Új privát üzeneted érkezett!

De a gyakorlatokat akkor sem találom. Gyertek már segíteni!

Kép
flóra 11
 
 


Halihó!!
Nem rossz csak a gyakorlatok hiányoznak!
FLÓRA!!!!!!!!!!!!!!Ez már izgatásnak minősül! Ahányszor dolgozom mindig felteszel valamilyen finomságról képet, mégha szétdurranok a kajától akkor is megéhezem!!!!!!!!!
Nem fogok többet benézni, ha dolgozom!!!! :D

Tancsuval mi lehet, nem jelentkezett???????Most hogy férjezett asszony lett már ránk se néz?? Remélem nincs semmi gond pocaklakóval!!Lehet,hogy behányt a gépük??????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Hát megmondta a doki, hogy erős lesz a hormon után a vérzés de hogy eluszok azt nem mondta!!!
Szerintem már nincs vérem, a lónak nincs ekkora méhe amiből ennyi nyálkahártya szakad le!!!!!!
Rohadtúl elegem van! Kész vagyok, teljesen!!! Ha így folytatja karácsonyig se áll el!Bár annyi vérem nincs! Miért nem születtem férfinak??

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Na mennem kell, ma már nem tudok jönni! Ha nem vérzek el akkor reggel jelentkezem, ha elvéreznék rátok hagyom az orvosomat!!!
Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


sajnos a könyvet sem találom. Küldök nektek barackos lepényt:
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska! Ez őrület! Nem kellene értesíteni a dokit, hogy ennyire vérzel?

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu nem tudom hová lett. Tegnap azt írta valami történt a gépükkel,ha jól emlékszem. Biztos jön, amint tud.

Kép
flóra 11
 
 


Örültem,hogy egy pollanatra rámnéztél Zsuzska. Elvagyok itt egyébként magamban. Csak találnám meg ezt az aviva tornát!

Kép
flóra 11
 
 


A tegnapi tulipánok mára ilyen gyönyörűen kinyíltak:
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Hát nem festői? Élőben még szebbek.

Kép
flóra 11
 
 


Á,megyek.Sütök még egy meggyes kalácsot is. Majd jövök.

Kép
flóra 11
 
 


Itt is vagyok. Elmosogattam és sül a kalács. De itt még mindig senki. Akkor csinálom a suli weboldalát.

Kép
flóra 11
 
 


Hát ez a nap talán az enyém volt. Alig jött valaki.
Csajok, ha valaki rátalál az Aviva tornára,magukra a gyakorlatokra, annak nagyon örülnék.BP-én tanfolyam is van,4 órás az egész. Be is iratkozhattok. Én megnézem holnap itt nálunk a könyvet. Habár a neten nem találtam.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska, ezt most neked küldöm:
Kép

Meggyes. Nagyon finom, omlós, kellemesen savanykás. A három közül,amiket ma sütöttem nálam ez a nyertes. Második helyen a mézes, diós, harmadik helyezett a barackos.

Na,most már tényleg irritállak. :D
De akinek megzavarja az ízlelőbimbóit, az ne nézze. (mint a reklámban) :D

Kép
flóra 11
 
 


Szép hétfő reggelt!
Mindjárt megyek orvoshoz (10-re).
Az Avivia tornáról van könyv, nézd meg a bookline-on. DVD sajna, nincs róla. Én Pestre nem hiszem, hogy elmegyek ilyen tanfolyamra, bár ki tudja. Én is nézegettem ezt már régebb óta.
Fantasztikus kajákat készítettél, Flóra! Hihetetlen egy nőci vagy!

KépKép
benó
 
 


Tancsu, mi a helyzet? :wink: :wink: :wink: :wink:

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi, most szerdán mész az orvoshoz, ugye? Remélem, tud veled valamit kezdeni, mert ez már egy rémálom lehet neked! :cry: :cry: :cry:

KépKép
benó
 
 


Egy csomó mindent akartam nektek mesélni, de már a felét elfelejtettem:
1. Tegnap a Kittike keresztlányommal (4 éves) mentünk játszótérre, ahol akartam neki mutatni, hogy kell hintázni egyedül, és mondtam, hogy mikor hátradőlsz, akkor lábad kinyújtod, mikor előre, akkor behúzod, és ő olyan cuki volt, képzeljétek, mikor előredőlt, mindig csücsörített hozzá! :D :D :D :D :D :D :D Jól meg is pusziltam! :D :D
2. A Vivike keresztlánynak (nagy 9 éves) tavaly meghalt a tengerimalaca, és azóta sem tudja kiheverni. Szerintetek ilyenkor mit lehet mondani, hogyan tudunk segíteni? Sokszor van, hogy boldog lehetne, örülnie kellene, és akkor eszébe jut, hogy de szegény tengi....
3. Zsuzsi, most mesélte az ig.h. Andi, hogy zsíros hajra a következő jó: tojásfehérjét felversz, összekevered olívaolajjal, és azt kened a hajadra, és rajta is hagyod. Viszont csúf maga a pakolás, Királyfit zárd be a szobába erre az időre. :wink:

KépKép
benó
 
 


A Vivike egyébként nagyon érzékeny és bölcs lány, nem olyan, mint egy kislány.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Beno megnyugtatlak en sem vagyok minta haziasszony. :D
Fozni szeretek meg sutni is de ablakot egy evben max. 3x pucolok de inkabb csak 2x.Kicsit rendetlen is vagyok. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora ez az Aviva torna engem nagyon erdekel,lehet hogy meg is kerdezem hogy mennyi a tanfolyam.A gyakorlatok pedig nem lesznek rajta a neten mert ha fent lenne akkor ki fizetne a tanfolyasert? :D
De a konyvet esetleg megtalalhatod.De ha felhivod a csajt akkor szerintem postan is el tudja kuldeni.Csak az a kerdes hogy az is mennyibe kerul. :shock:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Zsuzska ugye nem vereztel el? :shock: :shock: :shock:
Csak hagyd ram az orvosod majd megkapja ami jar neki! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno majd irjal hogy mit mondott a kedvesnek tuno doktor bacsi! :D
Ha veled minden rendben akkor elvileg apanak kell kovetkeznie! :wink:
Hogy all ehez a kerdeshez?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
Köszönöm az aggódást!!!Én speciel be vagyok szarva, mert ez már sok! Lehet,hogy ez a doki bosszúja mert nem engedtem kikaparni magam 2x is! Lehet hogy tárt karokkal arra vár, hogy sírva könyörögjek, hogy kikaparjon. Na arra várhat! Megiszom a méhösszehúzó cseppeket és reménykedem! Sikerült eltüntetnem az összes betétet plussz egy csomag vattát, munka előtt megyek feltankolom magam.Éjjel 3x úsztam el, gondoltam veszek babapelenkát :D :D ,de ekkora méret nincs!

A hangulatom már jobb, de útálommmmmmm a piros színt!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Sajnálom Flóra, hogy így magányosan írogattál tegnap délután!
A munkahelyemen, nem szabad netezni, belépőkódunk van és mindent regisztrál a tetű informatika!
Pedig tegnap még ídőm is lett volna írni! Nem kényezteted el túlságossan a fiaidat????????????Ilyen anya után nem fognak szakács-tündér párt találni és maradnak a nyakadon 100évig! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Jó lenne ha Tancsu már jelentkezne mert hülyére aggódjuk magunkat!! Ugye jól vagytok????????

Kép
muzsuzska
 
 


Évi hova tűnt a ciklusos vonalzód? :D


Benó mit mondott az orvos????????

Kép
muzsuzska
 
 


Dél körül visszanézek!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Visszanéztem! Sehol senki!
Fájjó szívvel búcsút veszek, megyek dolgozni!
Jók legyetek!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzska!

Jo hozzaallas szedd a cseppeket szerintem segitenek!Es kuldom az energiat hogy most mar rendben legyen a ciklusod! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


A vonalzom az torolve lett.Bizonytalan ideig. :P

De van helyette szulinapos! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ezt a szemetseget!Miert ne netezhetnel ha van idod?Anyukam a Tesconal dolgozik es naluk is le van tiltva a net. :?
Meg jo hogy nalunk nem.Meg is bolondulnek! :D

Kitartas a munkahoz.Most mar delelottos muszak jon ugye?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mondj mar valamit!Lecci lecci lecci!Nem birom ezt a bizonytalansagot. :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora leirod hogy hogy csinaltad a kiflifelfujtat?Nezem es itt csorog a nyalam! :D

Toltott kiflit szoktal csinalni?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tuleltem anyost es meg csak nem is kellett a terhessegrol beszelgetnem vele mert szerencsere nem kezdett a temaba. :D De aposomat orokbefogadom.Szeretem. :D Meg apa tesojat is szeretem.A baratnojet mar nem annyira de elvagyok vele. :D Na jo biztos bennem van a hiba. :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Es finom volt a sztrapacska is. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na jo ez mar koros. :wink:
Asszem nalam is fellepett a fuggoseg amit Beno is megfigyelt magan!De annyira szeretek veletek beszelgetni!Mar fel szavakbol is ertjuk egymast! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tancsu remelem hogy jo volt a naszejszaka! :wink: Meg a roviditett naszut is! :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Majd jövök, most a kislányokkal vagyok (elsősök):)

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,megjöttem munkából.
A szerelők már szétszedték nálam a csöveket,lesterelték a gázórát, aztán elmentek. Azóta nem láttam őket. Remélem még ma visszajönnek és befejezik,mert addig nem tudok takarítani.

Kép
flóra 11
 
 


Úgy tudom, hogy Tancsunak elromlott a számítógépe, biztos ezért nem tud jönni. Pedig mindnyájan kíváncsian várjuk. Reméljük,hogy tényleg a számítógép az oka a hallgatásának.

Kép
flóra 11
 
 


Évi, töltött kiflit még nem csináltam. De a kiflifelfújtat rögtön leírom, csak iszom,mert szomjan halok. :D

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok

Jöttem bejelentkezni, mert láttam hogy izgultatok értünk....:)

Először is köszönünk minden jókivánságot, a sok szoritást, stb...:)

Tényleg nem jó a gépünk megint.Most anyáékhoz jöttem fel.Lassan indulnom kell haza is.Holnap nincs otthon sógornő, igy az ő gépén majd irok, beszámolok mindenről és igérem mindenkinek küldök képet is....

Millió puszi Nektek, hogy ennyire gondoltatok ránk.... :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu!
Örülök,hogy legalább hírt adtál magadrólés hogy minden renben. Holnap majd várunk.

Szia

Kép
flóra 11
 
 


A kiflifelfújt

Hat édes kiflit félbevágtam (nagy kifliket, 80g) Beáztattam őket cukrozott tejbe. De csak éppen belemártottam,hogy igya be a tejet. Kicsit kinyomtam belőle a tejet és szépen leraktam a felét a kivajazott tepsire. Ezeket megkentem lekvárral. Erre tettem a túrótölteléket, a töltelékre jött a kiflik másik fele. Végül a kifliket bekentem három tojásfehérje cukorral felvert habjával.

Túrótöltelék:
A túrót villával kicsit széttöröd, elkeversz benne 2 tojássárgát,1 csomag vaníliás cukrot, kb 2 maroknyi kristálycukrot, mazsolát, végül a két tojás felvert habját.

Addig sütöd, míg a teteje szép aranybarna nem lesz.

Kép
flóra 11
 
 


Siettem haza a munkából,így egészen hazáig hozattam magam autóval, ezért nem tudtam útközben megállni a könyvesben. De most telefonálok oda és megkérdezem,hogy nálunk kapható-e a könyv,az Aviva.

Kép
flóra 11
 
 


Telefonáltam,a pasi utánanézés visszahív.

Kép
flóra 11
 
 


Én pedig megnézem,melyik kiadó adta ki. Úgy emlékszem,hogy az Alexandra. Megnézem a bookline-on,ahogy benó mondta.

Kép
flóra 11
 
 


Sajna nincs a bookline-on sem. És telefonált a pasi,hogy ő sem találja az Alexandra honlapján sem. Pedig, ha tudna pontos adatokat a könyvről elhozná nekem még e héten Pestről.

Kép
flóra 11
 
 


Ez a könyvesbolt itt nagyon jó nálunk egyébként és a tulaj mindig ezt csinálja,ha valamilyen könyve nincs de a vevőnek kellene, akkor beszerzi és hozza. Nagyon rendes. Így is,úgy is hetente megy áruért BP-re. A magyar könyveket onnan hozza,persze drágább, mintha ott venné meg az ember,na de az út is pénzbe kerül.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?