Új privát üzeneted érkezett!

Én hármat kérek :?
ilgya1
 
 


Látod Mézes Andi!!!!?????????? Ilyen régen jelentkeztél!!!!!
Majdnem elfelejtkeztünk Rólad!!!!!!

BOLDOG NÉVNAPOT neked is!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Andi,szeretnék én is boldog névnapot kivánni neked!

Kép

Katus,ennyire rossz volt Ancsi,hogy már csomagoljátok is szegényt :lol: :?: Ne add postára,küld hozzám :lol: :lol: :lol:

Adri,ugy látom,nem hagynak téged nyugodni a dokik.Ennyi küldözgetés mellett,hogy lehet pihenni :roll: ?Ha jól látom,már betöltötted a 36.hetet,most már baj nem történhet,de azért pihizz amennyit csak tudsz.

Szandra,mi ez a para /üldözési :oops: / hangulat?KépAkkor most irjam azt,hogy kedden én is hasonlóan éreztem?Hisz én még sms-t is küldtem mindenkinek akinek tudtam a számát :oops: .
Én felmentést kérek........ reggel 8-kor indultunk és este 7-re érkeztünk haza :oops: :oops: :oops:

ezt neked küldöm azzal,hogy felejsd el ezt az üldözési mániát!!!

Kép Kép

Gyöngyi,hát ez IGEN!!Gratulálok!!! Még csak 4 hónapja dolgozol,de máris médiaszereplő lettél :lol: :lol: :lol: Csak igy tovább!!!
Kép Kép
bibolya
 
 

 
 

Ibolya!
Felmentés megadva. Utólagosan kértem bocsit mert én meg nem vettem észre az smst csak későn. De ezt szokjátok meg tőlem, hogy nekem mindig némán van a telefonom és így (mivel kicsit nagyothalló vagyok :wink: ) nem mindig veszem észre egyből de ha látom, hogy valaki keresett akkor rögtön reagálok. Hol voltatok tegnap?

Anita!
Akkor küldöd az anyagmintát? Anyukámnak már említettem azt mondta utána néz. Jelentem megmostam a Tami haját!!! :wink:

Na lépek!

szandrakiss
 
 



Drága Büdöském! :lol:

Este küldik át a képet és küldöm Neked!
Köszönöm szépen a hagyomány őrző tűzoltók nevében! :D
Egy angyal vagy!!!!! :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 



Gyöngyi!!
Kép
A FONTOS EMBERnek gratulálunk :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Képzeljétek ma a kicsi fiam egész délután wécébe pisilt!!! :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Csajok, mindenkinek szeretném megköszönni a névnapi köszöntést, sms-eket, virágokat, nagyon aranyosak vagytok!
Köszönöm!

Andi
idna
 
 


Halihóóó!!

Ügye milyen klassz egy ilyen újságcikk???? Jó, ne gondoljátok , hogy hanyattesek magamtól, de olyan jól esett!!! :lol: :lol: :lol: És abból a szempontból tényleg "fontos" vagyok, hogy szeretik a gyerekek (és a tanárokról ne is beszéljünk) elmesélni a bajaikat - és örülnek ha valaki meghallgatja! Képzeljétek!!! A multkor már egy rosszaságot csináló gyereket küldtek le hozzám, hogy "elbeszélgessek " vele!!! Én lettem a mumus????? Mondjuk nem értettem :roll: :roll: mit is tehetnék.

Anita!!

Gratulálok a kis barátomnak!!! :lol: :lol: Imádnivaló a gézengúz!!!

Isteni idő lesz!!!! Írány a levegő!!! :lol: :lol: :lol:
Mi egy kertipartyra megyünk Ricsi barátunk lett 5 éves, őt ünnepeljük :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak egy gyorskérdés miatt ugrottam be,mert sajnos nincs sok időm.
Tegnap este nem jártatok Vecsésen a McDonald's-nál?
Mert mintha Gyöngyit és Nórit véltem volna felfedezni....csak már sötét volt,úgy meg nem igazán látok jól....

Szép napot Nektek!

Kati

Kép
mano83
 
 



Szandra,ha egy kicsit "nagyot hallassz akkor minek van némára állítva a telcsid"? :oops: :oops: :lol: :lol:
Kocsit voltunk vásárolni,illetve előbb nézni.Székesfehérvár,majd Pécs,ugyhogy jó hosszú volt a nap :roll: ,de megvan Lajosnak az áhított kocsija :lol: :lol: :lol:

Hát igen,ma nagyon szép idő volt,csak kajára és alvásra jöttünk be :lol: ,remélem most már marad ez az idő.Encsi az apjával bicaj túrán voltak /mig a Geri aludt / elmentek Pakonyig meg vissza :roll: oda-vissza kb.20 km :roll: .Ki is vannak dögölve :oops: :lol: ,az egyiknek a lába fáj,a másiknak a segge :oops: :lol: :lol: .

Anita,nagyon ügyes Botond,azért ritkán hallani ilyet,hogy fiú már 2 évesen szobatiszta :lol: :lol: :lol:

Többiek?Ki merre volt a hétvégén?
bibolya
 
 


Sziasztok!

Egy szakma van amit amit ma nagyon tudok irigyelni az pedig a védőnői, mert Gyöngyi barátnőnk betekintést nyert Zéti babához védőnői minősítésben. Irigy, irigy irigy!!!

Viszont, így utólagos engedelmetekkel elküldtem nekik az ajándékunkat mert, ki tudja mit hoz a jövő. Remélem nem baj :oops: :?:

Benettke!
Ezúton is fogadd szeretettel a mi kis ajándékunkat. Jó egészséget meg mindent ami ilyenkor jól jön.

Szandra

szandrakiss
 
 



Szandra!

:((( Nem írtunk képeslapot Éviéknek az ajándékhoz:(

Ibolya,

Mi esküvőn voltunk szombaton, a templomi Budán volt, oda vittük Zorkát is, a vacsi pedig Balatonfüreden volt, oda kettesben mentünk, Zorkára anyukám vigyázott. Vasárnap meg hullafáradtan ugyan, de kint voltunk a kertben, amióta hazaértünk, annyira szép idő volt!!
Vendég
 


Jaj Lányok!!!

Annyira tüneményes Zétény!!!! Igazi fiús vonásai vannak és olyan, de olyan szeme!!!! :lol: :lol:
Nagyon furcsa volt ilyen "pici" babát a kezemben tartani :)
Jól vannak és jól működnek (De tuti Évi is el fogja mondani :lol: ).
Szinte feleslegesen mentem (mint védőnő), mert Évi nagyon ügyes és Zéti jó baba (még :wink: ) De így legalább én láthattam őt!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Bocsi lányok!! :oops: :wink: :lol: :lol:

Találkoztam Adrival is, nagyon látszik rajta, hogy mindjárt szülni fog!! Azt mondta jóslófájásai már vannak!! :? :?
Drukkolok, hogy minnél hamarabb és zökkenőmentes szüléssel világra siessen Dóra baba is!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,én is kicsit irigy-irigy :lol: :lol: ,hogy láttad Zétit,sőt fogtad is :oops: .Remélem hamarosan látjuk mi is,ha másképp nem,hát képeken :oops: :lol: :lol: :lol: .Ugye Évi?????????,

Holnap mi legyen a cinivel?Menjünk?Legutóbb is elég sokan voltak :oops: .
bibolya
 
 


Sziasztok!

Én is irigykedek Zéti miatt!!!!!!

Adri!
Neked nagyon drukkolunk :!: :!:

Lesz ma játszóház?

Holnap mi megyünk cicire....Botond már ma is indult volna :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Szaisztok!

Hétfőn voltam a védőnőnél, Dóra baba persze aludt, de ahhoz képest egész jó lett a szívhangja. :?
Aztán délután az Éviéknél összefutottam a mi kedves védőnéninkkel, Gyöngyivel, és szerintem újra sok mindent tanultam. :P :P :P Próbáltam nagyon odafigyelni, koncentrálni és memorizálni. Remélem a jó kis tanácsai majd akkor is eszembe jutnak, ha gáz van. De már megbeszéltük, hogy Dórát is megnézi majd. :lol: :lol: :lol:

Ma voltam a szokásos CTG-n. Most a szülésznő jött oda hozzám a CTG-re, és ő nézte meg a lapomat. Majd elvitte valamelyik dokinak megmutatni, mert ő szerinte lehet, hogy kellett volna ma is UH áramlásméréssel, mert megint minden határértéken volt. De a doki végül azt mondta, ma mégse kell, majd csütörtökön, mikor már itthon lesz a saját dokim, csinálnak teljes Uh-t is. :? :? :?

Igazából már nagyon várom, hogy kibújjon, mert ezt az állandó izgalmat (mozog - nem mozog, jó-e a CTG, stb) már egyre nyügösebben viselem. :oops: :oops: :oops: Teljesen lelassulok, hol itt, hol ott fáj valamim. Tudom, ha kint lesz, akkor is lesznek izgalmak és gondok, de legalább látom, hogy valami gond van, és talán nem érzem magam ennyire tehetetlennek. :oops:
De ami igazán zavar mostanában, az a jobb oldali csípőm, minden lépésnél, mintha kést döffnének bele. :twisted: :twisted: :twisted:
De a védőnő megnyugtatott, hogy ez ilyenkor már teljesen természetes, sőt én még szerencsés vagyok, mert csak 1 hete fáj, másnak már jóval hamarabb vannak ilyen fájdalmai. Ettől persze teljesen megnyugodtam, és befejeztem az önsajnálatot, és hőseisen bicegek, amíg kell. :lol: :lol: :lol:

Anita!
Köszi a sok drukkolást!
Gratulálok Boti, nagyon ügyes ez a fiú!!! :P

Szandra!
Hogy vagytok? Javult a helyzet?

Ibolya!
Ha nekem kellett volna ennyit bicigliznem (persze normál állapotomban), így első alkalomra, biztos hogy a lábam is és a fenekem is fájna. :oops: :oops: :oops:

Katus!
Ancsi nagyon édes a böröndben is. De lehet annyit már annyit vagytok úton, hogy inkább beköltözött oda :?: :?: :?: :!: :!: :lol:
Egyenlőre csak irigykedni tudok! :oops:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is KÖSZÖNJÜK SZÉPEN MINDENKINEK AZ AJIT ! de vajon honnan tudjátok, hogy nálunk most a pöttöm Zéti a főnök :roll: :wink: A tea nagyon fincsi, mert persze már megkóstoltam!

Gyöngyi!

Neked külön köszönjük a "szakértő" látogatást :lol: ! Egyáltalán nem volt fölösleges! Megnyugvással tölt el, hogy nem csinálok mindent rosszul…

Szandra!

Még egyszer nagyon köszi a cuccokat, igyekszem vigyázni rájuk, hogy szép állapotban legyenek… hátha mégis lesz nálatok hármaska :roll: :wink: .

Judit!

Tényleg jó lenne egy képeslap :oops: …azt el tudnám tenni emlékbe :roll: …a teának erre esélye sincs :oops: …a body fölött meg ugye nem én rendelkezem, hisz nem az enyém :wink: !

Ibolya, Anita!

Nem kell irigykedni! Akkor jöttök Ti is, amikor akartok :lol: !

És ez vonatkozik MINDENKIRE!!!!! Mi itthon vagyunk mindig, eszünk, alszunk, néha picit nyűgösködünk, de azért a látogatókat szívesen látjuk ám!

Csajok!

Lehet, hogy eddig én forgolódtam/dolgoztam rossz körökben , de el kell nektek mondanom, hogy ilyen mértékű önzetlenséget, amilyet nálatok tapasztalok eddig nem nagyon éreztem /max. 1-2 barátnőmnél, de őket már legalább 10 éve ismerem/! Hú! Nagyon össze kell szednem magamat, hogy a nyomotokba léphessek :oops: :roll: :oops: !

Na, és most kicsit rólunk, mert nem tudom mennyi időt enged nekem a főnök fórumozni: /ezt a hsz-t is tegnap este óta írom/

Ahogy Gyöngyi is mondta, Zéti /egyelőre/ nagyon jó baba. (Ó, bárcsak ez így maradna! De persze ha nem így lesz is nagyon fogjuk szeretni!/ Eszik, alszik, nyünyörög, varázsolgat a kezével…szóval elbűvölget minket!

Na, bővebben később, mert úgy néz ki kajaidő van!

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



sziasztok,
Tegnap 13 hét kórház után hazahozhattuk Marcit.
Az első közös éjszaka izgalmasan telt, nem nagyon akart sehol sem elaludni, az ágyában két percnél hosszabb időt még nem töltött, így vagy az én kezemben van, vagy Péter dajkálgatja... de azt hiszem, Marci most bármit megérdemel, úgyhogy igyekszünk állni a sarat...
Puszi mindenkinek,
Kata (és a fickók)
Kép Kép
Kép Kép
kevinszpészi
 
 


Kata,
De jó hírekkel jöttél!!! :lol:
Szokatlan Marcinak is az új környezet, de bízom benne, hogy hamar belerázódtok :D
Kitartást, sok türelmet és erőt kívánok továbbra is.
Egy a lényeg, hogy már otthon vagytok! :lol:
Ha segítségre van szükséged szólj bátran.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Húúú Kata!
Végre valami jó hír ezen a randa napon! Gratulálok!!! Csak egy pár nap és Marci is megszokja az új, IGAZI helyét. Nem lehet, hogy a kórházban melegebb volt este mint nálatok (bevallom nálunk ez volt a gond Edónál, csak az segített mikor jól betekertem takaróba, persze az arcát és a kezét nem). De most már szuper lesz minden!!!

Ibolya!
Mi szerintem nem megyünk a cinire mert nincs autóm és a Tami is itthon van mert szombat éjjel hányt meg ment a hasa, így a héten nem is volt eddig oviban. Már nincs semmi baja de csak csütörtökön viszem oviba mert még csak lájtosan adtam neki ebédet is és nem akarom, hogy pont valami nagyon megterhelő kajcsi legyen az oviban amitől kikészül a gyomra.

Ma meg sikeresen leejelte a Tami a radiátort, mondtam jól van gyere és simogattam a buksiját, éreztem rendesen megizzadt a nagy fejbeverődéstől mire szembesültem vele, hogy tiszta vér a kezem és folyik rá a pólójára is :shock: , totál beszarva hívtam a Gyöngyit aki miattunk felkeltette a Sárát és átjöttek de semmit nem láttunk a fején mert úgy összeállt a vértől a haja :roll: , szuper :roll: !!! De mire ideértek a Gyöngyiék (ami tök hamar volt) addigra el is állt a vér! Este vízzel lemostam a haját, hát nem túl szép, de a haja mindent eltakar. Fájni fáj neki de azért emiatt nem viszem dokihoz.

Na megyek lefektetem őket aludni mielőtt még valamelyik a kezét-lábát töri!

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Drága Kata!

Hurrá, hurrá és hurrá!!!!!! Ugyan azt tudom írni mint Anikó, szólj, ha bármit segíthetünk!!!!!!!
Nagyon örülök! És nagyon szép kisfiú!

Szandra!

Hát ez kemény..... Taminak sok puszi!
Lekvárt már megbeszéltük :wink:

Évi!

Neketek is nagyon örülök ám! Szívesen magamra venném a dícséretet, de az, a meglepiért igazából SZandrának és Anikónak jár, mint ötletgazdának és kivitelezőnek.

Adri!

Nektek is nagyon drukkolok! és szerettel, kíváncsian várom az új lány csapat-tagot.

anett
kállai
 
 


Ja: és megrovom magam és mindenkit a torna -hanyagolás miatt.

Csütörtökön de. itt? :wink: :D

anett
kállai
 
 


Mi sem tudunk menni cinire.... :(
kállai
 
 


Szandra,
Hát nem unatkozol :shock: :cry:

Ibolya,
Mi tuti megyünk Cinire. A 9-esre. Aztán meg szerintem maradunk Bukfencen is. Múlt héten nagyon élvezte Maja.

Évi,
Örülök, hogy a Főnök úr jó baba :lol: Miért ne maradna így? :wink:
Ha van időd rakj fel képet Zétiről, mi is gyönyörködhessünk benne :D
A képeslapot bepótoljuk :lol:

Gyöngyi,
Gratulálok! Milyen megtisztelő, hogy ismerhetek egy ilyen fontos embert :lol:

Adri,
Már nincs sok hátra.... Elhiszem, hogy már minden bajod van. A végén már nekem is az volt :shock:
Dóra baba nagyon ügyes, kivárja a Neki megfelelő időpontot :D
Pihenj, amennyit csak tudsz!

Anita,
Boti nagyon ügyes! Ma is wc-be pisilt?
Én is vettem pár tulipánt a csokorból. Köszi :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Én benne vagyok a tornában :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!!!

Kata!!

De jó, hogy itthon vagytok!!!!! :lol: :lol: :lol: És milyen édesen alszanak együtt a fiúk!!!! :lol: :lol: :lol: Ezt gondolom nagyon jó látni!! ÉS milyen kis kerek lett Marci!!!! Akkor jó étvágya van????
Tényleg csak szólnod kell a segítségért!!! Bármelyikünk szívesen segít a "csapatból"!!!!!!!!!

Anikó!!

Ne túlozz!!! :oops: :oops: :oops:
Miért is kellett neked is a tulipánból???? Remélem nincs baj!!!! Csak az időjárást okolod - vagy valami hasonló. :wink: :cry:
Már kezdem szégyelni, hogy nem kérek a tulipánból!!! :oops: :lol: :lol: De tudom ez azért van, mert az én lányaim már nagyok!!!
:lol: :lol: A tieitek is megnőnek és minden könnyebb lesz (nem lesz, de olyan jó hallani szerintem :oops: :wink: ) Tényleg könnyebb velük, mert mindketten elmondják mi bajuk és tök jól lefoglalják egymást, de mivel kevesebb a ráérő időm, így most az idővel zsonglörködöm!! :roll: :roll: Szóval soha nem könnyű, csak mások a gondok!!
Kívánom, hogy ne kapkodjátok szét a tulipánokat!!!
:lol:

Jó éjt!!

Adri!!! Egyben vagy még?????????????????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,
Á, semmi komoly! Csak úgy általánosságban a t...öm tele van mindennel :roll:
De majd elmúlik, remélem :wink:

Ilyen szuper idő volt ma :lol:

Kép Kép

Megyek Vészhelyzetet nézni :)

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Gyöngyim!

Most nem kérdeztél semmit..... (vagy igen? :oops: ), de hozzád is szólok kedves szavakat: egy SZUPERSZTÁR vagy!!!! :P

a.
kállai
 
 


Ja és mielőtt gyanút fognátok: igen-igen dolgoznom kellene, de nincs kedvem... :lol: :lol: :lol:
kállai
 
 


Édes Anettem!!!

Nem kerülte el semmi a figyelmed!!! :lol: :lol: :lol:
De ha igen, akkor is elnézem neked (is)!!! :lol: :lol: :lol:
Spuri dolgozni!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Húúú de nagy a termés!

Azt hiszem nekünk is jó a csütörtöki torna, Tamit elviszem reggel oviba és utána "szabad" vagyok :wink: ! Már csak az egyik kezem lesz lefoglalva :lol: . És én is tornázok! Ismét erőre kaptam mert volt olyan kegyes a mérleg, hogy lejjebb kúszott egy fél kilót ismét így már 5kiló mínusszal bírok!!!! Ez nagy löket!!!!!!

Anett!
Megint éjszaka dolgozol és olyan leszel mint a mosott kika. Tessék időben ágyba bújni.

Anikó!
Tényleg szupi volt az idő annak ellenére, hogy elég rosszat mondtak. A képek nagyon jók, édes Maja.

Na lépek reggelit készíteni mert a legkissebb a legéhesebb.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Kata!
Így ismeretlenül is, sokat gondoltam Rátok! Örülök, hogy végre otthon vagytok :lol: Nagyon szép kisfiú Marci :D És ahogy néztem a képeket egyáltalán nem is pici, sőt a hordozót kitölti :lol: :lol:
Sok erőt és boldogságot Nektek!
Segítségben rám is számíthatsz!

Anett!
Holnap megyünk!

Adri!
Hogy vagy? Drukk-drukk :!:

Katus!
Hova lettél?

Szandra!
Megkaptam az üzenetet, azért köszi!!!!!
Tami hogy van?

Ildi!
Tessék írni is!

Évi!
Köszönjük a meghívást! Mennék én :D , ha mehetnék egyedül, de gyerekestől nem szeretnék :oops:
Tegyél minnél több képet fel Zétiről, legalább itt gyönyörködhessünk benne :!:

Anikó!
Már mondtam, de édes Maja a képen :D
Na és Zorka lábáról ne is beszéljünk :lol: :lol: :lol:

Ibolya!
Miért gondoltátok meg magatokat?

Gyöngyi!
Egy (őr)angyal vagy :!: :!: :!: :lol:
Köszönöm!!!!!!!!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Szandra,
5 kg? Nem semmi!!! Tökügyi vagy!!! Lehet hogy nekem is elkellene kezdeni ezt a 90 napos diétát? Sajna kitartásom 0, úgyhogy félek, hogy én továbbra is képviselem a bálna szakosztályt :oops: :roll:
Sikerült venni textilfestéket?

Anita,
Ezek szerint nem jön holnap a barátnőd?

Ibolya,
Gergő nem bírta a gyűrődést? Pedig a torna is klassz. Sőt lassan már jobb is, jobban leköti Maját. Lehet, hogy Gergőnek is tetszene, csak sok együtt a 2 :?

Katus,
Mi van Veletek?

Adri,
Lehet, hogy már történés van Nálatok? Én is drukkolok :lol:

Képzeljétek Maja ma bugyiban volt a Cinin :lol: Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki nappalra szobatiszta lett :lol: Még a kaki kicsit macerás, az nem megy a wc-be, akkor pelust kér. Ill. reggel kakil az éjszakai pelusba. Ez hogy működik? Előbb-utóbb menni fog? Vagy erőltessem? Vagy ne? Gyöngyi, szerinted? Más szerint?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!
Menni fog a kaki dolog magától, egy idő után őt fogja zavarni, hogy benne van a pelusában. De az szuper, hogy a pisi megy wc-be. Gratula nektek!!!

Végül is nem textilfilcet vettem, mert a téren azt mondták, hogy bőrre alkoholos filccel is tudok rajzolni így azzal rajzoltam virágokat a Tami szandáljára, szerintem nagyon jópofa lett így.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Évi,mennék én :lol: ,de ugy vagyok vele mint az Anita :oops: ,gyerek nélkül mennék szivesen,mert igy félő,hogy Zéti kicsit megsinylenné :oops: a találkozást.Majd hogy ha már nagyobbak lesztek és kimerészkedtek a jó időre akkor megejtünk 1-2 talit.

Kata,nagyon szép a képeket Marci,egyáltalán nem látszik már rajta hogy korababa.Biztos,hogy kell neki is egy pár hét,mire megszokja az új környezetét,addig csak szeretgessétek és dédelgessétek-ez általában használni szokott :lol: .

Szandra,gyógypuszikákat küldök a Tami fejére.Remélem már sokkal jobban van.
Neked meg gratula,nagyon ügyi vagy a diétával.

Adri,kitartás!!!!Nekem már cirka a 32.héttől folyamatosan fájt a csipőm ,nyomta a gyerek a szeméremcsontomat-néha olyan voltam mint egy hadirokkant,ha feküldtem az volt a baj,ha ültem akkor meg az,de ha majd megszületik a kicsi akkor mindenért kárpótol :lol: ,a fájdalmak megszünnek és többet eszedbe sem fog jutni.

Anita,Anikó,azért nem maradtunk,mert a Gerinek mehetnéke volt :cry: .Persze otthon már emlegette a Mónit,gondolom akkor jött rá,hogy mégis csak maradni akart.De jobb is hogy hazajöttünk,mert kb.11 óta elég sürün fáj a hasa,összegörnyedve közli,hogy fáj a poci.Azóra már járt itt a gyerekorvos is,aki szerint csak "gázos" a gyerek,-de szerintem más baja van.Reggel óta még nem evett normális kaját csak egy kis "kukit" amit vittünk magunkkal.A virslire reggel közölte,hogy rossz,a húsleves szintén és a turógombóc is :oops: .Szerintem rossz a szája ize,és nála mindig igy kezdődik a betegség.Holnapra már menni fog a hasa is,és cirka 1 hétig nem fog enni egy falatot sem :cry:
Ja,azt nem is irtam,hogy belenézett a doki a szájába,persze "picit piros a torka" amire azonnal kaptunk gyógyszert :roll: .Hát pihizik egy sort a mikró tetején :oops: Persze Encsinek is folyik az orra már pár napja,tegnap már be is dugult és a torkát is fájlalta.Dehát ebben az időben nem csodálkozom,azt sem tudom néha mit is adjak rájuk.Az egyik percben 25 fok van megizzad,a köv.percben szélvihar van :oops: .

Ugyhogy Anett köszönjük szépen a meghívást,de igy nem akarom elvinni,mert félek hogy megfertőz valakit.Főleg igy,hogy még azt sem tudom igazán,hogy mi a baja :roll: :oops:

Anikó,szerintem ne erőltesd a bilibe kakilást,mert csak az ellenkezőjét éred el vele.Ugy ahogy a Szandra irta,előbb-utóbb zavarni fogja.Amig meg az éjszakai pelusba csinálja még csak + pelust sem használtok el :oops: :oops: :lol: :lol: Reménykedj benne,hogy mire az éjszakai pelust is elhagyjátok addigra megszokja,hogy a kaki is a wc-be való.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Kata,
szuper hír! Marci nagyon szép!

Évi,
most akkor kaptál kengurut Szandrától? Mert ha igen, akkor az enyém szabad préda... Adri?

Szandra,
szegény Tami... :(

Ildi,
hová tűntél? Engem érdekel mi van veletek, nem igazság, hogy nem vagy :(

Anett,
mi is szeretnénk holnap menni, ha jó idő lesz biciklivel megyünk, ha nem lesz jó idő és nem tud senki elvinni, akkor meg nem megyünk. Szóval még képlékeny a dolog... :?

Ibolya,
remélem nem lesz Geri rosszabbul...!

Adri?????
Mondjuk még nem kaptam sms-t, remélem benne leszek a szórásban! :wink:

Anita,
köszönöm nagyon jól esett :)

Anikó,
jók a képek!!!

Hoztam képeket mindenkinek, akiket érdeklünk :) Gyulán voltunk...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit :!:
Kép

Nagyon boldog születésnapot :!: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Drága Büdöském! :lol:

Elkerülte a figyelmemet a mínusz 5 kg :oops:
De nagyon ügyes vagy! Gratulálok :!: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Katus!
Irigy vagyok! Ancsi tündér a képeken (mint mindig) :lol: :lol:
Reggel hívlak és megbeszéljük az Anetthez jutást :D
Anikó téged is! Maja nagyon nagyon ügyes :!: :D

Anett!
Mikor menjünk :?:

Ibolya!
Jobbulást Nektek!

Gyöngyi!
Egy szálat szimplán szántam mindenkinek :D

Lassan csak sikerül végig olvasnom rendesen a hsz-eket :oops: :lol:

Anita
putyu
 
 


Judit!!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Csajok,

Köszi szépen a köszöntéseket.

Kata,
Nagyon örülök, hogy itthon vagytok!!!Marci nagyon édes, látom az a macis overall mindenkinek megvolt, én imádtam:))

Katus,
Ancsi tündéri a képeken, főleg ahol fürdőköntösben (???) van:)

Szandra,
Kirázott a hideg, ahogy olvastam Tami feje és a radiátor találkozását...remélem már el is felejtette.

Anett,

Köszi mi a holnapot kihagyjuk, hegyekben áll a vasalnivaló és péntek délelőtt utazunk :? Anyósomékhoz megyünk Szerbiába, ott most lesz húsvét. Remélem szép idő lesz...

Anita,

Hogy Te milyen szemfüles vagy...jó lesz vigyázni Veled:)
Vendég
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2009.11.06 22:24-kor.
bibolya
 
 


Judit!

Még egyszer nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kép


Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Szandra, Ibolya,
Köszi. Igyekszem nem túl aggódni a dolgot, és remélem igazatok lesz és magától megoldódik ez a kaki ügy :wink:

Ibolya,
Örülök, hogy Gergő jobban van. Enikő hogy van?

Katus,
Nagyon jók a képek :lol:
Holnap majd mesélsz :D

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?