Új privát üzeneted érkezett!

Na, most jól besültem... :oops: Egész délelőtt anyukám vigyázott Kristófra, és gyönyörűen viselkedett :shock: Storno a fent leírtak??? :D

Kép

Kép
linus
 
 


Niki:

először almalevet adtam utána pépet,répalé volt a következő,majd a pép,utána a krumpli(sajnos azt mellőznünk kellett,mert tiszta pöttyös lett a hasa,váltottunk a sütőtökre és még most is azt kapja.Kb 2 hetente váltunk és a következő újdonságunk a banán lesz!
Vendég
 


Kingii, nálatok is menő a sütőtök?nálunk ezer pofával zabálja!
Vendég
 

 
 

sütőtök, sárgarépafőzelék. Kecskeméti! Amit én csinálok, azt utálja.
Pl reszelt alma, vagy banán, vagy a kettő együtt, vagy fött krumpli...

Viburcolt elöbb ajánlom mint a dentinoxot, mert abban tényleg nincs gyógyszer,a dentinoxban meg van lidocain.

Kép
nyafi
 
 


Csak pár friss kép:

Kép Morcika.....:)

Kép Fürcsi apucival....:)

Jó éjt!
Vendég
 


Linus

Akkor a mi gyermekeink tényleg nagyon hasonlítanak egymásra. Ez azért történhetett meg, mert Kristófot is lefoglalta az ÚJ! Az új ember (tudom, hogy látta már, de nem minden nap), az új játék stb. Csabi is ilyen. Ezért próbálok minden napra szervezni valamit, mert ímád nézelődni, mindig máshol lenni, másokkal lenni. Ma megyünk anyukámhoz. Nekünk is ugyanez volt, hogy mondtam nekik, hogy hisztis, átmentünk hozzájuk és semmi baja nem volt. :lol: A nagyszülők bizony csodákra képesek! (najó, azért anyósom kezében bömbölt ám a hétvégén. :oops: :lol: :P )
Szeretem egyébként az anyósomat.... csak olyan jót nevettem. Mikor jönnek az emberkék, és mindenki azt hiszi, hogy majd ő elmúlasztja a nyűgöt, meg majd ő ez, majd ő az. Pl mindenki kézbe akarja venni. Nővérem is folyton fogni akarja. Ezzel nem is lenne gond, és hát tőlem aztán legyen, de Csabi kifejezetten utálja, ha sokat van kézben. :lol: Attól lesz csak igazán a hiszti. Tegyék őt le, és úgy játszanak vele... :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Lányok! Május 9től jó nekem, ha átjöttök, mert 8án még vizsga van. Ki jön? Itt nálunk van egy nagy zárt kert a házban, van lenn egy babakocsitároló, mert mi az elsőn lakunk, ha esetleg rossz az idő...Hányadika jó?

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, én kihagyom a májust és júniust, ezerrel tanulok a szakvizsgára...
de a július az enyém!!!!!!!!!!(nálunk nicsn udvar, ellenben panelrengeteg.... :lol: de le lehet menni játszóterezni)
Vendég
 


Betti!

Véletlenül rátaláltam Pankára a videóalbum.hu-n.Mi is ott vagyunk :lol:

Kép

Kép
linus
 
 


Jó az az oldal, könnyű feltölteni a filmeket. :) :)
Gondolom Neked is Kristófos vsn. :)

Megérkezett Panni polója. Cirka 4 hónapot vártam rá.. :?

Kép PampersPanni

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek Benő megfordult tegnapelött és tegnap meg fogta magát és felült a hordozójában :lol:

Ja és tegnap borzasztó nyügös napunk volt...valószínüleg fogacska, ugyhogy tegnap beüzemeltük Nyafi a rágókát amit tőled kaptunk. Volt neki másik de azok nagyok voltak ezt meg tudja fogni....mégegyszer nagyon köszönjük!!!!!!!!!!

Tali nekünk bármikor jó előre láthatólag.

Azt el is felejtettem hogy voltunk babauszin, viszonylag tetszett neki majd kicsinyítek képeket.

puszi mindenkinek:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Lassan indulunk haza (újjongás) úgyhogy elbúcsuzok.
Drukkolojatok, hogy Panni bírja az utat. Csak hosszú lesz..
Jövő vasárnap jövünk vissza.
Puszi mindenkit,
jók legyetek,
Panka és Betty

dhbetty
 
 


Jó utat Betti! Vigyázzatok Magatokra!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Betty aztán írj, hogy milyen volt itthon. Nem futunk össze? bár gondolom lesz pár rokon, akikkel szívesebben találkoznál... :D

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

A hétvégén megpróbálok jönni és írni...
..kicsit sok volt a tennivaló a héten..

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


A fél oldalt a nagyonbabás izék foglalják el... mellette eltörpül, ha ír valaki valamit.... :(

Kép


Kép
fcicus
 
 


cicus, kérésed számomra parancs :lol: visszacsináltam...
Vendég
 


Jaj, nem azért írtam, bocsika... :oops:

Köszibe megyünk úszni, csajok. A köv. héten apa nem tud eljönni szerdán, így az megint kiesik, de utána héten menni fogunk szerdán tuti (mint első próba), majd sztem szombaton is. :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Lányok! Május kinek jó? Lafead neked nem...Többiek? Linus átjöhetsz egész nap! Asszem te laksz Szentendrén ugye?

Kép
nyafi
 
 


Nekünk jó :)

puszi:
Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Cicus de jó akkor már hárman fogunk a Köszibe járni!!:-)))
Még egy alkalmunk van az elöző helyen, de utána irány a Köszi!!!

Átköltöztünk sikeresen, szuper jó itt, bármikor elmehetünk apával csavarogni.
Levike is megfordult hasról hátra nagyon ügyi volt.
Az úszáson is már szépen lemerült a víz alá.

Nekünk is jó a május, hol lakotok ti Nyafi?
Szép napot mindenkinek annyira jó az idő, ezt már szeretem.:-) 8) 8)

Anna, Levi manó
Kép
boganna07
 
 


Anna! XV. ker, Rákospalota. Majd küldöm priviben címet.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Jók a babauszis képek!

Betty
Jó a póló és a pihenőszék is :wink:

Levi mostanában 6-7 órákat alszik éjjel, aztán hami ( ez max. 5 perc ) és újra alszik 2-3 órát :lol:
Ennek mi nagyon örülünk.

Holnap szurira megyünk... bár már 20 hetes lesz, de most kapja a 4 hós oltást és a 2. rotát.

Ma mértük: 7950 gramm.

A kakival voltak gondok (Nyafi nektek még vannak?) - vettünk glicerines kúpot - az segített neki pénteken... de adok tegnaptól egy pár korty kamillateát - Hipp, instant - ma ismét volt neki nagydolog :lol:

Már 3x kóstolta az almát - ez kicsit savanyúbb volt:
Kép

Az uncsitesója tolta: :lol:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nyafi, nekünk is jó a május... álltalában a csütörtök kora du. nekünk nem jó, de végülis meg tudjuk oldani ha mégis arra a napra esne a választás!
A szombati munkanap miatt a KÖSZI-ben az úszás elmarad, helyette május 1-én lesz ha valaki jönne :lol:
Jaj, de jó lesz ha már többen leszünk ismerősök :lol: :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Ok Zúzmara, Zsuzsi alakulunk! :D
Szia Kia! Jó a kép! Hogy fért bele a picúr? Neked jó a május?
Anna?
Lafead azt tudom, hogy te nem...És sajna Betty sem... :cry:
Kingii? Cicus? Linus? Niki ti nem jöttök valamikor Pestre?
Patriknak boldog hófordulót!
Kihagytam valakit?
Ancsa? Bár ő mostanában csak a 2007.2008 téli babákhoz ír…

Kép
nyafi
 
 


Nyafi!

Nekünk a május nem jó,mert Erdélyben leszünk. :D :D De ha majd lesz júniusban is tali arra ÍGÉREM elmegyünk. :D
Vendég
 


ejnye Kingii, hát mindet kihagyod? :) Flórinak is boldog hófordulót! Hogy mentek Erdélybe? Rokonok vannak ott? Picinek kell valami a nagy útra? Ti hogy készültök?

Kép
nyafi
 
 


jön a foga, jön a foga, jön a foga.....ááááááááááh.
Lányok kamillázni a szemét hányszor lehet egy nap? picit begyulladt és sárga csipa van rajta, de nem piros. Lehet ez is a fogtól van?

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, foghoz kitartás!!!!!Nekünk most alábbhagyott a fognovés, szerencsére!

Kia, anyám, jó nagy Levike!És az olyan babás babakocsi vagy olyan igazi babakocsi???

Kingii, aztaaaaaaaaaa 5 hó, gratula!!!!Jaj, akkor mingyá mi is 5 hósak leszünk :?

nem akarom hogy felnőjön... :oops: mi még csak 7080 g és 62 cm!De azért jó sokat nőttünk a 2480 g és 49 cm-hez képest! :lol:

Zuzmara ,Patriknak is boldog hófordulót!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyafi
Levi pont belefért a kis játék - babakocsiba...
Ha kövérebb, már nem fér bele :lol:

...hogy hányszor kell kamillázni nem tudom - én minden nap megtörlöm neki délelőtt - úgyis főzök kamillát, mert a popsit is törölgetem mindig - így még soha nem volt piros.
Remélem hamar elmúlik...
Drukk a fogacskához!

Tali
Nekünk nagyon messze van a XV. ker.
Főleg, ha Apa melózik BKV-val :?

Lafead
Tényleg nagyot nőttetek. Lassan 3x annyit nyom :wink:

Patriknak - tegnapra - Boldog hófordulót!
Flórának pedig mára!
Kép

Ma megvolt a rota és a szuri.
Nem sírt Levi, csak nyögött 1-et. :lol:

64 cm és 8050 garrmot mértek.

A dokinő szerint ne adjak még kb. 1 hónapig semmit neki, csak tejet.
Én is így tervezem :P

Tegnapi mosoly:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


garrmot helyett grammot :oops:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Köszönjük a gratulációkat!



Nyafi:kocsival megyünk,nagymamám ott lakik,így 2 hetet ott leszünk! :D :D :D :D :D
Nem nagyon készülök,az egyetlen dolog ami nagyon fontos és nem tudom hogy préseljük be a kocsiba az a babakocsi!


Kia:nagyon ügyes és aranyos Levike!Nagyon cuki a mosolygós kép!
Súlyhoz meg gratula!
Vendég
 


Sziasztok!

Persze, nekünk is jó a babatali. Ugyan mi is budáról fogunk menni (XI ker), de mindenképpen megyek, maximum nem babakocsival, hanem kenguruval. Csak emiatt ki nem hagynám! :D

Nekünk is azt hiszem, hogy kicsit alább hagyott a fognövés, mindeközben kiderült, hogy kevés a tejem. Ezért eszik ez a gyerek két óránként, mert alig eszik. Szomorú vagyok, és egyben nagyon félek, mert lehet, hogy van egy teljesen logikus magyarázat. :( Két hete megszakításosan voltunk együtt, és hát most iszonyúan félek, mert bár nem menstruálok, sztem ez nálam semmit nem jelent. Ráadásul újra kívánom azokat az édességeket, amiket terhesen.
Szóval hétvégén veszek egy tesztet, és bebiztosítom magam arról, hogy nem lettem terhes!!! Ugye? :roll: :oops:

Kia,
Levike tényleg jó nagy baba, nagyon helyes egyébként! :oops: :D

Rájöttem, hogy mi inkább hosszúak vagyunk. 66 centisek, és sokszor az a "baj" a Csabival, hogy a lába hosszú. Bár volt kitől örökölni.

Egyébként "fogas" anyukák :lol: ne aggódjatok, mert csak elindulnak a fogak, annyira nem jönnek ki ám hamar.
:wink:

nyafi,
ilyen átlátszó váladék szerű izés Csabi szemében szinte minden nap van. Nem csipa, inkább valami más, de nekem is szokott lenni.

Most üvöltés van már két perce, felveszem, majd még jövök.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus, nem vagy terhes, azért olyan könnyen nem lehet terhes az ember egy terhessg után!Nyugi!Meg ha megszakításos volt, akkor meg pláne kicsi az esély!Amúgy miért nem gumival?azzal azért kicsit 1xűbb...
Vendég
 


Tudom én, hogy azzal egyszerűbb, de ez olyan spontán együttlét volt, és hát :oops: nem tartott sokáig, így a gumira már semmi szükség nem volt. Spóroltunk. :lol: Egyébként meg már nagyon szerettem volna érezni őt, már hónapok óta nem érezhettem. ...

Kép


Kép
fcicus
 
 


Mondjuk oké, hogy nem vagyok terhes, de akkor miért öklendezem a paradicsomtól, és miért megyek óránként pisilni? :shock:

Mellesleg Csabinak vannak igen apró kiütései. Iciri-piciri piros pöttyök először a pociján voltak, most inkább a mellkasán, és egy pattanásszerű valami a feje tetején is ma megjelent. Mitől lehet? :?:
A hasa a bélflórái miatt lehet éppenséggel úgy olvatstam, de a mellkasa?
Amúgy kakink megint nincs. Holnap lesz a 7. nap, és folyton csak a hetedik napra kakil, már ha kakil. Eddig kétszer kellett glicerines kúpot adni neki, most megfogadtam, hogy nem fogok, mert akkor rászokik (úgy tudom, hgoy megszokhatja). Ellenben tegnap és ma már adtam neki babateát, amiben van édeskömény, ánizs meg még két valami. De egyelőre ezek sem hajtják meg, csak max pukizik tőle.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Zuzmara nekünk sem lesz most hétvégén, meg a következőn sem babauszi, ezért szerintem május elsején megyünk a Köszibe, akkor talizhatunk ott, Cicus ti is jöttök??? Tök jó lenne. Hánykor kezdődik?

Nekünk is alábbhagyott a fogzás szerintem a jó idő miatt, meg ma is egész nap a kertben voltunk, szupi volt. :lol: 8)

Kia nagyon cuki a pici órás Levi!!!! :D :D

Niki hogy álltok a hozzátáplálással? Nálunk az alma a favorit holnap oltás utána kipróbáljuk a banánt, meg vettem már őszibarackot is.

Kingíí BOLDOG HÓNAPFORDULOT!!

Nekünk is jó a tali akkor várom majd a címet!!

Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Köszi a bókokat!


Cicus
Drukk, hogy negatív legyen!

Kakigond
Nekünk is ez volt 1 hónapig!
7-8 naponta 1.
A mi hőmérőztünk 3x, 1x kapott már kúpot is.. de most kap minden nap egy kis kamilla teát (Hipp, instant)..
Pénteken a kúp segített, de vasárnap már biztos a tea :lol:

Ma a dokinő is azt mondta, hogy jó a kamilla tea.

Próbáld ki!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ugyan Kia nincs az olyan messze. Beszéljetek Linussal!
Kinek nem küldtem címet?
Cicus! Nem vagy terhes!!!! Megnyugodtál? :D

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nyafi köszi a címet, megkaptam :D

A hófordulós jókívánságokat nagyon köszönjük!!! :lol:

Anna: Levikének is boldog hófordulót és sok-sok minden jót :D
Kingii: Flórikának is nagyon boldog hófordulót és szintén sok minden jót :D
Remélem nem hagytam ki senkit...
Anna, Nyafi: az úszás a KÖSZI-ben 10-kor kezdődik

Ja és Cicus: ne aggódj, tuti nem vagy terhes!

Kép
zuzmara08
 
 


köszi Zúzmara, de mi nem a köszibe megyünk úszni, hanem a kolozsvár úti tanuszodába. Nem Cicusnak írtad?
Jajj! Annáéknak is boldog hófordulót!!!!

Kép
nyafi
 
 


:) Tényleg Nyafi, igazad van, eltoltam.... Annyira siettem már este, hogy fürcsi van, hogy nem figyeltem eléggé...
Szóval Cicus szombaton 10-kor van úszás a KÖÖSZI-ben!

Pontosabb időpont van már a talira? Vagy csak a május lett kiválasztva?

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Húúú jó sokat írtatok mióta nem voltam....:)

Nyafi, sajna mi nem tudunk menni a talira....mert apucinak sok a meló :(

Betty, remélem minden simán ment az úton! :)

Kia, Levi nagyon jól mutat abban a kis babakocsiban :lol: Húúú és igencsak jó húsban van!

Kingii, Flórikának boldog hófordulót! Atyaég hogy szalad az idő!!! :shock: Nemsokára mi is betöltjük az 5. hónapot!

Cicus, szerintem sem vagy terhes...emlékszem nekem is volt egy pár parázós napom...aztán vettünk mi is tesztet....de azóta már 2-szer is megjött.... :lol:

Fogzás nálunk is alábbhagyott...bár a nyál az ömlik!

Anna hozzátápi.....mi sehogy sem állunk....mert a kisasszonynak nem igazán teccik a dolog....vagyis teccik neki...hogy beleül az etetőszékébe....és anya hülyéskedik neki közben.....de több jön ki mint ami bemegy szóval szerintem ő még nem érett rá!Én meg nem erőltetem...egyszer volt hogy almapüréből megevett egy fél üveggel és ez volt a rekord mert azóta sem!
És Boldog Hófordulót Levinek is!

Zuzmara, Patriknak is Boldog Hófordulót!

Viszont ami jó hír....hogy igen szépen evett a múlthéten....és ...azelőtt is....így hízik is a dráágggaaa....Már vagy 3-4 napja emelkedett a kajcsiadag....minden etetésnél 160 ml a minimum...este pedig 190-200 ml is becsusszan...igaz fürcsi előtt az egyik fele a másik meg közvetlen utánna.....azt veszem észre hogy egyre kevesebb időt bír ki két etetés között...eddig simán ment a 4 óra most meg 2,5-3 órénként már éhes....aminek anyuci roppantúl örül :lol:

Bár picit parázok most mert hétvégén voltunk anyósoméknál és ott volt a férjem tesójának a családja is és ott a kislány most kezdett el bölcsibe járni és persze összeszedett vlm. náthás, köhögős bacit....amit már az anyukája is elkapott....úgyhogy nagyon örültem hogy nem szóltak mert ha tudom biztos nem megyünk ki hozzájuk!Éppen most lett jobban Réka mert ugye náthás volt és most jöjjön egy újabb betegség.....nagyon mérges voltam/vagyok :twisted: Sajnos éjszaka már rendesen hörgött szegénykém :(

Na megyek mert mindjárt kajcsi van!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Nyafi!
Köszi a címet!Pontosan mikor lenne a tali?Ha a férjem akkor szabadnapos (üzletvezető és össze-visssza van a beosztása), akkor elvisz kocsival.

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Nyafi
Szóval nincs messze :?: :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nekünk nagyon rossz éjszakánk volt.
Éjfélkor és hajnali 3 - kor kapot kúpot és hűtőfürdőt, mert felment a láza 38.8-ra.
...hajnalban még ágyneműt is kellett cserélni, mert hányt...engem, magát és az ágyat :?

De a fürdőt nagyon élvezte, visongatott is :)

Hallottátok, hogy az állam támogatja a Pneumococcus oltást?!
( 70 %-ban ) Tegnap mondta a dokinő.
Még ezt akarjuk beadatni, de csak 2 éves kor után, mert akkor csak 1x kell szurni.

Szép napot!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Zuzi,
Most szombaton nem lesz úszás, mert ugye munkanap. Legalább is két napja telefonáltam (megérdeklődtem, hogy s mint mindent), és akkor mondta a hölgy. Elfelejtettem, hogy hogy beszéltem meg Petivel, de azt hiszem jövő héten szerda este megyünk egyszer, hogy megnézzük, hogy tetszik. Olyankor 6 és 7 között van. De nem biztos, mert hát Peti 6 előtt nem ér sose haza, úgyhogy csak ha el tud jönni előbb, akkor megyünk. Egyéb esetben marad a jövő hét szombat, ami ugye biztos. Nagy valószínűség szerint ráadásul a 10 órás úszásra fogunk menni, az etetések és a vásárlás miatt is.
Figyelj csak! Meg akartam kérdezni, hogy hol vettétek Patriknak azt a gyűrögetős plüss macikutyafejes plüss testet? A talin szorongatta és zörgött. Nagyon tetszett, sztem Csabinak is bejönne, mert a pelust az ímádja gyűrögetni. :lol: De sajnos eddig három bababoltban néztem meg, és egyik helyen sem volt. :(

nyafi :wink: Hát nem teljesen, de ha te mondod, akkor megnyugodtam! :wink: Egyébként hadd kérdezzem meg, hogy mehetnék majd Csabival kicsit korábban hozzátok a babatalira? Saccperkábé legalább másfél órás lesz az út, és hát egy óra miatt tényleg nem utaznék hármat. :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Más téma

Szerintetek hol kaphatok héliumos figurás lufit?
Unokahugim ballagása lesz, és hát neki szeretnék venni, amit a kezére köthet, és azzal ballaghat! :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Cicus: ha jól tudom a mostani szombati úszás május 1-én lesz megtartva, remélem tetszeni fog nektek és akkor jöttök ti is. Tényleg ne számíts nagyon puccos helyre, kissé le van robbanva a hely...
Azt a plüss cuccot az Elefániban vettük a 18. kerületben a Petőfi utcában van, de van még másik 2 helyen...
Az volt az első "ajándéka" az apukájától, még javában a pocakomban volt mikor megvettük. Különben nagyon szereti Patrik is, mert könnyen meg tudja fogni és úgy tudja gyürögetni mint a pelust.... (azt is szereti Patrik)

http://www.bababolt.echt.hu/
http://www.elefanibababolt.gportal.hu/

Nézd meg, vagy hívd fel őket, hátha van nekik. Mi szinte mindent itt vettünk meg, nagyon szeretjük mert minden van és olcsó :)
Lufik meg ha jól tudom az Andrássy úton van a Deák tér fele egy lufibolt, nagyon jó és minden van ami lufi vagy bulikellék! Lufiland a neve ha jól tudom, talán Andrássy u. 5. szám...

Kép
zuzmara08
 
 


Cicus! Most mondta a férjem, hogy tegnap látott a Fóti Corában is ilyen zörgős, gyűrhető, rágható játékot... Remélem találsz valahol :D

Kép
zuzmara08
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?