Új privát üzeneted érkezett!

Csak az Aviva honlapján találtam valamit a könyvről. Felhívtam a pasit és mondtam,hogy nézze meg. Megígérte,hogy a héten megy Pestre, ha tud sikerül beszereznie, akkor hozza a könyvet.

Kép
flóra 11
 
 


Na,már megint magamra maradtam? így megint enyém lett a laptető, de ez nem is ér,mert egyedül vagyok itt.

Kép
flóra 11
 
 


Benó,jöhetnélmár.Olyan kíváncsian várjuk,hogy mi volt a dokinál! :shock:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Nem is írtam,hogy pénteken a nagyfiam kirángatott üzletbe,hogy vegyek neki egy rendes cipőt az öltönyéhez. Jelenleg egy tatabányai lánynak udvarol és színházba hívta őt Budapestre. Jó ki s randi,ugye?
Na szóval elmentünk cipőt venni, közben találtam neki sportcipőt is. Aztán a másik kettőnek is vettem sportcipőt. Végül pedig magamnak is vettem két pár cipőt, hétköznapi használatra. Nagyon olcsón vettem őket, képzeljétek a hat pár cipő kb. 6000 HUF-ba került. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na,ma felvettem az egyik cipőt reggel munkába és persze feltörte a sarkamat. Pedig nagyon puha cipőcske,de ugye általában az új cipő feltöri a sarkat. :(

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu orulok hogy irtal esminden rendben! :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Koszi a receptet Flora!Ki fogom probalni.
A toltott kifli is nagy kiflibol keszul,kettevagod de nem hosszaban hanem keresztben,kiszeded a belet,tejbe martod ugy hogy a belseje olyan legyen,raksz bele lekvart, a kiszedett belet is tejbe martod es visszadugod az elejebe.Bepanirozod,kisutod olajban es porcukorral megszorva megeszed.Nagyon finom,foleg hazi lekvarral.Szerintem te is szoktal befozni. :wink: Vagy tevedek? :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Az tenyleg nagyon olcso volt.Nalunk a made in china cipo is 3000-nel kezdodik. :? Es kb.3 honapig tart.
Nekem is feltori az uj cipo a labamat. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szevasztok! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Szia Évi!

Köszi a kifli receptjét. Kipróbálom. Majd ha elfogyott ez a regiment kaja. Egyébként jó, hogy főztem.Most itt szerelnek,gáz nincs.
Befőzni szoktam,persze,imádok! Lekvárból nagyon bő választékunk van,mindent befőztem,amit csak kaptam. Befőőtek már elfogytak, csak szilva maradt, mert abból kb.110 üveggel főztem be. :D Itt tényleg ki lehetne írni,hogy üzemi konyha. :D

Kép
flóra 11
 
 


Benó,megjöttél? Gyorsan mesélj,mi van?

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu már volt ma?

KépKép
benó
 
 


Nagyon mosolyogsz, ez biztos jó,ugye? :D

Kép
flóra 11
 
 


Jó, persze! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Tancsu volt, nem tud jönni,mert rossz a gépük,de rendben van és holnap jön.

Kép
flóra 11
 
 


Na,írd már! Mi az a jó?

Kép
flóra 11
 
 


Komolyan mondom, hogy csak csigázod az embert! :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Azt mondta a bácsi, hogy minden hormonom rendben van, ez jó is meg nem is. :D :D :D :D :wink: :wink: :wink:
Április 30-án megyek majd újra vérvételre, akkor leszek a kittudja hányadik napon, és utána újra vissza, hogy milyen lett.
Viszont: Gy.-nak is el kellene mennie vizsgálatra. :x :x :x :x Felhívtam az andrológust vagy kit, akit ő ajánlott, nagyon kedves volt a telefonban, és (fogamzóképességi vizsgálatnak hívják ám ezt, én meg lazán azt mondtam: spermavizsgálat :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ), és megkérdeztem, mi a teendő. Azt mondta, hogy 4-5 nap önmegtartóztatás ( :o :o :o :o az sok ám ilyenkor, ki tudja, mikor van pé :!: :!: :!: ), aztán odamenni és ott nem tudom pontosan, hogy hogy s mint...... Aztán fel kellett hívnom a rendelőt is, ahová be kellett jelentkezni (tehát az orvosnál magánál nem lehetett, gondolom, nem volt naptára), ott is nagyon kedvesek voltak, és kaptam is időpontot asszem pont 30-ára azt is, du. 4 órára. Na, mondtam, hogy hát, gőzöm nincs, hogy jó-e (elmegy-e egyáltalán, el kellene kéredzkednie a munkahelyéről stb.), írja be, aztán majd újra telefonálok.

KépKép
benó
 
 


Azt mondta a bácsi, hogy minden hormonom rendben van, ez jó is meg nem is. :D :D :D :D :wink: :wink: :wink:
Április 30-án megyek majd újra vérvételre, akkor leszek a kittudja hányadik napon, és utána újra vissza, hogy milyen lett.
Viszont: Gy.-nak is el kellene mennie vizsgálatra. :x :x :x :x Felhívtam az andrológust vagy kit, akit ő ajánlott, nagyon kedves volt a telefonban, és (fogamzóképességi vizsgálatnak hívják ám ezt, én meg lazán azt mondtam: spermavizsgálat :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ), és megkérdeztem, mi a teendő. Azt mondta, hogy 4-5 nap önmegtartóztatás ( :o :o :o :o az sok ám ilyenkor, ki tudja, mikor van pé :!: :!: :!: ), aztán odamenni és ott nem tudom pontosan, hogy hogy s mint...... Aztán fel kellett hívnom a rendelőt is, ahová be kellett jelentkezni (tehát az orvosnál magánál nem lehetett, gondolom, nem volt naptára), ott is nagyon kedvesek voltak, és kaptam is időpontot asszem pont 30-ára azt is, du. 4 órára. Na, mondtam, hogy hát, gőzöm nincs, hogy jó-e (elmegy-e egyáltalán, el kellene kéredzkednie a munkahelyéről stb.), írja be, aztán majd újra telefonálok.

KépKép
benó
 
 


Hát maga mindent kétszer mond, kétszer mond? :D :D

Kép
flóra 11
 
 


Végülis ez jó hírés várható is volt. Azt is el tudom képzelni,hogy mikor legközelebb kell menned, addigra már megállapítják a vérből a terhességet. Figyeld meg,hogy végüligazam lesz,én ám boszi vagyok, éjfélkor születtem. :D

Kép
flóra 11
 
 


Hát már megint magamra maradtam. Ilyen nincs! Csak a szerelők zavarognak itt állandóan.

Kép
flóra 11
 
 


Na, nem baj, elvagyok itt magamnak. :(

Kép
flóra 11
 
 


Csajok, már tegnap is ezt csinálta a mellem, de ma már nagyon fáj. Csak a bal. A bal mellemben van egy csomó. Kivizsgálták annak midején és csak tejcsomó, azt mondták,nem kell kivenni. Csak figyelni, hogy nem indul-e növésnek. Mostanáig sose volt vele semmi baj. De mostmintha rengeteg tűvel szurkálnák a bal mellem bal felét. Néha meg annyira élesen blevág,mintha késsel hasítanának bele. Aztán elmúlik és semmi.

Kép
flóra 11
 
 


Beno ez tényleg jó hír is meg nem is.És mit szól Gyurika?Ugye el fog menni? :?:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno odamenni ott egy-két szexújsággal elvonulni és jöhet aminek jönnie kell.Vagyis egy pohárban kell produkálni az eredmenyt.Szerintem el tudod képzelni hogy mit kell tennie hites uradnak.De hát mások is túlélték már neki is menni fog. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hú,lányok! Elmentek a szerelők, gyorsan hozzáfogtam a takarításhoz. Nagy serényen dolgozok,mikor jön a házfelügyelő, hogy az alattam lakóknál csurog a víz. Én viszont nem engedtem vizet. Kiderült, hogy a szerelők a gázcsőcsere közben eltörték nálam a főelfolyót. Most egyáltalán nem engedhetem a vizet. És a fölöttem lakók sem. Kijöttek a vízszerelők, most javítják, vagyis javítanák. De egyrészt sok munka és most este nem tudja megjavítani,másrészt kijött,hogy provizórikusan megcsinálja és holnap megjavítják egészen,de olyan intelligens a fölöttem lakó,hogy akkor is engedi a vizet, ha tudja,hogy most nem lehet. Így nem tudja kiszárítani a pasi a csövet és nem fog tartani a ragasztó.

Kép
flóra 11
 
 


Jajj Flora a te életed sem egyszerű! :?

Na jók legyetek most már átadom a gépet apának! :D
Puszi mindenkinek és szép álmokat! :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Még jó, hogy tegnap annyit főztem, most mosogatni sem tudnék. Járhatok a szomszédba vécére. A mosakodással nem tudom hogyan lesz. :cry:

Kép
flóra 11
 
 


Jaj,ezt a szerelőt hallgatni!!!! :shock: "Leimádkozza" az összes szentet az égről! Itt káromkodik,hogy miért kell neki ilyenkor este dolgoznia,amikor a műhely csukva,nincs hozzá anyag, még ragasztója sincs elég! Én ezt nem értem! Hát nincsenek felkészülve csőtörésre? Éjjelre bezár a műhely és nem lehet anyagot vételezni? Szörnyű! És nálam folyik a víz, én nem tudom használni és még hallgassam a szerelő sirámait, hogy miért nem tudja megjavítani!

Kép
flóra 11
 
 


A kedves szomszéd pedig inkább már ki sem nyitja az ajtót,nehogy esetleg rajtakapjuk őt,hogy engedi a vizet.

Kép
flóra 11
 
 


Az alattam lakó már jött szólni,hogy nagyon beázott a csöveknél. Látta, hogy itt folyik a szerelés, a vizet pedig nem engedem. Küldtem őt föl,hogy kérje meg a tisztelt szomszédokat, hogy ne engedjék a vizet, mert ők a ludasok, de nekem már nem nyitnak ajtót.

Kép
flóra 11
 
 


Befejeztem a takarítást. Végül nagy nehezen valahogyan megszerelte, de csak ideiglenesen. De legalább használható a víz. Hurá! Lehet zuhanyozni.

Kép
flóra 11
 
 


Viszont holnap megint jön. Aztán megint lehet majd takarítani. Őrület. utálom a szerelőket. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Juhhéééé! Valami jó is történik ezen a napon. Nézzétek a kiírásomat! Átugrott középből haladó felhasználóra.

Hallod Benó? Én is haladok.

Jó éjt mindenkinek.

Kép
flóra 11
 
 


Flóra mozgalmas egy délutánod volt,de legalább megcsinálták !
Jó hogy ilyen marha szomszédai is vannak az embernek,így legalább nem unalmas annyira az életünk! :D

A mai mennüm brassói aprópecsenye salátával.Bedugom a sütőbe és mellette tudok takarítani!

Benó Gy.hogy fogadta hogy neki is kell mennie??Végül is nincs más választása,hacsaknem írt a gólyának!
Erre a vizygálatokra mondtam múltkor, hogy hosszadalmas mert mindig a ciklus egy bizonyos napján kell vért venni! A meddőségi vizsgálatok hosszú hónapokig elhúzódnak.
Az átjárhatósági vizsgálat is azt hiszem piri előtt végezendő.Nekem annó kontrasztanyagos vizsgálatot csináltak.Fel kellet feküdnőm egy jéghideg fám asztalra, a hasamra tették a röngent.Négyen szorítottak le az asztalra, meg 5 orvostanhallgató kuksizott. Bejött a főorvos, lefertőtlenitettek, csipett mint állat, szóltam, hogy fújják vagy legyezzék mert kigyullad!
Aztán elkezdték a feltöltést,egyik majd másik petevezeték!
Annyira nem fájt csak borzasztó megalázó volt. Amikor kész volt, szólt a doki a beteghordóknak, vihetnek, én meg menekülni akrtam felálltam és puff ráestem az alig 150cm-is fődokira,szépen elájultam!
Szép látvány lehetett! Felvittek a szobámba és órákig sírtam és megfogadtam ha turkállni akarnak bennem legközelebb altassanak el!

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu örülök,hogy minden rendben veletek!Várjuk az élménybeszámolót, a nászéjszakát kihagyhatod! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Honnan tudtok Tancsuról? :shock:

KépKép
benó
 
 


fáj a fejem, szerintem már az agyamba nem jut vér,mivel már lassan minden elcsordogál!
Feltankoltam többféle betétet meg egy csomag vattát.Kezdek lepusztulni.DE NEM ADOM FEL!!!!
Csak abba hagyja!

Kép
muzsuzska
 
 


Onnan hogy tegnap írt!! Nem olvasol???

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Benó!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok...:)

Na megjöttem..

És a saját gépről megint.Ma reggel simán elindult...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


De jó, itt vagytok...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Benó

Gy-nak sok sikert....:)
Ez eddig biztató, hogy a te eredményeid jók,........:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó beköszönt és jól eltünt!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Cupp Zsuzska..:)

Ez tényleg megalázó lehetett amit irtál a vizygálatról.
Egy nőnek mennyi mindent ki kell állnia...brrr...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Néha jót tesz a gépnek az újrainditás!

Kép
muzsuzska
 
 


Na

Esküvő

Kisütött a nap, az anyakönyvvezető tök kedves volt.
Beállitottak barátnőmék mint kétszemélyes násznép...:P:P:P:P
Az anyakövvezető nevetett, mi vidámak voltunk....
Végülis jól zárult a nap...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mikor mész ultrahangra?????????

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?