Új privát üzeneted érkezett!

Dita! Mi is Rád! ;)
20150601134430
 
 


Dita,

Hát ha veszel laptopot akkor minél kisebbet, mert mi jól bevásároltunk a nagy képernyősből és nem győzöm cipelni... :?
Meg nehezebb mozogni vele mert nagy.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki!

Kép

Monic!
Bő egy hét és megtudjuk! :wink:
Kép

dita75
 
 

 
 

Egy időre elbúcsúzok, aktívkodok egy kicsit a munkámmal is, délután majd felnézek, addig is jók legyetek! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

hát igen, jövő héten minden kiderül...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Lányok

Az ember későn fekszik és későn kell alig bír benneteket visszaolvasni.

A port a kolleganőmtől veszem ő pedig vmi ismerősétől Budaörsön. Attól függ mindig az ára hogy ő hányat rendel mert pl. ha csak nekem kell sürgősen akkor drágább hiszen nagyon a posta költsége. Ha pedig van neki több és több a rendelés akkor pedig olcsóbb. Legutoljára 17.000 Ft ért vettem mert volt neki otthon egy tartalékban, és örült hogy nem állt benne a pénze tovább.

Jó sok minden történt veletek amig pihiztem.


Hófehérke! Most láttam hogy neked egy héttel hamarabb kellett tesztelned, nem tudom hogy miért gondoltam hogy akkor amikor neked, azért lepődtem meg annyira a korai tesztelésen. Tegnap a négyéves tesztemen kidobtam a kukába.

Csajok,Tudtok mondani olyan tesztet ami általában hiteles?? Melyik fajtát vegyem??

Szép napot

Zsuzska
pgsuska
 
 


Zsuzska!
Medilab és a Gravi HCG nekem átjött ;)

Igaz medilab-ból sokáig csak 1 csíkosat árultak felénk.
20150601134430
 
 


Én teljesen kész vagyok. Még mindig semmi jele a menzinek. :( :?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsuzska!
Én is a medilabosat veszem, de sajnos itt Veszprém megyében nem árulnak belőle zebrásat, vagy csak én nem fogom ki a jókat. :?

dita75
 
 


Bumi!
Nyugalom a hosszú élet ritka!

Dokival beszéltél? Most már hány napja kéne, hogy jelentkezzen?

dita75
 
 


Köszi lányok! Akkor medilabosat nem veszek. Amugy dm-ben vagy gyógyszertárban veszitek?

Monic és Dita lassan eljön a mi időnk is.


Üdv


Zsuzska
pgsuska
 
 


Bumi!
Biztos, hogy már nem sikerült?

Mert ha 150 %, akkor csinálj avivás meghozó gyakorlatokat (pl. beszorítod, hirtelen kiengeded a hasadat).
20150601134430
 
 


Zsuzska!
Jó a medilabos ;)

Én mindig gyógyszertárban vettem, nem bízom a dm-es, rossmanos tesztekben.
20150601134430
 
 


Zsuzska,
már akartam kérdezni, hogy Tbányán merre laktok? Na nem akarok kukkolni :oops: , cayk kíváncsi vagyok.
i.kata
 
 


desviki írta:Bumi!
Biztos, hogy már nem sikerült?

Mert ha 150 %, akkor csinálj avivás meghozó gyakorlatokat (pl. beszorítod, hirtelen kiengeded a hasadat).


Biztos nem sikerült.
Kipróbálom ezt a gyakorlatot.
Köszi!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kép dolgozol? (gondolom be kell hozni az egy hét pihit!)

dita75
 
 


Ez a csibe nagyon jófej! :lol: :lol:
i.kata
 
 


Zsuzska!
Remélem! De jó lenne minél hamarabb, mert gyorsan ketyeg a biológiai órám!

Kép

A medilabosat nagyon ajánlják, és szerintem is kizárólag gyógyszertárba vedd.

dita75
 
 


Ő lenne Csibus?
20150601134430
 
 


Ja, ő is ilyen örült csibi, nem?
Alatta meg viszi a mákszemeket sétálni! :wink:

dita75
 
 


Czinki,
kicsit összeszedhetnéd magad az esküvőre! Ott nem lesz ennyire monoton a zene! :wink: És valami ruha sem ártana. :lol:
i.kata
 
 


Rendben, akkor medilábosat fogok venni meggyőztetek. De aztán zebrás legyen.

Dita, mivel egy évvel idősebb vagyok nálad, megértem a helyzeted!


Kata, a rendőrséggel szemben lakunk a Kós Károlyon, most már elég nyugis hely lett, de régen utáltam.

Megcsináltam a vonalzómat, de nem tudom beilleszteni. Ha készen van hogyan szeditek ki onnan??


Üdv

Zsuzska[/img]
pgsuska
 
 


Zsuzska,
nekünk az Esztergomi úton van az irodánk.
Ha megcsináltad, akkor lesz egyilyen kezdetű sor: [url=http://www
azt a sort másold be a saját profilodnál az aláíráshoz, és mentsd el.
i.kata
 
 


Kata!

2. cn vagyok ma, köszi hogy beírod a táblába!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata, ügyvédi irodátok van? vagy ingatlan mert ilyenek vannak ott,

Mikor jársz felénk, valamikor összefuthatnánk.


a profilomat nem tudom megnyitni 2005-ben létesitettem és nem tudok belelépni.

Üdv
pgsuska
 
 


Némóka!
Szijja!!!!!
20150601134430
 
 


Kata!
Ne csináld mert majdnem bepisiltem a röhögéstől! :lol: :lol:

dita75
 
 


Nem ügyvédi :lol: Van egy családi vállakozásunk és az van ott. Egy reklámiroda volt előtte, és ronda sárga ablakkerete van. Erről lehet, hogy beugrik. Előtte is ott voltunk az Ond Vezéren, csak átköltöztünk. Vagyis anyumék, mert én nem dolgozom ott.
Nem tudom, mikor járok arra, mert hétközben nem járok nagyon le, hétvégén meg egyenesen vagy Tardosra megyünk, vagy Kecskédre.
i.kata
 
 


Dita,
én nem is csináltam semmit :wink:
i.kata
 
 


Csajok,
iszom ezerrel a zöldségemet, csak nehogy estére a fejem is zöld legyen tőle.

Zsuzska, miért kezdted el inni 1 éve ezt a bigyót? Fogyni akartál, vagy csak javítani az állóképességedet?
i.kata
 
 


Dita: nagyon elemedben vagy!! :lol: ari vagy!! :wink:

Bumi: passz! ötletem sincs, h mi lehet. dokit hívtad már?

Szezso: ++++++++++++!!!!!

Zsuzska: fönt próbáltad a profil beállítást a segédleteknél? fura lenne, ha nem engedné.

Kata: :lol: hát a párom kérdezte is , h fogok én táncolni?? :shock:

ja és a párom tanúja szervezi a legénybúcsút, mondtam, h én elmegyek az öcsémékkel táncizni egyet. erre a párom teljesen kikerekedett szemmel: jó lenne, ha most nem mennék ilyen helyekre hangos zene, füstös hely, és különben is vigyázzak magunkra! :lol: szóval lemondhatok a leánybúcsúmról! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
kicsit összeszedhetnéd magad az esküvőre! Ott nem lesz ennyire monoton a zene! És valami ruha sem ártana.

Kép

dita75
 
 


Dita: gondoltam, h ez tetszett nagyon! :lol:

lányok, ma tényleg használhatatlan vagyok! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Találjatok ki vmi light leánybúcsút, cukrászdás, beülős, beszélgetős, mozizósat.
20150601134430
 
 


Kata!
Ezen nevettem az előbb!
Akkor mered nekem is ajánlani a "port"? Kép
ha zöldek leszünk akkor hiper-szuper termékenyek leszünk! :wink:

dita75
 
 


Kata,

Lelkiismeretfurdalásból. Ugyanis több mint 25 éve sportolok (Úszás, kosárlabda, aerobic) és nagyon fontos volt mindig az életemben az egészséges táplálkozás. A Wellnes Egyetemen el is végeztem egy Wellness, Fittnes szakot, tartottam utáni előadásokat is. Mivel mindig sportoltam és rendszeresen méregtelenitettem is magam, egy valamire soha nem tudtam magam rávenni. Nem fogjátok elhinni. Utálom a gyümölcsöt és a zöldséget. Főzelék formájában megeszem az összes zöldet, de nyersen utálom mindegyiket. Aztán hallottam erről a szerről. Hogy tömérdek vitamin van benne amiket a zöldségekből nyernek. Máris tudtam ez az én szerem. A lelkiismeretfurdalásom elmúlt, fogytam is tőle jócskán és nagyon energizálta a szervezetemet. Nagyon sokat javult a vérképem. Az orvosok azóta mindig megjegyzik. Hogy látszik hogy foglalkozom az egészségemmel.Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!!!


Most igy nem vágom hogy melyik az az iroda de majd valamikor megkukkantom. Amúgy itt élek már több mint 25 éve, vagy csak inkább alszom mert a munkám és az életem mindig Pest környékére kötött, vagy több évig külföldre. Férjemmel szeretnénk majd elköltözni. Úgy néz ki Vértestolnára.


üdv

Zsuzska
pgsuska
 
 


Már megint a POR! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Nem csak az iwiw már ez az oldal is lassan a rendőrség kedvence lesz. :wink:

Csib!
Szerintem maradj otthon a barátnőiddel, van egy "csippendéles" ismim, elküldöm őket a csapatával hozzád. :wink:
kis izelítő:
Kép

dita75
 
 


czinkebb ne mondj le a leánybúcsúról.. nekem is az egyik barátnőméknél volt(mert nem vagyok egy bulizós tipus)

grilleztünk a kertben, sütiztünk,volt pia. lehet alkoholmentes koktél... voltak vicces játékok és mindenki nagyon jól érzte magát!

füstös helyen voltam Húsvét elött leánybúcsún, és mondhatom elég szarul éreztem magam... így párodnak kell igazat adjak)
Vendég
 


Tudjátok mit, iszom most egy kis PORT! :D :D :D :D , annyit beszéltünk róla,


Köszi a vonalzós segitségeket!

Kép
pgsuska
 
 


Zsu!
Nekem az a gyanúm, hogy a két zöldlötty tök ugyanaz.

dita75
 
 


Dita, Pokrivtsák Mónika féle lötty ugyanaz amit én iszom. Egyszer láttama tv-ben a kezében. Az a neve hogy Innerlight.


Nem is hiszem el hogy megszültem. Tényleg olyan magas volt mint sünnek a farzseb :D :D :D :D :D :D

Kép
pgsuska
 
 


Dita, Pokrivtsák Mónika féle lötty ugyanaz amit én iszom. Egyszer láttama tv-ben a kezében. Az a neve hogy Innerlight.


Nem is hiszem el hogy megszültem. Tényleg olyan magas volt mint sünnek a farzseb :D :D :D :D :D :D

Kép
pgsuska
 
 


Dita, Pokrivtsák Mónika féle lötty ugyanaz amit én iszom. Egyszer láttama tv-ben a kezében. Az a neve hogy Innerlight.


Nem is hiszem el hogy megszültem. Tényleg olyan magas volt mint sünnek a farzseb :D :D :D :D :D :D

Kép
pgsuska
 
 


Dita, Pokrivtsák Mónika féle lötty ugyanaz amit én iszom. Egyszer láttama tv-ben a kezében. Az a neve hogy Innerlight.


Nem is hiszem el hogy megszültem. Tényleg olyan magas volt mint sünnek a farzseb :D :D :D :D :D :D

Kép
pgsuska
 
 


Dita, Pokrivtsák Mónika féle lötty ugyanaz amit én iszom. Egyszer láttama tv-ben a kezében. Az a neve hogy Innerlight.


Nem is hiszem el hogy megszültem. Tényleg olyan magas volt mint sünnek a farzseb :D :D :D :D :D :D

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
és a lötyi mellett ugyanúgy kajáltálés úgy fogytál, vagy az étrendeden is változtattál?
Én amúgy Tbányán születtem, és sokáig ott is laktunk.

Csibi,
nekem ptrezselymet kellett árulnom a lánybúcsúmon. :roll: És ráadásul a Vigadóban kellett árulnom, mert oda mentünk. De előtte nálunk volt egy kis dumcsi, iszogatás, majdnem volt vetkőzős pasi is, de én azt nem szerettem volna.
És a poén a petrezselyemmel az, hogy mindenki azt mondta, akinek kínáltam, hogy biztos mérgezett. Én egy kukkot sem értettem belőle, de másnap láttam a tv-ben, hogy valahol permetezett petrezselymet loptak, ami még mérgező. :roll: :roll:
De eladtam az összeset. Volt, aki 1000Ft-ot adott egy csomagért :lol:
i.kata
 
 


Úgy néz ki bekattant a gépem, sorry csajok

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
cuki a vonalzód, de egyszer is elég lett volna elküldened a hozzászólásodat, hogy lássuk a vonalzót. :wink: :lol:
i.kata
 
 


Zsuzska!
Ennyire fel tudsz pörögni a lötyitől?
Nem lesz egy kicsit sok? :lol:

Kata!
A Pokimoni mit mondott meddig elég a lötty?
ÚGy emléxem, hogy ha több adagot rendelsz egyszerre akkor csak 15 misi, nem?

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: