Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó reggeltet!

TEsó? várjuk a mait :wink:
Vendég
 


Verőfényes napsütés, 19 fok árnyékban! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ennél szebb vasárnapot! És a takarítás befejezvén mehetünk élvezni a szép időjárást! :lol:
(Délután meg jól kijavítom a dolgozatokat!) :lol:

Ti mentek kirándulni? Máshol is ilyen szép az idő?

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Enci: Hát tegnap rosszul emeltem egy zacsit és estére eléggé fájt a bal fészkecském és vérzett is egy kicsit, de reggelre nem volt már barna sem, viszont lejjebb ment a hőm :roll: :shock:

Ha most volt PÉ-d, akkor mindent bele ismét!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Köszi Kuzsanna! Csináltál már tesztet?

Nagyon szép idő van nálunk is, igy maradhatna már, unom a sok esőt!!!!!
encike 2
 
 


Csináltam, de negatív lett :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jövő ho még elöttünk van, de sajnálom.
encike 2
 
 


Bettike igen, itt is jó idő van!

enci +++++

kzsuzsa nem tom mé nem indul be
Vendég
 


Én is jövök-megyek! További jó henyélést!

Kép
zölddisznó
 
 


Pusszantalak benneteket!

snufi: annyira szépen erősödik :D :D :D Mikor is kell menned újra vérvételre? ++++++++++++++++++++++++++++

coca: köszi a vassal kapcsolatos infókat, sajnos nekem is határ alatt van, 115-116 szokott lenni :? Én is a neo-ferro-folgamma-t szedem, napi 2*1-et. Emelnem nem kellett az adagomat, viszont vastartalmú kajcsikat ajánlott a dokker, pl. spenót :shock: , dió, aszalt füge, barack, vöröshús, máj.

bettike: szívesen raknék képeket, de sajnos szanaszét vagyunk. T.i.: anyumékhoz megyünk a babák születése után, a bútorok nagy része ott van. Itt csak az üres szoba áll + a komód darabokban (most rakja éppen össze a párom) :D

kuzsanna: sajnálom, hogy nega a teszt :(

Itt is nagyon szép idő van, annyira vágytam ki egy kicsit a napra, így apát elkísértem a Spar-ba (kb. 200 m-re van tőlünk). Ő bevásárolt, addig én kint ücsörögtem egy padon. Ez a pici séta annyira kikészített :? A sok fekvéstől szerintem le is gyengültem, meg hát egyre nehezebb a pocisúly :D De nem baj, növögessenek csak :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilval, hát igen, látszik egy a dokink! :lol: :lol: :lol:
Csak azt hittem, hogy anyudéknál kész a berendezés és azt gondoltam!
Kitartást! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


bettike: látszik, biza :lol:
Anyumékhoz már csak a babákkal megyünk, addig nem, sajnos :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva! Nagyon szívesen.
Nem ajánlottak még neked ilyen orvosi segédeszközök boltjában kapható kismama "haskötőt"? (asszem fűző a neve) Az sokat tehermentesít, és nagyon kíméli a gerincet is.

Kép
zölddisznó
 
 


Szilva!
Most nézem ikreitek lesznek? De jo!!!
encike 2
 
 


Jó reggelt, ma megyek teheléses vérvételre :roll: :lol:

TEsó :roll: :?:
Vendég
 


Boni! Sok sikert! :lol:

Nincsen kedvem dolgozni menniiiiiiiii! Még jó, hogy a védőnő és belgyógyászat miatt kések egy csomót! :wink:

Snufi???????????????????????????????????????????????????

Kata! Neked meg holnap már HSG! +++++++++++++++++++++

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni, drukk a vérvételhez!
Snufi???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!


Háááááát,... :roll: Most nem tudom mi van... 3 napja ugyanolyan a csíkom, azaz se nem erősödik, se nem halványul,... :roll: Szerintetek?
Már nagyon várom a holnapot!
Kép



(((((((((((((Zsuzska))))))))))))))))

Monyó: :?:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi!
Az igen jo sok teszted van, te aztán bespájzoltál!!!!

Akcio, AKCIO Akcio és lesz vki.
encike 2
 
 


Encike: Akció??? :shock:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Boni! Akkor ma terhelt leszel? Kellemes glükóz-szopogatást!

Bettike! Akkor ma csak lazán!

Kép
zölddisznó
 
 


Jaj Snufi!
Most nézem, hogy ez nem is lh!!!!
Bocsika.
encike 2
 
 


Sziasztok!

coca: már vagy két hónapja haskötő nélkül el sem indulok itthonról, nagyon sokat jelent. Nagyon szeretem és nagyon kényelmes :D

bettike: kitartás a mai naphoz :D

boni: neked pedig drukk a vérvételhez :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Monyesz! Hahóóóóó!

Kép
zölddisznó
 
 


megjöttünk.. abszolute nem volt szőrnyű kicist elcukrozták a limonádém :wink:

Tesó aza baj, hogy így fedén fényképölve nem nagyon látok különbséget. az utsó 4 napit felteszed? :oops: :wink:
Vendég
 


Egészségedre! Ugye, hogy nem is olyan borzasztó?

Kép
zölddisznó
 
 


köszike, abszolute nem,,, nem tom mé riogatják az embert :twisted: :lol:
Vendég
 


Ez tán jobb kép lett. Nagggyon para vok... :oops:

Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufikám, ez nagyon bíztató.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Snufika ha ez téged megnyugtat nekem is volt olyan, hogy egyáltalán nem változott sőt olyan is, hogy halványabb lett nálam teljesen attól függött, hogy napi mennyi folyadékot ittam és hányszor keltem fel éjszaka is pipilni. Aztán rááltam arra, hogy csak két naponta néztem és este nem ittam már semmit 6 óra alvás után néztem csak meg és akkor már erősebbnek tünt!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Monyó mi van már?

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Snufi, ne izgasd már magadat, ott a 2 nagyon erős csík, és a baba is a pocódban, és kész, vili?! Különben megharaplak! :wink: :lol:

Mindenkit erőteljesen cuppantok! :)
athiz
 
 


Sziasztok!

Előre is bocsánat, hogy csak magamról fogok írni.
Holnap inszem, bár szerintem késő, mert már most látszott az UH-n, hogy megrepedt.
A másik, hogy elképzelhető, hogy endometriózisom van, voltam vérvételen, az eredmény függvényében megyünk tovább Tapolcára vagy műtét, megint.

Szezso
szezso
 
 


Tesó nekem se volt annyira sötét .....
a gépem szar, ennél jobbat nem tok csinálni, de látszik...nyugi
Kép
Vendég
 


Szezsó drukk a holnaphoz..
Vendég
 


na így jó asszemKép :oops:
Vendég
 


Hahó!
Snufi! Szerintem nagyon szép és egyértelmű két csíkod van :) Holnap vérvétel? Rendben lesz ott minden :)

Zsuzska, Enci! Ti jól együtt haladtok, még 1 nap! Tudjátok, még akármi is lehet!!!

Klarissza! Mizujs veled?

Kati! Jó hogy felénk nézel néha :) Mondom én, aki inkább csak olvas ;)

Szilva! Hű, neked azért nem lehet egyszerű a két babával mozgolódni, de úgy van, ahogy írtad, csak nőjenek :)

Boni! Szóval túlvagy a limón :) és már mindjárt 24. hét :)

Athiz! mindig megnézegetem ezeket a csillogószemű srácokat :) Mintát veszek ;)

Szezso! Akkor most lesz inszem így? Doki mit mondott?

Zöldimama! Hogyan vagyol? Olvastam, hogy émelygés jutott neked :)

Monyóval most mi a helyzet?

Kata???? helyzet????

Hű, nem tudom kit hagytam ki!

Bettike rosszcsonja, hogy van odabent? :)

Na elég belőlem! :)

MINDENKINEK MINDEN JÓT!
sonjus
 
 


Boni: pusssssz.



Lányok! Köszönök mindent, nagyon aranyosak vagytok. Gondolom már az agyatokra megyek, ezért bocsánat, de csak Nektek tudom kiönteni lelkem, csak Tőletek tudok tanácsot kérni. Köszönöm és mégegyszer bocsánat!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Tesó nincs bocsánat :wink: :lol:
Vendég
 


Jaj Snufi! Ne izélj már! :lol: Szerintem annyira veled izgulunk, mint te! :wink: Holnap hányra mész és mikor tudod megírni? :?:

Sonjus! Dehogy elég belőled! Azt a tavaszias fílinget szeretem mikor hozod! Köszike jól van! Legalábbis a 2 hét alatt 2 kg szerintem ezt mutatja!

Boni! Akkor én már eleve úgy megyek, hogy hű de fincsit fogok inni! :lol:

Szezso! És ez csak most derül ki? Akkor viszont eddig felesleges volt az inszem? Vagy most hogy is van? :roll:

Hát olyan lazára sikerült, hogy 11-kor értem be munkára, aztán meg jól be kellett hoznom az addigiakat! :?

Viszont, hogy ez a belgyógyászat mennyire komolytalan volt! :lol:
A dokinő megkérdezte, hogy panasza? Mondtam, hogy nincs erre már rajta is volt a papíromon, hogy vesetájak jól kitapinthatók, vénás erek látszanak, gerinc görbületek megvannak, a vérnyomást úgy mérte, hogy felpumpált majd elment a sztetoszkópért és félig leeresztve befejezte és mondta, hogy oké! Az ekg is gyors volt, hogy oké! Kb. 2 perc alatt kész voltam! :)
És a papíromra meg ráírta, hogy diéta javasolt! :shock: Szerintetek mennyire a sablon szöveget írta? :D

A védőnő oks volt! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, ez durva, de én is tapasztaltam már hasonló vizsgálatot vizsgálat nélkül :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


helyes Bettike.. így is kell....
Vendég
 


Babim! Ennél jobban meg sem fogalmazhattam volna! :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezsó! De hát neked már volt laparod. Akkor nem vették észre????

Sonjus! Az ám, királységos émelygés. Még éjjel is! Imádom!!!(Komolyan)

Bettike! És nem reklamáltál, hogy vizsgáljon meg rendesen, vazze! Azért egy EKG nem árt ám. Nem véletlenül előírás! :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Snufi!
Szerintem minden OK!! A babócád pedig szépen fejlődik. Nem szabad görcsölnöd. Arra kell gondolni, hogy minden rendben. Holnap nagyon várom az eredményt. :wink:

Bettike!
A belgyógy nem volt semmi. :shock: Nem is értem ezt az egészségügyet. Na de ezen már nem bosszankodom. :?

Boni!
Már olyan kíváncsi vagyok a pocidra! Sokat mozog Zsebi Zsigi? :lol:

Szezso!
:cry: :cry: Előbb ezt nem tudták volna kiszűrni?
Zöldi merre van?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Á Zöldi megérkezett, csak olyan sokáig írtam ezt a pár sort, mert kész átjáró ház vagyunk jelenleg. :shock: :? Na de hát úgy szép az élet, ha zajlik! :lol: :wink:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sonjus: igen, megcsinálják az inszemet.

Bettike, Coca: a jobb petefészkemben van valami, amit a 3. inszem után láttuk először UH-n, tehát a lapar után. Enélkül a "valami" nélkül lenyomtam 3 inszemet meg egy rakás spontán hónapot, eredmény nélkül. Úgyhogy nem hiszem, hogy az utóbbi három sikertelenségét ez okozta.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


És endóra tippel a dokid?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Jaj már megint nem voltam egyértelmű! Azt megcsinálta, adott papírt is, amin látszik a cikk-cakk! :lol:
A többi része volt komolytalan inkább, vagyis ami a papírból kiderült, hogy miket nézett és közben nem is!

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso: nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!

Bettike: :twisted: (és nem szép dolog ám 4 másodpercre bejelentkezni msnre!!!)

Lili, Babim, Sonjus, Athiz: köszi! :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


lili majd dfobok fotót

EKG nekem se volt :roll:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?