Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi is itthon vagyunk hétfő óta, de egyszerűen semmire sincs időm.
Nagyon köszönjük a gratulációkat, drukkokat!!!

Majd írok bővebben a szülésről, most csak annyi, hogy a 2 szélsőséget bejártam. A hosszú vajúdást annyira rövid de "velős" kitolási szakasz követett, hogy be sem tudott teljesen öltözni a szülésznő.
Elég rossz volt a kézzel történt tágítások (szül.nő+doki is), és a méhlepény sem jött ki egyben. Elég sok vért veszítettem, és nehezen ment ki belőlem, a kórházban sokan és sokszor nyomták ki a hasamból.
Amúgy a szülés szerintem nem volt vészes, a kitolásig talpon voltam, ami lehet hogy nem volt jó ötlet, mert másnap zsibbadt a lábam, itthon pedig annyira vizes volt, hogy még az állás is nehéz volt.

A baba viszont mindenért kárpótól, imádom, imádom!!!

Ja, nagyon hasfájós a piciny, így 0-24 órában fent vagyok vele. Tényleg. Vagy szopizik (a kezdeti nehézségek után szerencsére most már beindultak a dolgok) vagy szegénykém nyűglődik a hasa miatt. Elaludna, de 5 perc után szemlátomást jönnek a görcsök és nem tudunk mit tenni.

Remélem mindenki jól van!!vmkor visszaolvasok és jelentkezem, de szerintem az sajna nem mostanában lesz. Majd leméretezem a képeket, és azt is teszek fel

sziasztok
Timi

Kép
tim27
 
 


Szössz, de jó nektek hogy már viszitek sétálni Alízt :) Képek készültek? :wink:

Én meg most döntöttem el hogy bemegyünk a kórházba ha hazaért Jani, max elküldenek haza, de legalább akkor nyugodtan alszom :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="szőlő"]S írta:szőlőzössz, de jó nektek hogy már viszitek sétálni Alízt :) Képek készültek? :wink:

Természetesen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Most ellátott Férjecském ezer feladattal .. így a fotók pakolása háttérben szorul :? :? :? de majd hozok ;)

Menjetek is a kórházba!!!
Szorítok nagyon-nagyon!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
szösszenet
 
 

 
 

Szőlő, Zorróné
szorítok, szorítok, szorítok!

Toncsi,
Nagyon ari a babád!!

Judit,
a tiéd is változott már. Főleg az utolsó képen. Nekünk tefál mérlegünk van és bizony nálunk is csinált olyat mint nálatok még az elején. Volt, hogy egy 30 perces evés után -10 grammot mutatott :roll: :roll: Szerintem, akkor még nem igazán volt tejem. Most már 110-eket mutat.

Timi,
Köménymagos teát próbáltad már?

Szöszke,
Lili is sokat nézelődik mostanában és ő sem alszik már be egyből szopi után. Fürdetés környékén 1-2 órát is fent van. Ilyenkor néha elbóbiskol, de aztán mindig magához tér :) Szerintem ez teljesen normális. Nekik is szükségük van ingerekre.

Kép
emi29
 
 


Emi - Igen, én is tudom, hogy normális .. csak érdeklődöm kinek mennyit van fent a Manója :) mert Akíz határozottan egyre többet :)
De jól elvagyunk .. Apucija énekel neki, én tornáztatom ..

Baba-masszázst vajon mikor lehet kezdeni?? :)

Kép
szösszenet
 
 


Szőlő, zorróné, mennek a drukkok! :) :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Emi, álomszép a kislányod, és tényleg nagyaon sokat változott a kis arca!

tim, hasfájósság :( :( Infacol, espumisan, akármi? Nem próbáltátok még?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Toncsi, téjé, Ti manóitok is édesek :) Olyan jó ennyi sok szép picibabát látni:)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


[quote="szösszenet"][ írta:szösszenetcolor=darkblue]Emi - Igen, én is tudom, hogy normális .. csak érdeklődöm kinek mennyit van fent a Manója :) mert Akíz határozottan egyre többet :)
De jól elvagyunk .. Apucija énekel neki, én tornáztatom ..

[/color]


Nálunk én énekelek... Halász Juditot, meg Judit és a Zenemanókat :roll: :roll: Apa csak beszól néha, hogy mennyire sajnálja ilyenkor Lilit. Pedig tök szépen énekelek. Olyan bár hangom van...

Babamasszázst nem tudom mikor lehet elkezdeni, de most már utánanézek én is.

Kép
emi29
 
 


szőlő,
bocs, de szoptattam, fürdettem.
sajnos nekem nem lendült be. fél 12-kor pár "tócsa" volt, majd 1-kor amikor megvizsgált a doki akkor elfolyt nagyon sok víz. a fájások csak este 10 után kezdődtek, de azok is csak homeos bogyók hatására. (de addig legalább lenyugodtam.) és 1-ig nem voltak vészesek, nem is innen számolom a vajúdást.

emi, szösz
nálunk is nézelődik, egyre többet fent van. (bár eddig sem panaszkodhattunk az ébrenlétekre.)

tim,
örülök, hogy jelentkeztél.

Kép
1bambi
 
 


mármint éjjel 1-től számolom a vajúdást...

Kép
1bambi
 
 


Szőlő, Zorroné!!!! Drukk! Drukk! Drukk!!!!!!!!!! Ügyesek legyetek! Várjuk a híreket!!!! :D :D :D

Mindenki babája gyönyörűséges!!!! :D

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Emi - Egy zenész férj mellett te is csak elvétve énekelnél :lol: :lol: :lol: Ha ő nincs itthon, akkor szoktam dalolni neki .. de beismerem .. jobban jár, ha az Apukája énekel neki :lol: :lol: :mrgreen:

Kép
szösszenet
 
 


Csajok,
Lili nevében köszi a dicséreteket. Én is bele vagyok zúgva teljesen :) :) , pedig sokan azt mondják, hogy Csumpi (magunk között csak így hívjuk) az anyósomra hasonlít :cry: :cry: Sőt anyós is magát látja benne...

Kép
emi29
 
 


[quote="szösszenet"][ írta:szösszenetcolor=darkblue]Emi - Egy zenész férj mellett te is csak elvétve énekelnél :lol: :lol: :lol: Ha ő nincs itthon, akkor szoktam dalolni neki .. de beismerem .. jobban jár, ha az Apukája énekel neki :lol: :lol: :mrgreen: [/color]


Nekem is keresnem kellene egy zenész férjet :roll: :roll:

Kép
emi29
 
 


Emi - Jajj szegénykém .. ez az "anyósra hasonlít" dolog szar lehet .. engem ezzel ki lehetne kergetni a világból ..
Hozzánk 2 hét múlva jönnek először anyósomék .. de remélem ilyesmit nem mondanak Alízra .. mert akkor kiakadok .. :shock: :shock: :shock:
Én a férjemet látom benne, ő meg engem .. :) :) szerintem így van rendjén :)

Kép
szösszenet
 
 


Irigyellek is, hogy sikerült mindenkivel megértetned, hogy egy időre hanyagoljanak titeket. Nálunk már 3-szor jártak anyósék, megjelent párom nagymamája is meg a tesója a családjával, úgyhogy szinte mindennapra jut valaki. Persze ilyenkor szétesik a napom. Nincs időm tejet fejni, mert azzal kell foglalkoznom, hogy csillogjon-villogjon minden :( Apad is a tej rendesen. Ma megint csak 20 ml-t sikerült lefejnem :( :(

Kép
emi29
 
 


Babytevének gratula!
sirkici
 
 


Sziasztok, nekem ma még dolgoznom kell és most értem haza. egy gyors bejelentkezés.

Grat. Babytevének!

Szülni készülőknek megy a drukk

és legfőképpen Klarka babájának drukkolok most nagyon!!!!!

meg Biankának is, remélem hamar meggyógyul.

Én holnap megyek uh-ra, ctg-re meg mindenre. kiborító reggel után elég jó napom lett ma. kíváncs vagyok mit mondanak holnap, mert sok keményedésem, görcsöm volt a hétvégén.jó éjt

ja és a babák gyönyörűségesek:)

lolka_zs
 
 


Na csak gyors hírek innen: nem maradtam bent (bár kérdezték akarok-e), nem tudták egyértelműen megmondnai hogy magzatvíz vagy sem, az a kis papírka nem mutatta hogy az lenne (aminek zöldre kellett volna színeződnie). Mondták hogy van hogy annyira fent reped a burok hogy nem hogy a kismama de ők sem tudják megmondani hogy mi van. Lényeg hogy nem tágult tovább a méhszáj és az UH szerint is van még bőven magzatvíz, úgyhogy nem láttam értelmét bent tölteni az éjszakát a vajúdóban.

Folyt köv ki tudja mikor. :)

Jó éjt!!!

Kép Kép
szõlõ
 
 


Nah .. hoztam fotókat :)

Szőlő - Especially for you :) Bár lehet már nem látod .. mert Mazsizol éjjel vagy holnap :D

Életem Értelmei:

Kép

Hercegnőnk:

Kép

Ölelnivaló kis Csomagunk:

Kép

Értem, amit mondasz:

Kép

Jó éjt mindenkinek :)

Sok-Sok drukk megy Sok-Sok leendő és már Anyucinak!!!!
Hajrá Csajok! Hajrá Babák!
Kamilla, Klarka, Szőlő, Zsuzsófi .. :) ;)

Kép
szösszenet
 
 


Szőlő - De legalább megnyugodtál :)
Hoztam neked fotókat .. de beelőztél a híreddel :)
Jó éjt nektek, írj bátran, bármi történik! Úgyis állandóan fent vagyunk :lol: :lol: :)

Kép
szösszenet
 
 


Bambi nagyon aranyos vagy. A mérés tök logikus én is így gondoltam, csak nálunk nem változik semmit. Pedig digitális, és már elemet is cseréltünk benne. Béreljük. Nem cserélek közben, és mégsics változás. Na most utoljára még megpróbálom, a mostani kajcsinál. És holnap csak elviszem a gyerekorvoshozl, hogy nem káros e babának, hogy még enyire pici a súlya.

Timi espumisan, vagy infacol. Mi az előzőt használjuk és nagyon keveset nyűglődik a kakival. Minden etetés előtt 15 csepp kiskanállal megitatni. Csoda!

Szösszenet Nálunk is így működik ahogy Emi írja. Van, hogy nézelődik, akkor szoktam mesélni neki.
Ma olyan cuki volt. Aludt és ébredezett, odamentem és hozzászóltam és elmosolyodott. Döbbenet, pedig a könyvek szerint még nem ismer fel, és nem tud azonosítani. És a mosoly még nem nekem szól. De azért ez milyen?

Babamasszázst 6 hetes kortól lehet csinálni.

Mazsi is készülődik? Szőlő csak ügyesen!
Várjuk a híreket!

Kép
téjé
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Drukkolok ma nagyon Klarkáéknak!!!

Emi: tényleg iszonyú lehet, hogy anyósod magát látja a bébidben, de ez sokakkal így van (nálunk is mindkét nagyival ez volt) -időável remélhetőleg "kinövi" a gyerek a hasonlóságot!Amúgy meg az éneklés kapcsán biztos nincs rossz hangod, ha Lili szereti, nálunk Lau kiskorában is kiakadt és sírni kezdett, ha énekelni próbáltam neki... :roll: Bár nekem réééém fahangom van, ő meg persze nagyon őszinte :lol: (Azóta már fejlődtem és olykor-olykor enged énekelni)

Toncsi, Téjé, Szösszenet: nagyon aranyosak a kicsik :D :D :D

Anettoo: hát, nem tudom, pontosan mire gondolt a doki, én ma megyek hozzá, kíváncsi vagyok, mit mond -pláne, hogy a szülésznő szabin van sajna :? Neked addig míg szabin van hogy kell menned nst-re? És amúgy szedsz vmi homeos bogyót? 8Én azt hittem, fog a szülésznő vmit mondani, de úgy tűnt nem nagyon hisz ebben...)

Kép Kép
celesztina
 
 


Jó reggelt :D :D
Azt hidtem,hogy babahírre jövök,de nem.

Zorroné-mennek a drukkok.Remélem már babázol :D

Szőlő-akkor nagyon megnyugtattak a kórházban a kijelentéssel,hogy ők sem tudják mi az.De legalább készülődik valami.

Klarkáéknak mennek a drukkok.

Szöszi-Alíz továbbra is gyönyörű,nem csodálom,hogy teljesen bele vagytok szerelmesedve.

Emi-anyósod kijelentése nem semmi :shock: :shock: :shock: Ha nekem mondanának ilyet,köpni nyelni nem tudnék.

Megkaptam a hétvégén a barátnőmtől a zenélő körforgót,és a függönyt is felszereltem.Most már tényleg készen van a babasarok,csak a baba nem kívánkozik kifelé.

Tegnap írtam,hogy ramatyul vagyok délelőtt.Na ebéd után ledőltem,hogy alszom egy órát,erre elkezdett görcsölgetni a hasam.Magam mellé vettem az órát,hogy majd figyelem,hogy van e benne rendszer.Hát nem volt.Folyamatosan görcsölt(nem erősen)kb másfél órát,baba nagyon mozgolódott,aztán abbamaradt :( :(
Pedig úgy megörültem,hogy megyek szülni......
Aztán felkeltem,tele voltam energiával,kertészkedtem,locsoltam,kutyát sétáltattam,de továbbra sem történt semmi.

De így legalább nem kos lesz a törpicsek,mert két kos sok lenne a házban(férjecske kos)

Holnap ctg reggel.Kíváncsi vagyok mit mond a doki.

Kép
szibi
 
 


Csak kora reggeli bekukk mert napok óta nem voltam...

Gratula az ikrekhez Babytevééknek...

Pumpi ma elvileg már jön hozzátok...ma engedik haza őket.már a teje is rendesen beindult..
és remélem hoz új képeket Zsófiról :D

velőnk minden oks...sztem mi is kihuzzuk 41. hétig :D

DRUKKOK mennek mindenfelé :)

puszik
Vendég
 


Valaki ad nekem telefonszámot priviben?Csak Xaráé van meg,de látom ő is mindennapos.

Nah,megyek fotózom a babasarkot.

Kép
szibi
 
 


Jó reggelt!

Szössz én készen vagyok tőle ahogy Alíz a kezeit tudja tartani. Annnyira éééédes :D (most a 2. képre gondolok) A babakocsis is nagyon jó, á meg mind, hihetetlen cukor ez a kiscsaj! :D

Az éjszakám jó volt, a magzatvizem úgy tűnik nem folyt el, majd most lesem, hogy már nem vagyok "vízszintesben" :lol: Viszont volt egy pár olyan fájásom amire azt mondtam hogy :shock: :shock: Most is vannak, de még nem kezdtem el mérni, annyira nem rendszeres. Egyértelműen tiszta apja ez a gyerek, szórakozik itt velem :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!

Ezek a babócák imádnivalóak,nagyon aranyos minden baby.

Látom már sokan a végén vagyunk. Én nagyon izgulok és várom már hogy találkozhassak a kiscsávónkkal.

Ma nagyon szorítsunk Atikának.

Kerekes 67: Mi van a kis Biankával? Jobban van? Inkubátorban van még?

Ne izgulj olyan sokan szorítunk érte,hogy semmi baj nem lehet!

Edina

Kép

Kép
mannogab
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 17:24-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Klarka miatt jottem!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nagyon drukkolok nektek!
REmeljuk Ati jol viseli es gyorsan felepul.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szosszenet!
Nagyon jok a kepek!
Latod, hogy nalatok is bejon mas is, mint a rugi!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szolo!
Megy a drukk!
+++++++++++++++++++++

Magi
Vendég
 


Emi: gyönyörű ez a baba, köszönöm az információt!
Azt gondolom akkor el kell hogy induljak a nagy útra a napokban, gondolom ugy a legegyszerűbb ha letöltök mindent az internetről és kitöltve beviszem az illetékes szervekhez!?

Egyébként minden baba gyönyörű nem tudok velük betelni!

Tim: örülök hogy jól vagy úgy látom mindig hasonló cipőben járunk, Ruben nekem is nagyon hasfájós már 2 napja, kicsit korán kezdi, sajna így elmenni sem nagyon tudok sehova mert nem tudom így ráhagyni senkire!

Téjé: én is az espumisan L emulziót adom neki de én belekeverem vagy a lefejt tejbe, vagy a tápszerben, ugyanis vegyes étrendre vagyunk fogva! De nem érzem hogy hű de nagyon használna!
Nem merem rendszeresen adni neki, szerinted ha 3 hónapig hafájós akkor addig mérgezhetem őt gyógyszerekkel?
És szerinted nem kell hígítani, csak kiskanállal simán beadni?
Lehet nekem azért nem használ?
Olyan boldog nyugodt baba alapból, de ha fáj neki akkor az én szivem is majd megszakad!
Infacol is van de azt még nem bontottam fel!
Köménymagos tea vajon nem hat nekik?
geni
 
 


Zsuzsa: Szegény Bianka! Szoritok nektek ezerrel, hogy minden rendben legyen és hogy minél hamarabb meggyógyuljon.

Emi: Nagyon édes, gyönyörű kiscsajszid van.

Anetto: Én sem veszek külön pelenkázós táskát. Egy az, mert nagyon drágák, a másik hogy hülyeségnek tartom. Egy normál válltáskába is be tudod rakni amire szükségetek lehet.

Téjé: Már csak 1 kg. Ügyi vagy! Ja, és nagyon tündéri a kis Nimród.

Xsara: Várjuk majd a hireket, nagyon fura érzés lehet, hogy tudod, mikor tarthatod a kezedben a babókádat. Jobbulást kivánok Nektek!

Szőlő: Ilyen nekem is szokott lenni, bár nem túl nagy mennyiségben. Másnap meg szinte semmi. Szórakozik velem a természet. :? De látom veled is!

Nekem egész hétvégén keményedéseim és görcseim voltam Volt egy-két nagyobb fájás is, ami már igencsak jujjjj. :shock:
Ha lefeküdtem, akkor egy kicsit jobb volt. Babóka is nagyon mocorgott...

Ma kezdem el inni a málnalevél teát. Már nem emlékszem az adagolásra.
Ha valaki tudja, akkor megtenné, hogy leirja? Köszönöm!

Edina


Kép
medina83
 
 


Nono, én is nagyon szeencsésnek tartom magam hogy nincs semmi bajom, remélem ez így is marad még a szülésnél is...

Igen, mától bika-babák leszenk már :)

Egyébként a kórházban teljesen komoly volt hogy az első két kérdés az volt hogy van-e kezelőorvosom és van-e szülésznőm... Amint kimondtam hogy igen igen, azonnal meglágyultak az ügyeletes szülésznő vonásai, addig nagyon mufurc volt... :?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Először is. Babyteve nagyon -nagyon sok boldogságot kívánok nektek, gratulálok az ikrekhez!Zorrónéról nagyon várom a híreket! Szőlő! neked is drukk..., de nagyon!

Szibi! Mindjárt írok neked pü-t!

Anyukák! Nagyon-nagyon édesek a bébik, köszi a sok képet! De tudjátok, képekből sosem elég! :wink:

Lituka!
Azt hiszem te kérdezted a letölthető nyomtatványokat. Úgy emlékszem (most nem néztem utána), hogy a 452. oldalon találod, amit még Szöszke tett fel.


Hol találok ilyenkor kiskabátot a babának? Hétvégén nézelődtünk, mert hogy az még nincs, de mindenhol a nagyon tavaszi és nyári kollekció van kint. Overálunk van, de az meg nem biztos hogy kell májusban. A kardigánok, plussz pléd, meg talán kevés. Tanácstalan vagyok...
:roll:

Most ennyi, ma jön a védőnő, majd még jövök, van-e már új hír valakiről...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Medina,nekem is volt már ilyen máskor is, de nem 3 órán át... Ezért gondoltam, hogy inkább nézzenek meg. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


38. hét!!! ma van a hétfordulóm! :D Holnaptól már a 39. et taposom....ajvé....közeledik a 40, 41, 42.hét........ :shock:
Vendég
 


Nono, nyugi, szerintem nem hordod túl :wink: (megérzés, ami pl Zorrónénál nem jött be, na de hátha most :roll: )

Kép Kép
szõlõ
 
 


Tényeg Zorrónéval vajon mi lehet? Babázik már vajon? :) :roll:

Kép Kép
szõlõ
 
 


szőlő! sajnos levontuk már a következtetést, hogy mivel jár ha v.kinek nincs választottja.....jellemző....még jó h neked van! :wink:

atizka! én a C&A-ban láttam még egy hete vastagabb kabit. Kb 2500,- volt. A brendonban is van ott drágább, 5000 körül. Vagy kisebb bababoltokban....pl, Kenguru Gold-Árkád, ill. az Árkádban van még egy bababolt (nevét nem tom) lehet h ott is akad....bár drága bolt. Bár rég jártam az Árkádban,lehet h már nincs, de elfekvőben szokott maradni általában 1-2.
Vendég
 


Hogy lehet kicsinyiteni képet? Lehet, hogy buta kérdés, de már jó ideje próbálkozok és kezdek ideges lenni...

Edina


Kép
medina83
 
 


tényleg szőlő! kislány v kisfiú? Nevetek van mind2 verzióra? tipped?
Vendég
 


szőlő! Azt írja ki a vonalzód ha jól értettem h anya nagyobb mint egy ház????? :shock: egy kicsit szemtelen!
Vendég
 


Nono! Köszi, akkor még elnézek egy C&A-ba. Gratulálok a hétfordulóhoz, és kitartást, már nincssok vissza!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Medina!
Málnalevél teát nekem így mondta a szülésznőm: Fél liter vizhez 2 evőkanál tea. 3 napig fél litert kell meginni, utána már 1 literig fel lehet vinni. (ill. érdemes, szerinte így használ valamit.)
Képkicsinyítést én úgy csinálom, hogy a kiválasztott képre rámegyek, majd a jobb egérgombra kattintok. A legördülő menüből a szerkesztést választom, majd a kép menüponton belül klikk a "nyújtás-döntés"-re. Itt tudsz váloztatni a méreten. Remélem sikerül neked is!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Nono, mi nem tudjuk a nemét.

Tegnap be is voltam szarva picit hogy nekem ott valami vadidegen doki majd megkukkolja UH-n és közli hogy "jól van a kislány/kisfiú" akkor kiakadok, ha eddig sikerült nem-megkérdzeni, akkor nehogy már a finisben árulják el nekünk :lol: De szerencsére a gyerekkori ismerősöm vizsgált, aki tudja hogy nem szeretnénk előre tudni. :)

Nekem tippem nincs, nem tudom, nekem annyira ő Mazsi... Sokszor megkaptam már hogy nem hiszik el hogy így ugyanúgy tudom szeretni, mntha tudnám hogy lányom vagy fiam van. Pedig de. Ő a mi babánk és imádom, és nem hiszem el hogy a szeretet mércéje az lenne hogy tudom kisfiam vagy kislányom lesz. :)

Azért mert mostanában már lassan azt is meg tudják mondani hogy milyen színű lesz a gyerek szeme 10 évesen, elhiszem hogy fura mindenkinek hogy mi meg a nemét sem szeretnénk tudni. Sokan azt hiszik nem érdekel, de ez hülyeség. Egyszerűen én szeretném átélni hogy ott a szülőszobán halljam hogy gratulálok Anyuka kisfia/kislánya született. Ahogy anno még anyukáink is. Szerintem az egy csoda lesz. :)

Név verziók: Melinda és Marcell.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Medina!

Kicsinyíteni ezen a honlapon tudsz nagyon egyszerűen: www.shrinkpictures.com
emma2008
 
 


Sziasztok,
csak egy pillanatra ugrottam be én is.

Klarka,
nagyon szorítok a kis Attilának!!! +++++++++++

Zsuzsa,
Biankának is mennek a drukkok!!!+++++++++++

Kép
emi29
 
 


[quote="nono26"]s írta:nono26zőlő! Azt írja ki a vonalzód ha jól értettem h anya nagyobb mint egy ház????? :shock: egy kicsit szemtelen!


:lol: :lol: Igen.

Én pont ma mondtam Embernek amikor készülődött, álltam mögötte a fürdőben és néztem magam a nagytülörben hogy "b.szki irdatlan nagy a hasam" :lol: :lol:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Atizka, emma2008: Köszi az infókat!

Akkor megpróbálom a topicot kinyirni a képeimmel! :) Mert ügyebár ilyen szép babókat nem lehet überelni...
Kép Pocakkal az ágyikó mellett

Kép Festés után (még nem teljesen készen)

Kép Én festettem neki, már csak fel rakni valahová a falra

Edina


Kép
medina83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?