Új privát üzeneted érkezett!

Amit én kapok az is csinált már téves riasztást :twisted:
Vendég
 


Boldog születésnapot BARI!!!!!!!!!
Vendég
 


Nézd, Bari!
ebben hozzuk haza a kis hölgyet:

Kép
Vendég
 

 
 

Köszönöm szépe!!!!! :D

Nagyon komoly a hazahozó ruci...igazi nő az első utjára szoknyában indul :lol:
Vendég
 


Fölötte egy hozzávaló kis kabát van meg egy sapi???
Autósülésed meg van már...nekem nincs..
Vendég
 


aha, mutatom.
Kép
KépKép
Kép

Mivel én a kezdetektől paráztatva vagyok, ahová mentem, mindenhol babakelegyét vettem...
Gyakorlatilag mindene megvan már, mert mindíg attól rettegtem, hogy kórházba kell menni, és ez sincs meg, meg az sincs...
Vendég
 


Bari!
Látod, hogy a babám a hetedik hónapban van?!!!!!!!!!!!!!! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bari Boldog szülinapot!

Bár már irtam, de olyan édesek a ruhák! Nekem még alig van valamim még az ágyon is vacilálunk, h mi legyen? :oops:
bencuri
 
 


Köszönöm szépen Bencuri

Maria igen látom :wink:
Ülés :ilyenre vágyom
Vendég
 


jÓ REGGELT!!!

MARIA:Anyáriban Anyjuknak a 3100as méhszájat gyönyörűnek nevezi a doki..engem meg fektetett 6 hétig??????????????
És most is alig csinálok valamit,olyan inaktív vagyok :shock:
Vendég
 


Szia Bari!

Hát ez az...!!!
És ott van még Szly is, aki emlékeim szerint csak javaslatra kapot magnesiumot..! Tehát nem receptre! :shock:

Persze, tudom én, hogy ez óvatosság a részükről. Mármint a mi dokink részéről. engem is számtalanszor halálra ijesztgetett!
mindíg azt mondta, hogy csodálná, ha ki tudnám hordani, meg kórház....bal bla bla...

Mostmár ott tartunk vele, hogy koraszülésről beszél, nem vetélésről.
Ez is valami...

Azért én legalább 10 hétig szeretnék egyben maradni még!!!

Most utoljára azzal engedett el, hogy ha esetleg tovább nyílna, akkor Győr vagy Tatabánya ahová befektet, mert ott van koraszülöttosztály.

De azt is mondta, hogy szépen meghúztam magam eddíg, mostmár ezt a kicsit bírjam ki....

Úgyhogy én is csak alapvatő dolgokat teszek meg. Egészen addíg tevékenykedem, emíg nem érzem, hogy nehezemre esne.
két napja viszont vacak napjaim vannak... Szerintem érzem a frontot!
Vendég
 


Sziasztok!

MArcsi már tudja, de leírom nektek is.

TEgnap voltunk dokinál. Minden ok, méhszáj nem változott, 2100. Mostmár az sem izgat, ha változik, mert 33 hetesen már Rolival is 1,5100 volt és akkor semmit sem tudtam erről. Dolgoztam a 36. hétig, egész nap álldogáltam, még volt hogy tesi órán beálltam, ha valakinek nem volt párja. Kirándultam a gyerekekkel és minden nap délután fel sem tudtam állni, annyira keményedett a pocakom. Így is a 39. héten indították a szülést, mert picit szivárgott a magzatvíz. Két ujjnyival mentem szülni.

A kiscsaj 5 nappal még mindig kisebb. De csak a fejét méri, úgyhogy annak még örülök is, ha nem lesz túl nagy buksija, legalább könnyebben kijön. Nekem elég lenne egy 3200 grammos baba.

Kép
szly27
 
 


Szly!
Ez nagyon jó, hogy ezt leírtad!!!
Felettébb bíztató!
Persze tudom, nincs két egyforma terhesség...!!!

Rolival mikor nyíltál ki?

A lányokat én a 26. és a 22. héttől hordtam 2100-as méhszájjal, és mindegyik indított szülés volt a 38. és a 39. héten.

Az egyik 3250, a másik 3200g volt. szerintem is ez lenne jó...
Vendég
 


Jaj bocsi, Rolival nem 1,5100 volt, hanem 1,50,500.

Kép
szly27
 
 


Csajok!
Tegnap este olyan szinten fájt a derekem,hogy se ülve,se állva,se fekve nem tudtam meglenni.Mindjárt dejavu érzésem lett,mert beugrott,hogy amikor a lányommal vajúdtam,akkor fájt ilyen ritmusos görcsökkel.Nagyon bepánikoltam,mert nem tudom,hogy ettől nyílik-e a méhszáj is???Mivel nálam a külső már igy is nyitva van.Szerintetek?
Mondjatok valamit!Csak azt nem,hogy hívjam fel a dokimat!Én nem vagyok ilyen hívogatós,csak ha nagy baj van.
Most már jól vagyok,csak jó lenne,ha valaki megnyugtatna,hogy nem nyílt tovább...Mert igazán máshol semmim sem görcsölt,nem keményedett a hasam se.

binyek
 
 


Binyek nekem amikor annó a gyerekeimmel fájásaim voltak,nem is a derekam fájt hanem a hasam :lol:
Én nem is tudtam,hogy van akinek a dereka fáj vajúdás közben!!

Sajnos kérdésedre nem tudok válaszolni...
Keményedtél is ?
A hasad nem fájt?
Mert ha nem akkor mitől nyílt volna tovább??
A derékfáástól?
Szerintem attól nem...
Vendég
 


Binyek jól vagy????
Vendég
 


Köszi,ezt leszámítva megvagyok. :lol: Elég gyorsan hízom,már 10 kilónál tartok,úgyhogy kicsit fulladok,de amúgy minden ok! :wink:

binyek
 
 


Binyek szerintem ikrekkel nem sok a 10 kiló..én eggyel is 10-nél tartottam már félidőben..Most 16 :oops: :oops:
Ma megyek babakocsit venni...majd dobom a képet!!!!!!!
Vendég
 


Vettem babakocsit,hazahozós ruhát,és hordit... Kép
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, Binyek a para téged is elért...
Ne aggódj! Attól, hogy fájt a derekad, biztosan nem nyílt tovább a méhszáj.
Inkább valami olyasmit csináléhattál, amivel jobban megterhelted magad!
Azért két gyerkőc már a 23.hétben sem pici....
Nekem is szokott fájni a derekam, ha olyat csinálok....

Bari!
Szuper cuccokat vettél!
Merre jártatok? :lol:
Vendég
 


Szia!
Maria,mindent egy helyen vettem a kenguru-kid-ben...
Van egy tőlünk kocsival 5 percre...
Meszebbre nem merészkedek...bár ma semmit nem feküdtem..kiváncsi leszek mit mond szerdán a doki,mert ha nem nyílt a méhszáj akkor nem is fogok pihenni,de ha nyílt akkor marad az ágy :twisted:
Vendég
 


Bari!
Akkor most drukkolunk! :wink:
Tényleg jókat vettél...A mindenit!Neked már 2 hónap sincs!Húúú,de irigy vagyok!Én már eléggé unom ezt az állapotot... :roll:

Köszi Marcsi!
Remélem igazad van!Mert azóta tényleg nem fájt és most,hogy visszagondolok a délutánra,eszembe jutott,hogy felhoztam az autóból a másodikra 12 másfél literes ásványvizet.Ha utána számolok ez 18 kg volt...Hát én hülye vagyok! :lol: :lol: :lol:

binyek
 
 


Binyek 12 üveggel???????????????????
Ne csinálj ilyet... :x
Én a fiamat is úgy viszem az oviba,hogy jön anyám is és a lépcsőn ő kiséri föl
Vendég
 


Ja és köszi a drukkot!!
Ha jövő hónap végéig bentmarad a baba akkor nyertem!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bari! Jó cuccokat vettetek! A hordozó nagyon tetszik! Szorítok szerdára!

Binyek remélem már jobban vagy! Tényleg ne csinálj ilyeneket!
Dobsz egy pocifotót? Kíváncsi vagyok mekkorák vagytok ti hárman!

Mi jól vagyunk. Szép idő van és ez feldobja a hangulatot!
Ma szerencsére semmit nem kell csinálnom. Tegnap mindent elvégeztem. Talán egy adag mosást berakok, + bolt és ennyi.

Kép
szly27
 
 


szly én már megkukkoltam binyek hasát az augusztusiaknál :lol:
Vendég
 


Mária ne irígykedj arra a csajra aki szülni ment :lol:
Nemsokára mi is megyünk!!!
Neked is nekem is ez z utolsó terhességünk..gondolj bele..nem lesz több ultrahang,kismamaruha.stb stb
Csak a klimaxot várjuk majd és irígyen nézzük a nagyhasú fiatalokat!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Binyek!
Irgumburgum!!!!!!!!!! :twisted:
Ilyet máskor ne csinálj!!!!

Bari!
Én is szerdán megyek dokihoz.... :?
Remélem, csupa jót mond!

Én ma voltam cukorterhelésen, jól összepacsáltam a nőt, aki vette a vért másodszorra...
Olyan szerencsétlenül sikerült neki, hogy mindent összefröcsköltem... :shock:

Remélem az eredmény viszont jó lesz... :lol:

Ma én krumplistésztát csinálok, uborkasalival......
Vendég
 


De hülye vagy Bari.....!!!!!

Várja a nyavaja a klimaxot! :lol:
Vendég
 


Mária,vérrel fröcskölted össze??? :shock:
Vendég
 


aha........ :oops:

De nem szándékosan, hanem olyan hülyén szúrt meg, hogy inkább ő magát....
Vendég
 


amikor húzta ki a tűt, akkor későn szorította le...
Vendég
 


Marcsi!
Még jó,hogy nem ájultál el a látványtól! :lol: :lol: Kiváncsi leszek az eredményedre.
Hmmm...krumplis tészta,az nagyon jó! :wink:

Szly!
Ez már egy hetes kép,most még nagyobb!Iszonyúan nő!Mi lesz velem júliusra? :roll: Kép

binyek
 
 


Binyek jó nagy a hasad!!
Van talicskátok?Mert 7-8 hét múlva szükséged lesz rá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Talicska nincs,de gondoltam,hogy varratok egy hastartót,amit fel tudnék húzni a vállamra,mint egy hátizsákot,csak előről!!! :lol: :lol: :lol:

binyek
 
 


Szép nagy pocak Binyek! Hát még majd mikor 3-assal kezdődik a heteid száma!

Kép
szly27
 
 


Mária:azértjó annak aki olyannal áltatja magát,hogy hátrahajló méhü nőknek tökéletes a 2000méhszáj :shock:
Nekem NAGYON hátrahajló a méhem...de nem voltam eddig 2000
És senki nem mondta,hogy nekem ez okból kifolyólag jó akár a 2000 is
Eggyáltalán furcsa,hogy vannak orvosok akik ezzel a hátrahajló méh dologgal foglalkoznak...az enyém szerint tök lényegtelen dolog,kinek ilyen kinek olyan ,nincs semmi jelentősége!!
Vendég
 


szerintem sincs jelentősége, ezért is értetlenkedtem tegnap...

De mindegy. A lényeg, hogy hiszek a dokinak, és amennyire lehet, vigyázok magamra...
többet nem tehetek.
Bízom benne, hogy legalább a 36. hétig ki tudom hordani Zsófit.
Addíg már nincs sok...

A terh. cukrom tökéletes lett, meg a vérképem is. A vizelet isnormálisnak mondható.
Apró örömök az életemben...
Holnap reggel doki, remélem bíztató dolgokat mond... :roll:

Te is holnap mész?
Vendég
 


Maria 12hete nem vátozott a méhszájad!!
Szerintem a 40.héten fogsz könyörögni a dokidnak az inditásért :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem is hátrahajló a méhem! Milyen éredekes! De szerintem semmi köze a 2000-s méhszájhoz.

Egyébként Rolival még nem volt hátrahajló. Gondolom ez is változhat. De nekem rolival sem volt soha 3-as a számaim között. Ahogy most sem. A legjobb eredményem a 2000 volt.

Kép
szly27
 
 


Nekem is minden terhességemnél egyre jobban ,mondta a doki ,hogy mennyire hátrahajló a méhem,ennél már azt mondta,hogy ennyire hátrahajló már ritkaságszámba megy :lol:

Holnap doki,már most kalapál a szívem a félelemtől.. :oops:
Vendég
 


ugyan már Bari!

Együtt fogunk a dokinak könyörögni!!!
Vendég
 


Ne izguljatok lányok!

főleg te Bari! Mi van ha 3000-ből 3100let, vagy 2100?!! Már nem sok van hátra!

Kép
szly27
 
 


Hahó Csajok!
Ne kezdjétek magatokat paráztatni,mert szétcsapok a bandában! :lol:
Én nem is gondolok rá...

Bárány!
Gondolok ma rád!Hozdd a jó híreket minnél elöbb! :wink:

binyek
 
 


Maria :lol:

Binyek Sly...van a topikunkban valaki 34 hetesen 2100 és fektették..bevallom én nem nagyon szertnék feküdni :oops:
De ha kell akkor természetesen fekszem,hiszem már 6 hetet kibírtam fekve de inkább neeeeee

szóismétlés az van rendesen :oops:
Vendég
 


Bari! Akkor én már 22 hetes korom óta feküdhetnék! Orvosfüggő minden. 34 hetesen meg már csak 3 hetet kéne kibírni. Az azért már nem rossz! Ismerősöm kislánya is 34 hétre született és a világon semmi baja. A súlyhatárt kellett megvárni, hogy elérje, amit nem tudom mennyi.De max 2 hétig volt kórházban.
Drukk a dokihoz!

Marcsi! Neked is szorítok!

Kép
szly27
 
 


Sly:szerintem is doki függő,de szerintem velem elővigyázatosabb mert már volt korasztülésem 32 hétre...
Vagyis gondolom,hogy azért ennyire óvatos..mert nem mondta
Vendég
 


sziasztok!

Én most elköszönök egy időre tőletek... :cry:

Én sajnos most kényszerpihenőre indulok, holnap reggel 8-ra van jelenésem a kórházban.

Sajnos a méhszáj tovább nyílt, most már 2110-es.

A doki sem tudta megmondani, meddíg leszek benn. egy hét a minimum.

Infúziót fogok kapni, aztán meglátjuk.

Szorítsatok nekem!
Szly-ék tudják a telefonszámomat, majd rajtuk keresztül üzenek.

minden jót nektek!

Puszi Marika
Vendég
 


Mária!!!!!!
Basszus!!!!!!!!!!
Este még gyere lécci..
Lehet én leszek a következő korházas!!
Pedig pihentél is!!!!!!!!!!
És drukkoltunk is :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?