Új privát üzeneted érkezett!

Tancsu,bizony okosítsd ki a kis Buckalakót,hogy aztán ügyes legyen,tudja mi a dolga,ne kínozza sokat az anyucit. :D

Kép
flóra 11
 
 


És én is sajnálom, hogy ez történt a nagybácsival. :cry: :cry:

KépKép
benó
 
 


Flóra

Nem ennyi kép van, de többet a gépen nem tudok, ezért kértem a cimet..:)
Plusz meglepi majd Buckalakótól....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Na,tessék,megint laptető.De sajna nem jött be ebben a hónapban sem. :( Vagy még nincs hónap vége? :)

Kép
flóra 11
 
 


A szerelők is jól kiszúrtak veled, akkor tényleg nem kellett volna szabit kivenni. :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Laptető piri után jött, igy ez már a köv. hónapra vonatkozik
:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nagyon drága vagy Tancsu! Szerintem Te magad vagy nekünk a meglepi, hiszen egyetlen topik-kismami révén nagyon vigyázunk rád! És várjuk a kis Buckalakót veled együtt.

Kép
flóra 11
 
 


Most mar nekem is mennem kell,mert ugye dolgozni is kell egy kicsit.Ha vegeztem akkor jovok.

Puszi

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Remélem, most már bejön a laptető. :x :x :x :x

KépKép
benó
 
 


Köszönöm,Tancsu. Reméljük,hogy a köv.hónap....Már csak remélni tudunk...

Kép
flóra 11
 
 


Én itt vagyok, Flóra.

KépKép
benó
 
 


Én is nagyon drukkolok ám neked, Flóra!

KépKép
benó
 
 


Már rácsörögtem a házi nénire, hogy most akkor mi van? Engem haza zavar,hogy jönnek a szerelők,azok meg sehol? Csodálkozott,hogy még nincsenek itt. Azt mondta,hív nekik.

Kép
flóra 11
 
 


Köszönöm,hogy itt vagy Benó. Marha szarulérzem magam. A hasam fáj,fázom, dühös vagyok a szerelők miatt... Ez nem az én napom, már látom. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Tudom,drága benó, hogy drukkolsz.Itt mindenki drukkol mindenkinek, szinte már lessük, mikor kivel mi van. Aztán csak írjuk megint,hogy a rohadt piri jött látogatóba. Piroska nevet biztos egyikünk sem fog adni. :D

Kép
flóra 11
 
 


Sajnálom, hogy ilyen betyárul vagy! :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
benó
 
 


Ha legalább a szerelők itt lennének,akkor nem lenne semmi bajom. Mert akkor délre végeztek volna és én nyugodtan kitakarítottam volna, délután pedig már szabad lehetnék.

Kép
flóra 11
 
 


Én is pont a Piroska névre gondoltam tegnap, hogy nekem tetszett régen. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Így viszont csak itt ül az ember, nem akarok semmibe belekezdeni, mert bármikor jöhetnekés úgyis félbe kell hagynom. És persze dühít az is,hogy vígan megtarthattam volna az óráimat. Most jönnék csak haza a busszal. Délre akkor is itthon lennék.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem ha végre megjöttek és el is mentek a szerelők, akkor feküdj le, pihenj, olvass egy jó könyvet, és ne takaríts! Állandóan dolgozol, lehet, hogy azért is vagy így ki.

KépKép
benó
 
 


Most már az órákon se idegesítsd magad, több is veszett Mohácsnál. (Ugye, Zsuzsi?)

KépKép
benó
 
 


Hát igen,mert kedves név. De ennyi piri után nekem legalábbis már elegem van belőle.

Kép
flóra 11
 
 


Ez jó. Igen,Zsuzsi a megmondhatója.Majd tart nekünk töri órát. A rá vonatkozó részt legalább illik tudnia. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem is pihenj Flóra...:)
Néha azt is kell, mert a túlhajtott szervezet nem fog ráállni a babára....:)

Na most hivott a párom, már Pesten van, kb 5 körül ér Edelénybe...:)

Viszont én tényleg megyek vizszintbe..:)

Délután benézek..

Kitartás Flóra

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Erről jut eszembe, Benó,Te Százhalombattán vagy?

Kép
flóra 11
 
 


Ez is érdekes. Ma már másodszor fordulelő,hogy ugyanabban az időpontban írunk ketten is. Ez is jelent valamit? :D

Egyébként Tancsu,biztos Te is boszi vagy. A születésnapod erre utal. :D És Te is jöhetsz Zsuzska. Akkor már hárman leszünk, majd a hármak erejével kifőzünk valamit, amitől minden topikosunk hipp-hopp terhes lesz. :D

Kép
flóra 11
 
 


Igen, ott vagyok.
Jó, hogy egyszerre írunk.
Jó pihenést neked, Tancsu!
Én is szeretnék boszi lenni, pont mesélt is a Zsuzsi egy boszitalálkozóról Mohács környékén.

KépKép
benó
 
 


Megnéztem a ciklusaimat. Az átlag 26 nap. Még tűrhető. Szerintem. De persze a baleset utáni rapliját nem számoltam be. Akkor kimaradt, 48 napra jött és csak a szuri hatására. :(

Kép
flóra 11
 
 


Hú,mennyien leszünk boszik!

Kép
flóra 11
 
 


Na, megjöttek a szerelők. Jaj, csajok! Ezek mindent szétrombolnak nálam. :shock:

Kép
flóra 11
 
 


A topikunknak adhatunk új címet is lassan. A mostani már csak Tancsura érvényes. Vagy vegyük úgy, hogy akkor is érvényes, ha a pociban van legalább 2008-ban. :D

Kép
flóra 11
 
 


Vagy mi leszünk a babára vágyó boszik. Akik persze nem olyan gyakorlottak,hogy varázsoljanak maguknak apociba egy babát. De lassan már tényleg számomra nem marad más, csak a varázslat. :D

Kép
flóra 11
 
 


Ezek leszerelték az egész vécét. Most éktelenül fúrnak valamit szét. Az előbb f
részeltek, előtte meg kalapáccsal törték a betont a csöveknél. Anyám! Mi lesz itt!

Kép
flóra 11
 
 


Én meg lassan teleírom a lapot. Ha nem jon valaki, megint elviszem a laptetőt! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Körülnéztem,hogy van-e még kajánk. Hát még akad. Leves az még van, zöldség is és gulyás is. Viszont a sok kalács elfogyott, a csibe szintén, még egy adag káposztáskocka maradt. Este már kell főznöm valamit. Jól elfogyott a sok kaja, ugye? :D Hiába, nagy a család, nagy a fogyasztás. :D

Kép
flóra 11
 
 


Bocsi, még egy kicsit nem tudok jönni, de aztán jövök. Kb. 10 perc

KépKép
benó
 
 


Most futok haza, 1-re haza kell érnem, majd onnan jelentkezem fél 2 körül.

KépKép
benó
 
 


OK. Most mentek el a szerelők.Közben a párom is volt itthon, ebédelt és már elment a temetésre.
Na, addig takarítok. Jó nagy koszt hagytak a szerelők.A vécét meg nem is rakták vissza rendesen, billeg. A szilikon ragasztót is csak elkenték körülötte. Inkább ne tettek volna oda semmit. Most még azzalis lesz gondom, hogy levakarjam. :evil:
Ezért nem szeretem a szerelőket.

Kép
flóra 11
 
 


Na de most mit csináljak. A párom is megcsinálta volna, de akkor nekünkkell hozzá mindent megvenni, még dolgozzon is vele és végül ha valami baj van, akkor nincs rá garancia. Így pedig megcsinálják a közös pénzből. Nálunk van egy közös pénz, ahová minden hónapban minden lakó egyformán fizet és a javítások aztán ebből vannak fedezve. Lift, a csövek, tető, lépcsőházban a villany, vagyis minden, ami közös használatban van. Ez így jó,mert nem kell egyszerre sokat fizetni egy-egy javításért.

Kép
flóra 11
 
 


Természetesen ami a lakáson belül történik javítás, azt mi fizetjük. A csövek is bent vannak, de ezt most azért a közösből fizették, mert nem mi törtük el. Végülis még jól is jártam, mert teljesen új lefolyót építettek be. :D

Kép
flóra 11
 
 


Csak működjön. Ne úgy, mint Zsuzskáéknál.
Te Zsuzska, most, hogy nálad is nálam is szinte egyszerre volt a csőcsere,lehet,hogy ez is jelent valamit? :D Fogjuk rá! Lányok, ha most Zsuzska meg én esünk teherbe, akkor ez a megoldás. Csőcsere.Akkor ti is cseréljetek csövet. :D :D :D :D :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Most már csak az a kérdés,hogy milyen csövet kell cserélni. Lehet, hogy a belénk vezető "csövet"? Ha a párocskáink annyira ódzkodnak a vizsgálatoktól, nem tudjuk, hogy az ő "csővezetékük" hogyan funkcionál. :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Na abbahagyom,mert szerintem már elegetek van belőlem és azt kívánjátok, hogy már duguljak el a csövezésemmel.

Lányok, szerintem én már nem fogok meghülyülni. :D :D :D
Ez már kóros tünet. Még a nyamvadt csőrepedésrőlis a fogamzás jut eszembe. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Ilyen fejecskét próbálok küldeni.Kíváncsi vagyok, milyen.
:x :oops: :lol: :o :shock: :D

Kép
flóra 11
 
 


Hát nem lett jó. :evil: :mrgreen:

Kép
flóra 11
 
 


Itt vagyok végre, itt volt az anyósom, azért nem tudtam jönni.

KépKép
benó
 
 


Ez jó, ez a közös csőcsere. :D :D :D :D Vicces.

KépKép
benó
 
 


Milyen fejecskét szerettél volna küldeni?
Nekem az a zöld tetszik. Az mit ábrázol?
El kellene mosogatnom. Keresek zöld fejet. :mrgreen: Mr. Green? És az mit jelent? Hogy mérges vagy vicsorít vagy vigyorog?

KépKép
benó
 
 


Hun vagy? :mrgreen:

KépKép
benó
 
 


Egyébként szép lett az új vonalzód, Flóra.
Szerintem ez a zöld fej vigyorog. Kár, hogy nincs itt kint, könnyebb lenne beszúrni.
Hogy megszoktuk ezeket a marha béna ikonokat.

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?