem meg, hogy hallgatózzon a pocaknál, mert paráztam.
Tegnap meg mint a kisördög meg nem állt, most is ültömben is ficereg, pedig az se neki, se nekem nem kényelmes.

Venni még nem vettünk semmit. :oops: Majd ha már otthon leszek, akkor felfedezem a bababoltokat, és vszínű 1szerre megveszünk mindent. Listám már meg van.
20150601134430
 
 


Dituci!
Mit történt?
20150601134430
 
 


Vik!

Már megint a kajálás!
Mindig a bűnbe visztek!

Olyan érdekes amikor ilyeneket hallok.
Mesélhetnél többet az élményeidről!

Kép

dita75
 
 


Ditus!
Nem akarom, hogy az élményeim miatt vkinek rossz érzése legyen itt a fórumon.
20150601134430
 
 


Régebben mindig nyaggattam a nővéremet, hogy mesélje el hogy született a gyereke.

Amikor a varrás részhez ért, mindig dőltem a röhögéstől, mert azt mesélte, hogy elhúzódott a tű elől és a doki rászólt, hogy anyuka ne táncoljon a fenekével, mert szúrok magának még egy luksit.

Kép

dita75
 
 


Viki!

Ilyet egyszer a Dóri is csinált, és a frászt hozta rám is. Lényeg, hogy ma pótolja az elmaradást! :) Egyébként hol tapad a lepényed?
Olyan jó lesz vásárolgatni neki...

Dita!

Méééé' vagy mérges?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dita, ez jóóvóót :) Nekem kalocsai mintát akart hímezni a dokinénim :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viki!
Ha megszavaztatjuk azt, hogy minket nem zavar, sőt.... akkor írsz többet az élményeidről?
Kép

dita75
 
 


Évi!
Elvileg belső tapadású.

Ditus!

Majd írok, de nem akarok "sok" lenni.
20150601134430
 
 


Évi!
Kép

dita75
 
 


Évi: otthonra egy uh! jó ötlet!! :D
grat a leadott kg-hoz!!

Monic: hát érdekes fogyási tanács! :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mariah Carey amerikai énekesnő egy interjúban nemrég elmondta: bár közeledik a negyvenedik évéhez, még mindig nem gondolkozott azon, hogy családot alapítson - egyszerűen nem érzi magát elég érettnek hozzá, sőt, úgy gondolja, egy gyerek miatt nem akarja "megtagadni önmagát".

Mariah Carey amerikai énekesnő egy interjúban nemrég elmondta: egyáltalán nem akar gyereket, és bár közeledik a negyedik X-hez, nem gondolkodott még azon, hogy családot alapít.

"Nehéz gyereket nevelni a mai világban" - mondta Carey az OK! magazinnak. "Nem vagyok biztos abban, hogy megfelelően el tudnék látni egy gyereket. Lehet, hogy a jövőm mást tartogat, de egyelőre még nem gondolkoztam rajta."

Carey azt is hozzáfűzte magyarázatként, hogy gyermekkori traumák miatt nem szeretne szülni, illetve, hogy kielégítő számára kutyája, Jack társasága.

"Lehet, hogy furán hangzik, de úgy érzem, egy gyerek miatt fel kellene adnom önmagamat. Azt pedig nem szeretném" - tette hozzá Carey.

A magazinnak adott interjúban az énekesnő arról is beszélt, mennyire fontos az egészsége és a szépsége: közel húszfős stábbal utazgat (többek között fodrászok, masszőrök és asszisztensek kísérik az útjain), és szinte retteg a baktériumoktól.

"Nagyon félek attól, hogy valami fertőzést szedek össze, ami árt majd a hangomnak, így mániákusan fertőtlenítek mindent, amihez mások hozzányúlhattak" - mesélte Carey. "A szobám pedig tele van párásítókkal."

Az énekesnő közölte, nagyon jól tudja, hogy időnként kritzálják "teljesíthetetlen kérései miatt" - de ezek egyáltalán nem érdeklik.

"Nagyon sokat küzdöttem azért, hogy azt tehessek, amit akarok" - mondta Carey. "És az, hogy ilyen ellátásban részesülök minden nap, segített túltennem magamat a legfájdalmasabb tapasztalatokon is."

NA ÉN AZ ILYEN CSAJOKAT LÖKDÖSNÉM BELE A GÖDÖRBE !!!!!!!
Ez is egy jó nagy HP!!!! :twisted:

dita75
 
 


Az ilyenek nincs pasija, párkapcsolata, normális nemi élete, ezért niylatkozik így.
20150601134430
 
 


Szia Csib!

Előkerültél? Kép

dita75
 
 


Viki!
És normálisan működő agya sincs!

Jut eszembe:

Kép

dita75
 
 


Ditus!
Ha már otthon is onleány leszel, akkor tegyétek fel az msn-t, skypot, és tudunk majd live is beszélgetni.
20150601134430
 
 


Viki!
Kép

Nekem ezek egyelőre kinaiak, de majd igénybe veszek valamilyen számítógépes szakit.

Kép

dita75
 
 


Nem baj! Azért szeretünk! :D
20150601134430
 
 


Viki!
Kép

dita75
 
 


Szivi :wink:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Piri elöntött ezerrel!
Bejelentkeztem pszichológushoz!

Nem tudom, ti láttátok a Győzikét hétfőn? Beja asszony oitt sápítozott, hogy két csíkos a tesztje. Teljesen ki volt készülve.
A hányinger jött rám. Hogy adhatnak le ilyet a tvben, amikor több ezer ember meg a babáért küzd!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nemone, kérdezted,hogy kihez járok? a W. dr.-hoz,nagyon szimpi,csak éppen semmit nem tudok,hogy mit kellene éreznem,milyen tünetek lehetségesek?!Ezért is nagyon hálás vagyok,hogy rátok találtam!
Czinke,igen, nekem már van két kislányom,jelenleg mindkettő bárányhimlős. :(
Viki,múltkor ajánlottad a palástfű teát,mennyit szabad belőle inni?
Az inszem után ,ugye nem kell sokat pihenni,mert úgy érzem folyton rohanok és úgy bánt!!!![/b]
f.ancsi
 
 


Évi!

Gratula a fogyáshoz! Nekem is kéne.


Ma vettem méhpempő kapszulát, mert csak azt találtam a bio boltban.
Azt hiszem a piacon lehet kapni rendes méhpempőt is. De azt nem tudom, hogy kéne enni, mert azt olvastam, hogy 0,1 g kell naponta.
Viszont ha tényleg annyi kell, akkor meg a kapszulában nincs elég, mert abban csak 20mg van.

Ti mit tudtok erről?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Én ilyen IQ light műsort nem nézek.

Ezek szerint segített az aviva?

Ancsi!
Napi 2 pohár mehet. Viszont ha szedsz utrót, akkor elég napi 1 is.

Pihenni nem kell, de lassíts le kicsit ;)
20150601134430
 
 


Viki!

Alapból én se nézem, de most láttam a bemutatót, és nem akartam hinni a szememnek. Ezért gondoltam, hogy megnézem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én az utró mellett nem ittam a palástot. Kellene?
Én úgy gondoltam, hogy az utró bőven elég, és tényleg sokkal szebb, magasabb tőle a hőm, mint a sima palástfüves ciklusokban.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én duphi mellett ittam 1 pohárral, ártani nem ártott.
20150601134430
 
 


Bumi: akkor most örülünk, h megjött, igaz? hajrá +++++++++!!

Viki: Győzike iq light :lol: ez jó!!! szerintem ez nagyon enyhe volt! és ezért ezek még pénzt kapnak , ez a gáz!!! :twisted:

Ancsi: jobbulást a lányaidnak!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bumi!
Pénteken mész vv-re?
20150601134430
 
 


Viki!
Hát ezen agyalok reggel óta. Ugyanis tegnap nem jött meg rendesen, de már volt egy kis piros vér is. Ezért nem tudom, hogy azt vegyxem e első napnak, vagy a mait.
De erősen gondolkozom azon, hogy a tegnapi napot veszem 1.cnnek, mert ugye az első inszem után is úgy jártam, hogy a barnázgatós napokat nem számoltam, csak mikor dőlt a lé, és nem is lett jó a hormoneredményem. Valószínúleg azért meret 3. napinak mondtam, közben meg már a 4. nap lehett.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ancsi!
Szegény kis pöttyösök, vigyázz el ne kaparják a bibiket.

Bumi!
Csak megszülted ezt a pirit!

Győzike show akkora kamu, hogy ritkán látni ilyet.

Én a kutyuli miatt akartam megnézni, de hát nem vót tv-nk! :shock:

dita75
 
 


A barnázást nem is kell számolni, csak a rendes pirit. A dottorém azt mondta.
20150601134430
 
 


Bumi: a vv-t 3-5 nap között lehet csinálni, tehát a 4. nap tökéletes volt!! és úgy szokták mondani, ha tegnap csak barnáztál és ma dől a piros , akkor a mai nap 1. cn v ha tegnap du dől a piros , akkor is mai nap 1. cn!
szerintem a múltkor teljesen függetlenül volt sajna rossz az eredményed!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkicsek! Jól szóltál! Ufffffff!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Bumi: akkor jól csináltad a meghozó gyakorlatokat :wink:
Én méhpempős mézet eszek, 1 g méhpempő van 30 g mézben, ez 1 heti adag, a papírja szerint.

Viki: és mikor hagytad abba a palástot? Mikor megtudtad Pocaklackót?

Czinke: az igazi paramamit szerintem sem nyugtatja meg semmi :-D
kár is erre energiát pazarolnia bárkinek :lol:

Dita: ki kellene téged nevezni képfelelősnek :lol:

A bemutatóban mindig nyomatták Beja asszonyt, én meg mindig azt gondoltam, ez egy másik bolygóról jött??? HOgy nem örül egy kétcsíkos tesztnek???? :shock: Mariah Carey-nek meg savanyú a szőlő!! :D

Monic: én sem értem, hogy tudna valaki sz@rul főzni, ha egyszer jól főz :shock: az éhezés különben sem megoldás, mert ha otthon nem is lenne kaja, máshol bepótolná...

Kata: még suliban?

Képzeljétek, tegnap este 7-től ma reggel 7-ig szunyáltam :shock: lemerített a hétfői nap meg az inszem...Ma elvittem magam kozmetikushoz, így most tűrhető a képem :lol:
És ismét nagyon álmos vagyok, de most nem alhatok, mert akkor a Dr. House-ra megint elfáradok :evil:

Csók..

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Egészségedre a csucsut!

Vmikor a 6. hét után hagytam abba a teát.

Még jó, hogy mi már ezt a dr. House évadot láttuk, mert tuti első reklámig se bírnám nézni. :oops:
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: