Új privát üzeneted érkezett!

Tancsu,megkaptam a fényképeket,köszönöm szépen. Nagyon frappáns az egyik,egyébként meg csinos vagy. Ahol csokor van a kezedben, nem is látni a pocódat. A férjecskéd milyen lelkes! A szeméből látni,hogy mennyire szeret és milyen boldog, hogy végre elvehet téged feleségül. Legyetek nagyon boldogok és ez a tűz,amit most látni a szemében tartson ki sokáig. :D

Kép
flóra 11
 
 


Lányok, most én is megyek. Sajnos. Nincs kedvem,de 5-től gyúlés van a gimiben, szülői szövetség. Rendkívüli ülés. Utálom az ilyet. Na,megyek. Épp csak odaérek.

Kép
flóra 11
 
 


Ja, laptető! :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 

 
 

NEEMMM kaptam imailt!!!!!!!!!!!!!!!!! Benó légyszi küld át nekem Tancsu képeit, mert sirni fogok!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát Évi és Flóra írásait elolvasva itt röhögök magamban, ha valaki hallja a labor előtt azt hiszi gond van a fejemben! :D :D
Bár mi is alakitottunk reggel,azon is lehetett röhögni!!

De jól levagyunk!
Pirim mintha csillapodna, már nem ömlik csak folyik!
Dehogy hívom fel a dokit, rögtön kikaparna, szerintem még telefonon keresztül is!

A brassóit olyan gyorsan megettük, amilyen gyorsan készült!

Kép
muzsuzska
 
 


Megjöttem a gyűlésről,de sajna látom jelenleg nincs itt senki. Maradok, hátha valaki csatlakozik. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Szevasztok, nem tudok írni, a Gy. nem akarja csinálni a szakdogáját, leszidtam érte, most meg meg van sértődve, és várja, hogy menjek. :wink: Teljesen lemaradok. Látom, valami poén is volt. Zsuzsi, még nem néztem meg az e-mailt, majd holnap elküldöm, bocsi. Most megyek fürödni. Előtte gyorsan visszaolvasok.

KépKép
benó
 
 


Zsuzska,a természetbeni fizetésről eszembe jutott egy vicc:

Az asszonyka mondja a férjének egy este,hogy elromlott a hűtő,meg kellene javítani. Mire a férj:
- Nem vagyok én hűtőszekrény-szerelő!
Következő alkalommalmondja a feleség,hogy a vízcsap folyik,meg kellene szerelni. A férj:
- Nem vagyok én vízvezetékszerelő!
Harmadnap a feleség közli a férjével, hogy billeg az asztal. A férj megint:
-Nem vagyok én asztalos!
A következő napon hazajön a férj a munkából,látja,hogy a hűtő működik, a vízcsap nem csepeg, az asztal nem billeg.
- Beköltözött a szomszédba egy kedves fiatalember és felajánlotta, hogy megjavítja a dolgokat. - közli vele a feleség.
-Nagyszerű. És mit kért érte?
-Hát azt mondta, hogy vagy sütök egy tortát vagy természetben is lehet.
-Na és te, sütöttél tortát?
-Nem vagyok én cukrász!

Kép
flóra 11
 
 


Miből ír szakdogát a párocskád?

Kép
flóra 11
 
 


Jó éjt lányok,szép álmokat!

Kép
flóra 11
 
 


Most alszik a Gyurika, én meg még gondoltam, benézek hozzátok, elolvasom, mit írtatok.
Én is voltam értekezleten, Flóra, meg utána volt fogadó is, nem jöttem a szülők, szerencsére.
Aztán mikor hazajöttem, készítettem egy levest, egy grízes tésztát meg egy buckát (buktát, na :D :D :D ), nagyon fini lett.
Viszont baromira mérges voltam, mert a Gy. megígérte, hogy most már elkezdi a szakdogát, ezen parázunk állandóan, ezen a hülye sulin, és akkor én mondom, hogy majd én hajtom őt, ő meg nem hagyja magát, és nem hajlandó írni a szakdogát.
Hosszú nagyon az ő iskolája: asztalos eredetileg, aztán utána faipari mérnöki szakot elvégezte, csak nem volt meg a nyelvvizsgája, ezért nem kapta meg a diplomát. Utána ugyanabban az iskolában jelentkezett egy következő szakra (menedzser szakmérnök), amit el se kezdhetett volna az előző diploma nélkül, és most ezt nem végezheti el, míg nincs meg az első. Mivel még mindig nincs nyelvvizsga. Most fog majd kiderülni ápr. 28-án az eredménye a legutóbbinak.

KépKép
benó
 
 


Jó volt a vicced, Flóra!
Meg jó poénokat írtatok úgy általában, csajok!
Szilzi mikor jön már meg Füredről? Talán holnap, nem?
Elfelejtettem lemondani az időpontot a fogamzóképességin (laza, mi?). Majd holnap.
Na, jó, megyek aludni én is. Jó éjt nektek!

KépKép
benó
 
 


Én se kaptam e-mailt. :cry:

KépKép
benó
 
 


Jó reggelt mindenkink!
Mosógép üzemel,konyha renbe téve,ruhák összehajtogatva!Meg vagyok elégedve magammal, tudom az öndicséret büdös!
Rendeltem anyámnál gombát ugyis megy piacra, le kellene mennem permetezni a fákat de lóg az eső lába! Viszont ha nem megyek le, nem lesz gombapörkölt.

Tegnap gndoltunk egy nagyot és úgy döntöttünk, hogy hétvégén elmegyünk Szegedre. Ott lakik Királyfim nagymamája és nagynénje!Még nem találkoztunk, talán túlélem.De van egy gondom kéne valami ajándékot vinni de halványlila gőzőm sincs mit????!!!!!

Telefonált Királyfi apja, lejönnek Pestről ők is az élettársával.Élettársát látatlanban útálom, mert Királyfit az ő lányának szánta volna!!! :evil: Még sosem találkoztak.

Kép
muzsuzska
 
 


Benó legközelebb hozzátok jövünk!! Imádom Gyurikát, mert nagyon jó fej! De kicsit összeszedhetné magát a tanulással!!Nem kamasz gyerek akit nógatni kell! Jobb lenne ha túl lenne mindenen, nem kéne hagyni hogy elvesszenek a tanult évei!
Ha ezen megsértődik, pedig Te csak jót akarsz neki! :evil: :evil: :evil:
Ha ezek után bedobod neki a doki herevizitét,akkor elköltözik egy lakatlan szigetre!! :D :D :D
Ha ezt mind elmeséled neki akkor engem se fog többé kedvelni!
Különben is holnap lesz a névnapja, amihez gratulálunk!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra jó volt a vicced!! De Te se panaszkodhatsz,ami a hétvégi főzés-sütéseid illeti! Egy nap ennyi kaját összehozni!
Mindig azt mondom, sokkal olcsóbb mindent elkészíteni mint készen megvenni. Különben is én szeretek főzni-sütni. Csak a konyhából akkora disznóólat tudok varázsolni,hogy sírni tudnék!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia, Zsuzsi, jó reggelt neked is! :D
Ma mész orvoshoz?

KépKép
benó
 
 


Nálunk tele van a konyha mosatlannal, a tegnapi bucka miatt.
Zsuzsi, igazad van a Gyurikával kapcsolatban, és a herevizithez sincs kedve. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Gyertek hozzánk nyugodtan, bármikor. :D Majd max. elhozzátok a vízágyat. :D

KépKép
benó
 
 


Mi lenne, ha ajándékként sütnél valami finom sütit, és azt vinnétek, Zsuzsi?

KépKép
benó
 
 


Most akkor Szeged és utána Ti jöttök!

Kép
muzsuzska
 
 


Gondoltam én is a sütire, de mikor?? Délelőtt itthon sok dolgom van! Délután dolgozunk, éjjel meg aludni kell, és péntek reggel indulnánk!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem lesz fapermetezés, mindjárt szakad az eső!! :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Tortát meg ha csinálnék, mire Szegedre érünk, ömlesztett akármi lesz belőle!

Kép
muzsuzska
 
 


Csinálj valami egyszerű kevert sütit, neked is pl. azt a tarkabarka sütit ajánlom, az nagyon gyors, 5 perc alatt bekevered és kész.
Van egy ilyen topic: Erről-arról csak regisztráltaknak/Egyszerű receptek, ez az én topicom, itt van ez a süti is. De mindjárt idemásolom.

KépKép
benó
 
 


Tarkabarka sütemény

15 dkg puha vaj, 25 dkg porcukor, 4 egész tojás: ezeket habosra keverjük. Beleteszünk egy tasak vaníliás cukrot, egy citrom reszelt héját, és fokozatosan 30 dkg lisztet, meg egy sütőport. A kész tésztát két részre osztjuk, egyik felébe egy evőkanál kakaóport teszünk. Sütőpapírral kibélelt tepsibe (én tortaformában csináltam, nagyon szép volt) evőkanállal felváltva adagolva beletesszük a kétféle tésztát. Ebbe is lehet dobálni gyümölcsöt.

KépKép
benó
 
 


Most írok receptet a másikba, mindjárt jövök.

KépKép
benó
 
 


Évi! Én nem merem mondogatni a mondókát mert,attól félek hogy rám tör a röhögő görcs és akkor lőttek az egésznek! Pár hónapja leszakadt a vadi új ágy alattunk, vendégségbe készültünk és zuhanyzás után kedvet kaptunk egy kis hancúrra, nagy reccs és megindult az ágy teteje! Olyan röhögésbe fulladt a szex ! Vendégségbe se tudtuk abbahagyni a röhögést, de azóta az ágyat megerősítettük! Ki az a Leó a dokid?

Kép
muzsuzska
 
 


Benó lassan cukrászkönyvet írsz! De mindegyiket meg is kell sütni!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok lánykák...:)

Szép napot mindenkinek...:)

Zsuzska :küldök neked napsütést, itt most van belőlle bőven...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megyek teregetni, a mosógép elvégezte a dolgát.

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Tancsu és Buckalakó! Jól vagytok?

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra

A vicc nagyon tetszett...:)

Egyébként ha én éjfél előtt születtem 10 percel, viszont 13-án, akkor van bennem is boszi-vér???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Juujjjj...mosógép.-...
Gyorsan elinditom a kabátokkal....sietek....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ne izgulj én is boszivérű vagyok, igaz a vérem lassan elcsordogáll!

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok, Tancsu és Buckalakó! :D :D :D Remélem, bennem is van valami boszorkányság! 8) 8) 8) A tarkabarkát szoktam sütni, az nagyon finom.
Viszont mindjárt idemásolom azt is, amit az Évinek ajánlok a női szeszély tésztájául.
Leóról én sem tudom, kicsoda.
Tancsu, nekem is elküldted a képeket? Én nem kaptam meg! :cry:

KépKép
benó
 
 


Mosógép elinditva, cipők elpakolva, stb...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Képet akarok! Teregetés kész, A fene gondolta volna, hogy ilyen szép szinesek a konyharuhák :D ! Két nap alatt beletörlöm a menüt!

Kép
muzsuzska
 
 


Benó

Mindenkinek küldtem képet, de volt amit visszadobott a gép...
viszont mindenkitől kérem a pontos cimet priviben!!!!!!!
Levélben küldöm a képeket, plusz meglepit..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Női szeszély alapja:
2 tojás
12,5 dkg cukor
1 dl olaj
1 dl narancslé
5 dkg reszelt csoki
15 dkg liszt
fél csomag sütőpor
Összekevered őket, megy a sütőbe. Én a múltkor mindennek a dupláját vettem és abba dobáltam bele összetört tortabevonó csokit. Nagyon finom lett. A tetejére is tettem tortabevonót.
Tehát szerintem: ennek a tésztának a duplája, ezt megsütöd, közben felversz mondjuk 3 tojásfehérjét (a sárgájával majd csinálsz valamit később), a végén (miután felverted) teszel bele porcukrot, ezt elosztod a tetején, és nagyon alacsony fokozaton rászárítod egy 5-10 perc alatt a habot.

KépKép
benó
 
 


Tancsu itt nagyon szar ídő van! Borult, fúj a szél és csöpög az eső, ja és hideg is van!

Kép
muzsuzska
 
 


Hú, meglepi! 8) Nem azért küldtük ám a könyvet, hanem azért, hogy még szebbé tegyük nektek az ünnepet! :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Buckalakó köszöni szépen, jól van......éppen a bal oldalamat akarja pár erőteljes rugással kidönteni...:P:P:P

Most izgulunk apáért, mert hajnali fél4-kor indult dunántúlra, valamikor este jön haza.....
Reggel 8-kor már Győrből hivott...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Akkor fogalmazok úgy, hogy a meglepit majd Buckalakó küldi...:D:D:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Női szeszély (ez az igazi)
1dl tejben 1dkg élesztő ,
4dkg vaj+4dkgcukor+4tojás sárgája kikeverni,
30dkg liszt, pici só, bele az élesztő , bele a kikevert vaj-cuk.-t.sárga,(tejet még lehet adni hozzá,hogy puha legyen)
kizsírozott tepsibe megsütni.
Ha kész baracklekvárral megkenni, a 4 tojás fehérjét25dkg liszttel felverni, rásimitani és vissza a sütőbe szárítani!!!
Ennyi!

Kép
muzsuzska
 
 


Olyan szép idő van hogy kedvem lenne egy nagy sétához.
Csak sajna egyedül már az is unalmas...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Címemet megkaphatod, de tilos meglepni! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Nem is olyan nehéz ez az igazi női szeszély. :D :D
A kis drágától kapunk meglepit? :D :D :D :D Akkor az jó!!!!!!

KépKép
benó
 
 


Ne tessék izgatni a szép ídővel!
Menj sétálni, nézegess boltokat, hátha találsz valami jót buckalakónak!

Kép
muzsuzska
 
 


Én szívesen sétálnék veletek. Még mindig nincs élő barátnőd a környéken, csak szájber? Van egy Koda nevű lány, aki írt a receptes topicomba, ő miskolci. Esetleg vele is beszélgethetnél, hátha ugyanott szültök vagy valami ilyesmi :D

KépKép
benó
 
 


Tancsu iwiwen küldöm, mert itt béna vagyok!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?