Új privát üzeneted érkezett!

Noémi: Nagyon-nagyon szépen köszi! Andrissal megbeszéljük, és egyik nap elszalad érte, ha nektek is megfelel! Szupi, hogy ilyen rendes vagy és elhoztad!!!
Vendég
 


Sziasztok!

"foglalkozás a Frankenbergerben" Ez hol van? És milyen jellegű foglalkozások vannak?

Kicsinyítek képet, és majd rakok az én kis csemetéimről.

Timci! Mi újság babakocsi ügyben? Voltál boltban ma?

Na mire végeztem dolgommal, és ideértem, addigra felébredt a kislegény. Megyünk ebédelünk, majd este jövök.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Noémi: örülök ,hogy minden okés volt!

Andi: Miklósnak voltatok a temetésén?

Kép


Kép
mogyoland
 
 

 
 

Mogyó
Igen. Icukával dolgoztam majdnem tíz évig együtt. Sajnos már nem, mert megszűnt a helyünk, így azt sem tudom, hova fogok visszamenni dolgozni.

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


[quote="pálfinoémi"]N írta:pálfinoémiorri és Manó!

Ugye, Ti is úgy értelmezitek, hogy holnap lesz foglalkozás a Frankenbergerben?! Nem jött sms...


Nekem sem jött SMS. remélem, lesz holnap. Mi mindenesetre elindulunk. :wink:
Ügyik voltatok a vásárlással... Milyen az utazóágy? Mi is szeretnénk venni, mert májusban utazunk sógornőmékhez 1 hétre, és addig szeretnénk valamilyet venni. Napellenzőt sem vettünk persze még... 8)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


NAGYON FONTOS!!!

Norri és Manó!!!

Most telefonált Erzsó!!! Nem lesz holnap foglalkozás!!! Ha minden igaz, akkor jövő héten már lesz újra, de holnap még nem!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Erika!

Ez egy játékos foglalkozás babáknak. Norri és Manó is jár a picikéjükkel. Igazándiból most nem lehet teljesen tudni, hogy alakul tovább, mert a lány, aki tartja terhes és már szóltak Neki, h kicsit lassítson...

Manó!
Az utazóágy 13 rugó volt, sztem nagyon jó ár érte.

Brigi!
Akkor várjuk Andrist, de Ti is jöhettek! :-)))

Mindjárt teszek fel képeket a tegnapi nap szerzeményeiről.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Köszi Noémi!
Megnézzük mi is majd az utazóágyakat... :)

NOémi, Norri:
Most hívott Dóri, hogy nem lesz holnap foglalkozás... De látom, már közben írtad is. 8)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


csajok-képzeljétek,lemosaták a kerekeit,h.nem viszi el igy a szerviz.Hát irtak jegyzőkönyvet,aztán értesitenek.Max.jövő csütörtökön.Addig kocsi nélkül vagyok.Szerintem nem tudják megjavitani,ugyhogy val.szinű,h.ujat fogunk kapni. :roll: :evil: Kiváncsi vagyok.

Nóémi-jó volt látni benneteket,köszi még 1x. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép
az utazóágyban /adtak hozzá matracot, de ezt a játszószőnyeget én tettem még bele./

Kép
az utazóágy oldalról, van rajta lecippzározható "kijárat" is :-)

Kép
egyik fölső

Kép
másik fölső

Kép
és az új napszemüveg meg a két árnyékoló! :-)

Bálint ruhácskáit még nem fotóztam le. Bocsi. Egyelőre ennyi.


Timci!!!!

Nagyon örülök, hogy végre láttuk egymást!!! Nagyon jó volt!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Köszönjük szépen! Nem tudom még melyik nap jut el Andris, de mi sajna a héten tutira nem megyünk! Holnap be kell íratnom Félegyházára oviba Bencét, mert a kecskemétiről még semmit nem tudunk! Pedig úgy reménykedtem, hogy nem kell mennem emiatt Félegyházára!
Vendég
 


Sziasztok!

Noémi: jók a cuccok!

Brigi: remélem ide veszik fel Bencét oviba!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Bárcsak így lenne!!!

Noémi: Nagyon klasszak az új felsőid, és tetszik Bálint utazóágya is!
Nálunk ugyan síma hálós járóka van, de volt hogy vittük anno Bencénél, és nem zavarta, hogy egyébként játszik benne, este símán aludt!
Dana meg anyóséknál van a járókában, és abban is alszik, őt sem zavarja!
Szerintem nem lesz nálatok se gond!!!
Vendég
 


Köszi, Brigi!

Többekkel is konzultáltam azóta és ugyanez a vélemény. :-)))
Melyik oviba szeretnéd Bencét?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Kép
Bálint és én a szülinapomon :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: nagyon szépek vagytok! :D

Az elmúlt napokban Sára átaludta az éjszakát (este 8- reggel 7-ig aludt), de tegnap úgy megijedt szegénykém a nagy dörgésektől, vihartól, hogy alig bírtam visszaaltatni, aztán éjjel még többször felsírt... úgyhogy ma kómás leszek kicsit. :?

Kép

Kép
falevel2
 
 


nóémi-nagyon szuperek a vásárolt holmik.Az ágyikó is csúcs!Használjátok egészségben.És az a virág,hát egyszerűen mesés. :wink:
Atticy viszaaludt a kocsiban,ugyhogy nem vezettem idegesen,hanem szép nyugisan.
:lol:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi: Ugyanilyen virágot kaptam októberben névnapomra, Dana keresztanyjától! Olyan szép!
És persze ti is nagyon szépek vagytok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek, hogy jártunk: Én alapból, nem szoktam krémezni a babapopsit, csak 1-2 naponta egyszer, de nem is volt sosem piros a bőre. Na de most szegénykémnek olyan vörös, hogy… szombaton kezdődött, és egyre rosszabb. Tegnap délután , már ha hozzáértem, összehúzta a szemét. Biztosan fáj is neki. Pedig, szombat óta kenem ezerrel, vastagon…
Beszéltem házi orvosunkkal, aki szerint a kajcsi is kiválthatja, mármint az új kajcsi, kimarja… hát van új kajcsi a napirenden. Erre nem is gondoltam.
Azt mondták, szellőztessük sokat a bőrét, meg gyakran mossam le tiszta vízzel, akár óránként is.

Szóval nem szoktam kenni a popót. Én ezt, úgy közelítem meg, hogy minek, ha nincs rá szükség. Bőre megedződött, megszokta, vagy nem tudom, de nem volt még ilyen vörös, mint most. Most is így kezdődött, hogy kicsit piros volt, bekentem, csak nem múlt, hanem rosszabbodott. Törlőkendők elég krémesek. Ha, kicsit pirosodni kezd, akkor lekenem a bőrét. Két kenés között néha 2 nap is eltelik. Naponta többször kakil, és nem szokta kicsípni neki.

Eddig üveges bébi kaját evett, vagy vízben pároltam zöldségeket, husit, és turmixolva, ezt ette. Minden fűszer nélkül. Védőnő mondta, hogy lassan szoktathatom fűszerekhez. Hát próbálkozam, lehet nem a legmegfelelőbb módón, vagy mennyiségben.

Azt, mondta, gyerek dokinak az asszisztense, hogy így a kaják, emésztés után „savasabbak”, és azért marja ki. Ezt is szokniuk kell, emészteni is, meg a bőrének is.
Üveges bébik. fűszer nélkül készül, azoknál, emésztés után nem „savas” a széklet, és ha a baba bőre nem érzékeny, nem is marja ki. (Persze, ezt nem lehet általánosítani). Nekünk azt mondták valamikor, a rendelésen, hogy a baba bőrét nem a kaki, hanem a pisi marja ki. Mert attól „kiázik” a bőre, és azután kezd pirosodni, érzékeny lenni.

Este kaptam lámpát, lámpáztuk is, de reggelre hatás csak annyi volt, talán, hogy nem romlott tovább a helyzet., és nem jelzett fájdalmat. Ez is eredmény.

Nem hagyott nyugodni a dolog, ezért délelőtt elsétáltunk a védőnőhöz, nézzen rá szakember, legalábbis hozzám képest, mindenképpen az. Hát azt mondta, hogy lehet, az új kajcsi csíphette ki a bőrét. Sérült bőr, meleg párás terület, nagyon kedvezett a gombának. sajnos gomba lett a végeredménye.

Hm. Hát így jártunk. Reméljük most már a megfelelő krém használatával, gyorsan rendbe jövünk.

Remélem sikerült rendesen leírni, amit szerettem volna.

Csak azért írtam le, hogy aki olvassa, az okuljon az én hibámból.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: hát akkor jobbulást Józsikának reméljük hamar túl lesz rajta!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


És most egy kis nézegetni való:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Noémi
Isten éltessen névnapod alkalmából! Remélem nagyon szép napod volt, van! :lol: (Neked is nagyon együtt van a szülinap meg a névnap. :lol:

Erika
Jobbulást Józsikának, s utólagosan boldog hófordulót neki! Nagyon aranyosak a gyermekeid! Aloe verás krémmel nem próbáltad? Mi azzal kenjük Dorkát, mert ő is sokszor gombásodik, mert a hurkái alatt bepállik a bőre.Petikém ekcémáját is azzal kenjük. Szerencsére szépen rendben tartja, s csak természetes anyag.

Falevél
Elhiszem, hogy Sárika megijedt, én is félek a vihartól. Szerencsére nálunk nem volt gond, csak a szokásos éjszakai műsor volt. Dorka még mindig nem alussza végig az éjszakát. Remélem hamarosan eljön annak is az ideje, már nagyon jó lenne. :lol:

Szép napot mindenkinek!

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Erika: Boldog hófordulót Józsikának!
Gyönyörűek a gyerekeid! Komolyan, Brigitta elég huncutkának néz ki! :lol: (lehet névrokonság átka :lol: )
Józsika meg ott a fű mögött, vmi édes kis pofi!
Vendég
 


Andi, Nagbri!

Köszönöm a köszöntést, arik vagytok.
Csajszi valóban kis huncut. Beszélgetéseinkből majd idézek, néha nagyon "be tud válaszolni"

Nagyfiú: "fű mögött" meg is kóstolta, nem fintorgott, alig bírtam kiszedni szájából, de hát olyan édi volt ott, hogy muszály volt lefotózni.

Andi! krémet olyat még nem használtam, mert nem ismerem , de gondolom gyszertárban meg mondják, és tudnak ajánlani valamit, majd megkérdem.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Noéminek nagyon boldog névnapot kívánunk a csajszival!(meg apával)

Erika: nagyon szépek a gyerekek!
ÉS Józsikának boldog hófordulót!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi: NAGYON-NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk neked!!!!!
Vendég
 


Na egy kis hajvágási demonstráció!

Kép hajvágás előtt
Kép hajvágás után
Kép Bence az első hajvágása után
Vendég
 


Bocsi csajok, ez lesz az utolsó! Kép Két pasikám!
Vendég
 


Szép estét!

Noémi! így a nap vége felé haladva, társulok az előttem szólókhoz. Azaz még sok boldog névnapot kívánok! Szép napod volt?
Nagyfiú erős kis "vasgyúrónak" látszik a képen. :P

Mogyoland! Neked is köszi. Ari vagy.

Nagbri! Már le tudom írni a neved, anélkül, hogy közben többször visszanézném, vajon jól írtam-e.
És a nagyfiú hogy tűrte a hajvágást? Én fiam folyamatosan tekerte a fejét, csak hogy lássa mi "zümmög" a füle körül. :D
"kádas" kép tetszik a legjobban, de igazán aranyosak, és szépek mindegyik képen!!!

Jó éjt mindenkinek!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: Nagyon aranyos vagy, köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi
Tündériek a fiúk! Nekem is a fürdőkádas a kedvencem. Személy szerint én nem tudom megunni a képeket, úgyhogy tegyél még. :lol: S persze a többiek is! :lol: Nagyon arik a gyerkőcök.

Tegnapi nap újdonsága: Petike cuppanós puszit ad! Addig csak odanyomta az arcát, s az volt a puszi, mostmár igazi puszikat kapunk. Ebéd utáni alvásból felébredt, s adta a puszikat. Ő is nagyon élvezte és én is! Dorkáról nem is beszélve. Mikor Apa hazajött ő is kapott, teljesen el volt ájulva! Ha minden jól megy, ma megyünk a szüleimhez, kíváncsi vagyok mit fognak szólni. Annyira cuki, ahogy cuppog.

Szép napot mindenkinek

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


S egy kép az én szülinapomom:
Kép

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Nagyon köszönöm MINDENKINEK a köszöntést! :-)


Erika!

Sudocrem-mel nem próbáltad kenni? Az a pirosságot gyorsan megszünteti. Tudom, az nem gombára van, de a pirosságra bizti jó. Én kenem a popót minden alkalommal. Bizti, ami bizti. :-) Elég jó napom volt, köszönöm. Igen, Bálint igazi kis vasgyúróbébi. Már 9 és fél kiló...
Nagyon szépek a Picikéid!!! Az a füves tényleg nagyon nyerő! :-)

Andi!

Tündériek vagytok! Neked mikor van/volt a szülinapod?

Brigi!

Nagyon aranyosak a kispasik!!!!!!!!!!! Egyik kép, cukibb, mint a másik!
/Hajvágás! Nekünk még nincs mit levágni! :-)))))))))))))) Inkább nőne már végre rendesen! :-)))))))))))))))))))))))))))))))/ És tegyél csak képeket, imádjuk nézegetni! Tudjátok már mikor jön Andris?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


mármint füves kép. :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timci!

Örülök, hogy minden rendben volt hazafelé! Gyönyörű a kisfiad!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi

Ápilis 1-jén volt. :lol: Vicces vagyok! :lol:

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Noémi: Egyet tudok, hogy ma tutira nem, mert sok a dolga, legalábbis este még ezt monta. Nem gond?
De a héten tutira elmegy érte! Szerintem szólok telcsint neked előtte, az lesz a biztos!

Andi: Nagyon jó ez a lányos kép! Vicces? Szerintem nem is vicces az április 1! Én sose ugráltam érte! :roll:
Vendég
 


Jaj, és Petike nagyon ügyike!!!! Emlékszem mi is hogy örültünk az első cuppanós puszikának! Így nagyonis megértem az örömötöket!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ezt most találtam, gondoltam megosztom Veletek:



A gyermek intelmei szüleihez


Ne kényeztess el! Tudom jól, hogy nincs mindenre szükségem, amit kérek, csupán kipróbálom, hogy mit csikarhatok ki Tőled. :


Légy velem határozott. Ez azért fontos nekem, mert ezáltal érzem magam biztonságban.


Ne engedd, hogy rossz szokásokat vegyek fel. Te vagy az egyetlen, aki ezekre még idejekorán figyelmeztethet.


Ne viselkedj úgy velem, mintha fiatalabb lennék, mint amilyen valójában vagyok. Ezzel csak azt éred el, hogy ostoba módon "nagy"-ként próbálok viselkedni.


Ne javíts ki mások előtt. Sokkal többet érsz el, ha kettesben, csendesen megmagyarázod, hogy miben hibáztam.


Ne tégy úgy, mintha a hibáim bűnök lennének. A kettő összekeverése megzavarja bennem az érfékek megtanulását.


Ne védj meg cselekedeteim következményeitől! Néha szükségem van arra, hogy - fájdalmak árán - magam tapasztaljam a következményeket.


Ne vedd rossz néven, ha azt mondom: "nem szeretlek". Legtöbbször nem Te vagy az, akit nem szeretek, hanem azt a hatalmat, ami megakadályoz, hogy kedvem szerint cselekedjek.


Ne törődj sokat egészségi panaszaimmal. Néha csak azt szeretném elérni, hogy figyeljenek rám.


Ne korholj állandóan! Ha folyton zsörtölődsz, csak úgy tudok védekezni, hogy siketnek tettetem magam.


Ne felejtsd el, hogy nem tudom mindig pontosan kifejezni magam. Ezért tűnik úgy néha, mintha nem lennék "becsületes".


Ne rázz le, ha kérdésekkel fordulok Hozzád. Ha nem válaszolsz, egy idő után azt veszed majd észre, hogy abbahagyom a kérdezést, és máshol keresek választ a kérdéseidre.


Légy következetes. Ha nem vagy az, zavartnak érzem magam, és nem tudok többé bízni Benned.


Ne mondd nekem, hogy a félelmeim butaságok. Nagyon is valóságosak ezek a félelmek és csak úgy tudsz segíteni nekem, ha megpróbálsz megérteni.


Sose tégy úgy, mintha tökéletes és tévedhetetlen lennél. Túlságosan nagy lesz a csalódásom, mikor rájövök, hogy egyik sem vagy.


Ne gondold, hogy elveszíted a tekintélyed, ha bocsánatot kérsz tőlem. Becsületes bocsánatkérés meleg érzéseket ébreszt bennem irántad.


Ne felejtsd el, hogy szeretek kísérletezni. Kérlek, nyugodj bele a próbálkozásaimba, nem tudok meglenni ezek nélkül.


Ne felejtsd el, hogy milyen gyorsan felnövök. Biztos nehéz Neked velem lépést tartani, de kérlek, legalább próbáld meg.


Ne felejtsd el, hogy nem tudok létezni szeretet és megértés nélküled, talán nem is kell ezt Neked hangoztatnom. Vagy mégis?


Kérlek, tartsd magad jó kondícióban és légy egészséges. SZÜKSÉGEM VAN RÁD!

Szép napot!
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Ezt most találtam, gondoltam megosztom Veletek:



A gyermek intelmei szüleihez


Ne kényeztess el! Tudom jól, hogy nincs mindenre szükségem, amit kérek, csupán kipróbálom, hogy mit csikarhatok ki Tőled. :


Légy velem határozott. Ez azért fontos nekem, mert ezáltal érzem magam biztonságban.


Ne engedd, hogy rossz szokásokat vegyek fel. Te vagy az egyetlen, aki ezekre még idejekorán figyelmeztethet.


Ne viselkedj úgy velem, mintha fiatalabb lennék, mint amilyen valójában vagyok. Ezzel csak azt éred el, hogy ostoba módon "nagy"-ként próbálok viselkedni.


Ne javíts ki mások előtt. Sokkal többet érsz el, ha kettesben, csendesen megmagyarázod, hogy miben hibáztam.


Ne tégy úgy, mintha a hibáim bűnök lennének. A kettő összekeverése megzavarja bennem az érfékek megtanulását.


Ne védj meg cselekedeteim következményeitől! Néha szükségem van arra, hogy - fájdalmak árán - magam tapasztaljam a következményeket.


Ne vedd rossz néven, ha azt mondom: "nem szeretlek". Legtöbbször nem Te vagy az, akit nem szeretek, hanem azt a hatalmat, ami megakadályoz, hogy kedvem szerint cselekedjek.


Ne törődj sokat egészségi panaszaimmal. Néha csak azt szeretném elérni, hogy figyeljenek rám.


Ne korholj állandóan! Ha folyton zsörtölődsz, csak úgy tudok védekezni, hogy siketnek tettetem magam.


Ne felejtsd el, hogy nem tudom mindig pontosan kifejezni magam. Ezért tűnik úgy néha, mintha nem lennék "becsületes".


Ne rázz le, ha kérdésekkel fordulok Hozzád. Ha nem válaszolsz, egy idő után azt veszed majd észre, hogy abbahagyom a kérdezést, és máshol keresek választ a kérdéseidre.


Légy következetes. Ha nem vagy az, zavartnak érzem magam, és nem tudok többé bízni Benned.


Ne mondd nekem, hogy a félelmeim butaságok. Nagyon is valóságosak ezek a félelmek és csak úgy tudsz segíteni nekem, ha megpróbálsz megérteni.


Sose tégy úgy, mintha tökéletes és tévedhetetlen lennél. Túlságosan nagy lesz a csalódásom, mikor rájövök, hogy egyik sem vagy.


Ne gondold, hogy elveszíted a tekintélyed, ha bocsánatot kérsz tőlem. Becsületes bocsánatkérés meleg érzéseket ébreszt bennem irántad.


Ne felejtsd el, hogy szeretek kísérletezni. Kérlek, nyugodj bele a próbálkozásaimba, nem tudok meglenni ezek nélkül.


Ne felejtsd el, hogy milyen gyorsan felnövök. Biztos nehéz Neked velem lépést tartani, de kérlek, legalább próbáld meg.


Ne felejtsd el, hogy nem tudok létezni szeretet és megértés nélküled, talán nem is kell ezt Neked hangoztatnom. Vagy mégis?


Kérlek, tartsd magad jó kondícióban és légy egészséges. SZÜKSÉGEM VAN RÁD!

Szép napot!
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Hú, nem akartam kétszer, bocsi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Tök jó, köszi!
Vendég
 


Brigi

Hát nem tudok betelni vele! Most mindenhova cuppogós puszit ad, a kézcsóktól el vagyok ájulva. :lol:
Hidd el elég vicces, kiskoromban nagyon sokat bántottak miatta, s miután viccesnek fogtam el, egy idő után megszűnt a piszkálódás. Vagy csak én nem vettem fel? :lol:

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


sziasztok!


Valaki nem-e megy mostanság az Ikeába?

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Huuuuuuuu,jol lemaradtam. :oops: Nem győzök gyönyörködni ezekbe a gyerekebe.Nem semmi.Nagyon édesek.

nagbri-olyan most Dana,mint egy ártatlan kiscsaj. :lol: Nagyon szuperül ál neki a rövid haj.Mi is le akartuk vágatni az Atticy-ét,de mikre a fodrászhoz értünk elaludt.Igy elmaradt.Majd legközeleb. :wink:

Andi-szuper amit irtál,nagyon tetszik. :wink:

Nóémi-köszönöm szépen,te sem panaszkodhatsz. :wink: Nagyon aranyos volt,ahogy panaszkodott a babakocsiban. :lol: Utólag is nagyon sok boldog névnapot kivánunk!

erika-számomra elég fura ez a popo pirosódás a kajától. :shock: És főleg,az,h.9 hónaposan ajálják neked a fűszerek bevezetését.Nekünk csak 1 éves kor utánra mondták. :roll: Ez érdekes.Eddig hála sosem volt Atticy-nak se piros a popoja,én csak estére kenegetem be neki,mivel akkor van a legtöbbet rajta a pellus.Máskor sose,csak ha van egy kis pir rajta,akkor megy a Bepanten és mánapra semmi gond.Elgondolkodtató,amit irtál.Egyébként nagyon szép gyerekeid vannak!!!!Jol látom,h.Birigi rád ütött? :roll: Nagyon szépek.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci: Kislány???? :lol: Hát, szerintem nagyonis pasis!

Tudsz már vmit a babakocsiról?
Vendég
 


nagbri-nekem nagyon kislányosnak tünik,és imádnivaló kis pasi azon a képen.A cumis kép az nagyon csajszis,imádom. :lol: Sajnos még nincs,csak csütörtökön viszi el a szervizes.Talán pénteken már tudunk valamit. :roll:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


A cumis képen Bence van!
Vendég
 


He he ez tök jó!Valami nem volt enkem tiszta,de mostmár igy értem. :lol:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Akkor jó!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?