Új privát üzeneted érkezett!

Snufi!
Gratula!
encike 2
 
 


Szilváról tud valaki valamit?

Monyó sok szerencsét kívánok a halakhoz! Ha javasolhatom először csak olcsó halat vegyetek, itt M.o.-on sok a beteg hal, és sajna drága pénzért adják aztán meg két hét múlva kimurdelnak. A mi első halainkért 9000 Ft-ot adtunk 2 hétig éltek, utána vettünk guppikat azok is szépek, meg 3 aranyhalat azok csak a költözést nem bírták.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Csajok még el se meséltem a párom (aki megrögzött agglegény) kedves megnyilvánulását. Még mielőtt kimentünk nyaralni este néztük a Jóbarátokat. Épp az a rész volt amikor Chendler (bizti nem jól írtam) megkérte Monika kezét. Erre apuka megkérdezte, hogy én nem akarok férjhez menni. Mondtam, hogy nem! Esetleg ha a baba tuti biztos akkor, hogy legyen neki rendes neve ne kelljen bizonygatni a Tanácsházán, hogy elismeri az apaságot. Erre azt mondja nekem, mert hogy Ő elvenne ha akarom. Hát leesett az állam, 3 és fél éve vagyunk együtt és bármikor felhoztam neki, hogy ha gyerek lesz esetleg elvehetne Ő mindig kategórikusan kijelentette, hogy Ő ugyan nem nősül. Ezt én el is fogadtam és már én sem akartam igazán hozzámenni erre ilyennel áll elő nekem. Ki érti a férfiakat, mert én nem?!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 

 
 

Snufi!
Én is megkönnyeztem kicsit a jóhírt és örülök nektek nagyon-nagyon-nagyon :) :) :)

Kata!
Örülök az átjárhatóságnak :) hip-hip-hurrá

Klarissza!
A férfiakat senki sem érti ;) még ők magukat sem :D
Szerintem azért kedves gondolat, hogy hivalatalosra venné a figurát :)

(mi is egyre többet beszélünk a házasságról :oops: de csak finoman :) )
sonjus
 
 


és egy helyes vicc mára :)

Apuka leülteti a 7 éves kisfiát:
- Gyere, beszéljük meg, hogyan születnek a gyerekek!
Mire a gyerek őrjöngeni kezd:
- Nem akarom hallani! Nem akarom hallani!
- Na de miért nem, kisfiam? - kérdezi Apuka
- Mert 4 éves koromban leültettél, és elmondtad, hogy a Télapó nem
létezik, 5 éves koromban megtudtam, hogy nincs Húsvéti nyúl ,
6 évesen elmondtad, hogy nem a Jézuska hozza a karácsonyi ajándékot!
És ha most bejelented, hogy a dugás sem létezik, nem marad semmi,
amiért érdemes élni!
sonjus
 
 


Snufi
de jóóóóóóóóóóóóóóó, Kép jól rágyúrtatok inszem után :D Kép és biztos akkor repedt meg még tüsző, ami inszemre még nem állt készenlétben :P

Szezso
drukk neked is, de le vagyok kicsit maradva, mit csinálnak ma neked? :oops:

Remélem hamarosan hozzánk is jön a gólya :P

Katica
szervezéssel nagyon jól állunk, már várjuk a nagy napot :)
zenéket is választottunk már a szertartásra :D

Kép
gaby25
 
 


Na végre tudok már írni! :lol:

Csupa jó hírek látom! :lol:

Kata! Szuper és jó, hogy ennyire meg sem érezted! :lol:

Katica! Hmmmm! Ez fura, pedig apjuk mindig be van jelentkezve! Nem értem! :roll: És a héten sem csuklottál? :)

Gaby! Zenék?

Zöldi tényleg szokatlanul el van tűnve! :?

Klarissza! És még a férfiak mondják, hogy nem lehet kiismerni a nőket! :D

Sonjus! Kafa vicc! Tényleg annyira jó kedv jön belőled, hogy még itt is érzem! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso? Veled mi lett ma? :?:

Monyo! Tegyél fel képet, ha berendeztétek! :lol:

Én ma eljöttem egy egészen kismamás felsőben az ünnepségre! Hát aki eddig nem tudta, az mind nálam lógot, hogy tényleg, meg mi, meg de jó! :lol: (És már most annyira büszke voltam!) :oops:
Volt, aki mondta, hogy már hetek óta tudja, csak nem merte mondani, hogy még biztos titok és úgy örült, hogy már nem kell tovább magában tartania! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


kata: grat az átjárhatósághoz. inszem mikor lesz?

sonjus: :lol:

gaby: mi lesz a zene?

bettike: e héten sem csuklottam. emlegettél? :wink: lehet, hogy rejtetten csatlakozik urad a skypeon.

klarissza: lesz esküvő? :wink:

kati
katica30
 
 


Katica! Igen emlegettelek! :lol: Na majd ma jól leellenőrzöm, de nem szokott, mert ha nem akarja, hogy keressék a haverok, akkor be sem kapcsolja, de az nagyon ritka!

Kép
bettike
Eger
 
 


Klarissza de jó! remélem komolyn is gondolja.. végülis a büszke apák mán csak illenek :wink:

BEttike örülök...

CSajok ma még az Indiánok is a pánsípjukon az Édes kisfiamot fújták..beszaaa...ás... :lol: :lol: :lol:

KAtám :lol:
Vendég
 


Uff!
Na hát én idáig csavarogtam.
Röfike 1,4 cm, láttuk a végtagbimbóit és buksiját az agykamrákkal és vert ezerrel a szíve. Jelenleg fejenáll. Apa ordított egyet a kocsiban. Az ő szíve is ver, de bent egy pillanatra megállt, olyan boldog volt. még sosem látott ilyet! Édes kis paca ez a kis Bucinudli!

Snufival én is találkoztam. Tovább szurkolok nagyon!!!

Kata! Ügyes voltál!

Többiek pusz, ledőlök.

Kép
zölddisznó
 
 


zenék :P

Bevonuló: http://www.youtube.com/watch?v=Lg2ksGCdorY

Szülőköszöntő : http://www.youtube.com/watch?v=LIBGxWjm0w8

Kivonulás vagy aláírás:http://www.youtube.com/watch?v=mbyBWw971mA

és még egy zenét kell választani, anyakönyvezető azt mondta 4 kell. Van pár jelölt. Azt hittem több zene kell, mert gyartyagyújtásra és pezsgőzésre is gondoltam. No mindegy. Lesz majd talonban, ha mégis :)

Klarissza, tessék szépen férjhez menni :D :lol:

Kép
gaby25
 
 


Remélem még nem fogytatok ki a jó hírekből! :lol:

Zöldi! Akkor egy ismételt hatalmas gratula az új nudlihoz a családban! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Snufi! HATALMAS GRATULA!!! Most már lehet! :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon örülök nektek!!

Zöldi!
Hatalmas élmény lehet így látni a babát. Gratulálok!!! :lol:

Gaby!
:lol: :lol:

Kata!
Örülök, hogy átjárható vagy és hogy nem fájt. Ügyes a dokid!

Ennyi jó hírt lányok!!!! Ez tényleg nagyon nagyon nagyon jó nap!!!

Szezso?????

Klarissza!
Ez akkor azt jelenti, hogy nálatok is esküvő lesz? :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


coca: gratulálok :lol: :lol: :lol:

gaby: jó zenék. az első a mi esküvőnkön is szólt, csak nem bevonuláskor.

bettike: én amikor itthon vagyok, be vagyok jelentkezve. :wink: legfeljebb későn veszem észre, hogy vki keres.

kati
katica30
 
 


Coca
nem teszed közkincsé a nudlika képét? :D naaaaaaaaaaaaaaaaaaaa légyszi légyszi légyszi :lol:

Katica
jó zenei ízlésed van neked is :D :wink: nektek mikor szólt?

Kép
gaby25
 
 


Hát én mondtam páromnak, hogy várjuk meg a 12 hetes uh-t ami ugye 3 nap múlva lesz és majd utána elvehet, de ne azért, mert ha én akarom akkor inkább ne! Vegyen el azért, mert felelősnek érzi magát Ő is a piciért aki bennem növekszik!! És punk-tum! :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Coca de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


GAby jó kis zene.. NEkünk a bevonuló Demjén Most kell eldöntenem című szám volt.. imádtam, és azóta is ha meghallom elérzékenyülök :lol:
Vendég
 


Boniko
Párom tanújának is az volt a bevonuló. Gondoltam rá, hogy az szólhatna aláíráskor vagy kivonuláskor. Majd még meglátjuk :D
A Máté Péter számot is ők ajánlották, nekem nagyon bejön :D Majdnem mindenhol a Kovács Kati úgy szeretném meghálálni számát írták, és az már olyan elcsépelt, hogy szinte minden esküvőn az szól.

Kép
gaby25
 
 


Coca:gratulálok Bucinudlihoz!A fejen állásból ítélve artista lesz a lelkem! :) pusssz

Snufi,most már én is gratulálok!Örülök nektek nagyon :wink:
vedresandi
 
 


Köszönjük!

Rossza a fényképezőgépem!!! Még mindig!!!

Kép
zölddisznó
 
 


dobjunk már össze egy fényképezőre, mert legközelebb akkor láthatunk képet Bucinudliról, mikor érettségizik! ADDIG NEM BÍROM KI :D
sonjus
 
 


Sziasztok!

Snufi, nem tudom szabad-e már, de én gratulálnék!!!!

Zöldi, itt sírok a röhögéstől a Bucinudli kifejezéstől. Ez annyira ÉÉÉÉééédessssss!!!!Kép

Hoztam én is egyet Nokedlinkről (ez a legújabb strandszerkó):

Kép


Kép

kispiskóta
 
 


Coca! De király!! Hát kívánom hogy édes kis Kanyargombóc legyen abból a kis "Bucinudli"-ból! :D :D
szilbee
 
 


Jajj és persze neked is gratulálok Bucinudlihoz!!!! :lol:

kispiskóta
 
 


Pont úgy ül, mint a boci a falon! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Helló! :D

Köszönöm a szép szavakat, de én még mindig csak drukkokat kérek, jó? Majd hétfőn talán nyugodtabb leszek...

Kata: szuper, örülök, hogy nem fájt!

Bettike: köszi az smst!

Kati: még nem szertnék belekerülni a babás táblába babonából,... Köszi. :oops:

Gaby: már csak 60 nap,... :wink:

Szezso: naggggyon drukkolok!

Coca: itt is gratu! :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Hú, de jó!

Snufi, Coca, gratulálok mindkettőtöknek!

Kata, klassz, hogy ilyen gyorsan túlestél a vizsin, és minden oksi!

Klarissza, hajrá esküvő és 3 nap már csak, az már mindjárt itt van, és megláthatod a kisbabádat UH-on! Remélem, a vőlegényjelölt is veled tart! :wink:

Gaby, nagyon szép zenék, nekem főleg az utsó jön be, és már mióta kerestem! :roll: :lol:
Persze a Romleóék is gyönyörtfakasztóan szépek! :wink:

Marci babának jó a szerkója! Édike benne!

Bettike, jó, hogy már nem kell titkolózni, és hogy körberajongtak! :)

Sonjus, jó vicc, bár ismertem, de nagyon tetszik. :D

Cupp
athiz
 
 


Jaj, Szezsokának szurokhegység!

Snufi, én továbbra is drukkolok, de nem lesz semmi baj, érzem a vizeletemből! :wink: :lol:
athiz
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, már rendeltünk is pizzát :lol:

Na, szóval aki le van maradva :wink: annak: ez volt a 6. és egyben befejező inszem :-) ilyen nyugodt még sosem voltam és ilyen jól még sosem éreztem magam utána :lol: (lehet, hogy nem volt tétje, azért :oops: Még aludtam is miután találtak valakit, aki visszaszállított a szobámba, eddig sosem tudtam szunyni.
Egészen pontosan 10 alkalommal másztam fel az inszemes székbe, a 6 inszemet összesen kb 25 UH előzte meg.

Kata: gratula Neked is, olyan jó túlleni rajta, igaz?? :-D

Coca: a bucinudli az édeeees, meg fiiiiiiinom szóval szuper! :lol:

Bettike: gratula a nagy bejelentéshez :lol:

Gaby: Máté Péterre tuti a könnyzápor :wink: zsebkendőket elő!! :lol:

Zsu: naggggyon vagány!!!!! :lol: (a csajokat majd győzd róla levakarni a strandon :wink:

Sonjus: nemár, hogy nem tudod elképzelni Bucinudlit, mikor Coca olyan pontosan leírta, hogy néz ki :lol:

Klarissza, úgy látszik, a pasik is azt akarják, amit mi, csak kell nekik egy bizonyos idő, míg bevallják :wink:

Snufi: hétfőn lesz UH? (megjegyzem, mostantól sosem leszel igazán nyugodt, csak az aggódás témája fog változni :-D

Boni: legyen igazad a szerencsenappal kapcsolatban :wink:

Aki kimaradt annak csók és ölelés :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


na megjottunk.

szuri bazira fajt mostmar jo.
kaptam aposektol 6 zebrahalat :lol: meg ketto aranyhalat.

klarissza nem tudom menyibe kerultek a halak,de nem gondoltam draga halakat venni.
Akkor most vegul is mennyasszony vagy :lol:

bettike nem tudom sikerul-e lefenykepezni,nagyon mozognak :roll:

Kép
monyo83
 
 


Szezso
igen, én is úgy gondolom, Máté Péter ríkató lesz :wink:
drukk neked, a hatos lesz a szerencseszámod :P

Athiz
meg van a szám mp3-ban, ha kell :)

Snufi,
ok, akkor hétfőn mondom hogy hurrráááááááááááááá :D

Zsú
édes képet vág a kis nokedli :lol: :lol:

Párommal mi visszanéztük Gabcsi unokahúgomat, ismerkedett vele :lol: de olyan tündéri volt, jó volt újra látni, párom is jókat kuncogott rajta és a beszólásain, mikor már magyarul tudott beszélni :lol: :lol:

Kép
gaby25
 
 


Szezsó na ezt az első mondtaot úgy szeretném olvasni, hogy

a 6. és egyben befejező inszem és végre........ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tesó szúúúúúúúúúúúúúúszáááááááááááááá

ZSu oda,megyek Marciért! meg kell zabálni! :lol:
Vendég
 


Sonjus! Áááááááááááááááááááááááááá

Piskóta! Akkor így is anyakönyveztetjük majd!

Köszönjük a gratukat!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Szezso: igazad van, tudom. Igen, hétfőn uh.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Köszi Gaby, elfogadom mp3-omban. Hová tudod küldeni és hogyan?
Előre is köszönöm a kedvességedet! :D
athiz
 
 


Athiz
email cim pü? :wink:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Szeretnék ajánlani nektek egy forradalmian új, és nagyon jó termékcsoportot, a mikroalgákat.
Jelenleg por, és energiaital koncentrátum formájában kapható.
Leírom, hogy eddig mik a tapasztalatok, miben segít:
-magas vérnyomás, vércukor szint normalizálás
- allergiák, ekcéma
- idegrendszeri problémák
- szív és érrendszeri problémák
- fejfájás, migrén
- bőr,köröm, haj problémák
- gyomorfekély és más gyomor, bél,-és emésztési problémák
- máj és vese problémák
- rákos megbetegedések
- ízületi, reumás problémák
- csontritkulás, érelmeszesedés
- teherbeesési gondok, nőgyógyászati problémák.
Ezenkívűl, ha foglalkozol a dologgal heti 2-3 órát, jelentős jövedelemre is szert tehetsz.
Bővebben a http://gyogyalga.gportal.hu címen tudtok olvasni róla, érdemes kipróbálni!!
nyusszancs
 
 


Ugy elönt az emlék, hogy olvasok az esküvökről. De régen volt a miénk!!!4

Zölddiszno!
Nézem a vonalzod, kismami vagy?
encike 2
 
 


Napsugaras szép jó reggelt! :D

Annyira de annyira szeretném, ha a topikunkba végre ittenmaradjon a szerencse és a boldogság.. olyan sokáig nélkülöztük...
Vendég
 


Snufi, hétfőn hányra mész. Hétfőn megyek én is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok.

Ma reggelre kipurcogtak a halaim:(a 8bol ketto marad :cry: Meg ez sem akar sikerulni :cry:

Kép
monyo83
 
 


(((((((((((((((Monyo))))))))))))))))))))ölellek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby, köszike, megkaptam :D , már csak azt nem tudom, hogyan teszem fel a telcsimre csengőhangnak. :roll:
athiz
 
 


Monyo, szegény halucik. Van mindenük? Sok minden kell ám nekik. Levegőztető, fűtő, megfelelő vízminőség, és nem szabad azonnal beletenni a halakat a frissen feltöltött akváriumba, mert akkor valszeg kipusztulnak. Legalább 1 napig várni kell a kész akival, mire belemehetnek a halak. Azért ne add fel, próbáld újra, pont úgy, mint minden mást is! :wink:
athiz
 
 


Monyóka sajna nálunk is így volt már mondtam. De tudok javasolni hasznos praktikákat. A vizet amibe beleteszed őket először fel kell forralni majd 22 fokosra lehűteni, bele kell tenni egy kávéskanálnyi tengerisót. A tengerisót javasolják havonta újra beletenni. Mi vettünk antiklórt és mielőtt megvettük a halakat 3 nappal előtte beletettük. A második haladag amit így kezeltünk már nem pusztult ki. Csak sajna ahogy írtam a költözködést nem élték túl (anyukám elfelejtette megetetni őket) :( Remélem így már sikerülni fog és ne legyél szomorú sajna elég sűrűn előfordul, hogy nem adnak rendes tanácsot arra játszanak hátha sok hal elpusztul és a vevő majd vesz úgyis újat.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Helló!

Meditációs zenét hallgatok, rámfér,... :D

Babim: fél 11re! Talizunk?

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Jó reggelt!

Hát, én nem értek a halakhoz.

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?