Új privát üzeneted érkezett!

Gabcsa! Aranyos pannán ez a Prince Olivéres felső, főleg a versike. Én is szeretem őket, nekünk van olyan is amire nagy betükkel rá van írva, ugyebár az Olika neve!!!!

Kép
timesz
 
 


csajok!

nem kéne már összehozznunk egy talit????

Nekem a nagyikám erzsébeti és anyósom.Mag a párom is onnan származik.
Én csepeli kislány voltam.

Gabcsa!

a mamám 2 utcányira lakik az uszitól.Ja és már beszéltem Editkével. :lol:
holnap talizunk

kopp
kopp

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Itt vagyok, nem tüntem el. Köszi azért hogy hiányoltok .
Ma benézegettem többször is, csak irni nem irtam.
Ma dolgoztam délelött, aztán pedig sütöttem -főztem. Az idő miatt nem tudtam kinti dolgokat csinálni, igy inkább a bentiekkel foglalkoztam.
A holnapi nap kicsit érdekes lesz megint, a nagy szinházba megy , de a sztrájk megint bezavar ! Remélem azért nem fognak egész álló nap a dugóban ülni. :evil: Annyira elegem van már , néha úgy érzem nem birom az iramot.

Jó lenne ha már itt lenne a szünet, kivagyunk már, jól esne a pihenés. Igaz elég hosszú lesz, de nem bánom.
Nézegetem a táborokat , tánctábor tuti lesz, a többit nem tudom.
A napközisbe viszont biztos hogy nem megy , az valahogy nem túl szimpi. Majd csinálunk programokat .

krisz : a festés kész, még bútor készitésban vagyunk , de az már nem olyan sürgős.
Ha az idő engedi csináljuk, ha nem akkor nem. Egyszer csak el -készülünk.


puszi
nadimo
 
 

 
 

Nadimo!!!

Az a lényeg, hogy a nagy része kész van!!!!!

Tánctábor jó ötlet, lovastábor esetleg??? Nem baj, ha nem tud lovagolni, megtanítják.

Arra lennék kíváncsi, hogy a mi jogaink érdekében mikor lesz végre kismama szakszervezet???
Aki lobbizik az olcsóbb jegyért és egyáltalán azért, hogy fel tudjunk szállni a buszra.

Tegnapi sztorink: mentünk ügyvédhez Bartók béla útra.
Parkoló van, aprópénz az az előtti ügyintézéshez bedobálva az ottani parkoló órába.
Én felmegyek ügyvédhez, Apa kenguruban Domival elmegy újságot venni.
Vesz, aprópénz vissza papírban. Kéri szépen az eladót, hogy váltsa fel neki.
Eladó közli, hogy nincs aprója!!! :shock:
Apa mondja, hogy parkolni szeretnénk, látja, hogy az eladó kiskazettájában milliónyi 100 ft-os van, tovább kéri, hogy adjon.
Erre közli, hogy magánügy, hogy babával van, ki a fene mondta neki, hogy hozza el???!!!! :shock:
Még 5!!!!!! boltba ment, be, sehol nem adtak aprót!!!!!

Mai sztori: szuri után bemegyek gyógyszertárba kiváltani a tápszert.
Egyik kezemben Domi, másikban szatyor.
Beállok a sorba, eladó mondja, hogy babával menjek előre.
Megköszöntem neki, és mondtam, hogy köszönöm, de kivárom a sorom (elkerülendő a beszólásokat).
Erre egy öreglány nekiáll észt osztani, hogy a mai anyukák mekkor a parasztok és mégis hogy képzelik, hogy DIREKT gyerekkel jönnek vásárolni.
Mégis mit csináljak vele????!!!!Egyszerűen elképesztőek az emberek!!!
Mi történik?????

Csajok!
Aki nem tud olyan szervezetet akinek szívesen felajánlaná az adója 1 %-át, az szóljon!
Tudok olyan alapítványokat, akik TÉNYLEG arra költik a pénzt, ahová kell.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Akkor a többség Erzsébeten lakik? Nafene.
Skacok, tegnap picit kiakadtam, rátettem Balut az ágyra, picit megfordultam, de tényleg csak egy pár másodpercet, és a lábam az ágy szélénél volt, még szerencse, mert kisfiam lehuppant, szerencsére a feje pont a lábamnál volt. Nem sérült meg, körbenéztem, kicsit sírt, aztán meg már fél perc elteltével nevetgélt.
Mázlim volt, hogy ott volt a lábam, különben szegény arcára esik...
Mindig ettől paráztam, hogy leesik, ezért is van már legtöbbet a földön.
De pont fürdetni akartam vinni...
Jó gyorsan pörög forog már...
Aludni persze korán aludt el 18.46-kor már aludt, pedig fél 7kor vittem fürdeni.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!

Krisz: kávét nem nagyon iszom, csak reggel egy tejeset, de ricoréból, ami ugye csak fele kávé, csoki és társai viszont időnként minden mennyiségben :oops: Mivel éjszaka meg jól alszik (az egy hajnali kelés szerintem nagyon jó, amiatt nem is panaszkodnék), és a nappali is tök hullámzó, ezért szerintem valami más leheta háttérben. Lehet, hogy tényleg csak a foga, és amiatt ilyen extra nyűgös, szerintem nagyjából egybeeshet a dolog, mert csak kb egy hónapja vannak gondjaink, akkor már láttam valami gyanúsat az ínyén. Tegnap például nagyon jó napunk volt, igaz, a szuri miatt 'elnézőbb' voltam vele, ha kicsit nyűgös volt, cicit kapott, aztán vagy evett, vagy elaludt. Csak kicsiket szundikált, de azt 4szer, meg volt egy hosszabb, pont a kendőtanfolyamon, szabotálta a gyakorlást (háti hordozást tanultunk, a hátamra kötözve aludt el :D ) Ma anyuéknál aludtunk, és vagy a hely szelleme, vagy kifárasztotta magát üvöltéssel (apuval elmentünk tescoba, amikor elaludt, de felkelt, sírt, anyu küzdött vele vagy fél órán át), de nem kelt fel hajnalban, 'csak' 6kor. Aztán lehet, hogy mivel itt nincs olyan meleg, mint a mi panelunkban, nem lett szomjas hajnalra??? Passz, de azért jó volt egyhuzamban 6 órát aludnom. Most megint alszik, majdnem egy órája, és most is nyugodtan aludt el, semmi sírás, csak elpilledt a vállamon. Én nem értem ezt a gyereket :roll:

Én újpesti vagyok, ha erzsébetre szerveztek talit, azt lehet, hogy ki kell hagyjam, persze attól függ, hova. Jövő pénteken mondjuk megyünk arrafelé, benézünk citroenékhez, aztán egy ismerősékhez kicsit arréb, erzsébetre, de ez pont kiteszi a napunkat. Meglátom, hogy bírja majd.

Gabcsa, tényleg nagyon édes Panna :-) Samu is előszeretettel tömködi a saját kezét (meg az enyémet :-D) a szájába, annyira édesek, amikor közben vigyorogni is próbálnak :lol:
danann
 
 


Sziasztok!

ma voltunk a dokinéninél,de nem kapta meg a szurit Lara,mert kicsit kiütéses és száraz az arca és a dokinéni inkább nem adta be neki,nehogy jobban kijöjjön rajta. így jövő héten kapja a szurit :?
viszont méreckedtünk! 4550g és 58cm a kisasszony(2900g és 49cm volt születésekor) :lol:

A taliban benne vagyunk :wink:

üdv
Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi!

Lara aztán jól belehúzott a növekedésbe!!!!:-)Ne aggódj a szuri miatt, jobb félni, mint megijedni!


Lívi!

A babaúszást ajánlom nagyon. Domi már a vízben majdnem elaludt, az öltözőben meg felöltöztettem, leraktam az ágyba, hogy tudjak készülődni és el is alukált rögtön.
Olyan szinten kifárasztotta, hogy hazafelé is végig aludt a kocsiban.
És nagyon élvezte!!!! :lol:

Gabcsa!

Jó volt végre talizni!!!Majd feltöltöm a képet, most szétzúzza a fiam a fejemet, hogy netezhessen.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok!

Timesz: én is imádom a Prince Oliver cuccokat, olyan édes versikék vannak némelyeken. Amikor anno ezt vettem még Dorkának sajnos csak kék volt, pedig egy kis dögös rózsaszínű is milyen édes lett volna, de ezt is azért vettem mert egyből beleszerettem.

Krisz: én is örülök hogy taliztunk. Domi olyan kis nyugodt baba.

Csajok a babaúszást én is tudom mindenkinek ajánlani, Panka is egy kicsit nyüszögött aztán el is aludt. Jaj de olyan kis cukik voltak a vízben. Majd várom képet. Tök hülye vagyok én is vihettem volna gépet, és fényképezhettem volna, na majd hétfőn.

Fridus emlegettünk Krisztivel, hogyha járnál Baluval, tuti kifáradna.

Lívi: mostanában kezdte Panka gyömöszölni a kicsi kezét a szájába, lehet hogy már jönne a foga? Nem csodálkoznék. :shock:

Mesi: Lara baba nem semmi, hogy belehúzott a növekedésbe. Csak így tovább.

Nadimo: remélem jól sikerült a színház a gyerkőcnek. Ma nem igazán volt dugó, legalábbis napközben.

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Képek!!!

Babaúszóklub tagjai:

Kép

Felkeltem!

Kép

Kép Fiam összekeverte a játékát:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Hello

Fridus : sajna könnyen előfordul az efféle lehuppanás. Az ember figyel, vigyáz, mégis megesik.
Nálunk is volt ilyen mikor a lányzó volt pici. 6 hós volt kb. Éppen csak hogy elléptem mellőle és leesett az ágyról a parkettára. Én felkaptam és mint az eszeveszett rohangáltam fel s alá a lakásban és bőgtem mint a záporeső. A férjem csak nézett, aztán holt nyugodtan megkérdezte miért sirok, a gyerek röhög a kezemben. Semmi baja nem lett, sőt teljesen hülyének nézett hogy mit rohangálok vele, nagyon tetszett neki... :shock:
Mondjuk azután mégjobban figyeltem és több ilyen nem fordult elő hála istennek.

krisz : biztos szupi lehetett az uszi. Bár én sosem vettem igénybe ilyet amikor a gyerekek kicsik voltak, de nagyon jónak tartom.
REngeteg jó és hasznos oldala van és még élvezetes is.

A szinház jól sikerült a gyereknek, a Bors nénit nézték meg. Dugó egyáltalán nem volt, alig volt ember és autó az utakon.


puszi mindenkinek és jó éjt.
nadimo
 
 


Jó reggelt, persze, hogy megint esik az eső...
Megyünk majd babaúszásra.... Nagyi ad nekünk pénzt rá, igaz kicsit dolgoznom kell érte, de eddig ingyen csináltam, amiért most ő pénzt ígért. Két cég pénztárkönyvét kell vezetnem csak, az meg könnyű és gyorsan megvan... Havonta le kell vezetni a kiadást, bevételt...Szóval nem gáz.
2 óra alatt jó pénz.
Július 28-tól úgy néz ki, hogy egy hétre lemegyünk Lellére. Már alig várom...
Bár majd a fürdőrucit kell magamra próbálni, hátha kell vennem.
Tavaly még mikor vártam Balázst, és Mauitiuson voltunk nászúton, ott még jó volt...

Kép
fridus
 
 


Jó reggel!!!

Mi idén ismételten MARAD-ra vagy a JÁRDA-SZIGETKRE megyünk nyaralni.Tavaly is ott voltunk és szupi hely. És ÓCSÓ!!!!

Nadimo!

Örülök, hogy jó lett a színház. Tényleg semmi forgalom nem volt, esküszöm szombatonként nagyobb a tumultus.

Fridus!

tényleg jó a babauszi. öröm volt nézni a sok élvezkedős manóarcot!!!
Víz előtt nagy volt a nyügi, a vízben méla csend, víz után mohón cuppogó vagy édesen alvó kismanók .
szóval el vagyok ájulva

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Nadimo!

Szeretném Dominak 1-2 hét múlva az almapürét zabkorpával keverni. Vagy azabkorpát anyatejjel.
Ugyan tudom, hogy a zab is tartalmaz glutént, de mivel nem nagy mennyiségről lenne szó és a zabkorpa nagyon jó hatással van a szervezetre, így gondolkodom róla.
Neked mi a véleményed erről?
Ugyanúgy, mint a cukor? Kicsit lehet?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


krisz :

úgy van ahogy irtad. A különbféle magvak, csirák, zab, búza stb.
nagyon jó hatásúak a szervezetre.
Tele vannak vitaminnal, ásványi anyaggal, fehérjével, rosttal stb.
Fogyasztásuk egészséges , jó hatással vannak a belek müködésére, csökkentik az emésztési zavarokat, székrekedést stb.
Persze ennél is figyelni kell a normál középutat, és az olyan betegségekben ahol lisztérzékenység áll fennt nem adható.
Az alma pedig az első adható dolgok közt szerepel , igy szerintem nyugodtan lehet adni.
Mi a kismamáknak is gyakran adtunk korpát, a reggelinél kis tálban ki is volt rakva , igy aki kért vehetett. Ott a széklet és a bélmüködés helyreállitására használtuk. Jó hatású volt és egészséges.




ma megint elég csúny időre ébredtünk, szakadt az eső. Most mintha már szakadozna a felhő , reméljük lesz ma még napocska is.
Nekem spec. lenne a kertben egy kis munka. A fű úgy megnőtt , hogy lépni nem lehet, ráadásul mára virágültetés volt betervezve. Azért mindenkinek jó hétvégét .
nadimo
 
 


Nadimo!

Köszike! Itt is megkeresem a középutat.
Először anyatejjel keverem majd, vagy a bevezetett almával, hogy lássam nem okoz-e allergiás tüneteket?

Fű: én kiraktam a BIO fűnyírónkat. Ugyanis rühellek füvet nyírni, mert allergiás vagyok rá és rögtön elönt a ...... és a hapci.

Íme a hatékony fotelos fűnyírás madártávlatból:

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


hát igen ez igy tényleg egyszerübbnek tünik,( messziről ) de tudom azt is hogy ekkora hatalmas területet képtelenség is lenne egy szem fünyiróval rendbetenni. Nekünk csak pici kertünk van, de mikor kertészkedni kell bőven elég....



:P :wink:
nadimo
 
 


és még a kerítés mögötti rész is a miénk!!!! :lol:

birkanyáj kéne....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kedves Kriszta!

A gluténnel kapcsolatban szeretnék neked írni. A gluténnél a középút sajnos nem az, ha keveset adsz. Ma a gasztroenterológusok két állásponton vannak. Az egyik, hogy már hat hónaptól mehet a glutén, mert akkor hamarabb, és jó eséllyel tipikus tünetekkel jön ki a betegség. A másik, hogy csak egy év után bevezetni a glutén tartalmúakat. Ha ezen két álláspontot nézed, akkor a középúthoz még van nagyjából 4-5 hónapotok. A gasztroenterológusokat félretéve, a Gyermekgyógyászati Szakmai Kollégium jelenleg hatályos ajánlásában a csecsemőtáplálással kapcsolatban a következő áll:
"Ha cereáliával kezdjük az elválasztást, figyeljünk arra, hogy a kornak megfelelő és vassal dúsított legyen. Hat hónap alatt ne adjunk semmiképp gluténtartalmút, a későbbiekben pedig az anamnézist feltétlenül vegyük figyelembe."
A harmadik kérdés, hogy már zabot adsz, akkor a korpa mennyire megfelelő egy négy hónapos emésztő rendszerének.
A negyedik, ami miatt lebeszélnélek róla: A lisztérzékenyeknél már az is problémát okozhat, ha olyan gépsoron sütik a kenyeret, amin előtte gluténest sütöttek. Tehát még nyomokban sem fordulhat elő a glutén. Szóval ha a lányodat érinteni akarja ez a betegség, akkor majdnem teljesen mindegy, hogy egy kiskanálnyi, vagy egy evőkanálnyi, vagy mennyi korpát teszel az ételébe.

Elég nagy választékban vannak egyéb gluténmentes termékek, amik, ha már hozzá akarsz táplálni, adhatóak és megfelelőek megfelelőek mind állagban, mind összetételben. Kölespép, rizspép, ...

Bocs, hogy úgymond a partvonalról kiabálok be a beszélgetésetekbe, de nálunk van gluténérzékeny a családban. Szerintem kár az ördögöt azzal kísérteni, hogy túl korán vezetjük be. Persze, tudom, hogy később adva is kijöhet betegség. De így legalább még van két hónapja a bélrendszernek, amíg nincs irritálva. És ezáltal addig biztosan jó a felszívódása a táplálékoknak.

Üdvözlettel:

Kata
kkata21
 
 


Na, én itt.
Voltunk kint, hol sütött a nap,hol pedig be volt borulva, na akkor nem volt meleg..
Én milupa tejpépet, kekszet meg ilyeneket veszek, etetek Baluva, sőt, már a stracsit is próbálgatjuk persze mértékkel, mert a székletünkkel mindig problémák vannak.
Bár tegnap 3-szor nyomott, de van, hogy napokig nem.
Én úgy adom, hogy reggel még tejcsi, ciciből, majd gyümi, majd ha kéri szintén cickó, majd jön a töményebb tejpép,dúsítva keksszel, majd vagy még valami, vagy már csak tejcsi... Válogatós őfelsége, úgyhogy van úgy, hogy nem akar enni...
A hajam ketté áll.
Krumpli főzelék sem ízlett neki, sem a fini sóskám...
Bezzeg a gyümik, azok nyami nyami...

Kép
fridus
 
 


Fridus!

A sóskádat edd meg te!!! :lol: Mit mérgezed a férfinépet???
Hát ez is a hozományhoz tartozik?

Kkata21!

Először is: nem kotyogtál bele!
Másodszor: köszönöm szépen az infót! :lol:
Mivel a bevezetés folyamatos lenne, alma után burgonya, répa, cékla, így a korpa csak így is úgy is később jönne képbe.
Én úgy számoltam, hogy kb fél éves lenne, mire hozzányúlnánk. Tudom, ez az írásokból nem derült ki egyértelműen.
De mivel ismerem a zab áldásos hatását is (Nadimo is leírta) így mindenképp kipróbáljuk majd.
Előbb utóbb eljön az a pillanat, amikor meg kell próbálnunk.
Én allergiás vagyok, a fiamnál amikor kicsi volt, az volt a "divat", hogy 4 hetesen már sütőtököt kellett adni neki.
Szerencsére semmi allergia nincs nála (kopp-Kopp).
Szerintem ha egy babó allergiás valamire, akkor teljesen mindegy milyen életkorban kóstolja meg az allergént, a szervezete úgyis ugyanúgy reagál majd rá.Persze minnél később, annál jobb, de ez megint egy olyan téma, amiben jól el lehet veszni..... :lol:

De nagyon köszönöm a hasznos tanácsodat, mindenképp fontolóra veszem!
És gyere máskor is "partvonalról bekiabálni"! :wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Krisz: kösziiiiii a képeket, hétfőn énis viszek gépet :-)
Ti mikor pótoljátok a 7-ét (1 óra volt)?

Ma jó kaka idő volt! Hol esett, hol sütött :shock:

Voltam bababörzén shoppingolni egy kis kikapcsolódásként.

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Gabcsa!

szívesen!!!
Már nagyon várom a hétfőt!!!
Domi még a mai napot is végig aludta szinte....
Én jövőhét péntekre gondoltam.

Mit vettél a börzén?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Hát hallod Panni se volt semmi, tegnap este 22.30 kor letettem és ma délben kellt fel :shock: , nem volt szívem felkelteni. Kaja után megint kidőlt és vagy aludt 3 órát, szóval nem volt semmi a mai nap.

Elméletileg nekem is jó a péntek, remélem anyumnak is, és tud vigyázni Dorcira.

Dorkának turiztam tök jó nyári rucikat a börzén. :)

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Jó napot, ma tuti jó idő lesz. Érzem én...
De jó nektek, hogy alszik a manótok, én is vissza sírom azt a hetet, amikor tudtam volna aludni, de mindig volt valami, ami miatt nem aludtam, csak a Balu...
Megyek, tisztába teszem, akkor játszunk kicsit, majd jön a reggelizés. Talán utána majd alszik is, vagy nem, de ez biztos. :-)
Hol volt a Bababörze ?

Kép
fridus
 
 


Képzeljétek, tegnap 9.15-10.54-ig aludt Balu, aztán napközben semmi, és este pancsi után ismét aludt. 19-kor már durmolt...

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!

képzeljétek!
a mi kis Laránk Tegnap este 10-kor egyedül aludt el az ágyában és ma 8.30-kor!! ébresztettük,mert már féltünk,h vmi baja van... de nem volt semmi,csak álmos volt...de mitől ? :shock:
bír aludni a kiscsaj :lol:

szép napot Mindenkinek!

üdv
Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Fridus, Mesi! Örülök neki, hogy végre jót aludtak a lurkók és talán ti is! :)

Kép
timesz
 
 


Na, elrendeztem a heti látogatásokat, szerdán egy régi barátnőmhöz megyünk Veresre, aztán megyünk majd Kazincbarcikára, Verpelétre, Fogászatra... Szóval most van kocsi, megyünk dolgokat intézni.
Nem alszik a Balu, az itt a probléma...

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Ússzatok, ússzatok, ússzatok!!!
Én ma megint egy ájult gyerekkel a karomon jöttem ki az usziból!

Mesi!!

Szép az új vonalzótok!!!Micsoda ügyi csaj a Lara!!!!
Mi még a mai napig 8-kor fekszünk, hajnali 2-3 felé felkelünk cicikézni, majd 6 órakor zabálni.
De én már ennek is örülök!!!Hát ez is jobb, mint Friduséknál!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Csajok,megvan a probléma oka, alul megint nő 2 fog.... Beszarok...
Alig akar enni... A végén még elfolyik nekem.. Ja, és csak a tejpépet nem veri ki a kezemből, egyébként meg minden ruhája már kajás...
Engem is összeken. Úszás ebben a hónapban biztos nem lesz sajna.

Kép
fridus
 
 


na jöjjön egy pár uszis fotó!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Édesek ezek a csöppségek, bezzeg ez a rosszcsont Balu.. 3.23-tól 4.37-ig dorbézolt... Beszélt, cumit dobált, aztán az ágyban is dorbézolt, ma a papája nem aludt itthon, rögtön észre vette... Játékok voltak az ágyba, azzal molyolt...
Egyre rosszabbul bírom...Tegnap délután pedig aludt is egy órát.Sajna én nem tudtam vele elaludni.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Katasztrófa ez a Balu hapsi. :lol:
Ilyen kicsi és már most mesterfokon műveli a férfiak idegesítő szokásait.
Hát mán hány foga lészen ennek a szerencsétlen kishapsinak???!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kérlek szépen felül van egy, alul meg 2, és még lesz...Majd teszek fel fotót, ahol már látszik a kettő alul

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép
fridus
 
 


Kép

Kép
fridus
 
 


Édesek ezek a fogacskák Fridus! A képek alapján áldott jó gyereknek tűnik ez a Balu!!!!!!!!!!!!!!! El sem hiszem, hogy ezt műveli :)

Kép
timesz
 
 


zabálnivaló a kis édes pofija ahogy vigyorog.
úgy összepuszikáznám!!! nem vagyok pedo azért! :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


hiheteSziasztok!

nagyon jók az uszis képek :lol: :lol:

Krisz!
köszi :D nem tudom,mivel érdemeltük ki ezeket a szép hosszú éjszakákat,de ma is 8.15kor kelt,igaz,most magától,de így is aludt több,mint 10 órát :wink: egyébként Őt hiába próbáltuk nyolckor altatni tízig kiabált egyfolytában. így csak tízkor tesszük le,kiált kettőt,hogy a feeling meglegyen és alszik reggelig :shock:
hihetetlen kiscsaj :lol:

Fridus!
Balu nagyon ari, az a mosoly... :lol:

üdv
Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


na úgy látom közben ugrott a kurzor és kissé más lett a beköszönésem :lol:

Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Csajok, ma mi is aludtunk egyhuzamban 4.30 percet. Egyébként meg a szokásos... Már 5,15-től fent van.
Nem akar vissza aludni.
Tegnap már 18.37-től aludt.
Mi egy kolléganőmnél voltunk tegnap, és kaptam egy csomó rucit a Balura, most vittem egy zsákkal neki vissza...
Megint tele lesz a szekrény.
Sebaj, kaptunk egy hátul megkötős sapit, már alig várom, hogy Balu hordhassa.
Egyébként tényleg egy angyal, csak aludni smafu neki. :-)

Kép
fridus
 
 


fridus ha Balu már este fél hétkor alszik szerintem ne is várd,hogy reggel tovább aludjon.
Vendég
 


Sajna nem bírja tovább.Egész nap nem akar aludni, tegnap is csak kb 30-40 percet aludt.
Most alszik, de meddig, azt nem tudni.
Remélem nem fog esni az eső, mert ha felébred, le akarom vinni a levegőre. Vagy csak ebéd után megyünk sétálni...
Majd kialakul.

Kép
fridus
 
 


Kép

Itt egy kép evés után :-)

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!
Fridus: annyira imádnivaló a kis fogas Balu, hihetetlen hogy ilyen kópé. Própáld ki a dentonix gélt. Dorkánál bevállt.
Krisznek tényleg igaza van úszás,úszás, úszás. Panni is olyan jól alszik tőle.
Ja amúgy kismama bababörze a BNV n volt. Érdemes kimenni, mert nagyon jó rucikat lehet venni normális áron. Tavasszal és ősszel van a babymarkt ill. kismambababörze, mindkettő a bnv területén.

Mesi: én is Pannit kb. este 10 kor fektetem így hála átalussza az éjszakát. Majd később korábbra fogom szoktatni. Ez amúgy Dorkánál is bevállt. Csak ki kellett tapasztalnom.

Ma megyek úszni Dorkával :-)

Kép
Kép
gabcsa
 
 


Felétek is pocsék idő van? Az ember ilyenkor folyamatosan aludna-én legalábbis :D
Nálunk a hétvégén névadó volt,íme: Kép Kép
Vendég
 


Cseriani!
Nagyon édes a kis Eliza! és Kristóf milyen kis helyes :)
azt szeretném megtudni hogy mi is az a Névadó pontosan? olyasmi mint a keresztelő csak nem templomban történik? mert én csak azt ismerem. Larának is az lesz. de a névadóról még nem hallottam :oops:


üdv
Mesi

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


mesi lényegében igen. Férjem nincs megkeresztelve,nem is volt templomi esküvőnk.
Névadón az itteni anyakönyvvezető mond egy kis beszédet(végigbőgtem :oops: ),majd bejegyzik egy könyvbe Eliza nevét,hogy mikor született,kik a szülők és kik a névadó szülők. Nálunk mindkét gyerkőcnek a húgom és férjem húga a névadó szülő(egyikőjüknek sincs még férje).
Hát,röviden ennyi.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: