Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:32-kor.
Vendég
 


Zsuzsa, reméljük most már minden rendben lesz, nagyon aranyos a kis Bianka. :)

Mivel kihalt a topik ezért gyorsan megmutatom a legújabb kedvencünket, ezt tegnap kaptuk!

Kép

Kép

ÉS ez :D (bár ez nagy, egy évesre való)

Kép

(tudooooom tudom, fiús cuccok. De a kék kiscipő egy rózsaszín gatyával naggggyon laza lesz ha Kislánymazsi lesz, egy évesen meg már úgyis látszódni fog hogy kiscsaj, úgyhogy szintén vagány lesz rajta. :) )

Najóóó mégegy

Kép

("Semmi bajom... csak tesztellek")

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:33-kor.
Vendég
 

 
 

Nono: aranyér :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Az utolsó kép, a body nagyon komoly .. :D :D
A lányom lehetne a legjobb promóciós alany hozzá ..
Napok óta tesztel :lol: :lol: :lol:
De ma megtapasztalta, hogy mi van, ha felébred, felsír, és nincs azonnal a szájában a cici .. mert Anyucici tanított .. Apuciciből meg nem jön tejci :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem így a mai naptól elkezd értékelni a lányom :D

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok szeretettel gratulálok a friss anyuciknak :)

kerekes, gyönyörű a kislányod! :) Az még nem tudható, hogy mikor mehettek haza?

klarkáékkal mi van?? Annyira sokat gondolok a kis Atira! Remélem minden oké, és mostmár csak erősödnie kell, és mehetnek haza!

szőlő, nagyon vagány cuccok! :) :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Apró manó helyett csak pocakfotóm van, friss :D

Kép

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szössz, elkezdtél már tanítani? :) Nem semmi, minden tiszteletem!! Kíváncsi leszek hogy megy a "szoktatás". :wink: (nem is fejtél le neki tejcit?)

Csöppke, bevallom töredelmesen, imádom a pocakfotóidat... Hihetetlen hogy mennyire vékony vagy és csak a pocak... Olyan szép! :D Még mikor Szössznek voltak pocakfotói akkor nála is ettől voltam készen hogy tökre vékony láb-kar-arc meg minden és ehhez képest nagy pocó. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:33-kor.
Vendég
 


szőlő! azért ne irigykedj ám, láttunk rólad fotót és minden voltál ám csak kövér nem!!! :D
Vendég
 


Szőlő - Nem fejtem le, mert 2 lépcsőházzal arrébb mentem, és 2 órám volt csak (tesók). Mielőtt indultam, megetettem, és mikor hazajöttem akkor is .. mert persze megérzik a babák, hogy nincs Anyucici .. így nem 3 órát pihent, ahnem csak épphogy 2-t :) De Apuci tartotta a frontot :D

Jah, és édes vagy, hogy utólag is dícséred a pocakfotóimat.. viszont csendben megjegyezném, hogy még mindig 68!!! kg vagyok, és 55 voltam .. összesen 1db gatyám jön rám és ez megvisel lelkileg .. nah :D
Hangosan meg azt jegyezném meg, hogy te is oltári csinos vagy!!!! :)

Csöppke - Hozod a formád, nagyon szép kismami vagy!!!

Kép
szösszenet
 
 


Szössz, köszi :lol:

Nono, tudom hogy nem vagyok kövér kimondottan, csak a karom meg a lábam sertésedett el, amit utálok :roll: Még a vádlim is karfiolos esküszöm :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="szőlő"]t írta:szőlőudom hogy nem vagyok kövér kimondottan, csak a karom meg a lábam sertésedett el, amit utálok :roll: Még a vádlim is karfiolos esküszöm :lol: :lol:

Nah igen .. erről beszélek én is :lol: :lol: :lol: :lol:
Azért a kg-k szépen eloszlanak lábom, fenéken .. csípőn .. és sajnos azt "nem szüli meg" az ember :lol: :lol: :lol: rajtam még van bőven ezekből :? :? :? Hétvégén megyünk nekem nadrágot venni .. kész anyagi csőd ez az átalakulás ..

Kép
szösszenet
 
 


[quote="nono26"]c írta:nono26söppke! te a hasadra ragasztottál egy nagyobb fajta dinnyét....mert mindened iszonyat véknya! A kezed, a combod......ezek után méltán érzem magam vizilónak! :shock: Megkérdezhetem h hány kiló vagy és mennyit híztál?


nono, 61,5 kiló vagyok most, és 12,5 kg plussznál járok... :oops:
Dominóval +23-mal mentem szülni, ahhoz képest jóvagyok :D

szőlő, na, pont te beszélsz a vékonyságról :wink: :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ez jó... a 20 kilós Mamik azon vitáznak, hogy "Te vagy vékony!" "NEM! TE vagy az!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ercsi_3
 
 


Ercsi, jóóóóvan jóvan :lol: Mondja ezt egy másik hatalmasra hízott kismama, ugye? :wink:

Csajok nekem ma olyna gyomorsavam van hogy hihetetlen, már megettem egy fél levél Renniet, erre most mit csinálok az okos fejemmel? Bezúzok egy tál csokipudingot. A csoki a savamnak mindig kimondottan "jót" tesz. Nyilván az utolsó falat után jutott eszembe hogy na EZT most nem kellett volna, de olyna ritkán vagyok kívánós, most nem tudtam ellenállni.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő, én is szenvedek... Délután ittam egy jóóóó pohár narancslevet, azóta vissza akar kacsintani... :oops: :? Most tejet iszok rá... (Legalább az emésztésemmel nem lesz gond... :roll: :lol: :lol: )

ercsi_3
 
 


:lol: :lol: Igen, ilyenkor már ez is szempont. Nekem is mindig mondja Jani hogy na ha ezt most így mind összekajálod f.sni fogsz, amire a válasz általában "adná az ég" :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2008.11.17 15:32-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Jól nyomjátok Csajok :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha már kaja-téma van .. én is panaszkodnék.
Csupa jó dolgot kívánok napok óta .. székelykáposzta .. töltött káposzta .. egy jó kis csülkös bableves ..
Tuti tisztában van a szervezet a tiltólistás kajákkal, és Murphy, hogy arra gerjednék .. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Szössz :lol: :lol: Ez akkora szivatás esküszöm.

Én mondjuk attól vagyok előre rosszul hogy epret nem ehetek majd pont az eperszezonban.... :cry:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő: detto... Anyum már kérdezte, hogy fog tudni nekem epret küldeni, mert már virágzik a kertben... :cry: Mondtam, hogy inkább sehogy, ne fájdítsa a szívemet...

Hú... székelykápi... :P

ercsi_3
 
 


Sziasztok, na ma is csak most bírok jönni és az utolsó oldal visszaolvasásáig jutottam.

grat az új mamiknak!


És elképedtem Csöppke fotóján. így szeretnék én is kinézni....
nekem 1-2 hete tönklábaim lettek. remélem csak víz. bár tuti háj is van, mert nekem is karfiolos:(

Szöszke, Szőlő, ti sem panaszkodhattok

legalábbis a fénykép alapján nem.


Nono rólad nem is láttam még pocakfotót.

Klarkáékról van hír?

lolka_zs
 
 


Sziasztok Lányok!

Megszültem április 16-án hajnal 2.05-kor.
Sajna a kitolási szakasz hosszasra sikeredett és Dávid fejében keletkezett egy kis vérömleny, állítólag ez nem olyan súlyos, mint hangzik. Vasárnap óta itthon vagyunk és azóta most van időm leülni ide, visszaolvasni reménytelen.
Befeleforduló mellbimbóm van, mely a második napon betöredezett véresre ezért picit nehéz most:(
De a lényeg, hogy velem van a kisfiam, akibe szerelmes vagyok!!!!

Majd rakok képet.

Ha valaki cicivel kapcsolatban tudna tanácsot azt megköszönném.



Marjan

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok!
Gratulálok én is az új anyukáknak és a babáknak!
Mi hétfőn voltunk CTG-n meg flowmetrián.Minden ok.
Teszek fel két képet bocsi nem tom kicsiben mert véletlenül kitöröltem a progit.
Szombat du. pihi után így néztünk ki:
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Szőlő: jók a rucik meg a cipő :D

Szösz: hogy ment az első úbóli tanítási nap? Hogy bírtátok?

Csöppke: szép a pocid :D

Pluszkilókról: jellemző, hogy amúgy engem (meg mázlira páromat :wink: ) sem zavarja/ná, de miután múltkor úgy rámijesztett a dokim mégiscsak aggódom a kilók miatt... Amúgy ugye azért van más is, aki most nehezebb (vagy várandósan az volt) mint a párja?!?

Anettoo: kicsit irigykedem, az Erzsike nem vmi kommunikatív sajna :roll: -volt régen egy kréme, valami levendulás, ami a vajúdás alatt marha jól jött (párom kenegette a derekam vele és kevésbé fájt) meg is kérdeztem, hogy mi volt ez, mert vennék, hogy tuti legyen, nagyon hazsnos, aztán először azt mondta, majd megbeszéljük, aztán amikor kérdeztem újra nem mondta, nekem meg akkor kiment a fejemből rákérdezni...
Légzéstechnikákról én semmit sem tudok, el akartam menni vmi tanfolyamra (jóga vagy mi ahol ilyet tanítanak) de kimaradt. Anno segítettek a légzésben amikor szükséges volt, mondta az Erzsike, hogy hogy vegyem a levegőt (megjegyzem nekem nem ment úgy venni, sztem elég nehéz, de a lényeg persze, hogy azért így is kijött Lau :wink: :lol: )
Nekem amúgy még annyit mondott anno, hogy jobb ha az ember megpróbál valamennyire függőlegesen vajúdni (ülni, állni) mert az gyorsítja a folyamatot. Nekem kényelmes volt a vajúdóágy (nagyon modern, beállíthatod, hogy milyen szögben döntse a derekad) :) és aztán leparancsoltak a labdára ahol nehezebb volt, de valóban gyorsabb... és hát az ágyon sem volt hawaii így megérte üldögélni (no, most másodszorra erre nagyon akarok figyelni)


Kajákról: szerintetek most már ehetnék olyasmit, hogy camambert, kolbász,...?
Amúgy lesz még eperszezon??? Azt hittem a fura tavasz miatt már lecsengett. Hát, én tuti nem fogom tudni megállni... kipróbálom, aztán ha gondot okoz leállok vele.Tegnap okosan salit ettem részben ebédre sok maggal -aludni alig tudtam annyira felfújt és persze csak hajnalban jutott eszembe, hogy felfúvódásra ma már van gyógyszer amiből itthon is van....

Marjan: hatalamas gratula! Ha jól emlékszem, Launak is volt kis vérömlenye, felszívódott magától, semmit sem kellett vele csinálni és semmi gondot nem okozott (azt leszámítva, hogy 2szer mentünk fej-uh-ra vele amit nagyon utált) A mellbimbóra meg jó a bimbóvédő, az segíthet, nekem lapos és azt hazsnáltam, és idővel anélkül is tudtam szoptatni

Gitka: azta, nem kényelmetlen amikor a csöppség ilyeneket csinál?

Tegnap meg rámjött az első bőgő-roham :? :cry: : levertem a kajamardékos tálat. Még csak el sem tört, csak szétszóródott minden -persze rizs is volt benne- és ezen párom elkezdett nevetni... Marha sz.r érzés volt, alig tudtam abbahagyni a sírást, pedig sajnos Lau is ott volt :? Ő nagyon aranyos volt, aggódott értem és modnta, hogy "mama szomrú" meg odabújt hozzám :D szemben párommal, aki ugyan feltakarította a cuccot mikor látta, hogy én nem fogom, de meg sem ölelt, pedig jóle sett volna csak továbbra is nevetett :x :evil:

Amúgy ma reggel arra ébredtem, hogy kicsim meglepően nagyokat rúg az oldalamba, mintha nyomulni akarna ott kifelé :shock: , csodálkoztam is, mert eddig nagyon illedelmes volt és nem rugdosott túlzottan, erre látom, hogy pont oda rúg, ahol nővére keze van -mert persze ott aludt Lau mellettem :D Szóval csak a nővére felé igyekezett, nagyon cuki :D :D :D

nos, most már bedugulok, elnézést a giga-hsz-ért

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok, most nem tudok maradni, csak azért jöttem, hogy megírjam:

XSARA 8:30-KOR MEGY A MŰTŐBE, TESSÉK NEKI DRUKKOLNI!!!!

Kép
Kép
mango.
 
 


és még mindig idegesít ez a "lehet,h. ma születek" felirat a vonalzón... 39+6- ezt se gondoltam volna :shock: :shock:

Kép
Kép
mango.
 
 


Celesztina, Enyimuram nagyon keszeg, úgyhogy kb egy nyolcast ráverek most.... :oops:

A kajáról: én tegnap rántott cambembert-t ebédeltem. Nekem egyébként azt mondta a védőnő, hogy bármit ehetek mértékkel, úgyhogy én ehhez tartottam magam végig a babavárás alatt és nem volt soha gondom belőle. Ami tiltólistás volt már az elejétől az nyilván az alkohol, de mivel addig sem ittam néha pici vörösboron kívül mást, tulajdonképpen ugyanazokat eszem-iszom mint eddig. Kivéve amin közben észrevettem hogy felfúj nagyon vagy mostanában hogy savat csinál.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Húúú Xsarának nagy drukk!!!!!!!! ++++

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szép napot mindenkinek :D


Csöppke-leesett az állam,hogy milyen vékony vagy.Ez már szemtelenség :D :D

Ki tette fel azt az amorf hasat?Nem lehet tul jó érzés,ha ennyire egyoldalon feszít......Nem mondom,nállunk is előfordul,de nem ilyen látványosan :shock:

a nagykönyv szerint ma kellene szülnöm,de semmi erre utaló jel :(

Nici-köszi az infót a málnateával kapcsolatban.Iszom továbbra is,ha már megvettem,majd meglátjuk használ e vagy sem

Kép
szibi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 18:37-kor.
Vendég
 


xsara! +++++++++++

Szibi! tom nem bíztatás, de csak napok kérdése! Akár már ma! Hosszú még ez a nap!

Szőlő! írtad h volt valami vízszerű folyásod ami hasonlított magzatvízre...néha nekem is van, mit mondtak neked mi ez?
Vendég
 


Nono, én is 70 kiló vagyok... :?

Egyébként megértem, néha én is utálom hogy egy szál pamutpólóban bálnaként útjára indítom a belőtt hajú, illatos, csini uramat..... De szerencsére ő nagyon figyelmes velem meg odafigyel rám, nekem egy szavam sem lehet rá....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Nono, tegnap azt mondta a szülésznő, hogy ez alkati dolog, van akinek a terhesség vége felé van ilyen, és hogy az is előfordulhat, hogy valakinek a nyákdugó így távozik, hüvelyváladékkal elkeveredve szép lassan feloldódik. Szóval nagy eséllyel én egyáltalán nem fogok a konkrét nyákdugóval találkozni. :roll:

Kép Kép
szõlõ
 
 


szőlő! Köszi! reméltem h esetleg nem v.mi ilyesmi. Bár én szívesen taliznék a dugóval mert az tuti jele h nincs több hátra 2 napnál!
Enyémuram is kedves, de nem értheti a nyomorm és ezért nem is beszélek nagyon róla meg az érzéseimről...amik nagyon meglepnek mert Szo-val semmi ilyesmi nem volt. Én is 8 kg-val vagyok nehezebb mint életem párja... :oops: De lehet h mostmár van az 10 is... :oops:
És a sonkáim....hujjuj...jó lenne nem tovább gyarapodni...bár bíztat h a babát közel 4 kg-ra saccolják és ha levonom a placenta meg a magzatvíz súlyát akkor nem is olyan rossz a végeredmény...csak meg ne lepődjek ha 70 kg val megyek szülni és 68 al távozom....
Vendég
 


Igen, én is pont így voltam ezzek hogy basszus 2 igen konkrét és eltéveszthetetlen jele a szülés beindulásának: a nyákdugó és a magzatvíz. Namost nekem ezek szerint a nyákdugó nem egybe fog távozni, ha ezt a logikát követem akkor a burok is tuti fent fog repedni és szép lassan elfolydogál a mazgatvíz hogy lehetőség szerint megint 2-3 órát gondolkodhassak rajta hogy menjek vagy ne... :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


szőlő! észrevetted h a hasad leszállt? Vagy nem tűnt fel ilyesmi?
Vendég
 


szőlő! az nem baj ha a magzatvíz nem jelzi a szülést és inkább repesztik, mert akkor biztosabb h semmilyen fertőzést nem kap el a baba. Én a dugómat szerettem volna csak látni az elég lenne..... De lehet ám h ettől még észre fogjuk venni! ....úgy stírölöm a klotyót ha el kell mennem minth arany lenne benne...pedig csak reménykedem folyton hátha összehoz a sors a nyákkal... :oops:
Vendég
 


gyors tanács kellene!

Tegnap kora este elkezdettt keményedni a hasam,éjszaka 2 óránként voltam wc-én annyira be van durranva,h a gyereket sem érzem h hol van. Nem is nagyon mozog.És lennt fáj is. Ez normális?
Adokim nem érem el.

Kép
kritta
 
 


nono, igen, lejjebb ment, de nekem azért nem annyira látványos, mert eleve nagyon lent nőtt végig. De a köldököm tök másképp van mint eddig, én azon látom inkább. Meg érzem hogy kapok levegőt. Viszont állítólag ahogy lejjebb megy a poci enyhül a savtúltengés, na nem tudom ezt melyik barom találta ki.....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Kritta, magnéziumot szedsz?

A pocakkeményedés normális, de az hogy folyamatosan be van durranva nem tudom mi lehet... a fájdalom lehet jóslófájás, nekem is volt ilyen. Nem tudok segíteni, mindenképpen orvossal kéne beszélned, esetleg nem tudsz bemenni a kórházba megmutatni magad?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Nono, lassan én úgy vagyok vele hogy inkább a fájások jöjjenek, azt legalább már sejtem milyen. :D

Kép Kép
szõlõ
 
 


kritta! nem tudom mi van nálad, de nekem ez kb 3 hete tart és soxor órákon át és nem érzem a babát és eléggé fáj is. Dokim szerint ez van. Nincs bajunk. Sőt tulajdonképpen a 33. héten kezdődött akkor fújtam vészriadót...akkor soxor elmúlt, de mára ez az állapot néha egész nap tart....
Vendég
 


szőlő

Éjszaka voltam vagy 4-szer wc-én ilyen sem volt még.szedek magnéziumot most már talán csak fennt kemény lehet h úgy helyezkedik.
V.ki mondta talán puffasztót ettem,ettem is,de az nem tarthat ilyen sokáig.

Kép
kritta
 
 


szőlő! és levegőt is kapsz ha lejjebb ment! Ezt is tuti pasi találta ki mert én most is soxor légszomjjal küzdök. Nekem vasárnap lesz ponty 4 hete h lejjebb ment..neked?
Vendég
 


nono

Köszi

Kép
kritta
 
 


szőlő! én is bízom benne h a fájások majd biztosítanak róla ez már az, de ma éjjel kiköltöztem Szo ágyába aludni (Szo nagyinál volt) mert 5 perces szó fennakad hang bennszakad típusú fájásaim voltak...de mivel én folyton fájok (most is) nem voltam biztos benne.....3 órán át forgolódtam és végül elaludtam....most meg olyan kövekkel teli a hasam érzés gyötör és iszonyat kemény...de már megszoktam...néha ugyan veszett nyűgös vagyok...de ha van mit tenni (pl. háztartás-vezetés) akkor elterelem a figyelme és csak akkor állokmeg mikor a görcs annyira bele áll h nem tok lépni...
Vendég
 


Kritta, a puffadás simán eltarthat 1-2 napig, nekem legalábbis, én pont ezért kezdtem el kerülni a babot, borsót, főtt tojást, stb-t

Nono, én "lélegzés-terén" tök jól állok, meglepően hátom is kapok levegőt, sokkal jobban mint eddig. A pocim kb másfél hete ment kicsit lejjebb. De Anyu már 3 hezte azt mondja hogy "jaaaajdelentvanapocakod!". Na most döntsd el....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Csak pont ma akartam utazni Pestre vonattal most nem tom mi legyen :o

Ja,szerintetek melyik boltban érdemes kiváltani a babacsomagot?

Kép
kritta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?