Új privát üzeneted érkezett!

Fanni,

Anyira örülök, hogy nincs semmi baj!!!!Meglátod a pihenés csodákra képes! Az én dokim állandóan ezt hajtogatja!
remélem , ma már nem fórumozgatsz :lol: Jó pihit!


Zöldi,

Veled mi a helyzet barnácska ügyben?

Véda,

Nem semmi, hogy a lányod megijedt az apukájától! :lol: "Viccesen" telt a hétvégétek :P
Nekünk még nincsen hazahozós rucink! :oops: Már olyan sok helyen nézegettem, de nem találtam rá az igazira!Jelenleg a kapott rucikat mosom és vasalgatom. De csak 68-as méretig.

Boni,

mikor lesz eredményed?

Képzeljétek, almanapot tartok! Eddig egészen jól bírom, fini volt a fahájas reszelt alma :wink: . Most lesz igazán nehéz, ha hazaér a párom és leül vacsizni! De már csak kibírom valahogyan. Nyolckor ágyba bújok és akkor hamarabb vége a napnak!

Köszönöm mindenkinek a babakocsi dicséreteket. Remélem jól ki tudjuk majd használni, ha mégsem, akkor eladjuk :D

Viri

Kép
viri8
 
 


Fanni,
Pihi, pihi, pihi, minden rendben lesz!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Magamhoz vettem a laptop-ot :D Nincs új vérzés. Szerintem nem is lesz.

Boni :P
Köszönöm!

Katica :P
Köszönöm. Hogy jó árai vannak-e a baby outletnek? Nem tudom, de egyet biztosan tudtam, hogy be akarom fejezni a rohangálást... úgyhogy bementünk és ott vásároltunk. De egyébként szerintem sokkal olcsóbban semmit sem kaptunk volna meg máshol azokból, amiket vettünk. Mi ott vettük a babakocsit is.
Gyere az UH-s hírekkel!

Nyuszi :P
Köszi!

Coca :P
Köszi. Én is azzal nyugtatom magam mindig, hogy vigyáznak ránk, én tényleg hiszek benne, hogy Apukám fentről igen is intézkedik, hogy minden rendben legyen! De azért ma jól beparáztam...

Véda :P
Köszönöm!
A laptopon nekünk is vistánk van. Semmivel sem kompatibilis... az informatikus rátette Apának, hogy szuper programja legyen, a legjobb... s az előadásán a videot nem tudta vele elindítani, mert a ppt-je a vistának gyenge... Nagyjából csak erre kellett a laptop...
Apa engem is "fenyeget", hogy ha gyereke születik, kopaszra vágatja a haját! De hogy minek? Rémesen nézne ki... abszolut nem értem. Remélem, addigra elfelejti...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Viri :lol:
Itt vagyok :lol:
Mózest is vettetek a kocsihoz?

Pandus :P
Köszi!

Pihenek, ágyban vagyok ám!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Helyes, ágyból szabad jelentkezni, sőt kötelező :lol:
Vendég
 


FAnni fekvejelentkezés! :lol:

Viri 2 nap az eredmény!

ja és MÁJUSBAN MÉG DOLGOZOM :roll:
Vendég
 


Fanni, örülök, hogy jobb a helyzet!Pihenj sokat és nyugi!!!!!Puszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni,

Gondoltam, hogy ,megoldod valahogyan ezt a fórumtémát! :lol:
Vettünk mózest is, mert a sportrésze ennek a típusnak sem dönthető teljesen vízszintesre. Kb 170 fokig. Én így nyugodtabb vagyok! A sportrészhez van lábzsák is és kaptunk hozzá napernyőt is :lol: Na, az elég vicces darab, de jól mutata kocsin. Egyedül a pelenkázó táskát hiányolom a készletből. Azt még venni szeretnék.

Voltál Kenguruban matracért? Képzeld, itt helyben már nincs. Állítólag a Dunakeszi Kenguruban még van 3 db akciós áron, de én biztosan nem megyek el érte. Gondoltam, hátha téged érdekel.

Jön a hideg és én újra keményedek. Az almanap kipipálva, csak egy bögre tejet ittam az almák mellett egész nap. Elégedett vagyok magammal 8) . Jövő héten ügyibb leszek. 8) :lol:

Viri

Kép
viri8
 
 


Viri nagyon ügyi vagy! :lol:
Vendég
 


Viri! Barna változó. Van nap, amikor eltűnik, van, hogy narancssárgás drapp...mindenesetre nagyon kevéske.

Én annyira fáradt vagyok, mire hazamászom az 500 m-re lévő parkból, mintha 100 km-t lenyomtam volna bicajjal! Nyonyó vagyok? Vagy ez is belefér? Viszont tényleg imádom, hogy még éjjel is van, mikor émelygek. :lol: Cicim is fáj rendben.
Apaduma: minek olyan szép kerek, ha nem nyúlhatok hozzá, mert az is fáj, ha ránézek?! :lol:
Már egy ideje Pukkancs a házinevem. :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni
hurrá hogy javulsz!!! Sztem mi is ott vesszük majd meg a cuccok nagy részét.
Viri
örülök hogy ízlett fahéjjal!! De vigyázat AFRODIZIÁKUM!!! :wink:
Coca
apaduma :lol: nálunk is hasonlóan zajlik. állandóan húzgálnom kell lefelé a kezét "pocakomra"! 8)

Megjártam az uh.-t -apa sajna nem tudott jönni- és annyira de annyira cukorka volt! Járt a keze lába, megszámoltuk az ujjacskáit, már most szerelemes vagyok belé, az összes gyomorégés megbocsájtva.Fejétől popsiig 5,4cm ,nyakiredő: 1,7,orrocska jelen,szóval minden ok. :lol: :lol: (kép sajna nincs)

Kép
katica_75
 
 


Szupeeeeer!

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

rakok táblát. szóljatok, ha vmit javítsak! köszi.

Kép


kati
katica30
 
 


zölddisznó írta:Viri! Barna változó. Van nap, amikor eltűnik, van, hogy narancssárgás drapp...mindenesetre nagyon kevéske.

Én annyira fáradt vagyok, mire hazamászom az 500 m-re lévő parkból, mintha 100 km-t lenyomtam volna bicajjal! Nyonyó vagyok? Vagy ez is belefér? Viszont tényleg imádom, hogy még éjjel is van, mikor émelygek. :lol: Cicim is fáj rendben.
Apaduma: minek olyan szép kerek, ha nem nyúlhatok hozzá, mert az is fáj, ha ránézek?! :lol:
Már egy ideje Pukkancs a házinevem. :wink:


Hess barna hess!
Fáradtság nómális!
Pukkancs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Katica Hurrá!

csajok csak úgy haladok előre a táblicskuban :roll:

Kati drága beírhatod a nevet is :wink: köszönjóük a szép táblát...puszillak
Vendég
 


Sziasztok :P
Ma már nem ágyból jelentkezem! Nem fáj semmi, vérzésnek nyoma sincs, s a postára is el kell menjek :? Remélem, megint előreengednek 8) De azért még ma is pihizek főleg... egészen estig, merthogy koncertre megyünk. Ülős! Azt mondta a dokim, ha nincs vérzés, menjek nyugodtan, mert szép, zárt a méhszájam... úgyhogy nyugodtan megyek :lol:

Kati :P
Köszi a táblát! Jujj, de jó, már csak 3-an vannak előttem :D

Viri :P
Te egy hős vagy! Egész napos almanap!? :shock: Gratulálok! Engem a keményedés teljesen elkerül már vagy 3 hete. Ez nem panasz :lol:
A fene ebbe a koko matracba... Dunakeszi nekünk innen jó messze van... Megkérdezek majd pár helyet...
Ha a babakocsiba beleteszed a mózest, attól még az 170 fokos marad, csak nincs benne az a megtörés, ahol a gyerek majd ülni fog, jól gondolom?
A kórházi babaágy sem vízszintes egyébként, ott is van egy 10-15 fok...

Katica :P
Akkor minden a legnagyobb rendben! Gratulálok!

Coca :P
Szerintem ha nem lenne barnád, már inkább attól ijednél meg :lol:
Ez a kifáradásos dolog el fog múlni, sőt, a cicifeszülés is :wink: No meg reméljük a barna is egyszer :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Zöldi múltkor mondta, hogy valkahol tök olcsó a kokómarac :roll: :?:
Vendég
 


Katica,

Vigyáztam ám nagyon a fahéj mennyiséggel :lol: Gratula a tökéletes uh-hoz!

Zöldi,

Az első 14 hétben én is hulla voltam, minden mozgástól. Nyugi elmúlik. A mellfeszülés nekem még mindig jelentkezik! Hatalmasak a ciciim. Már a hónaljamat is kitölti :oops: Az eredeti 75B-hez képest már a 85C cickórattó sem jó rám :lol:

Boniko

majd meglepődsz június vége felé, milyen gyorsan az első helyre kerülsz a táblában!

Fanni,

persze marad a dőlésszög, csak a törés szűnik meg. (nehezebben jön vissza a tejcsi :lol: )
Micsoda! Koncertezni mentek? Megőrülök!!!!! Mit hallgatok majd?

Kép
viri8
 
 


Katica,

Köszi a táblát!

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Tommy Emmanuel - egy ausztrál gitáros. Már egyszer volt szerencsém látni és hallani tavaly, Opatiaban. Hihetetlen, hogy 1 ember 1 szál gitárral mire képes :shock: Ráadásul olyan gyors a keze, hogy én végig mondtam Apának, hogy ez csalás :lol:
Művészetek Palotájába megyünk... remélem, a gyerekek is csípni fogják :)

Coca :P
Help! Hol az a kokuszmatracaranybánya?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni biztosan :wink:
Vendég
 


Lányok :D

Nem akartam este pánikot kelteni, ezért inkább nem jöttem :roll: Sikerült ugyanis "lemásolnom" Fanni tüneteteit. Gondoltam, ha előállok ezzel, a végén még mások is "lekoppintják", aztán lesz itt para bőven...
Szóval az utolsó hsz.-em után mentem WC-re, és az a látvány fogadott, mint Fannit. Kevés, híg, de pirosas árnyalatú vér :? Lefeküdtem, pihiztem, de magamat is azzal próbáltam nyugtatni, hogy a méhszáj egy kis kappillárisának a vérzése ez, nem más. És nem is lett semmi baj :wink: Azóta sincs se vérzés, se görcs, persze ma próbálok kicsit visszavenni a tempóból.

Fanni :D
Hárman vagyunk előtted a tábliban, igaz, de a valóságban... Talán csak Kisfóka fog megelőzni. Főleg, ha tartod a Lafival megbeszélt június 24-et :lol: Én 27-én szeretnék szülni 8)

Viri :D
Egy hős vagy az almanapoddal :lol: Gratulálok!

Zöldi :D
Az elején én is nagyon fáradt voltam, most meg hegyeket tudnék eltolni, bár nem szabadna :roll:

Katica :D
Örülök, hogy rendben vagytok!!! Micsoda méretek :D És hamarosan lesz magzatmozgás érzésed is! Na, az lesz a csodálatos!!! Hol fogsz szülni?

Véda
Vendég
 


Véda tessék pihenni :twisted: :lol: ((((((((((())))))))))))))

nekem már tegnap is i fájt a derekam, meg a hasam alja nem győzöm szedni a magne B6ot... remélem csak a front... :roll:
Vendég
 


Boni
deréksimi nektek.

Tényleg most nézem milyen mozgalmas június július vár ránk!!! :P Tele leszünk babafotókkal :lol: de jóó!

Véda
a dél-pestiben fogok szülni,10perc sétára van,kicsit kényelmes vagyok.. :oops: (Többször elképzeltem már hogy apa nem ér időbe haza mikor beindul a szülés és "szaladok" át az erdőn:lol: :lol: )Sikerült találni egy 35 körüli lelkes,nagyon normális dokit,nem csak akkor beszél ha kérdezed tipus.

Fanni
kis kultúrbabák! :P

Kép
katica_75
 
 


Fanni :D
Jó szórakozást estére!!! De addig pihizz. Kíváncsi vagyok a postára is...
Képzeld, ma azért bőgtem el magam, mert az adóbevallás kitöltése közben az 1%-os rendelkező résznél, a neten rákerestem néhány szervezetre. És eldöntöttem, hogy a gyermekrohammentőnek adom, és ránéztem a mentőre, és mindenféle butaságot képzeltem, gyerekeket, meg aggódó anyukákat, stb. na és rögtön bömbizni kezdtem. Tiszta hülye vagyok :roll:

Hallgattad már kismamaként Cserháti Zsuzsa "Édes kisfiam" c. dalát? Én pont a hétvégén :cry: :D Ráadásul egy szülés fotóit mutatták közben :cry: :D

Véda
Vendég
 


Véda :P
Lassan tényleg megnyithatjuk a bömbi-klubot :D Igen, hallottam már ezt a számot többször is, mióta babákat várok és igen hamar eltörik a mécses 8)
A postán most leültem, de így is a 2. emberke beengedett maga elé :) Most nem sírtam, valahogy már el is vártam :oops: Tényleg akkora a pocim. Mai mérete: 105 cm :shock:
NEEEEEM UTÁNOZNI!!!!!
Gratulálok a 30. héthez :wink:
Valóban beelőzés gyanús vagyok... de majd meglátjuk :roll:

Boni :P
Te vagy a legugrálósabb köztünk. A derékfájás az bizony nagyon nem jó... tessék pihenni! (Bagoly mondja...)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni derék má nem fáj, viszont a mensis hasfájás megmaradt :cry: ugye csak a méhszalagok nyúlnak? :roll:
Vendég
 


Fanni :D
Pocim ma 103 cm, de ami valóban figyelemreméltó: mellbőség 107 cm :shock: :shock: :shock: (94 cm-ről indultunk)Lilla, drága tündérem nemes egyszerűséggel csak ennyit mond: "Ezek a nagy hájas mellek!" Nem is hájas, kérem szépen, csak tejmirigyes... :roll: De tényleg nagy...

Véda
Vendég
 


Véda Lilla :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni :P
Most marad ki épp a 6. mensid... :wink:

Véda :P
Megmérem én is! 99 cm... de nekem széles a hátam... szóval a 107 az nem lehet semmi :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni, ölellek.Pocisimi.

Fanni, pocidözsit hogy hajtsam be rajtad?????,

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csajok ma még az Indiánok is a pánsípjukon az Édes kisfiamot fújták..beszaaa...ás...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KÖszi babim

FAnni :lol:
Vendég
 


Na hát én idáig csavarogtam.
Röfike 1,4 cm, láttuk a végtagbimbóit és buksiját az agykamrákkal és vert ezerrel a szíve. Jelenleg fejenáll. Apa ordított egyet a kocsiban. Az ő szíve is ver, de bent egy pillanatra megállt, olyan boldog volt. még sosem látott ilyet! Édes kis paca ez a kis Bucinudli!

Snufival is találkoztam. Tovább szurkolok nagyon!!!


Help! Hol az a kokuszmatracaranybánya?


06-70/3836588 Bécsi úton

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Véda!
Jó fej kislányod van! :D

Fanni!
Örülök, hogy minden rendben van végülis, a koncert biztos nagyon jó lesz!!!!!

Boni!
Lehet, hogy te is a frontot érzed! De azért vigyázz magatokra!

Nyuszi!
Krisztián tündéri!

Viri!
Tetszik a babakocsi!

Katica!
Gratulálok az uh-hoz!

Zöldi!
????

Voltam ma dokinál! Hát a méhszájam már 2100-as, azt mondta pihenjek! Hm, eddig se tettem mást!
Csinált uh-t, minden rendben a babával, becsült súlya: 1900 g! Ismét elmondta a doki, hogy nem lesz kicsi! A combcsontja 6,5 cm, a buksija: 8,5cm
2 hét múlva már mennem kell ctg-re! :roll: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Zöldi!
Gratula :lol: , akkor mostmár nem is kell menned a Kaáliba vagy még igen?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóka! Ti milyen magasak vagytok? Köszi a gratulát.

Még nem dobott ki Mágus, kérte, hogy a kombinált teszt után ugorjak át és meséljek, mert nagyon szurkol! Addig saját dokim nézeget majd kb 2 hét múlva. De ő is szívesen megnéz bármikor, ha rámjön az aggódás.

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni,

érezzétek jól magatokat este a 3 pasival :lol: Biztosan nagyon jó lesz, már én is hallottam a gitárvirtuózról.


Kisfóka,

Hűha! Közeledsz a nagy naphoz egyre sebesebben! Tényleg pihizz!Gréta már 2 kg! Szép kis csajszi lesz!

Zöldi,

Gratulálok Nektek! Nagyon jó, hogy minden ok! Ez a barnázás csak vicceskedik veled!
Vigyázz Apa szívére! :P

Véda,

szép méretek :lol: Gratula a 30. héthez! Vigyázz magadra!

Én déltől újra keményedek, így csak fekszem, pedig olyan sok tervem volt mára. Na majd holnap :cry:

Kép
viri8
 
 


off
Lányok,

A párom ezt küldte, hogy picit jobb kedvem legyen. Aki szereti Besenyő Pista bácsit, feltétlenül nézze meg! Sírtam a nevetéstől :lol:

http://youtube.com/watch?v=uqh_kWyj_iM

Bocsi

Viri

Kép
viri8
 
 


Csajok :P
Én, aki 3 hete egyszer sem keményedtem, ma én is! Tuti a front miatt!!!!

Coca :P
Nincs webcíme? Hogy hívják a boltot? Jövő héten meg is tudnám nézni, mert mennem kell a házidokimhoz Óbudára.

Baba :P
Mikorra várható kb. a beültid? Valahogy addig megodjuk :wink: bár eléggé visszavettem a tempómból mostanában...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coca :P
Gratlulálok a picúrhoz!
A mobilszám alapján megtaláltam, de ez mondjuk nem olcsó :(
Különben www.matrac.hu akit érdekel.

Kisfóka :P
Épp ma gondoltam Rád, hogy el vagy tűnve!
Nekem a dokim tegnap azt mondta, hogy most már a 32. hétig bírjam ki valahogy és utána felőle már bármelyik nap szülhetek. Neked ez már bőven megvan :wink:

Viri :P
Imádom Bessenyő Pista bácsit, de sajna nekem szakadozik, nem tudom megnézni :(

S íme az utolsó -előtti- művem, már mehetek a keretezőbe:
(Akinek de ja vue érzése lenne, nem a véletlen műve. Viri már egyszer feltette a saját ugyanilyenjét 8) ):
Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni
nagyon édifáni.
Az már csak 5 hét!!! :P

Coca
gratulálok Röfike növekedéséhez! :D

Ti meddig szeditek/szedtétek a magzatvédőket? Már szeretném abbafelyezni, mert sztem a mi babánk sem lesz kicsi (177cm én apa 192)

Köszönjük a gratulációkat mi is. :wink:

Kép
katica_75
 
 


Zöldi!
Én 183 cm vagyok, apa meg 184 cm! Az én rokonságom nagyon magas, apai részről. Unokatesók tőlem már csak magasabbak, egyedül tesóm olyan maga, mint én, a többiek mellett eltörpülök! :D

Fanni!
Tuti a frontra keményedsz te is, nem is csoda, ez az idő...Egyszer meggyulladok, egyszer fázom! Nagyon tetszik az elefánt! A mércét megkaptad már? Jó szórakozást estére!

Viri!
Pihenj sokat!

Katica!
Én már nem szedem az Elevitet, doki azt mondta nem is kell már. De szerintem még szedjed! Én a 24.héten hagytam abba, mert el is fogyott, meg a vasam akkor magas volt és mondták, hogy ne szedjem! De majd Zöldi megmondja, ő vitamin szakértő! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Köszi Mindenki!

Fanni! Barátnőm 6500-ért vette ott a 70*100-ast. Szerintem baromi olcsó!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjééééééééééééééééééééé! :lol:

FAnni jó szórakozást!

jelentem egész idáig feküdtem, most jobb a pocim


KAtica én az első 3 hónapban minden nap.. négóha egyet-egyet beveszek de nem rendszeresen...vas+ciszok, kalciumot..és MAgne B6ot...
Vendég
 


Katica,

én még most is szedem a vitamint, naponta 1, és fogom is a végéig. Persze én ikres vagyok :P

Fanni,

nagyon jó az elefánt, szerintem jobb, mint az enyém :wink: A keretező címét én is elmentettem, hamarosan én is meglátogatom :lol:

Kép
viri8
 
 


Szépséges reggelt!

Reméelm mára mindenkienk elmúlik a keményedés! Nekem is :wink:
Vendég
 


Fanni: hétfőn megyek uh-ra, ha minden ok, dokink kiírja a Suprefactot, a 21.cntól, máj.4. kezdem.Ha minden ok, szerintem május közepe-vége.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok :P
Tegnap 2 koncerten voltam egyszerre :lol: Tommy hozta a formáját, nagyon jó volt, csak a belső koncertem sokszor elvette a figyelmemet. Van 2 olyan száma is, amikor a gitárból lényegében dobot csinál és a 2x5-6 perces dobszóló alatt kezdtem úgy érezni, hogy a gyerekek kijönnek a hasamon keresztül :lol:
Csak a hangosat nem csípték, amúgy az eleje még tetszett nekik. Viszont éjszaka hagytak aludni 8)

Boni :P
Nekem ma nincs eddig keményedés, igaz, csak fél órája tápászkodtam fel az ágyból...

Katica :P
Én szégyen szemre ikresen sem vitaminozom... illetve nem egy tablettában, hanem sokfélét veszek be. A folsavat már abbahagytam, mert annak az elején volt jelentőssége, akkor viszont nagy.... kb. 22. hétig szedtem... , úgyhogy azt feltétlenül szedj, ha mondjuk nem szedsz vmilyen magzatvédő vitamint folyamatosan. Szedem a magneB6-ot, abból nagyjából 2x2 az, amit minden nap, szedek Calcium pezsgőtablettát, azt most már majdnem minden nap, de eleinte nem szedtem, néha cinket, jódos sót használok és már heti 1-2 vasat is szedek... meg amúgy néha bedobok ám azért egy Elevitet :D (De én ha folyamatosan szedem, kiütést kapok tőle...)

Coca :P
Szerintem az nem szabványméret, de felhívom őket és megkérdem... hátha. Mindenesetre köszi a számot!

Baba :P
Még időben megoldjuk akkor mindenképp, ne maradj pocidörzsi nélkül :wink:

Kisfóka :P
Nem kaptam meg a mércét :? pedig 8 napja kifizettem. Mindjárt fel is hívom őket. Eddig ilyenkorra már mindig itt volt a csomag!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Nem semmi, hogy így beindultak a fiúk!

Én már kivasaltam a a babruháink egyik negyedét! Azt senki nem mondta, hogy a mini ruhákhoz mini vasaló kellene :wink:

Boni,

Nem akarom elkiabálni, de ma még nekem is a jó a pocim!

Kép
viri8
 
 


Apa csodát tett a laptop-digitális fényképezőgép párosunkkal, és valahogy kibékítette őket, hogy dolgozzanak már össze 8) És ő nem is igazán ért a számítógépekhez, mert az ő profilja az építőipar, és mégis :lol: Meg van nekije bocsájtva a hajnyírás :wink: (Már pár mm-t nőtt azóta...)

És most próbálkozom feltenni 1 pociképet... Kép 30+1

Véda
Vendég
 


Hát, ez elég picurka lett. Eddig mindig az volt a baj, hogy túl nagy. Ezért most biztosra mentem. Talán túlságosan is :roll: Azért láttok ugye??? :lol:

Véda
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: